>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

G 6

gabiia

Użytkownik
Na Betclicku można przelać na konto bankowe nawet jak się wpłaci z MB nie robią problemów , ale po wpłacie trzeba delikatnie z raz obrócić , mogą naliczyc prowizję, chociaż nie zawsze.
 
C 0

cristofo

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy Pana poinformować, że niestety ciągle mamy problem techniczny z wypłatami przez nasz lokalny bank polski i okres oczekiwania na środki został przedłużony. Postaramy się rozwiązać tą sprawę jak najczybciej i przeprowadzić transakcje w krótkim okresie. Mamy nadzieję, że wypłaty zostaną zrealizowane w ciągu następującyh 7 dni roboczych.

TO JEST SKANDAL
 
W 0

wujotek

Użytkownik
Tutaj możesz wypłacić swoje środki. ZLEĆ WYPŁATĘ NA TO SAMO KONTO LUB KARTĘ, Z KTÓRYCH WPŁACAŁEŚ ŚRODKI. W PRZECIWNYM RAZIE TWOJA WYPŁATA MOŻE ZOSTAĆ ANULOWANA. W przypadku kart MasterCard, prosimy o wypłatę przelewem bankowym na konto powiązane z kartą.
betclick ;)
 
W 0

wujotek

Użytkownik
no ja panowie zamowilem karte na mb i zobacmyy cyz predzej zrobia przelew czy przysla karte z odleglej angli do polski... juz poswiece te 10 eu swoja droga mimo iz oni maja dupe to ja trace a oni zarabiaja ;) tj przekret dopiero ale coz jak musz to musz
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy Pana poinformować, że niestety ciągle mamy problem techniczny z wypłatami przez nasz lokalny bank polski i okres oczekiwania na środki został przedłużony. Postaramy się rozwiązać tą sprawę jak najczybciej i przeprowadzić transakcje w krótkim okresie. Mamy nadzieję, że wypłaty zostaną zrealizowane w ciągu następującyh 7 dni roboczych.

TO JEST SKANDAL
TO JEST SKANDAL ????⛔????
 
T 2

typer2012

Użytkownik
A jak chce cofnąć wypłatę z MB to chcą jakieś skany dowodów bo jeszcze nie prosili tylko weryfikowałem przez konto bankowe ? Bo jak zachcą to pewnie znów bede musiał czekać 2 tygodnie zeby mi je potwierdzili ... Wie ktoś coś może na ten temat
 
M 0

marmw

Użytkownik
sposobu nie ma, musiałem obrócić u bukmachera. Wolałem jednak tak niż czekać nie wiadomo ile aż przeleją.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
A ja wczoraj o 15 pisalem do nich żeby cofnleli wyplate i do tej pory nie ma ani kasy na moneybokers ani odpowiedzi na mailu od nich
 
C 0

cristofo

Użytkownik
no dobrze niech grzebia skoro to ma jakos usprawnic dzialanie ale.... trzeba byc idiota zeby to robic dzien po finale MS gdzie sporo osob tylko to gralo i wiedzieli ze bedzie sporo wyplat po za tym rozumiem ze cos mzona zmieniac ale to juz nie dlugo beda 2 tygodnie
 
W 0

wujotek

Użytkownik
no racja zwlaszcza ze ta &quot;awaria&quot; wyszla z ich inicjatywy zmiany polskiego banku. Ew pokusili sie o groszowe marze co moze i zaoszczedzi im w pip kasy a my ? a my co tam poczekamy kto by sie przejmowal no bo skargi nie wniesiesz bo i na jakiej podstawie ? Ze nie mozesz zdeponowac pieniedzy z mb na bankowe konto ktore ugrales bog wie jak ? ;] I mysle ze oni maja tego swiadomosc ze z paragrafu nikt ich nie tyknie...
 
C 0

cristofo

Użytkownik
nie no wlasnie nic im zrobic nie mozna cos kombinuja mam nadzieje ze skoncza jak najszybciej szkoda ze nie ma mozliwosci spytania sie kogos z innego kraju czy do nich dochodza czy to przypadek wylacznie Polski
 
S 2

securebet

Użytkownik
Tylko ja czekam aż 8 dni na wypłatę? Są konkrety,fakty na ten temat? Zastanawiam się czy dalej będą problemy z wypłatami bo jeśli tak to trzeba tą kartę zamówić przecież lato jest i wypłat więcej.Jednorazowy przekręt ze strony MB?
 
W 0

wujotek

Użytkownik
po angielsku nic nie znalazlem w sumie po nie miecku tez nie wiec mysl eze tylko polski problem moze boja sie ustawy hazardowej ;) i probuja to obejsc w sumie byloby dla nas to lepiej na przyszlosc no ale dla wiekszosci to wazniejsze jest teraz ja juz z ratami zalegam ;) wiec poczekamy zobaczymy
 
C 0

cristofo

Użytkownik
no ja tez zalegam z rata 500 zl i musialem wyplacic z mojej tzw skarpetki czyli konta emaxplus co bardzo mnie wpienilo ale co zrobic
 
Do góry Bottom