>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - KHL / VHL / MHL 2013-2014

Status
Zamknięty.
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Admiral Vladivostok[email protected] b365 ✅ 3-1
Tutaj za bardzo nie ma się co zastanawiać tylko trzeba wchodzić w zwycięstwo gospodarzy,którzy do 8 miejsca,czyli ostatniego premiowanego grą w PO tracą 2 punkty.
Goście na wyjazdach spisują się kiepsko,a dodatkowo są od pewnego czasu osłabieni.W połowie stycznia z zespołu odeszło 3 podstawowych zawodników-obrońcy Arzamastsev i Martynov,oraz napastnik Akhmetov.
W przerwie od meczów ligowych postawili tylko na treningi nie rozgrywając ani jednego meczu kontrolnego.
Admiral w ostatnich dwóch tygodniach rozegrał 3 sparingi:z Kladnem,Libercem i Amurem.We wszystkich tych pojedynkach zwyciężyli.
Może i takich spotkań nie ma co brać pod uwagę,ale podczas dłuższej przerwy pomiędzy rozgrywkami sparingi są wskazane.
Podsumowując, gospodarze powinni podejść mega zmobilizowani do tego meczu.Jeśli wygrają to przynajmniej do jutra znajdą sie w tabeli przed zespołem z Czelabińska.

edit.
JR08,szkoda,że ten over nie siadł,bo było sporo okazji na wyższe zwycięstwo Admirała.Sam pograłem na live over 4.5 gospodarzy.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
SKA Petersburg-Barys Astana over 5.5@1.80 b365 ⛔ 3-2 //peszek,bo strzałów i okazji dużo.
Według mnie najpewniejszy bet na dziś z KHL.
Obie ekipy do tej pory nastrzelały najwięcej bramek w całej lidze.
W ekipie z Kazachstanu o czym już pisałem nie raz bardzo skuteczne jest trio Bochenski-Dawes-Boyd.Pierwszych dwóch graczy znajduje się w trójce najlepszych strzelców w tym sezonie.
Drużyna z Astany ma jednak od pewnego czasu kłopoty w defensywie.W ostatnich 5 meczach wyjazdowych stracili 23 bramki.
Ich trener już nie raz mówił,że w ofensywie jest dobrze,z tyłu kiepsko.Nie widać jednak w tym aspekcie poprawy,bo w ostatnim spotkaniu rywale znowu zaaplikowali im kilka bramek.
Gospodarze zajmują 2 miejsce w tabeli i do końca rundy zasadniczej raczej już na nim pozostaną.Mają 6 punktow przewagi nad drużyną z Pragi.
Dlatego uważam,że można się spodziewać z ich strony otwartego hokeja.
Jeśli tak będzie to możemy być świadkami sporej ilości goli.
Nie wiadomo czy zagra Kovalchuk,bo nie grał w ostatnim spotkaniu.
Jeśli go zabraknie to nic się nie dziej,bo są równie skuteczni Cervenka,Tikhonov czy Panarin.

Poza tym spotkaniem mogę polecić z czystym sumieniem Lva,który podejmuje słabiutką ekipę z Mińska.
Gram to w dublu z Tractorem,który podejmuje u siebie Vityaz i jeśli chcą zachować szanse na grę w PO to muszą to spotkanie wygrać.
Ostatnio powalczyli z liderem z Moskwy,musieli jednak uznać wyższość rywala.Kluczowa okazała się 3 tercja,w której stracili 3 bramki.
Vityaz sprawił sporą niespodziankę w Magnitogorsku zwyciężając 2-0.Magnitka chyba jednak za bardzo na luzie podeszła do tego spotkania.
Lev@1.45 ✅ 3-1
Tractor@1.40 ✅ 3-2
ako.2.03 b365
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Tractor OT[email protected] b365 ⛔ 0-1 //No to Traktor jednak out.
Jeśli Tractor chce zagrać w PO to tego meczu po prostu przegrać nie może.Wyprzedzający ich o 1 punkt Admiral podejmuje we wtorek,w ostatnim meczu rundy zasadniczej Amur i to spotkanie z najsłabszym zespołem ligi raczej wygra.
Tractor potrzebuje więc dwóch zwycięstw,a w ostatniej kolejce podejmuje Bars Kazań.
Ich jutrzejszy rywal,Torpedo to mocna ekipa strzelająca w ostatnich tygodniach sporo bramek.Jak podejdą do tego meczu nie wiadomo.
Zajmują 4 pozycję i w play-offach prawdopodobnie zagrają z Salavatem.Mają tyle samo punktów co zespół z Ufy,więc mogą jeszcze spaść na 5 miejsce.
Na gospodarzach będzie ciążyć ogromna presja.Wiadomo jak się gra w meczach o taką stawkę.Myślę jednak,że zadaniu podołają i zdobędą jakieś punkty.
Gram bezpieczniej,bo wliczając ewentualną dogrywkę i karne.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja bym uważał z tym Traktorem, co prawda ostatni raz przegrali u siebie z Torpedo w 2009 ale przy założeniu że będzie to czysty mecz bez żadnych &quot;układów&quot; to nie skreślałbym gości z Novogrodu. Tym bardziej że Torpedo od pewnego czasu gra bardzo dobrze, w ofensywie sieją postrach, Wolski, Immonen, Salminem i Parshin to takie TOP4 które napędza w każdym meczu ofensywę. Ja się zastanawiam jak taki &quot;must win&quot; mecz odbije się na gospodarzach, oni wiedzą że Admirał już praktycznie wygrał ostatni mecz bo nie ukrywajmy ale Amur raczej krzywydy drużynie zza miedzy nie zrobi poza tym Amur jest o wiele słabszy. Traktor czeka &quot;droga przez męke, nawet jeśli wygrają jutro to ostatni mecz z Kazaniem również będzie bardzo trudny. Mimo wszystko opcja OT wydaje się być najrozsądniejsza, ogółem rozbieżność kursowa na gości jest dość zaskakująca ponieważ mamy od 2.85 do 3.60 co oznacza, że nie do końca wiadomo jak ten mecz rozpatrywać. Nie chce się tu doszukiwać czegokolwiek bo raczej w KHL nie ma &quot;wałków&quot; więc podpisuje się pod typem PF1920
Jutro również spotkanie Magnitogorsk - Kazań i szczerze powiedziawszy korci mnie tu wzięcie opcji under przy linii 3.5 Magnitka po przerwie na IO nie zdobyła żadnej bramki w regulaminowym czasie gry. W defensywie również spisują się dość dobrze co pokazało spotkanie z Dynamem. Kazań w ostatnim meczu gośći w UFA i tam również wielkiego strzelania nie było, tak więc widać że te lepsze drużyny już powoli zaczynają grać pod kątem PO, nie ma już miejsca na radosne granie tylko żelazna taktyka i przede wszystkim zabezpieczanie tyłów. Myślę że bez szaleństw ale spróbować warto ;)

Under 3.5 / 3.15 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Tractor - Torpedo
Kuznetsov strzeli gola (60 min)
3,0 DOXXbet
⛔ so, welcome DC, Kuza ????
Kuza wie, że w przypadku porażki będzie to praktycznie jego przedostatni mecz w KHL. Chwilę później będzie już w samolocie do DC, a na lotnisku postacią oczekującą na przylot młodego Rosjanina będzie nie kto inny jak Ovi, który weźmie go pod swoje skrzydła w bardzo trudnym okresie adaptacji do nowego środowiska. Aby zapobiec przedwczesnemu wylotowi za Ocean, Kuz musi zacząć strzelać. Po wyleczeniu kontuzji notuje wiele primary assist, ale ma spory niefart jeśli chodzi o ładowanie bramek. Kuza to najlepszy rosyjski technik wśród zawodników do 21 lat. Tzw soft hands idą w parze nie nieprawdopodobną jazdą na łyżwach. Ma jeszcze kilka lat żeby nabrać masy, bo strzałem dysponuje wybornym, ale wciąż niezbyt mocnym. Przez te kilka lat zrobił dla Traktora naprawdę sporo dobrych rzeczy. Nawet w tym sezonie, okraszonym kontuzjami, potrafił strzelić decydującego karnego (chyba dwukrotnie) i prezentować poziom zbliżony do zawodnika point per game. Kuz to chwilami symulant, ma złe nawyki, ale jest profesjonalistą, więc myślami nie jest jeszcze w DC. Skupienie powinno być zatem maksymalne. Let&#39;s try, mecz za niepełna 30 minut.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lokomotiv[email protected] b365 ✅ 4-1
Kolejarze zajmują 8 pozycję i mają 3 punkty przewagi nad Atlantem,który dziś podejmuje Yugrę i raczej zdobędzie komplet punktów.
Dziś więc wypadałoby wygrać,bo w ostatnim meczu podejmują Barysa Astanę,a to przeciwnik bardziej wymagający od Avangarda.
Zespół z Omska w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań.Pierwszy raz od momentu powstania ligi KHL czyli od 2008 roku zespół zakończy sezon na rundzie zasadniczej.
Kolejarze w przerwie od rozgrywek rozegrali 3 spotkania kontrolne.Po przerwie 2 spotkania wygrali strzelając 11 bramek.Ewidentnie są w gazie,nie pamiętam kiedy strzelili 5 czy 6 bramek w jednym meczu.
Od 3 lutego zespół ma nowego trenera.Jest nim Kanadyjczyk Dave King,który w ostatnich latach pracował w Phoenix Coyotes jako asystent,a później jako trener rozwoju gracza.
W latach 83-92 był trenerem reprezentacji Kanady,później obejmował takie kluby jak Calgary Flames,Montreal Canadiens,CBJ.
W roku 2005 objął zespół z Magnitogorska i pracował w nim 2 sezony.
To bardzo doświadczony coach,który ma pomóc zespołowi w play-offach,jeśli oczywiście się do nich zakwalifikują.
Bramkarza i obronę mają świetną,w ataku widać,że się poprawiło.Dzisiejszy mecz spacerkiem nie będzie,na pewno będą musieli uważać na skutecznych Perezhogina i Popova.
Liczę jednak na to,że rozpędzona Lokomotywa odniesie 3 zwycięstwo z rzędu i jeszcze bardziej przybliży się do gry w play-offach.

Dodatkowo zagram jeszcze over 5.5 w meczu Severestal-Barys.Ostatnio w Petersburgu gracze z Astany zagrali dobry mecz,oddali sporo strzałów i mieli trochę okazji,jednak nie udało się wygrać.
Dziś grają z zespołem,który zachował jeszcze teoretyczne szanse na awans do PO.
Severestal na pewno zaatakuje od samego początku,nie mają nic do stracenia w sumie,więc możemy liczyć na otwarte spotkanie z ich strony.Lokomotivu już raczej nie dogonią,ale na pewno powalczą.
Ten typ gram jednak delikatnie,nie rozpędzam się ze stawką,bo różnie może być.Ostatnio byłem pewny overa w Petersburgu i skończyło się wtopą.
Severstal-Barys over 5.5@1.95 b365 ⛔ 2-1
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Admirał Władywostok - Amur Chabarowsk

Admirał (-1.5) @ 1.5 Bet365
✅ 4-1
Ostatnia kolejka w KHL, Admirał znajduje się na ósmej pozycji, czyli ostatnim miejscu premiowanym awansem do fazy Play Off. O to miejsce walczy również Traktor, lecz drużyna z Czeljabińska ma jeden punkt straty do Admirała. Przeciwnik dla Admirała w takim meczu wydaje się idealny, bo jest to drużyna Amura Khabarovsk, czyli ostatniej drużyny w lidze, a swój ostatni mecz przegrali równie ze słabym Novokuznetskiem aż 7-2 ! Admirał gra o awans do PO w dodatku grają u siebie, Amur z 26 meczy na wyjeździe wygrał tylko cztery. Hokeiści z Władywostoku mecz swój grają o 10.00 polskiego czasu, zaś Traktor o 14.00, czyli Admirał może zapewnić sobie awans nie patrząc na wynik spotkania w Czeljabińsku. Nie wyobrażam sobie przegranej drużyny z Władywostoku. Moim zdaniem będzie to pewne, wysokie zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Vladivostok - Khabarovsk
Bergfors strzeli gola (60 min)
3,0 DOXXbet
✅✅✅
Admiral w swoim debiutanckim sezonie w KHL może zrobić coś naprawdę wielkiego, czym niewątpliwie będzie awans do PO kosztem zeszłorocznego finalisty - Traktora, który zagrał bez jaj w arcyważnym starciu, przegrywając 0-1. Tak jak wspomniał kolega nade mną, mogą to sobie zapewnić bez oglądania się na innych. Wiadomo, KHL, ogólnie Rosja, to środowisko, w którym bardzo często dochodzi do co najmniej dziwnych rozstrzygnięć wydarzeń, które z pozoru wydają się być pewne jak śmierć, nie ma jednak powodów, żeby przypuszczać, iż taka sytuacja będzie miała miejsce akurat jutro. Goście nie mają żadnych argumentów, już od jakiegoś czasu ich jedynym celem jest dociągnięcie tego sezonu do końca. Admiral to drużyna świetnie prowadzona przez jednego z moich idoli z okresu młodości - Alexa Mogilnego, postać nietuzinkową w NHL. Jego doświadczenie procentuje, potrafił w tak krótkim czasie skleić fajną paczkę młodych zawodników. Jeżeli nie nastąpi żaden kataklizm, gospodarze wygrają bez trudu, jednak kurs na win marny, nawet z handi mi się nie uśmiecha, zatem powierzę swoje pieniądze w ręce Szweda. Niclas miał papiery na NHL i zagrał kilka naprawdę rewelacyjnych spotkań w Trashers, jednak problemy z regularnością przyczyniły się do konieczności pożegnania z bardzo już wtedy rozchwianą organizacją Atlanty, która wszystkie decyzje podejmowała za szybko, nie wspominając już o wygórowanych oczekiwaniach względem zawodników. Problem znikł wraz ze zniknięciem drużyny. Epizody w FLA i NAS były bardzo przeciętne, pozostała więc Rosja. Początki były koszmarne, trudności z przestawieniem się na większy lód (chociaż miał okazje na nim grać) i wejście w chyba najgorszy okres kariery. Stopniowo było coraz lepiej, a podpisanie kontraktu z Admiralem okazało się strzałem w dziesiątkę. Zarówno klub, jak i on sam, mogli zapisać zupełnie nową, czystą kartę. Niclas odnalazł scoring touch i walnie przyczynił się do pozycji, w której znajduje się klub. 2-way grajkiem już raczej nie będzie, bo gra w D kuleje i nie widać specjalnego postępu, niemniej bardzo przyzwoita szybkość i książkowa technika wzbogacana czasem jakąś miłą dla oka sztuczką (była chyba nawet spin-o-rama w karnych) w zupełności niwelują braki w zaangażowaniu pod własną bramką. Nie jest typem całkowitego lenia jak Kostitsyn, bo on przynajmniej w offensive zone pracuje jak mrówka. 16G,19A to wynik bardzo przyzwoity nie tylko na tle drużyny, ale i całej KHL. Jutro nadarza się spora szansa, aby zakończyć RS z przytupem. Każdy wie, że jeden słabszy moment może zniweczyć trudy całego sezonu, więc nie ma miejsca na brak koncentracji. No mercy i jazda z outsiderem, lepszego przeciwnika chyba nie mogli dostać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ostatnia kolejka i wszystko będzie jasne, w sumie to już dużo wiemy, ale pozostaje jeszcze kilka kwestii do rozwiązania. Przede wszystkim opcja Traktor vs Admirał, która z tych ekip zagra w PO, w drugiej konferencji niby już pewne Loko, ale Mytishi cały czas może dogonić ekipę Loko. Najlepsze jest to że Yarosław jutro gra z Barysem, który w przypadku porażki i wygranej Ufa traci pierwsze miejsce w dywizji i tym samym wylatuje poza top 4 czyli ekipy, które będą miały przewagę własnego lodu w decydujących grach. Mytishi podejmie Ekaterinburg, który cały czas może wyprzedzić Sibir, ale z drugiej strony nie wiadomo jaki układ będzie tam wyżej więc jest jeden wielki znak zapytania. Na Wschodzie Admirał kontra Amur i Traktor z Kazaniem. Admirał już prawie jest w PO, ale trzeba jeszcze wygrać z Amurem no i właśnie kursy na ten mecz to tak naprawdę kpina i radzę się od tego trzymać z daleka, nie takie rzeczy się już działy w ostatnich kolejkach czy to KHL czy NHL nawet. Kolega wyżej podaje bet na hendi ale czy po takim kursie warto obgryzać paznokcie :?: Amur na pewno tanio skóry nie sprzeda tym bardziej, że jest to mecz podchodzący pod derby tego dalekiego regionu Rosji. W drugim meczu, jeśli Admirał straci punkty z Amurem to myślę że śmiało można wchodzić w Traktor, Kazań nie gra już o nic i właściwie to mogliby już nie jechać na ten mecz do Czelajbińska, a w tym przypadku kursy na gospodarzy są rarytasem na tę chwilę ;) no ale to jest wszystko zależne od siebie bo jeśli będzie to mecz o nic to równie dobrze może się skończyć 1:1 albo 2:1 żeby już nie grać dogrywki i SO.
Moja selekcja na jutro wygląda w ten sposób:
Amur (+2,5) ⛔ syf... / 1.81 Marathonbet -&gt; taki kurs na takie hendi to fajna opcja, ja nie wierzę że to będzie jednostronne widowisko, już ostatnio Sibir doświadczył na własnej skórze że mecze z Amurem nie należą do łatwych i przyjemnych, Admirał musi, Amur nic nie musi i to jest ich przewaga tym bardziej że H2H jasno pokazauje że mimo tylko dwóch spotkań to zawsze była zacięta rywalizacja ;)
Traktor 60&#39; / 2.48 Marathonbet ⛔ -&gt; na pożegnanie lub też o wszystko, myślę że w jednej jak i drugiej opcji powalczą o korzystny rezultat

Ufa (-1,5) / 1.80 Pinnacle ⛔
-&gt; Ufa powalczy na pewno o pierwsze miejsce w dywizji, Barys ma bardzo trudny mecz, tak więc wygrana nad Podolskiem może dać o wiele lepszą pozycję wyjściową.
under 4.5 (Dynamo Riga - Donbass) ✅ / 1.87 Marathonbet -&gt; tak się składa że te dwie ekipy na pewno trafią na siebie w PO, tak więc nie wiem co jutro się w tym meczu wydarzy, ale chyba to już będzie przedsmak tego co czeka nas niebawem ;)
No i to by było na tyle, dziękuje wszystkim za aktywne branie udziału w regular season i zapraszam już teraz do pisania kolejnych analiz, które będą dotyczyły zarówno walki o Puchar Gagarina jak i Pucharu Nadziei ;)
e: Yem ja tu bym na Bergfors&#39;a w kwestii strzeleckiej raczej nie postawił, widać że forma u niego zwyżkuje, ale raczej zajmuje się dobrymi dograniami i dlatego Schutz ma sposobność zdobywania tylu bramek, typ na Niemca wydaje się być bardzo ciekawy i bardziej skłaniałbym się ku niemu.
Felix Schutz to score / 2.95 Betsafe ⛔
Felix Schutz over 1.5 pkt / 4.00 Betsafe ✅
Felix Schutz over 0.5 pkt / 1.55 Betcity :!: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
H 164

hector

Użytkownik
Admirał już prawie jest w PO, ale trzeba jeszcze wygrać z Amurem no i właśnie kursy na ten mecz to tak naprawdę kpina i radzę się od tego trzymać z daleka, nie takie rzeczy się już działy w ostatnich kolejkach czy to KHL czy NHL nawet. Kolega wyżej podaje bet na hendi ale czy po takim kursie warto obgryzać paznokcie :?: Amur na pewno tanio skóry nie sprzeda tym bardziej, że jest to mecz podchodzący pod derby tego dalekiego regionu Rosji.
Tyle tylko,że Amur od zeszłego roku niczego nie pokazał w meczach wyjazdowych.Ostatni mecz w domu wyraźnie sygnalizuje,że zawodnicy chcieliby mieć sezon regularny już za sobą.Jakie są szanse,że jutro wyjadą na lód w pełni zmotywowani?Obie ekipy są na dwóch przeciwległych biegunach jeżeli chodzi o takie aspekty jak mobilizacja i zaangażowanie do ostatniego meczu.H2H jutro nie bedzie miało nic do rzeczy,bo jedyny mecz ligowy jaki rozegrali był we wrześniu.Teoretycznie to są jakieś derby,ale oba kluby nie mają miedzy sobą aż tak długiej historii pojedynków żeby miało to wpływ na jutrzejszy wynik.
Z drugiej strony skoro to jedyne 2 zespoły z Dalekiego Wschodu to dlaczego goście nie mieliby pomóc odpuszczając mecz?Taki wariant jest również możliwy.
Co do gry Amura warto dodać,że w meczach wyjazdowych mają ogromne kłopoty z grą w ofensywie i pozwalają w tym elemencie na całkowitą dominacje rywali.
Admiral (-2) 1.714 PInnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No niestety, ale sezon się jeszcze dla nich nie skończy, zasadnicza runda to i owszem, ale będą grali w pucharze nadziei gdzie rok temu doszli do finału, a dobrze pamietam, że tam również w końcówce RS już niby mieli wszystko odpuszczać itp. W Rosji odpuszczanie :?: to ja chyba w innym świecie żyje, w KHL nie ma czegoś takiego jak odpuszczanie meczy, bo gdyby tak było to Torpedo mogło spokojnie dać sobie wbić jedną bramkę i to Traktor teraz byłby w lepszej sytuacji. Owszem gospodarze mogą roznieść w pył gości, ale to jest ostatni mecz i Admirał gra o wysoką stawkę, a presja czasami potrafi zrobić swoje. Poza tym mój typ mówi tylko o tym że Amur nie przegra więcej niż 2 bramkami, a Ty się w takiej sytuacji &quot;ubezpieczasz&quot;, a skoro jesteś pewny swego to trochę nie rozumiem tej bezpiecznej opcji ;)
 
H 164

hector

Użytkownik
No niestety, ale sezon się jeszcze dla nich nie skończy, zasadnicza runda to i owszem, ale będą grali w pucharze nadziei gdzie rok temu doszli do finału, a dobrze pamietam, że tam również w końcówce RS już niby mieli wszystko odpuszczać itp. W Rosji odpuszczanie :?: to ja chyba w innym świecie żyje, w KHL nie ma czegoś takiego jak odpuszczanie meczy, bo gdyby tak było to Torpedo mogło spokojnie dać sobie wbić jedną bramkę i to Traktor teraz byłby w lepszej sytuacji. Owszem gospodarze mogą roznieść w pył gości, ale to jest ostatni mecz i Admirał gra o wysoką stawkę, a presja czasami potrafi zrobić swoje. Poza tym mój typ mówi tylko o tym że Amur nie przegra więcej niż 2 bramkami, a Ty się w takiej sytuacji &quot;ubezpieczasz&quot;, a skoro jesteś pewny swego to trochę nie rozumiem tej bezpiecznej opcji ;)
I dlatego dokładnie napisałem,że chcą mieć sezon regularny za sobą.Tak - w Rosji też jest odpuszczanie co było właśnie widać w ich ostatnim meczu Zresztą w każdej lidze zdarzają sie odpuszczane mecze - mniej czy bardziej,ale są.To,że podobno liga jest &quot;czysta&quot; to.....&quot;gimme a break&quot;.
Niczym sie nie zabezpieczam - w Pinnaclu to najwyższy handicap jaki moge wybrać.A to jedyny bukmacher z jakiego w tej chwili korzystam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
I dlatego dokładnie napisałem,że chcą mieć sezon regularny za sobą.Tak - w Rosji też jest odpuszczanie co było właśnie widać w ich ostatnim meczu Zresztą w każdej lidze zdarzają sie odpuszczane mecze - mniej czy bardziej,ale są.To,że podobno liga jest &quot;czysta&quot; to.....&quot;gimme a break&quot;.
Niczym sie nie zabezpieczam - w Pinnaclu to najwyższy handicap jaki moge wybrać.A to jedyny bukmacher z jakiego w tej chwili korzystam.
Rozumiem, że według Ciebie Amur odpuścił mecz z Novokuznetskiem bo już im się nie chce grać :?: czy jak bo trochę nie rozumiem po co mieliby to robić skoro Metallurg też o nic nie gra. To był normalny mecz Novozkunetsk oddał 44 strzały na bramkę Murygin&#39;a, a że chłop nie umie utrzymać stałej formy to wiadomo nie od dziś i dlatego Sibir się na nim zatrzymał a Metallurg rozbił bank. Nie mam zamiaru się z Tobą spierać bo widać, że masz inne spojrzenie na wszystko, także powodzenia ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
w drugiej konferencji niby już pewne Loko, ale Mytishi cały czas może dogonić ekipę Loko. Najlepsze jest to że Yarosław jutro gra z Barysem, który w przypadku porażki i wygranej Ufa traci pierwsze miejsce w dywizji i tym samym wylatuje poza top 4 czyli ekipy, które będą miały przewagę własnego lodu w decydujących grach.
Lokomotiv ma już zapewniony awans do PO.
Co do Barysa to dzięki ostatniej porażce Ufy z Dynamem Moskwa zapewnili sobie 1 miejsce w dywizji i co za tym idzie 2 miejsce w konferencji wchodniej..
W obu przypadkach chodzi o więcej zwycięstw w regulaminowym czasie przy tej samej ilości punktów na koniec rundy zasadniczej.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak co roku bez ogarnięcia odnośnie tabeli i punktów zdobytych przez poszczególne ekipy, ale teraz już wiemy więcej i tak naprawdę wychodzi na to że jedynym meczem o poważną stawkę będzie spotkanie o 10:00 :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ruszamy z walką o Puchar Gagarina czyli PO w KHL.
Zestaw par:
Konferencja Wschodnia
Metallurg Magnitogorsk - Admirał Władywostok
Barys Astana - Ekaterinburg
Bars Kazań - Sibir Novosibirsk
UFA - Torpedo Novogrod
Konferencja Zachodnia
Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yarosław
SKA - CSKA
Lew - Medvescak
Donbass - Dinamo Ryga
Pierwsze spotkania już w piątek i zaczyna konferencja Zachodnia, nie ukrywam, że pojedynki w tej konferencji wydają mi się zdecydowanie ciekawsze niż po drugiej stronie. Nie będę opisywał szczegółowa każdej pary z osobna, na pierwszą serię gier na Zachodzie proponuję zagrać wszędzie under 4.5 zważywszy na to jakie drużyny mierzą się między sobą myślę że takie rozwiązanie nie jest złe, poza tym nikt nie mówi tu o jakiejś wielkiej stawce, ale zdecydowanie polecam. Rywalizacja Donbass - Ryga już rozpoczęła się tak naprawdę w ostatniej kolejce kiedy to Ukraińcy wygarli 0:1. Jeśli chodzi o SKA to rażą nieskutecznością a za to CSKA już kilka razy w tym sezonie udnowadniało że w defensywie potrafi grać bardzo solidnie, no i do tego Glass na bramce, także zapowiada się tu bardzo ciekawy bój. Osobiście życzę awansu ekipie z Moskwy. Czesko - Chorwacki pojedynek jest wielką niewiadomą, ale to co charaketeryzowało obie ekipy w końcówce sezonu, to dobra i twarda defensywa, myślę że taki pierwszy mecz bardziej będzie od strony poznawczej i tego co rywal pokaże. Aczkolwiek drużyna Lwa musi tu zdecydowanie narzucić swoje warunki ponieważ w Chorwacji może im być bardzo ciężko.
Na koniec Dynamo Moskwa kontra Loko Yarosław, chciałbym bardzo aby tu stała się niespodzianka i obrońcy trofeum odpadli, ale zdaje sobie sprawę że będzie bardzo ciężko. Loko ma potencjał świetnie grają w obronie, a do tego ostatnimi czasy podkręcili mocno tempo w ofensywie, gdzie świetnie spisują się Platt czy Redhlis. Z drugiej strony Dynamo, drużyna, która praktycznie w całości oparta jest na graczach z Rosji i nieważne czy są to znani gracze czy nie, najważniejsze że stawnowią świetny zespół, dzięki czemu potrafili dwukrotnie wygrywać Gagarina. Póki co to tyle, tak jak napisałem 4 x under 4.5 warto spróbować oczywiście w bukach, które liczą tylko 60&#39; ;)
Dynamo - Loko u 4.5 / 1.85 Marathonbet
SKA - CSKA u 4.5 / 2.02 Marathonbet
Donbass - Dynamo R. u 4.5 / 1.67 Marathonbet
Lew - Medvescak u 4.5 / 1.79 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Barys-Avtomobilist OT@3.00 b365 3-2 d.

Kurs 3 na zwycięstwo gości jaki wystawił b365 jest przesadzony.Dla porównania betfair,inny angielski buk betfair daje tylko 2.25.
Zacznijmy od tego,że Barys notuje od pewnego czasu spadek formy w ofensywie,zdecydowanie brakuje skuteczności.
Jeśli chodzi o defensywę to tutaj nic nie uległo poprawie i Barys na koniec rundy zasadniczej ze wszystkich 16 drużyn,które awansowały do PO ma zdecydowanie najwięcej straconych bramek,aż 157.
Jutro zabraknie Dustina Boyda,który nabawił się kontuzji w meczu ze SKA.Jest to zaraz po Bochenskim i Dawesie najskuteczniejszy gracz zespołu.Strata spora.
Co do &#39;Kierowców&#39; to ci notują świetny sezon.Dwa ostatnie sezony kończyli na ostatnich miejscach,w zeszłym sezonie uciułali zaledwie 35 punktów.
Spory progres zaliczyła ta ekipa,jest to efekt kilku wzmocnień.
W bramce świetnie spisuje się Kovar,obronę wzmocnili Viklund oraz Lepisto.
W ataku świetny sezon notuje Malykhin,który ma już na koncie 22 gole i tyle samo asyst.
Atak wzmocnił między innymi Lewandowski.
Zespół zdecydowanie lepiej spisuje się na własnym lodowisku,ale to nie znaczy,że na wyjazdach grają źle.Grają całkiem przyzwoicie,a jeśli przegrywają to raczej są to mecze &#39;na styk&#39;.Może wyjątkiem tutaj jest porażka właśnie w Astanie z września ub.roku 2-7.
Tego meczu jednak nie ma zbytnio co brać pod uwagę,bo minęło od tego meczu sporo czasu.
Zresztą &#39;Kierowcy&#39; u siebie zrewanżowali się za tą porażkę zwyciężając 6-2.
Wbrew temu co pokazuje kurs,goście na pewno nie są z góry skazani na porażkę.Mają sporo argumentów,by w jutrzejszym spotkaniu wygrać.Szczególnie,że tak jak wspomniałem gospodarze ostatnimi czasy mają lekkie problemy w ofensywie.
Jeśli do tego Kovar wejdzie dobrze w mecz to o dobry rezultat można być spokojnym.Mam nadzieję,że zagra tak jak przyzwyczaił do tego wszystkich przed Sochi.Bronił wtedy naprawdę świetnie,w grudniu i styczniu został wybierany golkiperem miesiąca.
edit.Pojawiło się info,że Boyd powinien na jutrzejszy mecz być gotowy.Typ podtrzymuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
UFA-Torpedo OT@2.50 b365 ✅ 0-1
Wczoraj w Ufie zwyciężyli goście 3-1 i w serii prowadzą 1-0.
Gospodarze zagrali słabe spotkanie.Nie było w ich grze widać zaciętości i zaangażowania.
Ekipa Torpedo,która posiada spory potencjał w ofensywie z prezentu jakim była słaba gra przeciwnika skorzystała i zasłużenie wygrała.
W ataku mają kim postraszyć.Szczególnie skuteczne jest trio Salminen-Wolski-Immonen.Ten ostatni to uczestnik Olimipady w Soczi.
Świetnie spisuje się wymieniony Kanadyjczyk polskiego pochodzenia Wolski,który sporo strzela i asystuje(19+19).
Uważam,że Torpedo jak najbardziej stać dziś na odniesienie kolejnego zwycięstwa.
To Ufa dziś zagra pod ogromną presją,bo Torpedo już 1 krok w kierunku awansu do 1/4 zrobiło.
Na pewno nie zagrają tak jak wczoraj,czyli bez jaj,tego można być pewnym.Będą chcieli za wszelką cenę dziś wyrównać stan rywalizacji,bo w Novgorodzie o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.
W takich meczach nie trudno o błędy.A błędy ofensywnie grające Torpedo wykorzystywać potrafi.

Mecz o 12:00 polskiego czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lokomotiv OT-Dynamo [email protected] B365 ✅ 2-1

Dynamo wygrało 2 pierwsze spotkania u siebie i prowadzi w serii 2-0

Drużyna z Jarosławia w 1 spotkaniu zagrała dobrze w pierwszych 20 minutach.Według mnie zgubiło ich to,że w 2 i 3 tercji zagrali zbyt ostrożnie,po prostu skupili się tylko i wyłącznie na tym by obronić korzystny wynik.
W sumie w całym spotkaniu oddali zaledwie 12 strzałów na bramkę.Z takim przeciwnikiem jak Dynamo to zdecydowanie za mało by odnieść zwycięstwo.
Dynamo w 2 i 3 tercji miało dużą przewagę,brakowało jednak skuteczności.
W połowie 3 tercji udało się w końcu pokonać dobrze spisującego się w tym meczu Sanforda.Minutę później było już 2-2 i taki wynik utrzymał się do końca regulaminowego czasu.
W dogrywce wynik ustalił Karpov i to Dynamo mogło się cieszyć ze zwycięstwa.
W 2 spotkaniu było sporo walki.Po obu stronach po 7 czy 8 kar,nie udało się jednak żadnej z drużyn okresu w przewadze wykorzystać.
Na pochwałę na pewno zasługują obaj bramkarze.
W tym meczu to Dynamo prowadziło 2-0,gości jednak stać było tylko na 1 trafienie.Nie można im jednak odmówić woli walki,sporo serca włożyli w ten mecz i teraz nie pozostaje im nic innego jak zwyciężyć w 2 spotkaniach u siebie.
Jutro do składu Dynama ma powrócić Sergei Soin,który z powodu kontuzji nie mógł wziąć udziału w turnieju w Soczi.
Jego powrót to nie jest zbyt dobra wiadomość dla gospodarzy dzisiejszego spotkania.Nie wiadomo jednak tak naprawdę w jakiej formie będzie ten doświadczony gracz po dłuższej przerwie.
Myślę,że Kolejarzy po tym co pokazali w Moskwie jak najbardziej stać na odniesienie zwycięstwa.
Przed fazą play-off w 4 spotkaniach u siebie zaaplikowali rywalom aż 19 bramek.
Widać,że zespół po zmianie trenera,o czym już zresztą ostatnio pisałem gra dużo bardziej ofensywnie.No może poza tymi 2 tercjami w 1 spotkaniu;)
Jak będzie jutro zobaczymy,ale na pewno nie stoją na straconej pozycji.Dodatkowo atut własnego lodowiska zrobi swoje.
Trener Dave King to na tyle stary wyga,że już doskonale będzie wiedział jakie kroki poczynić,by zespół jutro odniósł zwycięstwo.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - SKA
jak na razie w serii 2:0 dla SKA, ale czy do końca zasłużenie ? tutaj mógłbym się niezgodzić. Mimo tego że CSKA przegrało drugie spotkanie aż 5:1 to i tak można powiedzieć, że wcale nie byli gorsi od gospodarzy, wiem że to śmiesznie brzmi ale ekipa z Moskwy oddała w tych dwóch spotkaniach ponad 70 strzałów i tylko jeden został zamieniony na bramkę. Myślę że brak skuteczności jest tu póki co największym mankamentem, no i postawa Salaka, który jest pierwszoplanową postacią drużyn SKA. Dziś rywalizacja przenosi się do Moskwy i myślę że jest to kluczowy mecz dla gospodarzy, brak zwycięstwa może oznaczać zakończenie przygody z PO. Osobiście uważam, że mimo wszystko gospodarze dziś się przełamią, mają bardzo dobrą drużynę, gwiazd nie brakuje, tylko brakuje zimnej krwi w sytuacjach pod bramką SKA. CSKA potrafi świetnei zneutralizować poczynania ofensywne rywala, dla porównania SKA oddało nieco ponad 50 strzałów, ale z tego 6 zamienionych na bramki i to jest ta różnica że Petersburg strzela a CSKA nie. Najważniejszy element jaki CSKA musi poprawić to gra w PP w obu meczach mieli 7 lub 8 okazji gry w PP i nic z tego nie wynikło, jak się nie wykorzystuje tego elementu gry przeciwko SKA to niestety ale o dobrym wyniku można zapomnieć. Mam nadzieję że dziś Moskwa odżyje i niekoiencznie w dobrym stylu, ale pokona gości, mają ku temu predyspozycje i wydaje mi się że w podświadomości wiedzą że byli lepsi w dwóch pierwszych grach.

CSKA ML OT / 2.40 TonyBet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom