>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
AK Bars Kazań - Amur Khabarovsk


Amur rozpoczął kolejną wyprawę na podbój ligi, ale po raz kolejny muszą obejść się smakiem, &quot;demolka&quot; w Novogrodzie i w sumie na własne życzenie przegrana w Moskwie z Dynamo, gdzie prowadzili już 1:3 by dać sobie strzelić kolejne 4 bramki przez gospodarzy. Co może cieszyć to fakt, że goście robią przyjemne show do oglądania i na tym chciałbym się skupić ponieważ jeśli mnie oczy nie mylą to kursy proponowane przez buki na opcje over 5.5 są bardzo zachęcające.
Drużyna gospodarzy po laniu w Khabarovsku (6:3), szybko powróciła na właściwe tory i wygrała w kolejnych dwóch spotkaniach wyjazdowych, powrót do własne hali tak udany już nie był ponieważ przydarzyła się porażka z Sibirem, ale już spotkanie z Admirałem pokazało że wszystko jest w porządku i Bars rozbił gości 5:1. Jutro nie spodziewałbym się niespodzianek, oczywiście Amur może powalczyć, ale nawet jeśli goście by prowadzili różnicą 2 bramek to może powtórzyć się sytuacja z Moskwy, gdzie Dynamo i tak wyszło na swoje, niestety ale Amur jeszcze pod względem potencjału nie może równać się z najlepszymi i mimo tego, że sympatyzuje z tą drużyną to jestem zdania że Kazań jutro sobie mocno odbije porażkę w &quot;piekielnym&quot; Khabarovsku.
Gospodarze ostatnimi czasy bez grają bardzo zespołowo przy okazji kreując wielu graczy na zdobywców bramek, dlatego też ciężko wyróżnić pojedyncze jednostki, ale tak jak wspomniał w swej analizie Yem, w teorii są to Pesonen, Tereschenko czy Burmistrov, do tego podłącza się Stapleton czy też Vincour i jeszcze można by tak parę nazwisk wymienić, ale to tylko świadczy o tym jak ten zespół jest wyrównany i na dobrą sprawę każdy tu może decydować o ostatecznym sukcesie.

over 5.5 / 2.56 Marathonbet ⛔
Pesonen over 0.5 pkt. / 2.20 Betcity ⛔


Słowem podsumowania: Kazań...????

Betcity jak zawsze jest przygotowane na każdą kolejkę o wiele szybciej niż inne buki, dlatego też wykorzystam już ich propozycję dotyczącą meczu Torpedo - Sibir, otóż mamy w zespole gospodarzy zawodnika który nazywa się Sakari Salminen, gracz będący ostatnimi czasy w wybornej formie i można powiedzieć, że to główny &quot;kreator&quot; gry Torpedo. Ostatnie 4 spotkania wyglądały tak w jego wykonaniu od strony punktowej: 2G ; 2A ; 1A ; 2A.
Dlatego też wydaje mi się że jeśli Torpedo zagrozi jutro drużynie przyjezdnych to 25-letni Fin na pewno będzie miał w tym swój udział. (Poczekam jeszcze na ofertę Betsafe, być może będzie zakład na over 1.5 pkt. ;))

Salminen over 0.5 pkt / 1.60 Betcity ✅
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Rosja: KHL 26.11.2013 14:00
Yugra -Dinamo Riga

Typ:2OT ✅
Stawka:8/10
Kurs:1,90
Bukmacher:Bet365​

Dzisiejszego dnia kolejna kolejka spotkań w Rosyjskiej KHL. Spośród wszystkich spotkań które dziś się odbędą postanowiłem opisać pokrótce mecz między Yugra a Dinamo Riga. Jest to w tym sezonie drugie starcie między obiema ekipami, pierwszy mecz Riga grała u siebie i pokonała gości z Chanty-Mansyjsk 4:3 po dogrywce. Dzisiejsze spotkanie ja osobiście typuję w stronę gości. Ostatnia forma Yugry jest niezbyt fajna, w ciagu ostatnich dwudziestu spotkań wygrali oni zaledwie pięć razy z czego ostatnio pokonali na wyjeździe CSKA Moskwa po dogrywce 4:3 a poprzednie wygrane spotkanie zaliczyli dopiero 17 Pażdziernika we Władywostoku. Riga natomiast jest w niezłej formie, co prezentują jej wyniki. Ostatnio straszną wpadkę zaliczyli z Omsk gdzie przegrali swój mecz aż 5:2 ale drużynie z Omska mecz po prostu wyszedł znakomicie. Dzisiejszy mecz moim zdaniem będzie pod dyktando gości, Wilson i Hossa są w nienajgorszej formie a dopełnia ich jeszcze bardzo dobrze Szczechura który w ostatnio przegranym meczu dołożył swoje trafienie. Gospodarze mogą postawić się gościom, ale jestem pewien że dobra gra Dinamo i jej całkiem przyzwoity atak nie da najmniejszych szans ekipie Ugry i że wywiozą punkty jeszcze w czasie 60 minut regulaminowego czasu, aczkolwiek można się zabezpieczyć tym że wygrają po regulaminowym czasie. Powodzenia
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Właśnie dostałem cynk, że w rosyjskiej VHL w spotkaniu Toros Neftekamsk - Perm w 1 tercji ma wyjsc jedynka, za 2,55...

Dobry cynk... 1:0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Torpedo Novogrod - Admiral Vladivostok​


Myślę, że obok typu na gospodarzy nie można przejść obojętnie, ich forma w ostatnich spotkaniach pokazuje, że zwłaszcza u siebie są bardzo mocni. Czym jest to spowodowane :?: Na pewno dobra gra w PP, poza tym team liderzy nie zawodzą czyli Salminen i Immonen, dwóch Finów, którzy świetnie kreują, ale i może nie tak często jak asystują, ale zdarza im się zdobywać bramki. No i oczywiście strzelec numer jeden ostatnich trzech spotkań Torpedo czyli Denis Parshin, lewoskrzydłowy, który bardzo dobrze rozumie się z dwójką Finów, gra z nimi w pierwszej linii, a także w PP unit, można powiedzieć że jest to typowy &quot;killer&quot;. Wiadomo, że Torpedo nie samym ofensem stoi, mecze z Amurem czy Novokuznietskiem w obronie zagrane bardzo dobrze, ale już występ przeciwko Sibirowi można nazwać rewelacyjnym. Jest dobra seria domowa, warto byłoby ją podtrzymać, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że kolejnym rywalem po Admirale będzie Dynamo Moskwa.
Drużyna z odległego zakątka Rosji czyli Admiral, to drużyna o &quot;fajnym&quot; potencjale, ale niekoniecznie odnajdująca się poza obrębem swojego lodowiska. Oczywiście nie jest pod tym względem tak źle, ale jasno widać, że w domu gra im się zdecydowanie lepiej. Wygrana w Podolsku to w dużej mierze zasługa dobrze grających formacji podczas PK (nieudolność ofensywy Podolska) jak również w miarę dobra skuteczność ponieważ goście nie są drużyną, która rozpieszcza pod względem zdobyczy bramkowych.
Co może zadecydować w szczególności o końcowym sukcesie gospodarzy :?: Z pewnością bardzo dobra gra w PP, Torpedo obecnie jest 6 drużyną ligi w tej kwestii, ale najważniejsze jest, że ostatnio wychodzi im to bardzo dobrze. Więc jeśli Admiral nadmiernie będzie łapał kary to może się to skończyć wysokim wynikiem. Aczkolwiek nie lekceważę gości i wiem że stać ich na dobry mecz, z tym że jestem zdania iż to Torpedo ma o wiele więcej argumentów by zgarnąć jutro komplet punktów.

Torpedo Novogrod 60&#39; / 2.00 Bet365 ✅
S.Salminen over 0.5 / 1.60 Betcity ✅
J. Immonen over 0.5 / 1.72 Betcity ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Orientujesz się czy są jakieś braki kadrowe w drużynach?
Admirał pełny skład, natomiast Torpedo ma dwóch kontuzjowanych na chwilę obecną to Tymkin i Makarov, ale to nie są istotni gracze w odniesieniu do całej drużyny także można uznać że obie ekipy w najmocniejszych zestawieniach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 21

kokimbo

Użytkownik
Admirał pełny skład, natomiast Torpedo ma dwóch kontuzjowanych na chwilę obecną to Tymkin i Makarov, ale to nie są istotni gracze w odniesieniu do całej drużyny także można uznać że obie ekipy w najmocniejszych zestawieniach ;)
Dzięki. Ciekawy typ, rozważam czy go nie zagrać. Torpedo niby ostatnio dobra forma u siebie, lecz jak pokazuję statystyki Admiral to niezbyt wygodny dla nich przeciwnik ( Torpedo przegrali z nimi kilka dni temu na wyjeździe, różnicą 5 bramek! ).
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
ROSJA: KHL 28.11.2013 13:00
Omsk - Slovan Bratislava
Typ:1
Kurs:1,75
Stawka:6/10
Bukamcher:Bet365​

Pierwsze z dzisiejszych spotkań w Rosyjskiej KHL, odbędzie się o godzinie 13:00. Na Arena OMSK przyjedzie ekipa Slovan Bratislava. Mecz w moich oczach i zapewne nie tylko moich będzie wyglądał w ten sposób że to gospodarze go wygrają. Omsk gra teraz ostatnie spotkanie u siebie po czym zacznie serię meczy wyjazdowych, w trzech poprzednich meczach jakie Omsk rozegrali na własnej tafli dwa z nich przegrali a jeden udało się zwyciężyć z Rygą 5:2. Mecz ze Slovan jest tak jakby meczem ostatniej szansy by pokazać kibicom że potrafią wygrać na własnej arenie. Slovan wydaje mi się że jest dobrym przeciwnikiem aby udowodnić kibicom że nie są w tak złej formie gracze Omska. Slovan ostatnie swoje mecze gra na wyjazdach na trzy spotkania także wygrali jedno a dwa z nich przegrali z bardzo wysokim rezultatem bo aż 8:1 z Ekaterinburgiem i 6:1 z Barys Astana. Dzisiejsze spotkanie może być całkiem ciekawe ponieważ Omsk jeszcze nie pokonało Slovan w historii meczy, to właśnie ekipa z Bratysławy wygrywała mecze u siebie a jak grała mecz na Arena Omsk udało im się wygrać po dogrywce. Dziś wydaje mi się że nie będzie tak źle z ekipom gospodarzy. Oglądając ich ostatni przegrany mecz z Lev Praga 3:2 po rzutach karnych, widać było że grają fajnie i mają pojęcie o dobrej grze. Lev Praga natomiast jest lepszą ekipą od wyrzej wymienionych więc nic dziwnego że wygrali. Dziś jednak widzę szansę na wygraną gospodarzy i dlatego to na nich stawiam.
Mam nadzieję że typ będzie trafny ale jak będzie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
yurand 230

yurand

Użytkownik
Panowie, mam kolejny cynk. Na dzisiaj za 2,40 kurs - 1 tercja w meczu BARYS ASTANA - LEV. PRAGA jedynka. Mecz o godz. 14, więc radzę się spręzac.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:16:00 Torpedo Nizhny Novgorod
₋ Admiral Vladivostok @ 1.90 ✅ [2:1] // Brawo Wojtek za bramkę :!: // William Hill
Kursy szybko lecą. Nie ma co się rozpisywać. Nie będę powielał analizy JR08.
Torpedo cholernie mocne na własnym lodowisku. Mam nadzieję że nasz Wojtek Wolski coś ukłuje dzisiaj. Według mnie promocja na dzisiejszy dzień. Nie wchodzę w ten mecz na under 4,5 tak jak grałem 3 poprzednie mecze z prostego względu iż obie drużyny są bramkostrzelne.
Powodzenia :!:
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Torpedo Novogrod - Admiral Vladivosto​

Drużyna z odległego zakątka Rosji czyli Admiral, to drużyna o &quot;fajnym&quot; potencjale, ale niekoniecznie odnajdująca się poza obrębem swojego lodowiska.
Widzę, że wygrali dość wyraźnie (3:1) w Petersburgu ze SKA więc tak naprawdę na wyjeździe mogą wygrać z każdym. To mnie trochę studzi przed tym typem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę, że wygrali dość wyraźnie (3:1) w Petersburgu ze SKA więc tak naprawdę na wyjeździe mogą wygrać z każdym. To mnie trochę studzi przed tym typem.
Wszystko ok, ale jeśli odnosimy się do meczu, który miał miejsce ponad miesiąc temu to dla mnie nie ma żadnego przełożenia na to jak ta drużyna prezentuje się obecnie. Od tego czasu Admiral rozegrał 15 spotkań, tak więc wybacz ale taka opcja nie jest dla mnie żadnym argumentem, z całym szacunkiem dla Ciebie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 263

fidelio

Użytkownik
Wszystko ok, ale jeśli odnosimy się do meczu, który miał miejsce ponad miesiąc temu to dla mnie nie ma żadnego przełożenia na to jak ta drużyna prezentuje się obecnie. Od tego czasu Admiral rozegrał 15 spotkań, tak więc wybacz ale taka opcja nie jest dla mnie żadnym argumentem, z całym szacunkiem dla Ciebie ;)
Dokładnie zacytowałem do czego się odnoszę. Do fragmentu na temat tego jak Admirał gra na wyjazdach. Przyjmuję Twój argument, że mecz sprzed miesiąca możemy pominąć. Weźmy zatem pod lupę spotkania z listopada, 4 razy grali na wyjeździe, 2 wygrane, 2 przegrane. Także nie do końca są tacy słabi na wyjazdach. Typu oczywiście nie neguję, Torpedo niewątpliwie na fali ostatnio, ale nie lekceważyłbym wyjazdowego potencjału Admirała ????
Powodzenia!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Admiral Vladivostok - Spartak Moskwa
Nie ma się co zbyt długo czaić, tylko trzeba brać gospodarzy ;) Z przekroju ostatnich tygodni to na pewno Admirał pokazywał się z lepszej strony, a co najważniejsze zdobywał punkty. To że przegrali ostatnio z Sybirem nie wynikało wcale z ich słabości, był to wyrównany mecz, który równie dobrze mógł się skończyć na korzyść gości. Admirał wraca na swój lód co oznacza, że trzeba się mocno skupić na ich spotkaniach, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jutro rywalem będzie Spartak czyli drużyna, która na wyjazdach praktycznie nie wygrywa w reg. time, z 6 zwycięstw 5 odniesionych po OT/SO. Inne suche fakty to również 7 porażek wyjazdowych, ale najważniejsze jest chyba to że Spartak ostatnio gra bardzo przeciętnie i ich forma teraz, a to co było choćby na początku sezonu to dwie różne bajki. Myślę że gospodarze głównie z uwagi na dobrze spisującą się defensywę są w tym meczu faworytem, bo to że zdobędą bramki to dla mnie jest bardziej niż pewne. Admirał u siebie głównie opiera swoje zwycięstwa na zneutralizowaniu poczynań rywala w ofensywie, 7 zwycięstw w 12 spotkaniach w domu to dobry wynik, a biorąc pod uwagę fakt że w 12 spotkaniach stracili 21 bramek z czego 4 w pojedynku z Dynamem to wydaje mi się, że jest to bardzo dobre odzwierciedlenie moich słów. Jeśli chodzi o gości to sporo tracili ostatnimi czasy i chociaż rywale byli wymagający to mimo wszystko taki bagaż bramek w spotkaniach u siebie nie jest dobrym wyznacznikiem. Spartak z założenia zazwyczaj był nastawiony defensywnie i wydaje mi się że właśnie taki mecz jutro nas czeka, dwie drużyny czekające na błędy. Gospodarze na pewno ruszą, teraz pytanie co Spartak jest w stanie zrobić tak daleko od domu :razz: Ja polecam gospodarzy, ostatnie wyniki i forma całej drużyny myślę że pozwala być spokojnym o wynik spotkania.
Admirał Vladivostok 60&#39; / 2.16 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Novosibirsk - Mińsk
Lehtera strzeli gola (60 min)
3,50 Fortuna ZWROT/ZAWODNIK NIE GRA

Zaglądam do bardzo dla mnie przyjaznej jeśli chodzi o bety na strzelców Rosji.
Nie jestem przekonany, czy kurs wystawiony przez Fortunę jest najwyższy (nie chcę mi się sprawdzać ???? ), ale z całą pewnością jest zadowalający.
Sibir podłapał lekki kryzys, dlatego nie ruszam dzisiejszego spotkania pod kątem 1x2. Zapoluję za to na #12. Jori wymiatał u siebie w Finlandii i kontrakt w Rosji nie powinien nikogo dziwić. Tam indywidualnie osiągnął prawie wszystko. Z pamięci jestem w stanie wymienić kilka tytułów najlepszego asystenta, nagrodę dla najlepszego gracza SM-Liigi i dla najlepszego punktującego. W Rosji wyrabia sobie coraz lepszą markę. W swoim drugim roku w barwach Sibiru został wyróżniony udziałem w KHL ASG. Każdy wie, jaka jest specyfika takiego wydarzenia (w NHL tak samo), wiadomo, że to tylko taki mały deser, no ale pierwszego lepszego pachołka taki zaszczyt nie kopnie. W tym właśnie meczu dał popis w konkursie karnych, kiedy tak oczarował bramkarza, że ostatecznie.. nic nie zrobił, aby krążek wpadł, a właściwie wtoczył się do bramki. Tak, Jori to świetny technik, dobrze czyta grę. Nie jest wybitnym strzelcem, ale nigdy nie schodzi poniżej poziomu. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to do gry ciałem. #12 stara się unikać takowych starć, często jest przepychany. Nie jest również wirtuozem gry w obronie, a tylko zawodnik dobrze radzący sobie we własnej d-zone może się czuć zawodnikiem kompletnym. Nad tym elementem Lehtera będzie musiał popracować. W drużynie z Novosibirska obok swojego rodaka Enlunda (znają się z wspólnych występów w Tapparze) gra pierwsze skrzypce. Jonas jest nieco lepszym strzelcem, a Jori asystentem. Pomimo tego, że #12 jest nominalnym C, z powodzeniem gra na RW, a po drugiej stronie ma właśnie Jonasa. Razem tworzą naprawdę zgrany duet. Po krótkim namyślę daję szansę pierwszemu z wymienionej dwójki.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#173 :hokej: Novokuznetsk - Medvescak Zagreb 1 @ 3.40 ⛔ ale padaka...
Bardzo ciekawe spotkanie. Buki faworyzują gości, czy słusznie? Wg mnie już nie i &#39;już&#39; ma tutaj duże znaczenie. Gospodarze to outsider ligi, drużyna z pięcioma wygranymi na 31 meczy ale... Ale ta najsłabsza drużyna dokonała ostatnio rzeczy wręcz niemożliwej: pokonali na wyjeździe Dynamo Moskwa. I można by to uznać za przypadek jeśli nie fakt, że w następnej kolejce pokonali Kazań! Dla przypomnienia: Dynamo to druga drużyna konf. zach. a Kazań to lider konf. wsch. Czyli coś w tej drużynie drgnęło, przynajmniej tak mi się wydaje.
Goście na papierze wyglądają nieźle ale... Ta drużyna jest przesłaba na wyjazdach: zaledwie dwie wygrane (+jedna po dogrywce) na 14 meczy.
Widzę tutaj duże value na gospodarzy. Nie wiem co tam się stało, może zmiana trenera czy coś, nie wiem... Ważne, że są w gazie i warto to wykorzystać.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Lev Praga - Cherepovets
Ullstr
öm strzeli gola (60 min)
4,20 Fort
una

David nie tak wyobrażał sobie początek przygody z KHL. W barwach Lokomotivu nie zdołał przekonać do siebie sztabu, pełnił raczej drugoplanową rolę. Po dołączeniu do ekipy z Pragi można zaobserwować spory progress, ale jest zbyt wcześnie, żeby wyciągać daleko idące wnioski. Gołym okiem można jednak dostrzec, że zmiana otoczenia wychodzi Szwedowi na plus. W 5 spotkaniach z jego udziałem Lev wygrał 4, jedyną porażkę i to po karnych z SKA można uznać za niezły wynik. Na jego koncie gol i asysta, ponadto trafił decydujący rzut karny w starciu z Omskiem, nie zawiódł także w tym samym elemencie w spotkaniu z wcześniej wspomnianym SKA. Warty odnotowania jest też fakt, że ma już +4 w +/-. Powoli grzeje sobie miejsce w top line, nie na nominalnej pozycji centra, tylko na LW. Znane mu są już lodowiska NHL i niewykluczone, że dobrymi występami w Rosji po raz kolejny dostanie szanse w tejże lidze. W zespole Isles nie zrobił użytku przede wszystkim ze swoich olśniewających warunków fizycznych. #42 to ogromny, silny, prawie dwumetrowy gość, z niesamowitym zasięgiem swoich wielkich ramion (większość lose puck ze względu na długie kończyny ląduje na kiju Szweda). Dzięki rozmiarom świetnie jeździ na łyżwach, nie łatwo wytrącić go z równowagi i co ciekawe potrafi nieźle przyspieszyć, co raczej nie cechuje zawodników przewyższających o głowę lub nawet więcej swoich kolegów. W atrybutach ma szybki i precyzyjny nadgarstek, potrafi być przebojowy (coast-to-coast w jednym ze spotkań AHL). Forma winduje w górę, 15-18 minut w jego zasięgu, dlatego kurs 4,20 uważam za znacznie zawyżony.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
UFA - Omsk
Obok spotkania Dynamo Moskwa - Bars Kazań, wybrany przeze mnie mecz jest jednym z lepiej zapowiadających się pojedynków w lidze KHL. Na wstępie stawiam sprawę jasno, czyli będę tutaj &quot;szedł&quot; w stronę drużyny z Omska. Dlaczego taki wybór ? Wydaje mi się, że Avangard jako cała drużyna stanął mocno na nogi, po ciężkim dla nich okresie oraz kilku transferach, w końcu coś załapało w tej ekipie i na wyniki nie trzeba było długo czekać. 4 zwycięstwa z ostatnich 5 spotkań dają tu bardzo dobre świadectwo, co ważniejsze Omsk wygrywał z teoretycznie silniejszymi rywalami jak choćby Magnitogorsk czy Dynamo Ryga. Po odejściu Frolova i Zaborskiego nie wróżono zbyt wiele drużynie z Omska w kwestiach gry ofensywnej, ale jak się okazuje wygląda to całkiem przyzwoicie i co najważniejsze, że nie ma tutaj jednego lidera na którym spoczywa cały ciężar, ale największą siłą jest cała drużyna. Inna kwestia to Mathieu Garon, który od spotkania z CSKA nie wpuścił więcej jak 2 bramki w regulaminowym czasie gry i to również daje pewien komfort jutrzejszym gościom ponieważ świadczy to nie tylko o tym że Garon jest w formie, ale również gra obronna Omska uległa znaczącej poprawie. W mojej opinii nie warto tutaj skreślać gości przed meczem z prostej przyczyny UFA w obecnej formie na pewno jest do ogrania o czym świadczy choćby ich porażka z Ekaterinburgiem u siebie. Z gospodarzy uszło powietrze i po okresie rewelacyjnej gry, nadszedł czas w którym każde zwycięstwo rodzi się w bólach, ostatni mecz z Yugrą również był dobitnym przykładem na to, że Salavaet ma problemy głównie z organizacją gry pod presją. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz to gra UFA w PP, której można powiedzieć, że nie ma... przeglądałem ostatnio jak to wygląda i trzeba przyznać że jak na drużynę z takim potencjałem to ich wyniki są żałosne, natomiast Omsk w ostatnich tygodniach spory progres w tym fragmencie gry i na pewno jutro będą tym straszyć gospodarzy.

Avangard Omsk ML / 2.75 Bet365 ⛔
Avangard Omsk (+1,5) / 1.55 Betgun -&gt; peffunia
:grin: ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
tnf 253

tnf

Użytkownik
Nie zgodzę się z Romanem i raczej się nie pomylę. Nie będę się rozpisywał na kartkę A4 bo to takie analizy mało co dają, jedynie stratę czasu ????
Ja to ogarnę statystycznie bez wdawania się w szczegóły.
Ufa 33 spotkania i 59 punktów. Omsk odpowiednio 35 i 38. Druga rzecz: goście notują serie 3 zwycięstw pod rząd(jedno po karnych) a ogólnie w regulaminowym czasie gry nie przegrali już od 5 spotkań. Ta ekipa obecnie jest za słaba na takie rekordy. I ostatnia sprawa to ostatnie spotkanie między nimi na lodowisku UFY to 6:1 w lidze i 4:3 w towarzyskim meczu w sierpniu. To wszystko składa się na wygraną gospodarzy. Jako, że to hokej dlatego gram zakład Ufa DNB po kursie 1,44 w marathon.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom