>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Admirał - Niznekamsk
Sprawa prosta i klarowna, Admirał ma przed sobą teraz 4 spotkania na własnym lodowisku i teoretycznie to jutrzejsze spotkanie wydaje się być &quot;nałjatwiesze&quot; ponieważ kolejne to już mecze z UFA, Magnitką oraz Traktorem, ten ostatni mecz o tyle ważny że to właśnie Traktor jest bezpośrednim rywalem Admirała do gry w PO, podobnie jak i Omsk. Tak więc punkty potrzebne na mus, a tym bardziej że rywal na pewno nie należy do tych zespołów, których trzeba się obawiać. Władywostocka drużyna ostatnimi czasy spisywała się bardzo dobrze, świetną serię przerwało CSKA, ale wydaje mi się że forma Gynge, Schutza czy przede wszystkim Hodgman&#39;a na pewno nie spadła. Goście to drużyna, która lubi zaskoczyć, o równej formie raczej nie może być tu mowy, ale patent na Traktor mają bo wygrywali z nimi dwukrotnie w ostatnich kilkunastu dniach. Na pewno jeśli pozwoli im się na zbyt wiele to będą potrafili to wykorzystać, aczkolwiek gra gospodarzy w dużej mierze skupia się na solidnej defensywie, można powiedzieć że naprawdę mało bramek tracił Admirał w ostatnich tygodniach i to na pewno cieszy, w ataku szaleje Hodgman, który od przyjścia do ADM zdobył już 5 bramek, ogółem ciekawy twór wyszedł, jak dla mnie gospodarze nie powinni mieć tu większych problemów, ale to hokej więc trzeba brać poprawki na wszystko.
Admirał over 2.5 / 1.61 Marathonbet ⛔
Admirał (-1) 60&#39; / 1.88 Marathonbet ⛔
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Spartak Moskwa-Lokomotiv Yaroslavl@1.72 b365 ✅ 1-3
Z drużyną Spartaka tydzień temu pożegnali się bramkarz Glass,obrońca Quint no i nie tak ważny dla drużyny napastnik Yunkov.
Tak jak pisałem ostatnio klub boryka się z problemami finansowymi po odejściu sponsora.
Lokomotiv aktualnie zajmuje 8 pozycję.Potrzeba im jednak jeszcze uzbierać kilka punktów,by na 100% zapewnić sobie grę w PO.
Posiadają bardzo solidną linię defensywną.Jak dotąd obok Donbassu stracili najmniej bramek.Strzelają również mało,ale jakieś 2-3 trafienia dziś powinny wystarczyć.
Brak Glassa i Quinta może to Kolejarzom ułatwić i według mnie odniosą w Moskwie zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
13:00 Sibir Novosibirsk
- Traktor Chelyabinsk 60&#39; @ 2.09 Betsafe [3:2 po dogrywce]

Szykuje się bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Sibir będzie grał o podtrzymanie bardzo dobrej serii w meczach z Traktorem na własnym lodowisku, a v-ce mistrz Rosji cały czas walczy z jastrzębiami z Omska o 8.miejsce na wschodzie.
Sibir wraca do siebie po 4 wyjazdach (Slovan, CSKA, Ryga, Praga) i mam nadzieję że zdobędą dzisiaj komplet punktów w takim stylu jak na początku stycznia odprawiali z kwitkiem Atlanta, Loko (2x 3:1) i naszpikowane solidnymi zawodnikami SKA 4:0.
Jak to ma miejsce w przypadku Sibiru, warto również zainteresować się underem 4,5 po +1.73
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Donbass Donieck - SKA St.Petersburg
over 4.0 @ 1.50 Bet365 ✅ 4-2​

SKA gra bardzo ofensywnie zaraz po Barysie Astana są najskuteczniejszą drużyną, jeśli chodzi o bramki. Atak SKA jest piekielnie mocny nazwiska Kovalchuk, Tikhonov, Cervenka, Thoresen mówią same za siebie. Donbass u siebie gra bardzo dobrze, a SKA pomimo tego, iż posiada znakomity skład, to zdarzają się słabe występy a przykładem tego są mecze w Novosibirsku bądź Władywostoku. Dlatego też dziś zdecydowałem się nie grać na zwycięzcę mecze, lecz liczbę bramek. Bet365 oferuje nam linie 4.0 łącznie z dogrywką ! Tak, więc w przypadku remisu 2-2 automatycznie zakład jest wygrany. SKA na 47 meczów linie 4.0 pokrywała aż 35 razy. Obie drużyny w tym sezonie już raz spotkały się ze sobą, wtedy w Pałacu Lodowym kibice obejrzeli sześć bramek (Donbass win 4-2). Moim zdaniem najrozsądniejszy typ z tego spotkania.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg
- Barys Astana reg.time @ 2.85 Betsafe ✅ [6:2] // Booom... po 3:1 Barys nie istniał ????
Jak na razie ten tydzień idzie w dość kiepskim stylu, 3 mecze i 3 razy zanotowałem remisy. Mam nadzieję, że ekipa &quot;czarno-czerwonych&quot; ogarnie mecz z zawodzącym ostatnio Barysem. Barys jest ekipą którą bardzo lubię oglądać i prezentuje fajną grę, ale prawdopodobnie po raz drugi z rzędu ma być osłabienie ekipy z Astany w postaci braku Boyda. Jekaterynburg swoją grę opiera na bohaterze meczu w Kazaniu Y.Yemeleyev. Do tego Niemiec Lewandowski i Yefimov na środku linii ofensywnej.
Bramkarz Barysu, Ahonen co raz częściej widziany na ławce albo na trybunach. Duże szanse na trafienie typu. Avtomobilist jest piątą ekipą na wschodzie w meczach u siebie, zaś Barys głównie dzięki swoim ostatnim popisom traci już 8 pkt do Magnitki. Mam nadzieję, że remisu znów nie będzie :C
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
No widzę Kuba,że mnie uprzedziłeś z tym spotkaniem;).Z typem jak najbardziej się zgadzam jeśli faktycznie nie zagra Boyd,bo z zespołem poleciał.
Bez niego widać Barys zupełnie sobie nie radzi.Trzeba wspomnieć,że kolejne spotkanie będzie pauzował Antropov,a to też ważny gracz.
Jeśli chodzi o gospodarzy to ci w dobrej formie.U siebie od połowy października przegrali zaledwie 2 spotkania,a w 5 ostatnich meczach na własnym lodowisku nie stracili bramki.Między słupkami bardzo dobrze spisuje się Jakub Kovar,który został wybrany bramkarzem tygodnia.
No nic,poczekam na oficjalne info czy Dustin zagra.Jeśli nie to wchodzę w zwycięstwo gospodarzy,ale trochę ostrożniej bo wliczając dogrywkę i karne.

edit.Boyd jednak gra,więc tak jak pisałem odpuszczam.
#

Drugi mecz jaki wziąłem pod uwagę to spotkanie w Novgorodzie.Torpedo nie pokonane od 7 spotkań.Przyjeżdża Slovan,który na wyjazdach gra bardzo słabo,a po ostatnich dwóch porażkach u siebie całkowicie zaprzepaścili szansę na grę w PO.
Torpedo awans ma już pewny,a mają jeszcze szansę przeskoczyć w tabeli Salavat.
W zespole Slovana zabraknie kluczowego gracza,skrzydłowego Michala Vondrki,który nabawił się kontuzji w meczu z Admirałem.Strata naprawdę spora.
Myślę,że Torpedo będące na fali i strzelające w ostatnim czasie dużo bramek bez problemu sobie dzisiaj poradzi z będącym w dołku Slovanem.

Torpedo(-1.5)
[email protected] b365 ⛔ 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja bym tak nie wyolbrzymiał braku Boyd&#39;a jako powodu słabszej gry Barysu, tym bardziej ze jest Bochenski, Dawes i Zauhilov (o ile się nie mylę to tak się pisze jego nazwisko :razz: ) Gracze z Astany mają przede wszystkim problemy w ofensywie, owszem Boyd jest tu ważnym elementem, ale przy tak wyrownanej drużynie brak jednego gracza nie powinien mieć tak silnego wpływu, dla mnie Barys gra poprostu słabo. Wróci Boyd, ok ale nikt nie wie w jakiej dyspozycji będzie, a gospodarze na fali grają dobrze w defensywie i skutecznie z przodu, tam Kuba wymieniłeś kilku grajków, ale pominąłeś chyba jednego z najważniejszych czyli Malykhina, najlepszy strzelec a przy okazji człowiek który napędza PP Ekaterinburga. Myślę że tu można grać na gospodarzy bezwzgledu na to czy Boyd zagra czy nie.

I na szybko over w Torpedo, kursy wręcz nieprzyzwoicie dobre na to wydarzenie, a przecież patrząc na to co gospodarze ostatnimi czasy pogrywaja to według mnie spokojnie Wolski i spółka sami mogą pokryć over, Slovan słaba obrona, więc bramki na pewno padną ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Amur-Nizniekamsk OT@1.95 b365 ⛔ 5-4 po karnych

W Amurze tak jak już w dziale było pisane po odejściu Petruzalka nie ma kto strzelać.Dodatkowo ostatnio do Jyvaskali przeszedł bardzo ważny gracz,obrońca Salcido.

Z Nizniekamska kilka dni temu z ważnych graczy odeszli napastnik Milovzorov, i obrońcy Belov oraz Yarulin.Przyszedł w tym samym czasie napastnik Sexton z ligi fińskiej,który tam był jednym ze skuteczniejszych graczy,a w debiucie z Magnitką strzelił gola.

Nizniekamsk wygrał swoje ostatnie 2 wyjazdowe spotkania w Chelyabińsku i Vladivostoku.
Amur na ten moment jest tak słaby,że może przegrać już z każdym do końca rundy zasadniczej.Nie robię tutaj z Neftekhimika nie wiadomo jak lepszej drużyny,ale w ostatnich kilku meczach całkiem nieźle pograli i myślę,że dziś rano odniosą 3 wyjazdowe zwycięstwo z rzędu.
Zagram trochę ostrożniej,bo wliczając ew.dogrywkę i karne.Mecz wcześnie,bo o 7 naszego czasu.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Avangard Omsk-Barys Astana over 5.5@1.90 b365 ✅ 4-4
Czy Barys po 4 porażkach z rzędu odniesie zwycięstwo?Ciężko na to pytanie odpowiedzieć.
Trener Selin o meczu w Yekaterinburgu mówił,że w ofensywie było dobrze,lecz obrona po raz kolejnych popełniała proste błędy i skończyło się jak się skończyło czyli wysoką porażką.
Kierowcom na ich lodowisku w ostatnich 5 spotkaniach nie udało się strzelić bramki,co jest ewenementem także te 2 trafienia Barysa to chyba można uznać za dobry prognostyk przed meczem w Omsku.
W ostatnim meczu wrócił po kontuzji Boyd,ale jak jego występ wpłynął na grę w ofensywie tego nie wiem.
W defensywie problem jest,bo spotkanie w Yekaterinburgu było kolejnym w którym Barys traci kilka bramek.Tam 6,w Novgorodzie ostatnio 7,z Donbassem u siebie 6.
Avangard również ma problem w defensywie,zaraz po Amurze i Novokuźniecku mają najwięcej straconych bramek w całej lidze.
Barys ma straconych tych bramek niewiele mniej i w tym właśnie upatruję szansę na over.
Avangard u siebie w ostatnich 10 spotkaniach odniósł 8 zwycięstw,ale w większości tych meczów tracił 2 bramki,a grali raczej z drużynami znajdującymi się w niższych rejonach tabeli.
W Omsku jest trio Perezhogin-Popov-Ruzicka,które często ostatnio wpisuje się na listę strzelców.
Naprzeciw trio Bocheński-Dawes-Boyd.
W ofensywie jest więc dobrze,w defensywie nie bardzo.Linia 6 bramek powinna więc zostać przekroczona.Powinna,a czy tak będzie to zobaczymy niedługo;)
Start o 11:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
:hokej:9:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk ML (dogrywka + karne) @ 1.72 Betsafe ✅ [3:4]
Jutro kolejne mecze, już od 9:00 zmierzający po ostatnie miejsce w konferencji wschodniej Amur (no chyba, że Nowokuźnieck też przestanie grać to będą drudzy od końca :p) podejmuje v-ce mistrza Rosji, Traktor Chelyabinsk.
Dlaczego wybór akurat na Traktor z opcją Moneyline ? Strzeżonego i tak dalej, ubiegły tydzień na 4 typowane przeze mnie mecze, 3-krotnie odnotowałem remisy (so sad...) a dzisiejsza seria gier to aż 4 mecze w których potrzebny był dodatkowy czas gry bądź karne.
Kurs na czysty win Traktor to bagatela 2.18 :!: dość głupie rozwiązanie, biorąc pod uwagę to co wyczyniał Amur w ostatnich kolejkach. Jedynie aspekt rozgrywania meczu na wyjeździe mnie przekonuje.
Powinno być ładnie i przyjemnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hayto 631

hayto

Użytkownik
Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk 60&#39; @ 2.20 William Hill ✅ 3-4
Traktor powyżej 2 goli @ 1.54 Marathonbet ✅ 4 gole​


Popieram typ na Traktor. Drużyna z Czeliabińska walczy o awans do Playoff jak na razie zajmują 8 miejsce (ostatnie premiowane awansem do PO) i mają tylko oczko przewagi nad Admirałem Władywostok. Amurowi awans nie grozi, więc pozostaje, im jedynie walka o Puchar Nadziei, ale to dopiero po Igrzyskach. Amur ma najgorszą defensywę w lidze, średnio tracą 3.3 gola na mecz. Ten mecz dla Traktora jest bardzo ważny i najlepiej go wygrać za trzy punkty, a to dlatego że w środę zmierzą się na wyjeździe właśnie z Admirałem, więc dobrze by było mieć kilka oczek przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Spartak-Atlant Mytishi@1.60 b365 ⛔ 3-3

O Spartaku było już pisane,a w sumie nic się u nich nie zmieniło poza tym,że odnieśli kolejne porażki.Dziś nie zanosi się na to,by ta niechlubna seria miałaby zostać przerwana,bo przyjeżdża Atlant,czyli ekipa która traci do miejsca premiowanego grą w PO 6 punktów.Przed nimi znajduje się Loko Yaroslavl,który ma ciężki mecz na Ukrainie dzisiaj,więc Atlant ma szansę by nieco się do nich zbliżyć.
Zostały im już tylko 4 spotkania do zakończenia rundy zasadniczej,więc takie mecze jak ten dzisiejszy trzeba wygrać.
2 dni temu Atlant zwyciężył w Mińsku 7-1,ogólnie z zespołami teoretycznie słabszymi od siebie grać potrafią i nie tracą głupio punktów.Na wyjazdach spisują się lepiej niż na własnym lodowisku.Z tegorocznych siedmiu spotkań wyjazdowych pięciokrotnie zwyciężali i jeśli chcą zachować nadzieję na grę o Puchar Gagarina to muszą zdobyć dziś 3 punkty.
edit. Może jednak napiszę ze 2 zdania o gospodarzach,żeby ci co nie są w temacie,a nie czytali poprzednich postów wiedzieli o co biega.
Spartak ma problemy finansowe po odejściu sponsora i tak naprawdę nie wiadomo co będzie z tym zespołem.Sprzedali w ostatnich dniach swoich ważnych graczy-bramkarza Glassa i obrońcę Quinta.
IMO Atlant inkasuje dziś 3 punkty.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
MHL
Salzburg[email protected] b365 ⛔ 3-5//nie wiem czy brak Fina w bramce,o którego absencji żadnego info nie było miał jakiś wpływ na porażkę czy nie.No,ale teraz to już raczej bez znaczenia.

Juniorzy z Salzburga w tym sezonie debiutują w MHL.Jest to wspólna drużyna dwóch klubów - Red Bull Salzburg oraz EHC Red Bull Monachium(DEL).
W dzisiejszym meczu zagra obrońca Max Meirandres,który rozegrał 21 spotkań w seniorskiej drużynie z Monachium.
12 spotkań w tej drużynie rozegrał napastinik Kai Herpich,który również dziś wystąpi.
Obaj zawodnicy zagrali w wygranych meczach z Atlantami,które były rozegrane kilka dni temu(4-0,2-1 k.)
Obok Herpicha w napadzie zagra Pock,który jest najskuteczniejszym napastnikiem w drużynie.Napastnikiem,bo więcej trafień od niego ma obrońca Palata.Pock przed Atlantami w kilku spotkaniach nie grał,więc jest to kolejne wzmocnienie.
W bramce w ostatnich dwóch spotkaniach świetnie spisywał się Fin Karjalainen.
Według mnie można wchodzić śmiało w ten typ.Khimik poza dosyć niespodziewaną wygraną ostatnio w Petersburgu na wyjazdach spisuje się słabo.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dynamo Mińsk - Lokomotiv Jarosław
Lokomotiv Jarosław (ML) @ 1.63 Expekt ⛔ 3-1
G.Platt over 0.5 pkt. @ 1.85 Betcity ⛔ 0 pkt.
POWER PLAY KILLER
Sytuacja bardzo podobna jak do poprzedniego opisywanego spotkania przeze mnie (mecz Amur – Traktor). Dynamo jest ostatnie w konferencji zachodniej i na 99% pozostanie na tym miejscu do końca rundy zasadniczej (do końca rundy 3 kolejki) tak, więc teoretycznie grają… o nic. Lokomotiv zaś walczy o awans do Playoff (wygrywając to spotkanie mogą sobie zapewnić udział w PO jeszcze przed Igrzyskami). Lokomotiv posiada jedną z lepszych obron w KHL. Podtekstem do tego spotkania może być osoba Geoffa Platta, kanadyjski napastnik wraz z początkiem roku 2014 opuścił drużynę ze stolicy Białorusi (był, wtedy najskuteczniejszym zawodnikiem Dynama) i przeniósł się do… Lokomotivu Jarosław. Lokomotiv ostatnie dwa swoje spotkania grał na gorących terenach w Zagrzebiu i Doniecku i oba te mecze przegrał, przez co ich sytuacja w tabeli nie jest już tak kolorowa, dlatego do tego meczu z pewnością przystąpią bardzo zmobilizowani. Kurs bardzo przyjemny, zachęcam do gry.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niestety w Rosji uznali, że czas już przygotowywać się na IO i w związku z tym w dniu dzisiejszym zostały rozegrane ostatnie mecze ligi KHL przed przerwą na IO.
Liga wznowi rozgrywki 26.02 czyli za niecały miesiąc. Nietstey temat umrze na jakiś czas, ale postaram się napisać jakieś podsumowanie tego co do tej pory i jak to widzę dalej. Jeśli ktoś ma ochotę to również zapraszam to dzielenia się zdaniem na temat tego co wydarzyło się do tej pory w lidze i jak ocenia szansę poszczególnych ekip w walce o Puchar Gagrina.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ja może wypowiem się nt.Konferencji Wschodniej,bo bardziej mi leży i więcej meczów było mi dane oglądać.Będzie krótko ????
Zacznę od lidera z Magnitogorska,który na 99% trafi na Tractor.Według mnie &#39;Magnitka&#39; ze wszystkich ekip w 1/8 będzie miała najłatwiejszą przeprawę.Tractor to już tej formy co w poprzednich 2 sezonach nie prezentuje,ba spisuje się według mnie zdecydowanie poniżej oczekiwań,no i ciężko będzie im zatrzymać zabójcze trio Mozyakin-Zaripov-Kovar.Dla mnie max.4-1 dla Magnitki.
Kazań.Kto by nie stanął na ich drodze w 1/8 to będzie ciężka przeprawa,bo Bars bez wieloletniego superduetu Zaripov(aktualnie gracz Magnitogorska)-Morozov(aktualnie CSKA) to już nie jest ten sam zespół.Doskonale widać to po ilości strzelonych goli.W poprzednich kilku sezonach na koniec rundy zasadniczej ekipa z Kazania miała ich na koncie po kilkadziesiąt więcej.
Przejdźmy do następnej ekipy,czyli zespołu z Astany.Barys to jak sezon pokazał ekipa mocna,ale tylko w ofensywie.Defensywa to już inna bajka.
Wszystko wskazuje na to,że ekipa z Kazachstanu trafi na Avtomobilist i będzie niezwykle ciężko przejść im do 1/4.Kierowcy co pokazały ostatnie spotkania w defensywie spisują się bardzo dobrze.Duża zasługa w tym bramkarza Jakuba Kovara,który ostatnio zbierał świetne recenzje.Jeżeli trafią na siebie to w dalszej rundzie typuję Avtomobilist.
Na siebie trafią prawdopodobnie Torpedo i Salvat.Ich mecz 26 lutego będzie sprawdzianem i przetarciem przed PO.Tutaj bardzo ciężko wskazać faworyta.Ekipy wyrównane co pokazał tegoroczny sezon.
Ja napewno będę kibicował drużynie Torpedo,w której w ofensywie bardzo dobrze spisuje się Kanadyjczyk polskiego pochodzenia Wojtek Wolski.
&#39;Widzimy&#39; się &#39;już&#39; za niecały miesiąc;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 54

cp-company

Użytkownik
Angarsk-Krasnoyarsk
Typ 1X
Kurs 1,50
Gospodarze do play offów tracą pięć oczek. Ostatnio dobra forma, na 4 ostatnie spotkania trzy zwycięstwa. Goście w miarę spokojni. Ostatnie spotkanie między nimi odbyło się we wrześniu na tafli dzisiejszych gości którzy przegrali w stosunku 1:2. Dzisiaj większa mobilizacja, własna hala i ostatni mecz przemawiają za Angarskiem.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Loko Yaroslavl-Avtomobilist under 4.5@1.80 b365 ⛔ 4-3
Wreszcie po prawie miesięcznej przerwie ruszają rozgrywki KHL ????
Na jutro wybrałem spotkanie,w którym według mnie nie padnie zbyt dużo goli.
Gospodarze to zaraz po Donbassie najlepsza defensywa w lidze,tracą zaledwie 2 bramki na mecz.Atak jednak do najskuteczniejszych nie należy-średnio strzelają 1,8/mecz co jest najgorszym wynikiem w całej lidze.
Jeśli chodzi o obrońców to na pewno wyróżnić trzeba doświadczonych Staffana Kronwalla(młodszy brat Niklasa,świetnego obrońcy,który od lat występuje w Detroit Red Wings),Vishnevskiego,który w latach 99-2008 z małymi przerwami występował w NHL oraz kapitana Gorokhova.
W ekipie Lokomotivu jest też kilku dobrych młodych defensorów takich jak Yakovlev czy Lybushkin,który dobrze rokują na przyszłość.
W bramce świetnie spisuje się Kanadyjczyk Sanford(1.80 GAA).
Co do gości to ci w ostatnich kilku tygodniach tracą niewiele bramek.Duża w tym zasługa Jakuba Kovara,który dwukrotnie,w grudniu i styczniu był wybierany golkiperem miesiąca.
Nie wiadomo w jakiej formie Czech będzie po Sochi.Bronił ponad 20 minut w meczu ze Szwecją,ale nie spisał się najlepiej.
Myślę jednak,że podtrzyma dobrą dyspozycję sprzed Igrzysk.
Zresztą przed sobą ma świetnych obrońców,między innymi bardzo doświadczonego Guseva,Fina Lepisto czy Szweda Viklunda,który w tym sezonie dołączył do Kierowców,a wcześniej przez kilka sezonów grał w szwedzkiej SHL.
Gospodarze,którzy zajmują 8 miejsce,czyli ostatnie premiowane grą w PO zagrają na pewno bardzo zachowawczo i skupią się głównie na obronie.Do końca rundy zasadniczej został im oprócz jutrzejszego spotkania jeszcze jeden mecz,a tuż za nimi z 3 punktami straty czai się Atlant.
W jutrzejszym meczu nie mogą więc za bardzo pozwolić sobie na stratę punktów.
Goście mają już grę w PO zapewnioną,mają jednak szansę przeskoczyć w tabeli o jedną pozycję.Nie wiadomo jednak na kogo będą później chcieli trafic czy na Bars/Barys ,czy może na Torpedo lub Ufę,którzy jutro grają ze sobą.
Podsumowując,jutro według mnie kibice w Jarosławiu nie zobaczą jakiegoś porywającego widowiska.Raczej zachowawczy hokej z małą ilością bramek do czego Lokomotiv zdążył ich już przyzwyczaić.

EDIT
.Przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd w tym i wcześniejszym poście.W rundzie zasadniczej w tym sezonie rozegrane zostaną 54 kolejki,a nie 52.
Typ podtrzymuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dokładnie tak powraca KHL i już na dzień dobry spora dawka emocji. Osobiście nie wiem nic i nie polecam zbytnio sugerować się kursami ponieważ może być naprawdę ciężko wytypować poprawny wynik w którymś ze spotkań. Miesiąc czasu to sporo czasu, niektóre drużyny rozgrywały jedynie mecze kontrolne, inne postawiły na trening, także nie ma złotego środka na jutrzejsze spotkania.
Ja od siebie proponuje &quot;bezpiecznego dubla&quot; :grin:
Magnitogorsk 60&#39; ⛔ + CSKA 60&#39; ✅ (1.35 x 1.32 / Marathonbet) ogółem nie polecam :razz:
oraz
Donbass ML OT (2.50 Bet365) ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Admirał vs Novokuznetsk
Krótko i na temat, gospodarze walczą o PO do bezpośredniego rywala 2 punkty straty i niestety taka sama ilość rozegranych spotkań. Cóż to jest spotkanie z kategorii &quot;must win&quot; i myślę że wszyscy gracze o tym dobrze wiedzą. Goście przed przerwą na IO grali bardzo przyzwoity hokej, zdażało im się nawet urywać punkty o wiele silniejszym ekipom niż Admirał. Niemniej jednak to na pewno gospodarze są faworytem, klimat dla obu ekip podobny ponieważ goście mają stosunkowo &quot;niedaleko&quot; do Władywostoku :grin: Gospodarze grali w przerwie kilka sparingów, trener Svetlov miał do dyspozycji wszystkich swoich graczy, dlatego też uważam że Admirał może jutro pokazać się z bardzo dobrej strony i liczę że Hodgman i spółka bez większych problemów odprawią rywali z kwitkiem. Od siebie propozycja na u/o
over 4.5 / 1.80 Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom