>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
N 0

neokhatarsis

Użytkownik
Taki kurs sugeruje tylko jedno - walka musi byc ustawiona. Rozumialbym odwrotny kurs , ale coz...

Jak ktos slusznie zauwazyl - od tego zalezy kariera Pudziana w MMA, wiec czemu KSW nie mialoby wylozyc kilkuset dolarow wiecej na lapowke , zeby nie stracic kury znoszacej zlote jajka?
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Ale tutaj nie ma żadnej łapówki, Butterbean współorganizuje gale Moosina, na których pudzian ma się pojawiać i to dla niego też jest kura która przyciągnie polonie w stanach. Zgadzam się z tym, że kurs rzeczywiście jest zadziwiający, po tym co pokazał Pudzian w poprzednich walkach nie wiem jak on może być faworytem.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Cinek wydaję mi się że schowasz głowe w piach jak sie po walce Esch-Pudzian okaże że była ustawiona po to żeby Mariusz dawał Eschowi pieniadze w nastepnych galach Moosin.Osobiscie stawiał bym na Escha ale czytajac te wszystkie artukuły coraz bardziej sie obawiam.A Tobie wpoje do główki że nawet jak Twój Pudzianek wygra to nie wygra swoimi umiejetnosciami tylko swoim kretactwem.I pomyśl sobie jak on z takich jak ty będzie się mógł śmiać ???? Bedzie sobie mówił : &quot;mam tylu kibiców a tak robie ich w balona&quot; a Wy bedziecie dalej mowic Mariuszek cacy cacy.Heh pseudo zawodnik MMA.Wie dobrze że juz mam taki wiek że nic sie nie nauczy i nic nie wytrenuje to będzie ustwaił walki i krecił.Żenada panowie żenada.Jak chce krecic to proponuje mu Wrestling i potyczki z Johnem Cena czy Reyem Misterio hah tylko że tam go pewnie nie chcą bo chłop nie zna Angielskiego to jak sie w ringu dogada ???? Żenada

Cinek a co do kondycji Pudziana to zobaczysz jak ona bedzie wygladac po 2-3 minutach walki z Eschem bo głupi Mariusz wpadnie na chama jak to potrafi i bedzie sie z nim silowal hahaha daje rece uciac ze tak bedzie i spuchnie po chwili
 
K 40

kozas

Użytkownik
Ta walka moze byc ustawiona, bez zadnego ustawiania tak jak my to rozumiemy. Przeciez jezeli Butterbean bedzie mogl sporo zarobic na Pudzianie w przyszlosci to nie bedzie mial motywacji zeby go zmasakrowac. Efekt? Butterbean wyjdzie na luziku, dla niego kazdy wynik bedzie dobry. Z tego co wiem do treningow tez sie nie przyklada. No bo w sumie po co? Pudzian zas bedzie zmotywowany na 100%. to kiepski fighter, ale lubie goscia, bo wiem, ze zawsze z siebie daje wszystko.
Kursy rzeczywiscie mnie zaskoczyly, ale widocznie tak rozumuja bukmacherzy.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Cinek wydaję mi się że schowasz głowe w piach jak sie po walce Esch-Pudzian okaże że była ustawiona po to żeby Mariusz dawał Eschowi pieniadze w nastepnych galach Moosin.Osobiscie stawiał bym na Escha ale czytajac te wszystkie artukuły coraz bardziej sie obawiam.A Tobie wpoje do główki że nawet jak Twój Pudzianek wygra to nie wygra swoimi umiejetnosciami tylko swoim kretactwem.I pomyśl sobie jak on z takich jak ty będzie się mógł śmiać ???? Bedzie sobie mówił : &quot;mam tylu kibiców a tak robie ich w balona&quot; a Wy bedziecie dalej mowic Mariuszek cacy cacy.Heh pseudo zawodnik MMA.Wie dobrze że juz mam taki wiek że nic sie nie nauczy i nic nie wytrenuje to będzie ustwaił walki i krecił.Żenada panowie żenada.Jak chce krecic to proponuje mu Wrestling i potyczki z Johnem Cena czy Reyem Misterio hah tylko że tam go pewnie nie chcą bo chłop nie zna Angielskiego to jak sie w ringu dogada ???? Żenada

Cinek a co do kondycji Pudziana to zobaczysz jak ona bedzie wygladac po 2-3 minutach walki z Eschem bo głupi Mariusz wpadnie na chama jak to potrafi i bedzie sie z nim silowal hahaha daje rece uciac ze tak bedzie i spuchnie po chwili
No to mówię zobaczymy po walce, czy się żuci na niego czy spuchnie itd.. Ale zapewne tacy jak ty po pewnej wygranej Pudziana będą twierdzić że walka była ustawiona, wiesz ja mam swoje zdanie i raczej mnie nie interesują twoje wypowiedzi o ustawianiu walk. Powiedz po prostu że nie lubisz Pudziana, a nie bronisz się ustawianiem walk. Teraz mówisz że Pudzian nie ma szans a jak wygra walkę to będziesz mówił że ją ustawił. Dajmy na to że następna walka będzie z Nastulą i zapewne będziesz mówił to samo. To tak samo można powiedzieć że walka Najmana z Saletą będzie ustawiona czy też Dowdy z Kułakiem ( bardzo mało prawdopodobne ). Więc według twojej wypowiedzi każda walka może być ustawiona. Khalidova z Santiago o pas też była ustawiona ?? Bo przecież pierwszą Khalidov wygrał w 3 min. a o pas dostał. A może Emelianenko ustawił wszystkie swoje walki i dlatego jest taki dobry ??? Chłopie ty nie szukaj ustawiania walki, bo takiego czegoś można by się doszukiwać w każdeej walce. Obejrzyjmy po prostu normalnie walkę a później o niej porozmawiajmy nie biorąc pod uwagę ustawienia tej walki. Może Pudzian naprawdę się trochę nauczył i pokona Butterbeana, ale dalej będą tacy co wybronią się &quot; walka była ustawiona &quot;. Po za tym powtórzę jeszcze raz, Butterbean na tą chwilę jest bardzo cienki i nie widzę nawet potrzeby ustawiania tej walki dla Pudziana.
Mówię pogadamy po walce, ja mogę porozmawiać nawet po przegranej Pudziana bo się nie wstydzę tego że się myliłem, a ty zapewne będziesz bronił się ustawieniem walki :zoltakartka:
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Ta walka moze byc ustawiona, bez zadnego ustawiania tak jak my to rozumiemy. Przeciez jezeli Butterbean bedzie mogl sporo zarobic na Pudzianie w przyszlosci to nie bedzie mial motywacji zeby go zmasakrowac. Efekt? Butterbean wyjdzie na luziku, dla niego kazdy wynik bedzie dobry. Z tego co wiem do treningow tez sie nie przyklada. No bo w sumie po co? Pudzian zas bedzie zmotywowany na 100%. to kiepski fighter, ale lubie goscia, bo wiem, ze zawsze z siebie daje wszystko.
Kursy rzeczywiscie mnie zaskoczyly, ale widocznie tak rozumuja bukmacherzy.
Dokładnie kursy to tylko &quot;durne&quot; rozumowanie bukmacherów. Po za tym dla waszej wiadomości kursy już spadają i się wyrównują.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
No to mówię zobaczymy po walce, czy się żuci na niego czy spuchnie itd.. Ale zapewne tacy jak ty po pewnej wygranej Pudziana będą twierdzić że walka była ustawiona, wiesz ja mam swoje zdanie i raczej mnie nie interesują twoje wypowiedzi o ustawianiu walk. Powiedz po prostu że nie lubisz Pudziana, a nie bronisz się ustawianiem walk. Teraz mówisz że Pudzian nie ma szans a jak wygra walkę to będziesz mówił że ją ustawił. Dajmy na to że następna walka będzie z Nastulą i zapewne będziesz mówił to samo. To tak samo można powiedzieć że walka Najmana z Saletą będzie ustawiona czy też Dowdy z Kułakiem ( bardzo mało prawdopodobne ). Więc według twojej wypowiedzi każda walka może być ustawiona. Khalidova z Santiago o pas też była ustawiona ?? Bo przecież pierwszą Khalidov wygrał w 3 min. a o pas dostał. A może Emelianenko ustawił wszystkie swoje walki i dlatego jest taki dobry ??? Chłopie ty nie szukaj ustawiania walki, bo takiego czegoś można by się doszukiwać w każdeej walce. Obejrzyjmy po prostu normalnie walkę a później o niej porozmawiajmy nie biorąc pod uwagę ustawienia tej walki. Może Pudzian naprawdę się trochę nauczył i pokona Butterbeana, ale dalej będą tacy co wybronią się &quot; walka była ustawiona &quot;. Po za tym powtórzę jeszcze raz, Butterbean na tą chwilę jest bardzo cienki i nie widzę nawet potrzeby ustawiania tej walki dla Pudziana.

Mówię pogadamy po walce, ja mogę porozmawiać nawet po przegranej Pudziana bo się nie wstydzę tego że się myliłem, a ty zapewne będziesz bronił się ustawieniem walki :zoltakartka:
Chlopie ales Ty zalosny ???? 12 razy w krotkim tekscie wynieniles slowo ustawiona.Dodam ze z Polskiego musiales byc As bo nawet odmiany tego slowa sie nauczyles.No bo co innego Twoja wiedza o MMA.Wedlug mnie jest mniejsza od mozdzka skowronka ???? Ja nie powiedzialem ze walka jest ustawiona.Ale same takie teksty artykuly ktore czyta sie w prasie internecie juz mnie zniechecaja do kibicowania takiemu pseudo zawodnikowi jak Pudzianowski.No ale widze ze Ty jestes koles na TOPIE Lech zaczal wygrywac to tez pewnie zaczoles mu kibicowac pewnie kochasz kluby typu Real manchester Chelsea no ale to Twoja sprawa.Moim skromnym zdaniem masz taka wiedze o MMA i Pudzianie jak Pudzian o walczeniu ???? chcialbys ale nie mozesz heh.A jesli chodzi o kwestie tego ze pogadamy po walce to spoko chcesz moge sie wymienic numerem telefonu bo nikt tutaj nie bedzie chcial czytac Twoich zalosnych usprawiedliwien dla czego to mariuszek przegral.Z Timem byl taki sam optymizm a jak sie skonczylo kazdy widzial.Jak dla mnie nie widzialem bardziej zalosnej porazki Polskiego zawodnika w zadnych sportach walki.Pozdraiwam Ciebie i Twoja rodzinke Pudzianowskich ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja to powiem tak.
Gdyby walka była w USA miałbym duże wątpliwości co do typu na Pudziana, ale z racji że jest to walka na naszym rodzinnym KSW to jakoś nie mogę sobie po prostu wyobrazić, żeby Pudzian AKA maszyna do robienia pieniędzy przegrał z jakimś tłuściochem.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Pudzian miał kontrakt z KSW na trzy walki. Teraz pytanie czy Pudzian oleje KSW i zwiąże się z Moosin, wówczas to KSW nie będzie miało żadnego interesu w tej walce, bo niezależnie od wyniku pudzian już nie będzie u nich walczył. Ale akurat o wałek ze strony KSW bym nie podejrzewał, rzadko w mma są kontrowersyjne werdykty. Teraz tak pomyślałem, że te wypowiedzi butterbeana to może być specjalnie, aby zniszczyć psychike pudziana. MasłowaFasola tak mówiąc sprawił, że jak pudzian wygra to ludzie uznają to za przekręt, a jak przegra to było git, takie coś siedzi w głowie Pudziana i na pewno nie robi mu dobrze ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Cinek trochę chyba źle zrozumiałeś o co chodzi Tito. Napisał po prostu , że walka ma dużo więcej podtekstów po za sportowych niż sportowych. Eschowi nic nie zależy czy wygra czy przegra więc trening może mieć w nosie. W stanach o tej walce głośno zapewne nie będzie. Esch może i dać się skromnie oklepać a w zamian za to Pudzian pojedzie na jedną z jego gal a taki znany zawodnik , na takiej gali , i jeszcze w stanach , na dodatek po zwycięstwie z trudnym przeciwnikiem ( Esch) był by kopalnią kasy. Każdy bokser i inni co się tłuką między linami podkreślają że to co robią to jest biznes więc nie widzę powodów aby ta walką miała by być napisana jeszcze przed jej startem. Z Mariusza zawodnika nie będzie i się nie oszukujmy.
PS: Od Manchesteru to się lepiej odczepcie ???? ????
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Cinek trochę chyba źle zrozumiałeś o co chodzi Tito. Napisał po prostu , że walka ma dużo więcej podtekstów po za sportowych niż sportowych. Eschowi nic nie zależy czy wygra czy przegra więc trening może mieć w nosie. W stanach o tej walce głośno zapewne nie będzie. Esch może i dać się skromnie oklepać a w zamian za to Pudzian pojedzie na jedną z jego gal a taki znany zawodnik , na takiej gali , i jeszcze w stanach , na dodatek po zwycięstwie z trudnym przeciwnikiem ( Esch) był by kopalnią kasy. Każdy bokser i inni co się tłuką między linami podkreślają że to co robią to jest biznes więc nie widzę powodów aby ta walką miała by być napisana jeszcze przed jej startem. Z Mariusza zawodnika nie będzie i się nie oszukujmy.

PS: Od Manchesteru to się lepiej odczepcie ???? ????
Oczywiscie nie mam nic do Manchesteru to służyło tylko jako przykład.Bo strasznie mnie śmieszą i denerwuja ludzie typu wlasnie Cinek.Gdyby nie Pudzianowski to by wogóle nie wiedział że istnieje coś takiego jak MMA.Naoglądał się walk Mariusza z najmanem i Japońcem które stały na nisko żenującym poziomie i mysli se chlopak że postradał zmysły i jest filozofem w dziedzinie MMA.I wychwala Mariusza jaki on to nie jest prze zawodnik.Konrad bardzo dobrze podkresliles nie oszukujmy się z Mariusza zawodnika MMA nie będzie.Były opowiadania co on to nie trenewał amatorsko jaki to z niego nie karateka a co jest naprawde każdy normalny człowiek mający stycznośc kiedykolwiek z MMA dobrze wie.Śmiem twierdzić że moi znajomi którzy ćwiczą trenuja MMA są bardziej rozwinięci niż Mariusz i bardziej sie zapowiadają niz Pudzian.Jest jedna zasadnicza róznica pomiedzy nimi.Mają 21-24 lata a nie ponad 30 parę.Nie ma sie co oszukiwać w takim wieku nawet treningi w USA nie pomoga bo gdyby byłe one tak owocne jak zapewnia nas kolega Cinek to 90% polskich zawodników by tam trenowało heh.
Cinkowi natomiast polecam zakupic dekoder Cyfry + i oglądnąć kiedys galę UFC.Możesz nawet wybrać najgorsza Twoim zdaniem walkę z karty i porównac umiejętności sposób walczenia najslabszego zawodnika gali ze sposobem Mariusza.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Oczywiście. Podtrzymuje moją wcześniejszą wypowiedź, jednak kulisy tej walki nie są nam znane. MMA oglądam od lat, i powiem szczerze, że fajnie jest zobaczyć Polaka wymachiwującego rękami. Wtedy zawsze sobie przypominam czasy, kiedy trzymałem mocz tylko po to, aby zobaczyć końcówkę &quot; spaceru farmera &quot; z udziałem Mariusza. Później był &quot; Taniec z gwiazdami &quot; , i zacząłem się zastanawiać : Wtf? Takiemu to aż nie przystoi brać udziału w takim gównie. Teraz to MMA. Nic mnie już nie zaskoczy. Ostatnio dowiedziałem się, że Gołota weźmie udział w kolejnej, 371548751478 edycji &quot; tańca z gwiazdami &quot; . Stracił resztki szacunku w moich oczach. Bokser, bestia, potwór, swego czasu ringowy zabijaka, chętny do bójki nawet poza ringiem, a teraz? będzie się pedalił w tym daremnym programie. A ludzie będą wysyłać SMS-ki ze świadomością, że dzięki nim Gołota przejdzie do kolejnej rundy programu. Żenada. To, co dzieje się ze sportem w Polsce mnie przeraża. Młody jestem, może dlatego tak to interpretuje. ;)
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Jakby Ci sypnęli pewnie z pół miliona za jakieś potańcówki na antenie to byś inaczej myślał ???? .
racja założe sie ze jak bym Pudzianowskiemu sypnął z pól miliona że by zjadł mój kał w programie typu &quot;Ryzykanci&quot; gdzie jedli jadra jakiegos tam zwierzecia to pewnie by sie nawet nie zastanawial.Pazera jest i tyle nigdy nie mial takiej kasy w strongmenach to udaje pseudo zawodnika.Golocie sie w sumie nie dziwie to juz połamany emeryt niech jeszcze chociaz potanczy bedzie z czego posmiac i tak szybko odpadnie ale przynajmniej nie bedzie sie ponizal w ringu jak mariusz udajac fenomenalnego zawodnika MMA który po pierwszej walce z nikim(Najmanem) zapowiada ze bedzie mistrzem UFC buahahaha
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Oczywiście. Podtrzymuje moją wcześniejszą wypowiedź, jednak kulisy tej walki nie są nam znane. MMA oglądam od lat, i powiem szczerze, że fajnie jest zobaczyć Polaka wymachiwującego rękami. Wtedy zawsze sobie przypominam czasy, kiedy trzymałem mocz tylko po to, aby zobaczyć końcówkę &amp;quot; spaceru farmera &amp;quot; z udziałem Mariusza. Później był &amp;quot; Taniec z gwiazdami &amp;quot; , i zacząłem się zastanawiać : Wtf? Takiemu to aż nie przystoi brać udziału w takim gównie. Teraz to MMA. Nic mnie już nie zaskoczy. Ostatnio dowiedziałem się, że Gołota weźmie udział w kolejnej, 371548751478 edycji &amp;quot; tańca z gwiazdami &amp;quot; . Stracił resztki szacunku w moich oczach. Bokser, bestia, potwór, swego czasu ringowy zabijaka, chętny do bójki nawet poza ringiem, a teraz? będzie się pedalił w tym daremnym programie. A ludzie będą wysyłać SMS-ki ze świadomością, że dzięki nim Gołota przejdzie do kolejnej rundy programu. Żenada. To, co dzieje się ze sportem w Polsce mnie przeraża. Młody jestem, może dlatego tak to interpretuje. ;)
Na całym świecie tak sportowcy działają, Mayweather tez występował w tańcu z gwiazdami. Ja nie oglądam tego programu, bo najczęściej o tej porze lecą dobre filmy (wczoraj park jurajski), ale widziałem go pare razy i uważam, że jest to dobry program, w końcu coś innego, tak ciągle puszczali w tv programy polityczne. A tak dzięki temu programowi Polacy lizną troche kultury i na prawde wydaje sie program zrealizowany na najwyższym poziomie. Bym wolał żeby takie coś leciało ciągle, niż widzieć komentatorów politycznych i polityków, którzy w Polsce są jak gwiazdy showbiznesu ????
Jedyne co mi sie nie podoba to nie sam program, ale Polacy reagujący na niego. Gdy pojawił się ten program, Polacy masowo zaczeli się zapisywać do jakiś szkółek, tak jakby przed programem nie wiedzieli, że istnieje taniec. Nie lubię takiego czegoś, takiego latania za tym co jest modne czy nie wiem jak to nazwać.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Zgadzam się z Wami chłopaki. Według mnie jednak trochę nie przystoi.
Racja, kasa z tego jest. Co do walki jest tyle podtekstów, że aż głowa boli. Nic, tylko czekać do 18 września. Gale oglądam ze względu na inne walki, a nie cyrk na kółkach z udziałem Najmana i Salety, czy kontrowersyjny pojedynek Mariusza. No i jest to jedyna gala, którą obejrzę w komfortowych warunkach, przed nowo zakupionym telewizorem, a nie szukając transmisji na necie, jak zazwyczaj to robie podczas jakiejś gali. Bo mimo wszystko nie moge sobie pozwolić na oglądanie gal na żywo. Troche to kosztuje. Byłem na paru, ale moje środki są znacznie bardziej ubogie. Trzymam również kciuki, żeby polsat nie pajacował, i normalnie przetransmitował tę gale. Bez opóźnień. Chyb mogę liczyć na ten luksus. Oby. ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mariusz stosuje ciągle jeden i ten sam chwyt, atak z kolan z próbą przewrócenia przeciwnika. Za każdym razem to samo. Widać że jego technika jest bardzo uboga. Nic oprócz tego nie potrafi. Co się stanie jeżeli w ten sposób nie przewróci swojego przeciwnika? Niech się skupi na ataku w stójce! Ale wie że w tym aspekcie nie ma szans z prosiakiem Eric Esch &quot;Butterbean&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom