>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 26. Czerwca




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sevilla - Valladolid
Typ: 1
Kurs: 1.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Na jutro proponuje zwycięstwo Sevilli. Kurs na kolana nie powala, ale to nie powinno nikogo dziwić skoro gospodarze są tutaj zdecydowanymi faworytami. Sevilla w ostatniej kolejce mocno się napociła ale w ostateczności udało im się zremisować na bardzo trudnym terenie i odnieść cenny remis z ekipą Villarreal. Jutro będą gościć u siebie nieco słabszego rywala dlatego nie wyobrażam sobie aby mieli w takim spotkaniu stracić punkty. Sevilla ciągle bije się z Atletico o miejsca 3-4, bowiem wątpię w to żeby Getafe czy Villarreal włączyli się do tej walki - taki moje zdanie. Gospodarze jutro poprostu wygrywają i tym samym umacniają swoją czwartą pozycję w ligowej tabeli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 21:00
Spotkanie: Empoli - Benevento
Typ: Benevento
Kurs: 2.50
Bukmacher: STS

Benevento przed dwoma laty stało się sławne na cały świat. Zespół śrubował rekordy porażek w Serie A i zdaniem większości był najgorszym zespołem w historii włoskiej ekstraklasy. Trzeba jednak zaznaczyć, że Benevento nie jest kopciuszkiem w Serie B. Właściciel nie żałuje pieniędzy na zespół, a jeszcze przed oficjalnym spadkiem z Serie A mówiło się w kuluarach, że nie ma on zamiaru odpuścić i będzie chciał wrócić na włoskie salony. Wszystko wskazuje na to, że mu się to uda. Benevento miażdży rozgrywki Serie B w tym sezonie. Ma 22 punkty przewagi nad drugim w tabeli Crotone i 24 punkty zaliczki nad trzecim miejscem, które zmusiłoby ich do rozegrania baraży. Tylko totalna katastrofa mogłaby im odebrać awans. Jedyne czego jeszcze im brakuje to po prostu matematycznego potwierdzenia promocji do Serie A, bo de facto już tam awansowali. Empoli było głównym kandydatem do awansu, teoretycznie mają najsilniejszą kadrę w Serie A ale w praktyce coś poszło nie tak i na ten moment są poza miejscem barażowym. Oczywiście nadal mają szanse swoje ugrać ale trzeba uczciwie przyznać, że na dziś są klasę lub dwie poniżej swojego dzisiejszego rywala. Głównym architektem sukcesu Benevento jest nikt inny jak sam Filippo Inzaghi. Tak jak jego brat Simone, robi furorę na ławce trenerskiej. We Włoszech słynie z pracoholizmu i wszyscy są pewni, że nie odpuści swoim piłkarzom do samego końca sezonu. Jest cholernie ambitny i chce wygrywać wszystko. Nie będzie zatem mowy o żadnym rozluźnieniu czy odpuszczaniu. Jego podopieczni wyjdą na boisko po 3 punkty, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. W pierwszym meczu po przerwie zrobili swoje, wygrali na wyjeździe z Cremonese. Zakładam zatem, że z ich formą wszystko jest w porządku. Z kolei Empoli uległo Spezii i ma swoje problemy. Podsumowując, goście na pewno prezentują wyższą jakość jako zespół i podejdą do tego spotkania na 100%. Kurs na ich zwycięstwo jest bardzo wysoki toteż próbuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sevilla - Valladolid
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatnio dobrze mi idzie typowanie rzutów karnych, więc idę dalej tą drogą. Dzisiaj karnego widzę w spotkaniu Seviilli z Valladolid. Forma Sevilli po przerwie jest dobra, ale zdobywają za mało punktów. Co prawda od powrotu ligi meczu jeszcze nie przegrali, ale wygrali tylko raz i trzy razy zremisowali. Te remisy można usprawiedliwić, bo jednym z nich był bezbramkowy remis z Barceloną, a dwa pozostałe to były mecze wyjazdowe z Levante i Villarreal. Z Villarrealem strzelili dwa gole i oddali aż siedem celnych strzałów na bramkę. Śledziłem spotkanie Sevilli z Betisem i Sevilla zagrała tam naprawdę nieźle zasłużenie wygrywając 2:0. W tamtym meczu Sevilla wywalczyła sobie również rzut karny. Sevilla potrafi wyrobić sobie dużą przewagę nad rywalami, zwłaszcza tymi słabszymi, a Valladolid do tych słabszych drużyn się zalicza. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to zwycięstwo Sevilli 1:0, a ten gol był z rzutu karnego i to już na początku spotkania. W tym meczu również widzę dobre szanse na rzut karny.

243
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +18
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina rozpoczęcia spotkania: 20:00
Spotkanie: Beşiktaş A.Ş. – Konyaspor
Typ: Beşiktaş A.Ş. powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,69
Bukmacher: Lvbet

Besiktas mimo piątego miejsca dalej jest zaliczana jako jeden z najmocniejszych tureckich klubów w tym kraju, pozycję tą zawdzięcza bardzo słabemu początkowi w lidze – w ośmiu pierwszych kolejkach wygrali zaledwie dwa spotkania oraz trzykrotnie przegrywali, później zanotowali sześć zwycięstw z rzędu by potem w kolejnych pięciu spotkaniach zgarnąć jedynie trzy punkty. Po przerwie także zanotowali mały falstart ponieważ dość niespodziewanie przegrali domowe spotkanie z ósmą ekipą Antalyaspor by później rozgromić na wyjeździe trzynastą ekipę Denizlispor. W tym spotkaniu będą mierzyć się z szesnastą ekipą Konyaspor i jestem ciekaw czy piłkarze gospodarzy znów szykują niespodziankę dla kibiców. Jeśli chodzi o spotkania domowe to wygląda to dość pozytywnie – osiem spotkań wygranych i po trzy spotkania zremisowane i przegrane, strzelili dwadzieścia sześc bramek (średnio 1,86), a stracili ich zaledwie trzynaście (średnio 0,93) przy zachowaniu aż pięciu czystych kont przez bramkarza gospodarzy. Konyaspor tak jak wspominałem aktualnie znajdują się na szesnastej lokacje, która niestety daje spadek do ligi niżej, jednak tracą oni do bezpiecznego miejsca jedynie punkt, a do zakończenia rozgrywek jeszcze sześć kolejek, więc mają o co walczyć. Terminarz ich niestety nie rozpieszcza ponieważ czeka ich jeszcze spotkanie z liderem i wiceliderem rozgrywek, a najłatwiejszym rywalem jest piętnasta ekipa Rizesporu i to właśnie te spotkanie będzie miało duży wpływ na to jak potoczą się sprawy. W dwóch pierwszych kolejkach przegrali na wyjeździe z trzynastą ekipą Genclerbirligi oraz sprawili niespodziankę remisując u siebie z trzecią siłą ligi. W spotkaniach wyjazdowych prezentują się przeciętnie – wygrali tylko trzy spotkania, pięć zremisowali i sześciokrotnie przegrywali. W tych spotkaniach strzelili piętnaście bramek (średnio 1,07), a stracili ich dwadzieścia jeden (średnio 1,5). Cztery ostatnie spotkania bezpośrednie na boisku Besiktasu zakończyło się wygranymi gospodarzy, którzy strzelili w nich średnio aż 3,5 bramki natomiast ich rywale zdobyli średnio 0,75 bramki. Myślę, że gospodarze powinni wygrać to spotkanie, może nie przyjdzie im to z łatwością, jednak twierdzę, że jest to drużyna, która zasługuje na gry w pucharach do których brakuje im czterech oczek. Gospodarze powinni strzelić te dwie bramki jak w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami, u siebie grają bardzo efektownie. Myślałem nad linią 2,5 gola, jednak myślę, że typ na dwie bramki gospodarzy jest pewniejszy.

69
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aarhus vs Aalborg
Typ:
GF Aarhus strzeli gola w obu połowach
Kurs: 2.12
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Aarhus rozgrywa świetny sezon i potwierdza to po raz kolejny nie tylko przez świetne wyniki w ostatnich meczach, ale też miejsce dające możliwość gry w kwalifikacjach o Ligę Europ. Aalborg stracił już jakiekolwiek ambicje na lepszy sezon i w czterech ostatnich meczach zanotował aż 4 porażki, kończąc tym samym grupę mistrzowską na ostatnim miejscu w tabeli. Aarhus ostatnio świetnie prezentuje się w ofensywie, co mam nadzieje potwierdzi także w tym spotkaniu. Sytuacja kadrowa po obu stronach jest dobra.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 16:00
Spotkanie : Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza Niepołomice
Typ : Puszcza strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.80
Bukmacher : ETOTO

7 kolejek do zakończenia sezonu , Termalica walczy o grę w play-off natomiast goście z Niepołomic o być albo nie być , Puszcza jest na miejscu 13 i ma zaledwie 3 punkty więcej od spadkowicza tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie , patrząc na H2H to bardzo wyrównana para , 2 wygrane Termalici 2 remisy i 2 razy górą goście z Niepołomic , w tym sezonie Puszcza jest najgorzej grającą drużyną u siebie 3-1-10 no i bramki 9:23 jednak o niebo lepiej ich gra wygląda w delegacji 6-6-1 i bramki 17:11 tak więc jeżeli dziś mają wyjazd liczę że nie stracą nic z formy wyjazdowej i powalczą , Puszcza ostatni wyjazd grała na boisku lidera Podbeskidzie i zdołała ugrać 1 punkt remisując 2:2 , zremisowała też na Stali Mielec 0:0 i wygrała na Zagłębiu Sosnowiec 5:3 tak więc zaryzykuję i stawiam na bramki ze strony gości , a za dwie myślę że kurs 3.80 jest jak najbardziej do zaryzykowania !

280
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +112
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Godzina: 21:45
Spotkanie: Juventus - Lecce
Typ: Juventus strzeli w obu połowach
Kurs: 2.08

Bukmacher: lvbet
Analiza:


Juventus Turyn lider włoskiej Serie A podejmie Lecce, które plasuje się na 18. miejscu. Dla przyjezdnych nie będzie to łatwe spotkanie. Stadion Juventusu to prawdziwa twierdza. W trwającym sezonie jeszcze nikomu nie udało się wygrać. Tylko raz padł remis. Jeśli Lecce strzeli gola, to już będzie "coś".
Dużo ostatnio psioczyłem na grę Starej Damy, bo były ku temu powody, ale w meczu przeciwko Bolonii zawodnicy Juve pokazali się z dobrej strony. Mam nadzieję, że to nie był wypadek przy pracy. Do perfekcjonizmu jeszcze sporo brakuje, ale jest światełko w tunelu.
Lecce to najgorsza defensywa w lidze. 60 straconych goli. W drużynie gości zabraknie: Dell'Orco (9 m.), Lapadula (20 m., 7 b.). W Juventusie do graczy kontuzjowanych dołączyli Danilo i De Sciglio.
Jeśli zawodnicy Starej Damy dołożą więcej precyzji, czego zabrakło w ostatnim meczu, to powinni strzelić w obu połowach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,92
Bukmacher: forBET
Analiza:

Dzisiaj kolejne spotkania w Ekstraklasie, wybieram mecz pomiędzy Zagłębiem, a Koroną. Ważny mecz dla gości i chyba juz ostatni gwizdek aby utrzymać się w lidze. Jeśli chcą podtrzymać szanse na utrzymanie to muszą dzisiaj wygrać. Liczę, że walki na boisku nie zabraknie co będzie obfitować w rzuty różne. Zagłębie bije sporo kornerow srednio 5-7 w meczu, a ostatnio Korona również potrafi około 6 wywalczyć. Linia 10 rożnych jest spokojnie do pokrycia. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padło łącznie 11 rożnych , a było to 9 czerwca.
Bardzo prawdopodobne jest, że obie strzelą, mają o co grać więc sporo sytuacji powinni wykreować. Ja jednak skupiam się na rożnych i liczę że będzie ich przynajmniej 10.

Powodzenia!

92
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +105
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Południowa, K-League 1
Godzina: 12.00
Spotkanie: Gwangju - Pohang Steelers
Typ: X2 i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,55

Bukmacher: forBET
Analiza:

Dziś w samo południe zacznie się już 9 kolejka K League w Korei Południowej. Beniaminek Gwangju podejmie na swoim stadionie Pohang Steelers. Dla gospodarzy początek sezonu był nieudany ( 3 porażki z rzędu 0 strzelonych bramek, 0 punktów i miano najgorszej drużyny w lidze ).Od tamtego momentu coś wyraźnie drgnęło, bo ekipa zdobyła w kolejnych 5 meczach 10 punktów, wygrali 3 mecze i awansowali już na 7 miejsce w tabeli. Zespół Pohang na wyjazdach nie zaznali jeszcze porażki i to jest ich siła w tym sezonie. 3 mecze, 7 punktów i nadzieja na kontynuowanie tej dobrej serii. Goście od momentu zapoczątkowania sezonu postawiło na ofensywę. To jest ten zespół, w którego meczach pada najwięcej bramek - łącznie 27 (15 strzelonych i 12 straconych).
Myślę ,że szykuje się ofensywne i otwarte spotkanie ,a Pohang po pełnym emocji i bramek meczu wróci do domu z co najmniej 1 punkte. Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Zagłębie
Kurs: 2,05
Bukmacher: STS
Analiza: Ostatni mecz jak można było przypuszczać Zagłębie przegrało, ale zagrało fajne zawody, celowo nie ruszałem tamtego spotkania, pograłem sobie tylko bezpieczne "obie strzelą", dzisiaj powinno być inaczej, do składu po wykartkowaniu się na mecz w Gdyni wracają Saša Balić, Ľubomír Guldan oraz Jewgienij Baszkirow, warto też nadmienić, że po dzisiejszym meczu kończą się kontrakty Alana Czerwińskiego oraz Bartosza Kopacza i prawdopodobnie nie zostaną podpisane aneksy, aby mogli grać w Lubinie do zakończenia obecnego sezonu. Zagłębie jeżeli dzisiaj wygra to na 99,9% zapewni sobie już utrzymanie i będzie chciało w ostatnich spotkaniach testować nowy skład formacji obronnej, bo ta w przyszłym sezonie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Oprócz wspomnianej dwójki jest duże prawdopodobieństwo, że w ślady Ślisza pójdzie podstawowy bramkarz Miedziowych Dominik Hładun i Lubin zamieni na Warszawę. W dzisiejszym spotkaniu trener Sevela nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego za kartki Czerwińskiego, szkoda, ponieważ nie będzie mu dane pożegnać się z kibicami. Korona wiadomo, że też ma o co walczyć, ale raczej ciężko oczekiwać, żeby się utrzymali, fakt, że grają ładniejszą piłkę niż przed zatrzymaniem rozgrywek, ale punktów to nie przynosi, wygrali na "inaugurację" w Płocku i zremisowali w... Lubinie, poza tym same porażki, na chwilę obecną tracą już 8 punktów do bezpiecznej Wisły Kraków. Korona do Lubina przyjedzie bez Jakuba Żubrowskiego, Marcina Cebuli oraz Michaela Gardawskiego. Podsumowując liczę na rewanż Zagłębia za ostatni zremisowany mecz z Koroną grany tu 9 czerwca, w którym Miedziowi delikatnie mówiąc zagrali słabo, po drugie uważam, że Zagłębie ze względu na przebudowę defensywy będzie zmobilizowane, aby już dziś zapewnić sobie utrzymanie i dać szansę wykazać się w ostatnich spotkaniach takim zawodnikom jak Jończy, Oko czy jeszcze kilku młodzieżowców, którzy są w kadrze pierwszego zespołu, aby udowodnili swoją wartość, czy warto na nich postawić czy trzeba szukać zupełnie nowych zawodników. Po trzecie liczę na kibiców, że swoim dopingiem będą przysłowiowym 12 zawodnikiem.

105
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vitosha-Tsarsko
Typ: Przedział Bramek- 6 goli w meczu lub więcej
Kurs: 14.75

Bukmacher: Sts
Analiza:


Typ należy do ryzykownych-bezpieczną wersją jest handicap -0.75 azjatycki w stronę Tsarsko z kursem 1.80 :)

Vitosha nie ma już o co grać w tym sezonie-spadają z ligii co jest pewne-grają mieszaną kadrą juniorow z doświadczonymi zawodnikami. Najlepsi zawodnicy już dawno opuścili zespół. A co więcej-dzisiaj az 5ciu zawodników Vitoshy otrzymało pozytywny wynik testów na Koronowirusa,więc albo mecz zostanie oddany walkowerem albo Vitosha wystawi bardzo słaby zespół do gry.
Tsarsko jest zespołem dużo lepszym,który nie tak dawno zmienił trenera. Przy każdym scenariuszu dzisiejszego meczu to Tsarsko będzie faworytem.

Jeśli Ci pomogłem zostaw proszę ,,reputkę'' :)

Typującym i Grającym życzę Powodzenia !!!

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Super League(Izrael)
Godzina: 13:00
Spotkanie: Ironi Nahariya-Maccabi Ashdod
Typ: Ironi Nahariya handicap -20,5 punktu(z dogrywką)
Kurs: 3.40
Bukmacher: forBet
Analiza:


Dziś piątek,więc miałem w planach pograć Challenger series. Jednak turniej rozpoczął się z opóźnieniem,a kursy są dla mnie niezbyt atrakcyjne.Dlatego postanowiłem skupić się na koszykówce z Izraela. Rozgrywki po ponad trzech miesiącach przerwy zostały wznowione na początku tego tygodnia. Dziś swoje mecze rozgrywa grupa "przegranych" i wybrałem mecz Ironi Nahariya-Maccabi Ashdod.

Na 5 ostatnich spotkań bezpośrednich 3 razy wygrał zespół Ironi. Na przełomie 18/19 roku dwa razy przegrali dość wyraźnie. Rok temu w maju sytuacja jednak zaczęła się odwracać. Wtedy zespół Ironi wygrał spotkanie zaledwie różnicą 1 punktu,ale już kolejne dwa to pewne wygrane. W tym sezonie na 22 spotkania wygrał 9 i plasuje się na 3 pozycji w grupie spadkowej. Różnice są tutaj minimalne,bo najlepszy zespół ma 11 wygranych a ten z 7( czyli przedostatni) ma 9 zwycięstw. Do play offów awansują tylko 4. Jedynie Maccabi Ashdod mocno odstaje i ma zaledwie 4 wygrane na 22 spotkania.Ironi przed przerwą prezentowało się dość słabo,ale od razu po wznowieniu rozgrywek pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokonali oni 94-76 Gilboa Galil czyli drużynę,która w tej chwili ma taki sami bilans. Maccabi Ashdod ma serię 5 wyjazdowych porażek z rzędu. Po wznowieniu odbyła się ostatnia kolejka przed podziałem i tutaj zagrali z liderem czyli Maccabi Tel Aviv. Przegrana aż 114-82.

Ostatnie bezpośrednie spotkania to wygrane Ironi z przewagą 16 i 12 punktów. Są oni zespołem bardziej zdeterminowanym,mają jeszcze o co walczyć. Grają na własnej hali,a ich rywale na wyjazdach prezentują się słabo. Do tego goście mają aż o 5 mniej wygranych od wyprzedzających ich rywali,więc w tym sezonie nie mają już szans na wyższą pozycję. Jak wcześniej wspomniałem sytuacja w grupie przegranych jest bardzo wyrównana,więc mogą liczyć się małe punkty. Dlatego liczę dziś na bardzo wysokie zwycięstwo zespołu Ironi Nahariya. W ich zespole występuje od niedawna Ivan Almedia,który świetnie spisywał się na polskich parkietach w zespole Anwilu Włocławek. Już w debiucie w Izraelu pokazał się z bardzo dobrej strony. Zanotował po 11 zbiórek i asyst,a do tego dołożył 7 punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Lecce
Typ: wygrana gospodarzy / obie drużyny NIE strzelą gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:

Kolejny mecz Juventus'u , w którym powinni bez problemu zdobyć kolejne trzy punkty do ligowej tabeli . Tym razem przeciwnikiem będzie Lecce , które zajmuje pierwsze miejsce spadkowe , ale jednocześnie zrównuje się punktowo z siedemnastą Genoą .
Na pierwszy rzut oka to spotkanie może wydawać się nie takie łatwe dla ekipy gospodarzy , w końcu do Turynu przyjeżdża drużyna broniąca się przed spadkiem. To może tak być , ale nie spdziewałbym się tutaj wysokiej wygranej Starej Damy , ale raczej pewnej wygranej do zera , czy po prostu zachowanie czystego konta i gry na ,,zero" z tyłu . I taki właśnie scenariusz przewiduję i ja .

80
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 562

piszczek82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aarhus vs Aalborg
Typ:
Aarhus i +2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS
Analiza:

Aarhus w ostatnich pięciu meczach odniosło 3 zwycięstwa (w tym wyjazdowe z Aalborg), jeden remis i jedną porażkę (na wyjeździe z Aalborg). Drużyna Aalborga na 5 meczy 4 razy przegrywała. Oba zespoły sporo bramek strzelają i tracą ( w meczach między sobą także).
Z uwagi na serię ostatnich spotkań faworytem wydaje się być Aarhus, a że przy okazji sporo goli pada w meczach obu zespołów typuję dziś zwycięstwo gospodarzy przy ilości bramek w meczu minimum 3.
A kurs zachęca.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Typ: powyżej 34,5 fauli
Kurs: 2,1
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Nie ma chyba co za bardzo kombinować w tym spotkaniu jeżeli chodzi o wynik. Dla Arki każdy mecz jest teraz o życie co doskonale widać w ilości popełnianych przez nich fauli i nie inaczej powinno być dzisiaj.
Jak jeszcze trwało dokończenie sezonu zasadniczego to te liczby były na zbliżonym poziomie jak na naszą ligę, kolejno: 13 z Lechią (w), 16 ze Śląskiem (d), 16 z Legią (w) , 16 z Wisłą K (d).
Jak tylko zaczęły się już te decydujące spotkania w grupie spadkowej w Arkowców jakby diabeł wstąpił i zaczęli faulować na potęgę:
32 faule z Wisłą w Płocku i 24 u siebie z Lubinem. Widać ligi nie oddadzą bez walki.
Raków może już sobie pozwolić na spokojne granie, w zasadzie walczy tylko z Górnikiem o to kto skończy na 9 miejscu a to zawsze więcej kasy dla klubu. Ale jak potrzeba to też potrafią dostosować się do gry przeciwnika i tak w poprzedniej kolejce grali w Kielcach z Koroną, która również bije się o ligowy byt i w tamtym spotkaniu zawodnicy popełnili aż 49 fauli: 23 Korona - 26 Raków.
Wydaje mi się, że dzisiaj możemy być świadkami podobnej kopaniny z dużą ilością przerw w grze spowodowanych nieczystą grą obu drużyn.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 659,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: darts, icons of darts
Godzina: 17:35
Spotkanie:Barry-Adams
Typ: Adams
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Straszny wzrost kursow na Adamsa, mysle ze jednak mimo wszystko jest faworytem. Mlody Barry gra bardzo dobrze , trzeba mu przyznac, cztery wygrane z rzedu. Wybieram Adamsa, ma wieksze doswiadczenie, ostatnie trzy mecze naprawde na bardzo dobrym poziomie. Oczywiscie nie mozna wykluczyc ze Barry nawiaze walke, mecz moze trwac naprawde dlugo, ale uwazam ze Adams ma jednak umiejetnosci zeby zmiescic ten mecz w 6L. Jak zacznie na poczatku na dobrym poziomie, to potem powinno byc z gorki dla Adamsa. Mecz za minute

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa

Godzinna: 20:30

Spotkanie: Zagłębie Lubin – Korona Kielce

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 2.90

Bukmacher: lvbet

Analiza:


W rękach Korony leży to by wygrać wszystkie spotkania do końca i czekać na rywali, ten mecz to jest po prostu meczem o utrzymanie nikt tego nigdzie nie ukrywa, to trzeba wygrać. Korona mimo tej sytuacji się poprawiła ale zrobiła to tylko w ofensywie i chyba przez to ucierpiała defensywa bo nie powinno im się przydarzyć w tej sytuacji takie coś jak w Zabrzu, nie powinni tego przegrać. Korona musi ryzykować a ten ich ostatnie mecze pokazały że tak jest i tak będzie dzisiaj. Zagłębie dziś natomiast zrobi swój krok w utrzymanie jeśli to wygra, gospodarze bardzo zmienili się stali się zespołem z otwartą myślą na grze ile już było tych ich mega szalonych meczy z bramkami po jednej i drugiej strony. Kompletnie nie widzę tutaj powodu by chcieli się tutaj zamknąć i poczekać na Koronę bo ona musi, wyjdą chcąc zagrać swoją piłkę a miejsce będę mieli na swoje popisy w ataku a defensywa jest dziurawa i będzie. Tak naprawdę szybko niech tu ktoś trafi i będzie żywo do końca a w kontrach obie ekipy są odważne i z tego będzie sporo sytuacji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:15
Spotkanie: Juventus Turyn - Lecce
Typ: Multiwynik 4-0, 5-0, 6-0
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betclic
Analiza: Już odkąd wystawiono kursy na ten mecz to zdarzenie wpadło mi w oko. Dziś przeglądając ofertę jeszcze bardziej się ku temu przychylam. Na zdarzenie powyżej 3.5 goli na ten mecz kursy oscylują w okolicach 2.00. Idąc tym tokiem myślenia bukmacherzy są przekonani, że Lecce strzeli gola na Allianz. Kto oglądał starcie dzisiejszych gości z Milanem, czy Atalantą mogą mieć wątpliwości. O ile obu tych meczach udało się pokonać bramkarza rywali o tyle mecze te kończyły się pogromami. Dziś musi być podobnie. Juve nie zachwyca, widać że Cristiano i spółka się męczą, choć bardzo chcą. Dziś mają świetną okazję, aby sobie odbić ostatnie niepowodzenia.
W obu kadrach spore braki, jak w sumie w większości drużyn w okresie po pandemii. Mimo to to gospodarze są tu niekwestionowanym faworytem i nie ma wątpliwości, że ten mecz wygrają. Jak znamy Ronaldo to pewnie jeśli będzie miał okazję do zdobycia 10 goli to zrobi wszystko, aby to zrobić. Oczywiście taka ilość napisana pół żartem, pół serio. Realnie patrząc myślę, że 2, czy 3 do 0 nie zadowoli podopiecznych Maurizio Sarriego i będą chcieli oni się dziś trochę zabawić.
Stawiam, że goście nie strzelą gola, bo akurat w defensywie turyńczycy wyglądają bardzo dobrze. Fajnie w drużynę wkupił się De Ligt, do tego Bonucci, mocne boki. Choć dziś na lewej stronie może wystąpić Matuidi w związku z kontuzjami i zawieszeniem Danilo, co nie jest normalną sytuacją. Blaise jednak już grał na lewej stronie defensywy i pewnie nie będzie jakimś wielkim osłabieniem.
Powyższy typ opieram na trochę niezrozumiałych kursach na inne zdarzenie od których mój typ jest zależny. Kurs jest bardzo ciekawy i myślę, że warto to wykorzystać.

360
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +34
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 21:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Lecce
Typ: Przedział bramek [3-5]
Kurs: 1.82

Bukmacher: etoto


Typ oparty na przeczuciu, Juventus nie należy do drużyn, które mają ciąg na bramkę i pomimo prowadzenia próbują walczyć o kolejne bramki. Przez minimalizm Juventusu spodziewam się, że spotkanie zamknie nam się maksymalnie w 5 bramkach. Po drugiej stronie Lecce które nie ma nic do stracenia. Raczej na punkty się dzis nie nastawiają, jednak od początku powinni szukać bramki, która mogłaby pozwolić wydostać się ze strefy spadkowej. Wyczekałem na składy, Juve bardzo silna formacja, która trzy bramki przez 90 minut powinna strzelić bez problemu. Rywal dziś stosunkowo słaby, więc nie powinni się zatrzymać na 1/2:0. Co ciekawe, Juve od ponad roku nie przegrało ligowego spotkania na swoim boisku, w tym sezonie na 13 meczy wygrali 12 i zremisowali tylko 1, mając przy tym bilans 31:10. Wynik niesamowity i nie ma mowy, że Lecce taką passę przerwało. Niewykluczone jest jednak że zdobędą gola. Aż 4 na 5 ostatnich pojedynków bezpośrednich na stadionie Juve zakończyło się podanym przeze mnie przedziałem.

82
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom