>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dinamo Ryga-Donbass OT@2.30 b365 ⛔ 7-3 //Patrzeć się nie dało na to co robiła obrona gości.
Goście wygrali 2 pierwsze spotkania u siebie,5-2 oraz 3-1.
Gospodarze mają niemałe problemy w ataku,od kilku meczów brakuje 3 podstawowych graczy:Wilsona(17+27),Indrasisa(13+19) oraz Pavlovsa(6+8).
Pierwszych dwóch nie gra z powodu kontuzji,a trzeci z nich został wykluczony za doping(Soczi).
Brak tych zawodników dał się we znaki w meczach w Doniecku.Szczególnie w 1 spotkaniu było widać brak zgrania w ofensywie.
W mojej opinii gospodarze wcale nie są faworytem w tym spotkaniu.
Owszem grają u siebie,ale wydaje mi się,że przy tych ważnych osłabieniach z przodu atut w postaci własnego lodowiska nie będzie odgrywał aż tak kluczowej roli.
Jeśli chcą zachować jakiekolwiek szanse na dalszą grę o PG to dziś wygrać muszą.Grając jednak pod wielką presją i to przeciwko takiemu rywalowi jak Donbass o zwycięstwo będzie trudno.
Trzeba dodać,że ekipa z Ukrainy wygrała na Łotwie w ostatnim meczu rundy zasadniczej 1-0.
Co ważne Donbass to ekipa,która w rundzie zasadniczej straciła najmniej bramek w lidze.W 54 meczach zaledwie 99 straconych bramek to naprawdę świetny wynik.
Ja gram w ich kierunku po niezłym kursie.Mam nadzieję,że zagrają równie dobrze jak u siebie i odniosą kolejne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Avtomobilist[email protected] b365 ⛔ 1-2

Kierowcy przegrali dwa spotkania w Astanie.
W 1 spotkaniu byli zespołem lepszym,niestety przegrali na początku drugiej dogrywki.
Dobrze z przodu przede wszystkim zagrał środkowy napastnik Chernov,który najpierw na początku 2 tercji wyprowadził zespół na prowadzenie,a poźniej asystował przy golu Lepisto.
Gracze Barysa byli w tym meczu nieco spięci,dopiero w 3 tercji zagrali śmielej.
Kontuzji w dogrywce nabawił się podstawowy bramkarz Ahonen.Ma uraz obojczyka i raczej nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Zmienił go blisko 40letni Kazach Yeremeyev.
W 2 spotkaniu Barys zagrał dużo lepiej,szczególnie w ofensywie.
Po raz drugi świetnie zagrał Starchenko,który w dwumeczu strzelił już 4 bramki.
W ekipie gości po raz kolejny dobrze spisał się Chernov,który tak jak i w 1 meczu strzelił bramkę.
Niestety po raz kolejny w dogrywce okazali się lepsi gospodarze.Chwilę po wykluczeniu Tryamkina wynik ustalił Lundin.
Myślę,że gospodarze,którzy u siebie są bardzo mocni bez większych problemów pokonają zespół Barysa,który pomimo,że wygrał 2 spotkania u siebie to tak jak wspomniałem wcale nie był zespołem lepszym.
O tym jak gra Avto u siebie przekonali się gracze z Astany przed Soczi przegrywając tam 2-6.
Pobieram gospodarzy po niezłym kursie i liczę na powtórkę ze stycznia.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To co dziś zrobiło CSKA to pokaz niesamowitej nieudolności i brak doświadczenia... z drugiej strony SKA pokazuje w serii przeciwko dobrze broniącej drużynie, niezwykłą moc ofensywną. Cervenka do spółki z Thoresenem napędzają atak Petersburga w genialny sposób.
Sporym zaskoczeniem dla mnie jest już zakończona seria pomiędzy Medvescakiem a Lwem, myślałem że Chorwacka ekipa w swoim debiucie w PO pokaże się z trochę lepszej strony, ale suma sumarum i tak jak na debiutancki sezon bardzo pozytywnie trzeba ocenić ich grę.
Cieszy mnie bardzo, że Lokomotiv zdołał dziś wyszarpać to ważne zwycięstwo i na dobrą sprawę jeszcze nic nie jest przesądzone, Loko nadal w grze.
Dziś trzecie w serii spotkanie rozegrali zawodnicy Torpedo i UFA... no cóż mecz dość zadziwiający, ale to z powodu przymusu rozegrania aż 3 dogrywek i właśnie w 3 odsłonie dodatkowego czasu gry padło rozstrzygnięcie na korzyść gości, którzy przywracają sobie nadzieję. Takie spotkanie na pewno będzie miało spory wpływ na to co jutro zobaczymy, UFA mimo tego że na razie przegrywa w serii na pewno będzie podbudowane tym &quot;morderczym&quot; zwycięstwem i jutro już może być tu 2:2. I ja jestem skory w to uwierzyć ponieważ drużyna gości przyzwyczaiła mnie już w poprzednich PO do tego, że ich własny lód wcale nie był dla nich przewagą, co więcej to właśnie zwycięstwa na wyjazdach często odwracały losy serii. To co mnie zaskakuje jednak na minus to na pewno bardzo słaba skuteczność, UFA w regulaminowym czasie gry przez 3 spotkania zdobyła zaledwie 2 bramki. Ogółem ta seria jak na razie przynosi same underowe rozstrzygnięcia, ale może jutrzejszy mecz będzie miał trochę inny przebieg bo nie wierzę by te prawie 120 minut, które zawodnicy spędzili dziś na lodzie nie odbiło się na ich dyspozycji fizycznej. Jak wiadomo, mnie siły to mniejsza koncentracja i wtedy zdecydowanie łatwiej o błędy w obronie przede wszystkim. Mimo wszystko typ na gości, którzy nadal są w trudnej sytuacji wydaje mi się tu dobrym rozwiązaniem. Liczę że worek z bramkami zostanie rozwiązany w jutrzejszym meczu tym bardziej że Torpedo w końcówce sezonu pokazało, że drzemie w nich spora siła ofensywna.
UFA ML OT / 2.15 Betsafe ✅
over 4.5 / 2.18 Marathonbet ✅
over 5.5 / 3.20 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Avtomobilist[email protected] b365 ⛔ 1-2

Kolejny raz gram w stronę Avto.
Wczorajszy mecz był wyrównany i stał na dobrym poziomie.Kolejny raz zabrakło trochę szczęścia &#39;Kierowcom&#39;.Przegrali kolejny raz wcale nie ustępując przeciwnikom.
Barys w 3 tercji oddał zaledwie...1 celny strzał na bramkę i ten strzał z niebieskiej linii Rudenki zagwarantował gościom zwycięstwo.
Gospodarze co warto podkreślić byli nieskuteczni podczas PP.Łącznie 12 minut grali w przewadze,ale nie potrafili tego wykorzystać.
Mam nadzieję,że dziś poprawią swoją skuteczność przynajmniej w tym elemencie.
Podsumowując,Avto gra dziś mecz o być albo nie być.Powinni wyjść mega zmobilizowani i skoncentrowani.
Wierzę,że po walce odniosą 1 zwycięstwo i przedłużą swoje szanse na awans.
Szanse są,bo w Astanie jak pokazały 2 pierwsze spotkania &#39;Kierowcy&#39; wcale nie byli gorsi.
W 1 meczu trener i zawodnicy skarżyli się na sędziów,którzy popełnili jakiś karygodny błąd.Nie znam szczegółów,ale podobno ta sytuacja mogła dać im zwycięstwo.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Donbass-Dinamo [email protected] b365 ⛔ 1-2
Gracze Donbassu przedwczoraj zrehabilitowali się za niedzielną porażkę 3-7 w 1 spotkaniu w Rydze i do awansu do 1/2 brakuje im już tylko 1 zwycięstwa.
W niedzielę słabe spotkanie rozegrali obrońcy i bramkarz Leighton,którego w 3 tercji zmienił reprezentant Słowacji,Laco.
Dzień później jednak oglądaliśmy już całkiem inny zespół.W bramce świetnie spisał się Laco,a i obrona zagrała na poziomie do którego przyzwyczaiła nas przez większość sezonu.
W ekipie z Rygi nadal brakuje kontuzjowanych Wilsona i Indrasisa oraz wykluczonego Pavlovsa.
Pomimo tych braków 7 bramek jednak udało się strzelić w jednym spotkaniu,no ale to tak jak pisałem wynikało głównie z kiepskiego dnia obrony i bramkarza przeciwnika.
Myślę,że gracze Donbassu dopełnią formalności i już po regulaminowym czasie będą mogli cieszyć z awansu do 1/2.
W 1 dwóch spotkaniach u siebie nie dali większych szans przeciwnikom i zasłużenie wygrali.Mam nadzieję,że dziś powtórzą dobrą dyspozycję.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yarosław
Wiem, że w Moskwie łatwo nie gra się żadnej z drużyn KHL. Dziś mecz numer 5 w serii i można powiedzieć, że jest to jedno z najważniejszych spotkań tej serii ponieważ kto dziś wygra będzie mógł w kolejnym spotkaniu zamknąć serię. Nie podejmę się jednak typowania zwycięzcy, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada najprostsze rozwiązanie jakim jest typ na gospodarzy, mimo wszystko po takim kursie i przy tak dysponowanej drużynie Lokomotivu uważam, że granie takiego kursu na Dynamo jest niedorzeczne. Moją uwagę przykuł bet na team total gości. Over na linii 1.5 wydaje się być co najmniej dobrym rozwiązaniem i wydaje mi się że o wiele bardziej wartym gry niż granie na zwycięstwo gospdoarzy. Kurs jaki proponuje Marathon również zachęca, poza tym sama postawa gości z Yarosławia skłania ku temu by pograć. Mam na uwadze to że ta seria stoi pod znakiem under i jeszcze w żadnym z meczy nie padło więcej jak 4 bramki, ale w 3 z 4 spotkań Lokomotiv zdobywał 2 bramki. Przypadkiem bym tego nie nazwał ponieważ świetna dyspozycja Platt&#39;a, Redhlis&#39;a czy też Kronwall&#39;a na niebieskiej mocno napędza dzisiejszych gości. W każdym z 3 ostatnich spotkań Loko oddawało ponad 20 strzałów na bramkę Yeryomenko i to dawało efekt, nawet 14 oddanych strzałów w pierwszym meczu wystarczyło na 2 bramki. Myślę że można śmiało grać.
Lokomotiv Yarosław over 1.5 / 2.04 Marathonbet ⛔
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lokomotiv-Dynamo under 3.5@2.10 b365 ⛔ 6-0
remis@3.75 b365
Chyba pierwszy raz spotykam się z sytuacją,gdzie kurs na powyżej 3.5 bramki w meczu hokejowym wynosi 1.66.
Takie zestawienie kursów to jednak nie błąd.W pięciu jak do tej pory rozegranych spotkaniach nie padły więcej niż 4 bramki.Ostatni mecz zakończył się wynikiem 0-0.
Dwukrotnie wynik ustalano dopiero na początku drugich dogrywek.Zawodnicy mają więc w nogach ponad 2 dodatkowe tercje.
To sporo zważywszy na fakt,że to już będzie 6 mecz w przeciągu tygodnia.
Jeśli bramkarze Sanford i Yeryomenko podtrzymają świetną dyspozycję z ostatniego spotkania to kolejny raz możemy być świadkami małej ilości bramek.
W ekipie gości nie zagra napastnik Karsums,który nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu.W tym meczu nie zagrał Soin i nie wiadomo czy dziś wystąpi.
Podsumowując,według mnie nie zobaczymy w tym meczu jakiejś szybkiej,ofensywnej gry.W ostatnim spotkaniu było widać,że obie ekipy są już nieco zmęczone,a dziś trzeba będzie stoczyć kolejny ciężki bój.
Gospodarze słyną ze świetnej gry defensywnej,kolejny raz nie powinni dziś pozwolić na zbyt wiele gościom.
To spotkanie dla nich o być albo nie być dlatego też będą strzec dostępu do własnej bramki jak oka w głowie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslav​

Sądny dzień dla obu ekip, czyli mecz numer 7, w świecie snookera panowie nazwali by to jako &quot;decider&quot; :razz:
Kursy jak zawsze nieadekwatne do ryzyka jeśli chodzi o Dynamo. Co prawda jeszcze w tej serii u siebie nie przegrali, ale warto zaznaczyć że dwa spotkania kończyły się po OT. Natomiast Loko u siebie pokazało że ma &quot;jaja&quot; niesamowity mecz numer 6 w który zdemolowali Dynamo 6:0, wcześniej mecz numer 4 w którym w ostatnich minutach doprowadzili do remisu by ostatecznie wygrać po OT. Naprawdę Yarosław zasłużył tu na duże brawa no i osobiście uważam że to oni powinni grać dalej, ale to już nie ode mnie zależy. Świetna dyspozycja Plotnikov&#39;a w ostatnim spotkaniu, ponadto linia Redhlis - Sprukts - Platt w tej serii robi różnicę no i Sanford. Nie chce pisać że Dynamo będzie podłamane, bo to nie ma sensu to jest ostatni mecz tak jakby było 0:0 i gramy o wszystko, także nie ma co tu pisać o przeszłości, aczkolwiek uważam że to będzie spotkanie takie jakich już wiele w tej serii było czyli do końca wyrównane i zwycięzca może zostać wyłoniony po OT.
Dla mnie typ dnia na dziś:
Lokomotiv Yaroslav (+1,5) / 1.51 Marathonbet✅ ???? 1:5
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wiemy już prawie wszystko, bo mamy już 7 ekip które będą walczyły w półfinałach konferencji. Jedno jest pewne, Pucharu Gagarina na pewno nie wygra/obroni Dynamo Moskwa, ekipa z Moskwy została &quot;zdetronizowana&quot; w ostatnich dwóch spotkaniach serii przez Loko, które zdobyło aż 11 bramek w tych dwóch meczach, dla porównania wcześniej przez 5 spotkań Yarosław zdobył 7 bramek, teraz czeka na nich już SKA, a więc rywal niemniej wymagający, ale na pewno nie tak dobrze poukładany w defensywie jak Dynamo i Lokomotiv, także jeśli wszystko będzie ok pod względem fizyczynym z ekipą z Yarosławia to myślę że mają tu spore szanse na pozbycie się kolejnego bardzo mocnego przeciwnika.
Donbass dziś zakończył zwycięsko serię z Dynamo Ryga i w kolejnej serii spotka się z Lwem Praga, tutaj szanse oceniam na 50/50 bez faworyta, Ukraińcy mają kilka mankamentów, ale w ogólnej ocenie jakoś bardziej przypadają mi do gustu niż nasi sąsiedzi chociaż na dobrą sprawę to wolałbym aby to Lew grał w finale konferencji, bo może i bym się wybrał na jakiś mecz ????
Poczekam aż pojawią się kursy, ale na pewno pogram na Lokomotiv jako zwycięzcę całej ligi, mam na uwadze to co ich czeka teraz, ale to może być właśnie ten moment, kiedy ta drużyna jest gotowa na wielkie zwycięstwo ;)
Salavat UFA - Torpedo Novogrod
Tym razem ostatni akcent po drugiej stronie barykady, mecz numer 7, który wyłoni rywala dla ekipy Barysu Astana. Uczucia mam mieszane ponieważ żadna z drużyn nie daje tu pewności co do wyniku, chociaż 6:2 w ostatnim spotkaniu w Novogrodzie daje pewne przemyślenia, można nawet kierować się analogią z pojedynku Loko - Dynamo gdzie Loko w meczu numer 6 również rozbija swego rywala a mecz numer 7 staje się formalnością. Gracz, który zrobił różnicę w ostatnim pojedynku to Sakari Salminen dwie bramki w 3 tercji, które tak naprawdę pozbawiły złudzeń gości, inna sprawa że Salminen + Immonen to serce Torpedo, jeśli ci panowie mają dobry dzień to ofensywa Novogrodu ma się doskonale. Jeśli chodzi o Salavat to brakuje mi u nich &quot;tego czegoś&quot; co by wskazywało, że to jest ta ekipa, która nie będzie miała sobie równych, potencjał jest spory, ale słabe wykonanie, w pięknym stylu wyprowadzili serię z 0:2 na 3:2, ale ten ostatni mecz pokazał że kosztowało to ich chyba zbyt wiele wysiłku ponieważ to gospodarze ostatecznie wykazali się większym wyrachowaniem, a w 2 tercji UFA miała aż 5 okazji w PP z czego dwie to gra 5 na 3, akurat tutaj zdobyli bramkę. W przypadku tego spotkania kursy dość dobrze dobrane więc jest niemały problem z wyborem odpowiedniego betu, mimo to uważam że słabość gospodarzy jeśli chodzi o wykorzystywanie atutu własnej tafli może tu mieć spore znaczenie i dlatego też idę w stronę Torpedo. Tak naprawdę szansę są 50/50 ale patrząc pod względem kursów i tego co stało się w ostatnim meczu wybieram Torpedo.
Torpedo Novogrod ML OT / 2.40 Marathonbet⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Barys Astana - UFA
Pierwszy mecz, niby nie powinno się tego dotykać, ale myślę że gospodarze tu nie mają na co czekać i muszą ruszyć już od pierwszego spotkania. Salavat awansował po serii 7 gier z Torpedo, jestem pewny że fizycznie nie będą tak dobrze przygotowani jak Barys, który zakończył swoją pierwszą rundę PO już stosunkowo dawno temu. Poza tym dzisiejsze pierwsze spotkania serii pokazały, że drużyny, które wypoczywały w sumie bez większych problemów wygrywały swoje spotkania. Ja osobiście nie będę się bawił w 1X2 bo nie ufam ekipie z Astany, oni mogą zagrać jednego dnia świetne spotkanie po to by drugiego zagrać kompletne dno. Jutro już chyba w pełnym zestawieniu czyli Boyd - Dawes i Bochenski, chociaż potwierdzonego info nie mam. Co do typu to wybrałem sobie na początek over 4.5 z tego co widzę spotkania obu drużyn zazwyczaj obfitują w bramki dlatego taka linia na pewno jest do przejścia. Oczywiście mam na uwadze klimat PO i stawianie na żelazną obronę, ale nie oszukujmy się niektóre ekipy nie mogą sobie na to pozwolić i muszą grać ofens cały czas. Nie wiem jak UFA będzie wyglądało ale mam nadzieję że te ostatnie mecze z Torpedo w których zdecydowanie lepiej już to wszystko funkcjonowało znajdą jakieś przełożenie w jutrzejszej grze. Poza tym goście zdecydowanie bardziej wolą grać na wyjazdach dlatego nie zdziwi mnie 0:2 po dwóch pierwszych meczach.
over 4.5 / 1.80 Marathonbet ⛔ 2:2
Salavat UFA to qualify for semifinals / 1.95 Marathonbet (ewentualnie można poczekać aby UFA przegrało ten pierwszy mecz i wtedy łapać lepszy kurs, bo jak dla mnie to peffka :razz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lokomotiv OT[email protected] b365 ✅ 4-1
Lokomotiv po dosyć niespodziewanym przejściu Dynamo,czyli zdobywcy Pucharu Gagarina w dwóch ostatnich sezonach trafił na kolejnego pretendenta do tytułu,drużynę SKA.
W drugim spotkaniu w Petersburgu &#39;Kolejarze&#39; sprawili kolejną niespodziankę wygrywając 5-4.Niecałe 8 minut przed zakończeniem meczu przegrywali 2-4,ale zdołali zdobyć 2 gole i sprawa rozstrzygnęła się w dogrywce.
Po raz kolejny świetny mecz rozegrał Konkov,który zdobył 2 gole i ma ich już w play-offach na koncie 6.
Do zwycięstwa przyczynił się również obrońca Kronwall,który najpierw zdobył gola,a później dwukrotnie asystował.Ogólnie zespół z tego zawodnika ma duży pożytek nie tylko w grze defensywnej.Szwed pomaga w ofensywie sporo asystując.
Cały czas jeszcze widać rękę poprzedniego trenera Vorobieva,który stworzył bardzo dobrą obronę.
Po przyjściu Kinga zespół już nie tylko potrafi się świetnie bronić,ale również znacznie poprawił swoją skuteczność.
Po tym co Kolejarze zrobili w dwóch ostatnich spotkaniach z Dynamo rozbijając ich 6-0 i 5-1 można śmiało powiedzieć,że to zespół kompletny i jak najbardziej stać ich w tym sezonie na zdobycie PG.
Jak na razie są w sytuacji nieco lepszej niż rywale,bo grają 2 spotkania u siebie i mogą wyjść na prowadzenie 3-1 w serii.
Myślę,że to realne rozwiązanie.Dynamo w 3 spotkaniach nie potrafiło zwyciężyć w Yarosławiu.Moim zdaniem ta sztuka nie uda się również graczom SKA,którzy w defensywie nie są tak mocni jak Dynamo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Byłoby wręcz idealnie gdyby Yarosław wygrał dwa spotkania u siebie, no ale nie można lekceważyć SKA, które dysponuje wielką siłą ofensywną, z defensywą tak jak napisał PF1920 nie jest już tak &quot;kolorowo&quot;, ale od czasu do czasu wszystko nadrabia Salak. Mimo wszystko Czech nie jest nieomylny co pokazałao choćby spotkanie numer 2. SKA to tak naprawdę póki co 1 linia czyli Cervenka - Thoresen - Martensson, tych trzech graczy zdecydowanie najlepiej weszło w całe PO i można powiedzieć że robią całą grę SKA. Nie wiem czy ktoś widział ale podanie Czerwonego do Thoresen&#39;a w pierwszym meczu to mistrzostwo świata ;) Na dziś spróbuję team total w stronę Loko, które grając w serii z Dynamem w każdym spotkaniu na własnym terenie zdobywało minimum 2 bramki, dlatego też dziś warto wybrać taką opcję, kurs do przyjęcia. Tak jak napisał mój przedmówca Loko ma moc ataku, gorszy dzień Platt&#39;a, Redhlisa czy Spruktsa jest nadrabiany świetną grą Konkova, Averina czy też Plotnikova lub Apalkova naprawdę z przyjemnością ogląda się Loko, uzupełniają się na każdym centymetrze lodu.
Lokomotiv over 1.5 / 1.58 Marathonbet ✅ 4
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lokomotiv - SKA
Jutro mecz numer 4 i można powiedzieć że wszystko układa się według planu, Loko pewnie i gładko pokonało SKA w pierwszym meczu na własnym lodzie. 4:1 to wynik, który nie pozbawia złudzeń, co do SKA to oczywiście bramka Cervenki i to tyle, niestety ale to ciągle za mało by SKA mogło o czymś myśleć, jedną linią nie da się wygrać Gagarina. Mecz numer 4 bardzo ważny zwłaszcza dla Loko bo jeśli uda im się wygrać to obejmą prowadzenie 3:1 i na dobrą sprawę droga do finału konferencji będzie stała przed nimi otworem. Ja z racji tego że mocno kibicuje Loko, powielam typ z niedzieli i proponuję team total na Loko na lini 1.5 Kolejny raz świetne zawody w wykonaniu Konkova i Plotnikova, obaj 1G i 1A na swoim koncie za mecz numer 3. Inna sprawa, że bramkarz SKA w PO czyli Salak ma to do siebie, że po jednym gorszym meczu zaczyna bronić co raz gorzej, do tego spory napór Loko powoduje że bramki dla Yarosławia wpadają o wiele łatwiej niż to miało miejsce w pierwszym meczu.
SKA ma problem w ofensywie ponieważ tak jak pisałem jedna linia nic tu nie zdziała, pojedyncze przebłyski Kovalchuka też nic nie będą warte jeśli tu nie będzie zaangażowanai całej ekipy, widać brak Panarina, który potrafił w trudnych chwilach zdobyć parę ważnych bramek. Póki co SKA bardzo ubogo w ataku, tak się nie da wygrywać z Loko ;)

Lokomotiv Yarosław over 1.5 / 1.55 Marathonbet
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lokomotiv OT[email protected] B365 ⛔ 1-6 //kompletna demolka.

Buki chyba za bardzo nie wierzą w kolejne zwycięstwo gospodarzy,bo po wczorajszym nieprzypadkowym i całkowicie zasłużonym zwycięstwie kursy na Loko zamiast spaść to poszły nieco w górę.
No tak,SKA to według buków po odpadnięciu Dynamo główny faworyt do zdobycia PG.
Ja patrząc na to co robi Lokomotiv coraz bardziej przychylam się do typu na zdobycie Pucharu właśnie przez nich.
SKA wczoraj kompletnie nie radziła sobie z przodu,tak jak wspomniał JR08 Cervenka czy Thoresen,którzy sporo punktują,nie mają dobrych zmienników w ataku,a sami meczów ciągle wygrywać nie będą.Obrona to słabszy punkt zespołu,nie ustrzegają się błędów co pokazał 2 mecz w Petersburgu i ten wczorajszy.Salak bronił niepewnie i dziś jak nie wejdzie dobrze w mecz to również może się skończyć porażką.
Ileż to już mieliśmy spotkań,w których kluczową rolę odgrywali bramkarze,a w tym pojedynku śmiało można powiedzieć,że lepiej spisuje się goalie Loko,Sanford.
Co do gry obronnej gospodarzy to już wiele zostało na ten temat napisane,więc nie ma co się powtarzać.
Co do ofensywy to kolejny raz potwierdza się to,że u &#39;Kolejarzy&#39; nie tylko jedna linia potrafi zdobywać bramki,są zmiennicy,którzy punktują na zmianę.To bardzo ważne,szczególnie w PO,gdzie wystarczy jeden słabszy dzień któregoś z kluczowych graczy i nie ma kto strzelać,a trudy spotkań są o wiele większe niż w regular sezon.
Tutaj znowu można powtórzyć słowa kolegi wyżej,gracze z przodu świetnie się uzupełniają,a i często ktoś z obrony pomoże,mam tutaj na myśli głównie Kronwalla.
Oczywiście SKA lekceważyć nie można,bo są w stanie losy rywalizacji odwrócić.Ja jednak wierzę,że w tym meczu po raz kolejny zwyciężą gospodarze,którzy są w dużym gazie i mają wszystko co potrzeba by wygrywać.

EDIT.Ci co mają zamiar stawiać na Donbass niech pamiętają,że ze względu na obecną sytuację na Ukrainie mecze nie są rozgrywane w Doniecku,a w Bratysławie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk over 3.5 gola 1.50 Sportingbet
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk over 4.5 gola @ 2.26 Pinnacle Sibir w ostatnich czterech meczach na własnym lodowisku 11, 8, 9 i 4 gole (tylko czas regul, z czego trzy mecze miały miejsce w play-off). Magnitogorsk na wyjazdach w play-off 4 i 6 goli (tylko czas regul.), zaś w całej serii z Admirałem 4, 8, 6, 4 i 6 (tylko czas regul.). Dlatego też choć co do zasady KHL nie należy do bramkostrzelnych lig, podobnie jak oba zespoły i w dodatku są to play-offy widze tu szanse na oba powyższe overy, a już na pewno na powyżej 3.5 gola.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dynamo Mińsk - Avangard Omsk
Jutro pierwszy mecz finałowej serii &quot;Nadjeżda Cup&quot;. To co mi się rzuca na pierwszy plan to postawa Dynama na własnym lodzie podczas tego pucharu, 5 spotkań i 5 zwycięstw. Można by mówić o szczęściu czy też innych czynnikach, ale w tym wypadku 4 zwycięstwa to zwycięstwa z ekipami Mytishi i Czerepowca, które kończyły się różnicą 2-3 bramek, także deklasacja. Jedynie pierwszy mecz wygrany ze Slovanem 1:0 nie był tak przekonywujący. Mińsk &quot;spiął&quot; się bardzo konkretnie na ten turniej i widać że im bardzo zależy na wygraniu tego trofeum. Dobra postawa Irgla oraz Materukhina w ofensywie, no i przede wszystkim gra obronna Dynama to rewelacja, przynajmniej podczas spotkań na własnym lodzie, 5 spotkań i zaledwie 2 stracone bramki. Omsk skoro już doszedł do finału na pewno nie będzie odpuszczał takiej okazji i w tym przypadku mamy do czynienia ze starciem drużyn, które są różnie usposobione ponieważ Mińsk na tę chwilę jest kompletny u siebie natomiast Omsk to zdecydowanie ofensywa. Wydaje mi się że z taką grą na własnym lodzie Dynamo nie powinno odczuć zagrożenia ze strony Avangardu, oczywiście to już inny poziom gry, ale mimo wszystko drużyna z Mińska gra bardzo dobry i zdyscyplinowany hokej, co może być z pewnością &quot;receptą&quot; na to co prezentuje Omsk.

Dynamo Mińsk ML OT / 1.85 Marathonbet ⛔
A. Materukhin over 0.5 pkt / 1.85 BetCity
⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Finał Konferencji Zachodniej
Lew Praga - Lokomotiv Yarosław
To co stało sie do tego momentu można już wymazać z pamięci, nowa seria przed nami i tak naprawdę wszystko możliwe, spotykają się równorzędni rywale. Ktoś może powiedzieć że zdecydowanym faworytem jest Loko bo wyeliminowali Dynamo czy SKA, ale nie można zapominać o tym, że to Lew zajął 3 miejsce w konferencji Zachodniej i to oni przeszli jak burza serię z Medveściakiem a także na spokojnie poradzili sobie z Donbassem.
Osobiście kibicuje Loko ponieważ od pierwszych spotkań PO życzyłem im jak najlepiej a teraz są już w finale, przeszli bardzo ciężką drogę, a przy tym pokazali że potrafią zwyciężać jako drużyna zdecydowanie lepsza pod każdym względem. Pierwszy mecz to zazwyczaj &quot;szachy&quot; i szukanie dobrego scenariusza na całą serię, ale pierwszy mecz to także przewaga psychologiczna, także kto wygrywa ten jest już bliżej walki o Gagarina. Ja od siebie proponuję zacząć spokojnie i na pierwszy rzut under 4.0
Lew w tych PO jest bardzo bramkostrzelny, ale na dobrą sprawę nie spotkał się jeszcze z defensywą, którą byłaby zbliżona do poziomu Dynama Moskwa czy też Lokomotivu. Loko z pewnością będzie wyczekiwało i w swoim stylu punktowanie rywala, byanjmniej tak wyglądały ich pierwsze mecze, które w obu seriach poprzedzających finał przegrywali.

Under 4.0 / 1.91 Marathonbet✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Można dodać,że w obu drużynach dobrze funkcjonowały jak do tej pory wszystkie linie,a to klucz do sukcesu.
Obie ekipy są też dobrze poukładane w defensywie,no i bramkarze również robią dobrą robotę.
Ciężko wskazać faworyta w tym pojedynku.Szanse według mnie typowo 50/50.

Jeśli by wymieniać jakieś minusy to tutaj jeden po stronie Lokomotivu.
Rozegrali 13 ciężkich spotkań z bardzo wymagającymi rywalami w dosyć krótkim czasie i teraz trafiają na kolejną silną ekipę.
Jeśli chcą odnieść sukces to muszą zagrać na takim poziomie jak w meczach z Dynamo i SKA.Mimo,że mieli kilka dni przerwy to jednak w nogach mają o wiele więcej minut niż ich rywale z Pragi.Ciężko również utrzymać świetną dyspozycję przez dłuższy czas.
Lev szybko rozprawił się z Medvescakiem,a z Donbassem mieli dosyć korzystną sytuację,bo meczów nr 3,4 i 6 nie musieli rozgrywać w Doniecku,tylko na neutralnym terenie w Bratysławie.
Jeden mecz w roli gospodarza również rozegrali na Słowacji,ale 2 pierwsze grali w Pradze.

Podsumowując,w dzisiejszym meczu zagram trochę nietypowo,bo remis.Raczej,tak jak napisał Juan padnie dziś mało bramek.Mi się widzi tutaj 1-1 lub 2-2.
[email protected] b365 ⛔ 3-0
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Konferencja Wschodnia
Magnitogorsk - Salavat UFA
Pora na drugą stronę, dziś Lew wręcz &quot;rozjechał&quot; Loko, ale to pierwszy mecz więc w sumie normalka że goście przegrywają. Przenosimy się do Magnitogorska, założenie jest jedno Magnitka w finale i to po szybkiej serii. Taki scenariusz byłby najlepszy, ale teraz kwestia tego jak dwie dość szybko zakończone serie wpłynął na dyspozycję Lisów. UFA wymęczyło Torpedo po czym już w lepszym stylu pokonało Barys, ale Barys to jak na moje żadnym wielkim przeciwnikiem nie był i jestem pewny że gdyby to Sibir był przeciwnikiem Salavatu dziś mógłbym pisać o innej parze finałowej. Goście męczą każdy mecz, wygrywają w bólach, owszem to są wygrane w reg time ale ciężko to wygląda. Ktoś powie że Magnitka też bez rewelacji bo przecież 3 z 4 przeciwko Sibirowi po OT, ale teraz niech ktoś pomyśli jeszcze raz i zastanowi się czy każdy byłby w stanie wygrać serię w ten sposób ;) Magnitogorsk jes bardzo mocny, tym bardziej że trio Zaripov - Kovar - Mozyakin nadal świetnie funkcjonuje. Nie będę szedł tu w żadną ze stron ale na pewno można grać progresją czy też innym systemem remis w tej serii. Mimo tego że Magnitka wydaje się być mocniejsza to jest to finał konferencji i często sprawy szybko się zmieniają. Dlatego przewiduje tu minimum 6 spotkań a w tym przynajmniej dwa remisy. No i bet, który jest conajmniej abstrakcyjny, ale za minimalną stawkę na każde ze spotkań 0:0 w meczu lub under 1 ;) Na jutro typowo bo under 5.0
Under 5.0 / 1.81 Marathonbet 5 - zwrotka
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lokomotiv - Lew
Trudna sytuacja dla gospdoarzy, po pierwszych dwóch spotkaniach 0:2 w serii i można powiedzieć, że teraz przed nimi dwa bardzo ważne spotkania, które muszą wygrać. Jak dla mnie porażka u siebie na tym etapie będzie oznaczała koniec marzeń o Gagarinie. Niemniej jednak Loko już raz było w takiej sytuacji podczas serii z Dynamo i wtedy wyszli z opresji, co prawda w drugim spotkaniu było to rzutem na taśmę ale mimo wszystko udało im się.
Wnioski po pierwszych dwóch spotkaniach: Lew świetnie zorganizowany w defensywie, co prawda pozwalają na dość sporo strzałów dla Loko i klarownych sytuacji, ale nie ma to przełożenia na wynik ponieważ jest jeszcze Vehanen, który broni rewelacyjnie stąd też tylko jedna bramka stracona w dwóch spotkaniach. Drużyna z Pragi przede wszystkim skutecznie zabija PP Yarosławia, a sama nie pozostaje dłużna i wykorzystali już dwie takie okazje, niby to tylko dwa gole ale zobaczymy jaką robią różnicę. Loko przede wszystkim musi poprawić skuteczność w grze 5 on 5 jak i w PP bo bez tego ani rusz. Mam obawy odnośnie dzisiejszego meczu, ale gsopodarze już nie raz pozytywnie zaskakiwali także mam nadzieję że w końcu Platt, Redhlis, Sprukts, Plotnikov, Konkov czy Averin znajdą sposób na Vehanena. Pójdziemy z prawem serii 2 za 2, zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Lokomotiv Yarosław ML / 1.60 Betgun⛔ 0:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom