>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
C 0

cinek49

Użytkownik
Wracając do Janka Błachowicza, naprawdę genialny zawodnik, ale jakoś nie potrafię go sobie na tą chwilę wyobrazić w UFC, ale za parę lat może. Pudziana tym bardziej sobie nie wyobrażam wśród najlepszych ani nawet przeciętnych zawodników MMA mimo iż mu szczerze kibicuję. Błachowicz w UFC walczył by w wadze z Liddelem, Evansem, Silvią itd. itp... Mimo iż w UFC wagę ciężką uważam za najłatwiejszą ( nie mylić z wagą super ciężką) to i tak Jankowi było by ciężko, no ale może jak dalej będzie się rozwijał tak jak robi to teraz to dojdzie do mistrzostwa.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Turniej wygladał będzie tak :

Reed vs Markiewicz
Tokutome vs Górski
Van Bergen vs Sowiński
Punakka vs Mańkowski

Nie wiem oficjalnie ale według mnie po dwóch pierwszych walkach turniejowych zobaczymy walke Kułaka z Dowdą a po czwartej parze zobaczymy finał poprzedniego turnieju czyli Tabera vs Błachowicz.Następnie odbeda sie pierwszy półfinał po którym zobaczymy fight Saleta vs Najman.Następnie drugi połfinał turnieju a na końcu Pudzianowski vs Esch.Myślę że organizatorzy bedą trzymac do końca Pudziana żeby nie było sytuacji jak na KSW 12 (gdzie byłem) że 80% widowni wyszło po walce Pudziana a potem odbyły się jeszcze dwa fighty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Turniej wygladał będzie tak :

Reed vs Markiewicz
Tokutome vs Górski
Van Bergen vs Sowiński
Punakka vs Mańkowski

Nie wiem oficjalnie ale według mnie po dwóch pierwszych walkach turniejowych zobaczymy walke Kułaka z Dowdą a po czwartej parze zobaczymy finał poprzedniego turnieju czyli Tabera vs Błachowicz.Następnie odbeda sie pierwszy półfinał po którym zobaczymy fight Saleta vs Najman.Następnie drugi połfinał turnieju a na końcu Pudzianowski vs Esch.Myślę że organizatorzy bedą trzymac do końca Pudziana żeby nie było sytuacji jak na KSW 12 (gdzie byłem) że 80% widowni wyszło po walce Pudziana a potem odbyły się jeszcze dwa fighty.
gala na Polsacie zaczyna się bodajże o 20. Nie wiesz może czy pokażą tylko te 4 walki Kułaka , Błachowicza , Salety i Pudziana czy pokażą jeszcze inne ? Jakoś nie pamiętam jak to było na poprzednich galach bo zazwyczaj nie oglądałem oglądałem od początku :|
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Tak gala zaczyna sie cos po 20.Polsat robi transmisje od 20 do 24 ale jeśli gala sie przeciagnie to zostana z transmisją.Polsat Sport natomiast w swojej ramówce ma transmisje od 19 do 1 w nocy.I Polsat i Polsat Sport pokaża wszystkie walki całej gali.W ogóle jesli ktokolwiek był kiedys na gali KSW to wie jak to fajnie wygląda od środka ???? dziewczynki i te sprawy heh.A swoją droga zastanawia mnie czym teraz do Atlas Areny wjedzie Kułak?? ????
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Nie doceniasz Kułaka (wjedzie??), odrzutowcem wleci ????
Nie no a tak poważnie to myślę że wyjdzie z jakimś kotem albo coś w tym stylu.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
A tutaj troszke o przeciwniku Pudzianowskiego bo o Salecie czy Najmanie szkoda pisać a Pudziana znaja dzieci w piaskownicy także tez szkoda :

Erich &quot;Butterbean&quot; Esch

Imię: Eric
Nazwisko: Esch
Pseudonim: Butterbean
Narodowość: Amerykanin
Wzrost: 181cm
Waga: 189kg
Preferowany styl: Boks
Team: American Top Team
REKORD MMA:
- 12 zwycięstw (5 KO, 7 poddań)
- 7 porażek (1 KO, 6 poddań)
- 1 remis
Przebieg kariery w MMA:
Eric Butterbean Esch zadebiutował w zawodowym MMA na sylwestrowej gali &quot;K-1- Premium 2003 Dynamite&quot;. Pierwszy pojedynek w jego karierze nie był udany, ponieważ przegrał przez skrętówkę z ważącym zaledwie 70kg Genki Sudo. Kolejna walka w jego wykonaniu również nie była do końca satysfakcjonująca. Remis z bardzo przeciętnym Buchkovich’em zmotywował Butterbeana do próbowania swoich sił z mniej doświadczonymi zawodnikami, gdyż na jego koncie pojawiła się seria sześciu zwycięstw z rzędu, a rekordy jakimi legitymowali się jego przeciwnicy to zazwyczaj 0-1, 0-2 lub 9-26. Wyjątek wśród nich stanowił Wesley &quot;Cabbage&quot; Correira. Passę Erica Escha przerwał Ikuhisa Minowa weteran organizacji PRIDE poddając go balachą. Od tamtego momentu kariera Amerykanina jest jak linia ekg, wzloty i upadki, wzloty i upadki. Ostatnią walkę w formule MMA Eric Esch stoczył 3.06 bieżącego roku, przegrał wtedy z Jeffrey’em Kugelem.



I mój kupon na sobotnie zawody :

Pudzianowski - Esch 2 2,60
Saleta - Najman 2 2,50

Stawka : 150 zł
 
matek_afc 0

matek_afc

Użytkownik
A tutaj troszke o przeciwniku Pudzianowskiego bo o Salecie czy Najmanie szkoda pisać a Pudziana znaja dzieci w piaskownicy także tez szkoda :

Erich &quot;Butterbean&quot; Esch


Imię: Eric
Nazwisko: Esch
Pseudonim: Butterbean
Narodowość: Amerykanin
Wzrost: 181cm
Waga: 189kg
Preferowany styl: Boks
Team: American Top Team

REKORD MMA:
- 12 zwycięstw (5 KO, 7 poddań)
- 7 porażek (1 KO, 6 poddań)
- 1 remis

Przebieg kariery w MMA:
Eric Butterbean Esch zadebiutował w zawodowym MMA na sylwestrowej gali &quot;K-1- Premium 2003 Dynamite&quot;. Pierwszy pojedynek w jego karierze nie był udany, ponieważ przegrał przez skrętówkę z ważącym zaledwie 70kg Genki Sudo. Kolejna walka w jego wykonaniu również nie była do końca satysfakcjonująca. Remis z bardzo przeciętnym Buchkovich’em zmotywował Butterbeana do próbowania swoich sił z mniej doświadczonymi zawodnikami, gdyż na jego koncie pojawiła się seria sześciu zwycięstw z rzędu, a rekordy jakimi legitymowali się jego przeciwnicy to zazwyczaj 0-1, 0-2 lub 9-26. Wyjątek wśród nich stanowił Wesley &quot;Cabbage&quot; Correira. Passę Erica Escha przerwał Ikuhisa Minowa weteran organizacji PRIDE poddając go balachą. Od tamtego momentu kariera Amerykanina jest jak linia ekg, wzloty i upadki, wzloty i upadki. Ostatnią walkę w formule MMA Eric Esch stoczył 3.06 bieżącego roku, przegrał wtedy z Jeffrey’em Kugelem.



I mój kupon na sobotnie zawody :

Pudzianowski - Esch 2 2,60
Saleta - Najman 2 2,50

Stawka : 150 zł
Naprawdę widzisz szanse na wygraną Najmana? przecież jego ciężko nawet nazwać bokser z Saletą nie ma szans
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Naprawdę widzisz szanse na wygraną Najmana? przecież jego ciężko nawet nazwać bokser z Saletą nie ma szans
Zgadzam się, Saleta to kick boxer i bokser, przeciętny, ale bokser. A najman nie ma ani serca do walki, ani umiejętności. To co zrobił z Wawrzykiem co walił w matę zamiast wstawać, umocniło mnie w przeświadczeniu, że on po prostu nie ma woli walki czy może nie chce jej mieć.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Naprawdę widzisz szanse na wygraną Najmana? przecież jego ciężko nawet nazwać bokser z Saletą nie ma szans
Co do typu na Najmana kieruję sie swoimi informacjami których tutaj nie napisze.Gdyby ten pojedynek był rozgrywany tylko w boksie nie było by takiego typu.Ale jeśli mogę jakoś pomóc osoba które nie chcą stawiac na Najmana to powiem odwrotnie.Nie stawiajcie na Salete po takim kursie ????
I nie bierzcie tez na poważnie tego wszystkiego co jeden i drugi mówił na konferencjach dla prasy, telewizji itd.Tyle w temacie bo zaraz będą mnie cytować anty Najmany ????

Co do typu na Escha to tutaj argumentować sie też zbytnio nie bedę gdyz nie ma sensu.Zaraz wjada tutaj kibice z &quot;rodziny&quot; Pudziana i będą niepotrzebne posty w temacie.Ale krótko i na temat : nie ma ani jednego argumentu sportowego który przemawiał by za mariuszem.taka prawda.
 
matek_afc 0

matek_afc

Użytkownik
Co do typu na Najmana kieruję sie swoimi informacjami których tutaj nie napisze.Gdyby ten pojedynek był rozgrywany tylko w boksie nie było by takiego typu.Ale jeśli mogę jakoś pomóc osoba które nie chcą stawiac na Najmana to powiem odwrotnie.Nie stawiajcie na Salete po takim kursie ????
I nie bierzcie tez na poważnie tego wszystkiego co jeden i drugi mówił na konferencjach dla prasy, telewizji itd.Tyle w temacie bo zaraz będą mnie cytować anty Najmany ????

Co do typu na Escha to tutaj argumentować sie też zbytnio nie bedę gdyz nie ma sensu.Zaraz wjada tutaj kibice z &quot;rodziny&quot; Pudziana i będą niepotrzebne posty w temacie.Ale krótko i na temat : nie ma ani jednego argumentu sportowego który przemawiał by za mariuszem.taka prawda.
Ja sie na MMA nie znam tyle co KSW oglądam pisałem to tylko dlatego ze widziałem kilka walk Najmana i po za Wawrzykiem to on nie miał żadnego poważnego rywala a jak pamiętamy Wawrzyk pokonał go w 2 rundzie dlatego pisałem ze Saleta wygra ale mówie nie znam sie na MMA
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dzisiaj w nocy będzie walczył w UFC Fight Night 22 Tomasz Drwal, jedyny zawodnik który reprezentuję Polskę w UFC a Wy ciągle gadacie o Pudzianie.... Śmiech na sali, mam nadzieję, że niedługo będzie więcej naszych w tej organizacji. Sam Tomek powiedział, że jeśli ktoś chce zrobić karierę musi wyjechać z Polski, bo w naszym kraju nigdy się nie wybije ani nic nie osiągnie - i taka jest prawda... Ludzie którzy się nie znają na prawdziwej walce widzą idola w Pudzianie, ale on tylko przynosi zyski dla KSW. To dzięki Mariuszowi mają takie wielkie wpływy ze sprzedaży biletów itd. Ludzie chcą go oglądać i to dla mnie jest taki &quot; Taniec z Gwiazdami&quot; a nie prawdziwa walka...
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
My tutaj rozmawiamy o typowaniu walki Pudzian-Esch, a nie o tym co jest prawdziwą walką czy nie. Są ludzie, którzy interesują się tym sportem i będą oglądać Ufc, strikforcy czy inne organizacje. Mi się ten sport nie podoba i KSW oglądam dla tego cyrku właśnie Pudziana, Salety, a reszte obejrze przy okazji. Prawdziwi fani tego sportu muszą zdać sobie sprawę, że są okazjonalni widzowie, ale tacy są wszedzie, w piłce nożnej jendi tylko ogladaj mecze reprezentacji, w boksie, wszedzie. Nie wiem o co tyle krzyku i zarzutów.
Co do typu na Najmana kieruję sie swoimi informacjami których tutaj nie napisze.Gdyby ten pojedynek był rozgrywany tylko w boksie nie było by takiego typu.Ale jeśli mogę jakoś pomóc osoba które nie chcą stawiac na Najmana to powiem odwrotnie.Nie stawiajcie na Salete po takim kursie
A jakie to informacje, że Najman będzie chicał zejśc do parteru i to trenuje, a Saleta olał parter i tylko przygotowuje się ze stójki? ???? Najman nie ma szans w stójce, to on to wie, wiec będzie chciał walkę sprowadzić do parteru, bo w parterze obaj nic nie potrafią i szansę się troche wyrównają. Najman może sobie trenować parter nic to mu nie da, jedynie dobrze będzie wyglądał na sparingach dla mediów ????
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Malun ja tutaj nie mówie o żadnych parterach czy stójkach.Poprostu jest coś co wiem i to skłania mnie do grania na Najmana.Prawdą jest ze pewno tak bedzie chciał stoczyc ta walkę.Ale nie o tym mówie.Wedlug mnie wygra Marcin.Czemu tak a nie inaczej pozostawiam dla siebie.Chcesz graj na Salete.Każdy ma swoje zdanie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zapewne większość widziała ale wkleję aktualne zdjęcie Mariusza.

Zrzucił prawie 30 kg i teraz wydaje mi się , że wygląda znacznie lepiej jak na zawodnika ...yyy MMA ?? Przy jego średnim wzroście waga 115 kg wydaję się już być nie taka zła. Musi się to odbić na kondycji. Znaczy na korzyść Mariusza. Choć w cale nie musi bo w gdzieś czytałem , chyba o Adamku że zbyt szybkie zrzucenie mięcha wcale nie musi poprawić wydolności a wręcz osłabić bardziej. Ale Pudzianowski zapewne pod okiem fachowców zrzucał mięcho. Ciekawi tylko fakt ja drastycznie spadła mu siła z tego powodu. Jak sam mówił wcześniej w martwym ciągu bał 415 kg a teraz &quot;tylko&quot; 300. A jest to bardzo duży spadek.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Dzisiaj w nocy będzie walczył w UFC Fight Night 22 Tomasz Drwal, jedyny zawodnik który reprezentuję Polskę w UFC a Wy ciągle gadacie o Pudzianie.... Śmiech na sali, mam nadzieję, że niedługo będzie więcej naszych w tej organizacji. Sam Tomek powiedział, że jeśli ktoś chce zrobić karierę musi wyjechać z Polski, bo w naszym kraju nigdy się nie wybije ani nic nie osiągnie - i taka jest prawda... Ludzie którzy się nie znają na prawdziwej walce widzą idola w Pudzianie, ale on tylko przynosi zyski dla KSW. To dzięki Mariuszowi mają takie wielkie wpływy ze sprzedaży biletów itd. Ludzie chcą go oglądać i to dla mnie jest taki &quot; Taniec z Gwiazdami&quot; a nie prawdziwa walka...
Masz rację że Drwal jest ważniejszy, ale to jest forum poświęcone walce Pudzian vs Butterbean. Jak chcesz pogadać o Drwalu to pogadaj na innym forum.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Zapewne większość widziała ale wkleję aktualne zdjęcie Mariusza.

Zrzucił prawie 30 kg i teraz wydaje mi się , że wygląda znacznie lepiej jak na zawodnika ...yyy MMA ?? Przy jego średnim wzroście waga 115 kg wydaję się już być nie taka zła. Musi się to odbić na kondycji. Znaczy na korzyść Mariusza. Choć w cale nie musi bo w gdzieś czytałem , chyba o Adamku że zbyt szybkie zrzucenie mięcha wcale nie musi poprawić wydolności a wręcz osłabić bardziej. Ale Pudzianowski zapewne pod okiem fachowców zrzucał mięcho. Ciekawi tylko fakt ja drastycznie spadła mu siła z tego powodu. Jak sam mówił wcześniej w martwym ciągu bał 415 kg a teraz &quot;tylko&quot; 300. A jest to bardzo duży spadek.
Mieszasz fakty. Po pierwsze Adamek nie zrzucał tylko robił wagę. Po drugie on jej nie robił wcale w szybkim tempie. A to czy to zrzucanie wagi odbije się na kondycji Pudziana to zobaczymy. Wątpię jednak by mogła być ona gorsza niż ostatnio bo gorzej już się nie da. Jeżeli podczas zrzucania wagi regularnie trenuje pod kondycję to na pewno znacznie ją poprawił. Czy wystarczająco, się okaże.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Adamek przed walką z Estradą nabierał masy i to dość szybko co później się odbiło w walce z JAsonem. Po walce z Estradą stwierdził jednak , że ma jej trochę za dużo i musiał trochę zejść z tej masy. Zobacz sobie go z walki z Estradą a np z walki z Grantem.
Co do Pudziana to ja też , jestem zdania że zrzucanie mogło mu tylko pomóc. Jednak ważyć 145 kg przy takim wzroście było zdecydowanie za dużo. Teraz też jest ciut za dużo ale dużo dużo lepiej jak było.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Cinek a Ty też rozumujesz troche jak małe dziecko.

&quot;A to czy to zrzucanie wagi odbije się na kondycji Pudziana to zobaczymy&quot;
Skoro on na Sylvii sie tak spocił to tutaj jak będzie chciał przewrócić 200 kg to spoci sie jeszcze bardziej.W głowie Pudziana musi byc to że jak za pierwszym razem nie uda mu sie go obalić to zeby nie zaczął sie siłować z nim tak jak z Timem a np odskok jakis low kick piacha i następna próba obalania.Bo mi sie wydaje że jego te wszystkie przygotowania pujda na marne jak bedzie chciał za wszelka cene odrazu przewracac grubasa.Jeśli nawet Mariusz przewróci jakims cudem Escha to ja o parter jestem spokojny.7 razy wygrał chyba przez poddanie.Jak siadnie on na Mariuszu to trzebabedzie go skrobać z ringu.Naprawdę ja nie widzę tutaj szans dla Mariusza.Nie ma ani jednego argumentu przemawiajacego za nim.Chyba że wszystko jest juz z gory ukartowane tak jak pisze prasa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom