>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Szambombel 1,9K

Szambombel

Użytkownik

Kurs na handicap (-4,5) to 1,91, przez przypadek wpisałem 1,67 a to kurs na handicap, ale (-2,5). Z roztargnienia źle popatrzyłem. Proszę o zmianę kursu w poście.

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę o zmianę typu na over 2 azjan 1.79 fortuna ponieważ Typ na over 2. 5 już jets

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer

Literowka w typie, zamiast ocer powinien byc over. Sorry za klopot

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
W moim typie na dziś godzina startu w nawiasie jest jednak 18, treningi są 15, buk też tak dal na 15.

Nie ma potrzeby poprawiać, buk i tak zamyka zakłady przed treningami, więc tak zostawiamy, bo przecież później tych typów nie będzie, albo będą z innymi kursami//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Prosiłbym o zmianę rozliczenia mojego typu z piątku 22.01. o celnym strzale Floriana Neuhausa. Typ został rozliczony jako poprawny, a powinien być jako nietrafiony. Nie oddał celnego strzału

Poprawione // Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +351
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę zmianę godziny na 14 i gości zmienić na Kometę Brno a nie Mlada Bolesław oraz Typ to kometa Brno i poniżej 5.5. Trochę się zakręciłem, dzięki

Poprawione // Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik

Prosze o zmiane kursu z 2,50 na 2,47 bo nie zobaczylem jak napisalem analize na kursy i podczas pisania spadl o 0,03 xD
 
patryk7 543,2K

patryk7

Typer
Proszę o dopisanie godziny rozpoczęcia meczu St. Pauli —Bochum (20.00) w analizie tego meczu w Typie Dnia 28.01. 2021 (czwartek). Jakoś to przeoczyłem.......
Dzięki
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
w tabeli jest blad bo na styczen podalem jak narazie 7 typow a nie 8 :p

Jakoś przeoczyłem twój wpis, ale na szczęście nie była to istotna pomyłka, w tabeli nic nie zmieniła
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Proszę o zmianę na handicap -1,5 Hiszpania @2,64. W trakcie pisania analizy, ktoś mnie ubiegł.

Poprawione.// neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jeżeli ktoś dziś dał valladolid strzeli 1.5+, można dać że strzeli ale 2.5+ ?bo typ chodzi po głowie od rana

Można dać każdy typ na ten mecz jaki jest w ofercie buków z listy regulaminowej konkursu. Już od dawna w Regulaminie nie ma żadnych ograniczeń w podawaniu typów na ten sam mecz, oczywiście byle nie był taki sam jak już podany wcześniej prze kogoś.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Witam, proszę o uzupełnienie mojego typu o godzinę rozpoczęcia meczu, zapomniałem dodać godzina 20:45

Dopisane, na przyszłość link do postu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam takie pytanie, nie dotyczy ono mojego typu, ale kolegi patryk7 patryk7. Przeglądałem teraz rozliczony temat z typów dnia wczorajszego. Typował on i pisał analizę do meczu Rotherham - Derby, wrzucił posta po 14:00, a mecz został przełożony na dziś dopiero chwilę przed meczem (kluby podały już nawet składy wyjściowe) z powodu mokrej murawy. Dostał on za to 100pkt, a wydaje mi się, że powinien po prostu mieć zwrot, tudzież potraktować typ jako niepodany. W regulaminie nie znalazłem nic na temat takiego przypadku, dlatego pytam 😉 a chodzi przecież o to, żeby się bawić fair play 😎

Link do posta:

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +140
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer

Prosilbym o usunięcie pierwszego wpisu bo dodalem przez przypadek buka którego nie ma na liscie

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Proszę o poprawienie w moim typie Betis - Bilbao, jest to oczywiście pojedynek pucharowy, a nie ligowy. Z rozpędu taki podałem.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik

Proszę o poprawę ligi na PKO Ekstraklasę zamiast Bundesligi, do której jednak daleko 🤣 i godzinę na 20:30. Kopiowałem schemat typów od kolegi stawiającego na Bundesligę i z rozpędu nie zmieniłem.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom