>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Znowu zapomnialem wpisac bukmachera w typie, chodzi o STS, typ niedziela liga bialoruska Energietik -Ruch.Pozdrawiam


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Teraz dopiero zauważyłem , pomyliłem bukmachera , podałem ETOTO a miało być Totolotek , proszę o poprawę


poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Proszę o poprawę godziny, zamiast 17 na 18. Dziekuje

Poprawione //Wald1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Zapomniałem Dyscypline : ---> Piłka Nożna, Włochy, Serie A


Poprawione.//neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick , czy to nie jest ta sama tabela :) , poniewaz ja mam bilans 0d 1 d0 21 5-0 i na + 414 , a tam jest znacznie mniej, - moze nie wklejiles nowej tabeli .
Sprawdzę. Screena wklejalem z telefonu. Może sie zle wkleila. Tabelę robilem w Excelu na pc ale punkty brałem z tel wiec mogło sie cos ominąć. Dopiero jutro mam miec net podlaczony i stad tez to opóźnienie z aktualizacją tabeli.

Edit: no i się jednak w ogóle nie wkleila za pierwszym razem. Teraz poprawiłem i juz aktualizacja za dni 1-21 dodana. Sorry za zamieszanie ale z poziomu tel nie jest to takie wygodne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
P 562

piszczek82

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam , chcialem odniesc sie do zakladu z Niedzieli , mecz GKM vs STAL gdzie typowalem HC -4,5 na GKM ten mecz zostal przerwany w polowie a moj zaklad zostal rozliczony na -100

Dlatego zglaszam blad rozliczenia gdyz ten zaklad powinien byc zwrocony tak jakby sie nie odbyl, poniewaz w ewinner zwraca stawki za nie roztrzygniety mecz:
O to punkt regulaminu z ich strony :

"Zakłady na wynik meczu oraz handicap W przypadku wcześniejszego zakończenia spotkania tj. przed zakończeniem 15 biegu, wszystkie zakłady zostają zwrócone. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy wynik został matematycznie określony i pozostałe biegi nie miałyby już wpływu na zmianę wyniku zakładu. "

Wiec licze na ponowne rozpatrzenie mojego zakladu z meczu Zuzlowego :pozdrawiam

Zwrot //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Witam,
Dopiero dziś się zorientowałem, że wkradła mi się literówka przy podawaniu typu, powinnno być: Parma (+2) handicap a nie (+1). Kurs i analiza też była pisana pod typ, że Parma może przegrać jedną bramką. Dzisiejszy screen kursów z flashscora:
Screenshot_2020-07-29-07-42-00-066_eu.livesport.LiveSports_pl2.jpg
Jeśli jest taka możliwość to proszę o poprawienie, jeśli już za późno to trudno 😉
Link do postu:

Pozdrawiam
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Dopiero dziś się zorientowałem, że wkradła mi się literówka przy podawaniu typu, powinnno być: Parma (+2) handicap a nie (+1). Kurs i analiza też była pisana pod typ, że Parma może przegrać jedną bramką. Dzisiejszy screen kursów z flashscora:
Pokaż załącznik 1659
Jeśli jest taka możliwość to proszę o poprawienie, jeśli już za późno to trudno 😉
Link do postu:

Pozdrawiam
Poprawione. W tabeli też poprawione: masz 225pkt i skuteczność 8/14
W tabli końcowej będzie to już uwzględnione, na przyszłość zalecam większą uwagę przy podawaniu typów.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA
Godzina: 22:00
Spotkanie: Wizards- Suns
Typ:Suns over 116,5
Kurs:2,1
Bukmacher: efortuna
Wizards bez Beala w Orlando pojechało dograć swoje i wakacje. Poza tym lista mozliwych nieobecnych w tym spotkaniu po stronie DC spokojnie mogła by rozegrać gierkę treningową. Na pewno nie zagra (poza Bealem) Barzins i Wall, a Bonga, Brown, Mahinmi, Payton, Methews i Smith to pod znakiem zapytania ich występy. Pograłbym normalnie over, ale bez kluczowego zawodnika trochę mi nie pasuje. Za to linia Suns ciekawa. W moim odczuciu faworyt w tym spotkaniu. Nie aż taki żeby brać 1,3 na bezpośrednie zwycięstwo, ale na pewno taka linia punktowa jest interesująca. Obejrzałem z ciekawości właśnie pod ten typ mecz słońc z Milwaukee i przez pierwsze trzy kwarty kiedy grali na serio na prawdę robili wrażenie, zwłaszcza skuteczność zza łuku była imponująca. W bezpośrednich, ostatnich pojedynkach 140:132 dla Wizards i 124:122 również W.
Nie zauważyłem, ze kurs dość znacznie się obniżył. Na ten moment wynosi 1,92. Proszę o poprawę i pozdrawiam.

Poprawione.
Na przyszłość podawaj linka do posta a nie kopiuj treść samego posta.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Witam,
proszę o dodanie reszty analizy do mojego typu bowiem pospieszyłem się z wysłaniem postu:


"Kartki wydają się dobrym typem na to spotkanie i szczególnie można się ich spodziewać po stronie gospodarzy. Jak będą przegrywać lub remisować a z Lecce napłyną niekorzystne wiadomości może wkraść się nerwowość w poczynania ich zawodników, zaczną się jakieś pyskówki z arbitrem lub inne takie. Mając z kolei korzystny rezultat jakaś kartka a może i dwie za grę też się pojawią".

dzięki

Dodane //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Witam,
Kierowca Nico Hulkenberg z mojego poniższego typu nie przystąpił do wyścigu z powodu defektu samochodu. Fortuna rozliczała kupony z nim jak zwroty liczone po kursie 1.00

Link do typu

Prosiłbym o zmianę z minusa na zwrot jeśli nie macie nic przeciwko. Miłego dnia.

poprawione na zwrot / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom