>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Moneybookers - Skrill

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przed chwilą kasa z MB doszła na moje konto, konkretnie Inteligo, wypłatę zlecałem w poniedziałek 5 lipca. Pozdro
U mnie też jest na Inteligo,sprawdziłem po Twoim poście!!!!Uff znów można pogrywać.
 
C 0

cristofo

Użytkownik
no tzn ze moze na mbanku miedzy 12-14 powinna byc ???? jak tkos otrzyma to niech pisze date kiedy zlecal przelew i ze otrzymal ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przed chwilą kasa z MB doszła na moje konto, konkretnie Inteligo, wypłatę zlecałem w poniedziałek 5 lipca. Pozdro
W końcu jakieś dobre wiadomości ???? .
Myślę, że powoli wszystko dojdzie do należytego porządku.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
ja mam pko... kurde a wczoraj zlecilem cofniecie wyplaty, moze wyplaa mi jedak hehe.. czy pisac do nich zeby jednak wyplacali a nie cofali wyplaty.. co sądzicie panowie.. a do pko jaki przedzial godzin??
E: panowie przed chwila i mi wyplacili hehe... szook
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
wreszcie są pieniądze, zlecałem 5 lipca (poniedziałek), ale i tak dla mnie moneybookers od tej pory nie istnieje, aha, mam konto w jednym ze szkopskich banków...
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
ja mam pko... kurde a wczoraj zlecilem cofniecie wyplaty, moze wyplaa mi jedak hehe.. czy pisac do nich zeby jednak wyplacali a nie cofali wyplaty.. co sądzicie panowie.. a do pko jaki przedzial godzin??
E: panowie przed chwila i mi wyplacili hehe... szook
Sprawdz konto w przedziale 12:20 do 12:50 powinny być
 
B 2

bvito123

Użytkownik
Ja jestem już tak zdegustowany kontem moneybookers, że krew mnie zalewa. Zleciłem przelew do BZ WBK jeszcze w dniu 07.07.2010 i do dziś nie ma kasy!!! Ktoś dostał pieniądze zlecane 7 lipca??? W ogóle obsługa tego moneybookers jest tragiczna, pisałem do nich pewnie z 10 razy w tym okresie i .... nic.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Nie ma co na nich tak narzekać, ja zazwyczaj przelewy na konto miałem na 2 dzień a czasem nawet tego samego..ostatnio po prostu jest problem w związku ze zmianą polskiego banku..o czym mogli łaskawie poinformować wielu osobom to by ułatwiło funkcjonowanie.
Błędem jest wysyłanie kilku wiadomości do nich. Trzeba cierpliwie czekać na odpowiedź bo z każdym kolejnym wysłanym e-mailem do nich przesuwają cię na koniec kolejki osób oczekujących.
Wypada mieć nadzieje na to, że niebawem problemy zostaną rozwiązane.
P.S. Wie ktoś może jak wygląda sprawa z wypłatami na kartę VISA ? Tez trzeba tyle czekać ?
 
B 2

bvito123

Użytkownik
Ja jestem już tak zdegustowany kontem moneybookers, że krew mnie zalewa. Zleciłem przelew do BZ WBK jeszcze w dniu 07.07.2010 i do dziś nie ma kasy!!! Ktoś dostał pieniądze zlecane 7 lipca??? W ogóle obsługa tego moneybookers jest tragiczna, pisałem do nich pewnie z 10 razy w tym okresie i .... nic.
Nie, nie to nie było tak..... ja dostawałem od nich odpowiedz w stylu &quot;..przepraszamy, staramy się... na pewno dostanie pan przekaz na z początkiem natępnego tygodnia....&quot; dobrze że dziś jest już czwartek po południu, czy u nich to jest początek tygodnia???
A po drugie, trzy dni temu przez ich stronę poprosiłem o anulowanie przelewu, i nic nie zrobili w tym temacie.... dużo stracili w moich oczach, bo muszę powiedzieć, że korzystam z ich usług od ponad 2 lat i do tej pory było wszytko w porządku .
A teraz mają ode mnie ????
 
C 0

cristofo

Użytkownik
wysylanie kolejnych wiadomosci mija sie z celem poniewaz przy kazdej nowej pisanej poprzednia jest anulowana i dostajesz nowy czyli ostatni numer, 1 wiadomosc i czekasz na odp ja wyslalem wczoraj 1 i dostalem po 4 godzinach odp dzisiaj do nich nie pisalem zlecalem 8 wyplate a jak widac narazie jada z wyplatami z 6 wiec pewnie dopiero jutro dostane kase
 
A 2

arti1985

Użytkownik
jeśli ktoś dostał juz wypłate to niech sprwadzi czy faktycznie zmienili ten bank, do tej pory był multibank 20 1140 XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Ja również dostałem pieniążki na mBank ale tylko 1 wypłata... od 5 lipca zleciłem 3 wypłaty a dziś doszła tylko 1... może w kolejnych dniach dojdą kolejne.
 
Do góry Bottom