>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Czy Betclic rozliczył od razu jako zwrot czy reklamowałeś ? U mnie jest jako przegrany zakład.
Sam tego nie pograłem, ale powinien być zwrot zgodnie z regulaminem, bo przynajmniej jeden z zawodników nie rozpoczął zawodów, jak niżej:

10. Zakłady 3-drogowe head to head - jeżeli jeden lub więcej uczestników zawodów nie wystartuje, zakład zostaje unieważniony. Co najmniej jeden uczestnik musi zakończyć zawody, w przeciwnym wypadku zakład zostanie uznany za nieważny. Jeśli wszyscy uczestnicy zawodów zostaną zdyskwalifikowani lub w inny sposób wykluczeni, zakład zostanie unieważniony. Jeżeli uczestnicy zawodów osiągną wynik remisowy, a oferta zakładów nie umożliwia zawarcia zakładu na wynik remisowy, zakład zostanie unieważniony. Gdy w danym zdarzeniu udział bierze minimum 3 (trzech) uczestników, i gdzie minimum 2 (dwóch) uczestników zdarzenia osiągnie ten sam rezultat zastosowanie mają zasady Dead Heat. Powyższe reguły obowiązują, jeżeli nie określono inaczej dla konkretnych dyscyplin sportowych.”

Wystartuje nie jest używane zamiennie z ‚weźmie udział’, wiec powinien leciec zwrot.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Sam tego nie pograłem, ale powinien być zwrot zgodnie z regulaminem, bo przynajmniej jeden z zawodników nie rozpoczął zawodów, jak niżej:

10. Zakłady 3-drogowe head to head - jeżeli jeden lub więcej uczestników zawodów nie wystartuje, zakład zostaje unieważniony. Co najmniej jeden uczestnik musi zakończyć zawody, w przeciwnym wypadku zakład zostanie uznany za nieważny. Jeśli wszyscy uczestnicy zawodów zostaną zdyskwalifikowani lub w inny sposób wykluczeni, zakład zostanie unieważniony. Jeżeli uczestnicy zawodów osiągną wynik remisowy, a oferta zakładów nie umożliwia zawarcia zakładu na wynik remisowy, zakład zostanie unieważniony. Gdy w danym zdarzeniu udział bierze minimum 3 (trzech) uczestników, i gdzie minimum 2 (dwóch) uczestników zdarzenia osiągnie ten sam rezultat zastosowanie mają zasady Dead Heat. Powyższe reguły obowiązują, jeżeli nie określono inaczej dla konkretnych dyscyplin sportowych.”

Wystartuje nie jest używane zamiennie z ‚weźmie udział’, wiec powinien leciec zwrot.
Po zgłoszeniu dostałem zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik

Tutaj jest zwrot a nie - 100, proszę o korektę

Poprawione. W tabeli też, przy następnej aktualizacji będzie to juz uwzględnione.
Na przyszłość proszę pisać jaki to handicap, czy europejski czy azjatycki
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Proszę o poprawienie wyniku z dnia 1.03


Wynik końcowy padł 1:1 więc typ na plus.

Poprawione.
W tabeli też, przy następnej aktualizacji będzie to już uwzględnione.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Proszę o zmianę godziny rozpoczęcia meczu Norrkoping - Hacken (13.03. sobota) na godzinę 16.00

poprawione / ibis

następny razem dodaj do link do posta będzie szybciej.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Prosze o dopisanie do mojego typu over 1,5 gola w meczu bo napisałem tylko over.
Typ Getafe - Athletico 2 i over 1,5 gola w meczu

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Proszę o poprawienie godziny rozgrywania meczu. Napisałem 17:30 a mecz jest o 15:00.


poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam dzis w typach dnia nie podałem godziny rozpoczecia i prawidlowej formy rozpiski, sorry, jezeli mozna to naprawic to prosze zamienić:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Barcelona - Huesca
Typ: over 5.5 gola
Kurs:6.00

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Prosze o poprawienei z 'League Two' na Championship. Dziex


poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
piszę tu, żeby było oficjalnie, typ powinien być rozliczony na minus, ponieważ czerwona kartka nie była bezpośrednia, a wynikała z drugiej żółtej, dlatego jest to liczone jako 3, a nie 2+2. psotnick psotnick nanieś tą zmianę w tabeli, samo rozliczenie już poprawiłem


Poprawione w tabeli, po poprawce teraz masz 47 pkt i 3/6.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Proszę o dopisanie do typu "OT", z góry dzięki.


poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik

Prośba o usunięcie analizy umieszczonej w typach na sobotę. Jest to typ na piątek, który został już umieszczony w piątkowych typach.

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
#10 19,8K

#10

Użytkownik
proszę o zmianę godziny na 18:00
dzięki.


Poprawione//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Proszę o usunięcie załączników z mojego typu. Jak to się stało niewiem. W sumie ubrana jest...

Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Jarosz zdobył 17 punktów więc typ na plus

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Do góry Bottom