>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
02.09 15:00 Jastrzębski Węgiel vs. Wkret-Met Domex AZS Czestochowa [HC 0:1,5]*1*1,65*Expekt


Jastrzębski ostatnio znajduje sie w wysokiej formie. W Lidze Mistrzów pokonało Sisley i to na wyjeździe , a w PLS rozprawiło się z mistrzem Polski Skrą Bełchatów.
A Akademicy z Częstochowy?? Są ostatnio w lekkim kryzysie. Bodajże dwa dni temu we własnej hali oddali bez walki zwycięstwo Mlekpolowi i to aż 0:3, a to im sie w domu rzadko zdarzało.
Powyższe fakty oraz atut własnej hali w Jastrzebiu , która jest bardzo mała na faworyta tego meczu wskazują podopiecznych Roberto Santiliego ,a ja dodatkowo mysle , że kibice pięciu setów nie zobaczą , wszystko na co stać Częstochowian to ugranie tylko jednego seta , lecz nawet na to sie nie zanosi.
 
P 0

pejs007

Użytkownik
sory za słowa ale powaliło was wszystkich z tym Jastrzebiem????
powaliło? a kto przepuszczał że JW zagra tak słabo, że będą wyglądać tak jakby nie spali od kilku dni, że lider drużyny czyli Murek nic nie będzie grał, typ był dobry, bo wszystko wskazywało na zwycięstwo JW
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
02.09 15:00 Jastrzębski Węgiel vs. Wkret-Met Domex AZS Czestochowa [HC 0:1,5]*1*1,65*Expekt⛔⛔⛔


Jastrzębski ostatnio znajduje sie w wysokiej formie. W Lidze Mistrzów pokonało Sisley i to na wyjeździe , a w PLS rozprawiło się z mistrzem Polski Skrą Bełchatów.
A Akademicy z Częstochowy?? Są ostatnio w lekkim kryzysie. Bodajże dwa dni temu we własnej hali oddali bez walki zwycięstwo Mlekpolowi i to aż 0:3, a to im sie w domu rzadko zdarzało.
Powyższe fakty oraz atut własnej hali w Jastrzebiu , która jest bardzo mała na faworyta tego meczu wskazują podopiecznych Roberto Santiliego ,a ja dodatkowo mysle , że kibice pięciu setów nie zobaczą , wszystko na co stać Częstochowian to ugranie tylko jednego seta , lecz nawet na to sie nie zanosi.
1:3⛔ Cóz Jastrzębski niemiło mnie zaskoczył , ale tak to jest jak sie przesypia dwa pierwsze sety:/
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jastrzębie przespało cały mecz, AZS nie grał wcale tak dobrze, popełniał dużo błędów. Jedynie zagrywka wchodziła im dzisiaj. Pryglem samym się nie wygra meczu, gdyby Murek jeszcze go wspomagał to mogliby powalczyć o zwycięstwo.
 
rans 0

rans

Użytkownik
Muszę przyznać że żałuję że nie gram na Bwin .Gdy obie drużyny pojawiły się na boisku od razu wiedziałem że wygra OLSZTYN i to 3:0 (mimo że postawiłem na wkręt-MET ). Pojawienie się Tanika czy Szymańskiego umocniło szeregi MLEK POLU ,a dzięki świetnie dysponowanemu Pawłowi Zagumnemu Olsztyn po prostu zmiótł z boiska rywali (atakując bez bloku).Częstochowa to zespół mało zgrany - który stawia na młodziaków , według mnie są za mało doświadczeni aby konkurować w końcowej fazie ligi z takimi drużynami jak : Skra , Jastrzębie czy Olsztyn !
Moje kuponik na sobotę jeśli chodzi o PLS to :
Sosnowiec - Olsztyn 2 - 1.20✅
Jastrzębski węgiel - wkręt met - Domex 1 - 1.45⛔
Delecta Bydgoszcz - Mostostal Kędzierzyn koźle 2 - 1.30⛔
AKO 2.20 ????
Mam nadzieję że w tych meczach nie będzie żadnych niespodzianek :spokodfhgfh:
Reg : A mimo wszystko bardzo się rozczarowałem Jastrzębie zagrali na bardzo niskim poziomie (funkcjonował jedynie PRYGIEL ) ,a co do meczy Kędzierzyna to nawet nie chcę się wypowiadać .Dostali tak ostre baty - a wiedzieli o tym że jeśli ten mecz wygrają to awansują w tabeli !Nie rozumiem jak przy tak wielkiej motywacji i znacznie gorszym przeciwniku można przegrać 3-0 i to niedobijając w żadnym secie nawet do 18 punktu - żal ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
powaliło? a kto przepuszczał że JW zagra tak słabo, że będą wyglądać tak jakby nie spali od kilku dni, że lider drużyny czyli Murek nic nie będzie grał, typ był dobry, bo wszystko wskazywało na zwycięstwo JW
Jastrzebie nie przegrało dlatego ze Murek słabo grał ,ale ogolnie ze caly zespoł nic nie grał,bo Czestochowa im na to nie pozwalała.Nie można tego odbierać ze Murek słabo grał to juz jego wina, siatkowka to gra zespołowa.Dobre zagrywki Szczerbaniuka i reszty drużyny i już było widac wyrazna przewage w zagrywce Czewy. Tak sie gra jak przeciwnik pozwala,a Czestochowa za duzo nie pozwoliła JW i dlatego taki wynik
 
P 0

pejs007

Użytkownik
Jastrzebie nie przegrało dlatego ze Murek słabo grał ,ale ogolnie ze caly zespoł nic nie grał,bo Czestochowa im na to nie pozwalała.Nie można tego odbierać ze Murek słabo grał to juz jego wina, siatkowka to gra zespołowa.Dobre zagrywki Szczerbaniuka i reszty drużyny i już było widac wyrazna przewage w zagrywce Czewy. Tak sie gra jak przeciwnik pozwala,a Czestochowa za duzo nie pozwoliła JW i dlatego taki wynik
chodziło mi że cały zespół zagrał słabo, a napisałem też o Murku bo żadną tajemnica nie jest że wiele od niego zależy w zespole JW, bo taka jest prawda że on z Pryglem ciągnie gre zespołu, i wcale nie zgodzę się z tym że to AZS na dużo nie pozwalał, Częstochowa zagrała przeciętne zawody i wygrała tylko dlatego że JW zagrał bardzo słabo.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja chyba narazie robie sobie przerwe z obstawianiem PLS, bo coraz bardziej nieprzewidywalne wyniki (jedyny zespol ktory najczesciej wygrywa zgodnie z planem to Skra) :najpierw jastrzebie pokonuje skre, potem na wyjezdzie wygyrwa 3-1 z Mlekpolem, tymczasem Czestochowa dostaje baty od skry i mlekpolu u siebie zeby za pare dni pokonac z duzą przewagą Jastrzebie, druzyna broniąca sie przed spadkiem deklasuje rywala z Kedziezyna.... Kto jest w stanie to przewidziec.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Przed nami kolejna kolejka PLS-u. Coraz bliżej końca rundy zasadniczej i robi się coraz ciekawiej. W tej kolejce gram na zwycięstwa Jastrzębia , Olsztyna i mojego faworyta do nagrody wałek sezonu czyli warszawskiej Politechniki. Warszawa gra w tej kolejce z Radomiem, a co to oznacza?! Ano że duch sportowej rywalizacji odchodzi na dalszy plan. W zeszłym sezonie jakimś cudem beznadziejnie cienka Politechnika musiała wygrac w Radomiu 3-2 żeby awansowac do play-off i to jej się udało. Kto to obstawił , ten nieźle zarobił. W tym roku sytuacja jest podobna. Jadarowi wystarczy punkt, aby zapewnic sobie udział w play-off a Politechnika chce przystępowac do spotkań o utrzymanie z Delectą z wyższej pozycji , mając w perspektywie więcej meczy do zagrania na własnym parkiecie. zatem moim zdaniem wygra Politechnika , ale żeby był i wilk syty i owca cała ( Jadar potrzebuje punktu) będzie 3-2 dla Polibudy.Zatem mój tripel na ta kolejkę to:

Jastrzębie + Olsztyn + Politechnika Warszawa

Osobno singiel na dokładny wynik Politechnika Warszawa - Jadar Radom 3-2 ✅✅✅

Wiem że pewnie pojawią się prześmiewcy tej teorii , ale Warszawa i Radom żyją dobrze razem czego wyraz dały już w zeszłym sezonie i teraz będzie tak samo.Zapraszam do dyskusji.
Dokładny wynik trafiony. Ten mecz nie był czysty. Kto chciał ten zarobił ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Brawo ulas ;)
świetna robota, miales nosa co do tego meczu, ten typ pokazuje jak dobrze znasz sie na siatkowce.
Szacunek za te kupony ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jastrzębski Węgiel - Politechnika Warszawska (+2.5) 2 1.76 Expekt
Runda zasadnicza dobiega końca, przed nami dzisiaj już ostatnia kolejka i wszystko będzie jasne, kto z kim zagra w play-off a kto będzie walczył w barażach. Szczególnie wielki tłok jest na dole tabeli gdzie o uniknięcie barażów walczą aż 4 zespoły, w tym właśnie rywal wicemistrzów Polski - Politechnika. Siatkarze ze stolicy po zmianie trenera bardzo widocznie poprawili swoją grę i wciąż walczą o play-offy i mają duże szanse, potrzebny jest im dzisiaj minimum 1 punkt i tym samym Płomień musi przegrać 3:0 lub 3:1 co jest bardzo możliwe, oraz Delecta i Jadar również muszą zejść z boiska pokonani co jest bardzo prawdopodobne bo Delecta gra z Mistrzem Polski - Skrą a Jadar z Olsztynem. Dodatkowo myślę, że dodatkowym atutem Politechniki jest największe doświadczenie z pośród tych drużyn rywalizujących na dole tabeli - Rybak, Markiewicz, Michalczyk, Chudik to są zawodnicy o bardzo dużym doświadczeniu, ograniu i mają tak jak już powiedziałem dużą przewagę nad rywalami z dołu tabeli i w dzisiejszym meczu nie będzie takiego czegoś, jak &quot;trema&quot;, &quot;nie wytrzymanie presji&quot;, a na potwierdzenie tego powrócę do niedawnego meczu Delecta - Politechnika, Warszawianie ograli bez problemów 0:3 Delectę, która nie poradziła sobie z presją w tym meczu, zabrakło im doświadczenia. Jastrzębie to klasowy rywal, jednak oni mogą już powoli myśleć play-off, nie są jeszcze pewni 3 miejsca, do tego jest są im potrzebne 2 punkty w dzisiejszym meczu. Jastrzębie w weekend wygrało bardzo pewnie z Jadarem (0:3), jednak z przebiegu meczu zawodnicy nie są zadowoleni, tylko dzięki Radarowi wygrali tak łatwo, który miał wiele szans na wygranie choćby seta i tego nie wykorzystał (Radom prowadził 24:21 i ostatecznie przegrał seta...). Zawodnicy również przyznają, że są przemęczeni ostatnimi treningami.
Politechnika w ostatnich meczach gra naprawdę bardzo dobrze, w sobotę mogli pokonać &quot;rezerwową&quot; Skrę, tylko zabrakło im szczęścia chyba i ostatecznie przegrali 1:3. Politechnika wyjdzie do tego meczu zmobilizowana 3x bardziej od Jastrzębia, jest to mecz dla nich o &quot;być, albo nie być&quot; i myślę, że dzisiaj powalczą o korzystny rezultat.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Politechnika Warszawska (+2.5) 2 1.76 Expekt
Runda zasadnicza dobiega końca, przed nami dzisiaj już ostatnia kolejka i wszystko będzie jasne, kto z kim zagra w play-off a kto będzie walczył w barażach. Szczególnie wielki tłok jest na dole tabeli gdzie o uniknięcie barażów walczą aż 4 zespoły, w tym właśnie rywal wicemistrzów Polski - Politechnika. Siatkarze ze stolicy po zmianie trenera bardzo widocznie poprawili swoją grę i wciąż walczą o play-offy i mają duże szanse, potrzebny jest im dzisiaj minimum 1 punkt i tym samym Płomień musi przegrać 3:0 lub 3:1 co jest bardzo możliwe, oraz Delecta i Jadar również muszą zejść z boiska pokonani co jest bardzo prawdopodobne bo Delecta gra z Mistrzem Polski - Skrą a Jadar z Olsztynem. Dodatkowo myślę, że dodatkowym atutem Politechniki jest największe doświadczenie z pośród tych drużyn rywalizujących na dole tabeli - Rybak, Markiewicz, Michalczyk, Chudik to są zawodnicy o bardzo dużym doświadczeniu, ograniu i mają tak jak już powiedziałem dużą przewagę nad rywalami z dołu tabeli i w dzisiejszym meczu nie będzie takiego czegoś, jak &quot;trema&quot;, &quot;nie wytrzymanie presji&quot;, a na potwierdzenie tego powrócę do niedawnego meczu Delecta - Politechnika, Warszawianie ograli bez problemów 0:3 Delectę, która nie poradziła sobie z presją w tym meczu, zabrakło im doświadczenia. Jastrzębie to klasowy rywal, jednak oni mogą już powoli myśleć play-off, nie są jeszcze pewni 3 miejsca, do tego jest są im potrzebne 2 punkty w dzisiejszym meczu. Jastrzębie w weekend wygrało bardzo pewnie z Jadarem (0:3), jednak z przebiegu meczu zawodnicy nie są zadowoleni, tylko dzięki Radarowi wygrali tak łatwo, który miał wiele szans na wygranie choćby seta i tego nie wykorzystał (Radom prowadził 24:21 i ostatecznie przegrał seta...). Zawodnicy również przyznają, że są przemęczeni ostatnimi treningami.
Politechnika w ostatnich meczach gra naprawdę bardzo dobrze, w sobotę mogli pokonać &quot;rezerwową&quot; Skrę, tylko zabrakło im szczęścia chyba i ostatecznie przegrali 1:3. Politechnika wyjdzie do tego meczu zmobilizowana 3x bardziej od Jastrzębia, jest to mecz dla nich o &quot;być, albo nie być&quot; i myślę, że dzisiaj powalczą o korzystny rezultat.
Bardzo dobry typ. Chyba najlepszy na dzisiejszy dzień. Ja robię to z w combosie ze zwycięstwem Sosnowca.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Mlekpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
1 2 - Typ: Asseco Resovia
2.95
Bwin
Ireneusz Mazur nie jest już szkoleniowcem Mlekpolu AZS Olsztyn, podał się do dymisji po przegranej w ostatniej kolejce rundy zasadniczej PLS z Jadarem Radom 1-3 ( http://pls.pl/mecz.php?id=1074 - staty ). A Resovia do końca walczyła w meczu z Płomieniem Sosnowiec który wygrała 3-2 ( http://pls.pl/mecz.php?id=1073 ).
Podobno jest trochę zamieszania w zespole gospodarzy. Trener odszedł przez zagranicznych zawodników grających w olsztyńskiej drużynie - wynika to z informacji przekazanych PAP przez rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, prof. Ryszarda Góreckiego. Jest to jedyna z par w której nie wiadomo do końca kto awansuje, a na pewno Resovia nie jest na straconej pozycji, bo nie raz już dobrze zaprezentowała się przeciw dobrym zespołom.
 
M 0

mojo

Użytkownik
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
handicap, pierwszy set : 0-3.5 1.80

Jak wiemy Olsztyn dostał jakiejś zadyszki. Zwolniony trener i chyba nie najlepsza atmosfera w zespole. Trzy koleki temu Rzeszów pokonał Olsztyn w jego hali 3-1. Dziś gospodarze będą chcieli się zrewanżować tym pardziej że to już faza PO. Jeśli AZS zagra na swoim dobrym poziomie to niespodzianki nie będzie. Resovie stać na dobry występ i uważam że w pierwszym secie handi wejdzie. Tak sobie przeanalizowałem występy AZS we własnej hali i ciekawe że ostatnie zwycięstwo w pierwszym secie więcej niż 3 punktami odnieśli....14.10 2007 ze Skrą (25-10).
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS Częstochowa - Jadar Radom (-2.5) 1.60 Unibet
Wicelider po rundzie zasadniczej rozpoczyna walkę w play-off z 7 drużyną - Jadarem. AZS jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i pozostaje tylko pytanie w jakim rozmiarze wygrają w tym pojedynku. AZS mierzy w minimum podium a według mnie AZS w tym sezonie stać na finał. 2 miejsce po rundzie zasadniczej to nie jest przypadek, przez całą rundę grali bardzo równo i tylko raz przydarzył im się mały kryzys, z którego wyszli bardzo szybko pokonując mocne Jastrzębie na wyjeździe 1:3, czy choćby pokonanie lidera rosyjskiej ligi w pucharze CEV :!: i bardzo mało zabrakło, aby Częstochowianie awansowali do turnieju finałowego tych rozgrywek. Atutem Czewy w tym sezonie był trener Panas, który naprawdę stworzył kolektyw w tej drużynie, mimo dotkliwych porażek np. z Skrą czy Olsztynem siatkarze trzymali się razem i wspólnie wyszli z tego &quot;kryzysiku&quot;. Jadar najbardziej w rundzie zasadniczej zapamiętał się kibicom wygraną ze Skrą, co było tylko jednorazowym wyskokiem, ale ogólnie spisywali się dość średnio i do końca drżeli o pozostanie w PLS. W ostatniej kolejce (we wtorek), byli sprawcami kolejnej niespodzianki, tym razem mniejszego kalibru - wygrana z Olsztynem 1:3 w hali Urania, wykorzystując naprawdę bardzo słabą dyspozycje AZS Olsztyn. Zwycięstwo z Olsztynem dało pewne utrzymanie, czyli główny cel został wykonany. W Radomiu się nie oszukują i wiedzą, że na przejście kolejnej rundy play-off nie ma praktycznie żadnych szans. Atutem Radomia będzie na pewno to, że oni już nic koniecznie nie muszą i zagrają bez presji w tym meczu, ale to może być o tyle zgubne, że siatkarzom będzie się o wiele trudniej zmotywować. AZS Częstochowa dzisiaj natomiast będzie chciał wygrać ten mecz bardzo pewnie i z jak najmniejszym nakładem sił z kilku powodów: przede wszystkim czekają ich ciężkie tygodnie i zmęczenie z każdym meczem będzie miało duże znaczenie a Czewa to chyba najbardziej odczuła w tym sezonie trudy rywalizacji na wielu &quot;frontach&quot;, drugi powód to, że już nie długo czeka ich jeszcze rywalizacja w turnieju finałowym Pucharu Polski, w którym również chcieliby osiągnąć dobry wynik. Dodatkowo za pewnym zwycięstwem przemawia bardzo dobra forma Częstochowian. We wtorek pokonali bardzo gładko Zaksę i to grając pół meczu rezerwowym składem. W rundzie zasadniczej dwa razy obie drużyny się spotkały. W pierwszym meczu w Częstochowie dość niespodziewanie Jadar przegrał po walce 3:2, ale wtedy sezon się rozpoczynał i zespoły dopiero się &quot;rozkręcały&quot;. Drugi mecz w Radomiu pokazał, kto tu jest lepszy i Czewa wygrała bardzo pewnie 3:0. Dzisiaj gospodarze będą będą bardo chcieli wygrać bez starty seta i tak będzie
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
PGE SKRA BEŁCHATÓW - PKE POLSKA ENERGIA SSA SOSNOWIEC

Mistrzowie Polski kontra beniaminek. Pojedynek Dawida z Goliatem... Skra gra świetnie, znakomity skład i ułożona gra, zagrają we własnej hali i jedyny wynik jaki dziś tu widze to szybkie zwycięstwo 3-0 nad Sosnowcem. Myśle że w każdym secie Skra zdobędzie wysoką przewage i zniesie sosnowiczan z parkietu. Mój typ to under 160.5 co przy 3-0 jest nie osiągalne...
Typ: under 160.5
Kurs: 1.38

JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. - ZAK SA KĘDZIERZYN KOŹLE
Gospodarze mają świetny skład i zgrany zespół, oraz niewątpliwy atut małą i specyficzna hale gdzie gra się niezmiernie trudno i myśle że zawodnicy z Kędzierzyna nie dadzą rady dla ekipy Murka i Prygla i mecz zakończy się 3-0 lub 3-1
Typ: Jastrzębski Węgiel S.A. (-1.5s)
Kurs: 1.42

MLEKPOL AZS OLSZTYN - ADESSCO RESOVIA SSA RZESZÓW
Mlekpol ostatnio nie zachwyca, przegrana z Jadarem nie napawa optymizmem, do tego zwolnienie Mazura i nie wierze by dziś olsztynianie wygrali 3-0, tym bardziej nie wygra 3-0 Resovia. Myśle że w tym meczu każda z drużyn ugra seta a to raczej gwarantuje powodzenie overu 160.5
Typ: over 160.5
Kurs: 1.42
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów (+1.5) 2 1.93 Expekt

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie pierwszej rundy play-off. Obie drużyny zawsze walczyły o jak największe cele w PLS i chyba w tym sezonie obu ekipom runda zasadnicza nie wyszła po myśli. AZS Olsztyn po bardzo dobrych transferach, przymierzany był do największego rywala Skry, ale przez większość rundy zasadniczej zmagali się z wieloma kłopotami, głównie przez kontuzje. Był okres gdy nawet 4 zawodników z podstawowego składu było kontuzjowanych w tym między innymi mózg olsztynian - Zagumny. Ostatnich tygodni do najlepszych również nie zaliczą. Od 9 lutego, akademikom nie udało się wygrać spotkania z pełną pulą punktów. Ostatnie 3 mecze grali dodatkowo u siebie i aż dwa z nich przegrali :!: Co ciekawe w tym z dzisiejszym rywalem - Resovią 1:3. A we wtorek zaprezentowali się jeszcze słabiej przegrywając ze słabym Jadarem (1:3). I tym samym do play-off startują z 4 miejsca, do tego jeszcze trzeba dodać odpadnięcie z Pucharów Europejskich. &quot;Nawarzone piwo&quot; się wylało i w środę trener Mazur w najgorszych z możliwych momentów podał się do dymisji i jeszcze bardziej drużyna się rozsypała. Do tego jeszcze siatkarze mieli czynny udział w dymisji mojego z ulubionych trenerów - Mazura, składając winę na niego za słabe wyniki co według mnie jest nie prawdą, na pewno jakieś błędy trener popełnił, ale nie tylko on temu jest winny, ale wróćmy do meczu. Resovia tak jak już wspomniałem wcześniej w rundzie zasadniczej nie zachwyciła, jednak od kilku meczy Rzeszowianie się rozkręcają. Wszystko się zaczęło od niespodziewanego awansu Resovii do turnieju finałowego Pucharu CEV. Następnie Rzeszowianie ograli dość niespodziewanie dzisiejszego rywala - Olsztyn. Jednak ich gra jest nadal nie równa, ponieważ w weekend przegrali u siebie dość łatwo z Czewą 1:3, ale tutaj można szukać usprawiedliwienia, ponieważ mecz odbył się na neutralnym terenie. We wtorek natomiast Resovia wygrała po dość ciężkim pojedynku 3:2 na wyjeździe z Płomieniem. Ostatnie wyniki pokazują, że na wyjeździe gra się bardzo dobrze Rzeszowianom. Resovia nie stoi na straconej pozycji, mimo że kadrowo są słabsi od Mlekpolu. Jednak przewagę Resovia i to zdecydowaną ma, jeśli chodzi o psychikę. Wygrali ostatni mecz w Olsztynie i to bardzo nie dawno, co więcej wygrali ostatnie 4 mecze z Olsztynem :!:. Ostatnie zwycięstwo Akademików z &quot;Janosikami&quot; było dwa lata temu (26.02.2006 r.)
Olsztyn jest w głębokiej rozsypce i zwolnienie trenera tutaj chyba nie pomoże (Mazura zastąpi dotychczasowy asystent - Mariusz Sordyl). Rzeszowianom dodatkowo gra się bardzo dobrze z Mlekpolem i mają chyba jakąś &quot;receptę&quot; na zwyciężanie z nimi. Jeśli Resovia chcę powalczyć o awans do kolejnej rundy to musi wykorzystać słabą dyspozycję gospodarzy..
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
14 marca wybieram się na mecz Resovi i na 100% postawie właśnie na klub z sąsiedniego miasta !! przy wsparciu 5 tyś kibiców Resoviacy wygrają spotkanie ???? ) więcej napisze niebawem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom