>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
aerts 78

aerts

Użytkownik
Typiara pracowała w szkole prywatnej w Gdańsku i myśli teraz, że wszystkie rozwiązania z prywatnej szkoły, gdzie wiadomo, że kasy jest niemało da się przenieść do szkoły publicznej. A jeszcze stwierdzenie, że szkoła ma wychowywać dzieci, bo rodzice nie mają czasu to jest wgl hit.
We &quot;Wręcz przeciwnie&quot; jest ciekawy artykuł właśnie o Hall.Jak ktoś zainteresowany to mogę zeskanować i się podzielić.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Nigdy nie chodziłem...
Chłopie, co ty pieprzysz??! Wg ciebie każdy uczeń pisze wypracowanie na 10 stron?!! Mało który takie pisze.
Tam było takie słowo jak powiedzmy...Skoro nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem to powodzenia w ocenie szkolnictwa. Niech to będzie nawet 1 strona. Ile Tobie by zajęło przeczytanie 100 stron tekstu, sprawdzenie go pod względem ortografii itp. i wystawienie ocen? Zresztą kto tego nie zna nie zrozumie. Pozdrawiam, bez odbioru
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Artykuł o Hall mógłby być dużo dłuższy i mogłoby być w nim więcej jeszcze innych przypadków pokazujących jej nieudolność jako ministra. Bo wcześniej jak pracowała w Gdańskiej Fundacji Oświatowej i zajmowała się zarządzaniem szkołami prywatnymi w Gdańsku to szło jej dobrze. Tylko mówię, ona myśli chyba, że to co w prywatnej szkole działa to na bank jest możliwe do wprowadzenia we wszystkich szkołach i tam też zadziała.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Tam było takie słowo jak powiedzmy...Skoro nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem to powodzenia w ocenie szkolnictwa. Niech to będzie nawet 1 strona. Ile Tobie by zajęło przeczytanie 100 stron tekstu, sprawdzenie go pod względem ortografii itp. i wystawienie ocen? Zresztą kto tego nie zna nie zrozumie. Pozdrawiam, bez odbioru
Maksymalnie 3 godziny.

Tak jak Jacekk wspomniał do sejmu dostał się Jan Tomaszewski. Dla nas interesujących się piłką mogą być to naprawdę ciekawe 4 lata jeśli zaangażowania nie zabraknie:smile:
I już Smudzie 2 sprawy założył. I bardzo dobrze.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Artykuł o Hall mógłby być dużo dłuższy i mogłoby być w nim więcej jeszcze innych przypadków pokazujących jej nieudolność jako ministra. Bo wcześniej jak pracowała w Gdańskiej Fundacji Oświatowej i zajmowała się zarządzaniem szkołami prywatnymi w Gdańsku to szło jej dobrze. Tylko mówię, ona myśli chyba, że to co w prywatnej szkole działa to na bank jest możliwe do wprowadzenia we wszystkich szkołach i tam też zadziała.
Mój wykładowca na UG powiedział krótko, że to bardzo nieudolna minister, która niesamowicie gnębi jego koleżanki i kolegów po fachu. Np. usunęła urlop dla tych, którzy zajmują się habilitacją. Tragedia krótko mówiąc...
Jeśli miałbym wskazać trzech ministrów do wymiany na nową kadencję to byłoby to tak: Grabarczyk, Hall i powiedzmy, że Fedak.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jacku, a gdzie Vincent ? ;]
Tak podsumowując wybory na spokojnie, to w sumie lepiej, ze PiS będzie ciągle siedział w opozycji i czekał na lepsze czasy, bo Tusk ze swoim rzadem niekontrolujący zupełnie finansów prędzej czy później doprowadzi Polske do bankructwa i opcja Wegierska będzie grana nad Wisłą. Poza tym po przejęciu rządów przez PiS media &quot;przypomniałyby&quot; sobie, że jednak Polska to nie jest zielona wyspa i jechanie z Kaczorem byłoby na okrągło. Ktoś tam wcześniej pisał, że
Bo PiS będąc w opozycji do najgorszego rządu od 1989 roku (taką opinię usłyszałem wczoraj w studiu, nie wypada się nie zgodzić ;p) nie potrafił przez 4 lata powiększyć swojego elektoratu
jest to ciężka sprawa skoro w Polsce 90% mediów obwinia PiS za całe zło tego świata, jak tylko pokazują ich w mediach to w negatywnym świetle. Jeszcze długo zajmie Polakom uświadomienie sobie, że to nie za PiS&#39;u było państwo policyjne itd, itd. Pierwszym krokiem ku temu powinno byc otworzenie centroprawicowej telewizji w stylu Fox News, ale kto da na to hajs ? I kto da licencje ? no własnie.
(chyba nawet Fabik coś mówił,że takowa rozmowa ma ujrzeć światło dzienne w kluczowym momencie wyborów)
Wkleiłem link o tym, lecz skoro &quot;wyszło na jaw&quot; wcześniej to nic dziwnego, że odpuscili, proste.
Jak zobaczyłem kto wszedł z list Palikmiota do sejmu to, aż sie przeraziłem ???? I nie mówicie, ze będzie wesoło, bo tam ma byc profesjonalnie i fachowo, a nie podśmiechujki.
Beka z Grabarczyka ???? Nawet z murzynem z Łodzi przegrał ???? haha
A no i dwóch murzynów z PO do sejmu weszło, iście konserwatywna partia ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kampania, kampania i po wyborach ????
Szczerze mówiąc to jestem w pełni usatysfakcjonowany wynikami. Wiadomo było, że wygra PO lub ewentualnie PiS (chociaż chyba mało kto w to wierzył). Jak dla mnie Polacy wybrali mniejsze zło, bo aż strach pomyśleć co by się działo gdyby do władzy znów doszedł Kaczyński...
RPP także bardzo dobry wynik, trzecie miejsce z całkiem pokaźnym wynikiem 10%. W sumie wątpię w koalicję PO - RPP, bo Tusk to mimo wszystko rozsądny człowiek, a Palikot na pewno jest nieprzewidywalny. Jeśli nawet zgodziłby się na ustępstwa i tak nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy i czy dotrzyma obietnicy. Czy PO zaryzykuje? Wątpię...
Jednak taka partia jak RPP jest nam bardzo potrzebna (moim zdaniem), nawet jeśli znajdą się w opozycji, to jestem przekonany, że dzięki Januszowi P. wiele ważnych tematów będzie często poruszanych, będzie o tym głośno w mediach, a wiadomo że w Polsce to już połowa sukcesu.
W sumie też trudno się nie zgodzić z jego poglądami. Może i wygląda to bardzo kontrowersyjnie (homoseksualiści, miękkie narkotyki, aborcja), ale tak naprawdę te 3 (ważne) sprawy i tak istnieją, a to że się o nich nie mówi nie oznacza że ich nie ma. Kobiety narażają życie jeśli chcą usunąć ciąże (a jeśli chcą to i tak to zrobią), a w polskich więzieniach aż roi się od młodych ludzi, którzy trafili tam przez marihuanę (która przecież jest mniej szkodliwa od alkoholu, z którym wiadomo jak jest w naszym społeczeństwie).
Program RPP wyglądał bardzo ciekawie, dużo ciekawego proponował Palikot w kwestii urzędów, czy zaświadczeń. Oczywiście to wszystko to tylko program, którego na dobrą sprawę nie da się wprowadzić w życie, nawet jeśli wygraliby te wybory w tym roku. Palikot zyskał poparcie wielu ludzi obiecując niestworzone rzeczy (jak choćby legalizację marihuany), jednak myślę, że poruszając te tematy da szansę na to, by te pomysły weszły w życie za jakiś czas (może nawet kilka lat).
Zobaczymy, na pewno będzie ciekawie ;)
PS. Jeszcze taka ciekawostka. Dla zwolenników PiS wybory są uznane za tragiczne. Oczywiście trudno powiedzieć, by w Polsce było w ostatnich latach świetnie, rząd Tuska podjął wiele złych decyzji, ale czy naprawdę sądzicie, że PiS lepiej sprawowałby władzę? Przykładem z życia wziętym jest mój znajomy, zagorzały fanatyk PiS (wyniósł to z domu). Kilka lat temu po kolejnym wybryku polskich kiboli, mówił mi że jeśli dalej tak będzie to najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie stadionów tak jak niegdyś (nawet nie jestem pewny czy to prawda) zrobiono w Brazylii. Jak dobrze wiemy niedawno podobną decyzję podjął Tusk, niestety ze względu na to, że to PO, owy kolega uważa to za najgorszą możliwą decyzję. Oczywiście przykładów tego typu jest mnóstwo...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
bo aż strach pomyśleć co by się działo gdyby do władzy znów doszedł Kaczyński...
STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH
Tu się całkowicie zgadzam z tobą, że PełOwcy bardzo często boją się myśleć...
Kobiety narażają życie jeśli chcą usunąć ciąże
Do tego doszła nasza cywilizacja, że kobiety narażają swoje życie żeby zabić swojego potomka...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
ilka lat temu po kolejnym wybryku polskich kiboli, mówił mi że jeśli dalej tak będzie to najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie stadionów tak jak niegdyś (nawet nie jestem pewny czy to prawda) zrobiono w Brazylii. Jak dobrze wiemy niedawno podobną decyzję podjął Tusk, niestety ze względu na to, że to PO, owy kolega uważa to za najgorszą możliwą decyzję. Oczywiście przykładów tego typu jest mnóstwo...
Ty chyba nie przeanalizowałeś tego co chcesz napisać , dawno tak głupiego tekstu nie czytałem. Jeśli dla Ciebie zamykanie stadionu , który był wolny od lat od wandalizmu to dobra decyzja, to proponuje zamknac puby i kluby w miastach.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH STRACH
Tu się całkowicie zgadzam z tobą, że PełOwcy bardzo często boją się myśleć...

Do tego doszła nasza cywilizacja, że kobiety narażają swoje życie żeby zabić swojego potomka...
Wiesz, ciąże usuwane są często z różnych powodów. Od gwałtów, po młody wiek matki i niepewna przyszłość jej i dziecka. Myślisz, że gdyby to było legalne to &quot;normalne&quot; kobiety decydowałyby się na taki zabieg, tylko dlatego że jest on zalegalizowany? Jestem pewny, że nie...
Ty chyba nie przeanalizowałeś tego co chcesz napisać , dawno tak głupiego tekstu nie czytałem. Jeśli dla Ciebie zamykanie stadionu , który był wolny od lat od wandalizmu to dobra decyzja, to proponuje zamknac puby i kluby w miastach.
Nie twierdzę, że to była dobra decyzja, podałem ten przykład żeby pokazać, że zwolennicy PiS skrytykują wszystkie decyzje Tuska w najgorszy możliwy sposób...
Co by tu dużo nie mówić, dzień po wyborach, powinniśmy się cieszyć, bo sami wybraliśmy taki rząd, a tu więcej żalu i rozpaczy niż radości i nadziei ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co by tu dużo nie mówić, dzień po wyborach, powinniśmy się cieszyć, bo sami wybraliśmy taki rząd, a tu więcej żalu i rozpaczy niż radości i nadziei
Daj mi kilka powodów dlaczego bedzie lepiej . Podaj co zrobi jak mniemam wybrany przez Ciebie rzad?

E: Nie musze nic edytowac , samo stwierdzenie &quot; niestety ze wzgledu , ze to Po kolega uważa to za najgorszą mozliwa decyzje&quot;.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie twierdzę, że to była dobra decyzja, podałem ten przykład żeby pokazać, że zwolennicy PiS skrytykują wszystkie decyzje Tuska w najgorszy możliwy sposób...
Gościu chyba Shit Wyborczy i TVN wyprały Ci banię ;/
W na stadionie Jagi nie było bójki na stadionie ani wokół od blisko 6 lat :!:
To Donald chciał zabłysnąć i pokazać jaki jest maczo i jak to walczy z kibolami. BY w TVNie pokazali jaki to wielki mąż stanu - jak dba o bezpieczeństwo kibiców
watch?v=WmIv1-CCTKI
Przecież stadiony zamknięto gdy pojawiły się hasła polityczne nie przychylne władzy.
Na Jarka mogłeś bluźnić jak był Premierem i było cacy, na Donka nie możesz bo Ci zamkną stadion, pałą przez łeb dostaniesz i wbija się do Ciebie CBA.
Po 2 opozycja od tego jest by krytykować :!:
Tylko u nas nasze &quot;polskie&quot; media krytykują za wszystko PIS i opozycję. Jakby to PIS przez 4 ostatnie lata rządził prawda ???? ?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jak dla mnie Polacy wybrali mniejsze zło, bo aż strach pomyśleć co by się działo gdyby do władzy znów doszedł Kaczyński...
No napisz, powoli i wyraźnie, CO BY SIĘ DZIAŁO ? I CO SIĘ DZIAŁO W LATACH 2005 - 2007. Czekam.
Bonus:
Sama obecność Palikota w Sejmie przesunie centrum mainstreamu bardzo na lewo. Jeszcze chwila i Platforma będzie polską prawicą, za którą na prawo już tylko faszyści.
A może to świadomy zamysł? Nowa palikotowa lewica - przy wsparciu mediów - będzie konsumowała niezadowolenie z władzy, i w razie kolejnego rozdania wszystko pozostanie w rodzinie?
Może. Ważniejsze jest jednak, że wraz z inauguracją nowego Sejmu możemy spodziewać się kolejnej fali ataku na to wszystko, co uważamy za fundamenty polskości, i szerzej - cywilizacji. Tak w Sejmie jak i poza nim.
To ostatni moment, by powstrzymać lub choćby osłabić falę. Wbrew pozorom, także w przyszłym Sejmie, obrońców cywilizacji będzie więcej niż agresorów. Niestety, będą podzieleni i zastraszeni. Nie ma nawet co marzyć o wspólnym, ponadpartyjnym froncie obrony tego, co ważne.
To wszystko jest bardzo logiczne. Dzieci III RP zagłosowały na swoją partię i swoją podobiznę jednocześnie - Ruch Palikota. Bo ta partia jest taka, jakie są dzieci III RP. A dzieci są z kolei takie, jaka jest III RP.

Pozostaje pogratulować twórcom III RP.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ode mnie

I okazało się, że wódz znów pomylił swoje myśli z realnością. Za wodzem pobłądził Karnowski. Boli? Trudno. Gdyby nie bolało, lekcja nie miałaby sensu.

Dalej - Karnowski powiada, że &quot;dzieci III RP zagłosowały na swoją partię i swoją podobiznę równocześnie&quot;. Oraz - że w Sejmie, za sprawą owych dzieci-wyborców, najpewniej rozpocznie się cywilizacyjna wojna przeciwko temu, co Karnowski uważa za &quot;fundament polskości i - szerzej - cywilizacji&quot;. Idzie mu o antyklerykalizm. Trzeba - apeluje - tę falę powstrzymać. Oznajmia, że z tego tytułu niedzielne wybory był jednymi z ważniejszych.

Na dodatek używa on formy pluralis majestatis - ową antyklerykalną falę bijącą w cywilizację mamy powstrzymać „my”. W „fundamencie polskości” to forma przynależna królom, a nie Karnowskiemu. Ale najpewniej Karnowski czuje się jak król racji, tyle że strącony z tronu.

A mnie się zdaje, że Karnowskiemu nie jest dane prawo, by używać sformułowania &quot;my&quot;. Jego &quot;my&quot; to nie moje &quot;my&quot; i kwita.

I lubiłbym, gdyby Karnowski z równą pasją atakował antyklerykalizm Ruchu Palikota, jak wtrącanie się Kościoła np. w sposób, w jaki na świat mają przyjść nowe dzieci, których Polsce brakuje. Kościół w państwie świeckim i demokratycznym to jedne ze skrzypiec w orkiestrze. Pojedyncze skrzypce - klerykalne, antyklerykalne, nieklerykalne, bezklerykalne i każde inne - nie powinny nadawać tonu zespołowi, choć mogą go wzbogacić.

Karnowski - rocznik 1976 - jest, czy tego chce czy nie, również dzieckiem III RP. Gdy skonał PRL miał 13 lat, wiek dla chłopca trudny, bo różne myśli i namiętności chodzą wówczas po głowie. Ale przedwcześnie postarzał się. Albo - co przykre jeszcze bardziej - nie wydoroślał, choć metrykalnie to dzisiaj stary chłop.

Bo gdyby wydoroślał, wiedziałby, po co i jak zmienia się ten świat.



 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom