>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
xavy 386

xavy

Użytkownik
po młody wiek matki
...aaale żeby się &quot;kochać&quot; to za młoda nie była?!!!

Myślisz, że gdyby to było legalne to &quot;normalne&quot; kobiety decydowałyby się na taki zabieg,
Trafiłeś w sedno- normalna kobieta nigdy nie pomyśli w ogóle w taki sposób żeby zabić swoje dziecko. Bo nawet po gwałcie kobieta może donosić dziecko i oddać do domu dziecka.
że zwolennicy PiS skrytykują wszystkie decyzje Tuska w najgorszy możliwy sposób...
Za to zwolennicy PO chwalą wszystkie działania PiSu w najlepszy możliwy sposób.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Wygrała czerwona hołota:
PO - różowy
SLD - czerwień
RPP - pomarańczowy
PSL - buraczany
PiS - fioletowy
i pytanie, co różni te partie poza kolorem?
PS. Xavy, UPR-WiP jeszcze istnieje?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Co by tu dużo nie mówić, dzień po wyborach, powinniśmy się cieszyć, bo sami wybraliśmy taki rząd, a tu więcej żalu i rozpaczy niż radości i nadziei
Kto wybrał ten wybrał, ja jestem świadomym wyborcą i na pewno pod &quot;waszym&quot; wyborem się nie podpisuję.
Czy nasza sytuacja finansowa jest już tragiczna?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Pisał to Paweł Smoleński, więc raczej Wyborcza na 99% Nie skupiałem się na liczbie argumentów, a dałem jako odpowiedź i inny punkt widzenia na zakochanego w prezesie Karnowskiego. Niektórzy tak narzekają na Lisa, Olejnik, czy innych jakby po drugiej stronie nie było Pospieszalskiego, Sakiewicza, Semki i paru innych asów ;) Obiektywnych jest bardzo niewielu, dlatego trzeba wybierać po trochu ze wszystkich tekstów, a nie wierzyć jednemu, jednej gazecie, jednej stacji r/tv itd.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Niektórzy tak narzekają na Lisa, Olejnik, czy innych jakby po drugiej stronie nie było Pospieszalskiego, Sakiewicza, Semki
Nie uważasz, że Ci proPEŁOwscy dziennikarze, wchodzą w tyłki PO, gdzie tu obiektywizm, po drugie oni są na czele najpotężniejszych mediów, dla których solą w oku jest ktoś o wizji Polski silnej (JKM, Kaczor, może Palikot)
Co to za równowaga, skoro Pejsat + TuskVisionNetwork docierają do 20 milionów odbiorców, dodatkowo z TVP wycięto niewygodnych antyPEŁOwskich dziennikarzy.
Gdzie ma być ścieranie się frontów by ludzie mogli wyrobić sobie pogląd co robi władza :?: Nie ma ????
Jest tylko jedyna i słuszna partia, jedyne i słuszne działanie jednej partii, a jak się nie zgadzasz to jesteś zwolennik PISu, Palikota i wrzucą Cię do jednego wora.
Nie widzisz tego :?: Gdzie tu równowaga? TO cała PeŁO, tak samo jak do Tuskobusa wybierani byli pismaki wg klucza przychylności dla Donka.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Hiperbolizujesz za każdym możliwym razem każdą możliwą tezę. Masz w tym doświadczenie. Olejnik i Lis mają w telewizji program publicystyczny i żadne z nich nie stoi na czele najpotężniejszych mediów (mówię tylko o TV).

Są programy publicystyczne, gdzie zapraszani są redaktorzy z różnych redakcji i można tam znaleźć osoby obiektywne. Nie dziw się, że rzadko tam widzisz chociażby Wildsteina chorego na fakt, że PiS nie jest przy władzy. Lepiej mu było w TVP jak oni rządzili. W TVP w radzie nadzorczej siedzi za dużo osób związanych z polityką więc się nie dziw, że prowadzone są takie działania, a nie inne i wylatują najpierw jedni, a później drudzy.

Nie jestem zwolennikiem PO, jak i żadnej innej partii. Więcej mi się w nich nie podoba, niż podoba więc nie można mnie wrzucić do żadnego wora. Ani Ty, ani ja nie wiemy czy i wg jakiego klucza byli wybierani redaktorzy. Nie było ich tam zbyt wielu. Zresztą nie bądźmy naiwni, Tusk nie po to robił tą akcję, żeby brać nieprzychylnych dziennikarzy i robić z siebie idiotę odpowiadając na ich pytania. On sam akurat się bardziej skupiał na spotkaniach i rozmowach z wyborcami, niż mediami. Obecność kamer była rzeczą naturalną.

Nie zwalaj winy na PO za brak równowagi. Równowagi nigdy nie było i nie będzie, a Ty wyborcom PO zarzucasz, że sobie zrobili pranie mózgu itd. Jest ich conajmniej, lub conajwyżej tyle samo, co fanatycznych popleczników Jarka przynoszących mi wstyd i błagających o zbawienie Polski.

Jeszcze jedno na koniec, stricte do Ciebie. Nie chcę, żebyś to odebrał jako atak. Wnioskując z nicku jesteś ode mnie starszy, ale piszesz w sposób strasznie dziwny. Wygląda to czasem jak onanizacja przekręcaniem słów. To nie problem napisać Polsat, TVN, czy PO.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Zaskarżcie wybory z nami. Sztab Wolnych Wyborów zorganizowany pod patronatem Nowego Ekranu przygotowuje komplementarny protest wyborczy ujawniający wszystkie przestępstwa i nadużycia PKW oraz manipulacje mające wpływ na wynik.
Sztab Wolnych Wyborów zrzesza różne partie, organizacje, komitety których bierne i czynne prawo wyborcze zostało naruszone działaniami przestępczymi organów ustawodawczych (uchwalenie Kodeksu Wyborczego niezgodnego z Konstytucją), Państwowej Komisji Wyborczej (bezprawne wykluczenie z wyborów, złamanie kalendarza wyborczego), Okręgowych Komisji Wyborczych (bezprawne odrzucenie kandydatów do Senatu i odmowa zarejestrowania list), Sądu Najwyższego (nierozpatrzenie odwołania, brak nadzoru nad PKW) i Obwodowych Komisji Wyborczych (manipulacje wynikami wyborów). Do Sztabu Wolnych Wyborów zbierającego się w siedzibie Nowego Ekranu należą między innymi: Kongres Nowej Prawicy, Unia Polityki Realnej, Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka, Samoobrona, Środowisko JOW, Wierni Polsce Suwerennej, Partia Elektorat, Komitet Wyborczy Sklepowicza, Anna Kalata, Marek Król i wiele innych podmiotów.
Dzięki tak szerokiej współpracy, a także bieżącym doniesieniom od członków obwodowych komisji wyborczych Nowy Ekran dysponuje bogatym materiałem dowodowym dokumentującym niespotykany w demokratycznym świecie poziom zmanipulowania wyborami do Sejmu i Senatu. Z dowodów tych zamierzamy skorzystać i wnieść kompleksowy protest wyborczy do Sądu Najwyższego, w którym wykażemy bezprawne wykluczenie z wyborów kilkuset (sic!) kandydatów pod którym podpisze się większość zrzeszonych komitetów i rzesze wyborców.
http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/29888,uniewazniamy-wybory-podpisz-protest-wyborczy
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie uważasz, że Ci proPEŁOwscy dziennikarze, wchodzą w tyłki PO, gdzie tu obiektywizm, po drugie oni są na czele najpotężniejszych mediów, dla których solą w oku jest ktoś o wizji Polski silnej (JKM, Kaczor, może Palikot)
Co to za równowaga, skoro Pejsat + TuskVisionNetwork docierają do 20 milionów odbiorców, dodatkowo z TVP wycięto niewygodnych antyPEŁOwskich dziennikarzy.
Gdzie ma być ścieranie się frontów by ludzie mogli wyrobić sobie pogląd co robi władza :?: Nie ma ????
Jest tylko jedyna i słuszna partia, jedyne i słuszne działanie jednej partii, a jak się nie zgadzasz to jesteś zwolennik PISu, Palikota i wrzucą Cię do jednego wora.
Nie widzisz tego :?: Gdzie tu równowaga? TO cała PeŁO, tak samo jak do Tuskobusa wybierani byli pismaki wg klucza przychylności dla Donka.
Weź kierwa przestań już jęczeć. No ile razy będziesz to powtarzał? Radość masz z tego, że dwadzieścia razy napiszesz te same słowa, lub różniące się tylko odmianą Tuska czy PO? Już każdy twoje zdanie zna.

Jak Cię tak boli rzeczywistość to weź rusz dupe i bierz się jak normalny człowiek za biznes, pokaż że jesteś dumny Polak i lejesz na Tuska robiąc swoje, a nie po ran n-ty wyciskasz to samo.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Fotoreporter TVN24 uderzył w twarz starszą kobietę pełniącą funkcję męża zaufania w lokalu wyborczym w Gdyni - informuje dzisiejsza &quot;Gazeta Polska Codziennie&quot;.
Doszło do tego po przybyciu na głosowanie Leszka Millera. Gdy Miller głosował, reporterzy rzucili się, aby robić mu zdjęcia. Wchodzili za kotary. Nic nie robili sobie z ostrzeżeń członków komisji, że łamią prawo wyborcze. Kamerzysta TVN24 stwierdził, że pani Lewandowska mu przeszkadza.
– Zachowywałam się spokojnie, a oni coraz mocniej napierali – mówiła później.
W pewnym momencie kamerzysta kopnął ją i uderzył kamerą w twarz. Efektem był krwiak na twarzy kobiety. Według świadków zdarzenia, brutalne zachowanie pracownika TVN24 nie było przypadkowe. Wcześniej reporterzy drwili z plakietki męża zaufania PiS, którą miała w klapie Lewandowska.
Członkowie komisji sporządzili oficjalną notatkę o złamaniu prawa przez fotoreporterów i poturbowaniu kobiety.
Krystyna Lewandowska jest inwalidką wojenną. W czasie wojny służyła w AK jako łącznik, później trafiła do obozu koncentracyjnego dla dzieci w Łodzi. W PRL wspierała strajkujących stoczniowców.
http://niezalezna.pl/17513-uderzyl-inwalidke-bo-kojarzyla-sie-z-pis
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Usunąłem parę postów, bo temat Piotrka nijak ma się do tematu. Dalszych postów nie chce mi się czytać, więc ich na razie nie usunę. Napisałbym coś jeszcze do koggoś jeszcze ale to spowoduje dalszy offtop, zatem napiszę tylko tyle:
TRZYMAJCIE SIĘ TEMATU.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Maciek, Twój post o o GP jako niewiarygodnym źródle odnosił sie do moje linka ?
oczywiście, tylko nie cytuj tamtego posta jak go gdzieś masz bo kolega Piotrka usunie
nie wiem czy to była prawda czy nie, ale jak sie widzi nagłówek Gazety Polskiej to wiarygodnie to nie brzmi
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie mam, nie przeczytałem nawet. Jednak tak krótko odpowiem, że nie widziałem też sprostowania tej sprawy na łamach tvn24.pl, więc traktuje to jako prawde.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie mam, nie przeczytałem nawet. Jednak tak krótko odpowiem, że nie widziałem też sprostowania tej sprawy na łamach tvn24.pl, więc traktuje to jako prawde.
W sumie masz rację,zaraz napiszę,że dziennikarz &quot;Niezależnej&quot; zabił mi psa siekierą i jeżeli jutro na łamach tejże gazety nie zobaczę sprostowania to będę od ludzi oczekiwał,że uwierzą w to co się stało.To dobre jest.

@down: szczerze?to trochę mnie zawiodłeś.Ale jeżeli jesteś w stanie wychwycić chociaż jedną różnice pomiędzy Twoim tokiem rozumowania a moim,to byłbym wdzięczny za jej ukazanie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie oczekuj, ze odpowiem na tak merytorycznego posta.
e// Nie znam drugiej tak wielkiej firmy jak ITI, która nie idzie do sądu kiedy ktoś w sposób tak chamski kłamie na jej temat. I nie, porównanie Ciebie do Niezaleznej nie jest na miejscu, bo Twojego posta przeczyta 20 osób, a ich news&#39;a kilkaset tysięcy. Dodatkowo, jak napisali, mają świadków, a kobieta zaatakowana jest zasłużona dla Polski walką z komuną, przez co dla mnie jest wiarygodna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom