>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle - AZS Częstochowa
Typ: AZS Częstochowa
Kurs: 1,34

Dla graczy z Częstochowy jest to pojedynek który powinni wygrać, natomiast dla podopiecznych Andrzeja Kubackiego jest to spotkanie z serii meczów z czołówką ligi, a ewentualne zwycięstwo będzie miłym zaskoczeniem.
Taki wstęp do zapowiedzi dzisiejszego meczu możemy znaleźć na oficjalnego stronie ZAKSY. Dla mnie takie nastawienie jest równie z jednym - Kędzierzynianie odstoją co ich na boisku, może wygrają seta, ale to wszystko na co będzie ich stać. Spodziewałem się nieco lepszego kursu na to spotkanie, ale cóż - to siatkówka :p
Przewidywalne składy:
ZAKSA: Żygadło, Kurek, Bakumovski (Małecki), Nowak, Szczygieł, Novotny, Mierzejewski(l)
AZS: Woicki, Gierczyński, Wika, Szczerbaniuk, Nowakowski, Billings (Janeczek), Gacek(l)
Już po samym zestawieniu zawodników widać wyraźnego faworyta. Nazwiska: Woicki, Szczerbaniuk, Gacek czy Wika mówią same za siebie ???? Mi osobiście bardzo podoba się gra tego ostatniego. To typowo siłowa siatkówka, ale widać, że ten gracz jest mocny psychicznie i nie załamuje się po kilku nieudanych zagraniach. To mi imponuje ????
Kędzierzyn w/w kwartetowi przeciwstawia nieco słabszy skład... Żygadło i Kurek to klasa reprezentacyjna, pozostali to, jak dla mnie, ligowa szarzyzna...
Nie ma co się rozpisywać :p Już sam kurs na gospodarzy pokazuje kto wygra ten mecz. Stawiam na 0:3.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Pozwolę sobie mieć inne zdanie w temacie tego spotkania. Nigdy w życiu nie zagrałbym Czewy w Kędzierzynie za 1,34. Kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Moim zdaniem Mosto wcale nie ma tekiego słabego składu, nie uważam np aby Szczerbaniuk był jakoś drastycznie lepszy od Nowaka na środku ( Marcin swoje punkty w tym meczu zrobi blokiem no i ma leszpą zagrywkę od Szczerbaniuka). Jeśli chodzi o skrzydła to zdecydowanym liderem czewy jest Gierczyński a w Kędzierzynie atak w miarę rozkłada się na wszystkich ( coraz lepiej gra niedoceniany Novotny ). Zdecydowaną przewagę ma Czewa na rozegraniu i to nie podlega wątpliwości. Gdyby Woicki miał wzrost Żygadły, to śmiem twierdzić że byłby kompletniejszym graczem nawet od Zagumnego. Nie jestem kibicem żadnego z tych zespołów, ale jednak będę kibicował Kędzierzynowi, ponieważ uważam , że buki wręcz obraziły graczy Mosto takimi kursami.

Sam osobiście polecam na weekend mecz Delecty ze Skrą i kurs 1,6 na handi -2,5 seta na Skrę. Bez Wlazłego to nadal jest dream team jak na polskie warunki i bardzo się cieszę, że bedę miał okazję wreszcie zobaczyć w akcji brazylijczyka Alexa, który z powodzeniem zastąpi Mariusza w ataku. Co do klubu z mojego miasta, to Delecta nie poczyniła w ciągu tej miesięcznej przerwy żadnych wzmocnień ( powrót z Gorzowa Matusiaka nazwałbym raczej uzupełnieniem składu) i dlatego bedzie zmuszona bić się o utrzymanie z Politechniką. Swoją drogą Delecta to swoisty fenomen jak nieporadnie można działać na rynku transferowym. Chcieli Eithuna , ubiegł ich Sosnowiec. Rozmawiali z Siezieniewskim , ten wolał wrócić na ławkę do Olsztyna. Kusili Siebecka , ten poleciał do Turcji...
W Delekcie tradycyjnie swoje zagra Janczak i może Sopko, ale i tak Antiga , Alex i Gruszka biją ich o dwie klasy. Na środku jest jeszcze większa dysproporcja sił na korzyść Skry. Skra ma dwa przeciętne ogniwa, które musi wzmocnić jeśli chce liczyć się w Europie - Milczarek na liberio i Dobrowolski na rozegraniu, ale nawet tutaj jest sporoa dysproporcja między umiejętnościami ich , a siatkarzy z Bydgoszczy. Dodatkowo Bąkiewicz, Maciejewicz i Wnuk na ławce i nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 3-0 dla Skry. Gram to w dubelku z Trentino Michała Winiarskiego w lidze włoskiej.

Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów (-2,5 seta) 1,60 ⛔ 1-3

Milczarek i jego gra na pozycji libero = dno i trzy metry mułu... szkoda słów ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Jadar Radom - Mlekpol AZS Olsztyn


W dziewiątej kolejce Polskiej Ligi Siatkówki, na radomskim parkiecie Miejscowy Jadar będzie podejmował Mlekpol AZS Olsztyn. Interesuje mnie ten mecz ze względu na to, że jestem z Radomia i kibicuje oczywiście drużynie z mojego miasta. Jak wiadomo zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji są goście, jednak ja bym tak łatwo wygranej im nie dopisywał. Kurs na nich w moim przekonaniu jest zdecydowanie zaniżony, bo 1,15 to chyba jakiś żart. Radomianie grać potrafią, w co na pewno nikt nie wątpi ( przynajmniej ja). Udowodnili to w meczu ze Skrą Bełchatów. Przegrywali oni już 2:0 i mecz miał łatwo się skończyć wynikiem 3:0. Jednak Radomianie sie podnieśli i w tie breku jako jedyni w tym sezonie pokonali Mistrza Polski. Duże znaczenie będzie tu również miał mecz Mlekpolu z Resovią, który został rozegrany dwa dni temu. Było on przełożony i na pewno trochę po tym meczy zawodnicy z Olsztyna będą czuć zmęczenie. Nie pokazali sie oni w nim z zbyt dobrej formy. Ich zagrania, mimo, że technicznie wykonywane były poprawnie, to punktów nie dawały. Paweł Zagumny, który stanowi o sile olsztyńskiego zespołu nie gra po kontuzji jeszcze na takim poziomie, jaki prezentowała wcześniej. Widać było, ze zagrywka mu nie &quot; siedzi&quot;. Słabo również serwował Andre, który również większość swoich ataków kończył na aucie. To co zdecydowanie robiło wrażenie w ostatnim meczu to ilość punktowych bloków ze strony Resovi. Myślę, że na ten mecz dobrym typem może być handicap na gospodarzy, ale Over punktowy. Obydwa typy po ładnych kursach, an naprawdę ciekawe przemyślenia. W Radomiu gra się ciężko. Hala jest mała, głośny doping kibiców. Jeszcze inną sprawą jest mentalność zawodników Radomskiego Jadaru. Jeżeli zacznie im coś wychodzić. Jeżeli zablokują ze dwa razy, obronią jakiś atak i skutecznie wyprowadza kontrę pobudzają się. Zdecydowanie jest to dla nich impuls do walki i wtedy są naprawdę groźni. Dokładając jeszcze dość dobrą mocną zagrywkę, przy niskim suficie... Robi się ciekawie. Myślę, że typ warty przemyślenia, bo to, że gospodarze urwą przynajmniej jednego seta jestem pewien. Osobiście wybieram sie na mecz i liczę na radość z wygranego meczu i udanych typów,

Pozdrawiam.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata: Jadar Radom - AZS Częstochowa :siata:
over 160,5 pkt ⛔
1,80
Unibet

Udało mi się wyłapać to zdarzenie po kursie 1,80, aktualnie kurs na Unibecie spadł do 1,72 i jeszcze na pewno poleci w dół. Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej PLS-u zapowiada się naprawdę interesująco. Pewny kandydat do medali, przyjeżdża do Radomia, walczyć o punkty z ligowym średniakiem. Faworytem są oczywiście gracze z Częstochowy, ale Jadar ma bardzo ciekawy skład i jest w stanie walczyć z akademikami jak równy z równym. Pierwsze spotkanie tych zespołów na inaugurację tegorocznych rozgrywek było niezwykle zacięte. Częstochowa zwyciężyła na swoim parkiecie 3-2 , ale mecz był bardzo wyrównany o czym mówią wyniki poszczególnych setów ( 25-23, 21-25, 30-32, 26-24, 15-13).
Częstochowa ostatnio dostała lanie w Kędzierzynie , gdzie w jednym z setów nie potrafiła zdobyć 10 pkt. Widać było, że zespół zgubił gdzieś formę z początku sezonu, było dużo nieporozumień, Wika zagrał bardzo słabe zawody. Czewa gra himerycznie, potrafi wygrac 3-0 w Olsztynie i przegrać u siebie 2-3 z Delektą. Niekwestionowanym liderem tego teamu jest Krzysiek Gierczyński, swietnie gra też na środku Piotr Nowakowski. Jednak ani Wika ani żaden z atakujących ( Janeczek , Billings) nie grają tak dobrze jak w zeszłym sezonie.
Jadar z kolei to typowy ligowy średniak , który zdobywa punkty tam gdzie musi ( pokonanie Delekty w Bydgoszczy , czy gładkie zwycięstwo z Warszawą u siebie). Z drugiej strony należy pamiętać że Jadar jest też sprawca największej niespodzianki w tym sezonie, kiedy to w siódmej kolejce w Radomiu poległa Skra (2-3). W Radomiu grają naprawde solidni zawodnicy jak Nowik, Liefke, ale też młode strzelby jak pozyskany z Częstochowy Gawryszewski czy Pęcherz.
Analitycy Unibetu troszkę się przeliczyli wystawiając kursy na to spotkanie , bo moim zdaniem żadna drużyna nie wygra tutaj w trzech setach. Będziemy świadkami zaciętego i wyrównanego spotkania i over 160,5 pkt. powinien zostać przekroczony.
Po tym meczu sam nie wiem czy Czewa była tak dobra czy Jadar to takie miętusy :kwasny4565: ... chyba jednak to drugie....
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Wprawdzie wczoraj się nie udało ale główny kupon na weekend zawiera następujące propozycje:
:siata: AZS Politechnika Warszawa (+1,5 seta) - Mlekpol AZS Olsztyn 1,35 ✅ 0:3 (19,21,17)
:siata: Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz (+1,5 seta) 1,30 ✅ 3:0 (16,28,18 )
:siata: Skra Bełchatów - Płomień Sosnowiec (+2,5 seta) 1,40 ✅ 3:0 (17,17,15)

Zacznę może od meczu w Bełchatowie , gdyż jest on rozgrywany dziś , a pozostałe spotkania jutro. Jaką siłą dysponuje Skra, wie chyba każdy. Brazylijczyk Alex udanie zastąpił Mariusza Wlazłego. Wprawdzie w Bydgoszczy tydzień temu nie pokazał jeszcze wszystkich swoich możliwości w ataku , ale już w meczu Ligi Mistrzów z Vojvodiną był wyróżniającym się zawodnikiem zespołu z Bełchatowa. Gra Sosnowca opiera się w ataku o trójkę: Grygiel, Kaźmierczak i od niedawna Eithun. Jednak Skra ma moim zdaniem nieporównywalnie lepsze armaty w ataku. Jedynym problemem Skry jest niski poziom gry ich libero - Milczarka , który ma problemy z odbiorem silnych serwisów przeciwnika. Na szczęście Sosnowiec oprócz Masnego serwuje technicznie, więc Milczarek wsparty Antigą i Gruszką nie powinien mieć wielkich problemów w przyjęciu. W pierwszej kolejce tego sezonu Skra zwyciężyła w Sosnowcu 3-0 , mając tylko problemy w jednym secie. Dziś siatkarze z Bełchatowa przed własną publicznością są zdecydowanymi faworytami i pewnie wygrają 3-0.
Spotkanie borykającej się z kłopotami finansowymi Politechniki z kandydatem do medali z Olsztyna również nie zapowiada się porywająco. Olsztyn wreszcie pozyskał wartościowego zmiennika dla Zagumnego na rozegraniu - jest nim reprezentant Niemiec Denhe. Oprócz tego do klubu po okresie gry w Jastrzębiu wrócił Paweł Siezieniewski i wreszcie na ławce oprócz Ruciaka jest drugi bardzo wartościowy zmiennik na pozycję przyjmującego. Klęska w Rzeszowie była tylko wypadkiem przy pracy co pokazały wyraźne zwycięstwa Olsztynian w Kędzierzynie i Radomiu bez straty seta. Zespół z Warszawy po odejściu Siebecka jest bardzo słaby na skrzydłach , gdzie praktycznie cała gra opiera się na Radku Rybaku. Oprócz niego grają chimeryczny Kulikovski, młody Radomski lub grający straszną padakę od dwóch sezonów Michalczyk. Warszawska Politechnika nie ma w tym meczu argumentów i gładko polegnie 3-0 lub 3-1.
Na koniec zespół z mojej Bydgoszczy zawita do Jastrzębia i wobec porywających :kwasny4565: wzmocnień których dokonał ( Matusiak i Oczko) jest bez szans w konfrontacji z zespołem Jastrzębskiego. Jastrzębianie ostatnio grają naprawdę ładnie , dwa dni temu wygrali wazny mecz Ligi Mistrzów w Holandii, niedawno pozyskali w miejsce Siezieniewskiego przyjmującego z Brazylii - Rafaela Linsa. Ostatnio w lidze pokonali bez straty seta Radom u siebie i wywieźli trzy punkty z Warszawy po zwycięstwie 3-1. Oglądałem ich mecz w Lidze Mistrzów i widać, że Murek , Prygiel i spółka są w niezłym gazie. Bydgoszczanie ostatnio u siebie urwali seta Skrze Bełchatów , jednak w konfrontacji z siatkarzami z Jastrzębia w ich małej i specyficznej sali są bez szans i polegną w stosunku 0-3 lu 1-3.

Wszystkie kursy pochodzą z Milenium, które dało o wiele lepsze handicapy na ten weekend niż buki internetowe. Te trzy zdarzenia + jeden mecz ligi włoskiej + jeden mecz LSK stanowią mój kupon weekendowy. Spotkanie LSK i ligi włoskiej opiszę w odpowiednich działach.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec w całym meczu over 133,5pkt
kurs 1,72zł
---
Skra pokazała w ostatnim meczu ligowym z Delectą, że bez Mariusza nie grają już tak znakomicie bo nie ma kto pociągnąć gry. Alex starał się godnie zastąpić Wlazłego lecz jego gra była poniżej oczekiwań. Milczarek na pozycji libero też jego przyjęcie pozostawiało dużo do życzenia. Ogólnie Bełchatów wymenczył wygraną w Bydgoszczy dająć sobie urwać seta i walcząc na przewag. Sosnowiec nie tak dawno grał w Rzeszowie gdzie pokazał się z dobrej strony wygrał seta a co ważne grali dobrze. Skra po meczu w lm będzie podmęczona gdyż już dzisiaj musi zagrać w mecz w polskiej lidze. Ten typ dzisiaj dla mnie wydaje się najpewniejszy bo nawet gdy Skra wygra 3;0 to Sosnowiec musi w każdym secie urwać 19,6pkt co wydaje się być bardzo bardzo realne...
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec w całym meczu over 133,5pkt ⛔

kurs 1,72zł
---

Skra pokazała w ostatnim meczu ligowym z Delectą, że bez Mariusza nie grają już tak znakomicie bo nie ma kto pociągnąć gry. Alex starał się godnie zastąpić Wlazłego lecz jego gra była poniżej oczekiwań. Milczarek na pozycji libero też jego przyjęcie pozostawiało dużo do życzenia. Ogólnie Bełchatów wymenczył wygraną w Bydgoszczy dająć sobie urwać seta i walcząc na przewag. Sosnowiec nie tak dawno grał w Rzeszowie gdzie pokazał się z dobrej strony wygrał seta a co ważne grali dobrze. Skra po meczu w lm będzie podmęczona gdyż już dzisiaj musi zagrać w mecz w polskiej lidze. Ten typ dzisiaj dla mnie wydaje się najpewniejszy bo nawet gdy Skra wygra 3;0 to Sosnowiec musi w każdym secie urwać 19,6pkt co wydaje się być bardzo bardzo realne...
3-0 owszem bylo ale pogrom też był a spodziewałem się bardziej wyrównanej gry no ale cóż zdarza się.
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
:siata::siata::siata:
-

KS Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz

Dzisiaj w przełożonej 15 kolejce PLS w Radomiu( moim mieście) zagra Jadar Radom i Delecta Bydgoszcz. Faworytami są gospodarze, którzy powinni wygrać to spotkanie. Ja myślę że dziś Delecta nie poradzi sobie z zespołem z Radomia. Jadar ostatnio przegrał trzy mecze ale z zespołami które są w pierwszej piątce w tabeli. Mowa o Jastrzębskim Węglu ( 3:0), Mlekpolu (0:3) i AZS Częstochowie(0:3). Obecnie Jadar zajmuje ósmą lokatę z dziewięcioma punktami na koncie. Goście jeśli dziś nie wygrają mogą pomarzyć o play- offach. Delecta na zwycięstwo czeka od 30 października i jest to fatalny bilans. Bydgoszczanie zajmują przed ostatnią pozycję w tabeli i mają zaledwie cztery punkty.

&quot;Chcemy w końcu wygrać. Dokładnie analizowaliśmy grę Jadaru. Wiemy, jaką taktykę stosują i wiem, jak my powinniśmy zagrać. Oczywiście wiedzieć to jedno, a zagrać to drugie. W Jastrzębiu też taktyka była inna niż to, co prezentowaliśmy na parkiecie. W dodatku tam była mała hala, a my na takich nie lubimy grać. Niestety, w Radomiu czeka nas to samo&quot;
- mówi trener Delekty.

&quot;Co z tego, że naszymi rywalami były mocne zespoły. Ostatnie dwa pojedynki rozegraliśmy na własnym parkiecie i powinniśmy wywalczyć choćby punkt. Tymczasem w meczu z Częstochową w trzecim secie popełniliśmy 14 błędów własnych. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać.&quot;
- mówi trener Jadaru Wojciech Stępień
&quot;Nie do końca się z tym zgadzam, że jesteśmy faworytem. Czasem mówi się, że niektóre mecze gra się o sześć punktów. Ten z bydgoszczanami taki właśnie będzie. Olbrzymie nerwy, zapewne też błędy z obu stron. Wygra ten, kto pierwszy się wstrzeli. Szanse są zatem równe&quot; - kończy szkoleniowiec Jadaru.
Jak powiedział Wojtek Stępień jest to mecz o &quot;sześć punktów&quot; i w takim meczu każda drużyna może wygrać ale jednak myślę że dziś o 18:00 klub z mojego miasta wygra. Problemem dla gospodarzy jest uraz mięśni brzucha drugiego rozgrywającego Piotra Lipińskiego ale jednak będzie on na ławce rezerwowych bo jeśli pierwszy rozgrywający Jarosław Maciończyk dozna jakiegoś urazy to nie można grać bez rozgrywającego. Bydgoszczanie do Radomia wyjechali w komplecie. Tak jak wspomniałem jest to mecz o najwyższą stawkę i dziś o 18:00 w sali MosiR, myślę że Jadar wygra z Delectą.
Typ: 1 [ 1,40]
Cytaty z e-siatka
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz

I po raz kolejny gram na Jadar. Nie wiem czy to dobrze, że tak stawiam na swój klub, jednak wieże w niego i myślę, że ten mecz będzie bardzo dobrą okazja na przełamanie sie i w końcu wygranie. Dzisiaj o osiemnastej na hali MOSiRu, Radomski zespół zmierzy się z gościnami z Bydgoszczy. Mecz ten jest niezwykle ważny dla obydwu drużyn, ponieważ zarówno jedna, jak i druga drużyna zajmują dość niskie pozycje i trudno im rywalizować z najlepszymi zespołami. W takich meczach trzeba szukać punktów. Gospodarze mają za sobą serie gier z bardzo mocnymi zespołami. Ostatnio gościli u siebie AZS Częstochowę, wcześniej Mlekpol Olsztyn, czy jeszcze wcześniej wyjazdowy mecz z Jastrzębskim węglem. Wszystkie te mecze niestety ale przegrali. Delecta również nie imponuje formą i gra raczej słabo. Jedyną rzeczą która może zwrócić uwagę, to urwanie jednego seta Bełchatowskiej SKRZe. Jednak nie dopatrywał bym w tym jakiejś nagłej metamorfozy. Radomianie grają naprawdę dobrą siatkówkę po wynikach tego nie widać, jednak bylem na ostatnich meczach i mogę za to poświadczyć. w bardzo dobrej formie jest Owczarski, który kończy większość ataków, na bardzo wysokiej skuteczności. Jak zawsze pewny punkt zespołu, rozgrywający Jarek Maciączyk, który posiada duuże umiejętności i jeżeli funkcjonuje przyjęcie to rozdaje piłki na bardzo wysokim poziomie. Delacta jest zespołem, który gra pod jednego zawodnika. Jest nim Jańczak. I jeżeli temu zawodnikowi gra nie idzie, cały zespół ma naprawdę duże problemy. Wydaje mi się, że radomianie dzisiaj pokażą, ze potrafią wygrywać i zdobędą trzy punktu.


Typ: Jadar Radom 1,48
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Miałem dziwne przeczucie że oba dzisiejsze mecze będą ciężkie i na szczęście odpuściłem. Na gorąco mogę napisac, że Politechnika pokazała dzisiejszym meczem ,że nie zasługuje na PLS a Sosnowiec to niesamowicie waleczna ekipa. Bydgoszczanie, którzy w moim przekonaniu mają lepszy zespół od Radomia udowodnili, że trzeba się z nimi nadal liczyc. Niby wszyscy wiedzą, że gra Delecty opiera się na Janczaku , niby blokują go w końcówce tie-breaka , ale on i tak kończy najważniejsze piłki ( atak + blok). Delecta ma bardzo dobry terminarz ( Polibuda i Sosnowiec u siebie) i walka o ostatnie miejsce w play-off między Bydgoszczą i Radomiem będzie do końca pasjonująca.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dla mnie to no bet. Skra ostatnio gra bardzo dużo i to ze słabymi rywalami ( Delecta , Płomień czy nawet Vojvodnia i Budocnost w LM) więc ja tak do końca nie wiem jaka jest ich rzeczywista dyspozycja. Kędzierzyn ograł u siebie niedawno Częstochowę i na swoim parkiecie jest rywalem groźnym i niewygodnym. Skra powinna to wygrac , powinna wygrac gładko , ale ja nie odważę się tego zagrac za grubsze pieniądze. Pozdro i Wesołych Świąt.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wczoraj trochę się zdenerwowałem na Skre postawiłem na nich grubo że wygrają pierwszego seta już ich prawie doszli to Alex(atakujący zastępujacy Wlazłego) nie kończył ataków i wyszła klapa. Później bełchatowianie zaczeli grac na swoim poziomie i wygrali trzy kolejne partie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wkret-Met Domex AZS Czestochowa - J.W. Politechnika Warszawska (handicap +2.5 2 2.80 Expekt

Panie rywalizują w Halle a na boiskach w PLS toczy się walka o punkty. Nie rozpieszczają nas bukmacherzy i na obstawianiu zwycięstwa czołowych drużyn po kursie 1,01 nie da się zarobić. Znalazłem jednak typ, po bardzo dobrym kursie, któremu daje duże szanse na wejście. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały tylko 7 kolejek. Jest to ostatni moment , aby Politechnika włączyła drugi bieg, jeżeli nie chcą od następnego sezonu występować w niższej klasie rozgrywkowej. W tej przerwie niesiecznej w drużynie ze stolicy było dużo zmian. Pierwsza i ta najważniejsza to zmiana trenera. Skorka zmienił Jerzy Taczała, który jak sami zawodnicy przyznają wprowadził wiele optymizmu do drużyny, czego pod wodzą Skorka nie było widać, zespół grał bez wiary w zwycięstwo. Prawie zawsze zmiana trenera przynosi nowe siły do drużyny, czego efektem są dobre wyniki. Pożegnano się w klubie również z zawodnikami, którzy nie wykazali się.. Z tego co pamiętam to takie przerwy miesięczne nie najlepiej wpływają na siatkarzy z Częstochowy. Gdy w listopadzie była również przerwa na reprezentację to po tym okresie w pierwszym meczu Częstochowianie z Zaksą dostali srogie lanie 3:1 od Kędzierzynian. Kadra siatkarzy z pod jasnej góry jest mocna eksploatowana, wielu zawodników gra w swoich reprezentacjach, to też może dzisiaj pomóc Warszawiakom. O zwycięstwo będzie ciężko, ale &quot;Nowa&quot; Politechnika może jak najbardziej powalczyć o korzystny wynik.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Jadar Radom - ZAK Kędzierzyn K. typ handi -1,5 seta , kurs 1,78

Dziś zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie w naszej rodzimej lidze , obie drużyny po przerwie grały swoje poprzednie mecze po 5 setów. Goscie po długim meczu z Płomieniem Sosnowiec 3-2 co było sporą niespodzianką , a dzisiejsi gospodarze w Resovii wywalczyli 1 pkt i polegli w t-b. Dziś skłaniam się na gości z dwóch powodów pierwszy Kedzierzyn walczy o czołówke i ma na to szansę widac postępy w grze, &quot;wpadka&quot; z Płomieniem to może wypadek przy pracy , dziś muszą to udowodnić że mogą być w czubie ligi , drugi powód chyba jeszcze bardziej istotny Jadar prawdopodobnie wystąpi z rezerwowym libero, ich podstawowy nabawił się kontuzji dłoni w meczu z Resovią i wszystko wskazuje że nie zagra, jeśli się tak stanie będzie to poważne oslabienie , ja biorę ten kurs , wydaje mi się zachęcający i goście powinni wygrać 3-0, lub 3-1. wynik 3-1 dla Kędzierzyna ;)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
W ten weekend jest bardzo fajna kolejka do grania i kilka typów powędrowało do mojego kuponu:

:siata:
Jadar Sport SA Radom - ZAK SA Kędzierzyn Koźle ( wynik po dwóch pierwszych setach) X2 1,12 ✅
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 1,15 ✅
PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - Jastrzębski Węgiel S.A. 1,20 ✅
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia SSA Rzeszów 1,50 ✅
ako 2,32
Unibet :spokodfhgfh: $$$
Zacznę od dzisiejszego spotkania Jadaru z Kedzierzynem. Goście są drużyną znacznie lepszą, dużo lepiej serwują i mają większą siłę w ataku. Gospodarze przystąpią do tego meczu bez podstawowego libero Premysla Obdrzalka, ma go zastapic zawodnik z drugiej, drugoligowej drużyny Jadaru. Jest to poważne osłabienie Radomia, co juz na poczatku wykorzysta Kędzierzyn i wygra jeden z dwóch pierwszych setów.
Delecta wprawdzie pokonała Częstochowę w pierwszej rundzie na wyjeździe, ale nie wyobrażam sobie, aby ta sytuacja miała sie powtórzyc jutro w Łuczniczce. Częstochowa ma o wiele silniejszy skład, dłuższą ławkę rezerwowych i grającego rewelacyjny sezon Szczerbaniuka.

Jastrzębski Węgiel aktualnie jest w najlepszej formie w całej PLS - pokonał Skrę , wygrał mecz LM w Treviso ???? . Murek Yudin i Prygiel to wielka siła w ataku na skrzydłach. Ambitnie grający zespół z Sosnowca nie ma szans w konfrontacji z przeciwnikiem w takiej formie.
MEcz z Resovią bedzie gwoździem do trumny Politechniki. Jutrzejsza porazka z Rzeszowem praktycznie zmniejsza do mninimum szanse na play-off dla Warszawiaków. Oglądałem ich już kilka razy w sezonie. Skład , jakim dysponują, styl gry i liczba błędów , które popełniają dyskwalifikują ten zespół w PLS! Resovia ma na każdej pozycji lepszego zawodnika i jesli nadarza się okazja gładkiej wygranej , to Resovia ją wykorzysta.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Skra Bełchatów - Mlekpol AZS Olsztyn
typ: (+1.5) 2
kurs:2.26
buk:Expekt

Szlagier goni szlagier...
Jutro o godzinie 15:00 zagrają ze sobą dwie ekipy, które dysponują według ekspertów najmocniejszym składem i są największymi faworytami do zdobycia mistrzostwa. Na ten mecz nie trzeba żadnego z siatkarzy obu ekip motywować, oni wiedzą co jest stawką tego meczu. Lider z Bełchatowa, chyba trochę żałuje, że ten mecz nadszedł właśnie w tym momencie, ponieważ Bełchatowianie mają mały kryzys po przerwie reprezentacyjnej. W ostatnim tygodniu przegrali dwa arcyważne spotkania. Najpierw w miniony weekend 3:2 na wyjeździe z wicemistrzem - Jastrzębiem Węgiel. Następnie w czwartek w Lidze Mistrzów z Panathinaikosem również 3:2 tylko, że na swoim parkiecie.
Akademicy do Bełchatowa jadą w bardzo dobrych nastrojach. W poprzedniej kolejce PLS bez problemów, gładko pokonali 3:0 u siebie Delecte, następnie kilka dni później w europejskich pucharach pokonali 3:2 SCC Berlin.
Olsztynianie zajmują 4 miejsce z dorobkiem 23 pkt i na pewno jutro będą chcieli dopisać kolejne punkty. Skra jest w dołku, przerwa reprezentacyjna nie wpłynęła na nich najlepiej. Po dwóch ostatnich porażkach morale w zespole również nie są najlepsze. Do tego niezrozumiała decyzja trenera bełchatowian, który na pozycję libero umieścił Lewisa. Jeśli chodzi o stan fizyczny zespołów, to według mnie tutaj przewagę ma Olsztyn. Skra w ciągu jednego tygodnia grała dwa pięciosetowe, wyczerpujące mecze. Olsztyn może być trochę zmęczony po meczu z SCC. Dodatkowo Olsztynianie mają co nieco do rewanżu ze Skrą, z która przegrali w tym sezonie u siebie 2:3. Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze były zacięte i kończyły się dopiero w 5 serię, myślę, że również i dzisiaj tak będzie...
 
sauron 0

sauron

Użytkownik
-

Płomień S.A. Sosnowiec-Jastrzębski Węgiel

Spotkanie w którym z góry widać faworyta. Jastrzębski Węgiel jest ostatnio na fali, wygrał mecz u siebie z Mistrzem Polski Skrą Bełchatów, w ostatnim meczu Ligi Mistrzów pokazali dużą klasę wygrywając z silniejszym od siebie zespołem Treviso. Coraz lepiej prezentuje się Robert Prygiel. Kontuzjowany jest Igor Yudin lecz bardzo dobrze zastępuje go Rafa Lins ściągnięty niedawno przez Jastrzębian. Płomień Sosnowieć wystąpi w pełnym składzie, lecz i to może być za mało. Chodż ostatnio spisywali się bardzo dobrze, w Rzeszowie zdołali ugrać seta, a ZAK&#39;sy urwali punkta na własnej hali. Mimo wszystko typuje zwycięstwo graczy z Jastrzębia Zdroju 3:0. Typy na to spotkanie: (kursy z Betgun)

Płomień S.A. Sosnowiec - Jastrzębski Węgiel
3,75 - 1,22 ✅
handicap : 1.5-0
2,40 - 1,50 ⛔
suma punktów w meczu : -185.5+
1,65 - 2,10 ⛔

-
Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa​


Patrząc na ten mecz w ofercie przyszedł mi na myśl odrazu mecz 1 fazy PLS w którym to Częstochowa dostała &quot;lanie&quot; na własnej hali od Delecty 2:3 w tym jeden set do bodajże 13. Lecz od tego momentu AZS gra równo, i niezaliczył jakiejś większej wpadki, przemyśleli sobie tamten mecz. Delecta plasuje się na 9, przedostatnim miejscu tylko z 6 punktami. Za to Częstochowa zajmuje 2 miejsce z 25 punktami. Zawodnicy AZS więdzą że chcąc dogonić Skre Bełchatów niemogą im się zdażyć takie wpadki jak wtedy z Delecta i muszą na mecz wygrać za 3 punkty. Podbudowani są napewno bardzo dobrymi wynikami w Pucharze CEV. Niedawno odprawili z kwitkiem Iskre Odincowo a teraz w ćwierćfinale pokonali spokojnie u siebie rumuński klub 3:0 i są prawie pewni awansu do półfinału. Delecta ostatnio również boryka się z kontuzjami. Kamil Kacprzak i Michał Stępień dopiero dochodzą do siebie po kontuzji, a rozgrywający Waldemar Kaczmarek na wtrząsnienie mózgu. AZS w takiej sytuacji przy osłąbionym składzie i tak słąbo się spisującej Delecty powinien spokojnie wygrać to spotkanie 3:0. Typy na to spotkanie: (kursy z Betgun)
Delecta Bydgoszcz-AZS Częstochowa (kurs troszke nieopłacalny)
4,20 - 1,18 ✅
handicap : 2.5-0
1,60 - 2,10 ⛔
handicap, pierwszy set : 3.5-0
1,90 - 1,80 ⛔

PS: Narazie tyle. Analizy reszty spotkań wrzuce później jak znajde czas je napisać ;D
 
L 237

lookash

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów vs Mlekpol AZS Olsztyn
Typ:Mlekpol AZS Olsztyn
Mistrz Polski z ubiegłego sezonu jak i lider tabeli podejmuje u siebie trzecią drużynę poprzedniego sezonu.Olsztynianie dawno już z Bełchatowa nie wywieźli punktów co z motywuje ich podwójnie aby przerwać tą złą passę.W pierwszej rundzie bełchatowska Skra okazała się lepsza dopiero po tie-breaku...Ale od tamtego czasu w obu zespołach się trochę poprzestawiało.Do Bełchatowa po ponad pół rocznej przerwie wrócił Dan Lewis już nie jako przyjmujący lecz na pozycję libero.Przed przerwą świąteczno-noworoczną do Olsztyna został sprowadzony po kilku latach Paweł Siezieniewski i niemiecki rozgrywający Frank Dehne.To już nie jest ta sama ekipa gdzie podczas niedyspozycji czy słabszej formy Pawła Zagumnego gra się rozsypywała.Z drugiej strony wciąż nie wiadomo czy na ataku zagra Grzesiek Szymański.Brak tego zawodnika był by ogromną stratą dla drużyny z Warmii i Mazur.Myślę że mecz będzie stał na wysokim poziomie gdyż oba zespoły wiedzą o co grają i przegrana w tym spotkaniu znacznie zmniejszy morale w którymkolwiek zespole.Obstawiam na 3:1 lub 3:2 dla Mlekpolu...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Skra Bełchatów - Mlekpol AZS Olsztyn
typ: (+1.5) 2 ✅
kurs:2.26
buk:Expekt

Szlagier goni szlagier...
Jutro o godzinie 15:00 zagrają ze sobą dwie ekipy, które dysponują według ekspertów najmocniejszym składem i są największymi faworytami do zdobycia mistrzostwa. Na ten mecz nie trzeba żadnego z siatkarzy obu ekip motywować, oni wiedzą co jest stawką tego meczu. Lider z Bełchatowa, chyba trochę żałuje, że ten mecz nadszedł właśnie w tym momencie, ponieważ Bełchatowianie mają mały kryzys po przerwie reprezentacyjnej. W ostatnim tygodniu przegrali dwa arcyważne spotkania. Najpierw w miniony weekend 3:2 na wyjeździe z wicemistrzem - Jastrzębiem Węgiel. Następnie w czwartek w Lidze Mistrzów z Panathinaikosem również 3:2 tylko, że na swoim parkiecie.
Akademicy do Bełchatowa jadą w bardzo dobrych nastrojach. W poprzedniej kolejce PLS bez problemów, gładko pokonali 3:0 u siebie Delecte, następnie kilka dni później w europejskich pucharach pokonali 3:2 SCC Berlin.
Olsztynianie zajmują 4 miejsce z dorobkiem 23 pkt i na pewno jutro będą chcieli dopisać kolejne punkty. Skra jest w dołku, przerwa reprezentacyjna nie wpłynęła na nich najlepiej. Po dwóch ostatnich porażkach morale w zespole również nie są najlepsze. Do tego niezrozumiała decyzja trenera bełchatowian, który na pozycję libero umieścił Lewisa. Jeśli chodzi o stan fizyczny zespołów, to według mnie tutaj przewagę ma Olsztyn. Skra w ciągu jednego tygodnia grała dwa pięciosetowe, wyczerpujące mecze. Olsztyn może być trochę zmęczony po meczu z SCC. Dodatkowo Olsztynianie mają co nieco do rewanżu ze Skrą, z która przegrali w tym sezonie u siebie 2:3. Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze były zacięte i kończyły się dopiero w 5 serię, myślę, że również i dzisiaj tak będzie...
$$$$$$ I LOVE PLS $$$$ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom