>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
S 0

speedywwy

Użytkownik
O ironiooooo, napisał to przedsiębiorca przez internet, który chce zagłosować na partię człowieka znanego jedynie z wymachiwania sztucznym penisem i lewych interesów porejestrowanych w bananowych republikach.
Pytam się co ten człowiek zrobił jak działał w czubie PO i był bliskim kolesiem Tuska na, którym, teraz dla poklasku wiesza psy, do wprowadzenia jakich ustaw się przyczynił, bo nie zauważyłem żeby jego przyjazne państwo było przyjazne.Ciekawe czy jego wierzyciele też uważają, że jest taki szczery i krystalicznie czysty.
Szczególnie do głosowania na RP przekonują mnie osoby na listach takie jak Biedroń, czyli pomiot SLD czy jakiś transwestyta.
Sorry za styl tej wypowiedzi, ale jak inaczej mogłem odpowiedzieć na post dojrzałego i odpowiedzialnego kolegi wyżej.
A co za różnica w jaki sposób prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą? Podatki i ZUS płace realny i realnie mierzę się z opieszałością urzedników a Ty?
Pamiętasz z jakiego powodu Palikot wymachiwał w telewizji wibratorem, czy tylko jak 90% katolickiego społeczeństwa oburzyłeś się i pobiegłeś do kościoła? Nie rozumiem ciągłego wypominania tej akcji z wibratorem, która dotyczyła bardzo poważnego przestępstwa. Już pomijam fakt, że większość Waszych matek i sióstr ma takie urządzenie w swoich pokojach, więc skąd te oburzenie?
Palikot ma specyficzny styl, lubi wzbudzać kontrowersję, ale często robi to w słusznej sprawie i o tym należy pamiętać.
Ok dzięki za poprawienie mnie. Ale z całego tekstu wyłapałeś, jedną jedyną literówkę? To ma być rzeczowa dyskusja?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Podatki i ZUS płace realny i realnie mierzę się z opieszałością urzedników a Ty?
Ja też tylko, że nie widzę w Palikocie leku na tę chorobę.
Pamiętasz z jakiego powodu Palikot wymachiwał w telewizji wibratorem, czy tylko jak 90% katolickiego społeczeństwa oburzyłeś się i pobiegłeś do kościoła?
Napisałem, to w odniesieniu do braku efektów jego działania w komisji przyjazne państwo i sejmie.
Natomiast nie życzę sobie komentarzy odnośnie mojej religijności, bo to nie jest Twoja sprawa.
Już pomijam fakt, że większość Waszych matek i sióstr ma takie urządzenie w swoich pokojach, więc skąd te oburzenie?
To co ma moja matka to też nie Twoja sprawa, a jego działanie miło na celu zwrócenie uwagi na niego i odwrócenie od niewygodnych spraw dla rządu.
Co robi Palikot w tv mnie nie interesuje, ale interesuje mnie co robił w pracy na rzecz Polski.
Zamiast pisać takie bzdurne teksty, mógłbyś napisać jakieś konkrety, czego możemy oczekiwać od Palikota, bo wciskanie wszędzie gdzie się da kościoła nie jest metodą rozwiązania problemów głównie gospodarczych.A promowanie homoseksualizmu i innych zboczeń, nazywanie tego normalnością i próba tworzenia jakiś kretyńskich związków partnerskich jest kabaretem.Niech robią co chcą, ale państwo nie powinno przykładać do tego ręki.
 
K 0

ko0l

Użytkownik
Wybór jest prosty: Kongres Nowej Prawicy

dlaczego?
Każdy kto by przeczytał wszystkie programy partii (albo chociaż się z nimi wybiórczo zapoznał) i zrozumiał ich sens, będzie wiedział, że żeby Polska się zmieniła (przez zmiane uważam typowe argumenty przeciętnego Kowalskiego &quot;żeby więcej zarabiać a mniej płacić) trzeba właśnie oddać głos na partię Janusza Korwin Mikkego. Dużo osób ma poglądy takie jak JKM ale o tym nie wie &quot;to ten co z kobiet się śmieje&quot;, &quot;to ten w ogóle go nie ma w telewizji, 20lat próbuje się dostać, jak taki dobry to czemu go nie wybierają&quot;. Szkoda, że coraz więcej w Polsce lewaków, nierobów, osób którzy nie myślą swoim rozumem tylko są ogłupieni przez TV/radio.

KNP będzie zajmowało się PIENIĘDZMI czyli tym najważniejszym wyznacznikiem naszego statusu życia i o tym otwarcie mówi. Lewacy i inne partie typu PIS, PO (lewacki program gospodarczy) o tym nie mówią, mówi się o kościele, gejach, aborcji i innych rzeczy drugo planowych a o najważniejszym NIE!
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Wygląda na to, że Palikot ma spore szanse wejść. Co tu się dziwić skoro nawet na wsiach widać samochody z logiem Palikota. Ostatnio na debatę do tvp zaprosili wszystkie te partie które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych. Szkoda, że KNP tego nie zrobiło, bo z automatu ktoś byłby zaproszony. Lepiej mówić, że Korwina nie chcą nigdzie zapraszać &quot;bo się go boją&quot;. Palikot te 5% raczej uciuła, pomoże mu w tym na pewno jazda na antyklerykalnym wózku i &quot;gadane&quot;. Sondaż od Fabika nawet szczególnie mnie nie pociesza. Jeśli tak ma wyglądać rozkład sił to i tak będzie lipton. Obopy i cbosy to niezła szopka jak dotąd, więc trzeba je traktować jako ogłupianie zgodne z planem.
Ja niestety nie zagłosuje na nikogo. Jutro robię wypad na obczyznę. Dzięki wszystkim za zażartą i ciekawą wymianę zdań i doświadczeń. Do zobaczenia, mam nadzieje w lepszej Polsce.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Pozdro adi ???? Lepiej nie bedzie gdy wynik pokryje sie z sondazem ???? Niech rządzi jedna partia, po 4 latach ludzi zobaczą co zrobili i albo bedzie lepiej, albo &#39;&#39;taki wał&#39;&#39; ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wybór jest prosty: Kongres Nowej Prawicy

dlaczego?
Każdy kto by przeczytał wszystkie programy partii (albo chociaż się z nimi wybiórczo zapoznał) i zrozumiał ich sens, będzie wiedział, że żeby Polska się zmieniła (przez zmiane uważam typowe argumenty przeciętnego Kowalskiego &quot;żeby więcej zarabiać a mniej płacić) trzeba właśnie oddać głos na partię Janusza Korwin Mikkego. Dużo osób ma poglądy takie jak JKM ale o tym nie wie &quot;to ten co z kobiet się śmieje&quot;, &quot;to ten w ogóle go nie ma w telewizji, 20lat próbuje się dostać, jak taki dobry to czemu go nie wybierają&quot;. Szkoda, że coraz więcej w Polsce lewaków, nierobów, osób którzy nie myślą swoim rozumem tylko są ogłupieni przez TV/radio.

KNP będzie zajmowało się PIENIĘDZMI czyli tym najważniejszym wyznacznikiem naszego statusu życia i o tym otwarcie mówi. Lewacy i inne partie typu PIS, PO (lewacki program gospodarczy) o tym nie mówią, mówi się o kościele, gejach, aborcji i innych rzeczy drugo planowych a o najważniejszym NIE!
Przypomne ze KNP nie dostało się i nie bedzie kandydowala partia Korwina.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Kraj się wali, wielki kryzys gospodarczy w naszym kraju tuż, tuż, to niech Platforma się z tym zmaga, skoro sama do tego doprowadziła.
PIS JOŁ.
smieszny jestes....kryzys dosiega Polske przez PO...HEHEHHEH
wiesz myslalem ze jestes bardziej ogarniety....ale to zapewne ciebie widzialem w obronie krzyża na Krakowskim Przedmiesciu....
dobry jesteś....nacisne ci ✅ bo pomogłeś mi sobie wyobrazić twój tok myślenia./...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ok dzięki za poprawienie mnie. Ale z całego tekstu wyłapałeś, jedną jedyną literówkę? To ma być rzeczowa dyskusja?
Żebym mógł z Tobą prowadzić rzeczową dyskusję, musiałbyś się najpierw rzeczowo wypowiedzieć. A w Twoim poście nie ma nic rzeczowego. Widzę za to personalne wycieczki do osób uczestniczących w ankiecie. Więc jeżeli się wypowiesz merytorycznie na temat dotyczący programu jakiejś partii, posulatów etc. to się odniosę. Ponieważ tego nie było, odniosłem się do klopsa.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
@up: oczywiscie, ze powinno byc ograniczone

Co do kryzysu to w ktroymś forbesie było napisane, ze w polsce w ogóle go nie było, owszem ludzie sie przestraszyli i mniej kupowali, mniej kredytów brali...

Nie wiem co jeszcze ludzie widzą w tusku, przeciez-do cholery- rządził 4 lata, miał &#39;&#39;swojego&#39;&#39; prezydenta, mógł zrobić wszystko nawet nakazac noszenia czapek w groszki przez cały dzien, a nie zrobił zupełnie nic, doprawdy, niech tu sie wypowie człowiek, ktory głosuje na PO nie dlatego, że: &#39;&#39;nie chce zeby pis dorwał sie do władzy&#39;&#39;, moim zdaniem sondaz podany przez fabika nie bedzie sie pokrywał z wynikiem: Palikot i PSL beda wiec wyzsze poparcie za miesiac, ale to tylko moje zdanie...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kazik Staszewski, wywiad dla &quot;Nowej Trybuny Opolskiej&quot;
- Lech Kaczyński powinien mieć pomnik w Warszawie?
- Oczywiście, że powinien. Bez względu na opinie o nim – zginął na posterunku, pełniąc obowiązki głowy państwa, a nie u siebie na działce, zabijając się szpadlem. A poza tym – czy nam się to podoba czy nie – był najlepszym prezydentem Polski ostatniego 20-lecia. Bo kto, jeśli nie on? Jaruzelski? Wałęsa? Nie wygłupiajmy się... A może Kwaśniewski, który do Charkowa, na groby polskich żołnierzy pojechał pijany? Długo nie dostrzegałem niestosowności tej sytuacji. Do czasu, aż uświadomiłem sobie taką rzecz: a jakby to prezydent Izraela przyjechał do Auschwitz i się zataczał?
- A Bronisław Komorowski?
- Jaki jest, każdy widzi... (śmiech). Kaczyńskiemu ten pomnik się należy.
- Głosowałeś w ostatnich wyborach na PO.
- Głosowałem, ale z własnej ignorancji i z ulegania baraniej panice - ulegając panice antypisowskiej. Tego żałuję. Daleki jestem od tego, by w czambuł potępiać rządy PiS. Dla mnie i dla mojej kieszeni to był bardzo dobry czas. Znieśli podatek od darowizny, od spadku, zmniejszyli dochodowy. Niestety kompletnie nie umieli sobie poradzić z wizerunkiem w mediach, czego i ja jestem najlepszym dowodem, widząc w nich wcielone zło. Ale ja to głupek jestem.
- A co jest największym błędem obecnego rządu?
- Wszystko. Niedotrzymanie ani jednej obietnicy wyborczej. Obiecywanie gruszek na wierzbie należy oczywiście do emploi zawodu polityka, ale PO zachowała się kompletnie cynicznie. A rząd popełnia gafę za gafą. Ot, choćby ostatnio wyczytałem, że w aferze hazardowej są wprawdzie jakieś dowody, ale nie takie, żeby postawić zarzuty... Czytaj: Miro i Zbycho coś broili, ale się im upiecze, bo ich osłaniają koledzy. Próba kupienia ustawy, bo z tym mieliśmy do czynienia w tej aferze, czyli sytuacja analogiczna do tej, która rozwaliła rząd Millera, teraz ma ujść na sucho. W zamian za to tłuszcza dostaje co raz to nowe elementy igrzysk, jak kastrowanie pedofili, walka z dopalaczami i kibicami. Mówię kibicami, bo nie uznaję dychotomii kibol-kibic.
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110522/REPORTAZ01/526686740
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom