>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 5. Listopada



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech - Standard Luege
Typ : Lech / +1.5
Kurs : 2.65
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Zaraz po losowaniu grup pomyślałem ze rozgrzesze Lecha z ogólnego występu w tej edycji jesli zdobędzie minimum 7 pkt. Po 1/3 spotkań na koncie " Kolejorza" nadal 0 pkt. ale patrząc na kalendarz rozrywek ciezko było liczyć na takowe. Domowe spotkanie z Benfica i wyjazd do Rangesow raczej nie dawały większej nadziei na jakakolwiek zdobycz. Teraz jednak jest zupełnie inaczej . Pora złożyć parasol ochronny w postaci zachwytów nad przegranymi spotkaniami i wymagamy dzisiaj tylko i wyłącznie wygranej. Argumenty na to sa.

Standard podobnie jak Lech bez punktów do tej pory i dzisiejsza potyczka to mecz prawdy dla obu ekip. O ile przegrana Belgów przed tygodniem w. Lizbonie 0:3 była pewnie wkalkulowana o tyle wcześniejsza domowa z Rangers 0:2 juz raczej nie. Lech chcąc potwierdzić dobre opinie po meczach kwalifikacyjnych musi dzisiaj wygrac niezależnie od stylu.

W poniedziałkowym spotkaniu PP trener Żuraw dał odpocząć niektórym zawodnikom pierwszej jedenastki i dzisiaj powinni byc wypoczęci. Standard to ekipa na której obowiązkowo trzeba zrobic komplet pkt. grając u siebie i na to liczę.

165
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +262
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzinna: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań - Standard Liege
Typ: Lech Poznań powyżej 2.5 gola
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Poznański Lech pozytywnie zaskoczył przedzierając się jak burza do fazy grupowej Ligi Europy. W tejże zaś na samym starcie nie był typowany jako jeden z faworytów do wyjścia z grupy. Tym niemniej nie można powiedzieć, że silni rywale, tacy jak Benfica czy Glasgow Rangers, rozbili naszego rodzynka w tegorocznych pucharach. Dwie bramki strzelone Benfice i jednobramkowa porażka ze Szkotami, to coś co potrafi tchnąć optymizmem w świetle kolejnych spotkań. A gdy już jesteśmy w temacie kolejnych spotkań, to oto właśnie Lech ma dzisiaj najłatwiejsze zadanie. Najłatwiejszy mecz spośród wszystkich sześciu. Podejmuje u siebie Standard Liege, które jest w posobnej sytuacji - bez punktu po dwóch meczach z wymienionymi wyżej rywalami. Nie dość tego - Belgowie nie zdobyli jeszcze ani jednej bramki. Czy uda im się to na Bułgarskiej? Nie jest to takie oczywiste, ale nie będę typował zero-jedynkowo na zdobyty bądź nie gol po stronie gości. Natomiast daję spore szanse Lechowi na zdobycie nawet trzech bramek z przeciwnikiem, który jak dotąd nie dominuje w swojej lidze. Poznaniacy doskonale wiedzą, że będzie to relatywnie najłatwiejsze spotkanie spośród wszystkich sześciu w grupie, i jeśli nie u siebie w meczu z takim przeciwnikiem szukać punktów i goli, to tak naprawdę już nigdzie. Lech w meczu z Benficą pokazał się z dobrej, ofensywnej strony, oddając więcej celnych strzałów (oraz wszystkich ogółem) niż przeciwnik. Standard Liege w konfontacji z Benficą niemal nie istniał. Jeden celny strzał na cały mecz, pięć ogółem, i zachowane czyste konto do przerwy - to wszystko na co było stać Belgów. Wcale nie twierdzę, że dzisiaj Lech jest w wielkiej formie, wszak dokonania ligowe - i dalekie 10. miejsce nie wskazują na wybitną formę Kolejorza. Ale wysoka (druga po Rakowie) średnia bramek na mecz, udowodnienie możliwości swojej mobilizacji, wreszcie - najlepsza szansa na odmienienie swojej sytuacji w grupie - wszystko to świadczy o tym, że powinniśmy zobaczyć ofensywne spotkanie z ostateczną korzyścią bramkową po stronie Lecha.

370
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +392
stanley-63 790K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 18:55
Spotkanie : Slavia Praga : Nice
Typ : Slavia Praga powyżej 1.5 gola
Kurs : 2.45
Bukmacher : ETOTO

Bardzo ciekawie jest w grupie C gdzie obie drużyny grają , po 2 kolejkach wszystkie drużyny mają po 3 punkty , na początek Slavia doznała porażki 3:1 z H. Beer Sheva i można to uznać za niespodziankę , w drugiej kolejce jednak Slavia u siebie pokonała Leverkusen 1:0 , z kolei Nicea na początek dostała baty od Leverkusen 6:2 by potem u siebie pokonać H. Beer Sheva 1:0 , dziś liczę że Slavia powinna zgarnąć pełną pulę , trochę pod znakiem zapytania stoi forma Slavii bowiem rozgrywki w Czechach są zawieszone , dopiero teraz po miesięcznej przerwie powracają na boiska i 8 listopada zmierzą się u siebie z Mladą B i chyba nie ulega wątpliwości że powinni zgarnąć komplet pkt , ale wracając do tego meczu to dawno bo dawno w 2017 roku obie drużyny spotkały się towarzysko i Slavia ograła Francuzów 4:1 , liczę na komplet pkt Slavii ale daję na przynajmniej 2 gole bo myślę że stać ich na parę bramek w tym meczu !

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +323
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań – St. Liege
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Dla obu ekip to ostatnia szansa by pozostać w walce o awans, tutaj półśrodka czyli remisu nie może być na pewno obu ekipą nic to nie da, to już jest jeden argument za tym by tutaj poszukać bramek. Druga sprawa to Lech w całej edycji Ligi Europy gra swoją piłkę, ofensywna piłkę, bardzo odważnie podeszli do spotkań nie będą tak naprawdę faworytem w żadnym meczu. To jest właśnie siła tego Lecha który nie boi się atakować, zresztą widać że bronienie im słabo wychodzi tutaj swoje odzwierciedlenie znajduje zasada najlepsza obroną jest atak. Zagrali u siebie bardzo dobre zawody z Benficą przegrali 2:4 ale pokazali właśnie tą pasję w ataku. Dziś na pewno zagrają z taką samą odwagą tym bardziej że Belgowie ogromne problemy kadrowe w defensywie – wypadli fundamentalni gracze tej formacji na czele z Zinho Vanheusden. Do tego w wyniku badań na COVID dziś niedostępni będę także: Collins Fai (prawy defensor), Konstantinos Laifis (stoper), Damjan Pavlovic (defensywny pomocnik), Eden Shamir (środkowy pomocnik), Moussa Sissako (stoper) i Abdoul Tapsoba (prawoskrzydłowy). Ogormne problemy w defensywie, ale tak uciepiał najmniej tak wiec Belgowie też tutaj nie przyjadą się bronić, zresztą też swoje gry nie opierają na grze defensywnej. Do tego wszystkiego dochodzi ta sytuacja w tabeli, szyba bramka i mecz się otworzy bo nie wierze by którakolwiek z ekipa będzie wstanie po strzeleniu bramki się bronić i przejść na granie na to co mają.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +411
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Cilic M. - Humbert U.
Typ: Humbert
Kurs: 1.67

Bukmacher: efortuna
Analiza:

Czekałem aż wystawią kursy na to spotkanie, bo w normalnych warunkach 1.4 na Francuza byłoby git, a że po drugiej stronie duże nazwisko to 1.67, jak dla mnie zdecydowanie do grania. Humbert ma passę 7 wygranych meczów z rzędu w tym z naprawdę poważnymi turowymi grajkami: De Minaur, Ruud, Evans, Carreno-Busta i wczorajszy mecz z Tsitsipasem, który oglądałem, wydawało się że jak nie zamknie meczu w 2. setach to przegra a tu się okazało że super fizycznie i psychicznie wytrzymał. Świetny serwis, niesamowite mijanki, dobrze kątowo grane, niewygodny przeciwnik dla topu, a co dopiero Cilicia, który gra w kratkę, forma poniżej przeciętnej, oglądałem go w meczu z Augerem który średnio biegał bo grał z kontuzją co chwile medical a i tak o mały włos by wygrał. Cilic jest drewniany, serwisu też nie trzyma nadzwyczajnie także nic tylko grać młodego. W sumie to polecam ;)

67
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +141
verno 646,9K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 15
:00
Spotkanie: Reaktor vs Lisy
Typ: Lisy
Over 3.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Następny mecz to Reaktor z Lisami, który dzisiaj oglądałem i to co się tam działo już się nie powtórzy jutro, Lisy powinny skończyć ten mecz z 4 bramkami jak nie więcej bo tych okazji mieli mnóstwo i to że wykorzystali zaledwie 1 i padł wynik 1:1 można nazwać sporym szczęściem i prezentem dla Reaktoru. Gra Lisów wygląda coraz lepiej z meczu na mecz ostatnio nawet wygrali na Irbis czy Chaike w ładnym stylu i dzisiejszy mecz nazwę jedynie wypadkiem przy pracy, gospodarze nie wiedzieli zbytnio co się dzieje, strzelili na początku bramkę w power playu i potem już nie byli za bardzo widoczni a z czasem Lisy coraz to mocniej atakowali i wyglądało to jak modlenie się o koniec meczu z tym wynikiem 1:0. Reaktor w tym sezonie gra po prostu miernie jakieś pojedyncze wygrane na styku i to jeszcze na słabe drużyny, jedyna niespodzianka to wygrana 3:0 z Avto jednak o tym meczu też wcześniej pisałem i w rewanżu Avto rozbiło ich 5:2 i tak wygląda ich większość przegranych gdzie często dostają po minimum 4 bramki także po tym co dzisiaj widziałem nie widzę opcji aby Lisy znowu miały takie tragiczne problemy ze zdobyciem goli bo ich po prostu dominowali a nie jest łatwą sztuką mieć tak słaba skuteczność dzień po dniu.


70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +225
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań - Standard Liege
Typ: Lech wykorzysta rzut karny
Kurs: 5.85
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Przeciwnik Lecha to rywal na poziomie Charleroi , na papierze oczywiście. A tamtych Lech ograł 2:1, mimo pół godziny grania w osłabieniu. Kolejarz w dwóch meczach które przegrał i tak dobrze się prezentował, szkoda tego drugiego meczu kiedy minimalnie 0:1 w Glasgow. W Lidze Lech bardzo słabo jak na taką ekipę, za to w tych rundach kwalifikacyjnych gra była świetna i bardzo wysokie wyniki, po trzy gole conajmniej strzelane oprócz Belgów ale jak już pisałem przez czerwoną kartkę, może by i padła jeszcze trzecia. Tyle co napisałem może by i przy dobrej o ofensywnej grze wystarczyło, ale szansę jak dla mnie się zwiększają bo w liege szpital, kontuzje i korona, kilku naprawdę ważnych graczy, szczególnie w obronie, jak i brak kapitana zespołu. Brak Vanheusden obrońca 8/0, Muleka 4/1 napastnik, Shamir pomocnik 5/0, i paru innych. Oczywiście Lech bez Kamińskiego, Tiby
Belgowie przylecieli do Poznania aż bez siedmiu zawodników, w tym Zinho Vanheusdena kapitana i lidera defensywy. Belgijski LeSoir pisze, ze Standard musi borykać się z wieloma problemami, a ilość złych wiadomości jakie dopadły ten klub jest ogromna.
Jako że mnie ubiegł kolega zmieniam mój podbój bramkowy Lecha na wykorzystany karny a to tylko dlatego że kapitanem gości jest stoper taki jak Ramos w Realu i też jego zastępca jest chory a jak widzę co Dynamo zrobiło dzisiaj w polu karnym to czemu nie skorzystać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań - Standard Liege
Typ: obie strzela ? Tak
Kurs: 1,73
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Lech Poznań podejuje u sibie belgijska druzne St. Liege obie ekipy bez punkt w Lidze Europy, dzisiaj beda walczyci 3 miejsce nie mam tutaj faworta mimo iz bukmacher wystawia Lecha za tego faworyta. Dla mnie nasze polskie druzyny sa bardzo slabe i graja piach, i nie wierze w to ze choc jednej bramki nie straca nawet z takim przecietniakiem jak belgisjka druzyna. Popatrzyłem na mecze Lecha to w naszej lidze traci prawie w kazdym meczu bramke ostatnio w PP ze Zniczem 2 stracone, wczesniej z Cracovia czy Jaggielonia. Zaś goscie spotkania po statystykach pokazuja ze w ataku sa mega słabi ja wierze mimo wszystko ze z Lechem strzelą jedna bramke chociażby z 11stki. Kurs na to zdarzenie to 1,73 mysle ze jeszcze jutro zejdzie na jakies 1,65.

73
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +336
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crvena Zvezda- Gent
Typ : 1
Kurs : 1.76
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Po emocjach związanych z liga mistrzów czas na czwartkowe spotkania w ramach ligi europejskiej. W bezpośrednim starciu zmierza się Crvena Zvezda kontra Gent. Goście przed tym pojedynkiem są bardzo oslabieni kadrowo. W tym spotkaniu trener Gent będzie musiał sobie poradzić bez kilku kluczowych zawodników. Aktualnie goście są w fatalnej dyspozycji zarówno w pucharach jak i lidze. Przegrywaja mecz za meczem. Crvena to solidny zespół a grając u siebie są naprawdę bardzo groźni. Biorąc te wszystkie aspekty widzę tylko jeden rezultat końcowy A jest nic wygrana Crveny.

76
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +54
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Benfica - Glasgow Rangers
Typ: Glasgow Rangers strzelą gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Glasgow Rangers jest bardzo mocne w tym sezonie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to notują oni serię dziewięciu zwycięstw. Patrząc na ich wyniki, to od jakiegoś czasu więcej goli strzelają na wyjazdach niż u siebie. W ostatnim meczu wyjazdowym z Kilmarnock strzelili tylko jednego gola, ale za to wcześniej mieli serię aż sześciu spotkań wyjazdowych, w których to strzelili gola w obydwu połowach. Poziom ich rywali w tamtych meczach był różny, ale nie brakowało solidnych zespołów: Standard Liege, Celtic, czy Willem II. Wiadomo, że Benfica to jest poziom wyżej niż te drużyny, ale z defensywą Benfiki nie jest najlepiej. Ostatnio przegrali z Boavistą 0:3 tracąc gole w obydwu połowach. W obu połowach stracili też bramkę w spotkaniu z naszym Lechem Poznań. Glasgow Rangers potrafią dobrze grać z kontrataku i uważam, że stać ich na strzelenie gola w obu połowach.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +240
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Dundalk
Typ: druga drużyna strzeli gola - typ NIE
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Idę tropem moich poprzednich propozycji i dziś znów wypatrzyłem zdarzenie że jedna z drużyn nie strzeli bramki a konkretnie irlandzkie Dundalk. Ich obecność w fazie grupowej Ligi Europy osobiście uważam za przypadkową i szczęśliwą bo o ile wyeliminowanie po karnych w wyjazdowym meczu z Sherifem Tiraspol z Mołdawii można uznać za sukces, o tyle eliminacja drużyn z Andory czy Wysp Owczych jest po prostu tylko do odnotowania w statystykach. Dundalk grało jako mistrz Irlandii w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, tam jednak w pierwszym swoim spotkaniu musiało uznać wyższość słoweńskiego Celje przegrywając na wyjeździe 0-3.
W grupie Irlandczycy ponieśli 2 porażki (1-2 u siebie z Molde i 0-3 na wyjeździe z Arsenalem). W ostatnich dwóch meczach ligowych również nie grzeszą skutecznością. Strzelili w nich zaledwie 1 bramkę notując remis i porażkę.
Rapid też ma na koncie 0 punktów po dwóch kolejkach fazy grupowej. Uległ on najpierw u siebie Arsenalowi 1-2 a w ostatniej kolejce doznał wyjazdowej porażki a Norweskim Molde przegrywając ten mecz 0-1. W swojej lidze na 6 kolejek tylko w jednym spotkaniu Rapid zachował czyste konto co może trochę niepokoić. Mnie przekonuje jednak ku temu typowi to co pisałem na początku, że nie uważam Dundalk za zespół który zasługuje na fazę grupową LE.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 653,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stolowy, Setka Cup
Godzinna: 10:20
Spotkanie: Sachuk-Skhabitsky
Typ: Sachuk
Kurs: 1.82
Bukmacher: betclic
Analiza: Sachuk jest po dwóch ciężkich bojach pieciosetowych i tym samym zakończył passę zwycięstw. Z kolei Skhabitsky przegrał również dwa spotkania z rzędu. Obydwaj zawodnicy mają 50/50, stąd takie kursy wystawione przez buki. Sachuk jednak wykazuje symptomy dobrej gry. W tych dwóch ostatnich porażkach wcale nie gral źle. Mam nadzieję, że po spotkaniu z najbliższym spotkaniu wróć na ścieżkę zwycięstw.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2020
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ronnie O'Sullivan - Michael Holt
Typ: Handicap frejmowy - Michael Holt (+2.5)
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Mistrz świata zaczął nowy sezon słabo, a już zwłaszcza jak na jego standardy. Najpierw sensacyjna wtopa w European Masters z debiutantem Hillem (4-5), potem kiepski run w English Open rozpoczęty męczarniami z francuskim amatorem Ochoiskim (4-2), a zakończony dotkliwą przegraną ze Stevensem (1-4), przy czym ani jeden ani drugi nie grali wielkiego snookera. Holt ma swoje ograniczenia, głównie mentalne czy charakterologiczne, ale jeśli chodzi o czyste umiejętności to ja go lokuje blisko top16, zwłaszcza jak czuję dobrą formę. A początek sezonu dla Holty’ego jest obiecujący: nie licząc CLS z samego początku sezonu to przegrywał tylko z Trumpem (2x), a w drugim meczu Trump musiał odwracać wynik meczu. Pokonał za to Hamiltona, Jonesa czy Ninga (no i Jimmy’ego White’a). Kursy jak zwykle wystrzelone w kosmos w stronę O’Sullivana, w ogóle nie biorące pod uwagę jego aktualnej gry, ani gry rywala, nie mówiąc o krótkim dystansie meczu, który z definicji daje większe szanse underdogom. Moim zdaniem pogromu nie będzie, a nie zdziwi mnie nawet niespodzianka. O’Sullivan w nowym sezonie, przynajmniej na początku, gra bardzo agresywnie, ryzykownie, problem w tym że nie wchodzą długie i stąd się biorą te wyniki w dużej mierze, bo Rakieta jak nie trafi pierwszej czerwonej i potem wbije setki to zostawia dobre szanse rywalom. A jeśli taki rywal ma umiejętności by zbudować wygrywające podejście z takiej szansy to wtedy rodzą się problemy dla Ronniego. Moim zdaniem Holt mu umiejętności by wykorzystać błędy faworyta, bo te na pewno się pojawią (a przynajmniej bardzo się zdziwię jeśli na tym etapie O’Sullivan zagra bezbłędny mecz).

100

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:35
Spotkanie: Legia W. - Trefl Sopot
Typ: Sopot (+5,5pkt.)
Kurs: 1.84
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Szanse na zwycięstwo, którejś z drużyny są 50/50. Po tym spotkaniu, jedna z drużyn zakończy swoją serię zwycięstw - Legia bilans 7-0 w meczach domowych, Trefl bilans 3-0 w meczach wyjazdowych. Przyjrzyjmy się bliżej obydwu zespołom. Legia Warszawa jak na razie imponuję. Zaledwie dwie porażki w lidze. Ostatnie spotkania wygrane kolejno z Ostrowem Wlk. i Lublinem. W meczu z Lublinem nie zagrali jakoś nadzwyczajnie dobrze, bardziej Start zawalił ostatnią kwartę. Liderami są wątpienia Justin Bibbins, Jamel Morris i Jakub Karolak. Pod koszem w zespole „Zielonych Kanonierów” najsilniejszą stroną jest były zawodnik Asseco Arki Gdynia, Dariusz Wyka (śr. 7.55 zbiórki).
Trefl Sopot ostatnio nie gra równo. Najpierw wysoka porażka z Gliwicami, następnie wysoka wygrana z będącym w dobrej formie Toruniem i przegrana po wyrównanym meczu ze Szczecinem. Zatem do schematu pasowałoby teraz zwycięstwo po wyrównanym meczu :cool: Po trzech meczach domowych nadszedł czas na wyjazd. Sześciu zawodników z Sopotu zdobywa średnio ponad 10 punktów w spotkaniu - Karol Gruszecki, Łukasz Kolenda, Dominik Olejniczak, Paweł Leończyk, Michał Kolenda oraz T.J. Haws.
Dlaczego idę w stronę Sopotu? Moim zdaniem najważniejszym czynnikiem jest przewaga pod koszem. Dominik Olejniczak 137pkt. (11,4/na mecz) oraz Paweł Leończyk 133 pkt. (11,1/na mecz) grają bardzo solidnie i efektownie. Myślę, że zdominują strefę podkoszową i tam należy szukać przewag. Kolejnym czynnikiem jest bardziej wyrównany skład Trefla. Niezwykle ciężkie zadanie stoi przed młodym Łukaszem Kolendą, który będzie rywalizował z Justinem Bibbinsem, aczkolwiek ma on potencjał do zatrzymania rozgrywającego Legii i Marcin Stefański wymyślił jakiś pomysł na jego ograniczenie. Kolejnym ważnym aspektem jest starcie dwóch polskich czołowych obwodowych Energa Basket Ligi - Jakuba Karolaka z Karolem Gruszeckim. Będzie to bardzo ciekawy pojedynek, który nada dodatkowego smaczku dzisiejszemu spotkaniowi i będzie miał duży wpływ na końcowy rezultat.
Podsumowując stawiam na wyrównane spotkanie. Zarówno Warszawa jak i Sopot ma ma ciekawych zawodników i potencjał na walkę o top 5.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech - Standard Liege
Typ :1 połowa/spotkanie/...... Lech wygra 1 połowę i cały mecz/TAK
Kurs : 3.55
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Rzadko polscy kibice mają taką gratkę jak dzisiaj.Mecz opisany już w internecie wiele razy,na naszym forum również.
Postawię100kęNajlepiej na Lecha,jak ma wygrać to da radę już w 1 połowie po dobrym kursie 3,55
Co mogę dodać od siebie
-Standard 2 przegrane do zera w L.E i straconych 5 goli
-ostatnie 4 mecze na wszystkich frontach to wygrana u siebie 1-0 z Ostendą i 3 mecze przegrane do zera.
--drużyna zdziesiątkowana ,,coroną,, i słaba forma ogółem w ostatnich meczach
Lech
-4 mecze bez wygranej i ostatnio wygrana na wyjeżdzie 3-2 w Pucharze Polski ze Zniczem Pruszków/nie podejmuję się oceny,czy to dobry,czy zły wynik,2 stracone gole/
-bramki strzelają i to się liczy..... 7 goli w 4 meczach/,nawet 2 Benfice z którą Standard przegrał 3-0
-bez kalkulacji Lech będzie dążył do 1 wygranej w tegorocznej L.E.i ruszy do ataku już w 1 połowie
-dobra sytuacja kadrowa Lecha w odróżnieniu do gości zdziesiątkowanych chorobą i kontuzjami,bez możliwości rotacjami w zespole przy napiętym terminie spotkań co 3 dni/
-zagra filar zespołu Pedro Tiba
-gotowi do gry są również Kamiński,Crnomarcovic i prawdopodobnie Butko

255
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +350
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzinna: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań - Standard Liege
Typ: over 10,5 - liczba rzutów rożnych
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O Lechu już było dużo napisane, że zaskakują w Lidze Europy, dobra postawa w meczach z Benficą i Rangersami itd.. Dodam, że fajnie się na Lecha patrzy, gra ofensywna bez kalkulowania, gra od tyłu i przechodzenie do ataku poprzez kilka podań od strefy obronnej, wychodzenie spod pressingu. Oprócz bramek, które często pojawiają się w meczach Poznaniaków to zwróciłem uwagę na ilość rzutów rożnych, która też jest wysoka. Goście w tym aspekcie też wyglądają naprawdę dobrze. Dochodzi jeszcze sytuacja w grupie -przegrana w dzisiejszym meczu zmniejsza szanse na wyjście z grupy. Zatem obu drużynom powinno zależeć na strzeleniu bramki czy stworzeniu wielu sytuacji podbramkowych. Myślę, że będzie to otwarty mecz, a nie oczekiwanie na błąd przeciwnika i gra asekuracyjna. Jeśli chodzi o rożne to trzeba spojrzeć pod względem statystycznym:
- Lech Poznań średnia w lidze 6,9 rożnego na mecz
- St. Liege średnia w lidze 6,1 rożnego na mecz

Teraz statystyki z tegorocznych spotkań LE:
Benfica - St.Liege 10 RR
St.Liege - Rangers 11 RR

Rangers - Lech 14 RR
Lech - Benfica 15 RR

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +41
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech - Standard
Typ: Lech
Kurs: 2.4

Bukmacher: Betfan
Analiza:
Zazwyczaj ostrożnie patrzę na poczynania naszych klubów w pucharach, ale dzisiaj widzę ogromną szansę, aby Lech odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europy. Dlaczego? Trener Dariusz Żuraw wreszcie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, poza Bohdanem Butko i Mickeyem van der Hartem. W poprzednich meczach grupowych brakowało kluczowych dla Kolejorza graczy. W meczu z Benfiką za kartki pauzował Lubomir Satka, a w Glasgow nie zagrał kontuzjowany Pedro Tiba. Ponadto w obu tych meczach nie zagrał Jan Sykora, który na początku sezonu robił bardzo dobre wrażenie. Dziś zapowiada się na to, że Lech wystąpi w najmocniejszym zestawieniu, w przeciwieństwie do zespołu z Belgii. Aż sześciu graczy Standardu otrzymało pozytywne wyniki na koronawirusa, a w weekend poważnej kontuzji doznał kapitan Belgów, Vanheusden. Patrząc na poczynania gości, oraz na ich sytuację kadrową, myślę, że wywalczenie przez nich chociaż punktu w Poznaniu będzie sporym sukcesem. Kolejorz w poniedziałek odniósł pierwsze zwycięstwo po długiej przerwie, a patrząc na to że wszyscy kluczowi gracze Lecha są dostępni do gry, uważam że dziś w końcu Lech zdobędzie trzy punkty w Lidze Europy.

Prawdopodobny skład Lecha:
Bednarek - Czerwiński, Satka, Crnomarković, Kravets (Sykora) - Moder, Tiba, Ramirez, Puchacz, Kamiński - Ishak

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +316
K 57,7K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań - St. Liege
Typ: 1. drużyna - strzeli gola w obu połowach: TAK
Kurs: 3.40

Bukmacher: STS
Analiza: Rozwój sytuacji w grupie w której przyszło rywalizować podopiecznym Dariusza Żurawia, jednoznacznie wskazuje na to, że batalię o drugie, promowane awansem do następnej fazy Ligi Europy stoczą między sobą: Glasgow Rangers, St. Liege i Lech Poznań. Polski klub może śmiało w tym gronie liczyć na odniesienie sukcesu bo nie tylko rywale są jak to się potocznie określa "w zasięgu" ale i kalendarz rozgrywek jest sprzyjający taktyce jaką przyjął trener Kolejorza - odpuścił raczej skazane na niepowodzenie starcie z Rangers ( w Glasgow gra się ciężko nawet najlepszym), nie posłał tam lekko kontuzjowanych piłkarzy unikając zaostrzeń dolegliwości. Dał też wypocząć kluczowym zawodnikom i nie wystawił ich w składzie meczu Pucharu Polski. A teraz na dwumecz ze Standardem dysponuje dużym potencjałem kadrowym. Wypadło idealnie bo w razie wywalczenia z Belgami min. 4 pkt. to do miasta nad Wartą będzie musiał przyjechać Rangers by w prawdopodobnie decydującej o awansie potyczce mierzyć się z bardzo dobrze sprawującym się Lechem. A wiadomo że w roli gospodarza łatwiej o zwycięstwo (jednobramkowa porażka jaką zanotowali poznaniacy na wyjezdzie, jest jak najbardziej do odrobienia). Cieszy to, że pomimo kryzysu jaki ewidentnie przechodzi polska klubowa piłka nożna, co roku znajdzie się rodzynek co wstydu na arenie międzynarodowej nie przyniesie (w ubiegłym sezonie można było tak ocenić postawę Lechii Gdańsk), dlatego z przyjemnością podejmuję się analizy poczynań i ambicji Kolejorza bo o tym że tam się coś rodzi, gdzieniegdzie w internecie już z rok wcześniej można było się natknąć. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jakim zakończy się dzisiejszy mecz wydaje się być zwycięstwo gospodarzy z opcją remisu. Przyczyna leży oczywiście w problemach kadrowych jekie dopadły "Czerwonych" (Les rouches) - do Poznania nie mógł się udać najważniejszy zawodnik, kapitan i koordynator gry, uznawany w kręgach rzeczoznawców za kompletnego, występującego na pozycji środkowego obrońcy, wielkiej nadziei belgijskiej piłki: Zinho Vanheusden, piłkarz który mimo młodego wieku (21 lat) jest pragmatykiem na boisku, wiele "widzi" - nie działa chaotycznie, stanowi prawdziwy filar w organizowaniu akcji pozycyjnych zespołu. Jego nieobecność to jasna wskazówka dla gospodarzy, że w tej części defensywa gości będzie ich dużą bolączką. Wrzutki ze skrzydła na wysokiego napastnika w tym obszarze mogą poważnie zaniepokoić goalkeepera, bo jak się okazało ten kto miał go zastąpić, Konstantinos Laifis także musi pauzować. Nie zagra również prawy obrońca Collins Fai. A więc tu panować będzie chaos, może nawet po takiej wrzutce paść gol samobójczy. Czarno to widzę dla Liege bo na dodatek Philippe Montaniierowi zabraknie rasowego strzelca Jacsona Muleki. Jak można przypuszczać łatwiej Lech mieć chyba nie może i myślę że strzelą coś już w pierwszej odsłonie spotkania.

240
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +343
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hoffenheim - Liberec
Typ: Hoffenheim wygra obie połowy
Kurs:
2,00
Bukmacher: STS
Analiza:


Przed nami 3 kolejka Ligi Europy, w grupie L Hoffenheim nie ma sobie równych póki co, 2 pewne wygrane i komplet punktów, 6 bramek strzelonych i tylko 1 stracona. Ich przeciwnik zajmuje 3 miejsce z 3 punktami po zwycięstwie 1:0 z Gent doznał ostatnio porażki bardzo wysokiej z Crvena Zvezda aż 1:5.
Goście dziś zagrają bez aż 13 zawodników a wszystko to przez zarażenie COVID. Myślę, że w tym przypadku gospodarze mają jeszcze bardziej ułatwione zadanie aby po 3 meczach mieć komplet punktów i być już dość spokojnym o awans z grupy. Hoffenheim to drużyna, która jeśli ma możliwość strzelenia 5 bramek to to zrobi nie zatrzymują się oni na 1 bo wygrywają, nie... idą z atakami dalej i dalej.
Gospodarze są zdecydowanym faworytem ale, że kurs nie jest zachęcający spróbuję zagrać, że gospodarze wygrają obie połowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom