>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dzisiaj widziałem sondaż wyborczy przygotowany dla TVN przez SMG/KRC. I proszę, pojawiła się nazwa Nowej Prawicy, która ma 3%, o jeden mniej niż partia Palikota. Wczoraj natomiast Superstacja zaprosiła JKM do studia. Telewidzowie przez 45 minut zadawali pytania. Spodobała mi się odpowiedź na temat ministra Boniego. Cytuję: &quot;Jak go spotkam to dostanie w mordę&quot; ???? (telewidz pytał o to jak zostaną rozwiązane sprawy ludzi, którzy zostali okradzeni przez Suchocką, czy też Boniego).
 
picia 13

picia

Użytkownik
Dzisiaj widziałem sondaż wyborczy przygotowany dla TVN przez SMG/KRC. I proszę, pojawiła się nazwa Nowej Prawicy, która ma 3%, o jeden mniej niż partia Palikota. Wczoraj natomiast Superstacja zaprosiła JKM do studia. Telewidzowie przez 45 minut zadawali pytania. Spodobała mi się odpowiedź na temat ministra Boniego. Cytuję: &quot;Jak go spotkam to dostanie w mordę&quot; ???? (telewidz pytał o to jak zostaną rozwiązane sprawy ludzi, którzy zostali okradzeni przez Suchocką, czy też Boniego).
Akurat to zdanie nie przystoi komukolwiek reprezentującego Polaków ;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W piątek podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy premier Kaczyński przedstawił program podatkowy PIS. Program jest dopracowany, jest rezultatem pracy wielu ludzi w ostatnich miesiącach. Proponujemy min jedną ustawę o podatku dochodowym zamiast dwóch obecnych o PIT i CIT, ujednolicenie definicji, zasad rejestru kosztów, uproszczenie deklaracji podatkowych, wprowadzenie podwójnego odpisu podatkowego na wydatki na badania i rozwój (B+R) - tzw double tax dip, eliminację formalności podatkowych utrudniających życie podatnikom a nie przynoszących dochodów budżetowi. Program powstawał między innymi w oparciu o wnioski z dorocznych raportów Paying Taxes firmy PWC i raportu Deloitte o bodźcach podatkowych w krajach OECD stymulujących innowacje. Przeanalizowaliśmy zawarte w nich konkluzje. Uczestniczyłem w tym wydarzeniu prezentując kluczowe punkty.
W sobotę PO zaproponowała zniesienie deklaracji podatkowej PIT. Musiała bowiem coś zaproponować, aby wyglądało na to, że ma program.
To klasyka działania tej partii. W odpowiedzi na spójny, przemyślany i systemowy krok - wyskok medialny. Propozycja pisana na kolanie i niedorzeczna.
Dlaczego niedorzeczna - zniesienie deklaracji podatkowej PIT ma sens jedynie jeśli zniesie się sam podatek PIT. Tego PO nie proponuje. Spójna i logiczna propozycja powinna obejmować zniesienie podatku a tym samym deklaracji.
Deklaracja, pomimo, że wielu z nas jej nie lubi, jest podstawą tego podatku. Informacją od podatnika dla fiskusa o osiągniętych dochodach. US nie ma tej wiedzy, ponieważ nie rejestruje wszystkich faktur wystawianych w gospodarce.
Deklaracja roczna jest natomiast podstawą odliczenia ulg, np ulgi rodzinnej. Ulga ma to do siebie, że nie ma obowiązku jej odliczenia, to podatnik z własnej inicjatywy z niej korzysta. Nawiasem mówiąc PO proponuje &quot;na jednym oddechu&quot; podniesienie ulgi za trzecie dziecko. Humbug.
Pytam ministra Rostowskiego czy nie jest mu głupio, że trzy lata temu wrzucono mu Euro w 2011 a teraz zniesienie deklaracji PIT ?
Paweł Szałamacha
http://bukczerwony.salon24.pl/341875,zniesienie-deklaracji-pit-euro-w-2011
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Unieważnijmy Wybory: Sąd Najwyższy rozgromił PKW

&quot;Trzeba przyznać, że wszyscy prawnicy i organizacje społeczne, organizacje
międzynarodowe oraz politycy z jakimi rozmawiamy, są tak samo jak my zaszokowani nie tylko poziomem manipulacji i bezprawia przy organizacji wyborów w Polsce, ale także postawą najbardziej wpływowych mediów - które, nabrały wody w usta i pomimo obecności ich reporterów na konferencjach oraz otrzymania dokumentacji solidarnie milczą w tej sprawie.&quot;
http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/26525,uniewaznijmy-wybory-sad-najwyzszy-rozgromil-pkw
Polecam przestudiować, orzeczenia SN w tej sprawie.
E: Przy okazji oglądania już którejś z debat w Polsacie z liderami partii, zauważyłem, że Magda Sakowska jest kompletnie nierozgarnięta. Może ktoś uważa inaczej?
Natomiast lubię jak Agnieszkę Gozdyrę.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Ja Ci powiem aerts jak słucham tego typu rzeczy to az mi łzy do oczu napływają, nie mogę zniesc tego jak Ci ludzie moga potem spojrzec nam w oczy i mowic te słodkie kłamstewka, to juz nie jest smieszne, to jest po prostu przykre....

e/ jak ktos ma dostep to polecam felieton Mikkego w nowym poradaniku handlowaca (temat: podatki)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Politycy Platformy Obywatelskiej nie znają programu własnej partii – wynika z informacji, do jakich dotarł „Wprost&quot;. Posłowie skarżą się, że zamiast zorganizować otwartą debatę na temat dokumentu, władze ugrupowania trzymały go przed działaczami w tajemnicy. – Zarząd traktuje nas jak stado baranów. Jak możemy przyjmować program, którego wcześniej na oczy nie widzieliśmy? Z mediów dowiedzieliśmy się tylko, że dokument jest już w druku, że Platforma wycofała się w nim z pomysłu podatku liniowego i że jednym z autorów dokumentu jest szef Instytutu Obywatelskiego Jarosław Makowski. To się pechowo złożyło, bo ja akurat jestem za liniowym, a tego człowieka w życiu na oczy nie widziałem – oburza się jeden z posłów. – W niemieckiej CDU program przyjmowany jest miesiącami, a u nas przewodniczący przynosi go w teczce – dodaje inny.

Te informacje potwierdza kilku posłów spoza ścisłego kierownictwa Platformy: Antoni Mężydło, Jacek Żalek i Jarosław Gowin. Okazuje się, że żaden z nich nie miał okazji, by poznać treść dokumentu. – Szkoda, że władze partii nie przeprowadziły wewnętrznych konsultacji na temat programu, tak jak to miało miejsce w 2007 r. – mówi Gowin. Jeden z autorów dokumentu Rafał Grupiński twierdzi jednak, że nikomu nie zabraniano włączenia się w prace nad programem. – Proponowaliśmy posłom udział w pracach dotyczących spraw, którymi na co dzień zajmują się w komisjach. Kto chciał, mógł skorzystać – mówi. Poseł, ten sam, który jest zwolennikiem podatku liniowego, zaprzecza: – To nieprawda. Ja wielokrotnie dopytywałem o program i zawsze odprawiano mnie z kwitkiem.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
SLD...i wszystko jasne..czego się spodziewać po głupim czerwonym człowieczku, który jedno mówi a drugie robi...to typowe dla lewicy

Zarząd traktuje nas jak stado baranów
przynajmniej przez chwilę mogą poczuć się jak zwykły wyborca...banda sierot

Janusz Korwin-Mikke
Dzisiaj o godz. 21:00 wezmę udział w programie Rozmowa Rymanowskiego w TVN24! Zapraszam do oglądania!
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Prezydent Bronisław Komorowski wręczając odznaczenia członkom Państwowej Komisji Wyborczej, komisarzom wyborczym i pracownikom Krajowego Biura Wyborczego podkreślał, że rzetelna praca na rzecz państwa demokratycznego jest dostrzegana i pokazywana opinii publicznej.
Bronisław Komorowski wręczył w piątek ordery i odznaczenia państwowe. Dziękował odznaczonym, za ciężką, bardzo odpowiedzialną i potrzebną Polsce pracę, bez której trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie państwa demokratycznego. Podkreślił, że demokracja, to także demokratyczne wybory...
No Bul Komorowski pojechał po bandzie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
do tego jeszcze to (chociaż nie związane z wyborami ale dobry przykład)
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1080093,krakow-radna-katarzyna-pabian-chciala-diete-za-9-minut-pracy,id,t.html#25840483fca36939,1,3,5
Co do wywiadu danego przez Fabika to szkoda, że rzadko dziennikarze decydują się na takie wywiady. Przecież prawie każdego polityka można w ten sposób ośmieszyć bez różnicy czy to Tusk inny Kaczyński.
I aż chce się powiedzieć: A teraz idźcie barany do urn bo za cos w końcu muszę sobie to porsche kupic ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom