>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Medvescak Zagrzeb - Dynamo Mińsk
Jasna sprawa, Dynamo na wyjazdach totalne dziadostwo i ogółem wygląda to blado, ale Niedźwiadki ostatnimi czasy nie zachwycają, porażki u siebie z Dynamo Moskwa czy też ostatnia przegrana z Donbassem pokazuje, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wydaje mi się że to nie będzie łatwa przeprawa dla gospodarzy, kursy które wystawiają buki na ten mecz to totalna żenada i na pewno nie grałbym zwycięstwa gospodarzy w regulaminowym czasie gry po takim kursie, bo granica błędu jest tak mała, a budżet może bardzo ucierpieć. Cały dzień dzisiaj za mną chodzi typ na gości, ale z racjonalnego punktu widzenia ten typ wydaj się być abstarkcyjny ponieważ to gospodarze są lepszą drużyną, mają większy potencjał w rosterze i ogółem grają u siebie, czyli tak jak napisał HaYto w miejscu gdzie zdobywają najwięcej punktów. Mimo to Mińsk stwarza mi wrażenie niewygodnego rywala dla takiego typu drużyn jak właśnie Chorwaci, co prawda odszedł z Dynama najlepszy gracz czyli Platt, ale jak widać i bez niego mogą wygrywać na wyjeździe, oczywiście wiem że Spartak to aktualnie drużyna bez formy, ale mim owszystko wygrać w Moskwie łatwo nie jest, a tym bardziej że Dynamo dobrze na wyjazdach nie gra, więc wynik tym bardziej zaskakujący, ale z drugiej strony pokazujący że Mińska drużyna tak źle się nie ma ;) Cały czas w składzie jest Zbynek Irgl i myślę że pod nieobecność Platt&#39;a to właśnie ten zawodnik będzie decydował o tym jak Dynamo wypadnie w kolejnych grach.
Gospodarze w każdej linii mają sporo mocy i teraz pytanie na ile mecz z Donbassem oddał rzeczywistą dyspozycję tej ekipy, bo jeśli taki jest stan faktyczny to jestem zdania, że goście spokojnie mogą tu pograć jak równy z równym.
Dynamo Mińsk (+1,5) / 2.08 Marathonbet ⛔
Dynamo Mińsk over 1.5 / 2.00
:!: zacny ten bet oj zacny ;) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mińsk mówiąc wprost dał dupy... no ale trudno takei realia KHL :razz: z kolei Spartak ma u mnie wielkiego plusa, bo pokazali że mimo swojej beznadziejności przez większą część meczu, czasami jedna bramka, jeden pozytywny bodziec może zmotywować drużynę do lepszej gry i w ten oto piękny sposób doprowadzili do OT, w której co prawda przegrali, ale i tak szacunek za ostatnie 6 minut regulaminowego czasu gry.
Jutro gramy dalej, a i oferta szeroka więc &quot;łowimy&quot;
Admirał - Czerepowec
To zabrzmi śmiesznie, ale to mecz drużyn, które są on fire, obie zanotowały po przerwie noworocznej po dwa zywcięstwa i można by powiedzieć że w teorii wszystko się może zdarzyć, ale w praktyce to gospodarze są dla mnie faworytem. Nie tak dawno jeszcze narzekałem na nich i pisałem, że są słabi, teraz sypię głowę popiołem i muszę przyznać że drużyna z Władywostoku zrobiła spory krok do przodu, wygrana ze SKA to kawał dobrej roboty, a biorąc pod uwagę to że w 3 tercji przegrywali 2:4 i mimo wszystko doprowadzili do OT jest w tym wypadku dla mnie wielkim osiągnięcem tej drużyny. Kolejny mecz to nokaut Loko 3:0 mecz bez historii, Admirał bez większych problemów inkasuje 2 punkty. Sporo dobrego do gry gospodarzy wniósł Hodgman, który niedawno jeszcze grał w Magnitce, ja trochę przeoczyłem jego przyjście, ale nie dał o sobie zapomnieć. Inna sprawa, że w końcu dobry mecz rozegrał Gynge, gość, który fajnie sobie pogrywał w Dynamo Moskwa, później trochę gorzej w Lwie, ale tu całkowicie przepadł i mam nadzieję że ten mecz z Loko jest takim przebudzeniem dla niego i dobrym wejście w nowy rok. Zwycięstwa gości wrażenia na mnie zbytnio nie robią, bo to że ograli zagubiony Sibir świadczy tylko o tym, że nie jest z nimi źle, męczarnie z Novokuznetskiem pokazują, że im &quot;wyżej&quot; poprzeczka tym ciężej się gra :razz: W mojej ocenie to idealny moment dla gospodarzy na 3/3 w domu tym bardziej, że kolejny mecz też mają u siebie i rywalem będzie Atlant a więc również ekipa w zasięgu, czyli potencjalne 4 punkty do zdobycia, więc jeśli we Władywostoku myślą o PO a na pewno tak jest to dla mnie przekaz na te dwa mecze jest jasny, a zwłaszcza na ten jutrzejszy - tylko zwycięstwo. Gospodarze są lepiej dysponowani, grają u siebie, klimat im sprzyja, rywalom niekoniecznie, Czerepowec może i wygrywa, ale ich styl jest o wiele słabszy niż ten prezentowany przez Admirał, no i co więcej gospodarze mają indywidualności, które przynajmniej w tych dwóch ostatnich grach pokazały że jeszcze coś znaczą w tej lidze.

Admirał 60&#39; / 2.20 Expekt ✅
Admirał ML / 1.71 Marathonbet ✅

Novokuznetsk - SKA
W końcu :!: SKA zagrało mecz na poziomie i to już nie chodzi oto, ze rywalem był słaby Amur tylko oto, że Petersburg wpadł i &quot;zgasił światło&quot;. Nie było minimalizum i zabawy, strzelili 6 i to rozumiem, a nie zabawy w kotka i myszkę, czasami to olewactwo i przechodzenie obok meczy strasznie irytuje w wykonaniu SKA, bo to że przegrali z Admirałem to też poniekąd ich zasługa, nie umniejszam roli gospodarza tamtego pojedynku, ale 2:4 w 3 tercji i już luz jak w hip hopie. Postać numer jeden to Panarin, 22 latek, który jako jedyny pokazał że jest o poziom wyżej niż rywale, 5 bramek w dwóch meczach to jest świetny wynik, ale czemu tego samego nie można powiedzieć o Kovim czy Czerwonym. Nie wiem właśnie z Cervenką, ostatnio nie grał, ale nie jest oznaczony jako kontuzjowany więc tu jest zagadka, ale tak czy siak z nim czy bez niego, nie wyobrażam sobie aby SKA jutro nie wygrała tego meczu różnicą 2-3 bramek. Novokuznetsk to jest najgorsza drużyna tej ligi, stracili ponad 130 bramek, najmniej strzelili, po prostu nawet nie ma się co tu dużo rozpisywać ponieważ oni nie mogą zagrozić SKA. Chciałbym aby to był kolejny mecz w którym SKA &quot;zniszczy&quot; rywala i chciałbym to już napisać że tak będzie ale doświadczony już nie raz w tym sezonie przez ten zespół, póki co się wstrzymam, aczkolwiek bety zarzucę na hendi ;)
SKA 60&#39; / 1.35 Expekt ⛔
SKA (-1,5) / 1.63 Marathonbet ⛔
SKA (-2) / 1.95 Pinnacle ⛔
SKA (-2,5) / 2.30 Marathonbet ⛔
SKA (-3) / 3.13 Marathonbet ⛔
SKA over 3.5 / 1.81 Marathonbet ⛔
Panarin to score / 2.80 Betsafe ✅
Panarin over 1.5 pkt / 3.60 Betsafe ⛔

Brak słów :!: dziadostwo najwyższej klasy... SKA chyba już niżej upaść nie może... Ale nie mówmy hop.
Do wyboru do koloru, mam nadzieję że panowie wielomożni nie zawiodą ;)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:14:00 Spartak Moskwa ML
- KHL Medvescak Zagrzeb @ 2.10 Bet365 ⛔ [1:3]

Typ na przełamanie beznadziejnej serii drużyny ze stolicy Rosji. Ostatni mecz w &quot;Sokolniki Arena
Moskwa&quot; wygrali 22 listopada :!: z Niznekamskiem 4:2. Ostatni komplet punktów zdobyli jednak na Sybirze 11 grudnia. Najwyższy czas na zdobycie jakiegoś większego dorobku punktowego. Nie wiem dlaczego akurat mamy doczynienia z faworyzowaniem w tym meczu ekipy z Zagrzebia. Słabiutki bilans na wyjazdach, 18 meczy 5Z-1ZPD-5PPD-7P, -11 goli.
W niedzielę, na Donbassie już jakoś to wyglądało i zgadzam się z tym co napisał JR08 odnośnie ekipy trenera Kanariejkina.
Z beniaminkiem z Chorwacji będzie to bardzo ciekawy mecz. Cheechoo do spółki z Lingletem i Popoviciem potrafią przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Miśków. Myślę, że w przypadku porażki w ekipie Spartaka z pracą może pożegnać się trener. Wyniki są tragiczne, ekipa w strefie play-out. Sezon mocno poniżej oczekiwań.
Mam nadzieję, że w końcu coś wypali :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:13:00 Sibir Novosibirsk
- SKA St. Petersburg reg.time @ 4.30 William Hill ✅ [4:0] // Easy ???? Padaki ciąg dalszy. Z taką grą SKA salonów KHL nie podbije ???? //
Kursy lecą w dół i wcale się nie dziwie, bo wczoraj miałem okazję oglądać popis ekipy SKA. Takiej padaki dawno nie widziałem. Liczę na powtórkę z Wladywostoku kiedy to Admirał fajnie wyciągnał na 4:4 (SKA pomogło moze lepiej brzmi).
Kilka słów o Sybirze. Czyżby ekipa która undery 5,5 notuje jak na zawołanie wychodzi z kryzysu ? Mam nadzieję, że tak i jutrzejszy mecz o 13 to potwierdzi. H2H jest krótko mówiąc beznadziejne jak SKA w ostatnich tygodniach. Na pewno będą chcieli zmazać plamę, ale nie wydaje mi się aby to nastąpiło w jutrzejszym meczu. Wchodzę z dość dużym optymizem w kierunku siódmej ekipy na Wschodzie.
KHL, Rosja
:hokej:10:00 Admiral vs Atlant. To Win With Handicap: Admiral (-1)
reg.time @ 2.74 Marathon ⛔ [2:3] // Powrót do normalności ???? //
Ekipa Admirala prezentuje się nadzwyczaj dobrze i chyba chętnie zagraliby sobie w fazie play-off. Do tego potrzeba im kolejnych 3 punktów na własnej tafli. Rywal to typowy średniak ligi, ale to oni mają fajną serię meczy. 6 wyjazdów, 3 wygrane, 2 w dodatkowym czasie gry i wtopa na Sibirze. Atlant traci 4 pkt do ósmego w tabeli na Zachodzie Loko, podobna różnica punktowa pomiędzy walczącym o 8 miejsce w tabeli Admirałem a v-ce mistrzem ligi, Traktorem Chelyabinsk.
Mecz na pewno będzie wyrównany, mam nadzieję że Hodgman z Nikitenką poprowadzą Admirala do wygranie meczu.
Powodzenia :!:
P.S: Czy druzyna z okręgu moskiewskiego jest aż takim faworytem do końcowego tryumfu jak wskazują buki :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ostatnia kolejka przed All Star game, mnie osobiście interesują prawie wszystkie pojedynki :grin: ale zbyt ciężko to ogarnąć, dlatego tylko luźne przemyslenia na jutro.
Ulubieńcy z Petersburga jadą do Novosibirska, no i co :?: wróży im się tam kolejną porażkę po tym jak w pięknym stylu ulegli najgorszej drużynie w lidze. Co ja sądzę o tym meczu, jak dla mnie to jest zwycięstwo gości, wiem że to dość sprzeczne z logiką, ale tak to działa czasami trzeba dotknąć dna żeby móc grać lepiej. Przede wszystkim wsparcie dla Panarina, bo bez tego ofensywa nie zcaznie grać, jak widać sam Panarin nie jest w stanie wygrać dwóch meczy pod rząd, trochę mocy od Kovalchuka, Cervenki, Martenssona czy Tikhonova z pewnością by się przydało, a tu taka sielanka, przegraliśmy i tak nic się nie stało. Powoli czarne chmury zbierają się nad głową Fińskiego trenera i myślę że dobrze by było dla niego jak i dla drużyny, aby SKA wygrało z Sibirem, tym bardziej że gospodarze ostatnio wcale nie zachwycali i kto wie czy to nie będzie łatwiejszy mecz dla SKA niż w Novozunetsku :razz:
Nie chce mi się już opisywać pozostałych, ale warto zwrócić uwagę na Admirała, Czerepowec, Traktor i Lew Praga ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Magnitogorsk[email protected] B365 ✅✅ 3-1
Trio Mozyakin(24+33)-Zaripov(24+28)-Kovar(18+36) jest nie do zatrzymania ostatnimi czasy.Aktualnie zajmują pierwsze 3 miejsca w klasyfikacji strzelców.Do tego świetnie spisuje Kanadyjczyk Lee,który pomaga kolegom w akcjach ofensywnych i jak do tej pory jest najskuteczniejszym(12+19)obrońcą w lidze.
U siebie zespół spisuje się bardzo dobrze,na 21 spotkań tylko jedna porażka w regulaminowym czasie i 3 po dogrywce.
CSKA zanotowało w przeciągu kilku dni dwie wyjazdowe porażki w Ufie i Czeljabińsku.
Myślę,że będący na fali zespół z Magnitogorska po raz kolejny zwycięzy.Trzeba dodać,że w ostatnich kilkunastu dniach zawodnicy z Moskwy mają w nogach o 3 spotkania więcej niż ich rywale(udział w Spengler Cup).To też mogło wpłynąć na ich dyspozycję w dwóch ostatnich wyjazdowych spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:16:00 CSKA Moskwa
- Amur Khabarovsk @ 1.781 Pinnacle Sports
Krótko bo nie ma zbytnio się co rozpisywać.
Według mnie typ dnia dzisiejszej serii gier KHL. CSKA wraca w końcu na własną taflę po Spenglerze i 4 wyjazdach. Handi bardzo przyjemne po fajnym kursie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo drużyny CSKA będzie sensacją. Amur po odejściu Czecha Petrużalka nie istnieje. CSKA wzmocnione przez Mursaka i Lisina powinno sobie w przekonującym stylu dopisać 3 pkt po meczu. H2H bardzo wyrównane 11:11, ale to 3 ostatnie mecze wygrało CSKA, dwukrotnie pokrywając proponowany handicap.
EDIT: Wczas się spostrzegłem. Chodziło o -1,5 na CSKA w reg.time
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dynamo Ryga-Admiral [email protected] b365⛔ 2-5//Kto by się spodziewał,że dostaną takie baty.
Gracze Admirala od dzisiejszego meczu w Rydze zaczynają wycieczkę po Europie(Ryga,Bratysława,Praga,Moskwa).Po Europie,bo miasta leżącego tuż przy chińskiej granicy do Europy zaliczyć nie można ???? .Dosyć tej geografii,przejdźmy do meczu:
Dynamo mimo,że przegrało na własnej tafli 3 z 5 ostatnich spotkań u siebie jest mocne.Zespoły z czołówki takie jak Magnitogorsk,Astana,CSKA,Petersburg,D.Moskwa nie potrafiły tam zwyciężyć.
Wątpię więc,by potrafili to uczynić gracze Admirala,którzy na wyjazdach spisują się kiepsko.Z ostatnich 10 spotkań wygrali zaledwie 3 i to z zespołami z samego dołu tabeli.
W zespole z Rygi najskuteczniejszymi zawodnikami są Kanadyjczyk Kyle Wilson(16+26)oraz reprezentant Słowacji Marcel Hossa(20+17),młodszy brat występującego w Chicago Blackhawks Mariana.
Hossa i Wilson należą do jednych z najskuteczniejszych graczy w lidze w obecnym sezonie.
W bramce dobrą robotę wykonuje doświadczony Szwed Tellqvist,grający w latach 2002-2009 w NHL.
Nie można również nie wspomnieć o bardzo doświadczonym obrońcy, Łotyszu Ozolinsie,który w latach 1992-2005 występował w kilku klubach w NHL,a od tego sezonu powrócił po raz 2 do zespołu z Rygi.
Moim zdaniem śmiało można wchodzić w ten typ.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Barys Astana(-1.5)-Spartak [email protected] b365 ✅ 4-2
Spartak nie wygrał meczu od 6 grudnia.Mniej więcej w tym czasie zaczęły się problemy finansowe tego klubu.Wycofał się główny sponsor Investbank,sztab szkoleniowy był zmuszony do zmiany planu treningowego.
To wszystko odbiło się na grze graczy z Moskwy.Porażki z najsłabszymi drużynami w lidze-Dynamem Mińsk,Podolskiem,Nowokuźnieckiem potwierdziły,że w klubie źle się dzieje.
Dziś Spartak zagra z drużyną,która znajduje się w tabeli tuż za liderem z Magnitogorska i posiada najlepszą ofensywę w lidze(158 goli).
Główną siłą w ataku jest trio Bochenski(23+27),Dawes(21+20),Boyd(18+16).
Pierwsza dwójka znajduje się w 6stce najskuteczniejszych graczy w obecnym sezonie.
Myślę,że gospodarze podrażnieni ostatnią wyjazdową porażką 2-7 w Novogrodzie staną na wysokości zadania i rozprawią się dziś z ekipą ze stolicy.
Dodatkowo zagram na strzelca gola- Bochenski@2.45 fortuna ⛔.Nie strzelił od 3 spotkań,więc czas na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Slovan[email protected] b365 ✅ 3-2
Amur zajmuje przedostatnie miejsce we wschodniej konferencji.
Z zespołu pod koniec roku odeszli dwaj nasjkuteczniejsi gracze-Petruzalek i Mursak.Dodatkowo kontuzjowani są 4 zawodnicy,w tym obrońca Bykov.
Sytuacja bardzo nieciekawa.
Slovan na wyjazdach tragedia,ale w Bratysławie spisuje się już o wiele lepiej.
Brakuje im 13 punktów do strefy PO,a że pozostało jeszcze trochę spotkań do końca rundy zasadniczej to szansa pozostała.
Przebudził się Satan,który strzelił w ostatnich 3 spotkaniach 4 gole.
Myślę,że dziś poradzą sobie z osłabionym zespołem gości i dopiszą sobie cenne 3 punkty.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Slovan Bratysława - Amur Khabarovsk reg.time @ 1.67 Bet365 ✅ 3:2
Zgadzam się z przedmówcą i również pobieram Slovan w regulaminowym czasie. Handicap -1 jaki oferuje ComeOn po kursie ~1.70 jest żałosny, i nie warty ryzyka.
Amur po odejściu Petrużalka kariery nie zrobi i może z ekipami na swoim poziomie powalczyć na własnym lodowisku.
Slovan bardzo fajnie gra na swoim terenie. Na ostatnie 5 meczy w Bratysławie zdobyli 10 z 15 możliwych punktów. Amur jest beznadziejny a bilans -13 goli w 5 wyjazdach tylko to potwierdza.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk
Malykhin strzeli gola (60 min)
2,90
DOXXbet⛔

Początek każdego nowego sezonu NHL zawsze niesie ze sobą europejski napływ free agent&#39;s. Niewielu z nich zostaje za Oceanem na dłużej, ale trafiają się niepozorne perełki takie jak Zuccarello. W nadchodzącym offseason (do tego jeszcze długa, długa droga) najbardziej rozchwytywanym graczem może być właśnie Malykhin. Bez Fyodora gospodarze mogliby już teraz wybić sobie z głowy myśli o ewentualnych PO. Może to i gruba przesada, ale porównania do Datsyuka nie są całkowicie bezpodstawne. Już sam fakt, że więcej niż jedna osoba widzi w nim nowego Magika napawa sporym optymizmem. A teraz uwaga - zarówno Fyodor jak o Pavel urodzili się w tym samym mieście - Yekaterinburgu. Ponadto Dats karierę w NHL zaczął stosunkowo bardzo późno, bo w wieku 23 lat. Jeżeli Malykhin dostanie angaż za Oceanem już w najbliższych rozgrywkach, też będzie miał 23 lata. Przypadek? No dobra, może i przypadek, ale to nie zmienia faktu, że fajnie by to wyglądało ????
#98 nie tylko dzięki potencjalnej zbieżności cyferek jest podobny do starszego kolegi. Naprawdę dawno nie widziałem kogoś z tak kapitalną koordynacją na linii hand-eye, świetną techniką, nawet w sytuacji kiedy jest bardzo ciasno i manewry są ograniczone oraz obdarzonego ultra precyzyjnym podaniem. Dorzućmy do tego imponujący, grubo ponad 50% wynik jeśli chodzi o wznowienia i mamy materiał na unikalnego centra. 19G, tyle samo A w 45GP. Liczby nie kłamią. Oby tylko nie zabrakło mu &quot;jaj&quot;, jeśli nadarzy się szansa gry w NHL. Już stanowczo zbyt wielu Rosjan woli iść na łatwiznę zostając w kraju.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
19:00 Lev Praga
- Amur Khabarovsk reg.time @ 1.40 Bet365 ✅ [3:0] // Bez Petrużalka to oni kariery nie zrobią ???? //
2 dni po meczu w Bratysławie, gdzie Amur mnie zaskoczył i swój ujemny bilans bramkowy na wyjazdach powiększył tylko o jedno oczko zagra z 3. ekipą Zachodu. Lev to nie Slovan, więc powinno być łatwiej o końcowy wynik niż przedwczoraj. Lev na dobrej drodze do zdobycia odpowiedniej liczby punktów co promuje grą w play-off. Fajnie grają w ostatnich tygodniach, miałem przyjemność oglądać ich w starciu z Magnitką i wyszło całkiem fajnie. Trzeba liczyć zwłaszcza na tych Szwedów w ekipie Pragi.
Mocno polecam i zachęcam.
Powodzenia :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Slovan-Admiral(wliczając dogrywkę lub karne)@2.30 b365 ✅✅ 1-6
Oglądałem większość meczu Slovan-Amur i muszę przyznać,że o ile gra gospodarzy w ataku była niezła to w obronie już było kiepsko.Amur wbił 2 bramki po prostych błędach obrońców.Gra w defensywie nadal nie przekonywała i w końcówce to już dopiero były nerwy,po kolejnym prostym błędzie omal nie stracili bramki w ostatnich sekundach meczu.
Admiral tak jak pisałem przy okazji meczu z Dynamem na wyjazdach spisuje się słabo,ale właśnie na ciężkim terenie w Rydze potrafili sprawić niespodziankę wygrywając 5-2.
Potem przyszedł mecz z Lvem,który ma jedną z lepszych defensyw w lidze no i udało im się zdobyć zaledwie bramkę.
Mam przeczucie,że dziś zwyciężą goście po wyrównanym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Podolsk
Gospodarze wracają do formy to chyba najważniejsza wiadomość ostatnich dni, wygrane z Kazaniem i Dynamem to nie przypadek, w końcu drużyna z Petersburga zaprezentowała to co ma najlepszego w sobie, w jednym jak i w drugim spotkaniu rywal przez większą cześć meczu był bezradny. Dobrze ze po kontuzji wrócił Thoressen, człowiek bez którego PP SKA nie bardzo potrafiło sobie poradzić. Cervenka od razu odżył przy Norwegu, także jest wiele pozytywnego w grze Petrohradu do tego momentu. Dziś rywal niezbyt wymagający i mam nadzieję że nie będzie podejścia w stylu i tak się sam wygra... Podolsk w dużym kryzysie formy, przegrywają większość męczy przy czym maja spore problemy ze dobywaniem bramek, w defensywie jeszcze jakoś to wygląda ale skuteczny atak to marzenia.
Na dziś propozycja chyba najlepiej się prezentujaca kursowo a i szansę na pokrycie spore.
SKA over 3.5 / 1.81 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jutro KHL trochę wcześniej więc jedziemy:
Omsk(1.5)-D.Miń[email protected] b365 ✅ 7-2
Jastrzębie u siebie wygrali ostatnie 7 spotkań i jakoś nie wierzę,by jutro mieli nie zdobyć kompletu punktów z najsłabszą drużyną konferencji zachodniej.
Z zespołu z Białorusi pod koniec roku odszedł najlepszy strzelec Platt.
Dynamo jest najsłabszą ekipą wyjazdową w całej lidze.Od początku sezonu poza swoim lodowiskiem udało im się zwyciężyć zaledwie raz w regulaminowym czasie i raz po dogrywce.
U gospodarzy w ofensywie trio Perezhogin-Popov-Ruzicka wymiata ostatnimi czasy,więc o dobry wynik jestem spokojny.
Dynamo bez wspomnianego Platta to będzie miało ciężko cokolwiek ustrzelić.

Ufa-Magnitogorsk over 5.5@2.30 b365 ✅ 2-5
W tym meczu ciężko wskazać faworyta.Postanowiłem więc zagrać over bramkowy.
Kurs według mnie trochę zawyżony jak na ostatnie poczynania obu ekip.
W Magnitogorsku nadal bardzo skuteczny jest najlepszy strzelec Mozyakin.Nie pamiętam kiedy ten gość ostatnio NIE zdobył gola.
Jeśli do tego dodamy równie pożytecznych i skutecznych Zaripova oraz Kovara to o ofensywę można być spokojnym.Jest jeszcze Timkin,który ostatnio zapunktował.
Ufa nie ma jakiejś super defensywy,by zatrzymać tych graczy.
U gospodarzy w linii ofensywnej również dobrobyt.Jest kilku skutecznych graczy,którzy punktują na zmianę w ostatnich meczach takich jak Mirnov,Pihlstrom,Khlystov,Parshin,Filatov.
Obie drużyny spotkały się we wtorek w Magnitogorsku.W regulaminowym czasie padł remis 3-3,a po karnych zwyciężył zespół z Ufy.
Moim zdaniem jutro może się skończyć podobnie jeśli chodzi o wynik jak i ilość bramek.
Dodatkowo zagram sobie solo za drobne strzelców goli:
Zaripov@2.40 DOXXbet ⛔//kolejny raz trafia Mozyakin.Szacun ????
Pihlstrom@4.50 DOXXbet ⛔
edit//Juan,dzięki za zwrócenie uwagi.Myślałem o Pihlstromie,którego wymieniłem,a wpisałem nieobecnego Hartikainena;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Co do Omska to spodziewam się &quot;rzeźni&quot; z Dynamem także typ jak najbardziej ;) jeśli chodzi o UFA i Hartikainena to ten Pan nie grał ostatnio i raczej bo potwierdzonych informacji nie ma to jutro nie zagra także typ na niego schowalbym głęboko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
CSKA Moskwa - Admiral Vladivostok / Admiral over 1,5 @ 2.05 Betsafe ⛔

Tak się przygotowuję do grania live w tym meczu i zaintrygowała mnie ta pozycja w ofercie. Linia dwóch bramek do pokrycia przez gości? Próbuję bez wahania.
Admiral w ostatnich trzech wyjazdowych meczach traktowany jako dog po kursach 3+ dwa razy potrafił wygrać i to zdecydowanie co prawda z przeciętnymi drużynami..ale liczy się wynik. Nie będę przytaczał wyników z ostatniego roadtripu jeszcze w tamtym roku, a coś tam urwali i to nie byle komu. Co ważne, gracze z Władywostoku wciąż mają szansę na PO. Zobaczcie ścisk pod i nad linią 8ego miejsca w tabeli. Po tym meczu wracają do domu, więc liczę na jakiś mocny akcent i postawienie się ekipie CSKA.
Czerwona Gwiazda wiadomo, faworyt i w ogóle - nie ma się co tu rozpisywać. Jednak ich defensywa potrafi płatać figle. Jeszcze rzut oka na porównanie oby drużyn jeżeli chodzi o statystyki tutaj:

http://annabet.com/pl/hockeystats/h2h.php?team1=158&amp;amp;team2=1303

P.S Ciekawe jak Lisin zaprezentuje się w tym meczu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Slovan - Metallurg Novokuznetsk
Scaneriusz tego meczu może być bardzo różny więc typował zwycięzcy nie będę bo to trochę loteria, aczkolwiek wydaje mi się że gospodarze mimo wszystko są faworytem i udżwigną ten ciężar. Jeśli chodzi o gości to ostatnie tygodnie są dla nich bardzo udane, ich postawa budzi pozosytwne odczucia. Oczywiście sama gra jak widać po wynikach nie przekłada się na zdobycz punktową, ale trzeba przyznać że Novozkunetsk aktualnie a Novokuznetsk z 2013 to dwie różne drużyny. Przede wszystkim ofensywa zaczęła fukcjonować i Metallurg zaczął zdobywać bramki, to że sporo tracą to wiemy nie od dziś, ale większa łatwość w zdobywaniu bramek powoduje to że Novokuznetsk nie jest drużyną pozbawioną argumentów. Dziś wpadł mi w oko typ na team total gości over 1.5, myślę że linia niezbyt wygórowana, a biorąc pod uwagę fakt iż Slovan raczej chętnie traci po 2-3 bramki na mecz to myślę że jest to dobra opcja do gry.
Metallurg Novokuznetsk over 1.5 / 1.70 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Barys Astana-D.Mińsk over 5.5@1.80 b365 ⛔ 1-1
Drużyny gości nie będę opisywał,bo zrobiłem to w swoim ostatnim poście.
Jeśli chodzi o gospodarzy to ci przegrali swoje 2 ostatnie spotkania na własnej tafli i dziś na pewno będą chcieli się zrehabilitować i strzelić kilka bramek.
Nie wiem czy do składu powróci lewoskrzydłowy Dustin Boyd,który nabawił się jakiegoś urazu w meczu ze Spartakiem i nie grał w dwóch ostatnich meczach.
Jeśli nie to i tak jest duet Bocheński-Dawes,którzy znajdują się w czwórce najlepszych strzelców w całej lidze i dziś powinni coś ustrzelić.
Według mnie granica 6 bramek bez problemu zostanie przekroczona.
Barys to ekipa,która jak do tej pory ma najwięcej strzelonych bramek w lidze.W defensywie jest jednak problem co pokazały ostatnie porażki z Donbassem i Torpedo(2-7).I tutaj upatruję szansę na zdobycie gola,może 2 przez gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom