>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Avtomobilist Yekaterinburg vs Lokomotiv Yaroslavl


Avtomobilist Yekaterinburg ⛔⛔⛔ 0:4
reg time 3.95
DNB 2.8
1X 2.1


Marathon


Zupełnie nie kumam tych kursów. Avto to co prawda jedna z najsłabszych ekip poprzedniego sezonu ale sporo się zmieniło. Przyszło kilku ciekawych zawodników - Anton Lazarev, Artyom Chernov, Filipp Toluzakov, Sami Lepisto, Yevgeni Fyodorov, Alexei Yefimov, Eduard Lewandowski, Eric Belanger, Ilya Krikunov, Alexander Seluyanov, Tobias Viklund oraz bramkarz reprezentacji Czech Jakub Kovar - to zawodnicy z doświadczeniem na poziomie KHL, NHL oraz innych lig europejskich i nie raz również reprezentacji narodowych. Okno transferowe z pewnościa zaliczają in +. Z kluczowych zawodników ubyli Spirko i Mezei, ale w kontekście ubiegłosezonowej forny Avto chyba ciężko mówić o osłabieniach.
W zespole Lokomotivu po stronie strat z pewnością odnotować trzeba Białorusina Kaluzhnyego oraz Niklasa Hagmana, który przeniósł się do Finlandii. Sukcesem z pewnością jest sprowadzenie Antona But, który mocno punktował kolejno w ekipach Petersburg, Magnitogorsk i Yugra. Nadzieje pewnie wiążą również z kanadyjczykiem Dixonem, lecz jego dopiero zweryfikują twarde rosyjskie warunki, bo pókk co błyszczał w finlandii.
Goście fatalnie zaczęli sezon od trzech porażek w reg time, podczas gdy Avto przy dość wymagających rywalach zaliczyło 2 remisy (z czego 1L;1W) oraz porażkę z mocnym Petersburkiem 4-6. Spdziewam się dziś spotkania z szansami 50-50 3mam kciuki za gospodarzy, których szansę na win oceniane są bardzo nisko.


edit: zostawiam więc póki co ekipę Avto pod obserwacją jedynie ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Spartak Moskwa - CSKA Moskwa
Wielkie Derby przed nami :!: Czego się można spodziewać ? Na pewno wyrównanego spotkania i jak na moje oko niewielkiej ilości bramek, chociaż z drugiej strony jeśli obie ekipy będą mocno &quot;podładowane&quot; to kar w tym meczu będzie nie mało a co za tym idzie każdy wie. Niemniej jednak proponuje na to spotkanie opcję underową, głównie z uwagi na bramkarzy jakimi dysponują obie ekipy. Glass dopiero w trzecim spotkaniu sezonu, znalazł swych pogromców i wpuścił 2 bramki, 3 to empty net dla Rygi, ale mimo wszystko i tak dobra postawa Kanadyjczyka, przypominam że dwa pierwsze mecze Spartaka to 2 SHO Glass&#39;a. Z drugiej strony Stana, czyli uznana marka w KHL, pierwszy mecz w Zagrzebiu totalna klapa, jednak kolejne spotkania to już wielka klasa i świetne interwencje. Poza tym obie drużyny raczej słynną z lepszej obrony niż ofensywy, więc jest to na pewno na plus dla opcji under. Ja pobieram linię 4.0 ale to na totalnym ryzyku bo jak wiadomo 4 bramki w hokeju to niekiedy kilka minut w tercji, dla innych proponuję linię 5.0 lub 5.5 zależnie od widzimisię :razz:

Under 4.0 / 3.10 Marathonbet
⛔
Z cyklu: &quot;wolne myśli&quot; - SKA powinno chyba grać w NHL z takim składem ????
Podolsk dziś z UFA, kursy kosmiczne na gospodarzy, warto się przyjrzeć :razz:
*Cieszę się, że takie zainteresowanie KHL, piszcie piszcie Panowie &amp; Panie :browar565:
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
19:30 Medvescak Zagreb - HC Slovan Bratislava @ 2.35 bet-at-home
Pierwsze spotkanie w historii Chorwackiej drużyny ze Słowakami w rozgrywkach KHL. Za pewne Chorwatów na tafli w &quot;Dom Sportova&quot; będzie można policzyć na palcach jednej ręki (bramkarz Vasiljevic... a to koniec ???? ) no ale niech będzie ????
Zagrzeb wszedł do KHL z kopyta, rozpykał CSKA 7:1 co było dla mnie wielką sensacją. Z przebiegu gry CSKA nie zasłużyło na takie baty. 2 ostatnie mecze :?: Sprowadzenie na ziemię czy zadyszka :?: Na pewno na duży minus 3 tercja w meczu z Rygą. Z Prażanami już jakoś lepiej to wyglądało ale końcowy efekt niekorzystny.
Slovan co tu pisać, wejście do ligi w stylu dość mizernym. 3 porażki w których nie byli faworytem i właśnie ten mecz z Zagrzebiem jest idealny dla Słowaków na poprawienie sytuacji w zespole a przede wszystkim wyjście z ostatniego miejsca w tabeli.

Do końca jeszcze nie wiem czy pobiorę kurs na Zagrzeb, może ktoś dorzuci komentarz do moich wypocin to będę mądrzejszy ????
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Medvescak Zagrzeb - Slovan Bratysława
Ja rozumiem, że Chorwaci to &quot;nowicjusze&quot; i Świeżaki w lidze, ale żeby faworyzować Slovan na wyjeździe to lekkie nieporozumienie. W Zagrzebiu wszyscy uwierzyli, że KHL to liga łatwa i przyjemna, ale inaczej być nie może gdy wygrywa się z CSKA 7:1, niemniej jednak kolejne mecze to już kubeł zimnej wody i zaledwie dwie strzelone bramki, zaś straconych 8. Akurat o tych porażkach można powiedzieć tyle, że Niedźwiedzie źle trafiły ponieważ Dynamo Ryga to jak na razie objawienie początku sezonu, zaś Lew to uznana marka i patrząc na tę chwile, ich potencjał ludzki pozwala im tu myśleć o wysokich celach. Dzisiejszy mecz będzie bardzo dobrym wyznacznikiem dla gospodarzy ponieważ Slovan jak na razie gra fatalnie, w 3 spotkaniach zdobyli zaledwie dwie bramki, żeby było śmieszniej te dwie bramki zostały zdobyte w pierwszym spotkaniu. Tak patrzę na skład Slovana i muszę przyznać, że wcale nie jest taki zły, jest Miklik, Mikus, Bartovic, Kukumberg i jeszcze kilku graczy, którzy mają sporo doświadczenia, a mimo wszystko &quot;ten&quot; Slovan niczym mnie na razie nie przekonuje. Rostislav Cada ma jak na razie spory ból głowy bo jego drużyna w niczym nie przypomina Slovanu, który jeszcze nie tak dawno walczył w PO, a przecież zbyt wielu zmian w kwestii odejść i przybyć nie było. W mojej ocenie chorwacka wersja naszego polskiego GKS&#39;u Katowice pod względem umiejętności przewyższa gości ze Słowacji, jest jedno ale to Slovan jest bardziej doświadczoną drużyną jeśli chodzi o KHL. Dlatego też wynik jest tu raczej sprawą otwartą i szanse oceniam na 50/50. Z kolei proponuję team total na gospodarzy przy linii 2.0 Tak jak pisałem ten mecz będzie dobrym wyznacznikiem i jeśli Medvescak myśli o czymś więcej niż tylko &quot;takie o sobie granie&quot; w KHL w takich spotkaniach musi grać swój najlepszy hokej, z CSKA ofensywa wręcz koncertowa i sporo bramek w PP, dziś rywal na tę chwilę o wiele słabszy od moskiewskiej komandy, stąd też uważam, że 2 bramki dla gospodarzy to totalne minimum jakie muszą dziś zdobyć ;)

Medvescak Zagrzeb (over 2.0 ✅ / 1.57) (over 2.5 ✅ dla chętnych / 2.02) Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - Dynamo Ryga

Kurs na CSKA jak zwykle świadczy o tym, że ta drużyna już właściwie wygrała to spotkanie przed meczem... Rozumiem, że można faworyzować gospodarza i to jeszcze takiego jakim jest CSKA, ale dlaczego nie bierzemy pod uwagę obecnej formy i dyspozycji ekip. Ja tam się nie obrażam, bo uważam, że takie kursy na gości z Rygi to kapitalna sprawa i nawet jeśli przegrają, to ja i tak wolę im zaufać. CSKA jak na razie się dociera i gdy przychodzi im zagrać ze słabszym rywalem to widać różnicę, chyba że ktoś ich uderzy &quot;obuchem&quot; tak jak miało to miejsce w Zagrzebiu wtedy niedoskonałości tej drużyny są &quot;podane na tacy&quot;. Porażka w derbach ze Spartakiem wcale mnie nie zaskoczyła, ponieważ Spartak podobnie jak i Dynamo prezentuje się bardzo dobrze od początku sezonu i potwierdzili to w derbowym pojedynku. Jeśli chodzi o Dynamo to są póki co bezbłędni, 4 wygrane w 4 pojedynkach i najlepsze jest to, że 3 z tych wygranych były wyjazdowe. Bardzo dobrze z przodu i jeszcze lepiej z tyłu, tak pokrótce można określić grę łotewskiej drużyny. Nowo pozyskany Kyle Wilson ma już na swoim koncie 5 bramke, kolejny nabytek czyli Robinson 1 G i 3 A poza tym są starzy wyjadacze jak Ozolins czy Marcel Hossa i widać że tej drużynie &quot;żre&quot; od początku. Dlatego też w mojej ocenie CSKA czeka jutro bardzo trudny test, to również będzie wyznacznik, dla obu drużyn, na jakich biegunach obecnie się znajdują, czy faktycznie Dynamo jest tak silne w tym sezonie, a może to CSKA jest po prostu wolno wchodzi na obroty. Ja ze swojej strony polecam bardzo gości, ich gra wydaj się być efektywniejsza i co najważniejsze jest &quot;chemia&quot; w tym zespole.

Dynamo Ryga ML / 3.10 Marathonbet ⛔ szkoda karnych
Dynamo Ryga (+1,5) / 1.63 Marathonbet ✅ (opcja bezpieczna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Hokej - KHL 16.09.2013 godz. 17:30
Wydarzenie: SKA Saint Petersburg(-2,5) - Medvescak Zagreb
typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Na dzisiaj pojedynek hokejowy z Kontynentalnej Ligi Hokejowej. Spotkają się ze sobą jeden z faworytów rozgrywek oprócz Dynama Moskwa i Barska Kazań zespół SKA Saint Petersburg i kopciuszek występujący dopiero od tego sezonu Chorwacki zespół Medvescak Zagreb. Drużyna z Zagrzebia od 2009 r. rozgrywała swoje mecze w Austriackiej Lidze Hokejowej gdzie dwukrotnie udało jej dojść się do półfinałowej fazy play-off, a w tym sezonie przyjęta została do KHL. Już od początku sezonu widać gdzie znajdować się będzie miejsce obydwu drużyn w tym sezonie, hokeiści z Petersburga jak na faworytów przystało wygrywają wszystko do tej pory odnieśli 4 zwycięstwa, wszystkie na wyjeździe (Omsk 5:1,Ekaterinburg 6:4, Yugra 5:1, Barys Astana 5:2), natomiast zespół z Zagrzebia po niespodziewanie wysokim zwycięstwie na początku sezonu z CSKA Moskwa 7:1 odniósł później 3 porażki z Dinamo Riga 1:5, Lev Praga 1:3 i po dogrywce ze Slovanem Bratysława 3:4(wszystkie mecze u siebie). Po początkowych wynikach widać że hokeiści z Petersburga są zdecydowanym faworytem tego spotkania, pierwsze spotkanie u siebie powinni chcieć wygrać, a biorąc pod uwagę że ich przeciwnikiem jest zespół z Zagrzebia to może być to zwycięstwo bardzo wysokie. Moim zdaniem spotkanie to skończy się zdecydowanym i wysokim zwycięstwem SKA, który dołoży kolejne zwycięstwo do swojego dorobku w tym sezonie. Zachęcam do swojego typu.
 
river 148

river

Użytkownik
Co do meczu w St.Petersburgu.
Majac do wyboru over 5,5 @1,62 lub SKA (-2,5) @1,65 bet365 to wybralbym zdecydowanie overa.
Over ma wieksze szanse powodzenia z prostego powodu. SKA gra bardzo ofensywnie a to takze szansa dla Zagrzebia na bramki. Do tego moze sie okazac, ze bramkarz gospodarzy nie bedzie mial najlepszego dnia i ofensywa bedzie musiala nadrabiac jego bledy a co za tym idzie over 5,5 bardzo prawdopodobny bo mimo roznicy miedzy obiema druzynami nie wierze by SKA skonczylo na 0 z tyl. Zagrzeb minimum jedna strzeli, SKA co najmniej &quot;czworke&quot; wrzuci przy takim potencjale wiec over na wyciagniecie reki. Handi -2,5 juz nie tak oczywisty bo jak wspomnialem, bramkarz SKA moze nie miec dnia (w hokeju nie jest to nic nadzwyczajnego) i SKA bedzie musialo sie troche napocic i jeszcze skonczy s ie jakims 4-2 czy 5-3.
SKA swoje strzeli, pytanie ile straci ;) Dlatego over jest pewniejszy niz handi a oba kursy niemal identyczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Ryga - AK Bars Kazań
Tak się zastanawiałem nad propozycją na to spotkanie i rozważałem dwie możliwości: 1X lub under 5.0 obie mają spore szanse powodzenia, ale mimo wszystko zdecyduję się na under. Gospodarze opisywani byli już przeze mnie przy okazji spotkania w Moskiwe z CSKA, zaprezentowali się bardzo dobrze, tak jak sądziłem, ale niestety konkurs rzutów karnych zdecydował o zwycięstwie CSKA, jak zwykle Radulov musiał mieć dzień do penaltowych pokutów :razz: Spotkanie w Moskwie pokazało trochę inny obraz gry, mianowicie bardzo efektywna i skuteczna obrona powiązana z niewielką ilością strzałów. Dziś może być podobnie, chociaż mam na uwadze to że Kazań od początku sezonu prezentuje się znacznie lepiej niż CSKA, ale trzeba zaznaczyć, że Bars rozegrał większość spotkań na własnym lodzie, pierwszy mecz sezonu rozgrywany z drużyną Niznekamsk był sporym falstartem ponieważ dzisiejsi goście przegrali 3:1 Niemniej jednak jest to drużyna bardzo dobra, posiadająca niesamowity potencjał ofensywny. Przed sezonem dołączyli do niej Varnakov, Burmistrov i Stapleton, a więc zawodnicy, którzy w każdym innym zespole mogliby być z osobna najskuteczniejsi, a tutaj są wszyscy razem. Poza tym mamy jeszcze Chris&#39;a Borque&#39;a i Tomasa Vincour&#39;a, którzy w tamtym sezonie grali zarówno w NHL jak i AHL. Oczywiście nie obyło się bez strat, jak Kapanen, Zheredev, Morozov czy Immonen ale myślę że w Kazaniu nikt za nimi nie płaczę ponieważ nowy &quot;zaciąg&quot; pod względem wartości i umiejętności jest po prostu lepszy. Stąd też faworytem samoistnym stał się Kazań, nie mówię że nie, ale Ryga również jest w formie i również potrafi grać z najlepszymi. Dlatego też wolę odpuścić kwestie zwycięstwa, a postawić na under, Tellqvist i Barulin pod taki wybór pasują jak ulał, poza tym umiejętność gry w obronie obu ekip jest tu jeszcze większym plusem dla proponowanego typu.
Under 5.0 / 1.90 Marathonbet ✅ 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
HC Lev Praha - Vityaz Podolsk
Nicklas Danielsson strzeli gola (60 min)
3,35 Betsson

ZWROT/zawodnik nie gra, chociaż był anonsowany na kilka godzin przed..
Najcięższy kaliber wytaczamy 1 października, do tego czasu KHL musi wystarczyć. Doxxbet niesamowicie rotuje kursami, byłem przekonany, że zaproponują mi większy niż w Betssonie, tymczasem wystawili 2,60 (?). Ci to potrafią zaskoczyć, nieraz jakiś buk daje na zawodnika 3,20, Doxxbet wyskakuje z 5,40 (???). Ciężko ich zrozumieć.
Nicky to zawodnik z dość ciekawą historią, był nawet draftowany przez Nucks, jednak tafli NHL nie było mu dane nawet powąchać. No cóż, nie każdy Nicklas ze Szwecji musi mieć talent na miarę swojego imiennika grającego w moich Caps. Nie oznacza to jednak, że jest skończonym gamoniem - wręcz przeciwnie, to porządny zawodnik z niebanalną techniką, który wreszcie postanowił ruszyć się ze Szwecji. W Szwajcarii jak to mówią &quot;nie pykło&quot;, Nick ani trochę nie przypominał zawodnika rozgrywającego genialny sezon 11/12 w Modo. Rozbrat z NLA był więc nieunikniony. W Szwajcarii sobie nie poradził, to w KHL miałby dać radę? A i owszem, wystarczyło nieco lepsze towarzystwo w line-up&#39;ie i Danielsson śmigał w Pradze aż miło, chociaż miał niewiele spotkań do rozegrania, aby udowodnić swoją wartość. Sezon 13/14 okraszony do tej pory jedną asystą, ale z grą nie jest źle. Jest właściwie chyba jedynym zawodnikiem z T6 bez bramki. Szansy na openera poszuka w meczu z Podolskiem, czyli drużyną której władował taaakiego gola, że klękajcie narody. Mowa oczywiście o golu a&#39;la lacrosse, który wielką popularność zyskał po bramce zdobytej w takowy sposób przez młodego Granlunda. Później nastąpiło wielkie boom i każdy chciał wbić takiego gola. Nawet miernoty z PLH (podobno liga hokejowa) próbowały, ale od razu wiadomo z jakim skutkiem. Nicklasowi się udało i jakiś tam w jego karierze achievement unlocked. Szwed gra na LW, ale strzał ma R, operuje potężnym slap shotem i to jest jego największa broń. Nie boi się strzelać po kilka razy w meczu, co też cenię u zawodnika. Najwyższa pora coś wbić ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tymczasem poleciał już pierwszy trener. Petri Matikainen nie pracuje już dla Avangarda Omsk.
Trudno się dziwić, przecież to co Omsk gra od początku sezonu to głowa boli. Wszystko było by do wytłumaczenia gdyby ta drużyna była średniakiem i nie grali w niej tacy gracze jak Zabrosky, Frolov czy Perezhogin. Niestety ktoś musiał odpowiedzieć za 11 straconych bramek w 2 spotkaniach i zaledwie 2 strzelone. Osobiście nie wiem czy to dobry krok by tak szybko robić zmiany, ale zobaczymy co dalej, w mojej opinii tam potrzeba człowieka który po pierwsze poukłada &quot;gwiazdeczki&quot; a po drugie przywróci tej drużynie styl defensywny, którym nie raz i nie dwa wygrywali z najlepszymi. Inna sprawa że Lassila to nie Ramo, a dzisiejszy krok o wystawieniu młodego Reizvikha to był gwóźdź do trumny dla Matikainen&#39;a. KHL to niestety specyficzna liga, ale jak każda zresztą ma swój charakter i jeśli nie potrafisz prowadzić takiej drużyny jak Omsk no to, nie ma o czym mówić.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nieznekamsk - Amur
Faworyt to oczywiście drużyna gospodarzy, opisywałem tą drużynę przy okazji spotkania z Podolskiem, które zakończyło się wygraną Podolska 1:0. Od tego momentu dzisiejsi gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa, jedno w Novogrodzie 0:2, a następnie u siebie z Admirałem Władywostok 6:5 po rzutach karnych, był to bardzo dziwny mecz ponieważ Admirał wygrywał 3:1 by nagle przegrywać 5:3 ale koniec końców o zwycięstwie zadecydowały karne. Mało kto docenia drużyny takie jak właśnie Admirał czy Amur, a jak na złość wszystkim te dwie ekipy od początku sezonu może nie prezentują się wspaniale, ale każdy mecz to bardzo dobra postawa tych ekip. Walka do końca i śmiałe działania ofensywne, tak pokrótce można scharakteryzować grę obu drużyn z dalekiej krainy rosyjskiej. Amur zaskakuje mnie bardzo pozytywnie, w ostatnim meczu zwycięstwo z UFA, wcześniej porażka po karnych z Sibirem i tak naprawdę nie widać różnicy klas pomiędzy tymi drużynami, to już nie jest Amur, który dostawał od wszystkich po 4-5 bramek i z góry było przesądzone, że ta drużyna nie jest w stanie nic zrobić. Amur przed sezonem dokonał kilku wzmocnień, przede wszystkim doszedł Jan Mursak, który póki co jeszcze nie punktował, ale ten 25 letni gracz ma za sobą kilka sezonów świetnych występów w AHL i myślę że prędzej czy później będzie to obok Petruzalka czołowa postać Amura. Z pozostałych trasferów, na pewno uwagę zwracają Salcido i Reese, dwóch doświadczonych obrońców z przeszłością w AHL a także NHL. Mamy jeszcze bardzo doświadczonego Dymitrija Bykova, któy najlepsze lata gry ma już za sobą, ale na pewno nie można powiedzieć że jest osłabieniem.
Jedno co się nie zmienia to fakt, że Amur nadal traci bramki w każdym meczu, tak więc tutaj nie widać progresu, ale skoro potrafią skutecznie nadrabiać to już jak najbardziej plus dla nich za bardzo dobrą postawę w ofensywie, w zeszłym sezonie brakowało w dużej mierze skuteczności, teraz od początku sezonu Amur zdobył już 10 bramek. Dziś trudny teren do zdobycia i na pewno wszyscy oczekują pierwszego zwycięstwa w regulaminowym czasie gry, ja osobiście nie pójdę w stronę zwycięstwa ale zakład na bramki drużyny z Khabarovska jest co najmniej interesujący.
Amur over 1.5 / 1.79 ✅
Amur over 2.0 / 2.45 Zwrot
Marathonbet
+ z meczu UFA - Admiral
Admiral over 1.5 / 1.79 ⛔
Admiral over 2.0 / 2.45 ⛔
Marathonbet
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ekaterinburg - Omsk
Wiem, że psioczyłem ostatnimi czasy na gości, na to jak grają, jak podchodzą do meczy itp.
Ale ale,
Omsk ma nowego trenera, został nim Czeski człowiek Milos Riha, jest on dość dobrze znany w świadku KHL, współpracował z kilkoma rosyjskimi klubami, jego największym osiągnięciem było dojście z Atlantem Mytishi do finału o puchar Gagarina. Oczywiście nie spodziewam się po 2 dniach współpracy cudów, ale mimo wszystko potencjał Omska a potencjał gospodarzy to dwa odległe światy. Nie lubię grać faworytów w tej lidze, ale to taki mecz, który może dać pozytywny impuls ekipie Avangardu, bo jak nie z Ekaterinburgiem to z kim się pytam ? Gospodarze to drużyna, która walczy w pocie czoła o każdy cenny punkt, goście z takim składem pozwalają sobie na minimalizm i słabszą formę, ale mimo wszystko, dążą do tego by dorównać ekipie z Petersburga. Nie ma się co oszukiwać Omsk jest lepszą drużyną i mam nadzieję że to potwierdzą, gram tak jakby na przełamanie tej fatalnej passy, ale mam na uwadze to że goście to nie ekipa do bicia, a bardziej drużyna budowana pod walkę o najwyższe cele.
Omsk 60&#39; / 1.92 Marathonbet
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Tymczasem poleciał już pierwszy trener. Petri Matikainen nie pracuje już dla Avangarda Omsk.
Zastępuje go Miloš Říha
Miloš Říha is the new Avangard Omsk Region head coach.

54-yo charismatic Czech has 321 KHL games under his belt with Spartak Moscow, Atlant Moscow Region and SKA St. Petersburg. His best achievement is guiding Atlant to Gagarin Cup Finals in 2011.
https://www.facebook.com/KHL.en?hc_location=timeline
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA Petersburg - Spartak Moskwa
Gospodarze oczywiście zdecydowanym faworytem i chyba mało kto wątpi w to że Petersburg dziś nie wygra. Nie wiem czy dziś gospodarze znowu bez Kovalchuka, ale w ostatnich dwóch spotkaniach nie grał i poniekąd było widać jego brak. Mimo wszystko jest to zawodnik, na którym można oprzeć ofensywę i liczyć że zrobi coś z niczego. Ostatnie mecze SKA to Zagrzeb i Mińsk czyli aktualnie bardzo słabo prezentujące się drużyny, a i tak wydaje mi się że wyniki które &quot;osiągnęły&quot; wcale nie były takie złe jak wskazywała dyspozycja. Spartak Moskwa to na pewno półka wyżej niż wspomniane drużyny i jestem pewny, że dziś spotkanie nie będzie wyglądało tak że SKA strzela, a Spartak bezradny wyczekuje ostatniej minuty meczu. Ekipa z Moskwy w tym sezonie ma bardzo dobrze poukładaną drużynę, z bardzo dobrym bramkarzem i efekty tego są widoczne. Spartak w 6 spotkaniach doznał jednej porażki i stracił 9 bramek. Ogółem dzisiejsze spotkanie to pojedynek bramkarzy aktualnie znajdujących się w TOP 3 pod względem najmniejszej ilości wpuszczonych bramek oraz skuteczności interwencji. Salak GAA 1.00 / Glass GAA 1.32
Choćby z uwagi na Glass&#39;a nie spodziewam się tu wysokiej porażki Spartaka.
Spartak Moskwa (+2,5) / 1.74 Marathonbet ⛔ 4:1
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
SKA Petersburg - Donbass
Niestety ostatnio nie przewidziałem powrotu Kovalchuka do formacji SKA i skończyło się jak widać, czyli dobry początek Spartaka, a w drugiej tercji SKA zrobiło to co lubi najbardziej, czyli pozbawienie złudzeń i nadziei na cokolwiek. Ilya bodajże dwukrotnie, jeszcze chyba asysta i Glass bezradny, a Salak z drugiej strony 1 bramka wpuszczona i basta, niesamowity bramkarz. Dziś przyjeżdża kolejna ekipa, która mówiąc wprost będzie do &quot;ogolenia&quot; przez Petersburg. To co mnie interesuje to druga tercja tego spotkania i zakład, który mówi o tym, że w tej tercji padnie najwięcej bramek. SKA rozegrał w tym sezonie 7 spotkań i z tego co widziałem to przynajmniej w 4-5 spotkaniach to właśnie druga tercja była tą, w której dzisiejsi gospodarze strzelali najwięcej i ogółem była to kluczowa tercja. Zresztą jasno widać, że gracze Petersburga spokojnie i leniwie rozpoczynają mecze, mogą sobie pozwolić na stratę bramki, a w drugiej jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki następuje diametralna przemiana i Kovalchuk wraz z kompanią rozbijają w pył rywala. Nie twierdzę, że jest to super pewny typ, ale po takim kursie warto pograć, tym bardziej, że tak jak mówię dla SKA liczy się druga tercja, początek i koniec spokój, środek spotkania pełna &quot;spinka&quot;.
Tercja z najwyższym wynikiem: 2 tercja / 2.50 Bet365
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Medvescak Zagreb - SKA Petersburg
Petersburg po pierwszej porażce w tym sezonie, zapewne będzie chciał udowodnić, że to wypadek przy pracy. Mimo wszystko SKA, prócz pierwszej tercji zagrał naprawdę dobry mecz, w drugiej i trzeciej tercji była to wielka dominacja i gracze Donbassu mogą zawdzięczać zwycięstwo świetnej postawie Michael&#39;a Leighton&#39;a dobrze znanego z NHL. Jedno co się rzuciło w oczy to fakt, że gdy SKA przegrywa, zaczynają niektórym puszczać nerwy i tak było w przypadku Kovalchuka, który w drugiej tercji wędrował na ławkę kar. Donbass wykorzystał perfekcyjnie gry w przewadze, a także super postawę swojego bramkarza i zasłużenie wygrał.
Co do dzisiejszego spotkania to trzeba powiedzieć wprost, że Niedźwiedzie na pewno nie są na takim poziomie jak choćby Donbass, potencjał i umiejętności są, ale to cały czas nowy twór, który tak naprawdę poznaje realia ligi. Dziś grają przed własną publiką więc to na pewno doda skrzydeł, bo z tego co widziałem hala w Zagrzebiu na wielu spotkaniach wypełniona po brzegi, a drużyna z Petersburga to nie lada gratka dla fanów hokeja. Tak więc sukcesem dla gospodarzy będzie zdobycie przynajmniej dwóch bramek, w pierwszym meczu w Petersburgu, ani razu nie znaleźli sposobu na Salaka.
Porażka Petersburga o niczym nie świadczy, tam mają tak silny skład, że może i lepiej, że dostali zimny prysznic to może podziała na ich ambicję i dobre wejście w spotkania, bo od 2-3 meczy było widać że Petersburska komanda strasznie leniwie rozpoczyna gry. W bardzo dobrej dyspozycji podczas meczu z Donbassem była linia Cervenka-Martensson-Thoresen widać chemie między tymi graczami. Trochę dziwi mnie niepotrzebne mieszanie linii Kovalchuka, który spory czas grał z Ketovem i Tikhonovem a w ostatnim meczu coach SKA przesunął Ketova do 3 linii, w mojej ocenie był to błąd bo po co psuć coś co działa bardzo dobrze.
Nie twierdzę, że będzie to pogrom, ale wydaje mi się że Medevscak nie ma takiej mocy by ograć gości.
SKA Petersburg (-1,5) / 1.67 Betsson ⛔ 3:3
skończyła się sielanka dla SKA :?:
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Typ na jutro, bo kurs raczej pójdzie w dół.
18:00 Donbass - Barys @ 2.50 bet-at-home ✅ [2:4] ????
Barys robi wszystkich jak chce i gdzie chce, nie straszne im są obce hale. Z St Petersburgiem szans nie mieli, każdy widzi co robią zawodnicy SKA w tym sezonie, a wczorajsza wpadka w Zagrzebiu o niczym nie świadczy. Barys prezentuje bardzo otwarty hokej, i strzela grom bramek. Nie zdarzyło się jeszcze aby w meczu było mniej niż 6 bramek. H2H na korzyść Astany, wygrali z Donbassem na wyjeździe gdzie nie byli faworytem. Jutrzejszy mecz w Pałacu Sportu ,,Drużba&#39;&#39; oby był szczęśliwy dla drużyny kazachskiej ???? 2.50 przy obecnej formie Astany to kurs wobec którego nie można przejść obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
KHL
27.09.2013 14:00
Metallurg Novokuznetsk - Lev Prague
Metallurg Novokuznetsk ML ⛔
1.90
Bet365
Dziś w Kuznetsk Metallurgists Sport Palace, Metallur Novokuznietsk podejmie ekipę Praskich Lwow.
Gospodarze ostanie 5 meczy bez zwycięstwa a Lwy na pewno są kadrowo mocniejszym zespołem ale dziś gram na gospodarzy spowodu problemu jakie mieli prascy zawodnicy z dotarciem do Novokuzniecka, ze względu na brak międzynarodowego lotniska w Nowokuznieck ,zespół został zmuszony do zatrzymania się w Nowosybirsku dopiero stamtąd ruszyli dalej jednak samolot do Nowokuznieck , nie mógł wylądować z powodu gęstej mgły , która stworzyła minimalną widoczności i musieli zawrócić ostatecznie jakoś dotarli na czas ale spędzili w podroży prawie 18 godzin.
3:5 (2:1, 0:3, 1:1)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom