>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Króla 2016/17

Status
Zamknięty.
rock 107

rock

Użytkownik
Barcelona - Athletic Bilbao
▶ Umtiti otrzyma kartkę 4.25 Unibet ✅ ????

Dzisiejszy mecz zapowiada się naprawdę gorąco. Jak pamiętamy z pierwszego starcia to właśnie między Umtitim, a Adurizem zawrzało najbardziej - stoper Barcelony zaczął się dusić po uderzeniu ręką w krtań przez napastnika drużyny Basków, lecz nie miał jeszcze okazji mu się za to odpłacić, bo obaj panowie dość szybko ujrzeli po kartoniku za swoją &quot;pogawędkę&quot;. Dzisiaj myślę, że mu nie odpuści, a biorąc pod uwagę fakt jak dzisiejszy rozjemca rzuca kartkami na lewo i prawo - średnio ponad 5 na mecz - to kurs ponad 4 na to zdarzenie jest w mojej opinii bardzo kuszący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 21:15
Spotkanie Sevilla-Real M
Typ: x
Kurs 3.60
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie rewanżowe pomiędzy ekipami Sevilli oraz Madryckiego Realu, które odbędzie się na stadionie tych pierwszych. Kursy przed rozpoczęciem tego spotkania są w miarę wyrównane, bowiem nie wiadomo jak wyjdzie ustawiona drużyna Madryckiego Realu, który już w pierwszym spotkaniu praktycznie zapewnił sobie awans do dalszych gier i pomimo niezłej aczkolwiek nieskutecznej gry Sevilli ekipa z Madrytu wygrała aż 3:0, pomimo iż ich podstawowa jedenastka była bardzo daleka od pierwszego zestawienia. Sevilla na swoim boisku jest zespołem niezwykle groźnym,ale ekipa gości gra o pobicie rekordu i myślę że to dla Zidana oraz reszty ekipy powinno być wystarczającą motywacją , bowiem 40 spotkań bez porażki robi ogromne wrażenie , nieważne czy jest to liga Hiszpańska czy jakaś inna. Madryt obecnie jest w bardzo wysokiej dyspozycji i pomimo manewrowania składem ta ekipa na prawdę bardzo dobrze wygląda , ja jak zwykle na to spotkanie mam kilka ciekawych typów, jednym z nich jest typ iż obie ekipy strzelą bramki, myślę że padnie kilka goli w tym meczu , stawiam iż Real go nie przegra, myślę żę może być po 2.
 
pretrader 21

pretrader

Użytkownik
Informacja odnośnie osłabień w meczu Celta - Valencia.
Valencia przystąpi do spotkania bez:

  • Diego Alves
  • Rodrigo
  • Mario Suarez
  • E. Perez
  • Nani
  • E. Garay
  • A. Abdennour
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
v

Puchar Króla
Sevilla v Real Madryt
Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sewilla)
Godz: 21:15

Po świetnym meczu w Madrycie i pewnym zwycięstwie gospodarzy 3:0 pora na rewanż. W przeciwieństwie do poprzedniego spotkania ekipa ZZ jest bardziej osłabiona. Z urazami są dwaj ofensywni pomocnicy Isco i James, do tego decyzją trenera ze składu wypada chyba najważniejsze ogniwo drugiej linii Modric. Odpocznie też Ronaldo, a z urazami od dłuższego czasu zmagają się jeszcze Bale i Pepe. Do kadry wracają z kolei Sergio Ramos, Mateo Kovačić i Lucas Vázquez, których zabrakło w dwóch ostatnich spotkaniach w nowym roku. Real podejrzewam że postara się kontrolować spotkanie, cofnie się lekko i postara się atakować rywala z głębi boiska ponieważ to Sevilli powinno zależeć na atakowaniu. Upatruje w tym szanse na gola i wygraną gości. Jeśli obrona nie będzie robić błędów, a po nowym roku grają jak nigdy wcześniej w tym sezonie (zero poważnych błędów i przede wszystkim straconych goli) to taki wynik jest jak najbardziej do osiągnięcia. Rotacje ZZ w tym sezonie powoli dają o sobie znać bo widać świeżość w grze, a dodatkowo większość kadry jest dobrze ograna.
Skład Realu według mnie: Casilla, Danilo, Varane, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kovacić, Kroos, Vazquez, Asensio, Benzema/Morata
Jeśli chodzi o ekipę Sevilli to do kadry zostali włączeni dwaj nowo pozyskani Clèment Lenglet i Stevan Jovetic. Czarnogórzec dzisiaj odbył pierwszy trening z zespołem, ale trenerzy zdecydowali się od razu powołać go na takie spotkanie. Nieobecny będzie również N&#39;Zonzieg,Mariano i Franco Vazquez, pora składem jest też bramkarz Sirigu. Sevilla do tego spotkania patrząc na wynik może nie podejść na 100% ponieważ w niedziele czeka ich kolejne starcie z Realem tym razem w lidze i tam stawka będzie znacznie ważniejsza bo będą bronić drugiego miejsca w lidze i przewagi nad Barceloną. Powołanie nowo transferowanych graczy daje mi sporo do myślenia z jakim podejściem wyjdzie Sevilla.
Kadra na Realu Madryt:
Bramkarze: Keylor Navas, Casilla i YáĂąez.
Obrońcy: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo, CoentrĂŁo i Danilo.
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Kovačić, Asensio i Enzo.
Napastnicy: Benzema, Lucas Vázquez, Mariano i Morata.
Nieobecni:
Decyzją trenera: Modrić i Cristiano.
Kontuzjowani: Pepe i Bale.
Urazy: Isco i James.
Niezarejestrowani: Lucas Silva.
Kadra Sevilli:
Bramkarze: Rico i Soria
Obrońcy: Pareja, Rami, Mercado, Lenglet i Escudero
Pomocnicy: Kranevitter, Iborra, Ganso, Nasri, Sarabia, Kiyotake, Correa i Vitolo
Napastnicy: Jovetić, Vietto oraz Ben Yedder.
Nieobecni:
Decyzją trenera: Sirigu, N&#39;Zonzi, Mariano i Franco Vázquez
Wracający po kontuzjach: Trémoulinas i Krohn-Dehli
Kontuzjowani:: Carriço.

Moje typy:
X2 1,50 - POLECAM✅
BTTS 1,44✅
Real DNB 1,80✅
różnica zwycięstw: Real 1 golem 4,50⛔
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Celta - Valencia
Typ: 1
Kurs: 1.85
buk: unibet
Wynik: 2:1

W pierwszym spotkaniu Celta zasłużenie wygrała 4:1 i sprawy awansu tak naprawdę są już rozstrzygnięte. Dziś spróbuję po raz kolejny zagrać w ich w stronę. Gospodarze naprawdę wyglądają obiecująco przed tym spotkaniem jak i w samych rozgrywkach. Widać, że ten zespół jest budowany z myślą na kolejne lata, i gdyby tylko była większą kasa w klubie to oglądalibyśmy kolejne zespół, który mógłby powalczyć o czołową czwórkę. Tak jak wspomniałem poprzednio Valencia jest rozbita wynikami jak i od środka. Dzisiaj zapewne będą walczyć o honor, lecz w składzie nie zobaczymy min: Alves, Enzo, Mario Suárez, Nani, Rodrigo, Garay, Siqueira i Abdennour. Czyli widać, że całkowicie odpuszczają te rozgrywki i dzisiaj przyjeżdżają do Vigo z myślą nie dostania kolejnego lania, a odbudowy morali w drużynie. Dlatego też spróbuję zagrać tu gospodarzy z myślą o ich skromnym zwycięstwie.

21:15 Sevilla - Real Madryt
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki
Kurs: 1.74
buk: unibet
Wynik: 8​

Wynik 3:0 dla Realu myślę tutaj, że pozamiatał ten dwumecz. Dlatego też wybieram kartki. Patrząc na powołania Królewskich, bardziej skupiają się oni na niedzielnym ligowym spotkaniu z Sevillą niż tym rewanżowym, który jest praktycznie rozstrzygnięty. Dlatego też wybieram kartki. W spotkaniach między obiema drużynami zawsze iskrzało i myślę, że dziś będzie podobnie. Piłkarze jak i kibice zgotują piekło Królewskim i pokażą tak naprawdę co ich będzie czekać w weekend. W pierwszym spotkaniu sędzia pokazał 6 kartoników i myślałem, że dziś zobaczymy linię powyżej 6.5, a tu miła niespodzianka. Mecz może i jest rozstrzygnięty, ale na pewno nie zabraknie tutaj złośliwości, głupich fauli i ostrej gry. Dlatego ja taką linię jaką podały buki kupuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj w samo południe odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Króla. Buki wystawiły już pierwsze kursy i spójrzcie sami jak to wygląda:



Betsson​

Po weekendzie zapraszam do pisania swoich przemyśleń oraz ciekawych analiz.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa del Rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Alcorcon - Alaves
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla obu ekip ten etap rozgrywek to duży sukces i szansa na jeszcze większy, rzecz raczej niewyobrażalną jeszcze na początku sezonu czyli półfinał cdr. Nie wchodząc głęboko w analizę widzę ogromne value w kursie gości. Broniący się przed spadkiem drugoligowiec vs solidny pierwszoligowiec i i okolice 3.00, hmm…?
Mimo braku zwycięstw w ostatnich meczach wyniki Alaves zadowalające. Remis na gorącym terenie w Bilbao, do remisu z mocną Celtą zabrakło sekund mimo gry w osłabieniu, a sam mecz na pewno nie był jednostronnym widowiskiem. Wcześniej niespodziewane wyeliminowanie Deportivo. To naprawdę są dobre wyniki.
Może martwić jedynie mała liczba strzelanych goli, chociaż jak widać przy tak dobrej defensywie nie przeszkadza to w zdobywaniu punktów. Wygrane na El Madrigal i Camp Nou czy remisy na San Manes i Vicente Calderón ze stratą ledwie JEDNEGO gola w tych meczach świadczą tylko o wielkim potencjale tej drużyny. Na gospodarzy to aż nadto. W weekend mecz z Leganes, gdzie w razie potrzeby będzie można spokojnie zrobić rotację.
Alcoron w sumie wyeliminował Espanol, ale nic dwa razy się nie zdarza, a punkt nad strefą spadkową w połowie sezonu nie bierze się znikąd. W moim odczuciu goście są nie mniejszym faworytem do półfinału niż Barcelona, Real czy Atletico w swoich parach. Kursy uważam za potwornie zawyżone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:15 Alcoron - Alaves
Typ: 2X
Kurs: 1.52
buk: unibet
Wynik: 0:2
Typ: 2 DNB - zwrot w przypadku remisu
Kurs: 2.07
buk: Unibet
Wynik: 0:2​

Czas na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe PK. Faworytem tego spotkania jak i całego dwumeczu wydaje się być ekipa Alaves, ale kursy tego nie odzwierciedlają, dlatego też pobieram Typ na gości. Gospodarze to drużyna, która w lidze musi uciekać przed strefą spadkową, i tak naprawdę nie wydaje mi się żeby mieli czego tutaj szukać w PK. Alcoron musi skupić się na zdobywaniu punktów w lidze, bo grunt pod nogami zaczyna im się palić. Goście wyrastają nam natomiast na ekipę, która potrafi sprawić niespodzianki. Dobra dyspozycja w lidze jak i środek tabeli sprawia, że dziś mogą powalczyć o zwycięstwo i o awans do kolejnej rundy. Dla Alaves jest to jedyna droga aby móc w przyszłości zagrać w europejskich pucharach, bo w lidze raczej nie będą w stanie doskoczyć 6. miejsca. Do tego Alaves wygląda naprawdę solidnie, ten zespół z każdym meczem dorasta i łapie doświadczenia, dlatego też idę w ich kierunku.
21:15 Real Madryt - Celta Vigo
Typ: BTS
Kurs: 1.77
buk: unibet
Wynik: 1:2​

Przed nami świetnie zapowiadające się starcie. Real nie będzie mógł śrubować serii spotkań bez przegranej, bo w meczu ligowym niespodziewanie uległ właśnie Sevilli 1:2. Teraz jednak będą chcieli się zrehabilitować kibicom za tą porażkę i dziś po prostu wygrać. Na dodatek Real nie będzie chciał wpaść w mały kryzys, który po spotkaniu z Sevillą może nastąpić. Wybrałem BTS, bowiem obie ekipy ostatnio dużo strzelają, a w spotkaniach między obiema drużynami padło ostatnio sporo goli. Celta na Santiago Bernabeu przegrała ostatnie sześć spotkań tracąc w nich aż 21 bramek. Dziś goście zapewne będą szukać niespodzianki w postaci remisu i strzelenie przynajmniej jednego gola, aby przed rewanżem stać jeszcze przed szansą awansu. W ostatnim spotkaniu ligowym Real zagrał niespodziewanie trójką obrońców i o ile zdało to egzamin w defensywie to w ofensywie zespół prezentował się przeciętnie i Zidane raczej nie wróci do tego ustawienia, a przynajmniej nie zaryzykuje w pierwszym spotkaniu. Mecz powinien być otwarty, a goli powinno paść naprawdę sporo, dlatego spodziewam się dobrego widowiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Real - Celta
liczba rożnych over 10,5 @1,86⛔
liczba rożnych Celty over 2,5 @1,52⛔
liczba kartek Realu over 1,5 @1,52⛔
Wszystko od Unibett
Kapitalne spotkanie zapowiada się dzisiaj na Bernabeu. Real po porażce z Sevillą będzie chciał poprawić humory swoim kibicom a Celta? W tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze, oglądałem ich kilka spotkań i muszę przyznać że nie kalkulują, grają ładną dla oka piłke i nie lubią się cofać czy odstawiać nogi. Ostatnimi czasy między tymi ekipami dochodziło do bramkostrzelnych starć, jak również obfitujących w rożne i kartki. Celta lubi grać do przodu, wszystko zależy jak ułoży się mecz ale te 3 rogi dla nich to powinna być formalność i spokojny typ do pogrania. Real u siebie będzie gryzł trawę, stąd i rożnych powinni nabić, w sumie z Celtą próg 11 rogów bardzo bardzo możliwy. Co do kartek dla Realu, dość ryzykowny typ, wszystko zależy jak mecz będzie układał się dla Realu, jeśli będzie na styku wówczas kartki powinny się posypać.
Powodzenia ????
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Jeśli chodzi o kartki to zdecydowanie w tym wcześniejszym meczu można pograć overka. Argumenty? Stawka meczu. Dla obu drużyn awans byłby niezwykłym sukcesem i na pewno powalczą dziś na całego. Sędzia Alfonso Alvarez rozdaje chętnie kartki. StatystykiAlaves na pierwszym miejscu w kartkowej tabeli La Liga. Alcoron na czwartym w lidze niżej. Liczby nie kłamią. Obie drużyny pasują idealnie do tego typu. Linia 5,5 w Betano @2. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
AD Alcorcon - CD Alaves
suma kartek: powyżej 5.5 ✅
kurs: 2.0 Betano
Spotkanie drugoligowego Alcorcon z pierwszoligowcem z Alaves. Przemawia kilka argumentów za tym typem, a mianowicie:
- liga hiszpańska w meczach pucharwych jak i ligowych obfituje w emocje i nerwowość co za tym idzie często dochodzi do ostrych starć i żółtych-czerwonych kartek. Dodatkowo jest to ćwierćfinał.
- sędzią tego spotkania będzie Alfonso Alvarez który lubi wyciągać karteczki. Ostatnie dziesięć spotkań w których sędziował (ilość kartek): 7,0,8,6,7+czerwona,6,8,10,2+2 czerwone,3
-ostatnie pięć spotkań między klubami: 9,7,10,8+2czerwone,6
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21;15
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: x
Kurs 4.55
Buk Betsson
Analiza: Już jutro obejrzymy kolejne spotkanie w ramach pucharu Króla w Hiszpanii, Real Sociedad San Sebastian na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Barcelony, która jest faworytem według bukmacherów do zwycięstwa w dniu jutrzejszym jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek, barcelona jednak ostatnio grywała róznie, czasem wygrywała pewnie,ale na przykład spotkanie z zespołem Athleticu Bilbao kilka dni temu nie wyglądało dobrze ze strony Katalończyków , którzy ewidentnie się tam męczyli. Sociedad natomiast na swoim stadionie nie liczac wpadki z zespołem Sevilli kilka dni temu nie może sobie mieć nic do zarzucenia bowiem punktuje praktycznie w każdym możliwym spotkaniu, niezależnie kto jest jego przeciwnikiem, jutro tez myślę że łatwo gościom się grało nie będzie, tym bardziej iż te ekipy spotykały się ze sobą od 2011 roku aż 8 razy i uwaga Barcelona na wyjeździe nie wygrała ani jednego z tych spotkań, po prostu Sociead im nie leży szczególnie grając na swoim boisku, a jak już wspomniałem Barcelona nie jest ostatnio w jakiejś dobrej formie, tak więc według mnie przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą tutaj poszukać szans na wygraną lub chociaż na remis, stawiam na kilka bramek z obu stron i liczę na wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del Rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Atl Madryt - Eibar
Typ: AH 2(+1)
Kurs: 2.85
Bukmacher: unibet

Analiza:

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało to Altletico mimo 4 miejsca w lidze jest zupełnie bez formy. Ostatnie wyniki to maskują, chociaż i tak zwycięstwa po 1:0 z Las Palmas czy Betisem nie imponują. O meczu z Eibar pisałem już wcześniej. Zapraszam do mojego tematu. To nic, że rewanż w pucharze z Las Palmas był ostatecznie bez znaczenia, dali się ograć nawet takiej ekipie u siebie.

Patrząc nieco dalej, mecze z mocniejszymi rywalami kończyły się marnie. Villarreal 0:3, Real 0:3, Sociedad 0:2, Sevilla 0:1 i ani jednej strzelonej bramki!Eibar to nie ta sama półka, ale z drugiej strony na pewno nie są chłopcy do bicia. Jeśli zagrają jak ostatnio, a sędzia nie przeszkodzi to będzie dobrze.

Typ stosunkowo bezpieczny. Dla odważnych polecam także mniejsze handicapy aż czystej dwójki po 13,50 włącznie!
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:15 Real Sociedad - Barcelona
Typ: 1X
Kurs: 2.43
Buk: unibet
Wynik: 0:1

Przed nami kolejne nieźle zapowiadające się starcie dwóch dobrych ekip. Na Estadio Anoeta Barcelona nie wygrała jednak od ośmiu meczów. Barcelona przegrała aż pięć z ośmiu tych spotkań i była bliska przegranej także w tym sezonie w meczu ligowym ostatecznie zremisowanym 1:1. Jednak chciałoby się napisać, że po wygranej z Athletic i ostatnim meczu ligowym, Barcelona wraca do żywych. Jednak to spotkanie potwierdzi czy goście wracają do żywych, czy dalej będą trwać w klątwie na Anoeta. Enrique postawi wszystkie swoje najlepsze działa na to spotkanie, aby móc już w pierwszym meczu rozstrzygnąć kto ma zagrać w półfinale. Do składu powrócą zapewne Neymar, Iniesta i Rakitić, którzy ostatnio odpoczywali. Mimo tego zdecydowałem się na 1X, bo kurs jest bardzo dobry do grania. Gospodarze dobrze wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na wpadkę u siebie, bo to może pogrzebać ich szanse na awans przed spotkaniem rewanżowym. Real jest ostatnio w dobrej formie w lidze, w dziesięciu kolejkach zaliczył aż siedem zwycięstw, dwukrotnie przegrał i raz zremisował. Real w tym sezonie na Anoeta w lidze uległ tylko dwóm obecnie najlepszym zespołom w La Liga Realowi Madryt i Sevilli, w pozostałych meczach zaliczył pięć wygranych i dwa remisy. To stawia mnie w przekonaniu, że dzisiejszy mecz zakończy się remisem, a najlepiej jak by był to remis bramkowy.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del Rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Atl Madryt - Eibar
Typ: AH 2(+1)
Kurs: 2.85
Bukmacher: unibet

Analiza:
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało to Altletico mimo 4 miejsca w lidze jest zupełnie bez formy. Ostatnie wyniki to maskują, chociaż i tak zwycięstwa po 1:0 z Las Palmas czy Betisem nie imponują. O meczu z Eibar pisałem już wcześniej. Zapraszam do mojego tematu. To nic, że rewanż w pucharze z Las Palmas był ostatecznie bez znaczenia, dali się ograć nawet takiej ekipie u siebie.
Patrząc nieco dalej, mecze z mocniejszymi rywalami kończyły się marnie. Villarreal 0:3, Real 0:3, Sociedad 0:2, Sevilla 0:1 i ani jednej strzelonej bramki!Eibar to nie ta sama półka, ale z drugiej strony na pewno nie są chłopcy do bicia. Jeśli zagrają jak ostatnio, a sędzia nie przeszkodzi to będzie dobrze.
Typ stosunkowo bezpieczny. Dla odważnych polecam także mniejsze handicapy aż czystej dwójki po 13,50 włącznie!
Typu nie neguje, ale wydaje mi sie, ze Atletico spokojnie wygra ten mecz. Eibar braki w obronie i final Pucharu na stadionie Atletico sie odbedzie, a po finale zostanie stadion zburzony i kibice bardzo chca awansu do tego finalu i zdobycia Pucharu Krola przez swoich zawodnikow. Powodzenia
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Real Sociedad - Barcelona
Typ: Barca -1.5 AH
Kurs: 2.73
Buk: Pinnacle
Wynik: 0-1 ⛔ było blisko... Ale chociaż klątwa przełamana.

Już dziś przed nami bardzo emocjonujący(mam nadzieję) pojedynek w pucharze króla. Real Sociedad San Sebastian zmierzy się na własnym boisku z Barceloną, której od 8 meczów na tym stadionie nie udało się odnieść zwycięstwa. Mój typ jest skierowany w stronę przełamania tej złej passy i uważam, że nastawienie Barcy będzie dzisiaj zupełnie odmienne niż to które widzieliśmy w poprzednim spotkaniu tych zespołów. Myślę, że Luis Enrique jeszcze raz wnikliwie przeanalizował grę drużyny z Sociedad i wie, że musi się spodziewać bardzo wysokiego pressingu oraz znaleźć jakiś skuteczny sposób by z pod niego wychodzić. Główne argumenty w stronę typu to takie iż spodziewam się dziś w podstawowym składzie Samuela Umtitiego zamiast Mascherano, który dużo lepiej radzi sobie z grą pod wysokim pressingiem niż jego konkurent, potrafi dobrze wyprowadzać akcje już od obrony i jest wyższy co może być kluczowe przy stałych fragmentach gry lub dośrodkowaniach. Liczę również na dobry występ Roberto który w nie wziął udziału w ostatnim spotkaniu i odpoczął na trynuach, oraz być może przemyślał parę spraw związanych ze swoją grą obronną i problemami z kryciem. Kolejnym argumentem który może być tutaj bardzo znaczący jest fakt, że Sociedad miało o 2.5 dni mniej czasu na odpoczynek, co będzie bardzo istotne w grze pressingiem. W meczu z Las Palmas zespół zrobił na mnie duże wrażenie pod względem gry, która wyglądała jak za dawnych czasów-oczywiście nie należy oceniać formy zespołu pod kątem jednego spotkania, natomiast z rewanż z Bilbao również był dobry. Do tego wszystkiego dorzucam fakt, że każda seria kiedyś się kończy co ostatnio dobitnie pokazał nam Real Madryt, i uważam że dziś jest bardzo dobry moment, żeby się przełamać najlepiej odnosząc wysokie zwycięstwo, strzelając przy tym kilka goli.
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Real Sociedad pokazał ostatnio dwie twarze. Przegrany mecz z Sevillą w fatalnym stylu na własnym boisku i pewna wygrana z Malagą, która na swoim obiekcie notowała bardzo dobre rezultaty. Jakie oblicze Basków zobaczymy dziś wieczorem? Ciężko powiedzieć. Nie pokuszę się o wskazanie zwycięzcy bo każdy wynik wg.mnie jest możliwy, za to warty gry jest BTS @1,60 Obie drużyny mają na tyle duży potencjał ofensywny, że bramek nie powinno zabraknąć. Ja również postawię na kornery powyżej 9,5 @1,70 bo statystyki pokazują, że obie ekipy nie mają problemu z nabijaniem ich. Jeśli chodzi o kartki to spróbuję oddzielnie kartki Basków powyżej 2,5 @ 1,73 a oddzielnie Barcy powyżej 2,5 @1,97. Sędzia jest mi słabo znany ale jego średnia 5,0 na mecz zachęca do grania. Na pewno nikt nogi nie odstawi a emocje mogą się udzielić zawodnikom. Wszystko grane w Betano. Pozdro
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Sociedad - Barcelona

Sociedad handi +1.5 @1.50 Unibet ✅✅✅


Witam. Na dzisiaj biorę pod lupę spotkanie ćwierćfinału pucharu Hiszpanii. Nie bardzo rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie przez bumkacherów jak i grania w kierunku Barcelony.
Obie ekipy spotkały się 27.11.2016 r w lidze w Sociedadzie i padł wynik 1:1.
Ostatnie spotkania Sociedadu z Barceloną u siebie to następujące wyniki:

2016- Sociedad Barcelona 1:1
2016- Sociedad Barcelona 1:0
2015- Sociedad Barcelona 1:0
2014- Sociedad Barcelona 3:1
2014- Sociedad Barcelona 1:1
2013- Sociedad Barcelona 3:2
2011- Sociedad Barcelona 2:2
2011- Sociedad Barcelona 2:1


Jak widzimy na ostatnich 8 spotkań Sociedad nie przegrał u siebie z Barceloną! Od ponad 5 lat Barcelona nie potrafi tam wygrać! Już nawet nie mówię o graniu 1X, gdzie kurs wynosi ok. 2.40 ale handicapie dodatnim! Kurs ogromny 1.50! Taki sam jak to, że Barcelona wygra tam po 8 meczach bez zwycięstwa, ponad 5 latach! Chyba to jest o wiele bardziej pewne zdarzenie niż granie 2! A oni przy tym typie mogą nawet przegrać a i tak wejdzie! Ogromna promocja! PS. ostatnio mi dobrze idzie mam nadzieję na podtrzymanie tej passy! Życzę powodzenia, pozdrawiam!


Wynik: 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Panowie osłabienia na dzisiejszy mecz Sociedadu z Barcą bardzo ładnie proszę dam reputkę ????
Real Sociedad – Barcelona
Sociedad: Martinez 10/0d, Gonzalez 7/0d, Bergara 4/0m, Vela 17/4f
Barcelona: Ter Stegen 16/0gk, Mathieu 5/1d Vidal 2/1m, Rafinha 11/5m
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom