>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.01.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 20. Stycznia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Getafe – Huesca
Typ: over 2 azjan bramki Getafe
Kurs: 4.60
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Getafe w tym sezonie nie jest taką rewelacją jak rok temu, rywale trochę znaleźli ten sposób na ich taktyczna, agresywną grę, ale też widać że w tej ekipie szuka się nowych rozwiązań. Po tej fatalnej serii wygrali ostatnio 1:3 na boisku beniaminka z Elche. To co może się podobać że widziano tutaj że problemem jest brak tej techniki w ataku i wypożyczono moim zdaniem dwóch świetnych graczy Kubo oraz Alene którzy już swoje zrobili i rozruszali tą ofensywę a trenowali nie za wiele z nowymi graczami. Trener miał teraz nieco ponad tydzień na spokojnie popracowanie i moim zdaniem Getafe zyska wiele w ataku, zresztą oglądałem ostatnie spotkania tej ekipie, te przegrane też i tam brakowało skuteczności bo akcje i sytuacje były szczególnie na swoim stadionie, przełamanie moim zdaniem da im więcej pewności. Drugiego z beniaminków Cadiz też ograli 0:2 i pora na trzeciego z Huesca który zamyka ligową tabelę ma najgorszą defensywę i kompletnie sobie nie radzi na wyjazdach gdzie do tej pory nie wygrał i traci średnio dwie bramki na mecz

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Bayern
Typ: gol gospodarzy
Kurs:
1.68
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Augsburg wypadał nieźle w bezpośrednich rywalizacjach z Bayernem w ostatnich latach. Bayern ma w tym sezonie spore problemy z formacją defensywną, co się objawia traconymi bramkami w prawie każdym meczu. Szale goryczy przelała bez wątpienia kompromitująca porażka w Pucharze Niemiec z Kiel. Spodziewam się tutaj otwartego meczu, w którym Bayern najpewniej wygra, jednak nie zdoła zachować czystego konta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 1,4K

matt96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Etiopia
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Fasil Kenema - Adama City
Typ: Fasil Kenema
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Duża egzotyka, ale myślę, że warto postawić na zwycięstwo zdecydowanego faworyta, czyli drużyny Fasil Kenema. Jest to obecnym lider, który po 7 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie już 16 punktów. Natomiast zespół Adama City zajmuje trzecie od końca miejsce w ligowej tabeli. W 6 dotychczas rozegranych pojedynkach piłkarze Adama City zdobyli tylko 4 punkty. Fasil Kenema to od kilku lat jeden z najlepszych klubów w Etiopii. W poprzednim roku z powodu pandemii sezon w tym kraju nie został dokończony, ale po 12. kolejkach Fasil Kenema plasował się na 2. miejscu z punktem straty do prowadzącego Saint George. Adama City plasowali się wówczas na 10. pozycji i mieli o 7 punktów mniej od ekipy Fasil Kenema. Faworyt środowego meczu swoją siłę pokazuje nie tylko w krajowych rozgrywkach, ale także w eliminacjach do Pucharu Konfederacji CAF. W grudniu zawodnicy Fasil Kenema potrafili mocno powalczyć z drużyną ze znacznie silniejszej ligi - marokańskim US Monastir. W Etiopii pokonali przeciwników z Maroka 2:1, jednak na wyjeździe przegrali 0:2 i musieli pożegnać się rozrywkami międzynarodowymi w tym sezonie. Podsumowując w kraju Fasil Kenema jest czołowym zespołem, który będzie walczył o mistrzostwo Etiopii. W poprzedniej kolejce Fasil Kenema wygrał z niepokonaną do tego czasu w lidze ekipą Hadiya Hossana, więc w pojedynku z walczącą w tym roku o utrzymanie drużyną Adama City aktualny lider powinien zgarnąć kolejne trzy punkty. W marcu 2020 roku zawodnicy Fasil Kenema pokonali Adama City 1:0.

50
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie NHL
Godzinna:
1:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres
Typ: Flyers z handi minus 1,5 gola
Kurs: 2,86
Bukmacher: Fortuna

Po dwóch nieudanych typach z NHL powiedziałem sobie, że juz koniec wygłupów z typami z tej ligi, ale po dzisiejszej porażce faworyzowanych Rogle u siebie z kursem 1,78, gdzie typ wydałł mi sie dość pewny postanowiłem jeszcze raz dac szanse na typ z tej ligi, moze do trzech razy sztuka, choc typ na Chicago tez chodził mi po głowie do wyboru. To drugie ich spotkanie w Philadelphi . W pierwszym Lotnicy nie przypominali zupelnie graczy z pojedynków z Pingwinami, braklo w zasadzie wszystkiego i tak najkrócej mozna strescic to spotkanie. Dzis spodziewam sie zupełnie innego meczu, Flyers maja w skladzie wielu doswiadczonych charakternych graczy o których mozna by wiele napisać, mysle ze miejsca do poprawy jest sporo w kazdej formacji, od bramki począwszy i sądzę ze nie pozostaną dłużni Sabres za wczorajszą bardzo dotkliwą porażkę.

186
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +198
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie NHL
Godzinna:
1:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres
Typ:Buffalo Sabres
Kurs: 3.00
Bukmacher:sts

Jak dla mnie okej kursik. Oglądałem mecz Lotników i okazali się tam kompletnie bez jaj drużyną. Oczywiście utopiłem, bo stawiałem, że wygrają swój wczorajszy mecz, jednakże totalnie się zawiodłem, kończąc oglądanie po trzecim golu dla Buffalo. Nie wiem, nic tam nie grało, mam wrażenie że Buffalo nabrali pewności siebie po dwóch bęckach od Capitals. Naprawdę, jest tam spora dawka zawzięcia oraz współpracy, są bezwzględni zarówno w obronie, jak i bardzo skuteczni w ataku. Flyers nie mieli w pierwszym meczu żadnego argumentu, nie mogli nawet swobodnie wyjść z własnej połówki. Co mogłoby się zmienić w 24h? Niewiele myślę. Mam wrażenie jakby Couturier robił robotę nie tylko na lodzie, ale i też mentalnie, mimo że dużo nie puntkuje, a w dzisiejszym spotkaniu również jest go brak. Zabieram się do oglądania, powodzenia.


100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche
Typ: remis
Kurs: 4,80
Bukmacher: STS
Analiza:

Podobnie jak w innych sportach ten sezon NHL będzie inny. Dla przykładu w NBA mamy mnóstwo dziwnych wyników. W NHL drużyny jeszcze nie mają ustabilizowanej formy, dlatego nie robiłbym z Colorado Avalanche aż takiego faworyta. Colorado bardzo nierówno zaczęło, bo w pierwszym meczu przegrali 1:4 z St. Louis Blues, a w drugim spotkaniu z tą samą drużyną dwa dni później wygrali 8:0... Los Angeles Kings zaczęli sezon od dwóch porażek z Minnesotą Wild, ale w regulaminowym czasie gry były remisy 3:3. Co ciekawe w obu tych meczach po dwóch tercjach prowadzili Kings 3:1, ale w żadnym z nich nie dowieźli wygranej do końca. W NHL wiele się zmieniło i obecnie Los Angeles Kings nie są już tak mocni jak kilka lat temu, kilku ważnych graczy ma już swoje lata. Mimo wszystko nadal nie można ich lekceważyć i na dobre pojedyncze spotkania ich stać. Trzeci remis z rzędu LA Kings? Kto wie... Oprócz tego podoba mi się też typ na over 2,5 Kings.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Puchar Grecji
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Aris - Asteras
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Jest to puchar Grecji i bezpośrednie starcie pomiędzy Aris a Asteras. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 14 i w roli gospodarzy wystąpią piłkarze Arisu. W lidze Greckiej obie ekipy są w czołówce. Wyżej jest Aris który tutaj zagra w swoim najsilniejszym składzie. Z drugiej strony goście wyjdą tutaj w mieszanym składzie bez kilku ważnych zawodników którym trener daje odpoczynek.

73
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +80
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ
Godzina: 15:30
Spotkanie: Szwajcaria - Islandia
Typ: Elisson over 5,5 bramki
Kurs: 1.83
Bukmacher: betfan
Analiza:
Elisson to czołowy strzelec i etatowy wykonawca rzutów karnych na tych MŚ w drużynie Islandii.
Z Portugalią 6 z czego 4 z rzutów karnych, z Algierią 12 z czego 7 z rzutów karnych, z Maroko 4 z czego z rzutów karnych 2.
Rzuty karne wykonuje bezbłędnie, więc trener raczej nie będzie szukał innego zawodnika jak wszystko idealnie funkcjonuje w tym elemencie. W meczach Szwajcarii sędziowie dyktowali następującą ilość rzutów karnych z Austrią - 4, Norwegią - 4, Francją - 3, myślę więc, że te trzy szanse na rzut z siódmego metra Elisson otrzyma. Z gry powinien dołożyć jeszcze trzy bramki i typ na plus. ;)
Trener darzy zawodnika dużym zaufaniem i w każdym meczu gra dużą ilość minut( 57 z Portugalią, 42 z Algierią i 55 z Maroko), a jest to bardzo ważny mecz jeśli Islandia chce awansować do półfinału, więc zawodnik powinien grać ok 55 minut. Generalnie na tym etapie, wszystkie mecze są niezwykle istotne.
Dodam jeszcze, że przed MŚ, w meczach eliminacyjnych do ME z Portugalią, Elisson zdobył w pierwszym meczu 6, a w drugim 9 bramek i wszystkie z gry (rzuty karne wykonywał kto inny). Myślę więc, że stać go tutaj na te 6 bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Getafe – Huesca
Typ: Getafe
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza

Jack13 opisał już to spotkanie,Getafe wzmocnienia w ofensywie i wreszcie przyzwoity wynik3-1 z Elche na wyjeździe.
Do tej pory obie drużyny bardzo słabo ze skutecznością,goście wygrali w lidze tylko 1 spotkanie.
Ostatnia potyczka w Getafe z Huescą to 2-1 dla gospodarzy.
Przed chwilą wyczytałem o dodatkowych absencjach u beniaminka z Hueca,Juan Carlos i Andreas Fernandes mają pozytywny wynik na wirus.
Wzmocnienia w Getafe i osłabienia u gości zajmujących ostatnią pozycje w ligowej tabeli z jedną wygraną i 14 strzelonymi golami
W tym meczu jest tylko jedn faworyt Getafe.

96
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +50
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:30
Spotkanie: Macedonia Północna - Słowenia
Typ: powyżej 54.5 goli
Kurs: 1.58
Bukmacher: Lvbet

Analiza: Faworytem są Słoweńcy, którzy muszą ten mecz szybko "odhaczyć" aby zachować siły grając ze znacznie silniejszymi rywalami. Możliwe, że więcej szans na grą dostanie ławka rezerwowych, ale wpierw trzeba będzie zagrać mocno ofensywnie by mieć bezpieczną przewagę. Słoweńcy już w pierwszym meczu z Koreą Południową rzucili 51 bramek. W meczu z RHF oddali 25 celnych goli. Spotkanie było bardzo wyrównane, choć Rosjanie nie dali się dojść do końca wypracowując bezpieczną przewagę. Duża w tym zasługa bramkarza Wiktora Kirejewa, który, zwłaszcza w drugiej połowie seriami bronił wymagające rzuty rywali. De facto przy nieco gorszej dyspozycji golkipera tych goli mogłoby być więcej. W trzecim meczu Słoweńcy rzucili 29 goli Białorusinom. Wliczając w tę statystykę słabszy start strzelecki (pierwsza bramka w 3 minucie) i jeden znaczący przestój w pierwszej połowie (6:12). Słoweńcy potrafili odrobić całą stratę w sześć minut, by ostatecznie zremisować po trzydziestu minutach 15:15. U Słoweńców różnicę robi Jure Dolenec czy Matej Gaber, którzy prezentują dobrą formę.
Macedończycy dostali się na Mistrzostwa Świata kuchennymi drzwiami i ewidentnie nie są przygotowani do walki na najwyższym poziomie. Doskonale widać było to choćby w meczu z Chilijczykami, którym daleko do poziomu Słoweńców. Szybko grający na nogach reprezentanci Chile rozrzucali obronę Macedończyków i byli naprawdę skuteczni w ofensywie. Skórę uratowała im dobra gra z kołem, swoje dołożyli bramkarze i dzisiaj walczą dalej. Egipcjanie rzucili Macedończykom 38 tracąc 19. W ciągu piętnastu minut rzucili 15 bramek tracąc tylko jedną! W pewnym momencie prowadzili nawet 25:7. Za to Szwedzi rzucili 32 gole dając sobie wbić 20 bramek. Kapitalne spotkanie rozegrał Hampus Wanne, który zdobył jedenaście bramek. Tymczasem w ofensywnie Macedończyków możemy liczyć na skuteczności filara drużyny z Bałkanów - Kiryła Łazarowa. Macedończycy potrafili w meczu ze Szwecją momentami grać szybko i skutecznie w ofensywie i trzymać remisowy rezultat. Jednak przeplatali dobrą grę seriami prostych błędów, które na tym poziomie wykorzystuje się celnym strzałem. tego spodziewam się w tym meczu.

Słoweńców stać na rzucenie rywalom 30-35 goli, wówczas 25-20 goli Macedończyków wystarczy aby pokryć typ. Ostatni bezpośredni mecz między obiema drużynami zakończył się zwycięstwem Słoweńców 32:28.

typy dnia - styczeń - 4/5 80%

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Szambombel 1,9K

Szambombel

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, FIS CUP w Szczyrku
Godzina: 15:00
Spotkanie: Richard Freitag - Mika Schwann
Typ: Richard Freitag
Kurs: 1.45
Bukmacher: STS
Analiza:
Richard był wczoraj jedynym zawodnikiem, który dwukrotnie przekroczył 100m. Schwann uplasował się na drugim miejscu o 5,3pkt za Niemcem. Wydaje się, że Freitag ponownie zdominuje dziś rywalizację. Ponieważ nie ma możliwości wskazania zwycięscy, trzeba wybrać jakieś zestawienie. Kurs zestawienia Freitaga z Reinerem jest wyższy (1.62), nie bez przypadku gdyż zawodnik z Austrii, swoim wczorajszym drugim skokiem (103,5m) pokazał potencjał. Jeśli oddałby dwa równe skoki, z Freitagiem może powalczyć, dlatego lepszym wyborem jest zestawienie go z rodakiem Reinera, czyli Schwannem, który nie przekroczył wczoraj ani razu 100metrów, a do Freitaga w dwóch skokach stracił aż 10metrów, a mimo tego, dzięki przelicznikom, zajął 2 miejsce.

45
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +147
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: RHF - Egipt
Typ: RHF
Kurs: 4,30
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:


Bukmacherzy znów zaszaleli z kursami przeciwko Rosji. Podobnie było w meczu ze Słowenią, gdzie byli niedoceniani, a zakończyło się to ich wysokim zwycięstwem.
Cóż, wiem że Egipt to gospodarz i pewnie trochę sędziowie pomogą, ale grają jednak bez kibiców. Porównując ich do Słowenii, uważam że są znacznie słabszą drużyną i na polu międzynarodowym nigdy niczego wielkiego nie osiągnęli. W meczu ze Szwecją, również byli faworyzowani, a jednak przegrali. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza i wygranej Rosjan, a kurs na to zdarzenie jest znacznie zawyżony.


100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykowka chiny
Godzinna: 12 35
Spotkanie: Jiangsu-Shandong
Typ: under 103.5 pkt w 1 polowie
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betclic
Analiza: Co tutaj mozna powiedzieć o obu ekipach. Shandong jest faworytem ,wysoka linia punktowa dla nich na ten mecz w przeciwieństwie do Jiangsu. Oni naleza do drużyn ktore rzucaja na tyle zeby gwarantowali over w kazdym meczu, średnia 100 pkt. Praktycznie same porazki w ostatnim czasie. Nie wyglada to za dobrze. Mam nadzieję ze dzisiaj rowniez nie porzucaja za wiele. Shandong powinien ich zatrzymac

77
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +78
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzinna: 21:15
Spotkanie: Fulham - Manchester United
Typ: Manchester + powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna

Manchester United, który moim zdaniem wymęczył ostatni bezbramkowy remis z Liverpoolem tym razem uda się do Londynu aby zagrać na wyjeździe z Fulham. Gospodarze mocno postawili się Chelsea w pierwszej połowie ostatniego meczu, ale niestety czerwona kartka mocno pokrzyżowała im plany i ostatecznie przegrali 0:1. Teraz również nie mogą być gościnni dla ekipy z Manchesteru, która mocno celuje tutaj w mistrzostwo. Nie wyobrażam sobie żeby United miało tutaj stracić punkty. Solskjaer ma na tyle szeroką kadrę, że może spokojnie rotować zawodnikami. Na dodatek jedynymi piłkarzami, którzy leczą urazy pozostają Phil Jones i Brandon Williams. I jest to kolejna dobra wiadomość dla fanów Czerwonych Diabłów.
Fulham bez podstawowego obrońcy Robinsona, który właśnie zobaczył czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu ligowym. Myślę, że od pierwszych minut zagra Cavani, który jest głodny gry i goli. W środku pola zobaczymy kilka zmian ale tutaj już musimy poczekać do oficjalnego składu.
United skoro mocno celuje w tytuł mistrzowski to musi zrobić wszystko aby zgarnąć tutaj trzy bardzo ważne punkty.


Przewidywane składy:

Fulham:
Areola – Adarabioyo, Andersen, Aina – Bryan, Anguissa, Reed, Bryan, Tete – Lookman, Cavaleiro

Manchester United: De Gea – Telles, Maguire, Bailly, Wan-Bissaka – Pogba, Matić – Rashford, Fernandes, Greenwood – Cavani

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +269
gamen0 162,5K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie A
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Udinese - Atalanta
Typ: 2
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Wloskiej zespolami Udinese i Atalanty. Jest to spotkanie dwoch wielkich firm na rynku piłkarskim, jednak w tym momencie są one zdecydowanie na innej płaszczyźnie sportowej. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Atalanty będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramke ktore da im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Atalanty w ostatnich spotkaniach prezentowali się nienajlepiej wiec beda się chcieli za wszelką cenę przełamać. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to minimalne zwyciestwo gosci w stosunku 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:30
Spotkanie: Chile - Korea
Typ: powyżej 61,5
Kurs:
1,71
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Lecimy z kolejnym dniem Mistrzostw Świata. Już dziś rozpoczyna się kolejna II faza Mistrzostw a pozostałe ekipy grają o niższe pozycje. Jednym z tych meczów jest spotkanie Chile - Korea.
Zacznę od zespołu Chile, którzy walczyli w każdym z 3 spotkań, postawiłem na nich z Macedonią i przez dłuższy okres czasu wierzyłem, że się to uda niestety przegrali 3 bramkami ale i tak pokazali charakter.
rzucali odpowiednio 29 bramek Egiptowi, 26 Szwecji i 29 Macedonii więc myślę, że nie będzie problemu aby Korei rzucić ponad 30 bramek.
Korea rzucała 29 bramek Słowenii, 24 Białorusi i 26 bramek Rosji więc także widać, że rzucać potrafią a Chile to póki niżej od tych 3 rywali.
Myślę, że spotkanie będzie w bardzo szybkim tempie rozgrywane i minimum 62 gole zobaczymy.

71
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +204
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1. Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Banik Ostrava - Slovacko
Typ: Over 2.5
Kurs: 2,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś wezmę pod lupę spotkanie w lidze naszych południowych sąsiadów. O godzinie 16 na Stadionie Banika w Ostrawie gospodarze zajmujący 5 miejsce w tabeli podejmą 4 w tabeli Slovacko. Skupię się tu przede wszystkim na bramkach strzelanych przez obie drużyny. Żadna z drużyn nie jest szczególnie overowa. Bilans Banika to 6 overów i 7 underów na 13 spotkań, co plasuje ich na trzecim od końca miejscu pod tym względem. Jeśli chodzi o mecze u siebie to pada w nich jeszcze mniej bramek, na 6 spotkań tylko w 2 padło 2 lub więcej goli. Drużyna gości w 14 spotkaniach zanotowała 8 overów i 6 underów. W delegacjach ich bilans to 4 overy i 2 undery. Jeśli chodzi o bilans 5 ostatnich spotkań pod względem over/under 2,5 gola to dzisiejsi przeciwnicy radzą sobie zupełnie różnie. Banik nie zaliczył overa w 4 spotkań, a Slovacko odwrotnie, w 4 na 5 ostatnich spotkań tej drużyny padało 2 lub więcej bramek. Patrząc na te statystyki ciężko cokolwiek przewidzieć. Swój typ opieram więc przede wszystkim na bezpośrednim bilansie obu drużyn. Ostatnie 5 spotkań tych zespołów to aż 4 overy. Jeszcze lepiej wygląda to na stadionie w Ostrawie, bo wszystkie 5 ostatnich meczów kończyło się overem. Poczynania obu zespołów w lidze pod względem strzelanych bramek może nie przemawiają jakoś mocno za tym typem, ale bilans bezpośrednich spotkań jak najbardziej wskazuje tu na over 2,5 bramki. Mam nadzieję, że seria się dziś nie zakończy i znów na stadnionie Banika padną przynajmniej 3 bramki.

142
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +99
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Czechy Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Banik Ostrava - Slovacko
Typ: powyżej 2 azjan
Kurs: 1,79
Bukmacher: fortuna
Analiza: Rewelacyjny Kurs na bramki w spotkaniu dwóch druzyn które znajdują się w top5. W H2h na ostatnie 5 spotkań aż 4 razy padalo powyżej 2.5 gola oprócz ostatniego. Zarówno gospodarze jak i goście ostatnio dość underowo, gospodarze ostatnie 5 spotkań poniżej 2.5 stąd tak wysoki kurs dziś że zobaczymy minimum 3 gole. Oba zespoły to kandydaci do zajęcia miejsca premiowanego europejskimi pucharami, jeśli skuteczność w ataku nie zawiedzie to może wpaść nawet over 3.5.

79
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +135
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie : FC Schalke 04 - 1. FC Köln
Typ : suma kartek / powyżej 5.5
Kurs : 3.00
Bukmacher : ETOTO

Jak ważny to mecz dla obu drużyn to wiemy , stąd liczę że nikt w tym meczu nogi nie będzie odstawiał i będzie sporo fauli , sędzią jest pan Daniel Siebert który ma średnią 4.00 kartki na mecz w tym sezonie , sędziował do tej pory 7 meczy i pokazał 27 żółtek i 1 bezpośrednią czerwień , w 12 meczach z udziałem Schalke które sędziował pokazał 55 kartek natomiast mecze z udziałem Koln 48 kartek , ostatni mecz pomiędzy Schalke a Kolonią tutaj w Gelsenkirchen to wynik 1:1 natomiast kartek było aż 8 po 4 dla każdej drużyny , w tak ważnym meczu liczę właśnie na wysyp kartek !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom