>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dziś odbędzie się bardzo ważne spotkanie pomiędzy zespołami z Radomia i Sosnowca, okupującymi dolne rejony tabeli PLS-u.Jeśli wygra Jadar Radom, to już może szykowac się do play-off, gdyż ani Delecta Bydgoszcz ani warszawska Politechnika nie będą go w stanie już dogonic. Jeśli wygra zespół z Sosnowca , to opórcz już wówczas pewnego miejsca w play-off jest w stanie powalczyc o jeszcze wyższą lokatę w tabeli.
Jak donosi portal SportRadom.pl:
Obie ekipy rozpoczęły już przed nim rozgrywkę psychologiczną.
Najpierw filmu ze spotkania Jastrzębski Węgiel - Płomień Sosnowiec nie otrzymał Jadar (przekazy filmowe między klubami reguluje niepisana, ale dżentelmeńska umowa). Rywal tłumaczył się zepsutą kamerą.
Jadar odegrał się bardzo szybko. Dla przyjeżdżających w czwartek do Radomia siatkarzy z Sosnowca wyznaczył termin treningu w hali MOSiR-u na godz. 20. Drużyna Płomienia odmówiła i do spotkania przystąpi bez wcześniejszego zapoznania się z areną zawodów.

Zatem ten mecz na pewno nie będzie meczem przyjaźni. Będzie w nim walka od pierwszej do ostatniej piłki. A kto wygra? Moim zdaniem należy spróbowac zagrac na zwycięstwo Sosnowca. Kursy na ten typ oscylują w granicach 2,20 - 2,40. Zespół z Sosnowca gra w tym sezonie dużo lepszą siatkówkę niż teoretycznie silniejsi Radomianie. W bezpośrednim meczu pierwszej rundy między tymi zespołami w Sosnowcu (21.10.2007) padł wynik 3-1 (23, -23 , 18,20) dla gospodarzy. Poza pierwszymi dwoma setami przewaga Sosnowiczan nie podlegała dyskusji. Popełniali mniej błędów , grali kombinacyjnie w ataku i doskonale przyjmowali zagrywki. Od tego czasu zespół z Sosnowca jest jeszcze mocniejszy , bowiem wzmocnił go doświadczony Norweg - Geir Eithun. A zespół z Radomia po sensacyjnym zwycięstwie nad Skrą Bełchatów w listopadzie ubiegłego roku gra fatalnie. Oprócz porażek na wyjazdach , przegrywa tez na własnej hali wszystko, co się da (nawet mecze z Delectą czy ZAK S.A. Kędzierzyn , gdzie Radomianie powinni wygrywac). Zespół z Radomia nie ma lidera, na skrzydłach Pęcherz czy Kocik graja bardzo przeciętnie. Jedynym silnym punktem Jadaru jest środek bloku, gdzie graja Nowik i Kokociński (lub Gawryszewski). Jednak po drugiej stronie siatki równiez będa doskonali środkowi - Kosok i bedący w czołówkach wielu klasyfikacji PLS-u Kaźmierczak. Dodatkowo Płomień ma świetnego rozgrywającego - Słowaka Masnego , który gra szybko i kombinacyjnie a oprócz tego bardzo mocno zagrywa. Ale najwiekszym atutem zespołu z Sosnowca jest atakujący Marcin Grygiel , który regularnie zdobywa 20 i więcej punktów w meczu. Jadarowi brakuje takiego lidera i dlatego uważam, że Płomień wróci dziś do Sosnowca w glorii zwycięzcy.

Jadar Sport Radom - PKE Polska Energia Sosnowiec ⛔
kurs 2,40
Unibet

lub bardzo dobra opcja na dokładkę do kuponu:

Jadar Sport Radom - PKE Polska Energia Sosnowiec
ponad 160,5 pkt ⛔
kurs 1,35
Unibet
edit:
Jadar pewnie zwyciężył 3:0 (25:16, 25:23, 25:22). Niestety muszę się przyznac iż przeoczyłem :kwasny4565: fakt, że w drużynie Sosnowca kontuzji na treningu przedmeczowym doznał Grygiel. Ten zawodnik to motor napędowy swojej drużyny i jego brak musiał byc dziś odczuwalny.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Ale najwiekszym atutem zespołu z Sosnowca jest atakujący Marcin Grygiel , który regularnie zdobywa 20 i więcej punktów w meczu.
Jadar Sport Radom - PKE Polska Energia Sosnowiec


Z kolei w ekipie rywala zabraknie atakującego Marcina Grygiela, który na treningu doznał poważnego urazu ręki


żródło siatka.org.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
czesc
w tym meczu widze taki typ
Jadar Radom - Płomień S.A. Sosnowiec - handi -1,5 seta Jadar 2.10 ✅ 3:0
Wydaje mi sie ze w tym meczu to Jadar bedzie dominującą drużyną.
Osobiscie gra Jadaru bardziej mi sie podoba niz Sosnowiczan, a brak Grygla to już totalna porażka...Nie ma co więcej pisac i smucić trzeba iść na meczyk ;)
pozdr
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów / -1.5 seta Bełchatów 2.20 ✅ 1-3
dziś o godzinie 18:30 odbędzie się bardzo ważne spotkanie i jakże wielkie widowisko sportowe.Mi sie widzi w tym spotkaniu wygrana Skry do 0 lub do 1.
Lubie bardzo Czewe,ale sam Gierek nie wystarczy. Nie wiadomo jak Billings zagra.Wątpie by było 5 setów.Pewnie bedzie bardzo zacięty mecz,ale zwycięzca może być tylko jeden - Skra. Cieszy powrót Wlazłego do swojej dobrej i wysokiej formy,oraz duet na środku Pliński +
Heikkinen, moim zdaniem to najlepszy duet środkowych w PLS.Ciekawi mnie dzisiaj postawa libero Skry - Lewisa...bo po przeciwnej stronie siatki bedzie miał Gacka- nie trzeba tego komentować.Myśle ze dziś Skra wygra i handi ładnie wejdzie.
Ten mecz jest bardzo trudny do grania, sam mialem wiele wątpliwosci z typem, czy zagrac na Skre -1,5 seta czy na Czestochowe +1.5 seta. Jednak po kursach warto było zagrać na Skre. Bedzie bardzo ciekawe widowisko w tv ;)

 
sawas 27

sawas

Użytkownik
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów
Typ: over 186,5
Kurs: 1,85
betgun

Dziś wielkie święto wszystkich kibiców siatkówki w Polsce. Wicelider gra z liderem. Ważne na pewno będzie miejsce rozgrywania tego spotkania, bo hala w Częstochowie będzie bardzo gorąca :p Portale trąbią o wszystkich tych aspektach, które mogą mieć wpływ na wynik dzisiejszej konfrontacji. Najczęściej pojawiają się: wynik poprzedniego meczu - 3:2 w Bełchatowie, europejskie mecze obu ekip - AZS miał jeden dzień mniej na odpoczynek, ponadto ich podróż była dłuższa - bardziej męcząca, itd.
Skra, jeśli wygra dzisiaj, praktycznie zapewni sobie mistrza na półmetku. AZS-owi, przy korzystnym wyniku dla siebie, będzie dużo łatwiej obronić drugie miejsce przed nacierającymi m.in. Jastrzębiem, a ponadto otworzy się szansa zaatakowania pozycji lidera.
Nie ma co rozwodzić się nad poszczególnymi elementami siatkarskiej sztuki - na pewno w obu zespołach będzie pełna mobilizacja. Walka będzie się toczyć o każdy punkt i o każdą piłkę. Skra ma w swoich szeregach fantastycznych graczy. Nazwiska: Antiga, Wlazły czy Heikkinen mówią same za siebie. To zdecydowanie najlepszy skład w Polsce, dlatego gospodarze będą musieli nadrabiać determinacją. Swoją waleczność pokazali już w Bełchatowie. W bardzo dobrej dyspozycji jest Wika, solidny Gierczyński również powinien dostarczyć wielu punktów. Ponadto ciągle zaskakujący Woicki, który zapewne nie raz oszuka blok przyjezdnych.
Z przyjemnością usiądę przed telewizorem o 18.30. Nie mam swojego faworyta, dlatego nie obstawiam 12. Gram over 186,5 punktów, ponieważ bardzo możliwe, że zwycięzcę poznamy dopiero po piątym secie. Ba, do mojego typu nie jest konieczny tie-break - jeśli mecz zakończy się po 4 setach to jest duża szansa, że over siądzie. Kurs bdb.

Przypuszczalne składy:

AZS:
Woicki, Gierczyński, Szczerbaniuk, Billings, Wika, Nowakowski, Gacek (libero)
Skra: Dobrowolski, Gruszka, Heikkinen, Wlazły, Pliński, Antiga, Lewis (libero)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Moze coś napisze o meczu Czestochowy z Bełchatowem.
Jak widać powyżej typowałem na Skre -1.5 seta i trafilem ;)
Pierwszy set to bardzo dobra gra gospodarzy, świetne zagrywki Szczerbaniuka i bardzo dobra gra całego zespołu, Wlazły dostaje na początek meczu 3 piłki i konczy to sie 3-ma czapami. Pierwszy set Wygrany przez Siatkarzy z Jasnej Góry, chociaż końcówka tego seta była bardzo ciekawa bo gdy przy stanie 24-18 na zagrywkę powędrował Francuz Antiga i swoją taktyczną zagrywka zdobył bodajże 4 pkt pod rząd w tym chyba 2 asy.. ;) Jak widać Częstochowianie nerwowo zakonczyli tego seta.
W drugim secie juz Skra zaczęła lepiej grać, i był bardzo zaciety set ,który sie zakonczyl wygraną Skry na przewagi. Reszta meczu to już coraz lepsza gra Siatkarzy z Bełchatowa i świetna forma Wlazłego, ktory atakował ponad blokiem i obijajac go. Rownież Wlazły zaczął szalec na zagrywce popisując sie asami. Siatkarzom z Jasnej Góry zabraklo sił w drugiej polowie spotkania i kolejne sety to była dominacja Skry ,a szczegolnie w bloku... Ogólnie mecz mógł się podobać bo było bardzo fajne widowisko.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Ciekawy mecz nas czeka w czwartek 20:00 Czestochowa - Olsztyn gospodarze zajmują 2miejsce w tabeli za Skrą Bełchatów z którą przegrali w ostatniej kolejce we własnej hali 1:3 goście zajmują 5 miejsce goście przegrali poprzedni mecz z Jastrzębskim Węglem u siebie 1:3 tak więc oba zespoły przegrały przed własną publicznością,tak więc na kogo stawiacie mój typ 1 na Częstochowę grają oni u siebie zajmują drugie miejsce i chcą je utrzymać z drugiej strony AZS Olsztyn nie odpuści tak łatwo tego meczu ???? )Co wy na to wszystko ???? ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wczoraj Częstochowianie przegrali głównie przez to, że ... nie mieli siły atakować... W końcówce skrzydła AZS-u nie istniały... Kolejny ciężki mecz w czwartek... Trudno wskazać zwycięzcę, ale wydaje mi się, że pięć setów bardzo możliwe.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
AZS Częstochowa-AZS Olsztyn / 1 1.70 ⛔ 0-3
dziś o godzinie 20 odbędzie sie bardzo ciekawy pojedynek. Jestem i stawiam na Siaktarzy z Jasnej Góry, mają atut własnego boiska, no i rzadko kiedy przegrywają 2 mecze pod rzad na swoim parkiecie.Olsztynianom będzie bardzo cieżko dzis wygrać.Olsztyn też w nie najlepszej passie meczy. Myśle ze dzis bedzie rehabilitacja ze strony siatkarzy i kibicie zgromadzeni w hali bedą mieli powody do dumy.Czewa juz w pierwszej rundzie na swoim parkiecie pokonała Olsztyn 3:0, zapewne beda chcieli powtórzyć ten wynik.Olsztyn jest o wiele w gorszej sytuacji niz Czestochowa.Stawiam na Czewe, bo myśle ze są w lepszej formie niż przeciwnik no i mają lepszy skład. Mają lepszy środek bo duet Szczerbaniuk + Nowakowski lepiej sie spisuje niż Grzyb + Możdzonek. Lozano ma już na oku młodziutkiego 20- letniego Nowakowskiego i powrót Szczerbaniuka do Reprezentacji jest coraz bardziej realny, wiec to dodatkowa motywacja. Jedynie porównujac 6-stki to Zagumny prezentuje sie lepiej niż Woicki, chociaz tu nie mowie ze Woicki jest jakimś słabym rozgrywającym, tylko patrze pod kątem przeciwnika. Gierek i społka poprowadza dziś Czewe do wygranej.
Takie moje zdanie na ten mecz.
Czewa do boju !!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Takze jestem zdania ze Czestochowianie ten mecz poprostu wygraja i tyle ;) Po porazce ze Skra ktora ma plejade gwiazd trudno wygrac wiec dzisiaj pora na zwyciestwo dla swoich kibicow z takze dobrym Olsztynem. Jednak wiecej atutow moim skromnym zdaniem po stronie gospodarzy . Gierczynski, mlody i bardzo utalentowany Nowakowski czy Woicki to sa podstawy ku mysleniu o czyms wiecej niz tylko walce w play offach.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Spotkanie: AZS Częstochowa - Mlekpol AZS Olsztyn
typ:2
kurs: 2.09
Buk: Expekt

Zaległe spotkanie pomiędzy akademickimi klubami zapowiada się jak zawsze mecze pomiędzy tymi zespołami emocjonująco. W lepszej sytuacji są Częstochowianie, którzy zajmują bardzo dobre 2 miejsce z dorobkiem 28 pkt, ale chyba już śmiało można powiedzieć , że na lepsze miejsce awansować się już nie da, ponieważ to właśnie w ostatniej kolejce Częstochowianie grali u siebie z liderem - Skrą i przegrali dość dotkliwie 1:3 nie zdobywając ani jednego punktu w tym meczu a Bełchatowianie wyjechali do domu z pełną pulą i mają aktualnie 7 pkt przewagi nad akademikami z Częstochowy. Po pierwszym secie nic nie wskazywało na to, że gospodarze nie zdobędą choćby 1 punktu. Grali szczególnie bardzo dobrze na zagrywce. Jednak to czego najbardziej się obawiali Częstochowianie dało się we znaki, czyli zmęczenie. Gospodarze z każdą minutą słabli w sile a z takim zespołem jak Skra trzeba przez cały mecz grać na najwyższych obrotach. Zagrywka już tak nie wchodziła dobrze, zaczęli popełniać co raz więcej błędów i skończyło się na wspomnianym 1:3.
Akademikom, ale tym z Olsztyna również w ostatnich meczach nie wypadli najlepiej. Najpierw porażką 3:2 na wyjeździe ze Skrą a w ostatniej kolejce przegrali 1:3 z Jastrzębiem i to na własnym terenie. Te dwie porażki sprawiły, że Olsztynianie spadli aż na 5 miejsce i aby liczyć się dalej w walce o miejsce na podium po rundzie zasadniczej dzisiaj muszą wyjechać z pod Jasnej Góry z 3 punktami, bo właśnie tyle wynosi strata do Kędzierzynian. Siatkarze z Mazur w wywiadach przyznają sami, że jada do &quot; częstochowskiego piekiełka&quot; po 3 punkty i również będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę na swoim podwórku. Myślę, że to zadanie jest jak najbardziej realne. Olsztynianie w ostatnich tygodniach nie mieli tylu co AZS Częstochowa wyczerpujących meczy. Mieli więcej czasu na wypoczynek i regenerację. Częstochowa ostatni mecz grała w poniedziałek a więc bardzo nie dawno temu. Zmęczenie dało się już we znaki w ostatnim meczu i dzisiaj też tak może być. A Olsztyn podwójnie zmotywowany będzie dążył do wysokiego zwycięstwa.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Spotkanie: AZS Częstochowa - Mlekpol AZS Olsztyn
typ:2 ✅
kurs: 2.09
Buk: Expekt

Zaległe spotkanie pomiędzy akademickimi klubami zapowiada się jak zawsze mecze pomiędzy tymi zespołami emocjonująco. W lepszej sytuacji są Częstochowianie, którzy zajmują bardzo dobre 2 miejsce z dorobkiem 28 pkt, ale chyba już śmiało można powiedzieć , że na lepsze miejsce awansować się już nie da, ponieważ to właśnie w ostatniej kolejce Częstochowianie grali u siebie z liderem - Skrą i przegrali dość dotkliwie 1:3 nie zdobywając ani jednego punktu w tym meczu a Bełchatowianie wyjechali do domu z pełną pulą i mają aktualnie 7 pkt przewagi nad akademikami z Częstochowy. Po pierwszym secie nic nie wskazywało na to, że gospodarze nie zdobędą choćby 1 punktu. Grali szczególnie bardzo dobrze na zagrywce. Jednak to czego najbardziej się obawiali Częstochowianie dało się we znaki, czyli zmęczenie. Gospodarze z każdą minutą słabli w sile a z takim zespołem jak Skra trzeba przez cały mecz grać na najwyższych obrotach. Zagrywka już tak nie wchodziła dobrze, zaczęli popełniać co raz więcej błędów i skończyło się na wspomnianym 1:3.
Akademikom, ale tym z Olsztyna również w ostatnich meczach nie wypadli najlepiej. Najpierw porażką 3:2 na wyjeździe ze Skrą a w ostatniej kolejce przegrali 1:3 z Jastrzębiem i to na własnym terenie. Te dwie porażki sprawiły, że Olsztynianie spadli aż na 5 miejsce i aby liczyć się dalej w walce o miejsce na podium po rundzie zasadniczej dzisiaj muszą wyjechać z pod Jasnej Góry z 3 punktami, bo właśnie tyle wynosi strata do Kędzierzynian. Siatkarze z Mazur w wywiadach przyznają sami, że jada do &quot; częstochowskiego piekiełka&quot; po 3 punkty i również będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę na swoim podwórku. Myślę, że to zadanie jest jak najbardziej realne. Olsztynianie w ostatnich tygodniach nie mieli tylu co AZS Częstochowa wyczerpujących meczy. Mieli więcej czasu na wypoczynek i regenerację. Częstochowa ostatni mecz grała w poniedziałek a więc bardzo nie dawno temu. Zmęczenie dało się już we znaki w ostatnim meczu i dzisiaj też tak może być. A Olsztyn podwójnie zmotywowany będzie dążył do wysokiego zwycięstwa.
Łatwo, gładko i przyjemnie :-D A kryzys w częstochowskim klubie się powiększą, nie zazdroszczę im. Już w ten weekend kolejny ciężki mecz z Jastrzębiem. Bravo dla Grzesia Szymańskiego za bardzo udany powrót po kontuzji
Pozdrawiam ;)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Przed nami kolejna kolejka PLS-u. Coraz bliżej końca rundy zasadniczej i robi się coraz ciekawiej. W tej kolejce gram na zwycięstwa Jastrzębia , Olsztyna i mojego faworyta do nagrody wałek sezonu czyli warszawskiej Politechniki. Warszawa gra w tej kolejce z Radomiem, a co to oznacza?! Ano że duch sportowej rywalizacji odchodzi na dalszy plan. W zeszłym sezonie jakimś cudem beznadziejnie cienka Politechnika musiała wygrac w Radomiu 3-2 żeby awansowac do play-off i to jej się udało. Kto to obstawił , ten nieźle zarobił. W tym roku sytuacja jest podobna. Jadarowi wystarczy punkt, aby zapewnic sobie udział w play-off a Politechnika chce przystępowac do spotkań o utrzymanie z Delectą z wyższej pozycji , mając w perspektywie więcej meczy do zagrania na własnym parkiecie. zatem moim zdaniem wygra Politechnika , ale żeby był i wilk syty i owca cała ( Jadar potrzebuje punktu) będzie 3-2 dla Polibudy.Zatem mój tripel na ta kolejkę to:
Jastrzębie + Olsztyn + Politechnika Warszawa
Osobno singiel na dokładny wynik Politechnika Warszawa - Jadar Radom 3-2
Wiem że pewnie pojawią się prześmiewcy tej teorii , ale Warszawa i Radom żyją dobrze razem czego wyraz dały już w zeszłym sezonie i teraz będzie tak samo.Zapraszam do dyskusji.
 
P 0

pejs007

Użytkownik
Jadarowi wcale nie wystarcza jeden punkt aby zagrać w play-off, jak chcą sobie zapewnić występ w play-off to muszą wygrać za 3 pkt
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Jadarowi wcale nie wystarcza jeden punkt aby zagrać w play-off, jak chcą sobie zapewnić występ w play-off to muszą wygrać za 3 pkt
Zobacz sobie terminarz i powiedz mi gdzie zespoły będące niżej od Jadaru zdobędą tyle punktów, aby go dogonic. Politechnika Warszawa oprócz meczu z Jadarem gra ze Skrą i Jastrzębskim oraz jedzie do Bydgoszczy, więc nie może liczyc na zbyt wiele punktów( no może jedynie w Bydgoszczy). Delecta gra z Mostostalem u siebie , Warszawą u siebie , Płomieniem u siebie i jedzie do Belchatowa. Nawet jak Delecta wygra trzy mecze u siebie za trzy punkty ( co uważam za malo realne , aczkolwiek możliwe ), to ma 15 pkt, Jadar ma dziś 14 pkt i lepsze sety (aktualnie -11 w setach przy -26 Delecty). Więc Jadarowi wystarczy jeden punkt aby spokojnie sie utrzymac w lidze i ten punkt zdobędą jutro w Warszawie.
 
P 0

pejs007

Użytkownik
Zobacz sobie terminarz i powiedz mi gdzie zespoły będące niżej od Jadaru zdobędą tyle punktów, aby go dogonic. Politechnika Warszawa oprócz meczu z Jadarem gra ze Skrą i Jastrzębskim oraz jedzie do Bydgoszczy, więc nie może liczyc na zbyt wiele punktów( no może jedynie w Bydgoszczy). Delecta gra z Mostostalem u siebie , Warszawą u siebie , Płomieniem u siebie i jedzie do Belchatowa. Nawet jak Delecta wygra trzy mecze u siebie za trzy punkty ( co uważam za malo realne , aczkolwiek możliwe ), to ma 15 pkt, Jadar ma dziś 14 pkt i lepsze sety (aktualnie -11 w setach przy -26 Delecty). Więc Jadarowi wystarczy jeden punkt aby spokojnie sie utrzymac w lidze i ten punkt zdobędą jutro w Warszawie.
no tak, można się zgodzić, ale matematyczne szanse wciąż są, wić jeżeli już mamy być dokładni to Jadarowi wcale nie wystarczy w najbliższej kolejce ugranie 2 setów, ale jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówisz, że Jadar i W-wa żyją ze sobą dobrze to mogą się ustawić, bo już nie jeden raz byliśmy świadkami &quot;dziwnych wyników&#39;.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
gratuluje tym co zagrali na Olsztyn i wspołczuje tym ktorzy grali na Czestochowe. Juz po pierwszym secie widzialem ze to bedzie jednostronny mecz, Czewa nie podołała zadaniu, grali calkiem inaczej niz w meczu ze Skra. Zagrali bardzo slabo bo im przeciwnik na wiele nie pozwalał. Rowniez Zagumnego klasa sie ujawnila w porownaniu z Woickim w tym meczu. Zagumny gubił blok i wystawial na pojedynczym.Ciezko pewnie przelknac gorycz porazki no ale trudno. Brawa dla Olsztynian za dobry mecz.
 
rans 0

rans

Użytkownik
Muszę przyznać że żałuję że nie gram na Bwin .Gdy obie drużyny pojawiły się na boisku od razu wiedziałem że wygra OLSZTYN i to 3:0 (mimo że postawiłem na wkręt-MET ). Pojawienie się Tanika czy Szymańskiego umocniło szeregi MLEK POLU ,a dzięki świetnie dysponowanemu Pawłowi Zagumnemu Olsztyn po prostu zmiótł z boiska rywali (atakując bez bloku).Częstochowa to zespół mało zgrany - który stawia na młodziaków , według mnie są za mało doświadczeni aby konkurować w końcowej fazie ligi z takimi drużynami jak : Skra , Jastrzębie czy Olsztyn !

Moje kuponik na sobotę jeśli chodzi o PLS to :

Sosnowiec - Olsztyn 2 - 1.20

Jastrzębski węgiel - wkręt met - Domex 1 - 1.45

Delecta Bydgoszcz - Mostostal Kędzierzyn koźle 2 - 1.30

AKO 2.20 ????

Mam nadzieję że w tych meczach nie będzie żadnych niespodzianek :spokodfhgfh:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Rzadko typuję siatkówkę, ale teraz nasunął mi się moim zdaniem bardzo dobry typ. I trzeba go brać bo kursy cały czas spadają...

Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - AZS Wkręt-Met Częstochowa
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bwin
Stawka: 9/10
Analiza:
Pierwsza runda tego sezonu była wspaniała dla Akademików z Częstochowy. Drugie miejsce zaraz za Skrą Bełchatów trzeba uznać za sukces. Jednakże wraz z upływem czasu i rozgrywaniem kolejnych spotkań drużynę AZS-u dopadł kryzys. Ostatnio co kilka dni rozgrywają ważne spotkania i na swoje nieszczęście przegrywają je z rywalami do walki o czołowe lokaty. Nie tak dawno ulegi na własnej hali wspominanej już Skrze, a w miniony czwartek doznali sromotnej klęski 0:3 z Olsztynem. Czy Akademikom z Częstochowy uda się zrehabilitować za te ostatnie porażki? Moim zdaniem nie, ponieważ ich ławka jest krótka, a zawodnicy którzy grają przez cały czas od początku sezonu są juz trochę podmęczeni. Jeśli chodzi o Jastrzębie to miało więcej czasu na odpoczynek i co najważniejsze jest w bardzo dobrej formie. Dawid Murek ciągnie grę drużyny, a i Robert Prygiel powraca do wysokiej formy. Osobiście uważam, ze Jastrzębianie na swojej specyficznej hali pewnie pokonają Częstochowian 3:0 lub też 3:1 :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom