>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Prosze o zmiane godziny meczu w moim dzisiejszym typie z egiptu na 20:30.

poprawione / ibis
następnym razem daj link do posta.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Prosze o dopisanie w pozycji Bukmacher: Fortuna do mojej propozycji na niedzielę..Dzk

Dopisane, po raz kolejny przypominam przy zgłoszeniach podawaj link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Przez przypadek wrzuciłem typ na 17.10 na 18.10. Jak mógłbym prosić o przeniesienie typu na dzień 17.10 to byłbym wdzięczny.

Post przeniesiony//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Barcelona - Ferencvaros
Typ : Barcelona win
Kurs : 1,10
Bukmacher : STS

Analiza :

Wynik moze tu być tylko jeden ,Wygrana Dumy Katalonii.Hiszpański walec powinien bez problemów zdemolować naszych węgierskich braci.Co prawa Barcelona może się lekko oszczędzać , ponieważ już w sobotę czeka nas El Clasico.Ale biorąc pod uwagę fakt iż Messi i spółka grają u siebie nie ma raczek mowy o innym wyniku niż wygrana Barcy.Hala Barca - Puta Ferencvaros.Pozdrawiam
Proponuję Panu przeczytać najsampierw regulamin, a następnie wrzucania czegokolwiek ;)
 
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Proszę o poprawę kursu w moim poście na 2.49, zaszła tam mała pomyłka

Zrobione. Karciarz
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka

Proszę o zmianę na 7:00. Zagalopowałem się. Dziękuję

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o poprawienie godziny: powinno być 19:15, a nie 20:15, zasugerowałem się czasem bułgarskim. Notabene nie jestem pewien, czy zdążyłem zmieścić sie w limicie czasu na podanie typu, bo pisałem posta w ostatniej chwili. Niżej link do mojego typu:


Z góry dziękuję za pomoc. Nawet jeśli będzie oznaczać dyskwalifikację z powodu mojego spóźnienia.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proszę o poprawienie godziny: powinno być 19:15, a nie 20:15, zasugerowałem się czasem bułgarskim. Notabene nie jestem pewien, czy zdążyłem zmieścić sie w limicie czasu na podanie typu, bo pisałem posta w ostatniej chwili. Niżej link do mojego typu:


Z góry dziękuję za pomoc. Nawet jeśli będzie oznaczać dyskwalifikację z powodu mojego spóźnienia.
Poprawione, warunkowo uznajemy typ, chociaż został napisany równo z godziną rozpoczęciem spotkania, jednak za pierwszym razem w razie jakiejś drobnej pomyłki, jak nie dodanie bukmachera, błędna godzina itp idziemy "na rękę" graczowi i zaliczamy typ, nalezy pamiętać, że to jednorazowa akcja i na przyszłość proszę stosować się do regulaminu. Pozdrawiam
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków

Tutaj 0-4, więc

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
witam w tym meczu bedzie zwrot ponieważ pół godziny przed meczem Natus Vincere wydało oświadczenie, że oddaje mecz walkowerem ponieważ jeden z zawodników jest chory

czy w związku z tym moge dodać jakiś inny typ na dzisiaj czy zostaje ten rozliczony jako zwrot?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
witam w tym meczu bedzie zwrot ponieważ pół godziny przed meczem Natus Vincere wydało oświadczenie, że oddaje mecz walkowerem ponieważ jeden z zawodników jest chory

czy w związku z tym moge dodać jakiś inny typ na dzisiaj czy zostaje ten rozliczony jako zwrot?
możesz podać nowy typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
W głównej tabeli za październik
wkradł się błąd, ponieważ nie mam doliczonych 25 pkt za skuteczność. Proszę o poprawę to zmieni to znacząco tabelę ;)

Tak, pojawił się błąd, ale po zwróceniu uwagi już został poprawiony.
Właśnie dla takich sytuacji są te 1-2 dni na zgłaszanie ewentualnych błędów czy koniecznych poprawek.

W każdym razie tabela po poprawce została już wczoraj opublikowana z odpowiednią adnotacją w czym rzecz, bo akurat w tym przypadku to miało dużo znaczenie dla wyników końcowych.//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +7
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Uprzednio zapisałem analize na dzisiaj, tj 2 Listopada, na jutro. Proszę o wykasowanie tej z 3 Listopada. Przepraszam.

Post usunięty//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik

Mecz został przeniesiony na godzinę 22:30, proszę o zmiany godziny w moim typie

Zmieniona//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Do góry Bottom