>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Z kolei ludzie pracowici, inteligentni, wykształceni powinni miec dobrze, nie moze byc braku rozwarstwienia w społeczenstwie, bo wtedy dopiero by rodziło to konflikty
I naprawdę uważasz że w Polsce tak jest,że to ci pracowici,wykształceni i inteligentni mają najwięcej?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Tak to nawet feministki nie uważają.
Uważasz, że dziecko staje się żywe dopiero jak się urodzi? Straszne.
Wiem, ze w łonie matki jest żywe, ale panstwo ma chronic obywateli, a obywatelem jest ten kto sie urodził, ma akt urodzenia. Po drugie: pytanie do Ciebie: uwazasz ze dziecko powinno byc karą za niezabezpieczanie się? to dopiero jest straszne...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Po drugie: pytanie do Ciebie: uwazasz ze dziecko powinno byc karą za niezabezpieczanie się? to dopiero jest straszne...
Nie, uważam że dziecko na pewno nie może być ofiarą dlatego, że matka myślała dupą a nie głową.Z resztą po urodzeniu zawsze można dziecko oddać.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Z resztą po urodzeniu zawsze można dziecko oddać.
Dokładnie tak. Przecież na świecie jest tyle par, które nie mogą mieć swoich dzieci i czekają, by adoptować. Po co odbierać komuś życie?
Brylant: Takie pier... że obywatelem jest się dopiero po tym jak ma się akt urodzenia. Nie patrz na wszystko względem sztucznego prawa. W łonie matki kim jesteś? Nikim? Aborcja jest takim samym przestępstwem jak zabójstwo (są oczywiście wyjątki, gdzie w skrajnych przypadkach aborcji powinno się dokonać).
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Nie, uważam że dziecko na pewno nie może być ofiarą dlatego, że matka myślała dupą a nie głową.Z resztą po urodzeniu zawsze można dziecko oddać.
Tu sie zgadzam, ze mozna oddac.
Jednak niektóre matki mogą bać się tego, ze moze za 20 lat bedą tego załowac, beda miały tą swiadomosc, ze ich dziecko gdzies tam jest, żyje. oCzywiscie jak sobie wyskrobie to tez moga sie pojawic wyrzuty sumienia. Obstaje przy tym, ze matka ma prawo zrobic z NIENARODZONYM dzieckiem co jej sie podoba, wiem, ze to przykrre, ale jak ktos jest głupi to i tak to zrobi, wiec po co tego zabraniac?

No jestem w kazdym razie za legalem, bo narazie to jest tak, ze Ci co mają hajs i znajomosci pozwalają sobie na takie ekstrawagancje... to przykre, ale taka jest prawda
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tu sie zgadzam, ze mozna oddac.
Jednak niektóre matki mogą bać się tego, ze moze za 20 lat bedą tego załowac, beda miały tą swiadomosc, ze ich dziecko gdzies tam jest, żyje.
Jasne,lepiej żyć ze świadomością,że się to dziecko zabiło.Tak jest,rozumisz,weselej.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
przeciez napisalem, ze w druga strone tez sie moga wyrzuty sumieniapojawic. Nie o to chodzi ze jestem zwolennikiem aborcji, nie mam szacunku do osob ktore sie tego dopuscily itd chodzi mi tylko o ograniczanie wolności, to tak jak z marychą-jest zabroniona, a ludzie i tak palą
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Matka nie może mieć takiego prawa, bo to już nie tylko jej sprawa.
Aborcja jest często wykonywana już wtedy gdy &quot;dziecko&quot; jest jakoś rozwinięte.
To nie jest to samo co tablety 72h, które powinny być dostępne w aptekach.
A na zabijanie kogokolwiek prawo pozwolić nie może, no chyba, że wprowadzimy karę śmierci, która oczywiście popieram.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Matka nie może mieć takiego prawa, bo to już nie tylko jej sprawa.
A czyja jeszcze? Bo ojciec przestraszył sie i zostawił matkę...

co do reszty to zgoda, kara smierci za 1 morderstwo i ucinanie ręki złodziejom (dłoni-jednej) przestepczosc spadłaby moznaby powiedziec drastycznie
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Obstaje przy tym, ze matka ma prawo zrobic z NIENARODZONYM dzieckiem co jej sie podoba, wiem, ze to przykrre, ale jak ktos jest głupi to i tak to zrobi, wiec po co tego zabraniac?
Przegłupie podejście do sprawy. Czy Ty rozumiesz co w ogóle wypisujesz? Masz jakieś idiotyczne, podkreślam idiotyczne rozumowanie pojęcia &quot;wolność&quot;. Wolność nie równa się z faktem, że możesz robić wszystko co Ci się żywnie podoba. Właśnie, że trzeba ZABRANIAĆ i KARAĆ, a przede wszystkim EDUKOWAĆ - wyjaśniać, że aborcja równa się z morderstwem. Nie można ot tak pozbawić kogoś życia. Pamiętaj, że w łonie matki to serce bije...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
A czyja jeszcze? Bo ojciec przestraszył sie i zostawił matkę...
Dziecka, o czym tutaj mowa? To ona miałaby prawo decydować, czy to dziecko będzie żyło czy nie.A to już nie jest tylko jej sprawa, bo chodzi o życie kogoś innego.
Rąk oczywiście ucinać się nie powinno, bo bez rąk nie można pracować, a darmozjady w więzieniach powinny pracować.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Przegłupie podejście do sprawy. Czy Ty rozumiesz co w ogóle wypisujesz? Masz jakieś idiotyczne, podkreślam idiotyczne rozumowanie pojęcia &quot;wolność&quot;. Wolność nie równa się z faktem, że możesz robić wszystko co Ci się żywnie podoba. Właśnie, że trzeba ZABRANIAĆ i KARAĆ, a przede wszystkim EDUKOWAĆ - wyjaśniać, że aborcja równa się z morderstwem. Nie można ot tak pozbawić kogoś życia. Pamiętaj, że w łonie matki to serce bije...
Wolność rozumiem poprzez to, ze panstwo nie zabrania mi palic, uprawiac hazard, nie ma przymusu edukacji. Mozna usunąć SWOJĄ ciąże, mozna zajść w ciąże metodą in vitro, jest zgoda na eutanazje. Nie trzeba zapinac pasów. Są przepisy które są bardzo dobre typu ograniczenia predkości, krzywdzenie drugiego człowieka, ale niektóre to durnoty

a czy ja gdzies zaprzeczyłem ze serce nie bije? nie.
oczywiscie, ze trzeba zabraniac i karac, ale cały czas powtarzam, ze MOIM ZDANIEM dopoki dziecko jest w łonie matki to ona decyduje o jego losie. Ale tabletki te 2 dniowe to juz dopuszczacie, a przeciez tez niszczy powstałe już nowe życie...hipokryci

Dziecka, o czym tutaj mowa? To ona miałaby prawo decydować, czy to dziecko będzie żyło czy nie.A to już nie jest tylko jej sprawa, bo chodzi o życie kogoś innego.

Rąk oczywiście ucinać się nie powinno, bo bez rąk nie można pracować, a darmozjady w więzieniach powinny pracować.

Ja bym juz takiego do wiezienia nie wsadzał, niech sobie radzi sam w życiu....Za gwałty kastracja, za pedofilie 10 lat minimum, korupcja tez 10 lat minimum. Nie płacenie podatków-wiezienie. Moim zdaniem nie ma co sie pierdo/lic z przestepcami. Oczywiscie we wiezieniu nie ma TV, gazetek, lepszego zarcia niz w szpitalu, tylko kopac rowy, budowac drogi
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
wojti: po pierwsze to grozby są karalne, a po drugie, jak cos jest w ciele kobiety to Ona ma prawo decydowac czy chce to dziecko urodzic czy nie, dopoki sie nie urodzi ma prawo wyboru
nie coś tylko człowiek. a jeśli chce zamordować człowieka to obowiązkiem państwa jest bronić swojego obywatela.
po drugie to dziecko nie jest jej i tylko jej. sama sobie go nie zrobiła. nie musi go wychowywać. może się zrzec praw.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Jak tak patrzysz przez pryzmat prawa to wiedz, ze dopiero po urodzeniu jestes obywatelem..

z drugą kwestią sie zgadzam, juz pisałem,ze nie mam szacunku do takich ludzi, ale jest to ograniczenie wolności, tylko dlatego o tym pisze

e/ heh, tak nawiasem mowiac moja mama pochodzi ze wsi i jak zaszła w ciaze to nie miała 18 lat i jej mama (moja babcie) też chciała zeby usunęła ciąże... tak było. I co z tego? Jakby sie zgodziła to co? Posadziliby ją? Nie powinni, bo to jej ciało...

czekam na to co myslicie o tabletkach...
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Wolność rozumiem poprzez to, ze panstwo nie zabrania mi palic, uprawiac hazard, nie ma przymusu edukacji. Mozna usunąć SWOJĄ ciąże, mozna zajść w ciąże metodą in vitro, jest zgoda na eutanazje. Nie trzeba zapinac pasów. Są przepisy które są bardzo dobre typu ograniczenia predkości, krzywdzenie drugiego człowieka, ale niektóre to durnoty
a czy ja gdzies zaprzeczyłem ze serce nie bije? nie.
oczywiscie, ze trzeba zabraniac i karac, ale cały czas powtarzam, ze MOIM ZDANIEM dopoki dziecko jest w łonie matki to ona decyduje o jego losie. Ale tabletki te 2 dniowe to juz dopuszczacie, a przeciez tez niszczy powstałe już nowe życie...hipokryci


Ja bym juz takiego do wiezienia nie wsadzał, niech sobie radzi sam w życiu....Za gwałty kastracja, za pedofilie 10 lat minimum, korupcja tez 10 lat minimum. Nie płacenie podatków-wiezienie. Moim zdaniem nie ma co sie pierdo/lic z przestepcami. Oczywiscie we wiezieniu nie ma TV, gazetek, lepszego zarcia niz w szpitalu, tylko kopac rowy, budowac drogi
czyli zabicie kogoś w łonie, to nie przestępstwo? tylko dlatego że jakaś puszczalska laska nie chce mieć dziecka...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Doprawdy Olo, myslalem, ze jestes bardziej rozgarniety, narobila sobie dzieci? ok, to moze sobie ciaze usunac, oczywiscie powinno to byc jak najdrozsze, ale to druga kwestia, chodzi o to, ze kobieta ma prawo robic ze swoim cialem co jej sie podoba. Nienarodzony obywatel? Wtf-wytlumacz mi to....

Jeżeli aborcja byłaby legalna to kobieta, która ma jednego dnia gorszy dzień mogłaby sobie usunąć ciążę ot tak, bez żadnego powodu. To normalne wg Ciebie :?:

Kobieta ma prawo robić ze swoim ciałem co chce, ale co z ojcem :?:


Tu sie zgadzam, ze mozna oddac.
Jednak niektóre matki mogą bać się tego, ze moze za 20 lat bedą tego załowac, beda miały tą swiadomosc, ze ich dziecko gdzies tam jest, żyje. oCzywiscie jak sobie wyskrobie to tez moga sie pojawic wyrzuty sumienia. Obstaje przy tym, ze matka ma prawo zrobic z NIENARODZONYM dzieckiem co jej sie podoba, wiem, ze to przykrre, ale jak ktos jest głupi to i tak to zrobi, wiec po co tego zabraniac?

No jestem w kazdym razie za legalem, bo narazie to jest tak, ze Ci co mają hajs i znajomosci pozwalają sobie na takie ekstrawagancje... to przykre, ale taka jest prawda

Świadomość, że się to dziecko zabiło jest gorsza zapewne od świadomości, że się oddało. Jak się oddało to wciąż można to dziecko spotkać, porozmawiać z nim, coś dobrego dla niego zrobić. A jak się zabije to już nic nie zrobisz.


I znów pytam, co z ojcem :?:
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
@wojti1830Tak uważam, wiem, ze to przykre, ale to chyba kazdy się sam rozliczy ze swoim sumieniem, nie pozwolilbym tego zrobic swojej dziewczynie, ale myslę, ze powinno być to dozwolone.. jak juz wspomniałem za grubą kasę...

Z resztą po co ta dyskusja skoro i tak ludzie w polsce to robią...
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Jeżeli aborcja byłaby legalna to kobieta, która ma jednego dnia gorszy dzień mogłaby sobie usunąć ciążę ot tak, bez żadnego powodu. To normalne wg Ciebie :?:

Kobieta ma prawo robić ze swoim ciałem co chce, ale co z ojcem :?:





Świadomość, że się to dziecko zabiło jest gorsza zapewne od świadomości, że się oddało. Jak się oddało to wciąż można to dziecko spotkać, porozmawiać z nim, coś dobrego dla niego zrobić. A jak się zabije to już nic nie zrobisz.


I znów pytam, co z ojcem :?:
Większosc sytuacji gdzie jest brana pod uwage aborcja to takie gdzie ojca nie ma... bo uciekł etc. Ale jak już się czepiłes to powiedz co byś zrobił gdyby twoja dziewczyna zaszła w ciąże i chciała usunąc, chyba bys ją odwiódł od tej myśli, prawda? A jakby sie uparła, bo w koncu ma takie prawo no to znaczy, że była głupia...

BTW: są pary ktore wspolnie godzą sie na aborcje i czy jest legalna czy nie zrobią to (za kasę of kors)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tak uważam, wiem, ze to przykre, ale to chyba kazdy się sam rozliczy ze swoim sumieniem, nie pozwolilbym tego zrobic swojej dziewczynie, ale myslę, ze powinno być to dozwolone.. jak juz wspomniałem za grubą kasę...

Z resztą po co ta dyskusja skoro i tak ludzie w polsce to robią...

A jak ojciec mógłby dochodzić swoich praw do dziecka :?:


Poza tym skoro za zabicie psa należy się kara pozbawienia wolności, to za zabicie nienarodzonego dziecka tym bardziej taka kara powinna zostać utrzymana. Chyba, że uważasz, że nienarodzone dziecko nie zasługuje na to by w świetle prawa być stawiane ponad psem, kotem czy chomikiem. Ale jeżeli masz takie zdanie to nie wiem czy chcę wiedzieć co jeszcze Ci w tej głowie siedzi.



Większosc sytuacji gdzie jest brana pod uwage aborcja to takie gdzie ojca nie ma... bo uciekł etc. Ale jak już się czepiłes to powiedz co byś zrobił gdyby twoja dziewczyna zaszła w ciąże i chciała usunąc, chyba bys ją odwiódł od tej myśli, prawda? A jakby sie uparła, bo w koncu ma takie prawo no to znaczy, że była głupia...

BTW: są pary ktore wspolnie godzą sie na aborcje i czy jest legalna czy nie zrobią to (za kasę of kors)

Nie liczy się większość sytuacji tylko wszystkie.


Co z prawem ojca :?: Jak miałby swojego prawa dochodzić :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom