>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wybory parlamentarne 2011

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No i co się wielkiego stało? Każdy kij ma dwa końce. Nie znając relacji drugiej strony trudno wyrokować i wieszać psy. W ogóle co to za dobór słów? Uderzył? A może po prostu zahaczył? Uwielbiam jak ktoś tak cwanie hiperbolizuje, tylko po to, aby na siłę zrobić gorący news.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
We wstępniaku we Wprost Lis opisał debatę jako swoje zwycięstwo że pokazał prawdziwego Kaczyńskiego ???? myślałem że ucieknie od tematu

fajna wymiana bartelowa btw: tydzień przed wyborami Wojewódzki pisze dla Wprost że się boi PiSu a we wtorek u niego na kanapie Lis :eek:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
dla których solą w oku jest ktoś o wizji Polski silnej (JKM, Kaczor, może Palikot)
zdumienie..pełne zdumienie..
Kaczor ma wizję Polski silnej? ????
Kaczor to socjalista, który co najwyżej chce Polski butnej. Siła wynika z gospodarki, a Kaczyński i jego zaplecze nie mają o tym zielonego pojęcia. Polską klasę polityczną cechuje tchórzostwo przed utratą pozycji, stołka, władzy etc. Jak ktoś się boi, to nigdy nie będzie silny.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
fajna wymiana bartelowa btw: tydzień przed wyborami Wojewódzki pisze dla Wprost że się boi PiSu a we wtorek u niego na kanapie Lis
A tak już na serio, to nie uważacie stronniczość tych panów wynika z szerszej znajomości polityków. Nikt mi nie wmówi, że gdyby Kaczyński był dobrym politykiem to chłopaki z TVN itp. by go nie lubili.

Kilka dni temu w TVN24 był jakiś gość, kompletnie nie znam człowieka wiec nie powiem nazwiska. I on stwierdził, że dziennikarze tej stacji są stronniczy, oczywiście prowadzący się nie zgodził... w każdym bądź razie chodziło oto, że w TVN faworyzuje się osoby wykształcone, znające języki - czyli dziennikarze opiewają za podobnymi sobie. A traw chciał, że Kaczyński jest jaki jest ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
A tak już na serio, to nie uważacie stronniczość tych panów wynika z szerszej znajomości polityków. Nikt mi nie wmówi, że gdyby Kaczyński był dobrym politykiem to chłopaki z TVN itp. by go nie lubili.
w każdym bądź razie chodziło oto, że w TVN faworyzuje się osoby wykształcone, znające języki - czyli dziennikarze opiewają za podobnymi sobie. A traw chciał, że Kaczyński jest jaki jest
Mam nadzieję, że żartujesz.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jak Kaczor nie jest wykształcony, to ty durniu jeszcze przedszkola nie skończyłeś

Cała PO:
Jak pewnie wiecie, Cezary Kucharski został posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej. W związku z tym próbowaliśmy się dowiedzieć, czy nowy poseł PO popiera wprowadzoną przez PO ustawę hazardową. Niestety, uzyskanie tej informacji przez kilka dni okazało się niemożliwe. &quot;Kucharz&quot; myślał i myślał nad odpowiedzią, ale niczego nie wymyślił - wolał więc zwodzić, rozłączać się &quot;przypadkiem&quot;, udawać niedostępnego, pytać &quot;jaki kapitał stoi za Weszło&quot; (proszę spytać Jarosława Kaczyńskiego z PiS-u - niemiecki!), prosić o wysłanie maila, na którego nie miał czasu przez kilka dni odpisać. I tak dalej, dziecinada.
Nowy poseł mocno kryje się ze swoimi poglądami, o ile jakiekolwiek ma, poza tym, czy podać na lewo do Tuska, czy na prawo do Schetyny, czy może strzelić na bramkę - w czasie tych słynnych partyjnych meczyków. Nam się wydawało oczywiste, że jeśli ktoś ma ambicje polityczne, to śledzi, co się w tej polityce dzieje i ma wyrobione poglądy na najważniejsze tematy.
Prosiliśmy więc: - Niech pan powie wprost, tak albo nie? Popiera pan czy nie?
Ale Kucharski nie był w stanie się zdecydować, czy popiera czy jednak nie popiera. Spodziewaliśmy się też, że ktoś, kto był przez długi czas właścicielem strony internetowej, na której pojawiały się reklamy internetowych bukmacherów będzie miał sprecyzowane poglądy. No bo jakże to tak - Cezary Kucharski wyświetlał reklamy, których nie popierał i z którymi chce teraz walczyć? Czy może jednak wcale nie chce walczyć, bo Platforma Obywatelska go uzdrowiła i poglądy na całą sprawę mu się zmieniły?
Spoko, Czarek, w głosowaniach na pewno dasz radę. Koledzy ci powiedzą, jakie masz poglądy i kiedy należy podnieść rękę. Poradzisz sobie!

// z wesz.lo.com
PS
Dureń to nie obraza, to stwierdzenie faktu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak Kaczor nie jest wykształcony, to ty durniu jeszcze przedszkola nie skończyłeś
Ja mu nie zaglądam w papiery, bo to że skończył jakąś tam uniwerek to wiem... ale zakres słownictwa i sposób wypowiedzi nie najlepiej o nim świadczy jako osobie która uzyskała tytuł doktora............. drugie Kaczyński nie bryluje angielszczyzna i tu mam wielkie ale do wielu polityków, którzy zajmują najwyższe stanowiska i się o nie ubiegają.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja mu nie zaglądam w papiery, bo to że skończył jakąś tam uniwerek to wiem... ale zakres słownictwa i sposób wypowiedzi nie najlepiej o nim świadczy jako osobie która uzyskała tytuł doktora............. drugie Kaczyński nie bryluje angielszczyzna i tu mam wielkie ale do wielu polityków, którzy zajmują najwyższe stanowiska i się o nie ubiegają.
Jest taki dowcip: &quot;Jak pomyślę jaki ze mnie inżynier, to boję się iść do lekarza&quot; ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ja mu nie zaglądam w papiery, bo to że skończył jakąś tam uniwerek to wiem... ale zakres słownictwa i sposób wypowiedzi nie najlepiej o nim świadczy jako osobie która uzyskała tytuł doktora
Trzeba było wczoraj zobaczyć prof.Środę u Lisa to dowiedziałbyś się jaki poziom reprezentują nasi &quot;uczeni&quot;, więc czego oczekiwać od zwykłych polityków czy innych magistrów.
A co do wykształcenia, to chyba źle to napisałeś, wykształcenie albo się ma albo nie ma, natomiast co innego zachowanie czy inteligencja(swoją droga nie wiem czemu uczepiłeś się już w którymś poście jego zasobu słownictwa, nigdy nie zauważyłem jakiś braków, Kaczor raczej jest dobrym mówcą, co innego treść tego co mówi, no ale to dotyczy wszystkich naszych polityków).
Natomiast Komorowski bije wszystkich na głowę swoimi wypowiedziami jeżeli chodzi o treść jak i formę, polecam przesłuchać kilka jego wystąpień, to jest dopiero dramat.
http://www.youtube.com/watch?v=wgEbuQHqeOk
http://www.youtube.com/watch?v=NCD0D9cwHWM&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=uQey83pPrT0
A tutaj popisy kulturalne Bronka.
http://www.youtube.com/watch?v=XgGGVcWJK6c
4 pierwsze z brzegu przykłady.
 
J 0

john733

Użytkownik
hahaha, dokładnie! ciekawe kiedy Lis w końcu naprawdę wystartuje w wyborach prezydenckich ;P
Mam nadzieję, że nigdy bo w sumie może mieć nawet spore poparcie ze względu na to, że mimo wszystko wielu ludzi go uwielbia ze względu na popularność. Osobiście uważam ze obecni kandydaci są śmiechu warci. Wg mnie kandydat na prezydenta powinien mieć odpowiedni wzrost :p żonę z klasą i przede wszystkim powinien potrafić przynajmniej język angielsku w stopniu bardzo dobrym.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Mam nadzieję, że nigdy bo w sumie może mieć nawet spore poparcie ze względu na to, że mimo wszystko wielu ludzi go uwielbia ze względu na popularność. Osobiście uważam ze obecni kandydaci są śmiechu warci. Wg mnie kandydat na prezydenta powinien mieć odpowiedni wzrost :p żonę z klasą i przede wszystkim powinien potrafić przynajmniej język angielsku w stopniu bardzo dobrym.
a wyborcy chociaż trochę...nie wiem jak to nazwać, inteligencji, wiedzy o świecie, polityce, ekonomii.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
A co do tych złych kiboli- przykład debilizmu do potęgi n-tej jeśli chodzi o bohaterskich pogromców złych kiboli:
Jeśli wydawało wam się, że w Polsce nic was zaskoczyć nie może, to mamy niespodziankę - prawdziwy festiwal absurdu. Tak, to wydarzyło się naprawdę. Zacytujmy tekst ze strony kibice-razem.pl...
W piątek 14 października, z inicjatywy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Stowarzyszenia &quot;Nigdy Więcej&quot; oraz Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, w czterech Miastach Gospodarzach UEFA EURO 2012™ odbyła się impreza pod nazwą &quot;Polska jest dla wszystkich&quot;. Politycy w towarzystwie dzieci, piłkarzy i osób niepełnosprawnych zamalowywać mieli rasistowskie napisy na murach wokół stadionów. W Gdańsku inicjatywa natknęła się jednak na nieoczekiwany problem: na murach wokół stadionu przy ul. Traugutta nie stwierdzono bowiem żadnych ksenofobicznych haseł! W roli głównej wystąpił więc &quot;rasistowski&quot; transparent stworzony na tę okazję przez... samych organizatorów imprezy!
Przeczytaliście? Chcieli zamalować rasistowskie i ksenofobiczne hasła. A że takich haseł nie było, to najpierw je sami przygotowali. Przecież to Monty Python. Jak będą uczyć dzieci udzielania czarnoskóremu aktorowi z Nigerii pomocy medycznej, to najpierw sami go pobiją? Jeśli przygotują projekt pomocy ofiarom wypadków drogowych, to najpierw spowodują karambol na autostradzie? Cóż za debil wpadł na coś podobnego?
Wielki problem - hasła na murach! Trzeba je zamalować! A tu zonk, żadnych haseł nie ma. I co tu zamalowywać?
Ktoś to dobrze nazwał - teatr groteski. Z braku laku, wywieszono transparent o treści &quot;NIE JESTEŚ POLAKIEM - WYNOCHA&quot; (foto wzięliśmy właśnie ze strony kibice-razem.pl), żeby dzieciaki miały co pobrudzić.
Organizatorom mieliśmy życzyć zdrowia psychicznego, ale to z naszej strony byłoby nierozsądne. Życzymy więc sympatycznych terapeutów.

Aha, jest też poseł-idiota z PO, który NIE POSIADA POGLĄDÓW
Jak pewnie wiecie, Cezary Kucharski został posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej. W związku z tym próbowaliśmy się dowiedzieć, czy nowy poseł PO popiera wprowadzoną przez PO ustawę hazardową. Niestety, uzyskanie tej informacji przez kilka dni okazało się niemożliwe. &quot;Kucharz&quot; myślał i myślał nad odpowiedzią, ale niczego nie wymyślił - wolał więc zwodzić, rozłączać się &quot;przypadkiem&quot;, udawać niedostępnego, pytać &quot;jaki kapitał stoi za Weszło&quot; (proszę spytać Jarosława Kaczyńskiego z PiS-u - niemiecki!), prosić o wysłanie maila, na którego nie miał czasu przez kilka dni odpisać. I tak dalej, dziecinada.
Nowy poseł mocno kryje się ze swoimi poglądami, o ile jakiekolwiek ma, poza tym, czy podać na lewo do Tuska, czy na prawo do Schetyny, czy może strzelić na bramkę - w czasie tych słynnych partyjnych meczyków. Nam się wydawało oczywiste, że jeśli ktoś ma ambicje polityczne, to śledzi, co się w tej polityce dzieje i ma wyrobione poglądy na najważniejsze tematy.
Prosiliśmy więc: - Niech pan powie wprost, tak albo nie? Popiera pan czy nie?
Ale Kucharski nie był w stanie się zdecydować, czy popiera czy jednak nie popiera. Spodziewaliśmy się też, że ktoś, kto był przez długi czas właścicielem strony internetowej, na której pojawiały się reklamy internetowych bukmacherów będzie miał sprecyzowane poglądy. No bo jakże to tak - Cezary Kucharski wyświetlał reklamy, których nie popierał i z którymi chce teraz walczyć? Czy może jednak wcale nie chce walczyć, bo Platforma Obywatelska go uzdrowiła i poglądy na całą sprawę mu się zmieniły?
Spoko, Czarek, w głosowaniach na pewno dasz radę. Koledzy ci powiedzą, jakie masz poglądy i kiedy należy podnieść rękę. Poradzisz sobie!

***********
WYBORCOM PO &quot;GRATULUJEMY&quot; &quot;TRAFNEGO&quot; WYBORU!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom