>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Puchar Króla 2016/17

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valladolid - Real Sociedad
Real Sociedad -1 AH ::: 2,02 ::: 1/3 Pinek ✅
Gdybyście zagrali ten typ jakieś 2 dni temu to kurs wtedy wynosił ponad 3,00 i to jest jedyna rzecz jaka mnie martwi w tym typie - &quot;masówka&quot;. Real Sociedad to silna ekipa, w końcu to 5 siła ligi hiszpańskiej, ostatnio zanotowali remis u siebie z Barceloną która tam nie może wygrać bodajże gdzieś od 2007 roku? Goście od 5 meczów są bez porażki, w tym 4 razy wygrali, pokonali nawet Atletico Madryt.
Wczoraj kluby z Primera Division nie miały problemów w swoich meczach CdR, Sevilla 1:5, Real 6:1, Atletico 0:6, Celta 0:1, Villarreal 0:3. Zawiodła jedynie Barca, ale grali drugim składem przed zbliżający się El Clasico, oraz Malaga.
Gospodarze średnio w lidze, tylko 14 miejsce, rok temu w CdR u siebie polegli 0:2 z Espanyolem. Na 6 ostatnich meczów wygrali tylko raz, przegrali 2 z 3 ostatnich spotkań.
Sociedad wychodzi mocnym składem na ten mecz!
Wynik: 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Huesca - Las Palmas 2, godz. 21.00

Witam wszystkich, wczorajsze overy weszły poza Barcelona która grałem +3,5 bramki - zepsuła mi trochę plany, dziś gram Las Palmas które gra z Huescą na wyjeździe , Drużyny spotykały się już ze soba grając w 2 lidze , wyniki były następujące 3 zwycięstwa Huesca, 6 remisów i zwycięstwo Las Palmas, ja jednak ide dziś w stronę gości ponieważ wygrali ostatnie spotkanie z Bilbao i liczę ze dziś będą w podobnej formie, jeżeli zagra Kevin Prince to nie musze martwić się o wynik ponieważ wraz z zespołem może wykręcić wygrana i over 2,5, kurs na zwycięstwo Las Palmas wynosił wczoraj 2.25 .

Las Palmas 2.25 Buk : Fortuna

Proszę nie zwracać uwagi na moja pisownię - wdrażam się
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No niestety nie trafiłeś w typ. Powinieneś na 30minut przed meczem dobrze wiedzieć czy Kevin zagra czy nie, bowiem składy w mediach są już godzinę przed spotkaniem.
Las Palmas dzisiaj mocno oszczędza skład. Sporo rotacji, może być dużo goli.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jutro zaczynamy rewanżowe spotkania Copa del Rey.
Warto dodać, że to ostatnie spotkania przed przerwą świąteczną. Na hiszpańskie boiska wrócimy dopiero po Nowym roku, stąd też można liczyć na lepsze składy drużyn z La Liga.
Lista powołanych graczy:
Bramkarze: Miguel Ángel Moyà, André Moreira
Obrońcy: José Giménez, Lucas Hernández, Juanfran, Stefan Savić, Šime Vrsaljko
Pomocnicy: Yannick Carrasco, Alessio Cerci, Nicolás Gaitán, Koke, Saúl Ñíguez, Thomas Partey
Napastnicy: Kévin Gameiro, Fernando Torres, Ángel Correa
Atletico - Guijuelo

BRAK BTS @1.62 b365

Myślę, że warto spróbować nawet po tym laniu z pierwszego meczu. Ma grać mocny skład. Takich kursów czasem nie ma nawet w meczach La Liga, gdy gra Atleti.

Przewidywany skład: Moya, Lucas, Savic, Gimenez, Juanfran, Koke, Saul, Carrasco, Gaitan, Torres, Correa.


Malaga - Cordoba

Malaga awans @3.75 b365

Po takim kursie warto spróbować. Malaga u siebie gra bardzo dobrze. Inaczej niż na wyjeździe. Mogą zniszczyć rywala, o ile nie zawiedzie skuteczność. Mają co odrabiać, bo 2:0 z 1 meczu.

Deportivo - Real Betis 1 Pinnacle @2.01



Depor ostatnio w bdb formie. Szczególnie u siebie, gdzie rozgromili będących w solidnej formie Basków 5:1, a teraz dołożyli pewne 2:0 z Osasuną. Nie można też zapomnieć o niezłym występie na Santiago Bernabeu, gdzie byli o krok od zdobycia punktów. Grają nieźle, ja pobieram.

Valencia - Leganes 1 @1.57 betsson

Nie grałbym raczej tego, gdyby nie fakt, że Valencia nie grała meczu ligowego, więc swoje wszystkie siły powinni rozłożyć na to spotkanie. Cel awans, sprawa prosta. Dwumecz mimo że praktycznie rozstrzygnięty, to piłkarze mają duży dług wobec kibiców. Każde zwycięstwo jest na wagę złota, a Leganes z pewnością ma inne problemy. Dodatkowo w meczu z Eibar grali ponad godzinę meczu w osłabieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Atl. Madrid - Guijuelo
Guijluelo +4 AH ::: 1,73 ::: 1/3 Bet365 ✅

Co roku w CdR padają niespodzianki, jakaś Barca czy Real zremisują z 4 ligowcem dlatego nie można nazywać tego niespodzianką tylko corocznym wydarzeniem. W 1 meczu padło 6:0, kursy na gości od 20 do 60, a pewnie znalazłoby się więcej. Nie ma sensu piłować wyniku, zaraz święta. To samo widzę w meczu Sevilli - w niektórych bukach nawet nie ma kursu na nich, a już kilka razy widziałem taką sytuację - jak sięgam pamięcią podobna sytuacja była w tym roku na turnieju w Monte Carlo gdzie grał Djokovic z Veselyem, wynik znany chyba wszystkim. Kiedyś jeszcze w kwalifikacjach US Open była podobna sytuacja, grał chyba Soeda, oczywiście przepierzył mecz 0:2.

Wynik: 4:1
Ostatnie 3 lata, grudzień CdR i tak poza chyba Barcą 8:1 to nie widzę hokeja:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Las Palmas - Huesca
Typ: 1
Kurs: 1.53
buk: betsson
Wynik:two:1 ✅


Kursy nam strasznie lecą w dół, a to nic dziwnego. Las Palmas w pierwszym spotkaniu wygrywało 2:0 i gdy wydawało się, że wszystko ma pod kontrolą niespodziewanie dało sobie wbić dwa gole i mecz zakończył się remisem 2:2. Jednak dzięki temu remisowi to gospodarze są blizej awansu. Dlatego teraz żeby nie kalkulować i czekać do 90. minuty, trzeba to spotkanie po prostu wygrać. Wygrać tym bardziej dlatego, że w lidze ostatnio Kanarki nie zachwycają, a zwycięstwo i pewny awans na pewno podniesie tu morale zespołu.
21:00 Malaga - Cordoba
Typ: gospodarze + 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.85
buk: betsson
Wynik: 3:4 ⛔

Chyba nikt się nie spodziewał, że Malaga pierwsze spotkanie przegra i będzie w poważnych tarapatach przed rewanżem. Wynik 0:2 dla dzisiejszy gości jest z pewnością do odrobienia. Jednak czy piłkarze i trener będą tego chcieli?, czy może Malaga odpuściła sobie Puchar Króla w tym roku. Nie wydaje mi się jednak w to wierzyć. Ten zespół ma potencjał i zapewne piłkarsko jest lepszy od swojego rywala. Gospodarzy stać na remontade i tego dzisiaj od nich oczekuję. Mimo, że wyniki w lidze ostatnio nie zachwycają, to dzisiejsza wygrana i awans może tutaj wiele pomóc w kwestii kolejnych spotkań ligowych czy pucharowych.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Pozwole wtrącić swoje trzy grosze ????
Co do meczu Atletico zdecydowanie warto poczekać na składy, jeśli wyjdą dość mocnym składem, bez jakichś większych rotacji to spokojnie można pograć w ich stronę. Ja wówczas zagram -1,5 na Atletico do przerwy po 1,77 w Bet365, nie oszukujmy się jeśli Atletico będzie chciało nastrzelać przed świętami to zdecydowanie im się to uda i zobaczymy golelade.
W meczu Villarrealu podobna sytuacja, tutaj gram jednak -2 azjan oczywiście w stronę gospodarzy po 1,77 w bet365, przyzwoita forma graczy żółtej łodzi podwodnej, nie przegrali od 5 spotkań, pierwszy mecz ustalił rozgrywkę w tej parze jednak liczę że gospodarze będą chcieli pokazać się na swoim obiekcie, oczywiście podobnie jak w meczu Atleti dużo więcej będzie można powiedzieć po składach.
W meczu Barcy gram ponownie azjana -3 w stronę gospodarzy po 1,65 w bet365, Barca po remisie w pierwszym spotkaniu w rewanżu nie pozwoli sobie na jakąkolwiek wpadkę, tylko MSN oraz Pique dostali wolne, pozostali gracze zostali powołani na to spotkanie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barcelona-Hercules
Typ: Barcelona wygra dokładnie 2 golami w 1 połowie
Kurs 3.80
Buk Unibet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie pucharu Hiszpanii, Barcelona na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Herculesa Alicante, w pierwszym spotkaniu niespodziewanie padł remis po 1 Barcelona wyszła na tamto spotkanie składem rezerwowym ,ale na pewno takiego wyniku nawet sztab szkoleniowy się nie spodziewał, teraz zostaje im rewanż na swoim stadionie, gdzie myli się niezwykle rzadko do tego strzela sporo bramek jak na przykład w poprzednim spotkaniu z Espanyolem . Hercules natomiast jest 4 w swojej lidze , radzi sobie różnie ,ale słabiej gra właśnie na wyjazdach aniżeli na swoim stadionie , Barcelona jednak staje pod ścianą nie dośc że w lidze mistrzów trafiła na PSG co łatwym spotkaniem nie będzie do tego w lidze już ma kilka punktów straty do zespołu Madryckiego Realu mistrzostwo się od nich mocno oddala, zostaje więc im gra w krajowym pucharze bowiem jest to jedyny puchar , który Barcelona może w obecnym sezonie zdobyć stawiam na to iż Barcelona nie zlekceważy znacznie niżej notowanego rywala i będzie chciała wygrać wysoko ostatnie spotkanie w tym roku, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 5:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Valencia - Leganes
Typ: 1
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik: 2:1 ✅

W pierwszym spotkaniu Valencia pewnie wygrała 3:1 i tym samym myślę, że sprawa awansu jest już rozstrzygnięta. Kurs na Nietoperzy idzie w górę, ale jest to spowodowane tym, że dziś zapewne zobaczymy zmienników i wynik pierwszego meczu również świadczy o tym, że bukmacherzy nie wierzą dziś w zwycięstwo gospodarzy. Ja jednak jestem trochę innego zdania. Prandelli ostatnio nie notuje dobrych wyników w lidze, a taki mecz traktując go poważnie może wnieść lepszą atmosferę w drużynie oczywiście jeśli się odniesie zwycięstwo. Valencia jest zespołem klasowym i nie wydaje mi się żeby miała tutaj odpuścić.
22:00 Barcelona - Hercules
Typ: Barcelona Handicap 0:3
kurs: 2.05
buk: betsson
Wynik: 7:0 ✅

W pierwszym spotkaniu Barcelona niespodziewanie zremisowała 1:1. Dzisiaj czas na pokazanie się zmienników. Enrique na to spotkanie nie powołał nikogo z Barcelony B i widać jak poważnie traktuje to spotkanie. Przewidywany skład FC Barcelony wg ASa i Sportu Cillessen - Aleix Vidal, Umtiti, Mascherano, Digne - Andre Gomes, Rakitić, Denis Suárez - Rafinha, Paco Alcaver, Arda Turan. Jak widać wygląda to dobrze, dlatego zdecyduje się grać taki Handicap. Gospodarze powoli będą dążyć do zdobycia gola/goli, które mam nadzieje, że padną już w pierwszych kilkunastu minutach aby rozbić autobus drużyny gości. Hercules zapewne będzie grał z kontry, które oczywiście mam nadzieje, że będą szybko rozbijane przez duet Umtiti-Masche. Czas na trafienie Paco, który jeszcze nie trafił w oficjalnym spotkaniu Barcelony. Warto też zagrać na gole Ardy i Rafinhy. ✅ Obaj panowie pod nieobecność MSN są najlepszymi strzelcami Barcelony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Wczoraj w Copa del Rey były 3 niespodzianki, Malaga przegrała, Villareal remis i Sociedad też remis. Dziś i jutro tradycyjnie też bedzie jakaś wtopa ekipy z La liga bo to już tradycja że w pucharów w żadnym kraju nie traktuje się poważnie. Najbardziej okazale wyglądają chyba te:
Alaves - Gimnastic X2 @ 2,30 bet365 albo X @ 3,75
Alaves w pierwszym meczu wygrało 3-0 więc po co teraz ma się starać po za tym nie uciągnie dwóch srok za ogon a na pewno ważniejsze dla nich jest La liga.
Celta Vigo - UCAM Murcia X @ 4,38 pinnacle
uzasadnienie - podobnie jak wyżej, Celta w pierwszym meczu wygrała skromnie bo skromnie 1-0 ale myśle że może tu paść remis. Szanse mniejsze niż w meczu Alaves ale Celta musi sie skupić raczej na La liga a nie pucharze bo w lidze nie gra najlepiej a na dwa baty nie pociągnie.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
chodzi o długofalowe oddziaływanie pucharów na lige, takie kluby jak te wyżej zapewne bardziej chwalą sobie lalige niż jakiś puchar króla a na dwa fronty nie ma bata nie pociągną, za slaba kadra. Z resztą historia to pokazuje, ile jest niespodzianek w pucharach nie tylko copa del rey, w ogóle w pucharach krakjowych. Nikt takich rozgrywek nie traktuje poważnie, nikt kto ma średnią sytuacje w lidze.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Ktos wie gdzie mogę znaleźc skład Celty na mecz z Murcią? W ostatnim meczu przeciwko Athletic Bilbao, pomimo tego, że przegrali zagrali super obiecująco.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Odpowiadając na dwa posty:

chodzi o długofalowe oddziaływanie pucharów na lige, takie kluby jak te wyżej zapewne bardziej chwalą sobie lalige niż jakiś puchar króla a na dwa fronty nie ma bata nie pociągną, za slaba kadra. Z resztą historia to pokazuje, ile jest niespodzianek w pucharach nie tylko copa del rey, w ogóle w pucharach krakjowych. Nikt takich rozgrywek nie traktuje poważnie, nikt kto ma średnią sytuacje w lidze.
Celta już gra na dwóch frontach - liga + LE. Poza tym mają szeroką kadrę i w mojej ocenie są w stanie sobie poradzić, choć nie wiem na ile poważnie traktują puchar i tu akurat jestem w stanie wyobrazić, że prawdopodobnie są to trzecie w kolejności rozgrywki, co do ważności.

Ktos wie gdzie mogę znaleźc skład Celty na mecz z Murcią? W ostatnim meczu przeciwko Athletic Bilbao, pomimo tego, że przegrali zagrali super obiecująco.
Wklejam listę powołanych przez Berizzo na dzisiejszy mecz:

Sergio, Rubén, Hugo Mallo, Fontàs, Marcelo Díaz, Radoja, Bongonda, Pablo Hernández, Guidetti, Iago Aspas, Sisto, Wass, Jonny, Sergi Gómez, Cabral, Señé, Roncaglia y Rossi

Jak widać Celta w najmocniejszym możliwym zestawieniu. Szansy nie dostali m.in młodzi Costas czy Pape Cheikh. Brakuje jedynie kontuzjowanego Orellany w tym zestawieniu. Oczywiście ma być kilka zmian w składzie - podobno Sergio Alvarez w bramce czy Andreu Fontas na środku obrony, ale nie wiem jak sprawa dalej będzie wyglądała, bo La Voz Galicia anonsuje Josepa Sene, choć przy takiej kadrze trudno mi sobie go wyobrazić w składzie, no ale oni są zazwyczaj dobrze poinformowani, więc może coś w tym być.
Iago Aspas powołany, ale on miał jakiś uraz po meczu w Bilbao, więc nie wiem czy dzisiaj nie usiądzie na ławce jako straszak i koło ratunkowe przy niekorzystnym wyniku.
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Celta - Murcia
Typ: 1
Kurs: 1.50
buk: unibet
Wynik:​


Po raz kolejny pójdę najniższą linią oporu i zagram w stronę faworytów. W pierwszym spotkaniu Celta wygrała skromnie 1:0 i to ona jest bliżej awansu. Murcia z każdą minutą będzie musiała się coraz to bardziej odkrywać jeśli myśli tutaj o awansie. Mam nadzieje, że gospodarze to wykorzystają i zaliczą przynajmniej dwa trafienia, a potem spokojnie będą kontrolować przebieg spotkania.



21:00 Espanyol - Alcoron
Typ: 1
Kurs: 1.55
buk: unibet
Wynik:​


Podobna sytuacja jak wyżej. Espanyol w pierwszym spotkaniu zremisował 1:1, i bramka na wyjeździe daje im obecnie awans. Jednak mam nadzieje, że gospodarze nie będą tutaj oczekiwać na wynik 0:0, tylko zrobią swoje i po prostu pewnie odniosą zwycięstwo. Espanyol wygląda bardzo dobrze w ostatnim czasie. Nawet w spotkaniu ligowym z Barceloną zagrali dobre zawody, a kunszt popisów Messiego zrobił tutaj swoje. Alcoron na szczęście niema w swoich szeregach takiego zawodnika, a więc raczej niema się czego obawiać. W obu spotkaniach kursy są nie za wysokie, a więc polecam to zagrać w dubla.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Athletic Bilbao-Santander
The coach Ernesto Valverde have summoned the following players for the match against Real Racing Club
: Iraizoz, Laporte, Eraso, San José, Iturraspe, Muniain, Williams, Susaeta, I.Lekue, X.Etxeita, Mikel Rico, Sabin Merino, Aduriz, Raúl García, Balenziaga, Saborit, Arrizabalaga, Yeray.
Jak widzicie ten mecz Panowie?Kursy na overy mocno w górę poszybowały dziś.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Co prawda Celta i Alaves wygrały ale Espanyol okazał się tą zapowiadaną niespodzianką. Akurat go skreśliłem bo w pierwszym meczu z Alcoron padł remis 1-1 i wydawalo się że piłkarze z Laliga u siebie zamkną temat ale jednak puchar to puchar niespodzianka musi być i też tak się stało.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W ubiegły piątek było losowanie 1/8 finału i trzeba przyznać, że obrodziło hitami w tej rundzie:


Bet365​

Najciekawiej zapowiada się Real Madryt-Sevilla, ale też starcia innych ekip z czołówki, jak Athletic-Barca, Real Sociedad-Villarreal robią wrażenie. Podobnie, jak Las Palmas-Atletico, a nawet będąca w słabej formie Valencia jest w stanie stworzyć ciekawe widowisko z Celtą.

Farta miały pozostałe ekipy z La Liga, bo obie ekipy spod znaku Deportivo mogą dziękować za los i szansę na awans do 1/4, czego by nie było, gdyby wpadli na kogoś z czołówki. To samo mogą powiedzieć w Eibar i Pampelunie, ale największym cyrkiem jest para drugoligowców, co oznacza, że w ćwierćfinale będzie przynajmniej jeden ich przedstawiciel.

Do meczów jeszcze tydzień, ale warto już teraz rozejrzeć się za ciekawymi zakładami oraz podyskutować w temacie, bo początek roku szykuje się wspaniały w Hiszpanii.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta Vigo awans @1.66 b365 pewka
Celta Vigo gol przed 54:00 @1.83 b365 ✅ ✅

Valencia przystąpi do meczu z Celtą bez stoperów.
Voro wybrał zawodników, którzy staną przed szansą gry w pucharowym spotkaniu z Celtą Vigo. Szkoleniowiec Valencii ma nie lada problem ze środkowymi obrońcami, bowiem w kadrze jest jedynie jeden piłkarz mogący grać na tej pozycji. Wśród powołanych znalazło się miejsce dla kilku zawodników Mestallety.
Bramkarze: Diego Alves, Jaume, Sivera;
Obrońcy: Cancelo, Montoya, Javi Jiménez, Siqueira, Lato;
Pomocnicy: Mario Suárez, Enzo Pérez, Parejo, Carlos Soler, Medrán, Bakkali;
Napastnicy: Munir, Sito, Santi Mina, Rafa Mir, Rodrigo.
vcf.pl
Jest opcja, że Mario Suarez zagra na ŚO. Naprawdę słabo to wygląda, tym bardziej że goście przyjadą tu mocnym składem. W dodatku odejście Prandelliego to też cios, bo z pewnością zakłóciło harmonogram treningów. Jak widać, nikt do tej pory nie potrafił ogarnąć tej drużyny. Celta może to wziąć lekko, kursy spadły, ale na awans zostały takie jak były na początku, więc warto, bo też powinno raczej spaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom