>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
prosze o poprawienie w typie niedzielnym spotkania...Zamiast Bayern - Lyon ma byc oczywiście Bayern - PSG Przeoczenie przy kopiowaniu formułki zdarzenia ze środy....Dzk

Poprawione, na przyszłość podawaj link do postu. //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Witam..Panowie moderatorzy pomyślcie nad modyfikacją tabelki od września. Chodzi mi o dodawanie i odejmowanie 100 pkt. na koniec cyklu za skuteczność. Jest to totalnie nieuzasadnione z punktu buchmacherki , jednocześnie krzywdzące dla tych którzy trafiają wysokie kursy. Dla przykładu....Ktoś kto zagra np. 16 zdarzeń w miesiącu z kursem 1.70 i trafi 10 z nich ma skuteczność 60% (6/10). Pozwoli mu to uzyskać 1700 jednostek ,a po odliczeniu wkładu czyli 1600 j da mu taka gra 100 j zysku na koniec cyklu czyli miesiąca. Podam teraz przykład odwrotny bazując na sobie. Mam w tej chwili 841 j wyrobionego zysku i przyjmując że nie trafię do końca miesiąca żadnego zdarzenia ( nast. 7 pudeł ) moja skuteczność wyniesie 11 trafionych na 31 zagranych co daje zaledwie 35 %. Ale mimo to odejmując od 841 j 700 następnych zostanie mi 141 j na koniec cyklu.
Już na tym przykładzie widać że czynnikiem determinującym grę wbrew pozorom nie jest skuteczność procentowa a wysokość trafianych kursów. To tak jakby karać drużynę za 4 zwycięstwa i 6 porażek w 10 meczach kosztem ekipy która nie przegrała i zremisowała 10 spotkań. Finalnie ta bez porażki była słabsza bo zdobyła 10 pkt , a ta druga lepsza bo miała ich 12.

Bukmacher nie odejmuje nikomu pkt.za skuteczność , dla każdego grającego wystarczająca karą są przegrane pieniądze.
Pomyślcie ewentualnie nad tym bo mimo wszystko dotychczasowe rozwiązanie psuje mocno zabawę i tak jak napisałem wcześniej jest nieuzasadnione
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Sorki, że tak późno ale parę dni mnie nie było. Mój typ z Soboty powinien zostać rozliczony jako nietrafiony:

Brawo za postawę fair play //Waldi1979
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Hello, poprosze o zmianę typu i kursu

Remis (Oostende +1)

kurs 3,85

Zrobione. Na przyszłość link do analizy. Karciarz
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Witam....Mogę jak to tradycyjnie w piątek prosić o wrzucenie niedzieli?..Dzk

tematy są zaplanowane z góry
karciarz
Nie było problemu 3 razy z rzędu wrzucić niedzieli w piątek . Miedzy innymi psotnik tak robił na moja prośbę. To w zasadzie mogłoby byc standardem przy weekendzie bo wiadomo że ludzie się rozjeżdżają i nie mają dodtepu do neta np. Tak akurat jest w moim wypadku. Nie sądze by to był problem bo niby jaki?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nie było problemu 3 razy z rzędu wrzucić niedzieli w piątek . Miedzy innymi psotnik tak robił na moja prośbę. To w zasadzie mogłoby byc standardem przy weekendzie bo wiadomo że ludzie się rozjeżdżają i nie mają dodtepu do neta np. Tak akurat jest w moim wypadku. Nie sądze by to był problem bo niby jaki?
Napisz do psotnick psotnick to możliwe, że przyspieszy założenie tematu na niedziele.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Napisz do psotnick psotnick to możliwe, że przyspieszy założenie tematu na niedziele.
Niedziela już odpalona, na przyszłość można spokojnie wcześniej odpalać tematy na dni weekendowe. W sensie np w piątek jednocześnie odpalać tematy na sobote i niedzielę. Jesli nie będzie tak ustawione z automatu, bo nie zawsze o tym pamiętam.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Proszę zmienić bukmachera na fortuna, dzięki

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Dostałem - 100 a Typ wszedł

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Witam...Mam błędnie rozliczony niedzielny typ. Sydney - DNB czyli Draw No Bet ( spotkanie bez remisu lub jak kto woli remis zwrot). Na dodatek Sydnej wygrało po dogrywce powinienem mieć zatem zwrot a nie -100 pkt. Mecz w regulaminowym czasie zakonczył sie wynikiem 0:0. Nie pierwszy raz grałem taki typ i do tej pory był rozliczany poprawnie wedle wyniku jaki padł na boisku. Proszę o poprawienie. Dzk...

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik

Nie zauważyłem, że tego bukmachera nie ma na liście w regulaminie, można zmienić na bukmachera lvbet ? Tam kurs jest 1.49 na to samo zdarzenie :)

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Typ na minus, wygrali niestety tylko 4 punktami.

Poprawione, brawo za postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę o zmianę z Giorgi na Cornet

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom