>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
MHL

Almaz - Salzburg


Już jutro rozgrywki wznawia liga juniorska w Rosji. Co ciekawe do ligi została zgłoszona drużyna młodzieżowa Salzburga. Jutro austriacka drużyna zmierzy się w Czerepowcu z tamtejszym Almazem (krążownik :razz ???? i szczerze powiedziawszy nie dawałbym zbyt wielkich szans gościom. Mimo tego, że zbyt wiele o nich nie wiem, to na pewno poziom juniorskich lig w Austrii jest zdecydowanie słabszy od tego w Rosji, gdzie liga MHL, jest bardzo ważnym elementem całego rosyjskiego hokeja.
Almaz w poprzednim sezonie zajął 4 miejsce w konferencji zachodniej, później odpadli dosyć szybko bo już w 1/8 PO, tam musieli uznać wyższość drużyny HC MVD, która doszła do półfinałów. U siebie na 32 spotkania, Almaz wygrywał 18-krotnie.
Almaz bardzo dobrze prezentował się w grach przed sezonem, sporo bramek zdobywał i mało tracił, w szeregach rosyjskiej drużyny można wyróżnić Sokolova i Kuvayeva, którzy w tamtym sezonie zdobyli ponad 40 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, oczywiście każdy z osobna.
Jest już kilka buków z kursami, ale oczywiste, że Marathon ma największą ofertę dlatego też pobieram hendi na gospodarzy.

Almaz (-2) / 1.70 Marathonbet ⛔ niedoceniłem młodych graczy z Salzburga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
KHL
04.09.2013 17:30

Dynamo Moskwa - Traktor Chelyabinsk
Poniżej 5.5 ⛔
1.52
Bet365
Dziś rusza KHL sezon 2013/14 tradycyjnie rozpocznie go spotkanie finalistów poprzedniego sezonu. Zdobywca Pucharu Gagarina Dynamo Moskva podejmie we własnej hali Traktor Chelyabinsk.
Według mnie najlepszym typem na to spotkanie będzie under bramkowy.
Na 5 meczy inauguracyjnych rozegranych do tej pory w KHL w 3 padało mniej niż 5,5 bramki. Obie drużyny od powstania ligi czyli sezonu 2008/2009 spotkały się ze sobą 16 razy podczas tych pojedynków 12 razy padał under 5.5. w poprzednim sezonie ekipy rozegrały ze sobą 8 meczy z czego 7 było unerowych. Jeżeli chodzi o mecze przedsezonowe Dynamo na 11 spotkań miało 8 underów a Traktor na 9 rozegranych meczy 5 miał unerowe.
W ekipie gospodarzy zabraknie : G. Shafigulina i A. Budkina przyjezdni wszyscy zdrowi.
5:1 (0:1, 2:0, 3:0) 6 bramka 11 sekund przed końcem​
http://www.youtube.com/watch?v=BbMVck_FzGQ&amp;amp;feature=share&amp;amp;list=UUwJ3S2Ix7aI1BhHexDJlmEg
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Atlant Mytishi - Spartak Moskwa
Pamiętam, że rok temu Spartak na rozpoczęcie ligi podejmował CSKA, w którym był Bryzgalov czy Datsyuk, a i tak derby padły łupem Spartaka. Jutro przed Spartakiem wyprawa &quot;niemała&quot; :grin: bo aż 19 km mają do pokonania, otóż Mytiszczi jest położone w obwodzie moskiewskim stąd też, kolejne derby na początek sezonu. Faworytem według buków gospodarze, ale w mojej ocenie szansę są tu 50-50. Atlant dokonał kilku wzmocnień, choćby Artyukin ze SKA, Haataja z Karpat (59 punktów w całym sezonie ligi fińskiej) czy Igor Radulov, który opuścił CSKA. Nie twierdzę, że nie są to dobre wzmocnienia ponieważ Fin Haataja jak i Radulov na pewno będą decydować o sile ofensywnej Atlantu. Mimo wszystko trzeba wspomnieć słówko o tych którzy odeszli czyli Zheredev, Ozolins, Kuznetsov i Vishnevsky, wszystko to zawodnicy, którzy grali regularnie i mieli spory wpływ na grę gospodarzy.
Spartak za sukces może uznać sprowadzenie, Jeff&#39;a Glass&#39;a który w zeszłym sezonie świetnie spisywał się w brwach Sibiru, 2.02 GAA w regular season i 1.77 w PO to naprawdę klasa światowa. Kolejnymi wzmocnieniami na pewno będą Tom Wandell z Severstalu, Deron Quint z Barysu (udany sezon, zwłaszcza faza PO w której zanotował 10 A), Matt Anderson człowiek wprost z AHL gdzie występował w Albany Devils i w 67 spotkaniach zdobył 43 punkty, a więc również świeża krew w ofensywie. Jedyny poważny ubytek to Radivojevic, ale patrząc przez pryzmat pozyskanych graczy nie powinna to być odczuwalna strata.
W mojej ocenie Spartak wcale nie jest gorszy pod względem posiadanego potencjału, co więcej na pozycji bramkarza, myślę że Glass jest w tym momencie absolutnym TOP 5 ligi.
Nie ma się co napalać, ale spokojną stawką na pewno warto spróbować po dobrym kursie na &quot;gości&quot; z Moskwy ;)
Spartak Moskwa ML / 2.55 Marathonbet ✅ 0:2
Glass pierwszy SHO w sezonie ????
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
KHL
05.09.2013 14:00
Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk
Sibir NovosibirskML ⛔
1.78
Bet365
Dziś w Kuznetsk Metallurgists Sport Palace, Metallur Novokuznietsk podejmie ekipe Sibiru.
Kłopoty finansowe spowodowały, że z Metellurgiem pożegnał się trener A.Emelin wraz z kilkunastoma zawodnikami. Nowy trenerem został A.Kitov dla którego dzisiejsze spotkanie będzie debiutem w KHL. Gospodarze to w większości zawodnicy którzy w poprzednim sezonie grali głownie w klubie będącego zapleczem dla Metallurga oraz innych słabszych ligach. Dla mnie Metallur to jedna z najsłabszych drużyn ligi. Wykaz mian w obu drużynach można zobaczyć poniżej:
NOVOKUZNIETSK: http://r-hockey.ru/transfer.asp?Tournier=5640&amp;amp;Team=25&amp;amp;Language=e
SYBIR: http://r-hockey.ru/transfer.asp?Tournier=5640&amp;amp;Team=12&amp;amp;Language=e
Co przyjezdnych to ekipa kadrowo mocniejsza od gospodarzy a skład w porównaniu do poprzedniego sezonu na pewno nie gorszy zawodnicy, którzy przyszli maja doświadczenie w KHL.
W poprzednim sezonie zespoły spotkały się 2 razy i 2 razy górą był Sibir myślę ze dziś będzie podobnie, słabsza i mniej doświadczona kadrowo drużyna gospodarzy będzie musiała uznać wyższość drużyny z Nowokuźniecka.
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mam prośbę do znających dobrze tę ligę o podpowiedż.
Jak widzicie w tym sezonie dwie drużyny Lev Praga i Magnitogorsk ?
Chodzi mi o kadrę i ew.rokowania na sezon oraz ile są w stanie ugrać,czy warto ich grać u siebie na wyjeżdzie itp itd , z góry dzięki.
Obserwowałem jakiś turniej towarzyski i te Lvy mnie zaciekawiły,niezły budżet,trener z osiągnięciami chyba z Pardubkami był mistrzem,duży skandynawski zaciąg,ciekaw jestem czy zatrybia w grze.
Natomiast Magnitogorsk ciągle czolowka od lat ,niewypał to skandynawowie łącznie z trenerem,ale to parę lat wstecz,mało mi mówią nazwiska hokeistów więc stad moja prośba,
Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W mojej opinii będzie dla nich sukcesem załapanie się do play-off, jest to wykonalna ale nic ponad pierwszą rundę. Nie widzę w tym teamie powera, niby jest solidny bramkarz sprowadzony (Wasilij Koszeczkin) do obrony dołączył także mocny Chris Lee (najlepszy obrońca Elitserien 12/13) ale nie widzę tutaj przede wszystkim atakujących na poziomie oprócz Siergieja Mozjakina. Na ławce trenerskiej Keegan czyli kontynuacja ściezki &quot;amerykańskiej&quot; po Maurice&#39;ie, ale ta ścieżka do tej pory nie doprowadziła do niczego konkretnego. Czwarte-piąte miejsce w Konferencji jak dla mnie.
W przypadku Prażan nieco pewniej można mówić o osiągnięciu play-off. W tamtym sezonie się udało, teraz są na prawdę mocne wzmocnienia w postaci Vehanena i Kapanena, oraz miłe uzupełnienie w postaci Thornberga. Szkoda że skończyło się jak skończyło z Żerdiewem, ale nie ma co też płakać nad nim bo Lew i tak prezentuje się dosyć mocno wg. mnie mocniej od rywali jak Slovan Bratysława lub Dynamo Ryga.
Ogólnie dużo zależy od tego jak wieść się będzie tym najsilniejszym, bo obie tu opisywane ekipy włożymy raczej między średniaków.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
KHL
06.09.2013 17:00
Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk
Powyżej 5.5 ✅
2.35
Bet365
Za chwile spotkanie wiec szybciutko Vityaz Podolsk w tamtym sezonie Chekhov zagra pierwszy mecz w nowym sezonie a traktorem . W zespole sporo zmian w sumie 24 nowych zawodników : http://r-hockey.ru/transfer.asp?Tournier=5640&amp;amp;Team=98&amp;amp;Language=e
Mecze przedsezonowe nie najlepiej 7 przegranych na 10 spotkań Faworytem są oczywiście goście ale ja zagram dzisiaj over bramkowy Głównie z powodu defensywy obu drużyn ostatni mecze Traktora z Dynamem to seria gaf w obronie Traktora i myślę ze przez 2 dni tak szybko tego nie naprawią a to z kolei szansa na gole dla gospodarzy których defensywa w meczach przed sezonowych tez nie spisywała się najlepiej, latem zastała prawie całkiem wymieniona i niema jeszcze tego zgrania Mysle że over ma szanse wejść a kurs zachęca wiec gram

5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
inne typy to CSKA po 1,78 ⛔
Donbass po 1,85 ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Magnitogorsk
Podobnie jak kolega wyżej, na szybkości bo mecz o 17:30 więc przechodzę od razu do sedna. Dynamo piękna inauguracja, zabójczo skuteczni i pewni w swojej grze. Skład w większości utrzymany, oczywiście odszedł Petruzalek, ale to była opcja tylko na PO, więc nikt się nie nastawiał, że zostanie. Dobry ruch to pozyskanie Komarova, jak na rosyjskie standardy to jest świetny gracz, w tamtym sezonie grał na początku w Dynamie, później odszedł do Toronto, zdobył trochę doświadczenia i to na pewno zaprocentuje w Rosji.
Jeśli chodzi o Magnitogorsk, to jest to dla mnie spora zagadka, Odi już nieco napisał na temat tej ekipy, ale dla mnie wzmocnienia które poczynili robią wrażenie, Lee świetny sezon w Szwecji, Koshechkin bardzo dobry sezon w barwach Czerepovca, oczywiście to jest konsekwencja odejścia Ahonena, ale na pewno Rosjanin nie będzie gorszy od Fina, co więcej pozyskanie Kovara z Plzna to kolejny ciekawy ruch, młody Czech w barwach Plzna zdobył 51 punktów, Zaripov czy Timkin to również ciekawe ruchy, na pewno Mozyakin będzie miał z kim grać.
Mecz zapowiada się bardzo dobrze, stąd też pójdę w stronę opcji wymiana ciosów i proponuje over 2.5 Dynama, mam na uwadze bramkarza Magni, ale myślę że Moskiewska komanda nie będzie chciała zwalniać tempa po pierwszym udanym meczu.
Dynamo Moskwa over 2.5 / 1.72 Marathonbet ✅

Z cyklu &quot;wolne przemyślenia&quot;: Druga linia Kazania ???? same kocury :!: Varnakov, Burmistrov i Stapleton
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
KHL
08.09.2013 15:00
Torpedo Novgorod - Traktor Chelyabinsk
Torpedo Novgorod ML ⛔
2.00
Bet365
Mecz o 15 naszego czasu w hali Trade Union Sport Palace Torpedo Nizhny Novgorod podejmie Traktor Chelyabinsk
W Torpedo latem sporo zmian ich nowym napastnikiem został Wojtek Wolski , nastąpiła tez zmiana na stanowisku trenera nowym został Peter Skoudra reszta zmian tutaj: http://r-hockey.ru/transfer.asp?Tournier=5640&amp;amp;Team=140&amp;amp;Language=e
Dla Traktora to będzie 3 mecz na wyjeździe i niby mówi się że do 3 razy sztuka ale jak dla mnie dzisiaj wygraj gospodarz. Goście 2 pierwsze mecze i wbili im 10 goli, popełniają fatalne błędy w defensywie niby dzisiaj trener ma trochę pozmieniać bo min do pierwszej 5 przeniósł Guskova za Mamashewa a za Kuznetsov który jest kontuzjowany wyjedzie Panov. Torpedo swój pierwszy mecz przegrało po karnych ale na pewno prezentowało się lepiej niż goście i dla mnie to oni dziś są faworytem.
3:4 (1:3, 0:0, 2:1)
Inne typy to :
Spartak ML -1.72 ✅
Medvescak ML -1.70 ⛔
Donbass v Lev over 4.5 - 1.65 ✅
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Donbass - Lev Praga
Typ: under 4,5 60&#39; @ 2,22✅
Comeon

O godzinie 16 na taflę w Doniecku wyjadą hokeiści Donbassu i Levu z Pragi. Faworytem meczu wydają się być gospodarze, którzy już zainaugurowali rozgrywki w KHL wygrywając ze Slovanem 4:2, natomiast dla Prażan będzie to pierwszy mecz...Zdecydowałem się w tym meczu na under z tego względu, iż obrona gości powinna być dość poważnym atutem tego zespołu, nie tracą wielu bramek, a zwłaszcza z ekipami pokroju Donbassu gdzie ofensywa nie jest najmocniejsza. Spodziewam się tutaj spokojnego meczu, bez szaleństw żadnej z ekip. W KHL obie ekipy zmierzyły się już dwukrotnie, obie ekipy wygrały po 1 spotkaniu, ale w każdym z meczów padło mało bramek. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie, w moim odczuciu 4 bramki to maksymalnie na co stać obie drużyny.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 1 @2.10 Sportingbet ⛔

Debiutujący w drugiej najsilniejszej lidze świata hokeiści ze stolicy Chorwacji rozpoczęli od demolki faworyta z Moskwy (7:1 z CSKA, przy kursie nawet @3.80!), co kazało baczniej się im przyjrzeć. Okazuje się, że kadra tego zespołu w zdecydowanej większości oparta jest na Amerykanach i Kanadyjczykach i bynajmniej nie stawia tej drużyny w roli outsidera w KHL. W drugim meczu zapewne zechcą pójsc za ciosem a rywalem zespół na pewno słabszy od CSKA - łotweskie Dynamo, które rozpoczęło od wygranej 2:1 z imiennikami z Mińska. Kurs tym razem dużo niższy ale moim zdaniem wystarczająco zachęcający do spróbowania w stronę gospodarzy!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok
Sibir generalnie trochę zawiódł w pierwszym meczu w Nowokuźniecku. O ile o pierwszą bramkę Hudacka nie można winić, to bramki nr 2 i szczególnie 3 dość wyraźnie obciążają jego konto. Ale gdyby Lemtyugov był trochę dokładniejszy na początku meczu to bramka Enlunda podwyższyłaby wynik na 2:0 i wtedy gospodarze pewnie już by się nie podnieśli. Ale strzał poszedł w słupek, niestety. Generalnie mecz pod dyktando Sibiru którego zawodnicy oddali dwa razy więcej strzałów na bramkę, ale wpadły tylko dwa uderzenia. Sibir mało zmian przeszedł przed sezonem, najważniejsze to odejścia Glass&#39;a o którym już wspominano i młodego Zaitseva. Ale w mojej opinii ci którzy przyszli do zespołu są wstanie wnieść trochę nowej jakości. No bo tak do bramki sprowadzono Hudacka z Frolundy, który w zeszłym sezonie zaliczył kapitalne 1,89 GAA w sezonie zasadniczym, do obrony ściągnięto Belova i młodego Ozhiganova a do napadu Koskirante z Tappary (22+18 w regularnym i 9+1 w PO), skład utrzymany, kadrowo jakoś to wygląda. Jest Lehtera i Enlund, z Koskirantą na załapanie się do play off powinno wystarczyć. Admiral to dla mnie jak i dla większości pewnie zespół zagadka. W pierwszym meczu mieli bliski wyjazd do Chabarowska, o ile w ataku wyglądali jakoś pozytywnie o tyle obsada bramki Lundstromem to jakieś nieporozumienie. Nie jest to bramkarz gwarantujący chociażby średni poziom a w obwodzie jest tylko kompletny ogórek Ivannikov. Obrona to zlepek zawodników z MHL i VHL a do tego tacy, którzy już wcześniej w KHL zawiedli jak chociażby Osipov czy Ternavsky. Trochę lepiej wygląda to w formacji ofensywnej, to za sprawą przede wszystkim Richarda Gynge. Tego pokroju zawodnik powinien się znaleźć w zdecydowanie lepszej ekipie a nie na końcu świata. I trochę dziwi mnie fakt, że zakotwiczył tutaj, bo w Dynamie Moskwa zaliczył solidne występy a i w Pradze też wyglądał ok. Z tych, na których warto jeszcze zwrócić tutaj uwagę to drugi Szwed Bergfors z przeszłością w NHL, Ennver Lisin i Niemiec Schutz. Do tego zapchaj dziury i nie chciani w poprzednich klubach Drugov, Nikitenko (obaj Sibir), Pervushin czy Ugarov. 3-4 solidnych napastników to trochę mało, sezon długi wsparcia raczej z innej strony nie będzie a będą musieli nadrabiać braki bramkarza i obrońców, bowiem defensywa tego zespołu to obraz nędzy i rozpaczy. Z przodu potrafią szybko i niekonwencjonalnie rozegrać krążek szczególnie przy PP ale kiedy wyeliminuje się z gry Berforsa czy Lisina to nie będzie miał kto grać. Pierwszy mecz zagrali z zespołem który w tym sezonie nie powinien nawet marzyć o grze w PO i był to wyrównany mecz. Punkty powinni ciułać u siebie bo wyjazd na Władywostoku pewnie dla każdego będzie uciążliwy. Teraz spotkają się z solidniejszym zespołem i będzie to dla nich tak na prawdę pierwszy poważny sprawdzian. Nie lubię grać przeciwko takim tworom jak Admiral bo i mało się o takich zespołach wie i właściwie nie wiadomo co po nich się spodziewać. W ataku na tle słabego Amura wyglądali ciekawie, ale biorąc pod uwagę jaką nędze prezentują w całej formacji obronnej, nie mam wątpliwości co do Sibiru. HC jak będzie po kursie 2,0 (nie sprawdzałem) można brać, ja pobieram do dubla to co teraz oferują buki. Kus 1,60 to często samobójstwo w takiej lidze jak KHL ale tutaj naprawdę różnica klas powinna być bardzo widoczna.
Sibir 1,60 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
W mojej opinii będzie dla nich sukcesem załapanie się do play-off, jest to wykonalna ale nic ponad pierwszą rundę. Nie widzę w tym teamie powera, niby jest solidny bramkarz sprowadzony (Wasilij Koszeczkin) do obrony dołączył także mocny Chris Lee (najlepszy obrońca Elitserien 12/13) ale nie widzę tutaj przede wszystkim atakujących na poziomie oprócz Siergieja Mozjakina. Na ławce trenerskiej Keegan czyli kontynuacja ściezki &quot;amerykańskiej&quot; po Maurice&#39;ie, ale ta ścieżka do tej pory nie doprowadziła do niczego konkretnego. Czwarte-piąte miejsce w Konferencji jak dla mnie.
To ja pozwolę sobie wtrącić swoje zdanie bo nie mogę się z tym zgodzić. Mozyakinowi kroku powinni dotrzymywać przede wszystkim Zaripov i młody Kovar, obaj już pokazywali że są wstanie przekroczyć 50 pkt w sezonie. Odkąd pamiętam MM zawsze miał jednego zawodnika który grubo punktował a reszta nawet się do niego nie zbliżała ale zawodnika pokroju Mozyakina dawno nie mieli, wcześniej to chyba świętej pamięci Marek im tyle dawał. Może posunę się daleko w swoich myślach ale w Kovarze upatrywałbym właśnie takiego nowego Marka, bo chłopak ma spory potencjał. A Zaropiv przychodzi z Barsu, który w zeszłym sezonie grał szybki i kombinacyjny hokej a on się w tym bardzo dobrze odnajdywał więc do MM powinien się idealnie wstrzelić. Jasne że MM to jeszcze nie ta sama klasa co Dynamo Moskwa czy SKA ale już poziomem od reszty no raczej nie powinni odstawać. Dla mnie jest to zespół na fali wznoszącej i mogą solidnie namieszać w tym sezonie.
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
MHC Spartak - Loko
Typ: over 5,5 @ 1,62⛔
Unibet

Tym razem coś z MHL, mecz za niedługi czas, więc na szybko. Faworytem meczu są goście i to oni powinni tutaj postrzelać sporo, sezon zaczęli dobrze, od dwóch wygranej, w tym jednej po karnych. W obu meczach tej ekipy padało więcej niż 5 bramek, u Spartaka stosunek ten wynosi 1/1, ale oba mecze przegrane nie wróżą nic dobrego. Patrząc na wcześniejsze mecze, te przygotowawcze to także padało wiele bramek. W ekipie Loko dobrze asystujący Voronin powinien zadbać o swoich ofensywnych graczy, aby Ci mogli strzelać na bramkę Trushkova. Ekipa Loko ciekawie w ofensywie jednakże z brakami z tyłu, może to wykorzystać ekipa Spartaku, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Liczę na sporo bramek.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Omsk - Severstal Czerepovec
Kolejny ciekawy &quot;gameday&quot; przed nami, meczy sporo i oferta na bogato. Na początek wybrałem spotkanie w Omsku, gdzie zawita Czerepowec. Moja propozycja będzie związana z zespołem gości więc od nich zacznę. Czerepowec przeszedł wielkie &quot;wietrzenie szafy&quot; i pomimo tego, że przyszło również kilku graczy to straty są według mnie ogromne. Ketov, Kazionov, Anisin, Schipachyov, Wandell, Bergfors, Ryazantsev czy Kosechkin, wszystko to zawodnicy, którzy stanowili o sile tego zespołu, napędzali ofensywę, jak i zabezpieczali swoją bramkę. Straty Severstalu są naprawdę rażące, to co zostało z poprzedniej ekipy to szczątki. Zresztą wyniki z tego sezonu, już pokazują że Czerepowec to będzie drużyna na poziomie Ekaterinburga czy też Amura. Ostatnia porażka z Barysem 10:1 mówi wszystko o tym jak Czerepowec obecnie funkcjonuje.
Gdyby jutro mecz rozgrywany był w Czerepowcu, to miałbym pewne wątpliwości co do słuszności typu, ale skoro mecz w Omsku, który po falstarcie ze SKA, rozgromił Yarosław, nie mam żadnych wątpliwości, że to może być kolejne ciężkie przetarcie dla gości. Bardzo słabo wygląda ofensywa gości, przyjście Bumagina na pewno nie jest i nie będzie lekiem na całe zło, także ta minimalna ilość zdobywanych bramek dziwić nie może. Co więcej jak, potrzeba czasu aby goście zaczęli tworzyć nowy kolektyw, bramkarze bardzo solidni bo i Stepanek i Kasutin swoją renomę mają, ale potrzeba wsparcia pozostałych a z tym jest po prostu słabo.
Severstal under 2.0 / 1.61 Marathonbet ⛔
 
river 148

river

Użytkownik
Yugra Chanty-Mansyjsk - SKA St.Petersburg
Typ: over 5,5 @2,05
godz. 15:00


Troche dziwi mnie tak wysoki kurs na overa. Z dwoch powodow. Po pierwsze, goscie na poczatku tego sezonu prezentuja swietna forme strzelecka (11 bramek w dwoch wyjazdowych meczach) a poki co wciaz swojego premierowego gola w tym sezonie nie strzelil Ilia Kovalczuk (moze dzis?). SKA dysponuje chyba najwieksza sila ofensywna w calej lidze zatem o ich bramki mozna byc raczej spokojnym. Druga sprawa - gospodarze. Yugra to przecietna ekipa i nie zmieni tego dobry start do sezonu (2-1 z Lokomotivem i 4-1 z Atlantem). Z tyl niby dobrze i skutecznie ale jesliby przeciwstawic defensywe Yugry i atak SKA to zdecydowanie nalezy kierowac sie w tym meczu ofensywa gosci.
Bramki beda bo SKA to zespol, ktory lubi atakowac i grac do przodu. Zatem te 3-4 gole dla nich wpadna. Yugra przypuszczalnie tez cos ustrzeli bo SKA w tylach gra nie zawsze pewnie a gospodarze u siebie beda chcieli utrzec wyzej notowanemu rywalowi nosa. Zatem na SO w tymmeczu nie ma co liczyc.
Przewiduje w tym meczu wynik w rejonach 4-3, 5-3, moze 4-2 dla ktorejs z ekip (bardziej jednak w strone gosci.)
e: mozna tez poprobowac odrobine ostrozniej over 5 @1,57 bet365.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Vityaz Podolsk - Niznekamsk
Nie bardzo rozumiem, dlaczego faworytem według buków są goście. Drużyna z Podolska, całkiem ciekawie rozpoczęła sezon, nie można powiedzieć że ktoś się nudzi na ich spotkaniach ponieważ 5:3 z Traktorem i 4:5 z Magnitogorskiem to wyniki, które oddają całe piękno hokeja :razz: Tak czy siak, na pewno nie skreślam w dzisiejszym pojedynku gospodarzy, prezentują się bardzo dobrze w ofensywie, natomiast z defensywą są problemy i to dość poważne. Nowy bramkarz Johan Backlund, jak na razie ma przeciętne wejście do ligi, a warto powiedzieć, że to bardzo solidny goalie, w tamtym sezonie w barwach Karpat zanotował GAA na poziomie 2.25 plus kilka spotkań na szczeblu międzynarodowym gdzie spisywał się jeszcze lepiej. Niestety tak jak wspomniałem Vityaz ma poważne problemy z defensywą i nawet taki bramkarz jak Johan sam sobie nie da rady. Jeśli chodzi o ofensywę to 9 strzelonych bramek w dwóch spotkaniach robi wrażenie, Alexander Korolyuk pozyskany z Magnitogorska jak na razie przewodzi w punktacji 3 G i 1 A, ale również doświadczony Afinogienov póki co daje sporo jakości drużynie z Podolska.
Odnośnie, gości na pewno trzeba tu powiedzieć o poukładanej grze obronnej, co prawda ostatni mecz w Moskwie nie wypadł najlepiej, ale Niznekamsk zawsze był znany z tego, że potrafił dobrze się bronić, do drużyny dołączyło kilku znanych graczy jak np. Anisin czy Radivojevic, poza tym jest Cibak, Koukal i Osala, także nie można powiedzieć, aby ta drużyna straciła na jakości.
Z mojego punktu widzenia faworyta w tym spotkaniu nie ma, szansę wyrównane a skoro tak, to z wielką chęcią spróbuje gospodarzy na zwycięzcę. Oczywiście mam na uwadze to że Podolsk gorzej radzi sobie od gości w defensywie, ale z drugiej strony swoje ściany i moc ofensywna mogą przechylić szalę na korzyść gospodarzy.

Vityaz Podolsk ML / 2.25 Marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
15:00 Barys Astana - SKA St.Petersburg ✅ [2:5] over pokryty po 2 tercji ????
over 5,5 @ 1.70 bet-at-home
Spotkanie dwóch drużyn którym od początku sezonu bacznie się przyglądam. W Kazachstan Sports Center liczę dzisiaj na grad goli, a 6 bramek to minimum patrząc na ofensywę Rosjan i szybkość wyprowadzenia krążka przez Kazachów.
W poprzedniej kolejce pobrałem obie drużyny że wygrają i tak się stało, ale gdyby nie kapitalna końcówka 3 tercji w wykonaniu Dawesa i Lundina ciężko by było o korzystny wynik dla Barysu. Moja wiedza na temat KHL jest jeszcze bardzo mizerna więc nie będę się rozpisywał tylko przedstawię liczby.
Astana w tym sezonie KHL: 2 mecze, 2x over 5,5 ✅
St. Petersburg w tym sezonie KHL: 2 mecze, 2x over 5,5 ✅

H2H: Od 2008 roku grają w KHL i tylko w jednym meczu nie był pokryty over 5,5 :!:
Jak widać, szansa na pokrycie overu jest bardzo duża. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Avangard Omsk - Atlant Mytishi
Kolejny raz zdecydowany faworyt w postaci gospodarzy, którzy nie pokazują jak na razie nic wielkiego. Spotkanie z Czerepowcem pokazało, co różni Omsk od takich ekip jak Dynamo Moskwa czy Petersburg, mieli rywala &quot;na łopatkach&quot; wystarczyło tylko się trochę postarać i zdobyć 4 i 5 bramkę i mieć spokój do końca meczu, ale niestety w Omsku tak się nie gra i minimalistyczne podejście do sprawy sprawiło, że taka drużyna jak Czerepowec była w stanie wyciągnąć wynik z 3:0 na 3:3. Ja nie twierdzę, że Omsk jest słaby, ale kilku graczy tej drużyny, czasami mam wrażenie, że grają bo muszą. Dziś rywalem Atlant czyli kolejna &quot;słaba&quot; ekipa bez zwycięstwa. Atlant mnie trochę zaskakuje ponieważ skład jest całkiem przyzwoity, ale nie przekłada się to póki co na grę. Jak na razie w tej drużynie trwają poszukiwania optymalnego zestawienia, Radulov czy Haataja póki co bez efektywni. Mimo wszystko uważam, że dziś nie są bez szans, Czerepowec też był skazywany na srogie lanie, ale potrafili wykorzystać słabość gospodarzy, jeśli Atlant będzie w stanie przede wszystkim w ofensywie zagrozić gospodarzom, to jestem zdania, że w regulaminowym czasie gry nie polegną, poza tym bramkarz Omska, Teemu Lassila to jak na razie o wiele słabsza wersja Ramo ;)
Atlant Mytishi (+1,5) / 2.06 Marathonbet✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom