>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik

Prośba o zmianę bukmachera - kurs oferowany przez Fortunę

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Prośba o doklejenie reszty analizy:

Dziś razem z Moratą i Chiesa tworzy tercet ofensywy widać mają zamiar trochę postrzelać, a szansę są bo przeciwnik słaby, a w pierwszym składzie jeszcze Arthur rabiot i ofensywnie nastawiony Ramsey. Po porażce z Barceloną trzeba dziś wygrać, i jak tylko Morata nie będzie się że tak powiem"palił" do gry to Over drużynowy powinien wejść.

Post:


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer

Wkradla się pomyłka w lidze, zamiast tt cup powinna być "setka cup". Sorry za kłopot

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego typu dnia na dziś (piątek) z powodu przesunięcia spotkania

Później zamieszczę nową analizę

Dziękuję

Zrobione, na przyszłość podawaj link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Serie A
Godzina : 20 :45
Spotkanie : Sassuolo - Udinese
Typ : Sassuolo / +2.5
Kurs : 2.64
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Po sześciu kolejkach Sassuolo dosyć nieoczekiwanie na pozycji wicelidera. Drużyna gra skutecznie i z bilansem 4-2-0 jeszcze nie przegrała spotkania. Imponujący jest tez bilans bramkowy 18:9 co pokazuje jak ofensywnie jest nastawiony zespół . Jak widać Sassuolo zdobywa średnio 3 gole na mecz , o dziwo ciut wiecej na wyjazdach (3.33) niz w domu (2.67), tracąc ok. 1.5 bramki w spotkaniu. Dzisiaj kolejna okazja gdyż przyjeżdża przeciwnik wyjątkowo słaby.

Udinese na drugim końcu tabeli z 3 punktami i bilansem 1-0-5. Efektem jest 18 pozycja i dzisiejsze starcie raczej nie bedzie należało do łatwych dla gości.
Sassuolo to przede wszystkim Francesco Caputo. Ten środkowy napastnik gra dobry sezon mając na koncie juz 5 trafień. Rownież dzisiaj liczę na jego snajperski nos. Sadze ze gospodarze podtrzymaja dobra psse i wygraja to spotkanie zachowując jednocześnie overowy trend w swoich meczach.

Caputo to nie tylko siła napędowa Sassuolo, są jeszcze Berardii i Djuricic, lecz cała trójka nie zagra w tym meczu, przynajmniej według Flashscore.
Bez nich również grali w poprzednim meczu z Napoli na wyjeździe i o dziwo ekspertów wygrali. Na chłopski rozum jak ich pokonali bez wspomnianej trójki to z Udinese równiez powinni, ale w Serie A różnie to bywa w tym sezonie ;)
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków

Proszę o zmianę godziny na 15:00

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Przez nieuwagę typ na poniedziałek dałem na wtorek .
Proszę o usunięcie tego typu
Dałem ten typ na dziś i w trakcie tego przeniesienia wzrósł kurs z 2.00 na 2.10

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Przez nieuwagę typ na poniedziałek dałem na wtorek .
Proszę o usunięcie tego typu

PS. Będe wdzieczny za usuniecie postu mojego z dnia 10.11.2020

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę przenieść Typ na dziś bo omyłkowo dałem na jutro, dzięki
Post automatycznie złączony:

Wklejam go na dziś więc proszę usunąć post z jutra, dzięki

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka

Proszę o usunięcie ostatniego wersu, z typu. Rzeczywiście pomyliłem Benin-miasto z Beninem-państwem. Z góry dzięki

zrobione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka

Z automatu wpisałem 23:00, mecz odbędzie się o 23:30

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Proszę podliczenie mojej tabeli. Mam 263, więc jest błąd :D

Faktycznie, okazało się że za 20.11 w ogóle nie było nic wpisane, nie wiem jak to ominąłem. Z kolei w 1.11 było wpisane 53 zamiast 55 i stąd ta różnica. Teraz już wszystko poprawione, tabela zaktualizowana, screen też.
Pozdrawiam

//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik

Podałem typ po czasie, o dziwo fortuna przyjęła kupon, u reszty też dalej wisi ten mecz pre, ale na hltv widze że już grają i zaczyna się własnie 2 połówka 1 mapy, a zaczął się chyba o 15:40.
Post automatycznie złączony:


Podałem typ po czasie, o dziwo fortuna przyjęła kupon, u reszty też dalej wisi ten mecz pre, ale na hltv widze że już grają i zaczyna się własnie 2 połówka 1 mapy, a zaczął się chyba o 15:40.
Dobra nie było tematu, ostatecznie zabrakło 2 rund więc i tak 100, chciałem tylko zgłosić żeby było fairplay jakby weszło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Typ na dzisiaj (czwartek 26.11). Proszę o zmianę bukmachera z Forbet na eWinner oraz kursu z 2,85 na 3,05.
Dzięki.
Ale z jakiego powodu mielibyśmy zmienić kurs i buka? Jakiś błąd się tam wkradł poza tym, że w tym nowym jest wyższy kurs? Przykro mi, ale podajesz taki typ z takim kursem i z takiego buka z którego podałeś na daną chwilę gdy podawałeś typ w konkursie. Kurs może za chwilę spaść, może wzrosnąć, ale typ zostaje bo na moment zatwierdzenia posta taki właśnie widniał. Nie zmieniamy kursu tylko dlatego że trochę później znalazłeś wyższy kurs. Na przyszłość przed zatwierdzeniem posta po prostu warto sprawdzić wszystkie regulaminowe buki i wybrać najlepszą opcję.
 
Do góry Bottom