>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.01.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 24. Stycznia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Westerlo - Seraing
Typ: 1
Kurs:
1.90
Bukmacher: STS
Analiza:

Na niedzielę mam do zaproponowania jeden typ z drugiej ligi Belsgisjkiej. Piszę wcześniej bo kursy już mocno spadają i będą spadać. W bezpośrednim starciu Westerlo podejmie Seraing. Gospodarze znajdują się na trzecim miejscu a goście na drugim. Istotną informacją w tym pojedynku jest to iż z różnych powodów w tym między innymi związanych z covid w ekipie gości nie wystąpi aż ośmiu zawodników. Patrząc na tak licznę osłabienia kadrowe Seraing widzę w tym kursie świetną wartość i oczywiście mam nadzieję na zwycięstwo gospodarzy.

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +346
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Brooklyn : Maiami
Typ: Miami z dogrywka
Kurs: 3.70

Bukmacher: Forbet
Analiza:

Znowu typują przeciwko Brooklyn, ponieważ drużyna ta nie gra na miarę swoich możliwości, a kursy na rywali są ciekawe. Dwie porażki z Cleveland pozwoliły na ładny zarobek i dziś może być podobnie. Zacznę od tego, że Durant znowu nie zagra w tym meczu, a Irving po ostatnim popisie i 38 PKT może nie być w pełni dysponowany. Brooklyn gra mozolnie i Harden bez Duranta jest tłem samego siebie. Myślę, że morale w tej ekipie aktualnie są mizerne. Maiami jest za rywalami w tabeli, ale zagrali 3 mecze mniej. Drużyna ta gra ciekawie i często trafia za 3 PKT. Myślę, że ostatnia porażka z Toronto nie podetnie im skrzydeł, gdyż we wcześniejszych 2 meczach pokazali, że potrafią wygrywać. Myślę, że Maiami na tle całego sezonu jest gorsze od Brooklyn jednak w tym momencie kurs na Maiami jest za wysoki. Polecam ten typ oraz zwycięstwo Golden State Warriors w meczu z Utah Jazz ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Elche - Barcelona
Typ: Barcelona i poniżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 2.37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Elche to jeden z kandydatów do spadku. Myśle, że jutro porostu zamurują dostęp do swojej bramki i spróbują pograć z kontry, aby w którymś z momentów jak Barcelona z ubiegiem minut się odsłoni ukłuć rywala. Elche dotychczas straciło 23 gole i to nie jest najgorszy wynik w lidze. Barcelona po raz kolejny pokazała, że ma problem z skutecznością. Słaby mecz z Athletic pomimo strzelenia dwóch goli i katorgi z trzecioligową Cornellą, gdzie rzutem na taśmę udało się wygrać w dogrywce. Nie strzelone dwa rzuty karne świadczą o tym, że jest chyba bardzo duża presja o nieskuteczność w klubie. Goście od trzech spotkań mają w nogach po 120 minut i to może mieć wpływa na wynik jak i grę Barcelony.
Mimo wszystko wydaje mi się, że Barcelona to wygra, a nawet musi wygrać,. Po raz kolejny będą to męczarnie i zwycięstwo wyrwane w końcówce spotkania.

137
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +275
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah -Golden State Warriors
Typ: 2\2 HT\FT
Kurs: 4.80

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dziś przygotowałem spotkanie które dla wielu moze wydawac sie oczywiste a kurs 1.35 na Utah to promocja na dolozenie do taśmy. Jednak nic bardziej mylnego. Curry i spółka dzis zaprezentuja bardzo skuteczną koszykówkę. Idę w spokojne 2/2 gdzie Golden mocno zaczną mecz. Utah jest w formie ale gdy spojrzymy na ich ostatnich rywali nie jest to nic wielkiego. Bilans jest zdecydowanie pozytywny co znieksztalca ich faktyczny potencjał. Dzis Golden wygrają i po slabym poprzrdnim sezonie czas w koncu soe odbudowac do czasu powrotu Thompsona zaczyna to coraz lepiej wyglądać. Polecam na dzis ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowenia - Egipt
Typ: Słowenia
Kurs:
2,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bardzo ciekawa sytuacja przed ostatnią kolejką jest w grupie 4 gdzie nadal szanse na awans do ćwierćfinału mają 4 drużyny i to mecze bezpośrednie zdecydują kto awansuje dalej i z którego miejsca - Egipt, Szwecja, Rosja i Słowenia.
Ja osobiście zajmę się spotkaniem gospodarzy ze Słowenią. Kurs na to spotkanie jest dla mnie dość zaskakujące aż 2,57 na Słowenię?
Dla mnie osobiście czysto sportowo są lepsi, oczywiście przewaga Egiptu jest taka, że są gospodarzami.
Obie drużyny doznały już porażki na tym turnieju Egipt przegrał 1 golem ze Szwecją natomiast Słowenia przegrała z Rosją aż 6 bramkami i zremisowała ze Szwecją można powiedzieć w ostatniej akcji czym przedłużyli sobie jeszcze szanse na awans.
Jeżeli Egiptowi sędziowie nie pomogę to uważam, że Słowenia wygra to spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cuprum Lubin – Alurom CMC Zawiercie
Typ: Zawiercie wygra pierwszego seta i mecz
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza:




Zawodnicy z Zawiercia muszą gonić za punktami gdyż mieli trochę zawirowania
W swych szeregach co przekładało się na mizerne wyniki, a cel mają jasno
Określony są konkretni zawodnicy jest sponsor musi być medal !
To wszystko jest jeszcze do zrealizowania ale panowie muszą być wyraźnie lepsi
Od takich drużyn jak Cuprum Lubin które ślizga się w dole tabeli.
Dlatego stawiam na to że już od pierwszego seta wyjdą skoncentrowani i pewni siebie
Co przełoży się na zwycięstwo pierwszego seta jak i całego meczu.
Biorę pod uwagę że mogą stracić jednego seta bo to tylko siatkówka i zdarza się
Chwila przestoju ale uważam że dobrze wejdą jak i wyjdą z tego pojedynku
Jestem przekonany iż ten mecz nie będzie ciężką przeprawom dla Zawiercia, oglądałem ich
Ostatni mecz z Zaksą i widziałem że wszystko zaczyna się „lepić”
pojedynki setowe pomiędzy tymi zespołami biorąc pod uwagę ostatnie dwa wyglądają tak
Zawiercie 6 setów – Lubin 0

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 15:30
Spotkanie: Brentford - Leicester
Typ: Brentford
Kurs: 5.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Spotkanei gigantow w swoich ligach. Goscie niepokonani juz od szesnastu meczow i po marnym poczatku w lidze ,wynikajacej ze sprzedazy dwoch z trzech najlepszych zawodnikow czyli Benrahmy i Watkinsa ida jak po swoje po awans. Nalezal im sie juz w zeszlym sezonie, ale co sie odwlecze.

To jest syper sklad i dobrze zarzadzany, nie wiadomo kto nagle odpali i strzeli dwa gole. A nawet trzy. Dervisoglu, Ghoddos, Dalsgaard, Fosu, czy tez Sergi Canos autor hat tricka z Cardiff. O wiekszosci z nich slysze nawet ja w momencie strzelenia przez nich bramki. Przegladajac livescory widzicie ze nie tylko Toney juz strzela (ktory chyba dzis pauzuje przez czerwona kartke)

Leicester skupi sie na lidze, gdzie maja szanse na mistrza, trener zapowiada ze zamierzaja zburzyc hierarchie w Premiership. Ostatnim razem gdy wygrali mistrza odpuscili puchar w pierwszej rundzie. Dzis i tak nie zagra Vardy, ktory bedzie pauzowal kilka tygodni, do tego Wes Morgan pauza

Obstawiam ze Leicester odpusci puchar, jesli tego nie zrobia to juz wkrotce zostana srodze pokarani imy tez to wykorzystamy. Nie ma szans zeby wygrali jednoczesnie lige i puchar, a do tego jeszcze chyba sa w Lidze Europy.

Licze ze podejma madra decyzje i dzis odpadna. Moze po karnych ale jednak.
Obserwujcie sklady przedmeczowe, jesli nie zagra na przyklad Tielemans albo/i Albrighton nie ma watpliwosci ze Leicester odpuszcza.

Brentford - Leicester 1-0

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 808,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 15:30
Spotkanie : Schalke : Bayern
Typ : Bayern over 4.5 gola
Kurs : 3.75
Bukmacher : ETOTO

Tu nie trzeba się chyba zbytnio rozpisywać bo faworyt jest tylko jeden , Schalke zamyka tabelę i chyba w tym sezonie opuszcza Bundesligę , mają również najgorszą defensywę w lidze bo stracili na ten moment aż 44 bramki , na początek tego sezonu w pierwszej kolejce Bayern podejmował ich na swoim terenie i niestety to była katastrofa dla Schalke bo polegli aż 8:0 i czego możemy się spodziewać dziś ? a no liczę że w tym meczu Bayern nie da taryfy ulgowej i jak już zaczną strzelać to się nie będa zatrzymywać na paru bramkach tylko pójdą na całość , liczę że 5 goli będą w stanie strzelić , kursy na gole Bayernu nie urywają pewnej części ciała no bo jakże może być inaczej ale ten kurs na 3.75 może warto spróbować !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna / Włochy Serie A
Godzina 12:30
Spotkanie : Juventus - Bologna
Typ : Bologna nie strzeli
Kurs : 2.19
Bukmacher : efortuna

Miejmy nadzieję, że Juve nie okaże się dziś frajerem i wykorzysta potknięcia klubów z Mediolanu, bo sytuacja w tabeli klubu z Turynu jest średnia. Mają dwa mecze zaległe, ale potknięcia największych rywali trzeba wykorzystywać.
Dobrą in formacją jest że De Ligt ma negatywny wynik na COVI-19 i otrzymał powołanie, więc jest to jak najbardziej wartość dodatnia dla linii defensywy Juve.
Bologna w meczach wyjazdowych bardzo słabiutko. Tylko 7 goli. Nie jest to rewelacyjny wynik. Widać, że mają spore problemy na wyjazdach. Juve u siebie tylko z jedną porażką.
Liczę na poprawę gry piłkarzy Starej Damy biorąc pod uwagę, że przyjezdni na wyjazdach radzą sobie średnio. Ronaldo w formie. Wojtek również bardzo pewny. Wraca De Ligt o czym wspomniałem wcześniej. Stawiam na 2:0 dla gospodarzy.

119
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +371
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Osasuna – Granada
Typ: over 1.5 bramki Granada
Kurs: 3.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Trzynaście kolejek taki jest wynik Osasuny jeśli chodzi o brak zdobyczy kompletu punktów w lidze, trwa to bardzo długo i ciężko szukać poprawy w ich grze, są remisy ale te punkciki dają i tak przedostatnie miejsce w lidze. Oglądałem fragmenty starcia z Valencia na wyjeździe i nie widziałem tam jakiejś pewne gry, to znowu słabość Valencii sprawiła że udało im się zdobyć punkty bo to gospodarze mieli lepsze sytuacje. Brak kibiców sprawia że ten stadion to nie jest już twierdza na której byli wstanie stawiać czoła najlepszym. Ekipa ma dużo zastoje, potrafi grać zbytnio zachowawczo co później kończy się jakim głupim błędem i brakiem punktów, mieli w tym sezonie trochę tych spotkań w który prowadzili i nie potrafili tego utrzymywać w drugich połowach, że jeszcze z tego wniosków nie wyciągnęli. Granada blisko czołówki, potrafią grać nierówno ostatnio, ale mają naprawdę fajny pomysł na swoją grę i mają jakość to na pewno, potrafią mocno zaatakować, zagrać wysoko i nie boją się grać ofensywnie. Ostatnio złapali dużo lepszy rytm, wyjazdy sprawiają im dalej dużo problemów, ale rywal dziś słabszy i będę chcieli przełamać swoją serią bez zwycięstwa na wyjeździe a mecz z mega mocnym u siebie Villarreal pokazała że forma chyba idzie do góry. Nie tak dawno bo 12 dni temu obie ekipy rozegrały pierwszy mecz miedzy sobą w tym sezonie zakończony zwycięstwem 2:0 Granady i do dziś moim zdaniem większy postęp zrobiła właśnie ta ekipa, która przed rokiem potrafiła tutaj wygrać 0:3

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
patryk7 580,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia FA Cup
Godzina: 14.30
Spotkanie: Fulham - Burnley
Typ: Fulham
Kurs: 2.43
Bukmacher: forBet
Analiza:


Burnley sensacyjnie wygrało 1: 0 na Anfield (liga) w czwartkowy wieczór. Czy po tak ciężkim spotkaniu zregeneruje siły i dzisiaj zagra z Fulham w Pucharze Anglii na Craven Cottage na pełnych obrotach? A w środę bardzo trudny domowy mecz ligowy z Aston Villa. Biorąc to wszystko pod uwagę dzisiaj możemy oczekiwać sporych rotacji w składzie "The Clarets". A Skład nie jest szeroki i Seana Dyche musi dać odpocząć swoim kluczowym graczom. w ostatniej rundzie FA Cup awansowało tylko po rzutach karnych w rywalizacji z grającym w League One MK Dons. W tym meczu odpoczywała spora grupa kluczowych graczy (choćby pierwszy bramkarz Nick Pope) i dzisiaj nie powinno być inaczej.
Fulham? Jest również po ciężkim harmonogramie gier (Tottenhamem 1:1, Chelsea 0:1 i Man United 0:1), ale przynajmniej przed tym meczem miało trochę czasu na odpoczynek. Dzisiejsze zwycięstwo na pewno by wpłynęło pozytywnie na morale zespołu przed ważnym środowym meczem ligowym z Brighton. Scott Parker również może trochę rotować dzisiaj składem, ale jest on szeroki i ma z kogo wybrać (środkowy obrońca Tim Ream, prawy obrońca Denis Odoi, czy ofensywny pomocnik Josh Onomah mogą zagrać w wyjściowej 11-e).
Fulham ma "mniej w nogach", szerszy skład i oczywiście przewagę gry u siebie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Włochy Serie A
Godzina 12:30
Spotkanie : Juventus - Bologna
Typ : Juve wygra 1 połowę i cały mecz/TAK
Kurs :
1,87
Bukmacher : efortuna
Juve po przegranej z Interem znowu ma 9 punktów straty do Milanu,mimo rozegranych 2 meczy mniej.
Bologna słabiutka,szczególnie na wyjazdach.Na 9 spotkań tylko 1 wygrana.
Juve wygrał z Bologną 9 spotkań z rzędu.
Dzisiaj szansa na poprawienie ligowej tabeli/obecnie 6 miejsce/Mogą zrównać się punktami z 4 Romą.
Dobra okazja,przeciwnik pasujący,Juve powinien wykorzystać okazję już w 1 połowie.Nie ma na co czekać,powinni zacząć strzelać już w 1 połowie i dowieźć korzystny wynik do końca.

87
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +342
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / Włochy Serie A
Godzina 12:30
Spotkanie : Juventus - Bologna
Typ : Obie strzelą / Nie
Kurs : 2.01
Bukmacher : efortuna
Analiza: Nie chcę powielać argumentów, więc zaznaczę tylko że zgadzam się z kolegą karciarzem z góry, który typuje, że Bologna nie strzeli gola. Ja dodatkowo zabezpieczam się, że obie nie strzelą, co powoduje, że bezbramkowy remis lub niespodziewana wygrana Bologni 1-0 również pokryją mój typ. Nie ukrywam jednak, iż liczę tu na szczelną defensywę Juve i po prostu ich pewną wygraną. Stara Dama ostatnio dość mocno "cieniuje". Przegrana z Interem przelała czarę goryczy, pora na pobudkę w Turynie, bo Scudetto odjeżdża na znaczącą odległość. Gospodarze tracą zbyt dużo goli i myślę, że to jest największa bolączka Andrei Pirlo. Dziś idealny rywal pod czyste konto Wojtka Szczęsnego. Bologna strzeliła na wyjeździe zaledwie 7 goli i jest to drugi najgorszy wynik w lidze. Nie widzę dziś możliwości, aby przy obecnej presji faworytów byli w stanie przejść ich defensywę. Na środku obrony Bianconeri wystąpią dziś Chiellini i Bonucci. Uważam, że doświadczeni defensorzy zrobią wszystko, aby nie dopuścić do utraty gola, a patrząc na klasę rywala bardzo prawdopodobne jest, że im się to uda.

101
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +342
ferguson2 671,8K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy liga pro
Godzina: 11 45
Spotkanie: Ambrosimov-Suharkov
Typ: Ambrosimov
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza: Za kilka minut rozpoczyna sie mecz. Dwojka zawodników na podobnym poziomie pod wzgledem umiejetnosci. Regularnie notują wiecej porazek niz zwyciestw. Zaden z zawodnikow nie jest faworyzowany przez bukow z tych wlasnie wymienionych powyzej powodow. Ja jednak ide w strone Ambrosimova. Pomimo, ze nie gral jeszcze z Suharkowem to podejrzewam ze poradzi sobie z nim. Ma lepsza serie wygranych i nie wyglądał az tak slabo w poprzednich spotkaniach.

82
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +323
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godzina: 14:00
Spotkanie: Paradubice - Kometa Brno
Typ: Kometa Brno i poniżej 5.5 gola
Kurs: 4.55
Bukmacher: fortuna
W obu zespołach kilka zawodników otrzyma szanse występu którzy na codzień nie grają bo sporo kontuzji po obu stronach. Kometa przystąpi do tego spotkania po 3 kolejnych zwycięstwach a gospodarze swoje ostatnie 5 meczów wygrali. Jak to w takich kursach bywa, idę na czuja że nie będzie to bramkostrzelne spotkanie a goście pokażą się z lepszej strony bez konieczności rozgrywania dogrywki. Ostatnie 7 spotkań bezpośrednich to zwycięstwa Paradubic, taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie, Kometa Brno ma po swojej stronie kilka argumentów które jeśli zakocza to dziś wyjadą z kompletem punktów z trudnego terenu.

355
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +397
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Kwalifikacje Lahti
Godzina: 14:30
Spotkanie: Stoch - Stękała
Typ: Stękała
Kurs: 3.21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kwalifikacje w piątek się nie odbyły, zostały przełożone na dzisiaj. A ja dalej w zaparte idę w kierunku Andrzeja Stękała. Wczoraj najmocniejsze ogniwo naszej drużyny, tym razem niespodzianka bo to Kubacki był najsłabszy i zepsuł skok. Jako że te kwalifikacje są do rozegrania od razu przed konkursem to tym bardziej ci nasi "najlepsi" jak Kamil właśnie nie będą się wybitnie sprężać. A jak już wcześniej wspomniałem Andrzej jest młody głodny dobrych skoków i nie kalkuluję za dużo. Kursy zaskakują mnie, do tego trzeba powiedzieć że dobrze się tu Stękalę skacze, oczywiście w mojej ocenie jeszcze trochę brakuje, sylwetka w locie czy lądowanie odbiega trochę od Kamila ale możliwości fizyczne z racji różnicy wieku lepsze dlatego to dziś jak wczoraj Andrzej będzie lepszy od Kamila. A widać te różnice właśnie jeśli chodzi zarówno o kwalifikacje i konkurs drużynowy a konkurs indywidualny. W głównym konkursie już taki pewny takiego rozstrzygnięcia bym nie był.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +115
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - SERIE A

Spotkanie: Genoa- Cagliari

Typ: 1X

Kurs: 1.43
Godzina: 15:00
Bukmacher: betclic
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Wloskiej pomiędzy drużynami Genoi i Cagliari. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć punkty w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Genoi będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramke ktore da im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Genoi w ostatnich spotkaniach prezentowali się w miarę dobrze wiec beda się chcieli za wszelką cenę udowodnić to w dzisiejszym spotkaniu, czego nie można powiedzieć o gościach. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to minimalne zwyciestwo gospodarzy w stosunku 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.

43
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +244
mark1973 772,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie liga niemiecka
Godzina: 19:30
Spotkanie: Krefeld Pinguine - Koln Haie
Typ: Krefeld z handikapem 1,5 gola
Kurs: 4.55
Bukmacher: fortuna
Dzis wybieram spotkanie dwóch najsłabiej spisujących się do tej pory w grupie północnej ekip. Pingwiny z Krefeld podejmują Rekiny z Koln. Gospodarze po dziewięciu nieudanych kolekjach bez wygranej , nawet bez zdobytego punktu postanowiły rozstać się z dotychczasowym ternerem. W dziesiątej kolejce pokonały w przekonujacy sposób Koguty z Iserlohn , było to pierwsze długo oczekiwane zwycięstwo. Goscie po obiecującym początku później spuścili z tonu , tak się zbiegło ze ostatnia ich wygrana to wysokie zwycięstwo 2-7 własnie z Pingwinami w ich hali. Patrzac na roster może niewielka przewaga w potencjale dla gości, ale czy jest dobra forma by pokusić się o wygraną? ja sadze ze podbudowane pierwszym zwycięstwem Pingwiny pójdą za ciosem i zrewanzuja się gościom za lanie które dostali u siebie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Besiktas - Goztepe
Typ: Besiktas AH -1.5
Kurs: 2,22
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Besiktas w wielkiej formie aktualnie na 1 miejscu i mają przewagę 2pkt nad Fenerbahce.
Besiktas zagra z Goztepe - Goztepe również radzi sobie nieżle bo wygrało dwie ostatnie potyczki z rzędu,ale to nie były mecze z rywalami pokroju Besiktasu.
W tabeli formy czyli za ostatnie 5 meczów również Besiktas prowadzi a Goztepe jest na 8 miejscu.
Besiktas u siebie stracił punkty tylko w dwóch meczach (7-1-1) i to było na początku ligowego sezonu w Turcji.
Goztepe przegrało w tym sezonie 6 meczów - może to nie dużo,ale na wyjeżdzie przegrali 3 mecze na 9 rozegranych czyli 33,3% w dodatku nie grali z Besiktasem czy właśnie Fenerbahce ew Gaziantep.
Besiktas ma dobre wspomnienia z meczów z tą druzyna bo wygrał ostatnie 3 z czego aż w 2 różnicą minimum 2 bramkową bo 3:0 oraz 5:1, wyjątkiem mecz rozegrany w Marcu 2019 roku bo wtedy wygrali tylko 1:0.
Uważam,że stać gospodarzy na wygraną różnicą min 2 bramkową bo ostatnio u siebie są w wysokiej formie - wygrane z Gatala 2:0 a wcześniej aż 6:0 z Rizesporem robią wrażenie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom