>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
E 7

exp_

Użytkownik
Kongres Nowej Prawicy jedyna parta która nie mówi bzdur, że coś da obywatelom. Przeciwnie przypuszczalnie będziemy zarabiać trochę mniej, jednak ceny towarów i podatku będą tak niskie, że będzie nam się żyło x3 lepiej - co najmniej. Jedyna partia z ideologią, która kieruje się maksymą &quot; Chcącemu nie dzieje się krzywda&quot;, wolność i jeszcze raz wolność.

Przez ostatnie 20 lat wprowadzano jedynie zakazy i nakazy, skończywszy na Ustawie Anty-hazardowej oraz niespełnione obietnice, i oferowano nam masę bezsensownych kłótni.

Najwyższy czas zagłosować na kompetentnych ludzi.
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Jeżeli mi się uda zagłosować to pójdę i oddam pusty głos.

Uważam, że obywatelskim obowiązkiem każdego z mieszkańców danego kraju jest udział w wyborach,

a, że żadna z partii nie spełnia moich kryteriów nie pozostaje mi nic innego, jak to co napisałem wyżej.
 
G 1

grzeczny

Użytkownik
Nie wiem dlaczego,ale na Polską Partię Emerytów,ponieważ wszyscy mogą strajkować i upominać się o swoje,a niestety o emerytach nikt nie myśli,oni nie mają gdzie się upominać.
 
grzes_inter 38

grzes_inter

Użytkownik
ja oddam swój glos na PiS ale tylko dlatego że nienawidzę PO a PiS to jedyna partia która im może w tych wyborach jakokolwiek zagrozić
 
E 7

exp_

Użytkownik
Uważam, że obywatelskim obowiązkiem każdego z mieszkańców danego kraju jest udział w wyborach,
Nie wiem, czy temat przeznaczony do dyskusji, ale jesli dany obywatel nie ma pojęcia o polityce to też powinien głosowac?
ja oddam swój glos na PiS ale tylko dlatego że nienawidzę PO
porażająco niskie standardy. to jakby wybrać truciznę zamiast pistoletu, bo wolniej zabija lub może właśnie odwrotnie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dzięki za założenie ankiety.
Mój głos na partię JKM, a dlaczego akurat na nich - napisałem w temacie o KNP.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
porażająco niskie standardy. to jakby wybrać truciznę zamiast pistoletu, bo wolniej zabija lub może właśnie odwrotnie.
Nie każdy kończył ekonomię albo politologie aby głosować z takich standardów jakimi Ty się legitymujesz, a w demokracji każdy ma równe prawo głosu.

Zagłosuje pewnie na PIS i możecie krzyczeć, że to pistolet albo trucizna, ale co ta Wasza Nowa Prawica może zdziałać, skoro ciężko Wam zebrać podpisy, trzeba myśleć realnie. Ilu ludzi oglądało KNP na YT ? 10000 pierwszą część i ciekawe czy obejrzeli do końca + 3tysiące na sali .... dajcie spokój.

4 lata zmarnowanych szans i gnębienia opozycji, uśmieszki, pr rozwinięty do niebotycznych rozmiarów, klepanie po plecach, propaganda pełną gębą. Co dzień nowa afera albo wałek, wałek goni wałek, straty, cięcia, podwyżki a winnych brak, afery zamiatane pod dywan, Czuma orzekł że nie było nacisków, to teraz na niego PO naciska, żeby zmienił raport ????
PIS jedyną szansą dla Polski czy się komuś podoba czy nie, rządzili 2 lata było dobrze, nie wnikam w to że wszędzie było lepiej, ale mieli przeciw sobie zawsze stado jątrzących prześmiewców i media. Takiej władzy jak ma PO nie miał nikt po 89. Mogli zrobić wszystko, a zostawili Polskę w budowie (czyt. w rozkładzie).

edit: Świetnie że sonda jest publiczna. Jestem ciekaw jak Ci co głosowali na PO to uargumentują i czy wiedzieli, że to będzie widoczne. Bo nie wiem jaki trzeba mieć tupet, żeby bronić tych zdrajców. No chyba że: &quot;mama dostała pracę, tata dostał pracę, ja dostałem pracę&quot;, ale o tym się tu nie dowiemy ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Na poczatku chciałbym wyrazić swoje zadowolenie, ze ankieta jest publiczna i dzieki temu kilka osób straciło miejsce wśród tych których uważałem za INTERNETOWYCH KOLEGÓW. Można też się czegoś dowiedziec o poszczególnych userach (lemingi, lewacy).
No, ale do rzeczy.
Mój głos powędruje oczywiście na PiS. Nie jest to partia moich marzeń, lecz spośród obecnych mam do niej największe zaufanie. Choćby przez to, ze po kilkunastu latach rządów komunistycznego betonu, przejęła władze i zrobiła pierwszy krok, by tych wszystkich zdrajców ukarać (w różny sposób). Niestety poprzez układ który ciągle rządzi tym krajem mieli tylko dwa lata i wszystkiego nie zdążyli NAPRAWIĆ. Media ich zeżarły. Jednak po czterech latach rządów Platformersów nie wiem czy teraz dojście do władzy PiS&#39;u to nie będzie dobra opcja. Kraj się wali, wielki kryzys gospodarczy w naszym kraju tuż, tuż, to niech Platforma się z tym zmaga, skoro sama do tego doprowadziła. Rządy PO-SLD potrwaja moim zdaniem max 2 lata. A wtedy do głosu dojdzie PiS z większością i bez musu na koalicje. Byłoby pięknie. Ale, żeby tak sie stało, do parlamentu nie może wejsc PSL.
Wejścia do parlamentu życze KNP, głównie dlatego, ze jest to partia prawicowa i po to, by zaczeli realizować swoje pomysły, a nie tylko je głosic. Wejście do parlamentu to pierwszy krok.
PIS JOŁ.
 
E 7

exp_

Użytkownik
Co to znaczy &quot;mieć pojęcie o polityce&quot; ?
np. to przerażające ale są ludzie którzy nie wiedzą skąd się biorą pieniądze (w sensie , że rządu drukują lub jak działają banki) lub z czego opłacani się urzędnicy państwowi. Lub dają sobie wmówić, że obecnie mamy kapitalizm lub, ze Skandynawia to państwa liberalne - Tacy z całą pewnością NIE mogą głosować.
Jestem zdumiony, jak inteligentni ludzie z forum bukmacherskiego mogą oddawać swoje głosy na ludzi, którzy zafundowali nam ustawę hazardową, bezczelnie kłamiąc, że to dla dobra samych zaangażowanych i forujac w tym samych czasie Totalizator Sportowy.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Chcącemu nie dzieje się krzywda&quot;, wolność i jeszcze raz wolność.
Przez ostatnie 20 lat wprowadzano jedynie zakazy i nakazy, skończywszy na Ustawie Anty-hazardowej oraz niespełnione obietnice, i oferowano nam masę bezsensownych kłótni.
Tacy z całą pewnością NIE mogą głosować
Ładna ta Twoja wolność ;)
Nie wiem jak działają banki,więc nie zagłosuje w nadchodzących wyborach ????
 
E 7

exp_

Użytkownik
Ładna ta Twoja wolność
Jak wiesz, wolność jednego kończy się na krzywdzie drugiego. Nie ma czegość takiego jak wolność od wszystkiego.
A więc znalazłem zwolennika demokracji, który uważa, ze mając większość np w 3osobowej grupie osób, 66% procent postanawia np. okraść osobnika pozostającego w defensywie, i ma prawo tak być? Bo większość tak zdecydowała.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak wiesz, wolność jednego kończy się na krzywdzie drugiego. Nie ma czegość takiego jak wolność od wszystkiego.

A więc znalazłem zwolennika demokracji, który uważa, ze mając większość np w 3osobowej grupie osób, 66% procent postanawia np. okraść osobnika pozostającego w defensywie, i ma prawo tak być? Bo większość tak zdecydowała.

Po pierwsze primo trochę teorii:
Obywatele demokracji mają prawo do wolności jednostki, ale również dzielą z innymi odpowiedzialność za kształt przyszłości, która będzie otaczała podstawowe wartości wolności i samorządności. Według Abrahama Lincolna, demokracja to &quot; rząd ludu, sprawowany przez lud i dla ludu &quot;. W demokratycznym społeczeństwie rządy większości muszą iść w parze z gwarancjami indywidualnych praw człowieka, które z kolei służą obronie praw mniejszości etnicznych, politycznych lub po prostu grupy, która przegrała debaty nad kontrowersyjnymi kwestiami ustawodawczymi. Prawa mniejszości nie zależą od dobrej woli większości i nie mogą być usunięte większością głosów. Prawa mniejszości są chronione, ponieważ demokratyczne prawa i instytucje bronią praw wszystkich obywateli.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Obywatele demokracji mają prawo do wolności jednostki
A to ciekawe,
glosuję na KNP chciałbym żeby partia ta weszła do sejmu, nie mówię od razu o rządzeniu ale chodzi o pokazanie ludziom, że są inne możliwości i to co jest im serwowane teraz w tv i sejmie nie jest koniecznością.
Ludzie którzy nie boją się mówić co myślą bez względu na to jak przyjmie to opinia publiczna, na pewno przydadzą się w polityce, może otworzą ludziom oczy na różne sprawy.Mam już dosyć tych co rządzą od 20lat i wygadują wszystko byle tylko dostać się w nowej kadencji po raz enty do koryta.
Dodatkowo po drodze mi z programem KNP dlatego głosuję na Kongres Nowej Prawicy, po resztę odsyłam do wątku o NP i ich programu.
Pewne jest jedno Polska nie wytrzyma długo takiej sytuacji jaką mamy teraz(czytaj kombinatorstwo i brak odpowiedzialności za swoje decyzje, brak kompetentnych ludzi w ministerstwach).
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
A więc znalazłem zwolennika demokracji, który uważa, ze mając większość np w 3osobowej grupie osób, 66% procent postanawia np. okraść osobnika pozostającego w defensywie, i ma prawo tak być? Bo większość tak zdecydowała.
Genialny przykład. ????
Dlaczego tylko okraść?
Dodałbym:zgwałcić,zamordować,podpalić,dla lepszego efektu... ;)
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Zastanawia mnie jedno:
kto dał Tobie prawo do decydowania,które osoby mogą głosować ?
Czujesz się lepszy,mądrzejszy,bardziej wartościowy ?
Na jakiej zasadzie Ty możesz decydować,kto ma racje?
Bez urazy.
Nie traktuj tego pytania,jako ataku na Twoją osobę.
 
E 7

exp_

Użytkownik
Zastanawia mnie jedno:
kto dał Tobie prawo do decydowania,które osoby mogą głosować ?
Czujesz się lepszy,mądrzejszy,bardziej wartościowy ?
Na jakiej zasadzie Ty możesz decydować,kto ma racje?
Bez urazy.
Nie traktuj tego pytania,jako ataku na Twoją osobę.
Ależ, ja nie powiedziałem że JA powinienem mieć prawo głosu a kolega obok - nie.
Warto by choćby wprowadzić takie wymogi jak np. były kiedyś w USA, że aby głosować trzeba było zdać obowiązkowo &#39;egzamin&#39; ze znajomości konstytucji, zapłacić wcale nie małą składkę i kilka dodatkowych warunków. Ja o tym nie decyduje to &#39;rynek&#39; sam to organizuje - kto się nie zna, nie spełnia warunków i nie ma prawa do głosowania.
A dziś mamy patologie, że za kilka złoty można ludzi przekupić aby głosowali na x!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Warto by choćby wprowadzić takie wymogi jak np. były kiedyś w USA, że aby głosować trzeba było zdać obowiązkowo &#39;egzamin&#39; ze znajomości konstytucji, zapłacić wcale nie małą składkę i kilka dodatkowych warunków. Ja o tym nie decyduje to &#39;rynek&#39; sam to organizuje - kto się nie zna, nie spełnia warunków i nie ma prawa do głosowania.
Przecież żeby glosować trzeba spełnić jedno poważne kryterium: być obywatelem Polski. Znajomość konstytucji ? przecież każdy może się jej nauczyć na pamięć, ale po co ?/ czy to ma coś wspólnego dobrem kraju...

Na jakiej podstawie twierdzisz, że przykładowy magister ma większa świadomość polityczną niż osoba po zawodówce...
A dziś mamy patologie, że za kilka złoty można ludzi przekupić aby głosowali na x!
To się nazywa korupcja, jeśli znasz takie przepadki to zgłoś to do odpowiedniego organu - to będzie taki Twój gest wobec Polaków.


Przypominam, że to jest temat Na kogo zagłosujesz w wyborach? i wydaje mi się, że niepotrzebne są tu dyskusje na inne tematy, a przede wszystkim na te, które będą prowadzić do spięć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom