>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
picia 13

picia

Użytkownik
SLD...i wszystko jasne..czego się spodziewać po głupim czerwonym człowieczku, który jedno mówi a drugie robi...to typowe dla lewicy
Po takiej opinii mogę poczuć się urażony. Nie wszyscy są tacy sami, a Ty grupujesz i obrażasz ludzi. Jako moderator powinieneś pilnować porządku na forum, a nie jeszcze obrażać jego użytkowników.

Co do sprawy rejestracji list KNP to sprawa wydaje się wygrana w sądzie. Lepiej, żeby startowali i tam się okazało czy naprawdę mogą dostać się do Sejmu, niż nie mieli takiej możliwości i przez najbliższe cztery lata ich wyborcy narzekali jak niesprawiedliwie zostali potraktowani. W tym przypadku [list wyborczych] prawo jest po ich stronie..

..czego nie można powiedzieć o PiSie, który przegrał już trzy sprawy w sądzie podczas kampanii wyborczej.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Po takiej opinii mogę poczuć się urażony. Nie wszyscy są tacy sami, a Ty grupujesz i obrażasz ludzi. Jako moderator powinieneś pilnować porządku na forum, a nie jeszcze obrażać jego użytkowników.
Co do sprawy rejestracji list KNP to sprawa wydaje się wygrana w sądzie. Lepiej, żeby startowali i tam się okazało czy naprawdę mogą dostać się do Sejmu, niż nie mieli takiej możliwości i przez najbliższe cztery lata ich wyborcy narzekali jak niesprawiedliwie zostali potraktowani. W tym przypadku
[list wyborczych] prawo jest po ich stronie..
..czego nie można powiedzieć o PiSie, który przegrał już trzy sprawy w sądzie podczas kampanii wyborczej.
Jego komentarz był chyba odnośni wywiadu, dotyczył tylko kandydata i jego partii, więc co w tym złego?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Po takiej opinii mogę poczuć się urażony. Nie wszyscy są tacy sami, a Ty grupujesz i obrażasz ludzi. Jako moderator powinieneś pilnować porządku na forum, a nie jeszcze obrażać jego użytkowników.
Napisał, że to typowe dla lewicy, a zatem odniósł się do wszystkich.
Jako moderator pilnuje porządku, jako wyborca mogę pisać, co mi się podoba. Wypowiedź odnosiła się do wywiadu z &quot;czerwonym&quot;. Jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy i jest z SLD, to sam siebie obraża - bardziej nie jestem w stanie go obrazić.
Poza tym, szukasz dziury w całym.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Co do sprawy rejestracji list KNP to sprawa wydaje się wygrana w sądzie. Lepiej, żeby startowali i tam się okazało czy naprawdę mogą dostać się do Sejmu, niż nie mieli takiej możliwości i przez najbliższe cztery lata ich wyborcy narzekali jak niesprawiedliwie zostali potraktowani. W tym przypadku[list wyborczych] prawo jest po ich stronie..
Chciałbym w to wierzyć, że sprawa będzie wygrana, co nie zmienia faktu, że gdy Sąd przyzna KNP rację, to i tak połowa kampanii poszła się kochać... Trzeba pamiętać, że jeśli dana partia ma możliwość wystawienia list we wszystkich okręgach, to z góry dostaje darmowe spoty w telewizji publicznej. Poza tym bierze się taką partię bardziej poważnie. Zaczyna się zapraszać przedstawicieli do mediów, do debat, a tak to przez opieszałość i niesprawiedliwą decyzję PKW - część kampanii została stracona.
PS. Słyszeliście o tym, że Bronek odznaczył w ostatnich dniach członków PKW za tu cytat &quot;ciężką, bardzo odpowiedzialną i potrzebną Polsce pracę, bez której trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie państwa demokratycznego&quot; ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Chciałbym w to wierzyć, że sprawa będzie wygrana, co nie zmienia faktu, że gdy Sąd przyzna KNP rację, to i tak połowa kampanii poszła się kochać... Trzeba pamiętać, że jeśli dana partia ma możliwość wystawienia list we wszystkich okręgach, to z góry dostaje darmowe spoty w telewizji publicznej. Poza tym bierze się taką partię bardziej poważnie. Zaczyna się zapraszać przedstawicieli do mediów, do debat, a tak to przez opieszałość i niesprawiedliwą decyzję PKW - część kampanii została stracona.

PS. Słyszeliście o tym, że Bronek odznaczył w ostatnich dniach członków PKW za tu cytat &quot;ciężką, bardzo odpowiedzialną i potrzebną Polsce pracę, bez której trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie państwa demokratycznego&quot; ????

1) cała ta sytuacja dotyczy też ewentualnego nowego terminu wyborów, dostaliby więc czas antenowy na bezpłatne spoty itp.
2) czasami sobie myślę że Bronek żyje w jakiejś innej galaktyce i wbija od czasu do czasu do naszej galaktyki żeby coś powiedzieć w jego mniemaniu poważnego
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
1) cała ta sytuacja dotyczy też ewentualnego nowego terminu wyborów, dostaliby więc czas antenowy na bezpłatne spoty itp.
Wyobrażasz sobie w ogóle taką hipotetyczną sytuację rozpisania nowego terminu? Ja nie.
&quot;Dzisiaj Komitet Wyborczy Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego składa skargę wyborczą do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE). Briefing prasowy odbędzie się o godz. 16.00, przed siedzibą OBWE, ul. Miodowa 10 w Warszawie. &quot;
 
S 6

siami

Użytkownik
Dla mnie to jest chore... Polacy to tak prosty naród, że choćby jeden spod np. o podatkach z YouTube Korwina i każdy poszedł by za nim w ciemno. Problemem jest to, że mało ludzi o nim mówi i mało kto wie, że istnieje jeszcze taki Janusz Korwin Mikke, który chce normalności. Spora osób mówi nie pójde na wybory bo i po co i tak to nic nie zmieni a właśnie zmieni ! zagłosujmy na KNP dość propagandy ! w faktach na tvn podawali sondaże Palikot 5% a KNP 0 nic nie wspomnieli. Mówmy głośno o tej partii razem mamy szanse !
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
ogarnijcie jaki cwaniaczek

List otwarty do sympatyków UPR i Nowej Prawicy

Drodzy Przyjaciele!

Polska potrzebuje prawdziwych zmian, najpierw odsunięcia od władzy nieudolnej ekipy Donalda Tuska, a następnie – wzorem węgierskiego rządu Viktora Orbana – przeprowadzenia głębokich reform gospodarczych i rewolucji moralnej, które uzdrowią nasze państwo i społeczeństwo. Jeśli obecny rząd nadal będzie kierował sprawami Polski, nie tylko utracimy resztki suwerenności państwowej, ale także popadniemy w jeszcze większy kryzys gospodarczy i pogłębi się upadek moralny naszego społeczeństwa.

Jedyną siłą polityczną, która może wygrać wybory parlamentarne i gotowa jest przeprowadzić w Polsce rzeczywiste, odważne zmiany w duchu wartości konserwatywnych, jest Prawo i Sprawiedliwość. Czy PiS spełni Wasze oczekiwania, zależy w znacznej mierze od tego, ile mandatów zdobędzie w Sejmie, ale także jak licznie zasiądą w nim ludzie, którzy zawsze stali na straży Tradycji, Rodziny i Własności, tych fundamentów, na których powinno być zbudowane silne, dostatnie państwo i zdrowy moralnie Naród.

Dlatego apelujemy do Was, abyście poparli prawicowo-konserwatywnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, dla których ważne są niskie podatki i wolność gospodarcza, ale którzy zarazem deklarują – przywołując słowa Gómeza Dávili – że katolicyzm jest ich ojczyzną. Wasze głosy mogą przesądzić o zwycięstwie i obliczu Prawa i Sprawiedliwości, o tym, czy bliskie Wam idee znajdą swoje urzeczywistnienie w kolejnej kadencji Sejmu.

Po wyborach zapraszamy do współpracy.

Warszawa, dn. 16.09.2011 r.

Posłowie na Sejm RP:
/-/ Jan Dziedziczak
/-/ Artur Górski
/-/ Jarosław Jagiełło
/-/ Zbigniew Kozak
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
No i propsy. Ostatnio u mnie rozdawali ulotki z jego facjata. Wynika z niej, ze gość naprawde bardzo ceni sobie wartosci konserwatywne.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dobre,dobre.Wesoła rozmowa:grin: Z Naczasem chodziłem do II LO w Gnieźnie,zawsze był taki do przodu,miał parcie na szkło jak to się mówi. Tego mu w sumie zazdrościłem bo dzięki takiej ślepej odwadze coś tam w życiu pewnie osiągnie..Ale z drugiej strony jaką my mieliśmy z niego polewkę przez 4 lata;) Teraz cała Polska może kpić z jego kampanii. Najlepszy był tekst,że wziął ślub kościelny dla babci:grin:
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Chciałbym poruszyc tu kilka kwestii, a mianowicie:

-aborcja: nie rozumie jak mozna być przeciw, moze ktos mi wytłumaczy

-eutanazja: jak wyżej

-płatne studia: 100% muszą być płatne studia, ewentualnie dla najlepszych maturzystów taniej lub za free etc.

- legalizacja hazardu i narkotyków miękkich: to jest chyba oczywiste...
-obowiązek nauki szkolnej-to jest jakas kpina chyba...
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Chciałbym poruszyc tu kilka kwestii, a mianowicie:
-aborcja: nie rozumie jak mozna być przeciw, moze ktos mi wytłumaczy
-eutanazja: jak wyżej
-płatne studia: 100% muszą być płatne studia, ewentualnie dla najlepszych maturzystów taniej lub za free etc.
- legalizacja hazardu i narkotyków miękkich: to jest chyba oczywiste...
-obowiązek nauki szkolnej-to jest jakas kpina chyba...
Ty uważasz, że każda kobieta powinna mieć możliwość decydować o tym czy zabije dziecko czy nie ? Jak się uprawia seks to trzeba ponosić tego konsekwencje, a nie rachu ciachu i po problemie.
&quot;Przypominam, że wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się już urodzić&quot;
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
&quot;Przypominam, że wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się już urodzić&quot;
Reagan idealnie to powiedział.
Co do eutanazji, to jak ktoś chce się zabić nie widzę problemu, natomiast nikt inny nie może tego zrobić za niego.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Chciałbym poruszyc tu kilka kwestii, a mianowicie:
-aborcja: nie rozumie jak mozna być przeciw, moze ktos mi wytłumaczy
-eutanazja: jak wyżej
-płatne studia: 100% muszą być płatne studia, ewentualnie dla najlepszych maturzystów taniej lub za free etc.
- legalizacja hazardu i narkotyków miękkich: to jest chyba oczywiste...
-obowiązek nauki szkolnej-to jest jakas kpina chyba...
Dzieki za potwierdzenie, że jesteś marnym lewakiem

PS.
http://www.rp.pl/artykul/10,718702-Palikot-chce-pelnego-parytetu.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom