>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Charleroi - Lech Poznań
Typ: Charleroi
Kurs: 2.35
Bukmacher: STS
Analiza:
Przedwcześnie przerwany sezon w Belgii Charleroi zakończyło na bardzo dobrej 3 lokacie. Jest to team, który jest bardzo mocny na swoim obiekcie, gdzie w poprzednim sezonie wygrał 10 z 14 meczy z bilansem bramkowym 26:9. Obecnie po 7 kolejkach są liderem rozgrywek Jupiler League z 6 zwycięstwami i jednym remisem oraz bramkami 13:3. Lech z kolei w polskiej Ekstraklasie zajmuje dopiero 10 miejsce po 5 kolejkach z bilansem 1-2-1 i bramkami 7:7. Jednak w kwalifikacjach do fazy grupowej LE we wcześniejszych 3 rundach Lech spisywał się dobrze, nie tracąc żadnego gola, a sami strzelili ich 11. Charleroi na swojej drodze do LE mieli tylko jednego przeciwnika, ale Partizan Belgrad to zdecydowanie bardziej wymagający przeciwnik od jakich miał Lech Poznań (Valmiera, Hammarby i Apollon). Stawiam tu na zdecydowaną wygraną gospodarzy, którzy będą chcieli za wszelką cenę przyjechać z zaliczką zwycięstwa do Poznania na rewanż. Kurs im bliżej meczu na pewno będzie spadał. Warty ryzyka jest również kurs na wygraną Charleroi min. 2 bramkami (3.95) oraz na porażkę drugiej naszej drużyny w kwalifikacjach do LE, czyli Legiuniuniusi, która zmierzy się z Qarabag'iem (4.20) ;)
W Lidze Europy nie ma rewanżów tak jak w Lidze Mistrzów w obecnych kwalifikacjach
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
No wlasnie lukacx95 o to chodzi ze ktos kto na koniec rywalizacji zdobył wiecej pkt ze względu na swoja taktykę i styl gry zostaje po prostu karany .. Mnie nie obchodzi kto jak gra , interesuje mnie zeby mi nikt nie zabierał wywalczonych pkt , ani nie dodawał nikomu za darmo .. Kazdy na starcie ma takie same szanse na ugranie jak najw. ilości pkt.Ja nie bronię nikomu pisać analiz z kursami 2.60 - 5.00...Po prostu na koniec powinny decydować zdobyte pkt a nie zabieranie albo dodawanie bo niby z jakiej racji?...Dochodzi do tego kwestia aktywności i ilości typow w ciagu miesiąca...Gram 30 w miesiącu na potrzeby konkursu a około 110 prywatnie to wiadomo ze ciężej jest mi uzyskać 50%... Ale jest to niepotrzebne skoro 38% ivtak daje mi spory zysk ze względu na wysoka średnia trafionych kursow np. ok 2.90-3.10... Dlaczego mam byc karany za to?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
No wlasnie lukacx95 o to chodzi ze ktos kto na koniec rywalizacji zdobył wiecej pkt ze względu na swoja taktykę i styl gry zostaje po prostu karany .. Mnie nie obchodzi kto jak gra , interesuje mnie zeby mi nikt nie zabierał wywalczonych pkt , ani nie dodawał nikomu za darmo .. Kazdy na starcie ma takie same szanse na ugranie jak najw. ilości pkt.Ja nie bronię nikomu pisać analiz z kursami 2.60 - 5.00...Po prostu na koniec powinny decydować zdobyte pkt a nie zabieranie albo dodawanie bo niby z jakiej racji?...Dochodzi do tego kwestia aktywności i ilości typow w ciagu miesiąca...Gram 30 w miesiącu na potrzeby konkursu a około 110 prywatnie to wiadomo ze ciężej jest mi uzyskać 50%... Ale jest to niepotrzebne skoro 38% ivtak daje mi spory zysk ze względu na wysoka średnia trafionych kursow np. ok 2.90-3.10... Dlaczego mam byc karany za to?...
Nikt nikogo nie karze w tym konkursie ani tym bardziej nie zabiera punktów czy też nie dostaje za darmo. Nikt też nie każe Ci grać 30 typów miesięcznie. Wystarczy oddać 10 typów. Nikt też nie każe ci grać typów z kursami 5.00. Jeśli uważasz, że z kursami 1.50 będziesz miał 100% skuteczności to graj po prostu niższe kursy. Zasady są jasno określone i jeśli ktoś przez cały miesiąc ma wysoką skuteczność typów to dostaje za nią punkty. Jeśli uważasz, że Twoja taktyka nie pasuje do zasad to trzeba zmienić taktykę a nie rozżalać się, że ktoś Cię karze za źle dobraną taktykę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Shadowe89..... Ja bukmacherką zajmuje się 17 lat.....Wiem kiedy zarabia się pieniądze a kiedy nie..Jak nie zabiera nikt punktów?...Idiotę robisz ze mnie? Przecież każdy kto ma poniżej 50% skuteczności dostaje -100...Nawet jak finalnie uzbiera np. 450 pkt więcej niż inni to te 100 pkt zostaje skradzione na koniec...Nie uważam że granie niskich kursów daje większą możliwość wygranej na koniec miesiąca , wręcz odwrotnie. Ewidentnie to widać na przykładzie tabeli.W bukmacherce ważne jest systematyczne zarabianie kasy.

Co komuś z wysokiej skuteczności typów jeśli finalnie zarabia na graniu mniej niż ktoś z niższą procentowa trafialnością?
Nie chodzi mi tylko o mnie , ale o zmianę chorych i niczym nie usprawiedliwionych zasad . To że są 10 lat takie same jak pisze Psotnik to nie znaczy ze są dobre. W bukmacherce jest ważny Yield i to on określa zysk / stratę gracza. Nie ma on nic wspólnego z zabieraniem ugranych pieniędzy ( punktów) albo dodawaniem za darmo.

YIELD = [Suma wygranych pieniędzy na czysto] / [Suma wszystkich włożonych pieniędzy] * 100%

Yield jest to nic innego, jak stosunek wygranych sum na czysto do wszystkich postawionych. Ten sposób wyliczania skuteczności, w porównaniu z tym podstawowym, daje nie tylko pogląd na trafność typu, lecz także podaje informacje na temat procentowego zysku, liczonego w realnym kapitale. Im wyższy yield, tym lepszy jest typer.


Wyraźnie widać na przykładzie konkursu że w niektórych przypadkach ktoś kto ugrał mniej jednostek ( kasy) w ciągu całego
cyklu dostaje na koniec +100 ; 150 ; 200 a ktoś kto ugrał więcej czyli był lepszy w nagrodę " dostaje" -100.... Pisałem juz o tym że jest to niczym nieuzasadnione i niesprawiedliwe. Przede wszystkim nie ma nic wspólnego z bukmacherką a wręcz jest jej odwrotnością. Jest to konkurs poświęcony bukmacherce , typowaniu i analizowaniu więc moja sugestia jest jak najbardziej na miejscu Nie wiem , albo udajecie że tego nie rozumiecie albo faktycznie tak jest. Pora zmienić te zasady bo są chore i niesprawiedliwe. Po prostu pozwólcie ludziom normalnie typować i wykazać się każdemu na własny sposób bez żadnej ingerencji na koniec -100 / +100 bo niby z jakiej racji.

Jeśli już co niektórym tak zależy żeby dostawać na koniec punkty za darmo bo nie są w stanie ich ugrać fair - play to przynajmniej przestańcie zabierać tym co je w uczciwej konfrontacji zdobywają. Jestem w stanie przystać na to by dodawać słabszym ale nie zabierajcie wszystkim innym którzy je wypracowali bez niczyjej pomocy z zewnątrz.
Ponawiam mój apel o to by zmienić zasady bo są po prostu złe. Pomyślcie o tym Panowie moderatorzy. Jeśli nie chcecie podejmować decyzji sami to zróbcie ankietę wśród użytkowników.

Pzdr....
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Wracając do poprzedniego mojego posta w najprostszy z możliwych sposobów naświetlę moją rację , choć doskonale wiem że większość biorących udział w konkursie wie o tym. Specjalnie Shadow89 dla Ciebie , może zrozumiesz...

Grając 4 typy po 100 jednostek każdy i trafiając 3 z nich z kursem np. @ 1.60 ; @ 1.55 ; @ 1.70 wygrana gracza będzie wynosić 485 jednostek ( 160 +155+170 = 485) , przy wkładzie 400 jednostek( 4 typy) czyli zysk to 85 jednostek ( 485 - 400 wkład). Procentowa skuteczność grającego to wysokie 75%. ( 3/4)

Inny grający zagra 5 typów trafiając tylko 2 za to obydwa z kursem @ 3.40 i @ 3.10. Wygrana grającego to 650 jednostek ( 340 + 310 = 650) , przy wkładzie 500 jednostek ( 5 typów) czyli zysk to 150 jednostek. Jego skuteczność w typowaniu to zaledwie 40% (2/5).

Który typer finalnie okazał się lepszy Twoim zdaniem ten który zarobił 85 jednostek mając 75% skuteczności , czy ten który zarobił 150 jednostek przy skuteczności zaledwie 40%....? W myśl zasady obowiązującej w konkursie temu pierwszemu dodajemy 100 jednostek nie wiem za co , a temu drugiemu który zarobił więcęj odejmujemy 100 jednostek...tez nie wiem za co.....

Procentowa skuteczność w bukmacherce często nie jest istotna czego przykładem jest to wyżej . Ważny jest zysk netto , czyli Yield jak kto woli. Choćby nie wiem co nie da się obronić tezy że skuteczność procentowa jeśli idzie o trafialność jest ważniejsza od ugrywanego zysku netto. Czarno na białym widać że reguły konkursu są złe i niesprawiedliwe.
Pora Panowie to zmienić na normalne i bawić się fair play do samego końca.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wracając do poprzedniego mojego posta w najprostszy z możliwych sposobów naświetlę moją rację , choć doskonale wiem że większość biorących udział w konkursie wie o tym. Specjalnie Shadow89 dla Ciebie , może zrozumiesz...

Grając 4 typy po 100 jednostek każdy i trafiając 3 z nich z kursem np. @ 1.60 ; @ 1.55 ; @ 1.70 wygrana gracza będzie wynosić 485 jednostek ( 160 +155+170 = 485) , przy wkładzie 400 jednostek( 4 typy) czyli zysk to 85 jednostek ( 485 - 400 wkład). Procentowa skuteczność grającego to wysokie 75%. ( 3/4)

Inny grający zagra 5 typów trafiając tylko 2 za to obydwa z kursem @ 3.40 i @ 3.10. Wygrana grającego to 650 jednostek ( 340 + 310 = 650) , przy wkładzie 500 jednostek ( 5 typów) czyli zysk to 150 jednostek. Jego skuteczność w typowaniu to zaledwie 40% (2/5).

Który typer finalnie okazał się lepszy Twoim zdaniem ten który zarobił 85 jednostek mając 75% skuteczności , czy ten który zarobił 150 jednostek przy skuteczności zaledwie 40%....? W myśl zasady obowiązującej w konkursie temu pierwszemu dodajemy 100 jednostek nie wiem za co , a temu drugiemu który zarobił więcęj odejmujemy 100 jednostek...tez nie wiem za co.....

Procentowa skuteczność w bukmacherce często nie jest istotna czego przykładem jest to wyżej . Ważny jest zysk netto , czyli Yield jak kto woli. Choćby nie wiem co nie da się obronić tezy że skuteczność procentowa jeśli idzie o trafialność jest ważniejsza od ugrywanego zysku netto. Czarno na białym widać że reguły konkursu są złe i niesprawiedliwe.
Pora Panowie to zmienić na normalne i bawić się fair play do samego końca.
Mam wrażenie że niepotrzebnie tracisz energię na coś co nie jest warte tylu czasu i tylu słów. Bo wydaje się że zapomniałeś o najważniejszym. Typy Dnia to nie jest bukmacherka, to jest KONKURS! Chocby z jednego powodu: stawka przydzielona dla wszystkich typów jest taka sama i stała = 100pkt, niezależnie czy grasz kurs 1.50 czy 5.00. A przecież nikt przy normalnym graniu nie gra płaskiej stawki przy różnych kursach, więc przykładanie tutaj yieldu, zysku czy innych mierników kompletnie nie ma sensu. To jest tylko konkurs, taki sam jak konkurs z okazji finału Ligi Mistrzów, tylko że cykliczny i trwający miesiąc. Reguły są wszystkim znane od lat, z kosmetycznymi zmianami na przestrzeni tego okresu więc naprawdę te oskarżenia o jakieś karanie kogokolwiek są grubym nieporozumieniem.

Ciągle piszesz że "jesteś karany" przez regulamin Typów Dnia albo twoja "taktyka jest karana". Bądźmy precyzyjni używając pięknego języka polskiego. Nie jesteś przez nikogo karany, a już na pewno nie przez organizatorów konkursu czy bezosobowy Regulamin. Jeśli już to co najwyżej sam się ukarałeś biorąc udział w konkursie, który ma Regulamin wg ciebie niesprawiedliwy. Pierwszym punktem Regulaminu jest zdanie że "użytkownik oddając swój typ w konkursie jednocześnie poświadcza że zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki". Z takimi warunkami jakie one są w danej chwili. Może w przyszłości się nieco zmienią, całkiem możliwe że nawet niedługo, ale do tej pory albo grasz wg tych reguł które są ustalone przez organizatora, i tyle.

Tym bardziej się dziwię że często jesteś w czołówce rankingu TD więc chyba nie są one aż tak niesprawiedliwe jak piszesz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Ok ..Psotnik odpuszczam temat bo widzę że uparcie udajesz że nie rozumiesz...Zabieranie komuś ugranych punktów jest karą , a dodawanie za darmo innym mimo że są słabsi w sportowej rywalizacji nie jest niczym normalnym ani fair - play. By taki absurd zmienić najprościej jest zmienić regulamin ale skoro uparcie się trzymacie tego , nie wiem w sumie dlaczego to niech będzie.
Konkurs jest poświęcony bukmacherce , więc jest bukmacherką. Przykład Yieldu jest jak najbardziej zasadny przy płaskiej stawce
100 jedn. dla wszystkich , tym bardziej że tylko wtedy w sprawiedliwy sposób można określić kto jak typuje
. Nie ma wówczas dywagacji typu jednego stać na stawkę 100 jedn , drugiego na 350 jedn. a trzeciego tylko na 35 jedn. dla przykładu. Pod tym względem jest idealny do oceniania na zasadzie ugranego Yieldu.

Mimo moich pytań kilkukrotnych nikt mi nie odpowiedział do tej pory dlaczego regulamin jest tak skonstruowany że po sportowej walce na koniec dochodzi do sztucznych ruchów typu -100/ +100;150;200. Ja wiem że Ci którzy dostają dodatkowe punkty za nic będą zadowoleni i optować przy swoim. Warunki regulaminu są mi znane i cały czas nalegam by je zmienić , a nie by ich unikać albo nie stosować . To jest zasadnicza różnica.

Mam w związku z tym inną propozycję. Cenię sobie sportową walkę i ten konkurs. Często korzystam z niektórych typów podawanych przez uczestników , ale drażnią mnie te anormalne zasady. Jestem w stanie począwszy od przyszłego miesiąca dorzucić do póli 400 zł. podwajając ją o 100% do kwoty 800 zł i robiąc to cyklicznie z miesiąca na miesiąc. Warunkiem są zmiany w regulaminie na te o które zabiegam.
Przemyślcie to. Wiem że zaraz ktoś napisze że to zabawa i pieniądze są nie ważne tym bardziej że po podziale wychodzą symboliczne kwoty , ale kto wie może z czasem ludzie zaglądający tutaj a póki co nie biorący w nim udziału dołożą swoją cegiełkę finansową. Znam takich którzy bacznie obserwują to forum , korzystają prywatnie z niektórych typów zarabiają dzięki nim pieniądze i chętnie się dołożą by zwiekszyć atrakcyjność konkursu. Są jednak tego samego zdania co ja, co do obecnego regulaminu. Uważam że im większy budżet tym większa atrakcyjnośc i zainteresowanie co zrozumiałe.
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik

Niestety,ale Vitor Ishiy wycofał się z turnieju. Można usunąć ten typ? Wtedy może coś nowego dodam. Pozdrawiam.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Niestety,ale Vitor Ishiy wycofał się z turnieju. Można usunąć ten typ? Wtedy może coś nowego dodam. Pozdrawiam.

Typ usunięty. Możesz śmiało dodać coś nowego.
Pozdrawiam
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Po dodaniu odświeżyłem stronę i kurs spadl na 3.80, proszę zmienić

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
UWAGA!

Zmianie uległ punkt regulaminu odnośnie skuteczności w konkursie, proszę zapoznać się z nowymi zasadami, zmiany obowiązują już od tego miesiąca. Aktualnie tabelka przedstawia się następująco:


49,99% i poniżej ▶ ➡ 0 punktów
50,00% - 59,99% ▶ ✅ 25 punktów
60,00% - 69,99% ▶ ✅ 50 punktów
70,00% - 79,99% ▶ ✅ 75 punktów
80,00% i powyżej ▶ ✅ 100 punktów

Kilka słów wyjaśnienia dlaczego tak, po pierwsze nie chcieliśmy rezygnować całkowicie z dodatkowych punktów ponieważ w konkursie mógłby zrobić się lekko mówiąc bałagan, duża część osób nie podawałaby typów, które gra obecnie, a byłyby to w większości kursy >5 i liczenie na łut szczęścia, według nas dział i konkurs straciłby na atrakcyjności, po drugie całkowita rezygnacja byłaby też niekorzystna dla osób, które swoją grę opierają na niskich kursach, a wysokiej skuteczności. Dlatego wybraliśmy według nas "złoty środek", osoby grające wysokie kursy, a mające niższą skuteczność nie będą miały odbieranych punktów na koniec miesiąca, natomiast osoby, które liczą przede wszystkim na wysoką skuteczność mogą powalczyć o dodatkowe punkty, jednak, żeby nie było zbyt dużych proporcji oraz, żeby te bonusowe punkty nie wpływały znacząco na klasyfikację końcową zmniejszyliśmy je o połowę przy okazji przerabiając lekko "widełki", aby punkty zmieniały się co równe 10% skuteczności. Mam nadzieję, że w miarę wytłumaczyłem czym się kierowaliśmy i że przynajmniej większość będzie pozytywnie nastawiona do tej zmiany.
 
Z 616K
W tym typie malo bycover 185,5 punkta i taki był kurs
Dyscyplina:Koszykówka Filipiny
Godzina: 12:45
Spotkanie: Nlex Road Warriors - Barangay Ginebra
Typ:1
Kurs: 2,50

Bukmacher : Forbet
Analiza: W tym pojedynku nie ma zdecydowanego faworyta i tak naprawdę to spotkanie to może zakończyć się każdym rezultatem.Jerst to 21 pojedynek tych drużyn po bardzo długiej przerwie w rozgrywkach i forma drużyn jest wielką niewiadomą.Oba zespoły mają w swoich składach koszykarzy którzy bardzo dobrze rzucają za 3 punkty i stawiam na wysoki wynik. tego meczu.Na pewno w tym pierwszym pojedynku drużyny nie będą zbyt dużej wagi przywiązywały do gry w obronie co na pewno pozwoli osiągnąć ten wysoki wynik.

trochę za późno na edycję bo spotkanie już się dawno rozpoczęło. / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Witam załogę,

mam pytanie dlaczego jeszcze nie ma wstępnej tabeli z klasyfikacją za typy dnia 1-10 październik ?

Bo jest tabela Typów Dnia za dni 1-11.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Po pierwsze forrest_gump to tutaj należy zgłaszać wszelkiego rodzaju błędy a nie w głównym temacie dnia tak jak ty to zrobiłeś: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-10-2020-poniedziałek.160533/post-6963846 . Po drugie warto jednak przeczytać regulamin forum nim coś się napiszę. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego ale to ty w tym momencie złamałeś regulamin. Ale tym już zajmą się admini. Po trzecie twój nick też raczej nie jest przypadkowy. Przejrzałem sobie twoje posty i jakoś nie widzę w nim ani jednego twojego typu a nie wspominając już o jakiejś rzeczowej analizie. Po czwarte polecam też adminom przyjrzeć się dokładnie twojemu kontu, bo mam jakieś dziwne wrażenie, że znajdą powiązanie z innym kontem, bo to wygląda na ewidentnie fake'owe konto. Po piąte jak wiedziałeś, że Lakersi wygrają z taką przewagą to dlaczego sam nie napisałeś analizy i nie wrzuciłeś jej na forum?
Można by tak w nieskończoność wymieniać twoje przewinienia i niedociągnięcia ale szkoda czasu na takie osoby jak ty, które tylko czepiają się innych i zarzucają im oszustwa. Także nie będę zniżał się twojego poziomu. Żebyś się tak już nie gorączkował to uspokoję Cię, że jeśli admini uznają, że analiza nie była trafna to dadzą za nią minusowe punkty i tyle. To jest tylko zabawa a nie walka na śmierć i życie. Dla mnie ważniejsze jest to że typ okazał się trafny i mogłem na nim zarobić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
Do góry Bottom