>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
brylant 66

brylant

Użytkownik
Jezeli kobieta ma prawo usunąć ciążę no to ojciec nie ma nic do gadania, to jej ciało, nie chce dziecka, moze sie dogadac ze albo ojciec jej adoptuje, albo odda je do domu dizecka, albo usunie, proste...

co sadzisz o tabletkach?

e/ ty myslisz ze to tak działa jak przeziebienie, otóż jezeli byłby taki przepis to napewno musiałabybyc zgoda ojca... to nie jest tak ze idziesz, kladziesz sie, lekarz skrobie i po wszystkim
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jezeli kobieta ma prawo usunąć ciążę no to ojciec nie ma nic do gadania, to jej ciało, nie chce dziecka, moze sie dogadac ze albo ojciec jej adoptuje, albo odda je do domu dizecka, albo usunie, proste...

co sadzisz o tabletkach?

Dziecko należy do ojca tak samo jak do matki, połowa genów jest jego, więc dlaczego decyzja ma należeć do matki :?:

Jakich tabletkach :?:

Raz piszesz, że musi być zgoda ojca, innym razem, że to matka decyduje i to w jednym poście. Jakieś rozdwojenie jaźni :?:
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Brylant widziałeś jak wygląda aborcja? To nie jest wyrwanie zęba ani wizyta u kosmetyczki, to brutalne przerwanie życia, dziecka czy jak kto woli przyszłego dziecka.
Przerwanie świadome życia=zabicie.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
1. zedytowałem posta
2. tabletkach, o ktorych wyzej pisalem, tych co usuwaja (nie wiem- zapłodnioną komórke) w ciagu 72h po stosunku, ktore są dostepne w aptekach

Aerts: widzialem, bo nam film w szkole puszczali, ja wiem, ze to jest złe, cały czas to powtarzam, nie popieram ludzi ktorzy to robią, ale powinno być dozwolone, bo kazdy ma swoj rozum, to ona bedzie zalowała albo nie, panstwu nic do tego.Kobieta moze powiedziec ze to jest naruszanie jej wolnosci, bo &#39;&#39;ona chce usunac, bo to jej&#39;&#39; . A tabletki, co? nie przerywają życia, życie zaczyna sie w momencie zapłodnienia
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
1. zedytowałem posta

Raz piszesz, że musi być zgoda ojca, innym razem, że to matka decyduje i to w jednym poście. Jakieś rozdwojenie jaźni :?:


O tabletkach myślę to samo, trzeba umieć ponosić konsekwencje swoich czynów.


Widzę więc, że stawiasz nienarodzone dziecko poniżej chomika, więc naprawdę nie wiem co masz w głowie.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Dziecko należy do ojca tak samo jak do matki, połowa genów jest jego, więc dlaczego decyzja ma należeć do matki :?:

Jakich tabletkach :?:

Raz piszesz, że musi być zgoda ojca, innym razem, że to matka decyduje i to w jednym poście. Jakieś rozdwojenie jaźni :?:
bo nie czytales wczesniej, jeszcze raz Ci to wyjasnie: Jezli ojciec zapłodnił matkę, przestraszył sie ojcostwa- to chyba logiczne ze matka decyduje, bo niby kto inny jak ojcie spieprzył, a jak jest parka i oboje chca usunac no to wtedy jest obopólna zgoda, ogarniasz?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
bo nie czytales wczesniej, jeszcze raz Ci to wyjasnie: Jezli ojciec zapłodnił matkę, przestraszył sie ojcostwa- to chyba logiczne ze matka decyduje, bo niby kto inny jak ojcie spieprzył, a jak jest parka i oboje chca usunac no to wtedy jest obopólna zgoda, ogarniasz?

To zdecyduj się, bo to Twoje słowa:

Jezeli kobieta ma prawo usunąć ciążę no to ojciec nie ma nic do gadania, to jej ciało, nie chce dziecka, moze sie dogadac ze albo ojciec jej adoptuje, albo odda je do domu dizecka, albo usunie, proste...


Poza tym wgl widzę, że nie ma o czym rozmawiać. Masz swoje chore poglądy, że chomik czy papużka są cenniejsze niż nienarodzone dziecko i nie sądzę, że ktokolwiek Cię od tego odwiedzie.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
O tabletkach myślę to samo, trzeba umieć ponosić konsekwencje swoich czynów.


Widzę więc, że stawiasz nienarodzone dziecko poniżej chomika, więc naprawdę nie wiem co masz w głowie.
1. No to ok, bo aerts ma mieszaną opinie, szanuje twoje zdanie, ale mam inne.

2. Może porównasz dziecko do muchy, co? Muchy też nie zabijesz? To nie jest dobre porównanie.

Bardziej szanuje tych co zabijają chomiki niż tych co chcą się wyskrobać, moze jeszcze powiedz &#39;&#39;nie zabijajmy krów&#39;&#39; nie porównuj ludzi do zwierząt


To zdecyduj się, bo to Twoje słowa:
coś pokręciłem ???? chodziło mi o to jak ojciec spieprzył, za szybko pisze i moze stąd nie porozumienie, sorki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
2. Może porównasz dziecko do muchy, co? Muchy też nie zabijesz? To nie jest dobre porównanie.

Bardziej szanuje tych co zabijają chomiki niż tych co chcą się wyskrobać, moze jeszcze powiedz &#39;&#39;nie zabijajmy krów&#39;&#39; nie porównuj ludzi do zwierząt

Za zabójstwo zwierzęta ze szczególnym okrucieństwem jest kara pozbawienia wolności.

Aborcja jest rozerwaniem płodu na kawałki, więc ewidentnie zabójstwem ze szczególnym okrucieństwem.

Więc uważając, że zezwalamy na aborcję stawiasz nienarodzone dziecko niżej niż chomika.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Za zabójstwo zwierzęta ze szczególnym okrucieństwem jest kara pozbawienia wolności.

Aborcja jest rozerwaniem płodu na kawałki, więc ewidentnie zabójstwem ze szczególnym okrucieństwem.

Więc uważając, że zezwalamy na aborcję stawiasz nienarodzone dziecko niżej niż chomika.
Wiem, co to jest, ale to nie leżuy w interesie panstwa zeby sie tym zajmowac, panstwo ma chronic obywateli... Jak ktoś sie nie urodził to nie jest obywatelem- to przykre, wiem, ale tak wyglada w swietle prawa...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
1. No to ok, bo aerts ma mieszaną opinie, szanuje twoje zdanie, ale mam inne.
Tabletki nie są dostępne chyba tak od ręki w aptece, dodatkowo w 72 godziny nikt nie mógłby stwierdzić czy do zapłodnienia doszło, jeżeli stwierdzić nie można więc prawnie też tego sankcjonować nie można.
I nigdy nie popierałem tego tylko stwierdziłem, że taka opcja jest.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wiem, co to jest, ale to nie leżuy w interesie panstwa zeby sie tym zajmowac, panstwo ma chronic obywateli... Jak ktoś sie nie urodził to nie jest obywatelem- to przykre, wiem, ale tak wyglada w swietle prawa...
W świetle prawa wygląda to tak, że aborcja nie jest legalna, więc państwo ceni nienarodzonych obywateli.

A jak już się przyznałeś, że wyżej cenisz chomika niż nienarodzone dziecko to gratuluję w końcu przyznania się do swojej chorej moim zdaniem psychiki i w tym momencie możemy przestać rozmawiać. Szkoda mojego czasu na słuchanie jak nawołujesz do legalizacji morderstwa.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Tabletki są dostępne z receptą, którą może wystwić nawet weterynarz...
Przerwanie życia to przerwanie życia. Czy to w 1 dniu czy w 3 miesiącu. Pewnie, lepiej niech sie dzieciak męczy z rodzicami ktorzy go nie kochają lub w domu dziecka gdzie połowa staczas się na dno...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
wiem, ze to przykrre, ale jak ktos jest głupi to i tak to zrobi, wiec po co tego zabraniac?
Z takim podejściem po co zabraniać np stosunków płciowych z dziećmi,przecież jak ktoś jest głupi to i tak to zrobi,co nie?!
Mówisz też że ograniczenie wolności to dla Ciebie np zakaz palenia. A jak stoję sobie na przystanku autobusowym pod wiatą bo pada deszcz i jakaś osoba dmucha mi dymem prosto w twarz,to nie ogranicza w ten sposób mojej wolności? przecież mam prawo stać tam nie wdychając tej trucizny!
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
W świetle prawa wygląda to tak, że aborcja nie jest legalna, więc państwo ceni nienarodzonych obywateli.

A jak już się przyznałeś, że wyżej cenisz chomika niż nienarodzone dziecko to gratuluję w końcu przyznania się do swojej chorej moim zdaniem psychiki i w tym momencie możemy przestać rozmawiać. Szkoda mojego czasu na słuchanie jak nawołujesz do legalizacji morderstwa.

Jest nielegalna, a ludzie i tak to robią, ciekawe, nie?

Nikogo nie namawiam do aborcji, mowie tylko, ze powinna być legalna.

Spójrz: na pewno znasz kogos kto popala trawkę, czy jak bedzie ustawa, ze bedzie mozna palic trawkę to zaraz sie jakis wysiew ćpunów zrobi, nie. Kazdy ma swój rozum, kazdy ocenia własnym kryteriami co jest dobre, a co złe. Matka chce usunąc ciążę- droga wolna, jej wyrzuty sumienia, a jak chce to zrobić to uwierz mi-prawo jej w tym nie przeszkodzi...

Nie jestem chory psychicznie.

btw. nigdzie nie napisalem, ze stawiam wyzej chomika niz dziecko, to ty jestes smieszny z tymi porównaniami...

@levy42: a on ma prawo sobie palić- ty tez mozesz, nikt Ci nie zabrania (zeby nie było- ja nie palę)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Przerwanie życia to przerwanie życia. Czy to w 1 dniu czy w 3 miesiącu. Pewnie, lepiej niech sie dzieciak męczy z rodzicami ktorzy go nie kochają lub w domu dziecka gdzie połowa staczas się na dno...
Ale już najlepiej to ukrócić mu smutek na ziemskim padole i po prostu go zabić. Ugryź się w język, puknij się w czoło, wypij szklankę wody, bo pleciesz takie głupoty, że aż żal podejmować dyskusję.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Kur.wa czy ja mówię, że jestem zwolennikiem aborcji? Mówię, ze powinna być legalna, a jak tak was to boli to walczcie z tym...Łatwo siedziec przed kompem i klepac klawiature, walczcie z nielegalnymi abocjiami! Tego nie widzicie, nie? JaK WASi kumple popalają sobie trawkę to też nie widzicie, jak obstawiacie sobie zaklady tego też nie widzicie, ale jak juz ktos sie wyskrobie to wielkie halo.

Jeszcze raz: uważam,ze kobieta ma do tego prawo, bo to ona nosi dziecko w sobie...

e/ to tak jak z idiotami, ktorzy przechodza na wegetarianizm,bo nie chcą zeby zabijano zwierzęta.. nic tego nie zatrzyma i dobrze o tym wiecie, a tak przynajmniej nie bedzie trzeba dawac łapówek tylko zabieg np bedzie kosztowac 10tysięcy, bedzie podatek itd...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
btw. nigdzie nie napisalem, ze stawiam wyzej chomika niz dziecko, to ty jestes smieszny z tymi porównaniami...
Chomika nie możesz sobie ot tak legalnie rozerwać na kawałki, bo to grozi karą pozbawienia wolności.

A Ty uważasz, że nienarodzone dziecko można sobie ot tak rozerwać na kawałki, więc stawiasz je niżej niż chomika, prosta logika.


Kur.wa czy ja mówię, że jestem zwolennikiem aborcji? Mówię, ze powinna być legalna, a jak tak was to boli to walczcie z tym...Łatwo siedziec przed kompem i klepac klawiature, walczcie z nielegalnymi abocjiami! Tego nie widzicie, nie? JaK WASi kumple popalają sobie trawkę to też nie widzicie, jak obstawiacie sobie zaklady tego też nie widzicie, ale jak juz ktos sie wyskrobie to wielkie halo.

Jeszcze raz: uważam,ze kobieta ma do tego prawo, bo to ona nosi dziecko w sobie...

Od walki z przestępstwami są organy ścigania.


A my nie mówimy, że chcemy powstrzymać aborcje, bo tego nie zrobimy. Po prostu mówimy, że nie godzimy się na legalizacje morderstwa.


A idąc Twoim tokiem myślenia to po co kara za zabójstwo człowieka, skoro i tak ludzie będą się zabijać. :?:

Nie musisz nawet odpowiadać, bo zaraz zaczniesz coś kręcić.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Własnie olo, załapałeś: &#39;&#39;nienarodzone&#39;&#39;

Chomik stąpa po tym świecie, a dziecko nie, jest &#39;&#39;wlasnoscia&#39;&#39; matki dopóty, dopóki się nie urodzi. I nie stawiam go wyżej, to porównanie jest idiotyczne, ale je podałes wiec dlatego sie do niego odnoszę

nie jestem psycholem, nie mam szacunku do ludzi ktorzy sie tego dopuszczaja, zeby nie było...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom