>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik

Prosze o zmiane kursu z 2.25 na 2.13 poniewaz kurs gwaltowanie spadl i nawet ja go nie zdazylem zagrac

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ktoś mi powie czemu dajecie punkty reputacji przed meczem, jak ta analiza zwycięstwa ŁKS, nie dość że krótka, nie dość że niczym nie ma się do rzeczywistości, to nie trafiona. Do tego gość ma 9 wpisów, ja takich użytkowników traktuje jak potencjalnych bukmacherów którzy szukają naiwnych. Z resztą to nie pierwszy raz jak punkty są w nietrafionych analizach.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ktoś mi powie czemu dajecie punkty reputacji przed meczem, jak ta analiza zwycięstwa ŁKS, nie dość że krótka, nie dość że niczym nie ma się do rzeczywistości, to nie trafiona. Do tego gość ma 9 wpisów, ja takich użytkowników traktuje jak potencjalnych bukmacherów którzy szukają naiwnych. Z resztą to nie pierwszy raz jak punkty są w nietrafionych analizach.
punkty reputacji są formą podziękowania, jedni używają ich, żeby pogratulować wpisu, inni, żeby docenić analizę, nawet jeżeli okaże się nietrafiona, ale kogoś przekonała, jeszcze inni życzą powodzenia, inni dają tylko za trafiony typ, ile ludzi tyle interpretacji "tej funkcji", nie możemy zabronić komuś doceniać pracy innych czy to przed, w trakcie czy po danym spotkaniu. Każdy używa według własnej woli i zasad.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Uważam, że mój wynik jest zawyżony.

Stal Mielec - Wisła Płock
Zwrot

Raków Częstochowa - Cracovia
100

Pogoń Szczecin - Lech Poznań
80

Cracovia - Śląsk Wrocław
144

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
165

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
100

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańska
52

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
100

Wisła Kraków - Stal Mielec
94

Polska - Andora
132

Wynik: 367
Oficjalnie w tabeli: 511
Typy zagrane: 10 (w tym jeden zwrot)
Trafione: 6
Skuteczność: 6/9 (67%)
 
Otrzymane punkty reputacji: +384
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Uważam, że mój wynik jest zawyżony.

Stal Mielec - Wisła Płock
Zwrot

Raków Częstochowa - Cracovia
100

Pogoń Szczecin - Lech Poznań
80

Cracovia - Śląsk Wrocław
144

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
165

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
100

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańska
52

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
100

Wisła Kraków - Stal Mielec
94

Polska - Andora
132

Wynik: 367
Oficjalnie w tabeli: 511
Typy zagrane: 10 (w tym jeden zwrot)
Trafione: 6
Skuteczność: 6/9 (67%)
Masz rację, przez pomyłkę za 17.03 miałeś dopisane +144, a miało być zapisane innemu użytkownikowi, po prostu omsknęła się ręka o jedną linię i stąd różnica.
Już poprawione, w tabeli i na screenie.

Dzięki za fair play!
 
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W tabeli mam jakby 9 typów nietrafionych (nie miałem żadnego zwrotu), a z tego co widzę nie trafiłem 8 typów, jakby jeden gdzieś się zagubił. Proszę o ponowne przeliczenie. Pozdrawiam.

Racja, za 6.03 miałeś wpisane -100, a nie powinno być nic wpisane. Masz trafionych typów 10/18. Już poprawiłem, w tabeli końćowej już to będzie uwzględnione.//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Z 616,1K
W tym meczu na jutro handicap powinien być 15,5-0].Kurs jest prawidłowy.Proszę o poprawienie
Dyscyplina: Koszykówka Indonezja IBL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bali United BC - Pelita Jaya Basketballm handicap [13,5-0]
Typ: Bali United BC+15,5 pkt
Kurs:2,02
Bukmacher:Etoto

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Witam,
Czy jeśli ktoś wstawił taki sam typ na 2 minuty przed wystawieniem postu przeze mnie to mogę wystawić typ zastępczy? Ponieważ dopiero po wstawieniu swojego posta zorientowałem się, że ktoś przed chwilą wrzucił dokładnie taki sam typ.
Jeśli tak to proszę o zmianę typu na:

Dyscyplina: Tenis - ATP - Miami
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Rublow - Hurkacz
Typ: Hurkacz wygra przynajmniej set
Kurs: 2.06
Bukmacher: FORTUNA


Link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-04-2021-sobota.161753/post-7006178

Zmieniony typ //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Miami 1000 ATP
Godzina: 01:00
Spotkanie: Hubert Hurkacz vs Andrey Rublov
Typ: Hubert Hurkacz
Kurs: 4,0 (4.1 w super ofercie)
Bukmacher: STS

Ten mecz to chyba jakiś fix. W jedynce w Wiadomości Wojciech Fibak ogłosił że Hubi wygra ten turniej. Jak więc nie wygra będę mógł napisać że to propaganda reżimowa :) a jak wejdzie to że nawet oprócz 500 plus rozdają typy za darmo.

Co do Rublowa to jest to Rosjanin więc wiadomo że mecz będzie miał podtekst polityczny. Coś czuję że skończy się kreczem, i to może przed meczem bo naprawdę to już polityczna sprawa taki pojedynek wręcz jak wojna polsko-rosyjska.

Rublow zawsze groźny zawsze nieobliczalny.

Pozdrawiam
nie wiem skąd gość się urwał, ale na pewno się odkleił.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga I Czechy
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Sigma Ołomuniec - Slovacko
Typ: 2
Kurs: 2,53
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Mecz dobrze wyważony kursowo.. czekałem czy będą jakieś większe zmiany na kursach ale uparcie zostało, no trudno biorę co jest i zobaczymy. Goście mają szansę na największy sukces tego klubu i za wielkimi ze stolicy siedzą w tabeli na 3 miejscu , mają za sobą zaraz Jabłonec, Liberec i też Pilzno które są siłowo zbliżone do nich i aby utrzymać tę pozycję to znów trzeba wykonać trudne zadanie i zebrać pełną pule. Sigma obecnie 9 pozycja , ale to drużyna mocno nieobliczalna , stąd kursy jakie są na obie drużyny określiłem jako wyważone odpowiednio. Gospodarze ostatni mecz z Pardubicami męczyli bardziej niż goście swój z Opavą.

W sumie Sigma mnie rozczarowała i jeżeli dziś nie zmienią swojego stylu to szansa na powodzenie typu jest. Goście są bardzo aktywni , lubią szybko zmieniać pozycję i walczą do końca, co mecz z Opavą udowodnił dopiero strata bramki ich obudziła w drugiej połowie i udało się zebrać 3 pkt. Tu tak samo jak i u gospodarzy muszą zabrać się z większą uwagą od samego początku bo Sigma to nie Opava i może nie być już łatwo odrobić straty. Liczę że uda się gościom znaleźć jedną dobrą okazję i skromnie wygrać 1-0 , stać ich na mobilizację , bo z drużyn jakie widziałem mają dobry zgrany skład i chciałbym ich widzieć w pucharach.. natomiast jeszcze sporo kolejek i dziś mój osąd zostanie zweryfikowany.
przepraszam teraz zauważyłem że zamieściłem złą godzinę ma być 16:30 rozpoczęcie spotkania,
za zamieszanie jeszcze raz przepraszam

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer

Powinna byc 16 30 godzina i liga pro. Sorry za blad

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Uprzejma prośba o usunięcie frazy:

Lechowi na pewno będzie podwójnie zależało na uratowaniu choćby punktu, ponieważ po pierwsze spotkania z Legią zawsze są dla Lecha nobilitujące, zaś po drugie mają nie tak wiele punktów niż strefa spadkową (6 punktów nad barażami ale jeden mecz rozegrany mniej) i zwyczajnie trzeba polepszyć bilans. Nie twierdzę, że Lech spadnie do pierwszej ligi bo byłaby to absolutna sensacja (tym bardziej że pokazał nam piękną grę w europejskich pucharach), ale znacznie lepiej się gra mając przeczucie że widmo spadku nie jest bliskie

Case baraży pomylił mi się z inną ligą którą intensywnie analizowałem obok tego meczu 🤦‍♂️

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik

Witam,

Przez pomyłkę odpowiedziałem przed zakończeniem pisania analizy. Można prosić o złączenie w jedną, z tą którą nadpisałem?

Zrobione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o poprawne rozliczenie mojego typu ze środy:

Mój faworyt wygrał na tym rynku 113:103.
Dla ułatwienia korekty podaje link do oficjalnej strony organizatora rozgrywek:
Match Result | World Snooker Live Scores (worldsnookerdata.com)

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik

Zapomniałem dopisać bukmachera. FORTUNA.

DZIĘKI

Dopisany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Proszę o zmianę na Slavia wygra i powyżej 1.5 bramki w meczu (5
6.2. Forbet) już za chwilę a pisząc analizę nie zauważyłem że w tym samym czasie kolega podał ten sam typ.
Dziękuję
Post automatycznie złączony:

Proszę o zmianę na Slavia wygra i powyżej 1.5 bramki w meczu (5
6.2. Forbet) już za chwilę a pisząc analizę nie zauważyłem że w tym samym czasie kolega podał ten sam typ.
Dziękuję
Chodzi o typy dnia i mój typ
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Proszę o usunięcie typu z soboty 17 kwiecień

Pomyłkowo zamiast na piątek dałem typ na sobotę
Dzięki - Pozdrawiam

Usunięty // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Mój typ za poniedziałek 19.04. jest rozliczony jako minus. Dwóch zawodników zdobyło tą samą liczbę punktów, mieli tą samą liczbę biegów, zwycięstw biegowych i drugich miejsc. Forbet w tym wypadku rozliczył zakład jako wygrany, ale z kursem podzielonym przez dwa.

Link do typu:

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom