>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ucięło mi nazwę drużyny w typie, prośba o zmianę na „Skra Bełchatów więcej blokow...” Dziękuje

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
wczoraj 22-02-2020 roku zamieściłem typ nie padnie gol do 28 minuty Brighton-CR.Palace.W Fortunie wygrałem i kupon został zaliczony.Właściwie to moja wina bo prawidłowo napisane było 28plus tak/w ofercie Fortuny/,innego zakładu nie było.Był tylko zakład gol minuta1- 27,lub plus 28 Ja napisałem po postawieniu kuponu,nie strzelą gola do 28 min,po prostu pisałem z pamięci.Zrobisz jak będziesz uważał.Gola strzelili w 28 minucieZ tym kuponem jak pamiętasz było sporo zamieszania,nie będę miał pretensji jak go nie zaliczysz,ale miło by było żebyś rzucił okiemMogę przysłać Ci zdjęcie ,ale na telefon że kupon wygrałem/słaby ze mnie fachowiec internetowy/.....miłego dnia ,pozdrawiam

Typ już rozliczony zgodnie z tym jak rozliczył buk.
Na przyszłość proszę podawać typy w takiej formie jak są podane w ofercie danego buka, żeby uniknąć wątpliwości

//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dzień dobry,

mam następujące pytanie jeśli ktoś w typach dnia podał typ na daną drużynę i over 3,5 gola w meczu a ja chciałbym postawić bez kombinacji z over3,5 czyli czysty win. Czy mogę taką propozycje przedstawić?
 
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Dyscyplina : hokej, 3 Szwecja
Godzina : 16:00
Spotkanie : Hudiksvalls-Bodens
Typ : remis(60')
Kurs : 4.8
Bukmacher :forbet
Analiza :

Spotkanie wicelidera z liderem. Jednak oba zespoły dzieli aż 12 punktów. Zespół Bodens jest niepokonany od 20 spotkań a gospodarze również w ostatnich kilku meczach prezentowali zwyżkową formę. Stawiam na remis w regulaminowym czasie gry ponieważ mecze tych drużyn są z reguły wyrównane. W h2h na 9 odbytych spotkań 3 razy wygrywał Hudiksvalls, 3 razy zespół Bodens i 3 razy była dogrywka. Wszystkie dogrywki padały w latach 2019-2020 a więc dosyć niedawno. Typ głównie do konkursu do podbicia miejsca w rankingu.


Chciałbym prosić o przeniesienie typu do typów na sobotę, bo przez pomyłkę dodałem go na niedzielę.

Z góry dziękuję.
 
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Chciałbym prosić o przeniesienie typu do typów na sobotę, bo przez pomyłkę dodałem go na niedzielę.

Z góry dziękuję.



Chciałbym prosić o usunięcie mojego sobotniego typu z typów na niedzielę. Sam wpisałem Typ do typów na sobotę żeby zaliczył się do konkursu.
Przepraszam za zamieszanie.

Usunięty typ z niedzieli //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
witam. W TD na poniedzialek (1.03) zamiescilem post w ktorym to zrobilem drobna literowke przy nazwie bukmachera. Wpisalem betlic zamiast betclic. Prosze o poprawe tej drobnej literowki i z gory dziekuje

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Witam

Prosze o poprawienie kursu

Poprawny to 3.90, a nie 23,90


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Mogę dodac zdarzenie z betclica z ,,Super-kursów'' NBA Wygrają: Philadelphia + Dallas + Portland? Jesli tak to na tej podstawie?
Spotkanie: NBA Wygrają: Philadelphia + Dallas + Portland
Typ: TAK
z gory dziekuje za odpowiedz
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Mogę dodac zdarzenie z betclica z ,,Super-kursów'' NBA Wygrają: Philadelphia + Dallas + Portland? Jesli tak to na tej podstawie?
Spotkanie: NBA Wygrają: Philadelphia + Dallas + Portland
Typ: TAK
z gory dziekuje za odpowiedz
Jeśli wszystkie mecze zostaną rozstrzygnięte jednego dnia to jasne, że możesz.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Proszę o zmianę w dyscyplinie z Puchar Polski na liga holenderska Eerste Divisie. Zmieniłem typ w trakcie pisania, a nie zmieniłem ligi :)

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
W typach dnia z 02.03.2021 niestety mój typ był nietrafiony ( dobrze żarło ale zdechło)
poproszę w takim razie o czerwoną setkę ;)

pozdrawiam

Poprawione, szacun za postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +364
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina 10:00
Spotkanie : Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka
Typ : powyżej 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.30
Bukmacher : ETOTO
+ 230

Chyba za dużo punktów bo kurs 2.30 i +230 ( +130 )
typ z dnia 03.03.2021


Poprawione, szacun za postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +233
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik

Źle wpisałem godzinę, prosze zmienić na 04;00

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Proszę o poprawienie mojego typu. Typ oczywiście jest Jastrzębski Węgiel -1,5 seta, kurs oczywiście poprawny na to zdarzenie
Nie wiem dlaczego taka pomyłka w typie :)


Poprawione //Waldi1979
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Proszę o poprawę w typie :

Typ: Johaug - pozostałe [2]
Kurs: 5.60


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom