>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Ale z jakiego powodu mielibyśmy zmienić kurs i buka? Jakiś błąd się tam wkradł poza tym, że w tym nowym jest wyższy kurs? Przykro mi, ale podajesz taki typ z takim kursem i z takiego buka z którego podałeś na daną chwilę gdy podawałeś typ w konkursie. Kurs może za chwilę spaść, może wzrosnąć, ale typ zostaje bo na moment zatwierdzenia posta taki właśnie widniał. Nie zmieniamy kursu tylko dlatego że trochę później znalazłeś wyższy kurs. Na przyszłość przed zatwierdzeniem posta po prostu warto sprawdzić wszystkie regulaminowe buki i wybrać najlepszą opcję.
Rozumiem. Nie było sprawy. Moja nieuwaga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Nie jestem pewien czy ja się pomyliłem, czy spadł kurs podczas pisania przeze mnie analizy. W każdym razie kurs spadł z 1,46 do 1,43 zatem prośba o poprawienie. Dzięki.

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jestem chyba najbardziej problemowym użytkownikiem :D

122 to liczba punktów w meczu, kurs był 1,83, więc powinno być na plusie 83 jednostki :)


Jasne, dzięki za czujność i postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +148
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia - Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Start Kristiansand - Glimt Bodø
Typ: 1X
Kurs: 2,10
Bukmacher: STS
Analiza:
Dzisiaj nietypowa liga i nietypowy typ. Mecz obecnego mistrza Norwegii Glimt Bodo, który zapewnił sobie mistrzostwo na 5 kolejek przed końcem ligi pokonując u siebie Viking Stavanger 5-1, z 13 w tabeli Startem Kristiansand. Miejsce 13 to ostatnie bezpieczne. Drużyna z 14 miejsca gra baraż o utrzymanie, 15 i 16 spadają. Ostatnie 4 druzyny maja do rozegrania po 4 mecze. Aalesund został już zdegradowany. Walka o utrzymanie rozegra sie pomiedzy Startem, Stromsgodset i Mjondalen. Róznice punktowe to 5 oczek wiec wszystko jeszcze możliwe. Dlaczego o tym piszę? Wydaje mi sie bowiem, że ekipa z Kristiansand ma większą motywację do gry w dzisiejszym spotkaniu. Tak naprawdę gdybyśmy chcieli podejść do tego zdroworozsądkowo to należałoby obstawić "2" i iść do kasy odbierać pieniążki za wygraną. Tyle tylko, że kto kieruje się rozsądkiem w bukmacherce? :) Glimt to klub, z małego miasteczka Bodø położonego za kołem podbiegunowym. Jest to swego rodzaju fenomen. Jest to zespół, który pobił w tym sezonie wszystkie rekordy ligi norweskiej wszechczasów. Są absolutnym hegemonem na norweskim podwórku. Zdobyli w 26 meczach 71 punktów na 78 możliwych, strzelili 90 bramek (3,5 gola na mecz), stracili tylko 29 goli. U siebie w Bodø mają 13 zwycięstw z rzędu i różnicę bramek 51-9. Są także najlepszą drużyną wyjazdową ligi z 20 z 26 możliwych punktów i 39-20 różnicą bramek.
Co więc powstrzymuje mnie przed obstawieniem po prostu 2? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia :) Ale żeby nie było tak zupełnie od czapy to powiem tak... Start ma jeszcze motywację, Glimt własciwie grają już tylko o wyśrubowanie kolejnych rekordów. Po ostatnim 5-1 w Bodø rozpoczęto świętowanie mistrzostwa i być może nie wszyscy doszli do siebie po imprezie... Dwóch graczy Glimta wraca po koronawirusie, a wiadomo, że to łatwe nie jest. Przybysze z dalekiej północy wygrali w tym sezonie już wszystko, zdążyli już to świętować, dlatego mam nadzieję, że nie będą już tak zmotywowani jak w poprzednich meczach sezonu i czasami (podświadomie) odstawią jednak nogę. Jeżeli Bodø zagra na poważnie to może sie to skończyć np. 0-5 dla gości, ja jednak liczę, że drużyna Startu wzniesie się na wyżyny umiejętności i w ramach hasła bij mistrza spróbuje postawić się nowokoronowanemu Mistrzowi z Bodø. Kursy na zwycięstwo Glimta spadały w ciągu dnia, a na Start nieznacznie rosły... Nadzieję dają też ostatnie mecze Startu,
VikingStart4:12.093.693.19details28.11.2020OddStart1:21.624.174.92details22.11.2020StartSarpsborg 083:2
Zamieściłem w temacie typy dnia post j.w. Czy mógłbym prosić o jego usunięcie? Wstawię go jeszcze raz, ponieważ nie dokończyłem go, gdyż jak wstawiłem tabelę coś nacisnąłem i post sie opublikował za wcześnie.
Dzięki.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę usunąć, pomylilem dni

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
Ups pomyłka z bukmacherem , z przyzwyczajenia napisałem ETOTO a to kurs z Fortuny tak więc proszę o poprawę , ETOTO nie ma takiego typu na czerwoną .
Dzięki z góry .

Poprawione, na przyszłość podawaj link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer

Zamiast over wyskoczył emotikon, dzieki za poprawe

Poprawione, choć taki błąd to nie błąd //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
No nie ( kot mi przeszedł po klawiaturze i już szybciej wysłał mój typ ) proszę o usunięcie , piszę jeszcze raz


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +122
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka

Handicap pokryty co do milimetra. Poniżej link do oficjalnej strony chińskiej ligi.


Proszę o poprawę :)

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik

Proszę o poprawienie godziny rozpoczęcia meczu w moim typie dnia na 9 grudnia Almeria Zaragossa
Jest 18.00. Powinno być 19.00
Dziękuję

Poprawione //Waldi1979
 
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer

Prosiłbym o wpisanie kursu; 1.81, za wcześnie kliknalem w zatwierdzenie
Post automatycznie złączony:

Znaczy 1.74, na live jest inny kurs. Proszę o usunięcie tej wiadomości

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
martinellini 468

martinellini

Użytkownik

Przepraszam, za problemy, ale chyba źle używałem klawisza TAB (chciałem jak w Wordzie) ale przez to od razu udostępniło mi posta
Mam wstawioną analizę innego gracza innego meczu, natomiast pod spodem jest już napisana przeze mnie do meczu Crotone Spezia.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Witam, czy jeśl chciałem na pewne zdarzenie zagrać 1. w Typach dnia, a ktoś wcześniej typował 1X, to czy mój typ będzie liczył się do rywalizacji?

Tak, będzie brał udział. Już ponad rok temu była zmiana w tym względzie w Regulaminie usuwająca zakaz podawania mniej ryzykownych typów.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Witam
Wczoraj dodałem przez przypadek typ zanim zdążyłem napisać analizę, w kolejnym poście dodałem już prawidłowo poprawiony, proszę o skasowanie tego pierwszego

Usunięty.
Na przyszłość podawaj link do danego posta//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik

Witam, niestety nie weszło- wynik 1:2 . Proszę o poprawę z + na -100. Pozdrawiam

Poprawione. DZIĘKI ZA POSTAWĘ FAIR PLAY!
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +280
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna

Proszę wprowadzić kurs @ 2.00 zamiast 2x STS

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik

Witam, proszę o poprawę rozliczenia typu na , w spotkaniu było 36 fauli
dzięki

Poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom