>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
No tak różnica klas, ale warto również brać pod uwagę obecną dyspozycję obu ekip i tu już, jak widać takiej różnicy nie ma. Poza tym to tak jakbym ja patrzył w tabelę załóżmy ligi angielskiej i napisał że City &quot;rozjedzie&quot; Hull bo goście są pod kreską a City jest najlepszą drużyną Premiership. Ja nie twierdzę, że SKA nie wygra z hendi, ale wydaje mi się że takie stwierdzenie można przy okazji każdego spotkania lidera z drużyną z dołu tabeli napisać. Polecałbym większe wdrożenie się w obecną formę ekip
A ja właśnie powiem Ci jedną ważną rzecz dotyczącą klasowych drużyn: łatwiej się zmobilizować na mecz z lepszymi niż ze słabymi. Potwierdzają to właśnie wyniki wszystkich najlepszych lig świata. W hokej często widzi się, że czołowa ekipa da plamę w jakimś cieniasem, a potem nagle rozwala drużynę swojego pokroju. Wg mnie sprawa jest ambicjonalna, a mecz wyjazdowy ze słabym Mytishi to taki z typu &quot;trzeba jechać, odwalić i wracać&quot;. Ciężko mi uwierzyć, że po dwóch słabych wyjazdowych meczach ta ekipa będzie miała problemy z Yaroslavl&#39;em. Oczywiście stać się tak może ale ja zaryzykuję tezę, że taka drużyna musi się czasem naturalnie spiąć i pokazać kto tu rządzi.
I jeszcze taka ciekawostka dotycząca tych drużyn: Od 2008 roku nie było wyniku innego w meczach tych dwóch drużyn jak wygrane gospodarzy i to raczej zdecydowane, bo gospodarze ostatnie 3 mecze z Yaroslavlem wygrywali z handicapem.
 
P 15

p.bj

Użytkownik
potwierdzam to co pisze Juan. Obserwowalem loko przed przerwą listopadową i wtedy był spadek formy. Po przerwie Loko w defensywie jest bardzo silne, co przekłada sie na wyniki. Z tego powodu też wysokiego wyniku sie nie spodziewam. Natomiast SKA po przerwie słabsze wyniki osiąga. No ale dla SKA nawet slabszy wynik to i tak najczesciej wygrana (stąd takie kursy).
Biorę Loko +2,5 1.57@bet365✅
poniżej 4,5 2,25 @bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A ja właśnie powiem Ci jedną ważną rzecz dotyczącą klasowych drużyn: łatwiej się zmobilizować na mecz z lepszymi niż ze słabymi. Potwierdzają to właśnie wyniki wszystkich najlepszych lig świata. W hokej często widzi się, że czołowa ekipa da plamę w jakimś cieniasem, a potem nagle rozwala drużynę swojego pokroju. Wg mnie sprawa jest ambicjonalna, a mecz wyjazdowy ze słabym Mytishi to taki z typu &quot;trzeba jechać, odwalić i wracać&quot;. Ciężko mi uwierzyć, że po dwóch słabych wyjazdowych meczach ta ekipa będzie miała problemy z Yaroslavl&#39;em. Oczywiście stać się tak może ale ja zaryzykuję tezę, że taka drużyna musi się czasem naturalnie spiąć i pokazać kto tu rządzi.
Oczywista sprawa, że łatwiej się mobilizować na lepszych, ale z tego by wynikało że Loko wcale nie jest lepszą drużyną ponieważ jak sam napisałeś zajmuje dolne rejony, ale to nieważne SKA jak im się chce to &quot;jadą&quot; z każdym, tyle że trzeba również wziąć pod uwagę, że czasami ta cała plejada gwiazd może mieć gorszy okres i będą pod formą, a wtedy można z nimi grać jak równy z równym. Ja po prostu liczę na to że Yarosław pójdzie za ciosem, dobrze sobie radzą w obronie i to jest naprawdę wielki atut bo mało kto potrafi tak grać w tej lidze w defensywie, tak jak już pisałem gdyby oni mieli lepszy ofens to jest to drużyna na TOP 5 konferencji minimum ;) Mecz wszystko zweryfikuje i na dobrą sprawę wszystko jest możliwe.
Ale grunt to ciekawa dyskusja ????
 
P 15

p.bj

Użytkownik
Amur Khabarovsk - Dyn. Moscow

Amur po przerwie nabrał sił i przekłada sie to na wyniki. Z powodu polożenia geograficznego wiekszosc punktów w sezonie zdobywają u siebie. Ostatnie dwa mecze nawet pokrył z hendi. Jutro gra z mocnym Dynamo. Mecz jest wczesnie bo o 9.00. Moim zdaniem Dynamo nie bedzie sie spaecjalnie sprężało bo i tak z wyjazdu ma już punkty i nawet jesli jutro wygra to nie wiecej niż 1 punktem. Obstawiam Amur +1,5 . Kurs spadł z 1,8.

Amur +1,5 1,75@bet365⛔
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:14:00 Metallurg Magnitogorsk (-3)
- Spartak Moskwa @ 5.10 Marathon ⛔ [3:2] // Brakuje słów.. Ile można :?: //
Nigdy się chyba nie nauczę grać handicapów dodatnich ???? Wchodzę ostrym typem w gospodarzy jutrzejszego spotkania. Swój typ argumentuje wyborną wręcz formą drużyny z Uralu w meczach ze stołecznym Spartakiem. Drużyna Wiktora Raszynkowa jest trzecią siła konferencji wschodniej, są za plecami Kazania i Barysu, drużyn najmocniejszych w tej konferencji.
Spartak jest drużyną własnego lodowiska, do tej pory wygrali 1 mecz z 12 w reg.time na obcej tafli. Na ostatnie 5 meczy u siebie wygrali czterokrotnie, raz pokryli handicap -3.
Mam nadzieję, że najlepsza trójka strzelecka ligi czyli Mozyakin, Zaripov i Kovar poprowadzą Magnitogorsk do rozstrzelania Spartaka i pozwoli mi to odrobić starty w rankingu ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Amur - Dynamo Moskwa
Podobnie jak kolega p.bj uważam, że drużyna z Khabarovska jest w stanie jutro powalczyć o korzystny rezultat, oczywiście można polemizować, czym w przypadku tej ekipy miałby być taki korzystny rezultat w starciu z obrońcą Pucharu Gagarina.
Rzecz jasna chodzi tu o jak najlepszy wynik dla gospodarzy, którzy tylko i wyłącznie u siebie są zdolni do walki z najlepszymi tej ligi, przekonał się już o tym Kazań, który został wręcz zdeklasowany 6:3, kolejna wygrana nad Podolskiem 4:2 a więc można powiedzieć że Amur odżył przede wszystkim w ofensywie. Duża w tym zasługa Petruzalka 3G w dwóch spotkaniach, a także Mursaka, który w końcu zaczął punktować. Wiadomym jest że Amur to specyficzna drużyna i nawet będąc na takiej fali jutro mogą zostać &quot;zniszczeni&quot; przez Dynamo, ale z drugiej strony medalu patrzmy na gości, którzy ostatnimi czasy mają spore problemy w defensywie, tracą notorycznie po 2-3 bramki no i koniec końców co raz więcej porażek. Ja nie twierdzę że Dynamo przegra to spotkanie, ale jestem zdania, że na pewno stracą jakieś bramki, a w tym wypadku over 1.5 na gospodarzy trzeba pograć.
Amur over 1.5 / 1.69 Marathonbet ⛔ szkoda bo sytuacji w PP od groma, 34 strzały ale Yeryomenko...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:19:00
Lev Prague - Barys Astana (-2) @ 4.25 reg.time Marathon ⛔ [2:2 reg.time] // ????//
&quot;Podbudowany popisem Magnitogorska&quot; i stylem jaki podeszli oni do 3 tercji ze Spartakiem szukam szczęścia dalej, dziś było bardzo blisko. Idę w drużynę która dała już trochę punktów do rankingu. Barys widać, że jest w formie, 2 dni temu rozpykali gładko Slovana 2:6. Do Pragi daleko nie mają, H2H też na korzyść, biorąc pod uwagę grany przeze mnie handicap mamy w meczach bezpośrednich jeden zwrot i jeden trafiony typ ????
Pożyjemy zobaczymy, mam nadzieję że nie odpuszczą tak jak to zrobił Magnitgorsk.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA - Cherepovets
Pora na trochę abstrakcji i ryzyka. Wiem, że gospodarzom ostatnio nie idzie i już o tym pisałem kilka dni temu, ale jutro jest mecz z drużyną, której nie idzie już od dłuższego czasu i może nie doznają wysokich porażek, to jednak większość meczy jest w ich wykonaniu po prostu słaba. Czy goście mogą coś jutro ugrać w Petersburgu ? Moja odpowiedź brzmi: nie. Czego się spodziewam ? Prosty scenariusz w którym zakładam, że gospodarze dosłownie &quot;zbombardują&quot; bramkę Stepanka i na dobrą sprawę trochę mi smutno, że Czech będzie musiał to przeżyć, ale zanosi się na blowout. Po prostu gospodarze potrzebują takiego meczu, oni przegrali z Yarosławiem ponieważ rywal miał argumenty by się im przeciwstawić, a co może zrobić taka drużynka jak Czerepovets ? Może strzelą jedną bramkę i to będzie na tyle. Dla gospodarzy, świetna okazja by zapomnieć o tych trzech gorszych spotkaniach w ich wykonaniu, poza tym SKA to taka drużyna w której nie ma czasu na dłuższe &quot;postoje&quot;, jeśli zagrają na 100% i do końca to będzie to wyglądało tak...
SKA (-4,5) / 5.90 Marathonbet ... kurs i tak zaniżony, ale bierim :razz: ⛔
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
SKA vs Traktor. To Win With Handicap: SKA (-3.5) @ 5.30 reg.time Marathon ⛔ [3:0] // Nie no po co rozjechać przeciwnika... trochę już to nudne jest...
Myślę, że o miejscu premiowanym nagrodą w rankingu mogę już zapomnieć ???? //
Spróbuję szczęścia jeszcze raz i zrobię ukłon w stronę SKA. Drużyna Jukki Jalonena kompletnie zawodzi na całej linii w ostatnich meczach. Porażka z Yaroslavem, (na chwilę pisania analizy SKA 0:0 z Cherepovets&#39;em) mecz z Traktorem może być idealnym przełamaniem. W tym momencie nie pozostaje mi nic innego jak przytoczyć analizę JuanRoman08 z meczu w Czelabińsku (SKA 7:0 ???? ).
Liczę na przełamanie złej serii w rankingu, mam nadzieję, że SKA mi w tym pomoże ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ale dałem pupy z tym typem na SKA, oni nie mieli prawa wygrać tego meczu taką ilością bramek... Ale to dopiero zrozumiałem na 10 minut przed meczem. Nie wiem czemu ale nie przyszło mi do głowy by konkretniej spojrzeć na skład ekipy z Petersburga, za każdym razem gdy patrzyłem wydawało mi się że wszystko jest ok i tylko jak zawsze bramkarz się zmieniał, ale to normalne. Mimo wszystko dziś przed meczem coś mi nie pasowało w liniach bo Cervenka był w 1 z Kovalchukiem, no i zacząłem drążyć temat... co się okazało po przerwie na kadrę ani minuty nie rozegrał Thoresen czy Dallman, dzisiaj zabrakło Martensson&#39;a czyli na dobrą sprawę wypada trzon gry w PP, co więcej jest to trzech kluczowych graczy dla SKA pod względem zdobywania bramek i ogólnego punktowania. Dlatego też teraz wszystko jest jasne i nie ma się czemu dziwić że SKA tak słabo punktuje.
Ja bym się Kuba wstrzymał z tym typem przeciwko Traktorowi, bo w tym momencie moja stara analiza ma się nijak do tego co jest teraz w obu ekipach, zresztą nawet SKA w optymalnym składzie mogłoby mieć problemy z rozbiciem gości, którzy zaczynają grać jak Traktor przyzwyczaił z poprzednich sezonów. Nie mniej jednak w Petersburgu poważne braki i jestem delikatnie wkurzony na siebie, że mi umknęły tak ważne rzeczy :?

Jutro tylko jeden mecz, ale kursy na Loko już powoli robią się śmieszne, widzę że oddsmakerzy dali się nabrać tak jak i ja, myśląc że SKA popadło w solidny kryzys, a tu tak naprawdę rozbija się wszystko o te absencje. Chociaż oczywiście oddaje Loko honor że w defensywie są nie do przebicia ;) Niemniej jednak mecz z Mytishi na pewno łatwym spotkaniem nie będzie i właściwie jedna bramka może o wszystkim przesądzić.
Typ na poważnie, aczkolwiek drobno na próbę to under 3.5 / 2.40 Marathonbet ✅
A tak całkowicie for fun DW 2:1 dla gospodarzy / 11.0 Betsafe
⛔ bliziutko ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ja bym się Kuba wstrzymał z tym typem przeciwko Traktorowi, bo w tym momencie moja stara analiza ma się nijak do tego co jest teraz w obu ekipach, zresztą nawet SKA w optymalnym składzie mogłoby mieć problemy z rozbiciem gości, którzy zaczynają grać jak Traktor przyzwyczaił z poprzednich sezonów. Nie mniej jednak w Petersburgu poważne braki i jestem delikatnie wkurzony na siebie, że mi umknęły tak ważne rzeczy
Typ i tak już poszedł ???? Za drobne, ale poszedł. Mam nadzieję, że wszystkie wspomniane przez Ciebie absencje wrócą na piątkowy mecz z Traktorem. Na kimś muszą się przełamać. Niestety jest to już któraś taka niechlubna seria wpadek z niżej notowanymi rywalami w tym sezonie. Jestem przekonany że SKA w meczu z Traktorem poprawi głównie swoje morale i te męczarnie w 3 ostatnich meczach zostaną im wynagrodzone jakoś ????
 
P 15

p.bj

Użytkownik
Lokomotiv - Atlant

Lokomotiv i Atlant to dwie underowe drużyny. Spodziewam sie tutaj bardzo wyrównanej gry. Nie można przy tym meczu konkretnie wytypować zwycięzcy. Mój typ troche bedzie na przełamanie dobrej passy Loko, bo uważam, że powinien 2 bramki strzelic ale Atlant też może sie postarac. Jeśli doszłoby do remisu, co wcale nie jest takie niemożliwe to ja to biore za drobne 4,00 @bet365. Jeżeli dojdzie do takiego remisu to biorę też over 4,5 2,20 @bet365 bo dogrywka wlicza się do zakładu.

over 4,5 2,20 @bet365⛔
remis 4,00 @bet365⛔

po meczu:
Lokomotiv nadal silna defensywa, 22 strzały oddane 2 bramki zdobyte
Atlant 36 strzałow a 0 bramek, ale chęci były.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec osiągnięcia półmetka w rozgrywkach ligi KHL , zrobiłem taki zestaw liderów w zakresie wyników over/under 5.5 - z wymieniem teamów mających tu duże dysproporcje:

Razem dom/wyjazd

.............. o/u

Admiral 6-21
Atlant M. 5-22
CSKA M. 6-23
HC Sibir 6-21
Yaroslawl 3-25
Spartak M. 5-22

Dom
............. o/u

Admiral 2-10
Atlant M. 0-14
CSKA M. 2-11
HC Sibir 3-11
Yaroslavl 1-11

Wyjazd
.............. o/u

Bars 2-11
HC Sibir 3-10
Yaroslavl 2-11
Spartak M. 2-11
Vitiaz 3-12
................

Gdyby powyższe trendy w zakresie osiąganych wyników under 5.5 utrzymały się w 2. fazie rozgrywek , to może to być interesujący obszar do grania - choćby do układania z nich kuponów AKO np. trebli z meczów w/w drużyn , rozgrywanych odpowiednio w domu i na wyjeździe, czy też jak choćby w przypadku zespołu Lokomotiv Yaroslavl , bez względu na to...

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziggy1984 1,3K

ziggy1984

Użytkownik
KHL, Rosja
HC Yugra-Slovan Bratysława 14:00
Typ: 1 (zakład trzydrogowy)
Kurs: 1,85
Bet: bet365

Starcie dwóch drużyn z dolnych rejonów KHL. Gospodarze po 10 meczach bez zwycięstwa nieoczekiwanie pokonali na wyjeździe CSKA Moskwa. Wcześniej po zaciętym boju polegli w Rydze z miejscowym Dynamem. Oglądałem długimi fragmentami te obydwa spotkania i Yugra nie stawiana w roli faworyta pozytywnie mnie zaskoczyła. Morale w zespole poszło do góry i liczę na małą progresję Yugry. Szczególnie, że gospodarze notują kiepską serię na własnej tafli - 5 porażek z rzędu więc z kim wygrywać jeśli nie ze Slovanem? Trener gospodarzy ostatnie zwycięstwo nad CSKA podsumował dosłownie w taki sposób:,, Liczę, że ta wygrana będzie dobrą bazą do serii spotkań we własnej hali,, Mam nadzieję, że ta baza zostanie dziś umocniona. Jako, że Yugra jest dosyć overovą ekipą jak na standardy KHL wygrana 4-2 w zupełności mnie zadowoli
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Avangard Omsk - Dinamo Riga

Jastrzębie jadą po bandzie - 6 porażek z rzędu i dzisiaj Buki wystawiają kurs na przełamanie.. ale grają przecież z będącymi w gazie Łotyszami, którzy na 10 ostatnich meczów wygrali aż 9 z czego 8 pod rząd!
Dobra, dobra. Statystyki:
http://en.khl.ru/standings/244/conference/
http://annabet.com/pl/hockeystats/h2h.php?team1=155&amp;amp;team2=344
Nie oszukujmy się, ale Omsk ma obecnie jedną z najgorszych defensyw w lidze. 30 meczów i 103 bramki stracone przy gościach, których stosunek wynosi 28/55. Under? Niekoniecznie!
Ponad tydzień temu oba zespoły spotkały się w stolicy Łotwy, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść miejscowych.
Jeżeli Omsk rzeczywiście dzisiaj się przełamie, to z overem, bo goście nie mają problemu ze zdobywaniem bramek. Stawiam też na pierwszą linię Rygi.
over 4,5 @ 1,83
K. Wilson @ 2.95
M. Hossa @ 3.10

Betsafe
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Kazan-Vladivostok
Stapleton strzeli gola
3,20 DOXXbet
✅✅✅
Tim razem z Alexem tworzą jedną z ciekawszych par skrzydłowych w KHL, i o ile starszy z tej dwójki Stapleton być może już nigdy nie powącha tafli NHL, to przed Burmim bramy hokejowego raju są wciąż szeroko otwarte. Tim chyba zdał sobie sprawę, że na nic więcej poza bottom 6 w przeciętnej drużynie za Oceanem go nie stać. Uciekł więc do Rosji rok przed młodym Alexem i w barwach ekipy z Mińska zagrał bardzo dobry sezon, strzelając bramkę średnio w co drugim meczu. W obecnych rozgrywkach gra już w Kazaniu, skuteczność znacznie spadła, jednak utrzymując dotychczasową tendencję liczba asyst nadrobi deficyt strzelecki. #14 nie wpakował gola już od prawie miesiąca, dzisiaj nadarza się kolejna okazja aby odciążyć całkiem skutecznych ostatnimi czasy Pesonena i Tereshchenke. Tim jest bardzo doby puckhandlerem, potrafi skutecznie się zastawiać i wozić krążek, nie jest wirtuozem techniki, ale jakieś tam warsztat ma (wystarczyło żeby wbić GWG w dogrywce moim Caps, po ładnej, indywidualnej akcji). Kursiwo w miarę ok, zatem próbujemy. Mecz za niecałą godzinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:16:30
Atlant Mytishi - Lokomotiv Yaroslavl under 4,5 @ 2,50 Expekt ✅ [1:1 (2:1 po karnych)]

Powiedzmy że ubiegłotygodniowe zabawy z dużymi handicapami ujemnymi były lekką wpadką, tak więc na ten tydzień bierim zabawę z zakładami na gole. Na początek biorę dwie drużyny mocno underowe w ostatnich tygodniach. Popularni kolejarze są na ostatnim miejscu w swojej konferencji które promuje ich do fazy play-off. Mają serię 4 wygranych z rzędu, ale za ich plecami w oczekiwaniu na wpadkę czyha stołeczny Spartak.
Drużyna z moskiewskiego regionu jest w dość nie przyjemnej sytuacji. Atlant, znajduje się w gronie outsiderów konferencji (Mińsk, Slovan). Każdy punkt dla obu drużyn jest bezcenny. Pachnie underem, i w obecnej dyspozycji graczy z Jarosławia stawiałbym w lepszej sytuacji przed tym meczem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcą odnośnie proponowanego typu, więc warto wycisnąć z tego meczu coś jeszcze, a mianowicie skupiłbym się na pierwszej tercji w której być może zobaczymy to co już w sumie widzieliśmy przy okazji spotkania w Yarosławiu.
Atlant ma spory problem ze zdobywaniem bramek ostatnimi czasy i 1 bramka w trzech spotkaniach mówi sama za siebie, poza tym 2 ostatnie spotkania to zdobycz równa 0 i jeszcze mogę zrozumieć taki stan rzeczy w meczu z Loko, ale już nie strzelenie bramki w pojedynku z Czerepowcem jest dla mnie zagadką. Lokomotiv zapewne zagra to co wychodzi im najlepiej, spokojnie będą wyczekiwać odpowiedniego momentu na &quot;zadanie ciosu&quot; przy okazji skupiając się przede wszystkim na obronie własnej bramki. Wystarczy że Loko dołożyło do swej gry większą skuteczność i efekty są od razu widoczne, 4 wygrane z rzędu i jedynie 2 bramki stracone. Poza tym podoba mi się rotacja bramkarzami w Loko 2 świetne spotkania rozegrał Kolesnik i do bramki wszedł Sanford, który postanowił nie schodzić poniżej poziomu kolegi i wpuścił tylko 1 bramkę. Mam nadzieję że dziś również 1 tercja będzie spokojna i wyważona pod względem zdobyczy bramkowych :razz:
under 1.5 (1 st period) / 1.55 Betgun ✅ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:16:00
Vityaz Podolsk - Admiral Vladivostok under 4,5 @ 1.87 reg.time Pinnacle ✅ [1:3]
Fajnie siadło dzisiaj. 41:39 w strzałach na bramkę w meczu Mytishi z Lokomotivem i tylko 2 gole :O
Do rzeczy. Pod lupę biorę kolejne drużyny mocno underowe. Oba zespoły potrzebują punktów jak ryba wody w kontekście walki o pierwszą ósemkę swoich konferencji. Bliżej tego celu są jutrzejsi goście z Władywostoka którym brakuje 3 punktów do zrównania się z Jekaterinburgiem.
Przeanalizuję teraz formę gospodarzy tego spotkania w 5 ostatnich meczach u siebie.
5 meczy -&gt; 5 zwycięstw (3 po dogrywce) -&gt; 3 undery
Goście: 5 meczy -&gt; 1 wygrany mecz po dogrywce w Mińsku -&gt; 1 under

Warty odnotowania jest też mecz bezpośredni na wschodnim krańcu Rosji. Podolsk wygrał z Admirałem tylko 1:0 (gol, 3 tercja) .... i to nie tak dawno bo 19 listopada ????
Moim zdaniem mecz wygrają gospodarze, ale wynik będzie sprawą otwartą, jednakże liczę na bardzo wyrównane spotkanie takie jakie miało miejsce w dzisiejszym meczu Atlantu Mytishi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom