>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Niech ktoś poprawi godzinę rozgrywania meczu na 22:00

Dzięki.

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik

proszę o dodanie analizy do mojego typu, bo coś się nie zagrało:

Jak to mówią do 3 razy sztuka, ostatnie 2 typy z ligi hiszpańskiej były na minus, czas na przełamanie.
Wczoraj Barcelona wymęczyła 1-0 z Bilbao i dzisiaj Real musi wygrać aby nie tracić dystansu a okazja znakomita bowiem Mallorca zajmuje 18 spadkowe miejsce. Ich sytuacja powoli robi się nieciekawa bo do 17 Eibar tracą 3pkt. do 16 Celty 4pkt. (ta obecnie prowadzi 1-0 i strata może nawet wzrosnąć do 7pkt.). Następne ekipy mają już 8pkt. przewagi.
Ze strony Mallorci spodziewam się skomasowanej obrony na swojej połówce i czyhanie na kontry. Taka gra powinna przynieść sporo fauli popełnianych przez piłkarzy gości. Im dłużej nie dadzą sobie wbić bramki tym lepiej.
Królewscy dobrze weszli w rozgrywki po przerwie i wygrali 3 spotkania ale każda seria kiedyś się kończy i może to nastąpi właśnie dzisiaj.
Linia wystawiona przez etoto jest całkiem ciekawa w porównaniu z innymi bukami bo np. TOTALbet wystawił linię 28,5 przy kursie zaledwie 2,0.

Zrobione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik

Miało być "łyżeczką miodu w beczce dziegciu" zamiast "łyżeczką dziegciu w beczce miodu". W sumie nieistotny błąd ale można poprawić.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co z typami na niedzielne wybory? Jak wiadomo typować można do dzisiaj, potem już nie, więc może w drodze wyjątku zrobić coś takiego, że ci co chcą podać typ na niedzielne wybory to podadzą go dzisiaj w tym temacie, a jak powstanie temat na niedzielę, to moderator po prostu te typy tam wrzuci?
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Witam, czy istnieje możliwość zmiany bukmachera w konkursie? Podałem z sts , niestety za późno sprawdziłem kursy.

Istnieje taka możliwość do chwili rozpoczecia się meczu, po rozpoczęciu już nie. Liczy się godzina posta z prośbą o zmianę, więc od razu trzeba było napisać na jaki buk i kurs zmienić, żeby nie tracic czasu.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co z typami na niedzielne wybory? Jak wiadomo typować można do dzisiaj, potem już nie, więc może w drodze wyjątku zrobić coś takiego, że ci co chcą podać typ na niedzielne wybory to podadzą go dzisiaj w tym temacie, a jak powstanie temat na niedzielę, to moderator po prostu te typy tam wrzuci?
Sprawa trochę skomplikowana. W Regulaminie Typów Dnia jest taki zapis:

▶ Typujemy głównie zdarzenia sportowe, ale również z innych dziedzin jeśli są w ofercie bukmachera (np. Rozrywka czy Polityka), a ich wynik będzie możliwy do ustalenia w obrębie kilku dni.

Zwykle ten zapis stosujemy w stosunku do np tenisa kiedy mecze sa przekładane z jednego dnia na drugi itd. I myślę, że z wyborami tez możemy to zastosować, tym bardziej że nie wszystkie typy będą problemowe. Bo niektóre typy na Wybory, będą już rozliczone nawet tego samego dnia, jak np frekwencja, bo te dane spływają na bieżąco z komisji co kilka godzin droga elektroniczną. Więc nawet godzinę po zamknięciu lokali będzie wiadomo jaka frekwencja. Co do wyników kandydatów to pewnie będą rozliczone typy dopiero po ogłoszeniu PKW czyli pewnie poniedziałek wtorek, a może i później bo pewnie będzie masa protestów wyborczych, związanych z tymi wyborami korespondencyjnymi (wiem bo sam tak chciałem głosować, ale dostałem kartę bez pieczątki czyli nieważną, z tego będzie masa protestów)

Więc może ustalmy dla wszystkich którzy podają typy na wybory, że podajemy typy dzisiaj, bo dzisiaj jest termin jego podania (czy do kiedy są zamykane zakłady), a typy w konkursie rozliczymy po tych kilku dniach kiedy będzie już wiadomo oficjalnie. (Przy czym dobrze byłoby jeszcze zagrać ten typ u tego buka, zeby było wiadomo jak oni go rozliczą i kiedy, wtedy będzie jasność 100%).

Nie pomaga też termin wyborów bo 28 czerwca to końcówka miesiąca i pewnie do końca miesiąca wyniki nie będą znane, ale może nie będzie tak źle i nie będzie wielkiego opóźnienia tabeli końcowej, albo w ogóle żadnego opóźnienia, bo te nierozliczone typy nie będą miały wpływu na wyniki top5 tabeli, a to w sumie najwazniejsze.
 
Ostatnia edycja:
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik

Ok , to proszę na poprawienie bukmachera na : forbet
Kurs : 1,92

Z góry dzięki.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Co z typami na niedzielne wybory? Jak wiadomo typować można do dzisiaj, potem już nie, więc może w drodze wyjątku zrobić coś takiego, że ci co chcą podać typ na niedzielne wybory to podadzą go dzisiaj w tym temacie, a jak powstanie temat na niedzielę, to moderator po prostu te typy tam wrzuci?
w drodze wyjątku otworzyliśmy prędzej temat na niedzielę, więc możecie podawać już dzisiaj typy na wybory TUTAJ
 
P 562

piszczek82

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny meczu na 22.15:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ferreira - FC Porto
Typ: Ferreira, remis = zwrot
Kurs: 6.25
Bukmacher: STS

Dziś nie będę się rozpisywał. Faworytem tego meczu jest FC Porto, ja natomiast liczę na niespodziankę i zwycięstwo gospodarzy, którzy z 4 meczy po wznowieniu wygrali 3, a z Porto też im się już zdarzyło wygrać.
Tak jak pisałem liczę na niespodziankę i tak stawiam.
Post automatycznie złączony:

Proszę o zmianę godziny meczu na 22.15 i La Liga na Primeira Liga:
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Proszę o zmianę godziny meczu na 22.15:

Post automatycznie złączony:
Na przyszłość, nie kopiuj posta, tylko podaj linka do tego posta, wtedy łatwo go znaleźć i poprawić. Klikasz na numer posta w prawym górnym rogu okna posta i kopiujesz adres w polu adresu. I tyle.

Post poprawiony.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Proszę o aktualizację tekstu (wymiana całego na poniższy), było kilka błędów.



Zastanawiam się nad underkiem w Łodzi. Niby ofensywa wyraźnie przemawia za gośćmi, ale w statystyce meczów ze zdobyczą większą niż jedna bramka ŁKS wraz z Pogonią z zerowym wynikiem znajduje się na ostatnim miejscu a tuż nad nimi tylko z jednym takim spotkaniem znajduje się Wisła. Patrząc w mecze obu ekip, w których padały overy, w przypadku zespołu z Łodzi do przekroczenia progu 2,5 gola we wszystkich trzech przypadkach wystarczyły tylko trafienia rywali. W przypadku zespołu z Krakowa miało to miejsce w trzech z czterech overów. Zatem głownie były to wyniki słabej obrony niż dobrego ataku,. Co do absencji, to w zespole gospodarzy nie zagra Ricardo Guima, co może mieć pewien negatywny wpływ na możliwości ofensywne. W zespole gości, wśród nowych nieobecności pojawili się grający do tej pory komplet Jakub Błaszczykowski (do doznania urazu w 27. minucie ostatniego spotkania) oraz Hebert a także ostatnio wchodzący z ławki Gieorgij Żukow, co i w tym przypadku zasiewa u mnie ziarno meczu z małą liczba bramek.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik

Poproszę o zmianę godziny na 18:25.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 148,4K

Plamiacz

Best of the Best
Witam.Prosiłbym o wyrozumialość w oddanym typie dnia https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-9-07-2020-czwartek.159741/post-6939339
Była to szybko pisana analiza bo już za moment zaczynało się spotkanie.W pierwszej analizie nie zmieniłem typu.Typ był z innego spotkania.Więc na szybko wkleiłem już z poprawnym typem.Analizę pisałem w programie i przez skopiowanie taki format wyszedł.Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość. Z gry dzięki

Nie ma problemu, już poprawione. Na przyszłość po prostu uważaj przy podawaniu typu.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Do góry Bottom