>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.04.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga
Godzina 18:00
Spotkanie : AGF Aarhus - FC Midtjylland
Typ : FC Midtjylland over 1.5 gola
Kurs : 2.20
Bukmacher : ETOTO

W ostatniej kolejce w bardzo ważnym meczu FC Midtjylland podejmowało u siebie lidera Brondby i chłopaki wygrali skromnie bo skromnie 1:0 i to oni teraz są numerem 1 , FC Midtjylland zresztą broni tego tytułu , dziś kolejny mecz z gatunku bardzo ważny grają wyjazd z Aarhus które jest na trzecim miejscu czyli kwalifikacje do LE i chłopaki także mają swój cel ale muszą bronić tego trzeciego miejsca bo mają tyle samo punktów co FC Kopenhaga które dziś gra derby z Brondby tak więc końcówka sezonu w Danii jest niezwykle emocjonalna i walka o tytuł będzie do końca sezonu , FC Midtjylland ostatnio nie zbyt rozpieszcza swoich fanów bo wspomniane 1:0 z Brondby a w tygodniu grali mecz w ramach Pucharu Danii i wygrali 1:0 z Sonderjyske , ostatni mecz z Aarhus przegrali u siebie 0:1 i liczę na rewanż myślę że parę bramek w tym meczu padnie i ze dwie będą po stronie FC Midtjylland .

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +553
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 14:00
Spotkanie: Villarreal - Osasuna
Typ: 1 i obie strzelą
Kurs: 4,1
Bukmacher:
Fortuna

Analiza:

Gospodarze przystąpią do tego meczu z siódmego miejsca w tabeli i 46 punktami. Villarreal wygrała trzy ostatnie spotkania ligowe, a na własnym stadionie z 14 spotkań tylko dwa razy doznawała porażki.

Osasuna jest obecnie na miejscu 14 z dorobkiem 31 punktów. Od 4 spotkań piłkarze Osasuny nie wygrali meczu w lidze.
Villarreal będąc gospodarzem spotkania wygrała 4 z 5 meczów goszcząc Osasunę (3:1,3:1,3:1,1:1,4:2).
Stawiam na powtórkę z poprzednich lat i wygraną Villarreal w połączeniu z bts-em.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Godzina: 14:30
Spotkanie: Thompson Jordan - Paire Benoit
Typ: 2
Kurs: 2.08
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Jeśli Francuz nie miałby focha na cały świat to zdecydowanie byłby tutaj bitym faworytem i kursy byłyby jakieś. 1.30 na Benułe. Paire w ostatnim czasie nie gra totalnie nic, mówi oficjalnie w wywiadach, że po co ma się męczyć i przechodzić do 2 czy 3 rundy jak za same wpisowe ma po 10, 15 tysięcy euro plus kasa od sponsorów. Sama Bartoli skrytykowała go za taką postawę i żąda od władz ATP o ukaranie za nie sportowe zachowanie. Francuz ma ogromny potencjał, jeśli wziąłby się w garść to naprawdę top 20 jest ciągle w jego zasięgu. Aktualnie jest 33 a był 18. Potrafił wygrywać na clayu turnieje, ma ich na koncie 3 plus wielu dobrych rozłożonych tenisistów. Benuła ogromne doświadczenie na ziemnych kortach. Monte Carlo? Europejska stolica majestatu, elegancji i oczywiście kasy. Jeśli Francuz faktycznie tak na nią się nastawia to może te ogromne premie od sponsorów go zmotywują. Ale to tak poza marginesem, ponieważ naprawdę na papierze jest o poziom wyżej od rywala. Jordan czuje najlepiej się na twardych kortach, na glinie wiele nie osiągnął. Większość to Azjatyckie, śmiszne challengery czy 3 runda Rolland Garros. Typ typowo na przełamanie. Jeśli Francuzowi zagotuje się czajnik na początku to typ pójdzie do śmietnika. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premier Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa vs Spartak Moskwa
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kolejne derby Moskwy przed nami w tym sezonie i tym razem zmierzą się Lokomotiv oraz Spartak. Obie ekipy mogą być z siebie zadowolone po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej, ponieważ notują długą serię zwycięstw. Szczególnie u gospodarzy jest ona okazała, bo nie stracili jeszcze punktów w tym sezonie. Nagle otwiera się furtka walki o mistrzostwo i zepchnięcie Zenitu St. Petersburg z tronu. Ja tutaj celuję w czerwoną kartkę. Jestem zdania, że ujrzymy wiele nerwów na stadionie Lokomotivu. Mamy końcówkę kampanii i każdy punkt jest na wagę złota. Jeżeli jedna z ekip przegra to może pożegnać się z marzeniami i pozostanie jedynie walka o Ligę Mistrzów. Arbiter Kirill Levnikov chętnie sięga do kieszonki i liczę, że szybko rozpocznie kartkowanie, aby jednego z piłkarzy wyrzucić z boiska po drugiej żółtym kartoniku. Waga spotkania, derby i arbiter pozwalają mi myślę, że czerwień jest bardzo możliwa w tej rywalizacji, po dobrym jak na Rosję kursie.

240
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +576
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nikaragua
Godzina: 23:00
Spotkanie: Chinandega - Ocotal
Typ: Wynik meczu/ilość bramek w meczu - 2/-3,5
Kurs: 3,30
Bukmacher: forbet
Analiza:

O Chinandedze wypowiadałem się już ostatnio. Jest to ekipa, która będzie pewnie do samego końca walczyć o utrzymanie z Realem Madriz. Chociaż szczerze mówiąc to ostatnio ta druga ekipa prezentuje się troszeczkę lepiej od dzisiejszych gospodarzy.
Chinandega jest aktualnie ostatnią drużyną w tabeli, która w 12 meczach zgromadziła jedynie 6 punktów. Na własnym stadionie na 5 spotkań odnotowali 2 remisy i 3 porażki. Jest to odpowiednio:
- 1:1 z Jalapą
- 1:2 z Realem Madriz
- 1:1 z Managuą
- 2:4 z Realem Esteli
- 0:3 z Diriangen
Króciutko odniosę się do tych spotkań. Remis z Jalapą nie powinien budzić jakiejś nadzwyczajnej euforii, bo ta drużyna jest bardzo stochastyczna. Gra tak jak zawieje w danym dniu wiatr, potrafią oni zarówno zagrozić liderowi tabeli po czym tydzień później zagrać beznadziejnie i przegrać z ostatnią drużyną w tabeli. Mieli oni swój dobry sezon (poprzedni), ale wydaje mi się że już powoli wracają tam gdzie ich miejsce czyli środeczek tabeli z predyspozycjami do jej dolnej części. Kolejny mecz to przegrana z Realem Madriz, co już można uważać za rozczarowanie, bo jednak jest to bezpośredni rywal w walce o utrzymanie, więc porażka z nim u siebie nie napawa optymizmem. Remis z Managuą można zanotować na pewno po stronie nieznacznej listy plusów. Jendak Managua u siebie i Managua na wyjeździe to niestety dwie kompletnie różne ekipy. Pozostałe dwa mecze to porażki z topką tej ligi, czyli Esteli i Diriangen. O tych meczach chyba nie ma za bardzo co się rozpisywać, po prostu różnica klas. Patrząc na wyniki można zauważyć, że raz został przebity over 3,5 bramek - w meczu z Realem Esteli. Jak widać samo Esteli strzeliło 4 bramki, jest to jednak ekipa o sporej sile rażenia w ofensywie, szczególnie gdy grają ze słabszymi od siebie, wtedy potrafią im dokopać. Jednak ich minusem jest bardzo niestabilny bramkarz często popełniający głupie błędy. Stąd te bramki dla Chinandegi.
Co do Ocotal to ta ekipa zaskakuje mnie w tym sezonie. Mimo, że początek mieli taki bez szału, to teraz się dosyć rozkręcili i punktują bardzo dużo. Ich ostatnie mecze naprawdę mogą napawać optymizmem. O ile wygrana 2:1 z CD Junior nie jest jakimś wielkim osiągnięciem, tak wyciągnięcie z maratonu 4 meczów pod rząd z topką 10 punktów jest wielkim wyczynem. W życiu bym nie przypuszczał, że coś takiego będzie miało miejsce. Najpierw pokonali u siebie 3:0 Walter Ferretti, następnie na wyjeździe pokonali 0:1 Diriangen, ponownie na wyjeździe - zremisowali 1:1 z Esteli, na koniec pokonali u siebie Managuę 1:0. Warto dodać, że mecz z Esteli mógł być meczem wygranym, jednak bramkarz popełnił błąd przy jednym z dośrodkowań i minął się z piłką, przez co strzelec miał pustą bramkę.
Mimo wszystko, widzę w ekipie Ocotal spory potencjał. Ich główną zaletą jest gra w defensywie (tak, mimo tego że przed chwilą pisałem o błędzie bramkarza). Mają bardzo dobrze poukładane szyki obronne i na tym skupiają swoją grę - by nie stracić bramki. Stąd też pomysł na under w tym meczu. W 12 meczach stracili tylko 10 bramek i są trzecią najlepszą defensywą w lidzę. Osobiście uważam, że stracili by jeszcze mniej bramek, gdyby weszli w sezon tak jak grają teraz.
Nie dość, że Ocotal ma dobrą defensywę, to do tego atak Chinandegi tak właściwie nie istnieje. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie wiedziałem gorzej grającej w ataku ekipy niż dzisiejsi gospodarze. Nie mają żadnego pomysłu na rozegranie akcji. Jedyne co robią to dośrodkowują piłkę w pole karne z głębi pola, nawet się nie kwapią by podbiec z nią na skrzydło i stamtąd dośrodkować. Ich gra to typowa gra na zadymę - kopnijmy piłkę do przodu, może coś się stanie. Czasami to przynosi skutki, ponieważ poziom tej ligi nie jest wybitny i piłkarzom zdarzają się błędy. W ostatnim meczu strzelili jedyną bramkę w taki sposób, że mieli rzut wolny w okolicach połowy boiska, więc co zrobili? Wrzucili lagę w pole karne! Pech chciał, że 4-5 zawodników zderzyło się w walce o piłkę i nikt jej nie dotknął. Dopadł do niej Garcia i w starciu oko w oko z bramkarzem wykończył akcję. Także jedyne zagrożenie jakie sprawia ta drużyna to dośrodkowania z byle jakiej pozycji i oczywiście stałe fragmenty jak się jakiś trafi, bo z nich też można wrzucić. Mam jednak nadzieję, że dobrze poukładana defensywa Ocotal nie popełni żadnego błędu i ze spokojem będą wybijać te piłki grane na aferę.
Wspominałem już kiedyś, że Chinandega ma ogromne problemy z bronieniem akcji na skrzydłach. Ich obrońcy nie są zbyt szybcy, co im bardzo przeszkadza. Do tego dosyć słabo czytają zagrania prostopadłe za linię obrony, przez co przeciwnicy często ich zaskakują takimi rozwiązaniami. Myślę, że podobnie może być dzisiaj i Ocotal będzie próbowało tak grać. To często powoduje faule, przez co rywale Chinandegi mają zawsze naprawdę ogrom rzutów wolnych w niebezpiecznych miejscach. Tak właściwie to można powiedzieć, że Chinandega co chwilę traci bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. I tutaj może się stworzyć kolejna szansa dla Ocotal, gdyż naprawdę nieźle oni wykorzystują te stałe fragmenty. Już trochę bramek w tym sezonie z nich nastrzelali. Chociażby w ostatnim meczu przeciwko CD Junior strzelili oni dwie bramki bezpośrednio z rzutów wolnych. I to o dziwo nie z łatwych pozycji, ponieważ obie piłki były z boku pola karnego, Caceres I Velasquez pokazali, że mają naprawdę fajnie ułożone nogi i że potrafią zauważyć złe ustawienie bramkarza.
Podsumowując, myślę że dzisiaj nie padnie jakaś wielka ilość bramek, ponieważ ofensywa Ocotal nie jest jakaś porażająca, ale za to jest dosyć skuteczna. Może padnie jakaś bramka bezpośrednio z rzutu wolnego, bo na pewno będzie dzisiaj ku temu kilka okazji. Gdyby to była inna liga, to zaryzykowałbym typ, że Ocotal wygra do zera, ale w Nikaragui bramkarzom co jakiś czas zdarzają się błędy, więc myślę że bezpieczniejszą opcją jest wygrana gości i under 3,5 gola. Ani Ocotal nie strzela jakoś dużo bramek, ani tym bardziej Chinandega.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn - PGE SKRA BEŁCHATÓW
Typ: PGE SKRA BEŁCHATÓW
Kurs:4.60
Bukmacher:STS
Analiza:


Brak Zatorskiego w protokole meczowym. Na libero ponownie Staszewski. Trzeba próbować i korzystać. Jeżeli tylko Skra powtórzy swoją grę ze środy to rozstrzela osłabioną Zaksę. Brak Zatorskiego to olbrzymi problem sportowy jak i mentalny dla Zaksy. Dobrze pamiętamy co stało się parę dni temu, gdy Kędzierzyn musiał sobie radzić bez swojego libero.

Kurs 4.60 w STS to jakis kosmos kiedy ewidentnie widać, że Skra może tutaj namieszać. Przygotowali znakomitą formę na play-offy i są w stanie zrobić niespodziankę.

Atakujący: Kaczmarek - Petković
Rozegranie: Tonutti - Łomacz
Przyjęcie: Semeniuk, Śliwka - T.Sander, Ebadipour
Środek: Smith, Kochanowski, Rejno - Bieniek, Huber, Kłos
libero: Staszewski - Piechocki

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Rosja KHL
Godzina 16:00
Spotkanie : Kazań - Omsk
Typ : Powyżej 5.5 gola
Kurs : 4.07
Bukmacher : Totolotek
Po dwóch pierwszych meczach tej serii wydawać się mogło że będziemy świadkami dużej niespodzianki bo to Omsk wygrał swoje wyjazdowe spotkania. Kazań zrobil to co do niego należało i odrobił te dwa mecze a co za tym idzie aktualnie mamy remis w serii 2:2. Ciężki mecz do typowania zwycięzcy, raczej Kazań ale jak pokazali goście potrafią zaskoczyć. W żadnym z tych spotkań nie padło 6 bramek stąd też całkiem przyjemny Kurs. Kazań wyjdzie ofensywie żeby pokazać że te mecze domowe w których zawiedli to był wypadek przy pracy. Przejrzałem statystyki meczów khl przed play off i ten kurs jest delikatnym value bo Kazań na 60 spotkan miał 19 overow a Omsk aż 24 spotkania zagrał na over 5.5 co w perspektywie dzisiejszego Typu może napawać optymizmem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Legia lub remis i powyżej 1,5
Kurs:
1,76
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Legia Warszawa zajmuje 1 miejsce już z dość duża przewagą punktową nad 2gą Pogonią Szczecin.
Lech po kiepskich wynikach zwolnił trenera Żurawia, ostatnia porażka 1:2 z Cracovią zdecydowała o rozstaniu z trenerem.
Jeśli chodzi o gości tego spotkania to po zmianie trenera na Michniewicza zaczęli naprawdę bardzo dobrze grać w piłkę. Lech po tym jak odpadli z Ligi Europy tak jakby zeszło z nich powietrze i wydawać się mogło, że grając już na 1 froncie poprawią swoje miejsce w ligowej tabeli jednak nic mylnego.
Myślę, że Legia nie przegra tego spotkania jednak stawiam, że padnie minimum 2 bramki.
Obie drużyny wyjdą prawdopodobnie w najmocniejszym zestawieniu, obie drużyny nie mają większych osłabień kadrowych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: S Pilka nozna Slowacja, Fortuna liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dunajska Streda - Slovan
Typ: Dunajska Streda
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Sytuacja w lidze slowackiej jest podobna do polskiej, gdzie lider ma kilkanascie punktow przewagi i mistrzostwo w kieszeni

W Polsce Legia ma chyba 10 pkt przewagi przy siedmiu kolejkach do konca, a Slovan az 13 punktow na 7 kolejek i nawet przegywajac dzis bedzie to 10 pkt na 6 olejek. Nie do odrobienia. Co im szkodzi dzis odpuscic, zadnych konsekwencji nie bedzie, a to druga druzyna musi pilnowac swojego miejsca.

Gospodarze to klub wegierski zasilany przez tego grubego malego premiera z Wegier co duzo ssa kasy od Unii i pozakladal firmy na rodziny i imperia a w mediach gardluje na unie, juz zapomnialem jak mu tam. Tak wiec sa pieniadze, w Slowacji to wystarczy do pucharow, to bezdyskusyjnie ddrugi najlepszy klub na Slowacji, beda puchary i juz czekaja na wolny los w Europie w postaci polskich rywali. Dzis dobrze by bylo wygrac, Slovanowi nic nie zaszkodzi odpuszczenie meczu, wystarczy im pokonac jakichs dwoch cieniasow w najblizszych szesciu kolejkach, a mecz od dawna wisi na mojej liscie ostrzegawczej

Kuriozalnym jest tylko fakt, ze kurs na DAC jest najwyzszy na Fortunie i to by sie klocilo z teza, ale jakos na dluzsza mete nie zauwazylem, zeby bukmacherzy wiedzieli o wynikach ligi czy druzyny i podpuszczali. Jesli przyjrzec sie uwazniej, nakreslany zwiazek miedzy sponsorem ligi(druzyny) a najwyzszym kursem na nia, jaki niby nie ma prawa wejsc, nie istnieje

Watpie ze Slovan to wygra, nawet remis ich zadowala, w sumie tez mozliwe 0-0 albo 1-1 ale moze pora na wygrana gospodarzy p okursie ponad 3?

DAC - Slovan 2-0

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Włókniarz Częstochowa vs Unia Leszno
Typ: Jonas Jeppesen vs Jaimon Lidsey (kto więcej punktów) - Jonas Jeppesen
Kurs: 1,60
Buk: iforbet

Analiza:

Lidsey fatalny pierwszy mecz i ciężko mu się tu będzie odbudować. Dwa pierwsze biegi bardzo trudne. Jak nie pójdzie to spodziewam się tu szybkich zmian jeśli będzie Leszno przegrywać -6 czego nie wykluczam.
Duńczyk z kolei dostaje na swoje pełnoprawne przywitanie z ekstraligą dosyć łatwy start. W 4 z Miśkowiakiem, Sadurskimm i DOylem to praktycznie punkt na juniorze Leszna darmowy. W 7 Pludra, więc sytuacja podobna. W 13 ewentualne starcie z Lidseyem, który w zasadzie tylko raz jedzie na juniora, którym jest Miśkowiak, wiec wcale tu nie będzie łatwo. Poza tym tak szczerze mówiąc nie zdziwię się jak Jeppesen po prostu odpali i będzie bardzo mocną drugą linią Częstochowian. Australijczyk pierwszy mecz bez argumentów i nie widzę przesłanek na nagłe odbudowanie z Włókniarzem. Szczególnie, że trener Baron wiedząc jak sytuacja wygląda poukładał biegi z nim tak, żeby jechał z liderami i żeby Leszno przywoziło chociaż te 3:3.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Czechy
Spotkanie Slavia Sparta
Godzina 18.30
Typ remis, Sparta wygra zwrot
Kurs 2.55
Bukmacher forbet
Derby Pragi, lider podejmuje wicelidera. Slavia ma aż 14 punktów przewagi i nawet 2 mecze zaległe Sparty niewiele zmieniają. H2h w ostatnich latach korzystne dla Slavii. Dziś idę jednak w kierunku Sparty. Slavia gra fazie pucharowej w Lidze Europejskiej i w czwartek sprawila dużą niespodziankę remisując na wyjezdzie z Arsenalem. Rewanż już w najbliższy czwartek. Mając realną szansę na awans do kolejnej rundy, myślę że gracze Slavii nie będą dziś grali na 120%, tym bardziej, że remis też jest dla nich korzystny. Nie zdziwi mnie nawet wygrana Sparty, która jest w świetnej fornie strzeleckiej - 14 goli w 3 ostatnich meczach. W takim przypadku mamy zwrot stawki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Betis - Atl. Madryt
Typ: Spotkanie/liczba goli- 2/-3.5
Kurs: 2.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Atletico podejmuje na wyjeździe dobrze dysponowany w tym sezonie Betis. Po wczorajszej wygranej Realu w EL Clasico zostali zepchnięci z fotelu lidera, myślę, że większej motywacji na dzisiaj nie będą mieli, aby wygrać ten ważny mecz 😅
Na pewno nie przyjdzie im to łatwo, Betis aktualnie szósty w tabeli z punktem straty do Realu Sociedad. Napsuli krwi Barcelonie u siebie w lutym. Ostatni mecz zremisowali na wyjeździe z słabym Elche, lecz u siebie mają serie trzech zwycięstw. Sądzę, że dzisiaj ta seria zostanie przerwana porażką. Atletico mimo osłabienia, grającego bez Suareza czy Lorente, powinno dopiąć swego. Nie grają już w Lidze Mistrzów, mogą całkowicie skupić się na krajowych mistrzostwach. Ostatnio z Sevillą nie zachwycili, mam nadzieję, że dzisiaj przełamią ostatnią serię słabych meczów wyjazdowych. Undera nie trzeba nikomu tłumaczyć, w końcu to La Liga ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Dyscyplina: NBA koszykowka
Godzina:
21:00
Spotkanie: denver-boston
Typ:
Over 17.5 Porter jr
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nie gra Jamal Murray kolejny mecz, pod jego nie obecność Porter pokrywał linie, u innych buków linia jest 18,5. Uważam że warto spróbować.

Ps. Pomyliłem dni, omyłkowo wrzuciłem na jutro.


84 - kolejna taka jedno zdaniowa analiza = minus 100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom