>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

G 6

gabiia

Użytkownik
Na Betclicku można przelać na konto bankowe nawet jak się wpłaci z MB nie robią problemów , ale po wpłacie trzeba delikatnie z raz obrócić , mogą naliczyc prowizję, chociaż nie zawsze.
 
C 0

cristofo

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy Pana poinformować, że niestety ciągle mamy problem techniczny z wypłatami przez nasz lokalny bank polski i okres oczekiwania na środki został przedłużony. Postaramy się rozwiązać tą sprawę jak najczybciej i przeprowadzić transakcje w krótkim okresie. Mamy nadzieję, że wypłaty zostaną zrealizowane w ciągu następującyh 7 dni roboczych.

TO JEST SKANDAL
 
W 0

wujotek

Użytkownik
Tutaj możesz wypłacić swoje środki. ZLEĆ WYPŁATĘ NA TO SAMO KONTO LUB KARTĘ, Z KTÓRYCH WPŁACAŁEŚ ŚRODKI. W PRZECIWNYM RAZIE TWOJA WYPŁATA MOŻE ZOSTAĆ ANULOWANA. W przypadku kart MasterCard, prosimy o wypłatę przelewem bankowym na konto powiązane z kartą.
betclick ;)
 
W 0

wujotek

Użytkownik
no ja panowie zamowilem karte na mb i zobacmyy cyz predzej zrobia przelew czy przysla karte z odleglej angli do polski... juz poswiece te 10 eu swoja droga mimo iz oni maja dupe to ja trace a oni zarabiaja ;) tj przekret dopiero ale coz jak musz to musz
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na Pana pytanie chcielibyśmy Pana poinformować, że niestety ciągle mamy problem techniczny z wypłatami przez nasz lokalny bank polski i okres oczekiwania na środki został przedłużony. Postaramy się rozwiązać tą sprawę jak najczybciej i przeprowadzić transakcje w krótkim okresie. Mamy nadzieję, że wypłaty zostaną zrealizowane w ciągu następującyh 7 dni roboczych.

TO JEST SKANDAL
TO JEST SKANDAL ????⛔????
 
T 2

typer2012

Użytkownik
A jak chce cofnąć wypłatę z MB to chcą jakieś skany dowodów bo jeszcze nie prosili tylko weryfikowałem przez konto bankowe ? Bo jak zachcą to pewnie znów bede musiał czekać 2 tygodnie zeby mi je potwierdzili ... Wie ktoś coś może na ten temat
 
M 0

marmw

Użytkownik
sposobu nie ma, musiałem obrócić u bukmachera. Wolałem jednak tak niż czekać nie wiadomo ile aż przeleją.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
A ja wczoraj o 15 pisalem do nich żeby cofnleli wyplate i do tej pory nie ma ani kasy na moneybokers ani odpowiedzi na mailu od nich
 
C 0

cristofo

Użytkownik
no dobrze niech grzebia skoro to ma jakos usprawnic dzialanie ale.... trzeba byc idiota zeby to robic dzien po finale MS gdzie sporo osob tylko to gralo i wiedzieli ze bedzie sporo wyplat po za tym rozumiem ze cos mzona zmieniac ale to juz nie dlugo beda 2 tygodnie
 
W 0

wujotek

Użytkownik
no racja zwlaszcza ze ta &quot;awaria&quot; wyszla z ich inicjatywy zmiany polskiego banku. Ew pokusili sie o groszowe marze co moze i zaoszczedzi im w pip kasy a my ? a my co tam poczekamy kto by sie przejmowal no bo skargi nie wniesiesz bo i na jakiej podstawie ? Ze nie mozesz zdeponowac pieniedzy z mb na bankowe konto ktore ugrales bog wie jak ? ;] I mysle ze oni maja tego swiadomosc ze z paragrafu nikt ich nie tyknie...
 
C 0

cristofo

Użytkownik
nie no wlasnie nic im zrobic nie mozna cos kombinuja mam nadzieje ze skoncza jak najszybciej szkoda ze nie ma mozliwosci spytania sie kogos z innego kraju czy do nich dochodza czy to przypadek wylacznie Polski
 
S 2

securebet

Użytkownik
Tylko ja czekam aż 8 dni na wypłatę? Są konkrety,fakty na ten temat? Zastanawiam się czy dalej będą problemy z wypłatami bo jeśli tak to trzeba tą kartę zamówić przecież lato jest i wypłat więcej.Jednorazowy przekręt ze strony MB?
 
W 0

wujotek

Użytkownik
po angielsku nic nie znalazlem w sumie po nie miecku tez nie wiec mysl eze tylko polski problem moze boja sie ustawy hazardowej ;) i probuja to obejsc w sumie byloby dla nas to lepiej na przyszlosc no ale dla wiekszosci to wazniejsze jest teraz ja juz z ratami zalegam ;) wiec poczekamy zobaczymy
 
C 0

cristofo

Użytkownik
no ja tez zalegam z rata 500 zl i musialem wyplacic z mojej tzw skarpetki czyli konta emaxplus co bardzo mnie wpienilo ale co zrobic
 
Do góry Bottom