>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

To tak dla ciekawości jeszcze Esch z dzisiejszego przylotu. Kawał chłopa nie ma co. Też cieżko mi się dopatrzeć jakiś argumentów za Mariuszem. W stójce przewaga Escha , tyle 4-rundówek , że musi to być znać. W parterze ? Mariusz się taki mały teraz zrobił , że Esch pewnie będzie go miotał na lewo i prawo , a jak się dobrzy przysiądzie na niego to tak jak Tito piał - szpachelka i będą skrobać Pudziana :|
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Tito a już wiem o co Ci chodzi z ta informacją która posiadasz? ???? Chodzi o połamane żebra Salety? ???? Ja Ci powiem, że na Saletę bym stawiał nawet jakby miał złamane żebra i jedną rękę:p A co do wagi pudziana, to według mnie na jego kondycję to bardzo nie wpłynie, on nie potrafi dobrze oddychać w ferworze walki. Zobaczcie jak z Najmanem po 43sekundach duszał, cały czerwony, oczy nawierzchu, bo wszystkie ciosu na Najmana co zadał były zadane na bezdechu. Również walka z Sylvią nie była prowadzona w szybkim tempie, wrecz w bardzo wolnym, a jak opadł z sił. Teraz wyobrażcie sobie co się stanie jak walka będzie prowadzona w szybkim tempie, mimo lepszej kondycji pudziana, Mariuszowi może zabraknąć paliwa szybciej. Nie mówie ze tego dokona Ersch. Ale jak Pudzian będzie się z nim siłował to polegnie.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Nie mówie również o żebrach Salety bo po co bym to miał ukrywać??Bez senu heh.Nie wiem jak jest być bez żebra ale plus to też nie jest.Chodzi mi o aspekty poza sportowe.Nie będe pisał tego bo nie jest to sprawdzone w 100 % więc nie chce ludzi wprowadzać w bład.Mnie np zdołało to przekonać bo wcale się nie będe dziwił jak tak bedzie.A co do tych wszystkich opisywan o wadze Escha wadze Pudziana to taka mała ironia ???? Esch raz przegrał z kolesiem ponad dwa i pół razy lżejszym Pudzianowski natomiast jak walczył z &quot;małymi&quot; to wygrał.jednak jak przyszło mu zmierzyć się z &quot;większym&quot; wszyscy widzieli jak to wyszło.Esch znowu dawał sobie w miarę radę z dużymi.Nie wiem czy wiecie ale Esch pokonał typa który ważył 190 kg i mierzył 198 cm przez ....... poddanie w parterze ????


A tutaj świeże słowa Escha :

&quot;Jeśli trafię Pudzianowskiego lewą ręką, pójdzie na deski, po prawej padnie jeszcze szybciej, a jeśli on sprowadzi mnie do parteru, to zmuszę go tam do poddania się&quot;

Gdyby tak wypowiadał sie Marcin Najman można by buchnać śmiechem no ale gada to koleś który z niejednego pieca chleb jadł.Sylvia też zapowiadał i jak na profesjonaliste przystało zrobił co do niego należało.Escha tez uważam za profesionaliste.Więć do dzieła brachu!!!!!Uzdrawiaj nasze Polskie zepsute przez mariusza i innych klaunów MMA ????
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
&quot;Esch pokonał typa który ważył 190 kg i mierzył 198 cm przez ....... poddanie w parterze&quot; Ta chodzi o Zulu, upadli razem na mate i Butterbean , nie wiem jak to sie nazywa, ale obiema rekoma wygiał mu tak rekę, że sędzia przerwał.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Po pierwsze fajna dupcia z tej prezenterki z filmiku nr 2.po drugie &quot;mam siły na 3 rundy po 5 minut trenuje z zawodnikami powyżej 150 kg&quot; zapomniał dodac ze przez takie treningi to mozna powiedziec ze ma siły na 10 rund po 10 minut a co innego sama walka.Po trzecie co ma chłop gadać??Wszystko cacy wszystko gra parter opanowany stójki nie chce brat zaspiewa tylko że to samo było przed Sylvia a po Sylvi były wymówki typu złamana noga bla bla bla.Ciekawe czy na niedzielny poranek ma juz przygotowane jakies wymówki czy jego wspaniały sztab trenerski jeszcze nad tym pracuje???Cinek nie ma sensu wrzucać takich filmików z durnych treningów bo na nich zawsze wszystko grało i grac bedzie chocby miał walczyc z FEDOREM czy LESNAREM to on i tak bedzie doskonale przygotowany i przeciwnika bedzie mial rozpracowanego.A jak rozpracowywuje to sam raz sie przyznał cytuje &quot;Na &quot;youtube&quot; jest wiele filmików z walkami Tima Sylvii&quot; ????
Także mówie szkoda wklejać filmy z treningów lepiej wkleic filmy z jego dotychczasowych fenomenalnych wrecz pojedynkow rodem z dzikiego wiejskiego festynu ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Masz rację że Drwal jest ważniejszy, ale to jest forum poświęcone walce Pudzian vs Butterbean. Jak chcesz pogadać o Drwalu to pogadaj na innym forum.
inne forum jest dla Ciebie, ja jestem tutaj i nie zamierzam zmieniać 10 razy nicków jak Ty!! Tomek Drwal niestety przegrał przez decyzję sędziów jeśli kogoś to interesuje. Jeśli chodzi o Pudziana to ciężko będzie miał z &quot;grubasem&quot; . Nie obstawiam tej walki bo tutaj wszystko może się zdarzyć...
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Orientuje sie ktoś może, jak u buka można typować w KSW remis, to to jest remis w regulaminowym czasie czyli po dwóch rundach, czy sędziowie musza ogłosić dogrywkę i potem po dogrywce jest remis to zakład wchodzi?
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Po pierwsze fajna dupcia z tej prezenterki z filmiku nr 2.po drugie &quot;mam siły na 3 rundy po 5 minut trenuje z zawodnikami powyżej 150 kg&quot; zapomniał dodac ze przez takie treningi to mozna powiedziec ze ma siły na 10 rund po 10 minut a co innego sama walka.Po trzecie co ma chłop gadać??Wszystko cacy wszystko gra parter opanowany stójki nie chce brat zaspiewa tylko że to samo było przed Sylvia a po Sylvi były wymówki typu złamana noga bla bla bla.Ciekawe czy na niedzielny poranek ma juz przygotowane jakies wymówki czy jego wspaniały sztab trenerski jeszcze nad tym pracuje???Cinek nie ma sensu wrzucać takich filmików z durnych treningów bo na nich zawsze wszystko grało i grac bedzie chocby miał walczyc z FEDOREM czy LESNAREM to on i tak bedzie doskonale przygotowany i przeciwnika bedzie mial rozpracowanego.A jak rozpracowywuje to sam raz sie przyznał cytuje &quot;Na &quot;youtube&quot; jest wiele filmików z walkami Tima Sylvii&quot; ????
Także mówie szkoda wklejać filmy z treningów lepiej wkleic filmy z jego dotychczasowych fenomenalnych wrecz pojedynkow rodem z dzikiego wiejskiego festynu ????
Czy ty w ogóle obejrzałeś te filmiki? To ludzie sobie ubzdurali że on miał złamaną nogę a Pudzian temu zaprzecza.

Orientuje sie ktoś może, jak u buka można typować w KSW remis, to to jest remis w regulaminowym czasie czyli po dwóch rundach, czy sędziowie musza ogłosić dogrywkę i potem po dogrywce jest remis to zakład wchodzi?
A gdzie ty chcesz remis typować?? No chyba że pytasz z ciekawości.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Facet waży 200 kg, przy formułowaniu zdań leci mu pot z czoła.
Ale się uśmiałem, wprawiłeś mnie w dobry humor :razz: No ale co tu dużo gadać, to prawda.
A jak będzie na ringu, to się okaże. ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie wiem czemu przyjęło się ze to walka boksera z parterowcem. Pudzian nie ma pojęcia o parterze , w ogóle nie ma pojęcia o walce i się nie dziwie że Eric tak pewny siebie.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Według mnie Esch nie bedzie sie miał okazji spocic przy Pudzianie.Nie zdziwie sie jak faktycznie przy tym wywiadzie bardziej sie spocił niz przy Pudzianie haha ???? Żeby było smiesznie to powiem że walka według mnie również potrwa krócej niz ten wywiad. A tak na poważnie który buk ma zakład na nokaut w pierwszej rundzie??Wie ktoś ??
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A jeszcze parę dni temu tak kursy wyglądały ???? :

Teoretycznie mógłbym teraz postawić 50 zł na nie i byłbym na plusie tak czy siak. No ale to będą psie pieniądze ;-) więc wolę zaryzykować.
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Walka podobna do Adamek - Gołota. Lekka promocja, gdzie drugi ma lata świetności za sobą i mimo, że jest lepszy to nie ma wielkich szans. Eric obecnie jest w tragicznej formie i musiałby dobrze trafić Pudziana by wygrać, a o to będzie bardzo ciężko. Facet ma sprawność i zwinność trzydrzwiowej szafy, jak Pudzian nie spieprzy taktycznie to nie widzę innego rozwiązania niż wygrana Mariusza.
Kurs robi się coraz lepszy na Mario.
Ogólnie na wygranej Mariusza dużo więcej osób zyska, dostaje faceta z nazwiskiem do obicia i robi sobie furtkę, a że ten sport to kino u Nas niech świadczy co jest walką numer 2 w tamten wieczór. Kpina.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Chłopie ale jak Mariusz ma wygrac ta walke???Dwał bym mu szanse w tym pojedynku tylko wtedy jak by Eschowi zakazali uzywac rak w tej walce.Nie przeceniajcie naszego pseudo zawodnika bo taki własnie emeryt jak Esch nawet go oklepie.Samym doswiadczeniem a umiejetności się nie zapomina.mariusz nie ma ani umiejetnosci ani doswiadczenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom