>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:
AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz BKSCh
typ: over 160,5 pkt ✅
kurs: 1,42
Unibet

Dzisiaj pierwsze z serii spotkań o utrzymanie w PLS. Gra się do czterech zwycięstw. Faworytem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Politechnika, która oba pojedynki z dzisiejszym rywalem w rundzie zasadniczej w Warszawie i w Bydgoszczy wygrała po 3-0. Jednak mecze o utrzymanie to już zupełnie inna bajka, tu będzie zdecydowanie więcej walki i determinacji, wszak nikt nie chce spaśc z PLS-u.Oba zespoły na pewno dobrze przygotowały się do tej batalii, analizując wszystkie mocne i słabe strony rywala. Uważam, że to spotkanie nie zakończy się na trzech setach , niewykluczone , że będzie tie-break a linia 160,5 pkt jest jak najbardziej do przekroczenia
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
:siata:
Resovia Rzeszow - Olsztyn PZU AZS 1 1,65

W jutrzejszym meczu kolejki play off spotkają się dwie &quot; niespełnione&quot; drużyny. W rywalizacji jest 1-1 w Olsztynie oba mecze były pięcio-setowe. Jutro licze na kolejną dawke emocji, gdyż będe na meczu. Na Podpromiu zapewne zasiądze komplet widzów !! Resovia po sprowadzeniu klasowych graczy miała większe zapędy lecz probleby kadrowe i nie sportowe znacznie obniżyły jakość gry Sovi. Po odejściu Sucha i po oczyszczeniu drużyny z najwiekszego mąciwody jakim był Gabrych Resovia pokazuje że jest zespołem i w tej fazie rozgrywek nie zamierza odpuszczać. Olsztyn w swoim składzie ma takie gwiazdy jak: Grzyb, Możdżonek, Zagumny, Szymański czy Andree. Nie wiem czy &quot;guma&quot; aż tak będzie w stanie poprowadzić zespół do zwycięstwa moim zdaniem nie i po zaciętym meczu Resovia wygra spotkanie wszak w swoich szeregach maja tak doświadczonych graczy jak: Papke, Hernandez, Ilić , Mitrović czy słynny &quot;Igła&quot;. Jutro licze na bardzo ładny i zacięty mecz i wygraną Resovi mysle że nie będzie niespodzianką jeżeli to Rzeszów zagra ze Skrą w półfinale ???? kurs w bah 1,65 ja go biore ???? :spokodfhgfh:
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Resovia Rzeszów-AZS Olsztyn 2
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle-Jastrzębski Węgiel 2
Jadar Radom-AZS Częstochowa 2
Płomień S.A. Sosnowiec-PGE Skra Bełchatów 2
4,32
Resovia Rzeszów-AZS Olsztyn 2 1,95 ⛔3:1
AZS zostały tylko playoffy i na pewno zmobilizują sie do przejścia do następnej rundy, Resovia ma jeszcze final four i ciekawe może znów odpuści tak jak ostatnio w PP z jastrzębiem , może znów się ośmieszą ????
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle-Jastrzębski Węgiel 2 1,55✅0:3
Jastrzębie zwyżka formy w dobrym momencie sezonu, Murek z Pryglem szaleją, a jeśli dołączymy do tego Iwanowa i coraz lepiej sie spisującego Yudina to widze tu zespół który wygrywa dziś z Zaksa, która musi mieć dzień żeby powalczyć, oby to nie było dziś ...;P
Jadar Radom-AZS Częstochowa 2 1,30✅0:3
Po zdobyciu PP Częstochowa jedzie do Radomia. Stan rywalizacji 0:2. Panowie z Częstochowy chcą wreszcie odpocząć i skończyć już dziś, więc nie ma mowy o odpuszczaniu tak jak Skra ;p. Dodatkowo wysoko forma Wiki , Billingsa , Nowakowskiego , Szczerbaniuka ... powinna wystarczyć ;)
Płomień S.A. Sosnowiec-PGE Skra Bełchatów 2 1,10✅0:3
Po wczorajszej wpadce , Skra ma rachunki do wyrównania. 1:2 dla Skry. Dziś się Zmobilizują i wygrają ten mecz gdyż przecież czekają ich cięzkie mecze w lidze mistrzów w łodzi.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Co do Skry i Jastrzebskiego to sie zgodze ale Resovia raczej nie odpusci i powalczy z Olsztynem, proponowałbym tu over linia mniej wiecej wynosi 185pkt wiec wystarczyc powinny 4 sety a kurs ok 10gr mniejszy. Szanse na awans wg mnie sa równe. Resovia zaprezentowała sie w Olsztynie bardzo dobrze, a jezeli powalcza u siebie to moga nawet awansowac w ten weeekend. Co do Jadaru to spotkanie dla mnie no bet, faworytem jest CZestochowa ale radomianie pokazali na wyjezdzie ze łatwo sie nie poddadza, u siebie mogha sprawic niespodzianke ale nie sadze zeby wygrali dwa mecze, takze stawiam na awans AZSu ale dzisiejszego spotkania bym nie ruszał.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
:siata:
Resovia Rzeszow - Olsztyn PZU AZS 1 1,65✅

W jutrzejszym meczu kolejki play off spotkają się dwie &quot; niespełnione&quot; drużyny. W rywalizacji jest 1-1 w Olsztynie oba mecze były pięcio-setowe. Jutro licze na kolejną dawke emocji, gdyż będe na meczu. Na Podpromiu zapewne zasiądze komplet widzów !! Resovia po sprowadzeniu klasowych graczy miała większe zapędy lecz probleby kadrowe i nie sportowe znacznie obniżyły jakość gry Sovi. Po odejściu Sucha i po oczyszczeniu drużyny z najwiekszego mąciwody jakim był Gabrych Resovia pokazuje że jest zespołem i w tej fazie rozgrywek nie zamierza odpuszczać. Olsztyn w swoim składzie ma takie gwiazdy jak: Grzyb, Możdżonek, Zagumny, Szymański czy Andree. Nie wiem czy &quot;guma&quot; aż tak będzie w stanie poprowadzić zespół do zwycięstwa moim zdaniem nie i po zaciętym meczu Resovia wygra spotkanie wszak w swoich szeregach maja tak doświadczonych graczy jak: Papke, Hernandez, Ilić , Mitrović czy słynny &quot;Igła&quot;. Jutro licze na bardzo ładny i zacięty mecz i wygraną Resovi mysle że nie będzie niespodzianką jeżeli to Rzeszów zagra ze Skrą w półfinale ???? kurs w bah 1,65 ja go biore ???? :spokodfhgfh:
Oj jakie wrażenia z meczu zajebi**e było ???? i Mmiano najlepszego klubu kibica ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
:siata:
Resovia Rzeszow - Olsztyn PZU AZS 1 1,60

Po wczorajszym meczu Sovia pokazała, że ma patent na Olsztyn. Lecz myśle, że dzisiaj będzie jeszcze bardziej trudno wygrać niż wczoraj a to z tego względu że Olsztynianie nie mają nic do stracenia rzucą sie do walki. Wczoraj wyraźnie w 2 secie było widać, że nie weszli jeszcze w mecz. Resovia pokazała, że była teamem. Po wczorajszy meczu Igła powiedział mi, że jutro fetujemy nie moge mu nie wierzyć ...
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Resovia - PZU Olsztyn 2 ✅✅ :spokodfhgfh: pięknie
2.00
nie wierze ,żeby PZU znów dziś przegrał , wczoraj byli za bardzo spięci, przytłoczyła ich atmosfera meczu. Dziś wydaje mi się, że podejdą do meczu w 100% skupieni i pokażą dobrą siatkówkę, zwłaszcza, że jesli przegrają to już koniec sezonu dla nich, więc mobilizacja powinna być niezła . Zobaczymy pożyjemy ????
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
widać zdania na temat tego pojedynku są podzielone...
Moim zdanie opłaca się tu grać over 160.5 chociaż po marnym 1.3 ale zawsze tam komuś podbije kurs do singla. Moim zdaniem dziś będzie mecz walki, AZS nie pozwoli sobie odpaść już w pierwszej rundzie play off, a Resovia będzie walczyć o trzecie zwycięstwo które da im już dziś awans, a więc jedni jak i drudzy mają o co walczyć.
Coś czuje że będzie tie break ale kto w nim będzie górą tego nie jestem w stanie przewidzieć....
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
:siata:
Resovia Rzeszow - Olsztyn PZU AZS 1 1,60⛔

Po wczorajszym meczu Sovia pokazała, że ma patent na Olsztyn. Lecz myśle, że dzisiaj będzie jeszcze bardziej trudno wygrać niż wczoraj a to z tego względu że Olsztynianie nie mają nic do stracenia rzucą sie do walki. Wczoraj wyraźnie w 2 secie było widać, że nie weszli jeszcze w mecz. Resovia pokazała, że była teamem. Po wczorajszy meczu Igła powiedział mi, że jutro fetujemy nie moge mu nie wierzyć ...
To nie Olsztyn wygrał mecz to Sovia go przegrala ale we wtorek wygramy my SOVIA SOVIA SOVIA !!!
w tibreku 5 zagrywek zwalonch to dlatego tak ????
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
To nie Olsztyn wygrał mecz to Sovia go przegrala ale we wtorek wygramy my SOVIA SOVIA SOVIA !!!
w tibreku 5 zagrywek zwalonch to dlatego tak ????
Za bardzo przywiązujesz się emocjonalnie do tej drużyny , coś mi się wydaje, że Olsztyn przejdzie do następnej rundy, lepiej nie stawiaj zbyt dużo w następnym meczu ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Za bardzo przywiązujesz się emocjonalnie do tej drużyny , coś mi się wydaje, że Olsztyn przejdzie do następnej rundy, lepiej nie stawiaj zbyt dużo w następnym meczu ????
Zacznijmy od tego że jestem kibicem Resovi a skończmy na, że zobacz jak ostatnio grają pasy a jak mlokodaje ... to tyle ...
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Zacznijmy od tego że jestem kibicem Resovi a skończmy na, że zobacz jak ostatnio grają pasy a jak mlokodaje ... to tyle ...
właśnie o to mi chodzi , nigdy nie przekładaj przywiązania do drużyny na bukmacherke bo możesz na tym źle skończyć , tylko o to mi chodzi ;) znam dużo takich ludzi co wtopili naprawdę dużą kase tylko dlatego że lubili daną drużynę i stawiali na nią. :kwasny4565: a teraz skupmy się lepiej na następnych wynikach bo przed nami ciekawe mecze ;)
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Mlekpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia SSA Rzeszów 1 1.42 ✅
z takimi kłopotami kadrowymi Resovi cieżko będzie znów wygrać na obcym terenie, prawdopodobnie zrezygnują z Hernandeza i zagra Kvaśnicka na przyjęciu który ma problemy z barkiem i nie moze atakować... Wszystko sprzyja Olsztynowi , nawet terminy, bo w przypadku wygranej Resovii następna runda będzie dopiero 2 kwietnie wszystko przez puchar CEV :-D POŻYJEMY ZOBACZYMY
dla odważnych
Mlekpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia SSA Rzeszów
Wynik Po Pierwszych Dwóch Setach 1 2,40 ⛔
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja mam dzis przeczucie do ogromnej sensancji w Olsztynie,niby brak Piotrka Łuki ale mysle ze Resovia powalczy. W obecnym sezonie Resovia jest klubem ktoremu kibicuje najmocniej wiec chcialbym aby dzis sprawili niespodzianke.Mysle ze jednak nie jest u nich tak zle z tymi problemami,mam wrazenie ze to taka troche zaslona przed dzisiejszym 5 meczem. Kvasnicka powinien sobie poradzic a Ignaczak i Papke beda wyczyniac cuda aby tego meczu nie przegrac .Olsztyn nie jest w dobrej formie zeby latwo pokonac taki klasowy zespol jak Resovia. Mysle ze stac gosci na niespodzianke
A wiec : AZS Olsztyn - Resovia
Typ: 2 Kurs: 2.55
:jezora:
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
ja bym był jednak za Olsztynem, nie zapomnij, że Resovia w piątek gra w turnieju Challenge Cup. Oni chcą, żeby Olsztyn czuł presję, a tak naprawdę wydaje mi się, że Resovia nie przyłoży się tak bardzo do tego meczu. Poza tym jakby Olsztyn odpadł już w ćwierćfinale , to bardzo bym się zdziwił. Jednak patrząc obiektywnie, Resovia u siebie a Resovia na wyjeździe to dwie inne drużyny. Na Podpromiu wygrali także dzięki atutowi własnej hali i przede wszystkim wspaniałemu dopingowi. Tutaj, w hali Urania będzie im niezwykle ciężko, ponieważ drużyna Mariusza Sordyla zrobi wszystko by wygrać. Mimo wszystko, 1 @ 1,40 wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.
Pozdro
soken
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Moze i masz racje chociaz watpie zeby odpuscili PO ligi ze wzgledu na Final Four,poradza sobie jak cos:-D Chyba w swoim typie nie uwzglednilem jednak tego ze Resovia potrafi zagrac nierowno na wyjezdzie i masz racje ze faworytem sa jednak gospodarze,dlatego coraz bardziej sklaniam sie w ich strone.Pozdrawiam:-D
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Problem w tym, że Kvasnicka również nie jest w pełnej dyspozycji... i po kontuzji na pewno nie jest w najlepszej formie. Resovia ma ogromny kłopot, bo nie ma tak naprawdę kim zastąpić Łuki, który był w bardzo dobrej formie. Jeśli Kowal wystawi Kvasnickę to będzie musiał zdjąć innego zawodnika zagranicznego, żeby nie przekroczyć limitu, wiec pewnie będzie musiał zdjąć Kubańczyka. Jeśli natomiast nie wejdzie Kvasnicka to wejdzie Józefacki, tylko problem w tym, że on jest atakującym a nie przyjmującym :!: a Olsztyn już to wykorzystał w ostatnim meczu, gdy Józefacki wystąpił przez cześć meczu na przyjęciu. Dodatkowo jeszcze turniej finałowy Challenge Cup w sobotę...Resovia nie grała wcale tak &quot;galaktycznie&quot; u siebie, ale wtedy gdy im nie szło to doping kibiców ich wspomagał. Według mnie pewna 1...
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
AZS Olsztyn-Resovia Rzeszów✅✅
kurs: 1.35

Widze że dzisiaj sporo osób gra ten typ po bardzo duzych stawkach i ja równiez postanowiłem skorzystac z kursu. Jest to dzisiaj piaty mecz, póki co jest wynik 2:2, gra Olsztynu w poprzednim meczu ( Asseco Resovia Rzeszów - Mlekpol AZS Olsztyn
2:3 (17:25, 19:25, 25:20, 25:17, 11:15). )bardzo mi się podobała sam ogladałem i wiem że stać dzisiaj AZS na 3 wygraną w tym pojedynku, na pewno dodatkowym atutem gospodarzy będzie własna hala poniewaz na to spotkanie biletów jest brak co oznacza że co to jednego siedzenia będzie wypłeniona hala
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
niezły horror , teoretycznie osłabiona resovia zagrala świetnie , szkoda ich... teraz 3mam kciuki w final four CEV :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom