>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
aaaa myslalem ze chcesz z mb do jakiegos buka i stamtad od razu na konto bankowe.. jakby byla taka opcja mozliwa ze z m do buka i potem na konto bankowe to tez zlecam zeby anulowali wyplate.. wiesz cos czy tak mozna zrobic zeby bez problemu z buka na konto bankowe wyplacili p depozycie z mb??
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
sluchaj ja zlecilem przelanie z moneybrookers do ing i siana na koncie ing dalej niemam i chcialbym wycofac sie z tego bo chce cos zagrac i czy da rade zrobic tak ze pisze do nich zeby mi wycofali ta wyplate i zeby siano bylo na moneybrookers wiesz o co chodzi chce sie wycofac z tego przelewu zeby siano bylo na mb
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
wiem, a ja sie pytam ze jak cofne znow na mb takjak ty chcesz i z mb wplace do buka, to czy z buka bede mogl prosto na konto bankowe wyplacic czy z buka znow na mb bede musial.. kumasz mnie??:p
 
W 0

wujotek

Użytkownik
re
wchodzisz moje konto &gt; pomoc drogą elektroniczną &gt; wyplaty z konta &gt; Pytania dotyczące pobierania środków z konta &gt; i piszesz ze prosisz o anulowanie przelewu nr: i podajesz id ot co zwracaja w ciagu 24 h co ciekawe jak tu wczesniej czytalem ze niy recznie wykonuja te przelewy dziwi mnie zatem tak krotki czas realizacji powrotu srodkow na mb to rowniez mogliby wejsc na id tej tranzakcji i przelac te srodki totalny bezsens a to pewnie u nich 2 klikniecia wiecej...
 
W 0

wujotek

Użytkownik
ps zna ktos konto w ktorym nie ma ograniczenia wplaty i wyplaty ? tzn wplacam mb a wyplacam na konto przelewem bo probowalem z expektem ale mi odmowili.
 
W 0

wujotek

Użytkownik
no ja wczoraj anulowalem przelew wiec pewnie do wczoraj nie dzialaly w lokalnym polskim ;) wiec ja nic nie wiem zeby komus zabanglalo bede jeszcze probowal przez netellera
 
W 0

wujotek

Użytkownik
no ja czekalem kolo 6-12 h tego samego dnia oddali tyle ze ja pisalem po angielsku do nich nie wiem czy to ma znaczenie ale pewnie angielski support dziala sprawniej...
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Witam ponownie, właśnie mija 6 dzień roboczy.
Teraz dałem im tak:
Czy możecie Państwo określić do jakiego dnia otrzymam moje pieniądze, interesuje mnie 100 % pewna informacja. Jeśli nie wiecie, proszę napisać (w przypadku złożenia dyspozycji cofnięcia środków z powrotem na konto moneybookers) - kiedy będą na moim koncie.?.
Mnie już strzela hu.
 
W 0

wujotek

Użytkownik
panowie anulowanie trwa do 24 h i racze raczej pisac w ang bo ponoc ten polski support w ch.. leci
hello
Please cancel the payout number. id .... and transferring funds to Moneybookers account because that money is needed for me at this time.
greet imie i nazw
moze i to gramatycznie nie jest poprawnie ale sens idzie zrozumiec ;)
u mnie zrozumieli bynajmniej ;p
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szanowny Panie *********,

dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta
Moneybookers.
Otrzymalismy informacje, iz dokonal Pan wyplaty srodkow z Pana konta
Moneybookers, jednak nie wplynely one jeszcze na Pana konto bankowe.
Uprzejmie prosimy o cierpliwosc. Z niezaleznych od Moneybookers przyczyn
technicznych standardowy czas realizacji tego typu operacji to do 2-5 dni
roboczych.
Chcielibyśmy jednoczesnie poinformować, że obecnie mamy pewne problemy
techniczne z wypłatami pieniędzy do naszego lokalnego konta bankowego w
Polsce a okres ten został nieznacznie przedłużony. Staramy się
rozwiązać tę sprawę najszybciej jak to tylko mozliwe. Jeżeli Pan sobie
życzy, prawdopodobnie moglibyśmy jeszcze anulować wypłątę, aby mógł
wykorzstać Pan srodki do dokonania innych płatnosci.

W takim przypadku, abysmy mogli sprawdzic czy anulowanie wyplaty bedzie
jeszcze mozliwe, prosimy wysłać do nas potwierdzenie checi cofniecia
operacji, korzystając z sekcji &quot;Pomoc drogą
elektroniczną&quot;&gt;&quot;Konto/Bezpieczeństwo&quot;&gt;&quot;Zostałem poproszony o przesłanie
informacji i/lub dokumentów”. Numer identyfikacyjny Pana biletu to
*********.
Inna możliwosc to wypłata na kartę Visa. W przypadku trudnosci z
dodaniem karty do swojego profilu i dokonaniem wypłaty na kartę prosimy o
ponowny kontakt.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Serdecznie pozdrawiam,
Hristo,
Centrum Obsługi Klienta Moneybookers
 
Do góry Bottom