>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
W moim poście proszę o usunięcie zdania '' Specyfika tego turnieju z powodu restrykcji jest zupełnie inna i to że Berrettini jest na kwarantannie, zamknięty w pokoju też może mieć pośredni wpływ na przebieg meczu bo musi to wpływać na komfort psychiczny. '' ponieważ to samo tyczy się Rublowa, dziękuję

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Poproszę o zmianę kursu z 2,99 na 2,04 (Bukmacher bez zmian). Przez przypadek spojrzałam na mecz Estonii U20 😉

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Prośba o zmianę bukmachera na totolotek i kurs 2.59 do postu:

Jak mamy szukać dużych kursów to tu jak promocja

Zrobione/karciarz
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czy jest to dopuszczalne bo nie znalazłem w regulaminie ale prosze o zmianę kursu w moim dzisiejszym typie na Dynamo K -hc 1.5 . Aktualny kurs @ 5.60 Fortuna . Dzk
Podajemy taki kurs jaki był w momencie podawania posta, tylko tyle i aż tyle. Więc nie, nie jest możliwa zmiana kursu typu tylko dlatego że parę godzin później się kurs podwyższył. Tak samo jak nie była by możliwa zmiana gdyby kurs się obniżył.
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Ten mecz pewnie będzie wcześniej. Na stronie organizatora jest 12:15,ale szybko idzie więc proszę o zmianę na 11:50.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
W ramach autokorekty. Podany przeze mnie mecz AlTaawon Persepolis w typach dnia na piątek zostal rozliczony na plus a powinien być zwrot. Liczę na dobre miejsce we wrześniu ale gram fair ;)


Poprawione.
W tabeli też już poprawione, masz teraz 355pkt i jestes na 9. miejscu w tabeli.
Przy następnej aktualizacji będzie to już uwzględnione.
JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA POSTAWĘ FAIR PLAY!
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +115
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Tutaj prosze oczywiscie w moim typie o wpisanie Heretics a nie Sprout

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Prosze do mojej analizy na wtorek 29.09 dopisać bukmachera Fortuna. Przeoczylem . Dzk

dodane / ibis - następny razem jak możesz podaj linka do posta.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Oj wkradł się błąd w analizie a mianowicie na początku napisałem pendolino z Gdańska a ma być z Gdyni , proszę o poprawę bo to parzy w oczy , Dzięki .


poprawione / ibis
 
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Hejka...Pisałem, o tym miesiąc temu ale bez odzewu. Pytanie do moderatorów. Rozważcie zmianę regulaminu na bardziej sprawiedliwy. Chodzi mi o dodawanie i odejmowanie punktów na koniec miesięcznej rywalizacji. Dochodzi do absurdu gdzie ktoś lepszy na koniec , kto zdobył więcej pkt. i był często bardziej aktywny ma odejmowane a ktoś kto zdobył mniej i rzadziej się udzielał ma dodawane. Wszystko za sprawą procentowej skuteczności która nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Przecież teoretycznie łatwiej jest uzyskać 60 - 70% grając kursy od 1.90 w dół , niż grając np. kursy od 2.60 w górę. To po pierwsze. Po drugie bierzcie tez pod uwagę aktywność. Wiadomo że trudniej jest wyrobić wysoki procent , jak i punkty typując częściej bo ryzyko pomyłki wzrasta. Dodawanie i odejmowanie czegokolwiek za darmo nie ma nic wspólnego ze zdrową rywalizacją. Na koniec dla każdego grającego i tak najważniejsza jest kasa w kieszeni a nie procentowa skuteczność.
Każdy ma 30 - 31 takich samych szans w ciągu miesiąca na ugranie jak największej ilości pkt. Nie potrzeba na siłę niczego zmieniać bo wyraźnie działa to przeciwko tym którzy czesto więcej " wyrabiają" i są aktywniejsi. Może po prostu zamiast jakiegoś konkursu zróbcie zwyczajną ankietę wśród grających. Sadzę że większość w myśl zasady fair - play poprze moja propozycję.
Przemyślcie Panowie te kwestię...Apeluję również do reszty uczestników konkursu by się wypowiedzieli ...

Nie myślę wyłącznie o sobie bo akurat w tym miesiącu nie ma to bezpośredniego wpływu na moja lokatę alke wystarczy spojrzec na tabelę i wyraźnie widać że niektórzy przez to wyraźnie starcili będąc lepszym a inni zyskali będąc słabszym w sportowej rywalizacji... Pzdr....
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hejka...Pisałem, o tym miesiąc temu ale bez odzewu. Pytanie do moderatorów. Rozważcie zmianę regulaminu na bardziej sprawiedliwy. Chodzi mi o dodawanie i odejmowanie punktów na koniec miesięcznej rywalizacji. Dochodzi do absurdu gdzie ktoś lepszy na koniec , kto zdobył więcej pkt. i był często bardziej aktywny ma odejmowane a ktoś kto zdobył mniej i rzadziej się udzielał ma dodawane. Wszystko za sprawą procentowej skuteczności która nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Przecież teoretycznie łatwiej jest uzyskać 60 - 70% grając kursy od 1.90 w dół , niż grając np. kursy od 2.60 w górę. To po pierwsze. Po drugie bierzcie tez pod uwagę aktywność. Wiadomo że trudniej jest wyrobić wysoki procent , jak i punkty typując częściej bo ryzyko pomyłki wzrasta. Dodawanie i odejmowanie czegokolwiek za darmo nie ma nic wspólnego ze zdrową rywalizacją. Na koniec dla każdego grającego i tak najważniejsza jest kasa w kieszeni a nie procentowa skuteczność.
Każdy ma 30 - 31 takich samych szans w ciągu miesiąca na ugranie jak największej ilości pkt. Nie potrzeba na siłę niczego zmieniać bo wyraźnie działa to przeciwko tym którzy czesto więcej " wyrabiają" i są aktywniejsi. Może po prostu zamiast jakiegoś konkursu zróbcie zwyczajną ankietę wśród grających. Sadzę że większość w myśl zasady fair - play poprze moja propozycję.
Przemyślcie Panowie te kwestię...Apeluję również do reszty uczestników konkursu by się wypowiedzieli ...

Nie myślę wyłącznie o sobie bo akurat w tym miesiącu nie ma to bezpośredniego wpływu na moja lokatę alke wystarczy spojrzec na tabelę i wyraźnie widać że niektórzy przez to wyraźnie starcili będąc lepszym a inni zyskali będąc słabszym w sportowej rywalizacji... Pzdr....
Faktycznie pisałeś o tym miesiąc temu, ale jakoś mi umknęło, przedyskutujemy temat na spokojnie i wrócę z odpowiedzią. Pozdrawiam
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Według mnie sam model konkursu nie jest zły, tzn. dobrze że trzeba podawać np. minimum 10 zdarzeń, co zapobiega sytuacji, że ktoś poda 2 typy z kursem 5.00, które mu cudem wejdą i ma 800 punktów i pewne miejsce w TOP5 na koniec. Podobnie dobre jest ograniczenie max 400 punktów za kurs +5.00, z podobnego powodu co wcześniej. Docenienie skuteczności czy ew. karne za mniejszą skuteczność też według mnie nie są tragedią, bo są typerzy, którzy rozpisują regularnie kursy 4 - 5 i w ciągu miesiąca trafiliby takich kursów np. 5-6, przy 15-20 nietrafionych i mając skuteczność na poziomie 25-35% - będą TOP1, czy taka osoba będzie na papierze lepsza od tej, która odda 25 typów trafionych na 30 ze skutecznością pewnie ok 75%+ i średnią kursów 1.40 - 1.80? Nie ma na to skali, Nie jest to wg. mnie konkurs typowo pod zasadę "większy zysk na ew. graniu kogoś typów = obowiązkowo wyższa pozycja w tabeli, dodatki itp". Strategii jest bardzo wiele, sam np. pokazuje, że można sobie rozpisywać typy z kursami 1.40 - 1.80 i w sumie mieć to TOP 5, innym razem taki harold pociśnie dobry miesiąc na dużych kursach i po 10 dniach konkursu jest ustawiony do końca miesiąca - obie taktyki mają sens, bo rozpisując kurs 1.40 - walczę tylko o 40 punktów, a ryzykuje że stracę 100, natomiast osoba rozpisująca kurs 5.00 walczy o 400 punktów, a strata 100, czyli 4 gorsze dni, może odrobić jendym dobrym. W przypadku tych co rozpisują mniejsze kursy, jest nie raz duzo trudniej, bo nie jest tak łatwo trafić taki głupi 1.40 / 1.50.

I nie krytykuje Cię Kamasutra za formę twojego postu, bo też masz swoje racje, ale po prostu dodaje coś od siebie, jak ja to widzę :)

A co bym zmienił? Może większą pulę nagród, o czym coś pisałem, docenienie osób, które trafiły w ciągu miesiąca największy kurs, albo które oddały najwięcej typów trafionych itp :)
 
Do góry Bottom