>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 6. Września



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny Super League
Godzina : 12:00
Spotkanie : Tianjin - Chongqing Lifan
Typ : Chongqing Lifan / + 1.5
Kurs : 2.33
Bukmacher : Fortuna
Analiza :



Ciąg dalszy weekendu z " Chińszczyzną".

Spotkanie dwóch najsłabszych drużyn Gr. B . Goście zajmują przedostatnią pozycję z 6 pkt. w ośmiu spotkaniach i choć przegrali dwa ostatnie mecze z liderem i wiceliderem to są dla mnie dzisiaj faworytem do zwycięstwa gdyż napotykają jeszcze słabszą ekipę od siebie. Grający w roli gospodarza Tianjin przegrywa wszystko co popadnie i to całkiem wysoko. Dotychczasowy bilans 0-1-7 oraz 6:21 w bramkach dobitnie wskazuje z jakim problemem przychodzi się im borykać. Nic nie wskazuje na to by ta sytuacja miała zmienić się diametralnie w związku z tym sądzę że zejdą z boiska pokonani. Liczba 21 goli straconych w 8 meczach wskazuje na duże braki w grze defensywnej co może dzisiaj być wykorzystane przez rywala. Faktem jest że Chongqing strzela póki co średnio tylko jedną bramkę na mecz ale z tak słabym przeciwnikiem jeszcze nie grało i dzisiaj nadarza się okazja do podreperowania tego bilansu.


Spotkały się obydwie ekipy w 2 kolejce rozgrywek . Wówczas padł remis 2:2 bardzo szczęśliwy dla Tianjin które wyrównującą bramkę zdobyło w 5 -ej minucie doliczonego czasu gry. Tym razem liczę na to że sprawiające lepsze w rażenie Chongqing ogra rywala.

133
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +145
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Rosja
Typ: Wynik/cały mecz - Remis/Rosja
Kurs:5,0

Bukmacher: betclic
Analiza:


Niedziela, jest liga europy. Czy Rosja ogra madziarów na wyjeździe? Prawdopodobnie ogra ich w obu połowach. Węgry nie mają w swoim składzie w formie Nikolicia, a w składzie nie ma takiego napastnika żeby mógł straszyć bramki Rosji. Rosjanie jak są w formie to wygrywają i to do zera. Rosjanie grają trzema napastnikami i głównie pochodzą z lig rosyjskich. Ich cena jest dużo wyższa więc tu niespodzianki nie powinno być. Natomiast Węgry nie tracą aż tak dużo bramek. Ostatni mecz wygrany z Turcją daje jednak nadzieje na chociażby remis, chodź moim zdaniem Węgrzy ulegną u siebie po remisowej połowie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 797,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 12:40
Spotkanie : Zagłębie S : GKS Tychy
Typ : GKS Tychy wygra / obie strzelą
Kurs : 4.85
Bukmacher : ETOTO

Mecz inny niż wszystkie , te mecze zawsze mają swój urok i możemy liczyć na pełne zaangażowanie w mecz obu drużyn , w pierwszej kolejce Zagłębie poległo z Termalicą 1:0 a GKS bezbramkowo zremisował u siebie ze Stomilem , ale wracając do meczu to w 6 meczach bilans 1 zwycięstwo Zagłębia 2 remisy i 3 razy górą GKS , w poprzednim sezonie Tyszanie wygrali tutaj 2:1 i po cichu liczę na coś podobnego , miałem okazję oglądać pierwszy mecz Tyszan ze Stomilem i gra Tyszan mogła sie podobać dlatego w takim meczu jak ten dzisiejszy liczę na 200% zaangażowania i zwycięstwo GKS a na bramkę Zagłębia u siebie też liczę , dla mnie 2:1 dla GKS !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Zuzel - Ekstraliga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Falubaz Zielona Gora - Unia Leszno
Typ: Falubaz Zielona Gora
Kurs:
3.0
Bukmacher: LVbet
Analiza:

Unia leszno jest liderem rundy zasadniczej i tak zostanie do konca, nie zaleznie od tego czy przegraja ostatnie dwa mecze, wiec przystapia do Play offs z pozycji pierwszej gdzie w polfinale i ewentualnie w Finale beda mieli rewanz usiebie. Zielona Gora przegrala ostatni pojedynek z rywalem za miedzy i to z bonusem za trzy punkty! ktore powedrowaly do Stali Gorzow Wlkp , teraz to ich jeden z glownych konkurentow do PO.

Sytuacja w Tabeli jest taka ze Zielona musi wygrac z Lesznem a Leszno nie musi wygrywac meczu, jak wiemy Leszno nie przepada za Gorzow-em, plus Gorzow ostatnio sie rozkrecil i wydaje sie byc nawet grozniejszy niz Zielona Gora na ten moment. Co ciekawe Falubaz jest "zdeka" pod forma. Zilona Gora moze tylko ten mecz wygrac z Lesznem jezeli Leszno przyjedzie odjechac "trening" co moze wydawac sie nawet sensowne.

Mecze z Falubazem przyciagaja wiecej kibica i wzbudzaja wieksze zainteresowanie to popierwsze. Po drugie na ten moment jak pisalem Zielona nie najlepiej sie prezentuje, gorzej niz Stal, Wlokniarz, Motor czy Sparta, powiedzmy szczerze, traktujac lajtowo Falubaz wyrzuci pradopodobnie Gorzow lub jakas inna druzyne ktora lepiej prezentuje sie od Falubazu a rownoczesnie sama moze wpasc na nich w Play-offs. Wezmy pod uwage sezon temu, Gorzow jako jednyna druzyna pokonala Leszno usiebie a w ostatnim czasie Leszno mialo zaciete mecze z Gorzowem i Gorzow byl dla nich nie wygodny.

Zielona jezeli przegra prawodopodobnie wypada z Play offs, poniewaz z Motorem na wyjezdzie ugraja tylko punkt bonusowy konczac sezon z 18 punktami a Gorzow wygral usiebie z Wroclawiem 20 punktami w meczu, wiec nie sadze ze przegraja powyzej 20 punktami co oznacza ze zdobeda jeden punkt i skoncza sezon przed Zielona Gora z jednym punktem. Zielona Gora jezeli nawet wygra za dwa punkty ma pewne punkty co daja Play-offs a wygrywajac wieceju niz 4 punktami w meczu , maja bonusa 3 punkty co jest juz niemal przesadzone ale sadze ze jezeli Unia nie pojedzie tak aby wygrac to napewno przegraja wiecej niz 4 punktami.

Wiec jezeli Zielona nie wygra tego meczu, to wynik w Tabeli moga byc nastepujace(przewidywane): Leszno spokojny awans, Wroclaw 20 , Stal 19 , Motor i Wlokniarz po 19 a Zielona 18, wiec sami widzimy ile zmienia sytuacja w tabeli nawet za dwa punkty(wygrana) a sadze ze jak juz ma tak byc to bedzie za 3 i Zielona bedzie w PO.

Te spiskowe teorie ktoraj tutaj napisalem nie sa wysane z palca , na zuzel chodzilem jak mialem juz 9 lat i pochodze z zuzlowego miasta, wiec to ze nie podaje typow na zuzel to nie znaczy ze nie wiem co sie swieci, nawet eksperci sa zwolenikami tych spiskowych teorii w tym meczu, wiec nie jestem tu wyjatkiem , kurs na to spotkanie to 3 Lvbet oraz STS juz dal mniej 2,65 - nie oplaca grac sie tego z HC, sadze ze to moze spasc.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +227
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: MMA
Godzina: 03:00
Spotkanie:
Zelim Imadaev – Michel Pereira
Typ: Zelim Imadaev wygra
Kurs: 2.01
Bukmacher: sts
Analiza:
Pereira podnióśł swoje notowania w UFC po tym jak znokautował faworyzowanego Robertsa w maju 2019, od tamtej pory przegrał ze zdecydowanie niżej notowanym Connellym na którego kurs był ponad 4. Jego rywal - Imadaev też miał swoje braki w przegranych pojedynkach, czy to kondycyjne czy po prostu został znokautowany z w/w Robertsem, jednak jest to wg. mnie zawodnik z większym potencjałem od brazylijczyka i na pewno jest głodny swojego pierwszego sukcesu w UFC, tym bardziej że ma tylko 25 lat i kolejna - 3 już porazka w UFC nie byłaby dobrym omenem na kolejne jego lata w tej federacji. Dodatkowo spory spadek kursu z 2.50 na 2.01 - w MMA zdarza się nieczęsto.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +80
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Narodów Uefa - Liga D
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malta - Łotwa
Typ: Łotwa (1-0 Europejski Handicap)
Kurs: 4.45

Bukmacher: sts
Analiza:


Duży wpływ na kursy tego meczu ma sam fakt iż mecz rozgrywany jest w Ta'Qali na Malcie. Jednak taki kurs to dla mnie dość spore value ponieważ obydwie ekipy dzieli przynajmniej jedna klasa rozgrywkowa. Malta w pierwszym meczu ligi narodów przegrała z Wyspami Owczymi natomiast Łotwa pechowo zremisowała z Andorą. Jak już wiadomo Łotysze mają nowego trenera, który ma poukładać ten zespół jednak w debiucie nie przyszła wygrana pomimo podyktowanego dla Łotwy rzutu karnego. Porównując obydwie ekipy nasuwa mi się fakt iż Łotwa jest poziom wyżej od swoich rywali w grupie i w Niedzielę to potwierdzą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 4 Północny Wschód
Godzina : 16:00
Spotkanie : Chemnitz - Furstenwalde
Typ : powyżej 2,5
Kurs : 1,52
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Ostatnie mecze w wykonaniu gospodarzy to głównie 2-3 bramki, w przypadku gości to już 3-4. Juz tylko te dane wskazują na typ overowy. Poprzedni sezon Chemnitz grali poziom wyżej i u siebie notowali raczej wyniki underowe. Natomiast niedzielni goście na wyjazdach z ostatnich 10 spotkań notowali 8 overów, dodatkowo w każdym meczu strzelając bramki a tylko w dwóch nie pozwalając zdobyć gola gospodarzom.
Obie ekipy spotykały się ze sobą w 2018 roku i w obu meczach ligowych padło odpowiednio 5 i 6 goli.

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +109
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Meksyk
Godzina: 00:00
Spotkanie: U.N.A.M - Puebla
Typ: Któraś z drużyn strzeli rzut karny
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ostatnio w prawie każdym meczu ligi meksykańskiej jest rzut karny. Sporo jest kontrowersyjnych, bo np. po symulkach, mimo że jest tam VAR, jednak piłkarze często szukają w teorii najłatwiejszego sposobu na bramkę. W każdym meczu dochodzi z reguły do kilku sytuacji, w których sędziowie decydują się na zagwizdanie karnego, a obecność VAR tylko zwieksza na to szanse. W tym meczu każda z drużyn ma szanse na zwycięstwo, chociaż Puebla jest niżej notowana od swoich rywali. Wydaje mi się, że któraś z tych drużyn może mieć rzut karny, który zgodnie z regulaminem bukmachera Betclic, musi być wykorzystany.

230
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +186
R 1,3K

ralf63

Użytkownik
DYSCYPLINA: siatkówka
GODZINA: 14:52
MECZ: Zaksa vs Skra
TYP: Zaksa
KURS: 1,75
BUKMACHER: STS
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z siatkarskiego Superpucharu Polski. Obstawiam, że Zaksa pokona Skrę po kursie 1,75 z oferty STSu.

Jest to finałowy mecz o Superpuchar Polski. W tym spotkaniu stawiam na Zaksę.
Co sezon wszystkie zespoły zbroją się starając się zdetronizować ekipę z Kedzierzyna ale to stabilna drużyna mistrza Polski zawsze wygrywa. To jest właśnie ich atut - stabilizacja składu. Od wielu lat trzon drużyny stanowią ci sami zawodnicy a zmieniana jest co najwyżej jedna pozycja. Taka taktyka nie wprowadza niepotrzebnego zamętu w system gry.
Natomiast Skra poczyniła kilka ciekawych transferów ale myśle, że potrzebują czasu aby się zgrać. Sam osobiście jestem ciekaw występu Kuby Kochanowskiego przeciwko swoim byłym kolegom. Powodzenia.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +114
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
DYSCYPLINA: siatkówka
GODZINA: 14:52
MECZ: Zaksa vs Skra
TYP: Zaksa ( -1,5 seta)
KURS: 2.50
BUKMACHER: STS
Analiza:
Tak jak kolegga wyżej napisał jest to mecz finałowy o Superpuchar Polski. Zaksa po bardzo dobrym spotkaniu pokonała w półfinale mocna Resovię, która moim zdaniem będzie się liczyć w tym roku w walce o medale.
Skra natomiast pokonała w półfinale Jastrzębie. Mecz był fajny do oglądania jednak w każdym secie w końcówkach Skra w sposób niewyobrażalny traciła po kilka punktów z rzędu doprowadzając do niepotrzebnie nerwowej końcówki seta.
Wśród Skry nadal nie może grać znakomity sanders co jest dużym osłabieniem. Dodatkowo odejście Wlazłego też jest według mnie kiepskim posunięciem.
Spodziewam się dominacji Zaksy od pierwszego seta i każdy inny rezultat jak 3-1 dla zawodników Grbica będzie dla mnie niespodzianką.

150
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +138
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Rosja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Z dzisiejszej oferty meczowej z Ligi Narodów najbardziej przykuło moją uwagę spotkanie pomiędzy Węgrami i Rosją. Tym razem kieruję się w stronę liczby strzelonych bramek w meczu przez obie drużyny, poniżej postaram się uzasadnić mój wybór.
Jest to druga kolejka, więc zacznijmy może od ostatnich wyników i dyspozycji obu zespołów. Rosja podejmując u siebie Serbie wygrała wynikiem 3:1, sam w tym spotkaniu również typowałem over 2.5, który został spełniony. Moim zdaniem po obejrzeniu tego spotkania Serbowie prezentowali się trochę lepiej, ale ustawienie Rosjan z 3 napastnikami było dobrym posunięciem Cherchesova, które zaowocowało w zwycięstwo. Węgry w sensacyjny sposób wygrały z Turcją 1:0, lecz warto zaznaczyć że 1 połowa była niemal dominacją i dziwiłem się że nie padła żadna bramka po tych akcjach.
Rosyjska reprezentacja od objęcia posady przez Cherchesova w 2016 na prawdę rozkwitła, potwierdzeniem tego był dobry wynik na Mistrzostwach Świata w 2018 roku. Grają dość ofensywny i dynamiczny futbol, który na prawdę może się podobać. W ostatnich meczu z Serbią tak jak mówiłem już wcześniej wyszli na 3 napastników, gdzie Dzyuba zanotował 2 trafienia. Może nie byli dominującym w rozgrywaniu piłki zespołem, ale skuteczność i wykorzystywanie błędów rywali wygrało. Na ostatnie 10 meczów rozegranych przez reprezentacje Rosji ulegli tylko 1 raz z Belgią. Warto zaznaczyć że w tych 10 spotkaniach zakład over 2.5 bramki na mecz spełniany był 8 krotnie, gdzie Rosjanie strzelili aż 35 bramek.
Węgry, tak jak pisałem wcześniej zaskoczenie w pierwszej kolejce Ligi Narodów. Jeżeli ktoś oglądał mecz i widział to co ja w 1 połowie to z pewnością możemy liczyć jutro na zacięte spotkanie z obu stron. W ostatnim meczu wyszli w ustawieniu 4-2-3-1, które również jest dość ofensywne i otwarte na grę na skrzydłach. Nie można mówić tu o jakiś indywidualnościach w zespole Węgierskim, jest to dość równomierny zespół w każdej formacji. Myślę że Marco Rossi idzie w dobrą stronę choć zespół ten nie zakwalifikował się do Euro w przeciwieństwu do Rosjan.
Reasumując w tym meczu faworytami są Rosjanie i również zgadzam się z tym, lecz atut własnego boiska i ostatnie zwycięstwo Węgrów pozytywnie nastawia ich do dzisiejszego spotkania. Liczę na dość otwartą rozgrywkę, która będzie obfitowała w dużą ilość bramek. Patrząc na skuteczność Rosjan i pierwszą połowę w wykonaniu Węgrów, myślę że nasz zakład over 2.5 będzie bezproblemowo spełniony.

116
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +194
ferguson2 661,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: mma,ufc
Godzina: 04:00
Spotkanie: Overeem-Sakai
Typ: Sakai
Kurs: 2.34
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Tym razem krócej bo za kilka minut rozpoczyna się gala. Overeem to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać, legenda ale on od jakiegoś czasu widzimy w jego walkach te same błędy. Szczeka podejrzana, potrafi wygrywać przez kilka rund, by na końcu wyłapać KO. Brakuje u niego koncentracji. Sakai natomiast to taki rzeźnik, ale jest twardy i potrafi przyjac. Zreszta uderzyć tez potrafi. Nie ma aż takiego doświadczenia jak przeciwnik ale nie można ufać Reemowi. On przeplata zbyt wiele dobrych pojedynków z tragicznymi.Nie potrafi ustabilizować formy, a Sakai jest nieprzewidywalny i pewnie przetestuje kilka razy szczeke Overeema. Po takim kursie sprobuje

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Nikaragua
Godzina 3:00
Spotkanie : Esteli - Diriangen
Typ : bts
Kurs : 2.15
Bukmacher : STS

Gospodarze sa na pierwszym miejscu w lidze na swoim boisku bilans 3-0-0 w tym dwa mecze wygrali z btsm po 2-1 z Ocotal i Jalapa sa tu faworytem bez dwoch zdan,jest to ekipa bardzo mocna jak na ta lige w ubieglym sezonie wygrali final ligi primiery z Managua ,tam sa play offy po zasadniczym,tutaj mamy jednak poczatek sezonu i nie ma takiego skupienia licze ze przyjezdni zdobeda bramke skoro porownywalne z nimi druzyny to zrobily,goscie na 3 wyjazdy dwa remisy bramkowe i jedna przegrana moim zdaniem z takim kursem oplaca sie sprobowac btsa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Dywizja 1 - Północ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Taby - Nykopings
Typ: Taby
Kurs: 1.75
Bukmacher:fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Myślę, że wyniki i obstawianie Ligi Narodów przerosło niejednego typera, w tym mnie. Dzisiaj zapraszam na głębokie zaplecze szwedzkiej piłki. Leżące w aglomeracji Sztokholmu Taby, to obecnie najlepiej punktujący zespół w swojej grupie (4 - 0 - 1, br 12- 6). Ekipa z Nykopings, to z kolei jedną z najgorzej grających ostatnio drużyn (0 - 1 - 4, br 6-11). Jedyny mecz pomiędzy tymi zespołami miał miejsce(czas) 19 lipca tego roku i Taby wygrało pewnie na wyjeździe 3:1. Statystycznie to mecz pewniak. Do jakiegoś dubla czy tripla to bardzo solidny wkład.

Pozdrawiam i powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Seria A
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Bragantino – Palmeiras
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.45
Bukmacher: STS
Analiza:


Beniaminek jak na razie tylko 6 punktów zdobytych i miejsce w strefie spadkowej, widać że przeskok o klasę wyżej trochę ich kosztuje a najmocniej cierpią w defensywie tym bardziej że to ekipa która stawia na ofensywną grę, na razie legitymują się najgorszą defensywą ale potrafią odpowiada w ofensywie. Po dwóch wyjazdach z który udało się wywieź jeden punkt powrót do domu gdzie powinno im się grać lepiej a już na pewno tutaj ze swojego ofensywnego stylu nie zrezygnują. Widać że jest tutaj gra do końca o pełną pule naprawdę jak spojrzymy na dotychczasowe spotkania to w końcówce te mecz z ich udziałem są bardzo otwarte i wiele się dzieje nie inaczej powinno być dzisiaj.

Goście przyjeżdżają tutaj bronić miana niepokonanej do tej pory ekipy, ale też chcą też zacząć wygrywać bo te 4 remisy sprawiają że miejsce w środku stawki a aspirację duże (poprzedni sezon na trzecim miejscu). Jest to ekipa doświadczona z doświadczonymi graczami którzy właśnie w takich starciach z beniaminkiem mogą zrobić różnicę. Jest to ekipa która na pewno wie jak atakować i tak też dziś zrobić. Dobra informacja jest taka że dziś w składzie zabraknie dwóch kluczowych graczy w defensywie Marcos Rocha 4/0 oraz Luana 6:0 – to liderzy tej formacji.

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +145
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Narodów UEFA
Godzina : 20.45
Spotkanie : Szwajcaria - Niemcy
Typ : over 10,5 Rzutow rożnych
Kurs : 2.20
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Kolejny dzień ligi narodów w ktorym wybrałem chyba najciekawsze spotkanie a mianowicie Szwajcaria -Niemcy . W pierwszej kolejce Niemcy zremisowali z Hiszpania traca gola w ostanich sekundach meczu a Szwajcarzy dosc niespodziewanie ulegli Ukrainie .Patrzac po kursach faworytem sa Niemcy lecz jest to mecz dwoch silych zespołow i w trafienie wyniku w tym meczu jest naprawde ciezkie. Dlatego postanowilem sprobowac typu na liczbe rzutow roznych .Obie ekipy graja dosc ofensywna piłke i nikt tu sie nie bedzie bronil co zapowiada otwarty i szybki mecz a co za tym idzie licze ze moja linia RR zostanie złamana. Sprawdzilem mecz z Ukraina i Niemiec z Hiszpania i zdobyli 5 i 6 RR . Mysle ze to moze byc mecz gdzie nawet jedna ekipa moze podciagnac blisko 10 RR ale jak bedzie okaze sie wieczorem .
Pozdrawiam .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Andorra - Wyspy Owcze
Typ: Wyspy Owcze i poniżej 3,5
Kurs:
2,39
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W swoim pierwszym meczu Andorra dość niespodziewanie zremisowała z Łotwą 0:0 ale gdy przyglądniemy się H2H to nie już aż tak bardzo nas nie dziwi bo tam 3 ostatnie ich pojedynki kończyły się wynikiem 0:0. Co można powiedzieć dobrego o Andorze?
Na pewno to, że całą uwagę skupiają się na obronie, mają dość szczelną obronę (oczywiście jak na ten poziom) ale w ataku już nie pokazują za wiele.
Wyspy Owcze wygrały u siebie 3:2 z Malta. O dziwo strasznie się męczyli przegrywając 0:1 a potem 1:2 ale koniec końców wygrali 3:2.
Wyspy Owcze to oczywiście nie jest nawet Europejski średniak ale oceniając obie drużyny to goście wyglądają znacznie lepiej na każdej pozycji, no może obrona bo nie skupiają uwagi w obronie 9 zawodnikami.
Dziś myślę, że goście wygrają ten mecz tak jak mówiłem wyżej mają lepszych zawodników i powinni to wykorzystać.

139
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +138
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel-I liga
Godzina:
14:00
Spotkanie: Orzeł Łódź-Wybrzeże Gdańsk
Typ: Aleksandr Łoktajew najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu
Kurs: 4.50
Bukmacher: forBet
Analiza:


Dziś zdecydowałem się zagrać na żużel z mojego miasta. Mecz pomiędzy Orłem Łódź a Wybrzeżem Gdańsk miał zostać rozegrany wczoraj o 19. Jednak opady deszczu sprawiły,że został przełożony i odbędzie się dziś o godzinie 14. W Łodzi ładna pogoda i nie zapowiada się na deszcze. Orzeł Łódź u siebie spisuje się bardzo dobrze. Wygrał wszystkie 4 mecze domowe. Łodzianie wygrywają je pewnie bez drżenia o końcowy wynik do ostatniego biegu. Liderem jest Rohan Tungate,który ma świetną średnią punktową. Jednak w szeregach gospodarzy jest też Aleksandr Łoktajew. W ostatnich 4 meczach przywiózł dla Orła aż 45 punktów. Za każdym razem jego dorobek był dwucyfrowy. 2 tygodnie temu nie jechał w meczu ligowym,ponieważ uczestniczył w Grand Prix Challenge Gorican. Po 4 biegach miał na swoim koncie aż 11 punktów,ale niestety w ostatnim zaliczył upadek. To spowodowało,że zajął 5 miejsce. Mógł nawet wygrać i wywalczyć awans do przyszłorocznego Grand Prix. Dziś liczę,że to on przywiezie najwięcej punktów w tym meczu.

350
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +133
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia - Finlandia
Typ: Irlandia zdobędzie powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: eTOTO


Moją pierwszą myślą odnośnie tego meczu był zgoła odwrotny typ. W końcu Irlandczycy dali się poznać w kwalifikacjach do Euro 2020 jako najbardziej siermiężna drużyna narodowa na świecie. Ten zespół pod wodzą Micka McCarthy'ego miał problem by strzelić więcej niż 1 gola nawet takim drużynom jak Gibraltar czy Gruzja. Jednak gdy zacząłem szczegółowo analizować dane, doszedłem do wniosku, że lepszym wyborem będzie typ na liczbę goli Irlandczyków wyższą niż 1,5. Dlaczego? Przede wszystkim nastąpiła zmiana na stanowisku selekcjonera kadry. Po nieudanych eliminacjach McCarthy'ego zastąpił Stephen Kenny i ma być on nadzieją na lepsze jutro. Kenny ma na swoim koncie międzynarodowe sukcesy. W 2016 roku wprowadził Dundalk do fazy grupowej Ligi Europy - co jest dużą rzeczą jak na realia tamtejszego futbolu. Ostatnio prowadził Reprezentację Irlandii U21 i zostawił ją na pierwszym miejscu w grupie eliminacyjnej. Ubiegły rok zakończył zwycięstwem 4:1 nad Szwedami - taki wynik robi duże wrażenie. Liczę, że zła karta Irlandczyków zostanie odwrócona, a już na pewno powinniśmy zobaczyć więcej ofensywnego futbolu, niż to miało miejsce w ostatnich latach. Szczególnie, że Finowie po awansie na Euro na pewno będą nieco rozprężeni - o czym świadczy chociażby porażka na własnym boisku z Walią.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom