>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Inter - Getafe
Typ : Inter i +1.5 gola w meczu
Kurs : 2.03
Bukmacher : Iforbet
Analiza :
Tak jak kolega wyżej uwazam, że Inter wygra. Getafe grało słabo ostatnio ale puchary to zawsze inna bajka i inna motywacja. Nie wykluczam, że Getafe coś strzeli i jakiś 2:1 lub 3:1 wynik zobaczymy po końcowym gwizdku.
powodzenia.
Czy to można nazwać analizą? pytam, bo chciałem dać podobny typ, ale zostałem uprzedzony przez "coś takiego"
Jeśli tak, to sorry za czepianie się.

Analiza uznana jako "kiepska" //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +72
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer

Opisuję mecz FC Kopenhagi a w analizie podaję np Szwecja - Turcja czy też Turcja - Szwecja , a powinno być Dania zamiast Szwecja
jeśli można to proszę o poprawę zamiast Szwecja to Dania .

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik

Skopiowałem i zapomniałem edytować buka - STS a nie Fortuna. Z góry dzięki.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Witam...Mam pytanie..., czy istnieje możliwośc wrzucenia dzisiaj już niedzieli na typy dnia?..Wiem że wymaga to zaangażowania kogoś kto to robi , ale nie będe miał dostępu do neta od piątku wieczorem przez kilka następnych tygodni w związku z tym byłoby to dla mnie wygodne..Dzk
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam...Mam pytanie..., czy istnieje możliwośc wrzucenia dzisiaj już niedzieli na typy dnia?..Wiem że wymaga to zaangażowania kogoś kto to robi , ale nie będe miał dostępu do neta od piątku wieczorem przez kilka następnych tygodni w związku z tym byłoby to dla mnie wygodne..Dzk
W sumie to nie widzę przeszkód, zwłaszcza że jest weekend. Temat na niedzielę już odpalony, można podawać typy.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Cześć, nie podliczyliście mi typy z dnia 4.08. Zakład dotyczący ilości uzyskanych punktów przez zawodnika Wizards- Bryant'a. Możecie to poprawić? Z góry dzieki.
Post automatycznie złączony:

Cześć, nie podliczyliście mi typy z dnia 4.08. Zakład dotyczący ilości uzyskanych punktów przez zawodnika Wizards- Bryant'a. Możecie to poprawić? Z góry dzieki.
przepraszam- bład, typ z dnia 5.08

Podliczony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Witam, proszę poprawić mecz na LE z Inter - Rangers na Inter - Leverkusen. Dziękuje.

Poprawione.
Na przyszłość podawaj linka do swojego posta//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Zibi16 jak na tak długi staż to pojechałeś dzisiaj na grubo, typ może powtórzony ale ja się pytam skąd taki wysoki kurs na Schachtar wziąłeś?? 2.75.
Drugie pytanie do moderatorów strony jak zrobić by po logowaniu nie wyskakiwał ten głupi komunikat co za każdym razem klikam więcej nie pytaj po czym dalej pyta i tak za kazdym razem, piszę komentarz i caly ekran mi zasłania.

Z analizy wynika, że chodziło o Szachtar i over 2,5 gola, stąd pewnie ten kurs, ale pewnie skopiował szablon i wyszedł powtórzony typ //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Chciałem prosić o zmienienie kursu. W momencie pisania kurs wynosił 3.75. Kiedy już wysłałem posta( oraz wysłałem typ na fortunie) kurs wynosił już 4.00.
Z góry dziękuję


3 minuty po dodaniu posta, więc możemy uznać, ogólnie liczy się kurs w momencie dodawania wpisu, nie uznajemy spadków czy zwrostów kursu w ciągu dnia //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Tak, dokładnie chodziło mi o Szachtar wygra i powyżej 2,5 gola. W analizie wspomniałem o tym, niestety wpisałem samo Szachtar a potem już niestety nie dałem rady poprawić bo miałem pilny wyjazd... Szkoda, moja pomyłka.
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Ojjjj , nie dałem sobie podglądu na to co piszę i wdarła się niepotrzebna literówka

Spotkanie : Djurgårdens IF - Mjällby AIF - na 13 meczy 5 zwycięstw po stronie

jak można to proszę o usunięcie " na 13 meczy 5 zwycięstw po stronie "


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Witam...Mogę prosic o wrzucenie w typach dnia Niedzieli tak jak w ubiegły Piątek?..Ułatwi mi to typowanie bo od 18 -ej jestem niedostępny do Poniedziałku..Dzk....

Temat odpalony //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
prosze o skasowanie mojego typu dnia z niedzieli awans Sevilla, gdyz juz ktos wczesniej dal taki sam czego nie zauwazylem.pozdrawiam

Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
zapomnialem wpisac w bukmacherze ''fortuna'', sorry za pomylke ''

Dopisany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom