>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Według mnie dzisiejszy mecz w typowaniu 12 NO BET. Odkąd Czewa zdobyła PP i tym samym zapewniła sobie grę w LM spuściła trochę z tonu i jakby im mniej zależało, bo w pierwszym meczu z Jastrzębskim Węglem nie widziałem takiego wkładu sił, motywacji jak wcześniej. Oba zespoły są już mocne wyeksploatowane w tym sezonie. Dużo będzie zależało od Murka, który jest zdecydowanym liderem tego zespołu, ale w tym sezonie to chyba raz się zdarzyło, że Murek zaprezentował się bardzo słabo a ogólnie gra bardzo dobrze. A ten mecz, który sobie przypominam gdzie Murek grał bardzo słabo to był właśnie u siebie z Częstochową, który przegrali 1:3.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
najprawdopodobniej meczu dziś nie będzie... portale jednych jak i drugich mowią o terminie 2.04 oraz inne portale sportowe... unibet wprowadził klientów w błąd
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Hehe no to ja myślałem ze tylko Skra ma mecze przełożone a jednak okazuje sie ze czewa również ciekawe jak potraktuje to Unibet czy będzie czekał do 2 kwietnia czy da zwrot bo do sierody jeszcze sporo czasu zostało
Według mnie dzisiejszy mecz w typowaniu 12 NO BET. Odkąd Czewa zdobyła PP i tym samym zapewniła sobie grę w LM spuściła trochę z tonu i jakby im mniej zależało, bo w pierwszym meczu z Jastrzębskim Węglem nie widziałem takiego wkładu sił, motywacji jak wcześniej. Oba zespoły są już mocne wyeksploatowane w tym sezonie. Dużo będzie zależało od Murka, który jest zdecydowanym liderem tego zespołu, ale w tym sezonie to chyba raz się zdarzyło, że Murek zaprezentował się bardzo słabo a ogólnie gra bardzo dobrze. A ten mecz, który sobie przypominam gdzie Murek grał bardzo słabo to był właśnie u siebie z Częstochową, który przegrali 1:3.
Jak by sobie odpuścili trochę przesadzasz to co Czewa grała w PP było niesamowite nie psuli 2 akcji pod rząd nie psuli wielu zagrywek znakomicie przyjmowali. Ale proste ze czegoś takiego nie da sie utrzywac wiecznie bo to by było niespotykane. Jednak AZS gra dalej na dobrym poziomie i wg mnie osiągną finał PO. Jenego jestem pewny Czewa jezeli juz cos zdobyła ma mniejsza presje i bedzie im moim zdaniem retycznie łatwiej niż np Bełchatowianom. Jastrzębski Węgiel to bardzo mocny przeciwnik ale maja moim zdaniem troche za stary skład prócz Yudina który gra nierówno. Murek lider ale kolana i bark doskwierają Davidowi i niewiadomo czy sobie z tym poradzi. Prygiel w sumie gra dosc równo Bługarzy cieko mi sie onich wypowiadac bo nie widzałem ich duzo w akcji
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
▶Płomień Sosnowiec - Resovia Rzeszów Typ:1 @ 3.20
Sosnowiec w tym sezonie swój plan minimum już wykonał więc grają na luzie ale z pewnością mają chęć na europejskie puchary które dają prestiż i pieniądze od PLS tak więc na pewno nie odpuszczą jeżeli do Europejskich pucharów w tym roku wystarczy zając 5 lub 6 miejsce tak wiec tak czy siak trzeba wygrać rywalizacje z Resoviom aby mieć ogromny sukces jak dla Sosnowiczan.
SOSNOWIEC w europejskich pucharach???? to byłoby jakieś nieporozumienie, beniaminek, który odrazu zakwalifikował sie do pucharów , no nieźle żeś wymyślił
Płomień miał sporo czasu po meczu ze skrą aby wypocząć i przygotowywać sie cały czas właśnie pod ten mecz i to jest na pewno ich przewaga mają również przewagę psychiczną bo wszystko co teraz osiągną i tak będzie dla nich wielkim sukcesem bo swój plan już w tym sezonie jako beniaminek wykonali wiec nie ma na nich żadnej presji. Problemów ze składem również nie mają, grają we własnej hali z przemęczona i na pewno w jakimś stopniu rozbitą psychicznie Resoviom i z całą pewnością dzisiaj będą walczyli o każdą piłkę i nie będzie tutaj żadnego odpuszczania rywalom.

Płomień miał sporo czasu ale i też sporo problemów , nawet nie mieli gdzie ćwiczyć , bo hala była zajęta , trener zawieracz mówił, że nawet nie mogą wejśc na siłownie , więc zbyt dobrze tego czasu nie wykorzystali. Pzewage psychiczną nad resovią?? niby czemu , że są słabsi i grają na luzie to jest ta przewaga?
aha dochodzi jeszcze do tego wszystkiego brak sponsora w płomieiu , klub do sprzedania za 1zl

 
witu111 0

witu111

Użytkownik
A co sądzicie wogóle o tym spotkaniu :?: Chciałbym usłyszeć kilka opinii bo mam zamiar go stawiać :?:
według mnie Częstochowa powinna wygrać , ostatnio głośno wokół Murka , zrezygnował z kadry - musiał mieć poważny powód. Tak na prawdę Jastrzębie bez niego , lub z nim, ale kiedy gra asekuracyjnie traci jakieś 40 %. Mecz będą grali na lodowisku , więc tak jakby Jastrzębie na wyjeżdzie. AZS po cichu przygotowuje się do meczu i powinien go wygrać , jeśli nie pierwszy pojedynek to drugi na pewno. stosunek wygranych po stronie AZS , 3mam kciuki za nich :spokodfhgfh:
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
najprawdopodobniej meczu dziś nie będzie... portale jednych jak i drugich mowią o terminie 2.04 oraz inne portale sportowe... unibet wprowadził klientów w błąd
Proponuje czasem zajrzeć na stronę POLSKIEJ LIGI SIATKÓWKI PLS.PL , tam podają pewne informację ;)
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Czewa zdobyła PP i tym samym zapewniła sobie grę w LM spuściła trochę z tonu i jakby im mniej zależało, bo w pierwszym meczu z Jastrzębskim Węglem nie widziałem takiego wkładu sił, motywacji jak wcześniej.
W tym meczu obydwie drużyny nie włożyły dużego układu sił , chciały wygrać nie tracąc ich zbyt wiele, Częstochowa wcale nie odpuściła , na pewno będą walczyć o złoto i oby im się to udało ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
SOSNOWIEC w europejskich pucharach???? to byłoby jakieś nieporozumienie, beniaminek, który odrazu zakwalifikował sie do pucharów , no nieźle żeś wymyślił



Płomień miał sporo czasu ale i też sporo problemów , nawet nie mieli gdzie ćwiczyć , bo hala była zajęta , trener zawieracz mówił, że nawet nie mogą wejśc na siłownie , więc zbyt dobrze tego czasu nie wykorzystali. Pzewage psychiczną nad resovią?? niby czemu , że są słabsi i grają na luzie to jest ta przewaga?
aha dochodzi jeszcze do tego wszystkiego brak sponsora w płomieiu , klub do sprzedania za 1zl


Beniaminek a czemu miał by sie nie zakfalifikowac ??? to ze są rok w najwyzszej klasie rozrywkowej nie pozwala na gre w EP ?? To poprostu jakis twój wymysł ze nie mogą kazdy moze jezeli gra na tyle dobrze a to czy jest czy nie beniaminkiem ich nie skresla. Po drugie czytaj ze zrozumieniem bo masz z tym problem. Przewage psychiczną mieli i to zdecydowaną jak napisałem oni swój plan wykonali weszli do 8 i to co wiecej osiągną było by dla nich wielkim sukcesem a co za tym idzie nie maja na sobie presji i graja na luzie. A z drugiej strony siatki sytłacja odwrotna dramatem Resovi był by brak udziału w EP to bo to był ich plan minimum w tym sezonie. A resovia bez łuki a co za tym idzie za niego grał Kvasnicka czgo konsekfencją był brak na sierodku Kubanczyka Hernandeza. Jezeli bys oglądając chodzby FF Challenger Cup bazd jezeli oglądałes wyciągał bys lepsze wnioski to ogromny porblemem dla Resovi bo maja mniej wariantów na gre bo wiadomo jaki jest stan zdrovia Karela. W mecza było tez widac flustracje Pawła Papke który nie mógł scierpiec tego cos robi Kvasnicka wiec to tez cos znaczyło przed tym meczem. Po za tym Sovia w ostatni dniach grała tyle mecze i w wiekszosci były to mecze pona 2 godzinne ze fizycznie to oni za dobrze sie chyba nie maja. Co do przygotowania do meczu Sosnowca o tym ze nie mieli gdzie trenowac nie wiedziałem ale z tego co piszesz tez nie potwierdze a czy twoje zródła są dobre tego niewiem bo wczoraj pisałes ze Łuka juz dzisaj moze zagrac a jednak nie grał wiec niewiem czy ty masz dobre info czy tez nie. O sprzedazy klubu za 1 zł wiedziałem ale to ze jest on za 1zł to jest tylko dobra wola zaraządajacego bo wyraznie jest napisane ze warunkiem kupna jest zapewnienie klubowi budzetu na przyszły sezon w wysokosci conajmniej 3 milionów PLN. A ten fakt mógł tylko moblizowac graczy grajacych w Sosnowcu bo jezeli sie pokaza z dobrej strony predzej sie znajdzie strategiczny sponsor niz jak sie upokorzą a juz nawiązując to tych EP jezeli by do nich awansowali to nie miał bym wątpliwosci ze znalazł by sie solidny sponsor wiec to tez była moblizacja. Ogólnie juz co do tego sponsora dramatem to wielkim nie jest bo myśle ze on sie bez problemu znajdzie siatkówka w naszym graju przyciąga wielką publicznosc i jest bardzo chetnie oglądana i myśle ze z tym nie bedzie tak zle o ile klub juz nie ma jakis propozycj ;) .

Fajnie by było gdybys nie pisał 3 postów jeden na drugim w odstepie 10min bo to jest bez sensu i mozesz za to dostac ostrzezenie. Na wszystko mozna odpowiedziec w jednym poscie dobrze i wyraznie i na drugi raz dobrze by było gdybys był bardziej obiektywny bo napisałes to jak by ci sie wydawało ze pozjadałes wszystkie rozumy a nie masz racji.
 
witu111 0

witu111

Użytkownik
Beniaminek a czemu miał by sie nie zakfalifikowac ??? to ze są rok w najwyzszej klasie rozrywkowej nie pozwala na gre w EP ?? To poprostu jakis twój wymysł ze nie mogą kazdy moze jezeli gra na tyle dobrze a to czy jest czy nie beniaminkiem ich nie skresla. Po drugie czytaj ze zrozumieniem bo masz z tym problem. Przewage psychiczną mieli i to zdecydowaną jak napisałem oni swój plan wykonali weszli do 8 i to co wiecej osiągną było by dla nich wielkim sukcesem a co za tym idzie nie maja na sobie presji i graja na luzie. A z drugiej strony siatki sytłacja odwrotna dramatem Resovi był by brak udziału w EP to bo to był ich plan minimum w tym sezonie. A resovia bez łuki a co za tym idzie za niego grał Kvasnicka czgo konsekfencją był brak na sierodku Kubanczyka Hernandeza. Jezeli bys oglądając chodzby FF Challenger Cup bazd jezeli oglądałes wyciągał bys lepsze wnioski to ogromny porblemem dla Resovi bo maja mniej wariantów na gre bo wiadomo jaki jest stan zdrovia Karela. W mecza było tez widac flustracje Pawła Papke który nie mógł scierpiec tego cos robi Kvasnicka wiec to tez cos znaczyło przed tym meczem. Po za tym Sovia w ostatni dniach grała tyle mecze i w wiekszosci były to mecze pona 2 godzinne ze fizycznie to oni za dobrze sie chyba nie maja. Co do przygotowania do meczu Sosnowca o tym ze nie mieli gdzie trenowac nie wiedziałem ale z tego co piszesz tez nie potwierdze a czy twoje zródła są dobre tego niewiem bo wczoraj pisałes ze Łuka juz dzisaj moze zagrac a jednak nie grał wiec niewiem czy ty masz dobre info czy tez nie. O sprzedazy klubu za 1 zł wiedziałem ale to ze jest on za 1zł to jest tylko dobra wola zaraządajacego bo wyraznie jest napisane ze warunkiem kupna jest zapewnienie klubowi budzetu na przyszły sezon w wysokosci conajmniej 3 milionów PLN. A ten fakt mógł tylko moblizowac graczy grajacych w Sosnowcu bo jezeli sie pokaza z dobrej strony predzej sie znajdzie strategiczny sponsor niz jak sie upokorzą a juz nawiązując to tych EP jezeli by do nich awansowali to nie miał bym wątpliwosci ze znalazł by sie solidny sponsor wiec to tez była moblizacja. Ogólnie juz co do tego sponsora dramatem to wielkim nie jest bo myśle ze on sie bez problemu znajdzie siatkówka w naszym graju przyciąga wielką publicznosc i jest bardzo chetnie oglądana i myśle ze z tym nie bedzie tak zle o ile klub juz nie ma jakis propozycj ;) .
Fajnie by było gdybys nie pisał 3 postów jeden na drugim w odstepie 10min bo to jest bez sensu i mozesz za to dostac ostrzezenie. Na wszystko mozna odpowiedziec w jednym poscie dobrze i wyraznie i na drugi raz dobrze by było gdybys był bardziej obiektywny bo napisałes to jak by ci sie wydawało ze pozjadałes wszystkie rozumy a nie masz racji.
jaka riposta , proszę pana a więc tak :
tak jak powiedziałeś , dotarli do 8 , zrobili co mieli zrobić mimo, że &quot;eksperci&quot; przed sezonem mówili że zlecą do I ligi. To już sukces, że nie spadli , ale z grą w europejskich pucharach to przegiąłeś ???? Więcej realizmu w analizach typów.
Nie wiem czy grałeś kiedykolwiek w siatkówkę, tak szczerze Ci powiem , że presja jest zawsze , i nigdy nie gra się na luzie , zwłąszcza gdy jest się drużyną słabszą od rywala.
Co do moich informacji to nie miej wątpliwości , nie mówiłem ze Łuka będzie na 100%
Co do sponsora to również nie mogło ich to zmobilizować , Kto im będzie płacił?? znam już taki przypadek z Politechniką (ich to nie zmobilizowało):jezora:
dzięki za rady z tymi postami ,postaram się już tak nie pisać panie filipie
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa
Typ: dokładny wynik: 2-3 ⛔
Kurs: 4.65
Bukmacher: betgun
Analiza: Bez wątpienia kurs na samo zwycięstwo akademików z Częstochowy jest mocno zawyżony. Dzięki temu kursik na wynik 3-2 dla Czewy także jest większy. Mnie to bardzo cieszy gdyż ten wynik wydaje się być dzisiaj najbardziej prawdopodobny. Częstochowianie podrażnieni przegranym pierwszym meczem we własnej hali będą chcieli się zrewanżować. U siebie raz wygrali i raz przegrali. Aby być dalej w grze i ewentualnie wrócić na końcowe rozstrzygnięcie do własnej hali, trzeba przynajmniej raz wygrać. Bardziej prawdopodobne wydaje się zwycięstwo w pierwszym z tzw. dwumeczu w Jastrzębiu, a to dlatego, że Jastrzębianie nie będą wstanie udźwignąć tej presji. Mimo to spotkanie na pewno będzie bardzo zacięte, jednak zwycięsko wyjdą z niego goście, dlatego 3-2. Jasztrzębianie w pierwszym meczu zaskoczyli Częstochowian, teraz Częstochowianie zaskoczą Jastrzębian. 2-3 prawdopodobne, gdyż jednak gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą. W znakomitej dyspozycji jest cała drużyna gości, z Wiką, Bilingsem i Gierczyńskim na czele. Bardzo dobrze, jak zwykle prezentuje się Gacek. Nawet najniższy rozgrywający polskiej ligi - Woicki znakomicie ostatnio rzuca piłki czarując blokujących drużyny przeciwnej. Tak grająca Częstochowa jest w stanie zdetronizować w tym roku Skrę. Żeby to uczynić muszą wygrać co najmniej jedno spotkanie w Jastrzębiu. Dzisiaj ku zdziwieniu buków, bo taki duży kurs wystawili ( a może specjalnie) wygrają Częstochowianie. I to wygrają 3-2.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
takie typy na dzisiaj:
1.Resovia-Sosnowiec typ:2(+2,5) kurs:1.6⛔
wczoraj sosnowiczanie potrafili wygrac 3-1 i sądzę ze dzis tez powalczą o zwyciestwo choc pewnie bedzie o wiele trudniej, zapewne resovia wyciagnie wniski z wczorajszej porazki,ale wydaje mi sie ze sosnowiec powienien spokojnie wygrac przynajmniej jednego seta.

2.Jastrzębie-Częstochowa typ:2(+1,5) kurs:1,55⛔
Jastrzebie wczoraj nic nie gralo, czestochowianie kontrolowali caly czas przebieg meczu. Dzis wegiel na pewno zagra bardzie zdeterminowanie poniewaz porazka oznacza koniec marzen o mistrzostwie ale mysle ze czestochowianie są w gazie i bedą dzis chcieli swietowac final PLS.

3.Mlekpol AZS Olsztyn - PGE Skra Belchatow typ:2 kurs:1,7✅
Wydaje mi sie ze ostatnia porazka Skry u siebie z mlekpolem to byl troche wypadek przy pracy, belchatowianie byli juz pewnie myslami w final four LM, dzis natomiast bedą chcieli pokonac co tu duzo gadac slabo grającą druzyne z Olsztyna i byc moze jutro swietowac final.

4.ZAK S.A. Kedzierzyn Kozle - Jadar Radom typ:2(+2,5) kurs:2,00⛔
Kedzierzynianie to druzyna oparta na mlodych zawodnikach i jak wiadomo nie grają oni rownie potrafią raz ograc Jastrzebie a za drugim razem przegrac z kretesem, typ +2,5 seta wydaje sie dosc pewny.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Kędzierzyn Koźle - Jadar
Typ: Jadar + 2.5
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
W pierwszym meczu gładkie 3-0 dla Zaksy, dziś mecz już myśle im tak łatwo nie pójdzie, trener Jadaru zapowiada ze jego siatkarze powalczą na parkiecie gospodarzy. Jadar to nie aż taka słaba drużyna by nie ugrać seta z często nierówno grająco młodo drużyną z Kędzierzyna. Zawodnicy z Radomia sprawili już kilka niespodzianek, dlaczego więc nie mieli by ugrać seta? Kurs zachęcający więc myśle że warto postawić
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 1 1.70 Expekt 10/10
Atmosfera na pewno będzie gorąca w hali bo w Częstochowie już prawie 5 lat czekają na rywalizację o finał Mistrzostw Polski, podobno hala będzie wypełniona bardziej niż na meczu z rosyjskim gigantem a wtedy i tak była wypełniona po brzegi. Częstochowianie przez cały sezon grają bardzo równo i mile dla oka i to dla nich należy się ten finał. Jastrzębski Węgiel to nie jest już ta drużyna co jeszcze choćby rok temu gdy mieli bardzo dobry skład, ale gdy Kadziewicz i Szymański odeszli z klubu to ta siła &quot;rażenia&quot; opadła. Jastrzębie z Murkiem jest bardzo groźne, ale żeby walczyć o mistrzostwo to nie wystarczy tylko dobra gra Murka czy Prygla, bo w Jastrzębiu tak właśnie jest - Murek i Prygiel ciągną drużynę a potem długo, długo nic. Może i występujący tam bułgarzy są bardzo doświadczeni, ale środkowy bułgarski - Ivanow to jest cień swojego zawodnika w tym sezonie. Prygiel i Murek sami nie pociągną drużyny do zwycięstwa, bo sytuacja w ataku w Jastrzębskim jest taka że ci dwaj zawodnicy ciągną drużynę a potem długo, długo nic. A jeśli oni nie mają dnia to cała drużyna gra totalne zero.Jastrzębie raz gra bardzo dobrze a raz żenadę. Według mnie Czewa trochę odpuściła mecz ostatni z Jastrzębiem bo grali zbyt rozluźnieni i popełniali trochę błędów a Jastrzębie nie zagrało wcale tak bardzo dobrze, co więcej akademicy się wcale nie przejmują tą porażką bo tak jak Wika powiedział &quot; Pojechaliśmy do Jastrzębia po 1 zwycięstwo i plan wykonaliśmy&quot;. Teraz pozostaje im postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Problem to będa mieli goście jeśli gospodarze wstrzelą się w zagrywkę bo jest to ich jedna z najmocniejszych broni w tym sezonie.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 1 1.70 Expekt 10/10
Atmosfera na pewno będzie gorąca w hali bo w Częstochowie już prawie 5 lat czekają na rywalizację o finał Mistrzostw Polski, podobno hala będzie wypełniona bardziej niż na meczu z rosyjskim gigantem a wtedy i tak była wypełniona po brzegi. Częstochowianie przez cały sezon grają bardzo równo i mile dla oka i to dla nich należy się ten finał. Jastrzębski Węgiel to nie jest już ta drużyna co jeszcze choćby rok temu gdy mieli bardzo dobry skład, ale gdy Kadziewicz i Szymański odeszli z klubu to ta siła &quot;rażenia&quot; opadła. Jastrzębie z Murkiem jest bardzo groźne, ale żeby walczyć o mistrzostwo to nie wystarczy tylko dobra gra Murka czy Prygla, bo w Jastrzębiu tak właśnie jest - Murek i Prygiel ciągną drużynę a potem długo, długo nic. Może i występujący tam bułgarzy są bardzo doświadczeni, ale środkowy bułgarski - Ivanow to jest cień swojego zawodnika w tym sezonie. Prygiel i Murek sami nie pociągną drużyny do zwycięstwa, bo sytuacja w ataku w Jastrzębskim jest taka że ci dwaj zawodnicy ciągną drużynę a potem długo, długo nic. A jeśli oni nie mają dnia to cała drużyna gra totalne zero.Jastrzębie raz gra bardzo dobrze a raz żenadę. Według mnie Czewa trochę odpuściła mecz ostatni z Jastrzębiem bo grali zbyt rozluźnieni i popełniali trochę błędów a Jastrzębie nie zagrało wcale tak bardzo dobrze, co więcej akademicy się wcale nie przejmują tą porażką bo tak jak Wika powiedział &quot; Pojechaliśmy do Jastrzębia po 1 zwycięstwo i plan wykonaliśmy&quot;. Teraz pozostaje im postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Problem to będa mieli goście jeśli gospodarze wstrzelą się w zagrywkę bo jest to ich jedna z najmocniejszych broni w tym sezonie.
Witam po dłuższej nieobecności na forum spowodowanej zmianą stanu cywilnego :-D. Co do typu to zdecydowanie popieram granie na Czewę, gdyż oni u siebie są niezwykle groźni. Sam natomiast emocjonuję się bardziej dzisiejszym meczem Delecty z Politechniką, na który zaraz się wybieram. Koledzy proszę,trzymajcie kciuki dziś za bydgoszczan :spokodfhgfh: Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Koledzy proszę,trzymajcie kciuki dziś za bydgoszczan :spokodfhgfh: Pozdrawiam.
tak sie okurat zlozylo ze obstawilem Politechnike (+1,5) wiec najlepiej niech Delecta wygra 3-2 wszyscy bedziemy szczesliwi.

aha i przy okazji wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:spokodfhgfh:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Akurat co do meczu barażowego to dla mnie dzisiaj NO BET, bo może zdarzyć się wszystko dzisiaj i myślę, że ten kto dzisiaj wygra wyjdzie z tego pojedynku całego zwyciezko
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 1 1.70 Expekt 10/10 ✅✅✅✅✅
Atmosfera na pewno będzie gorąca w hali bo w Częstochowie już prawie 5 lat czekają na rywalizację o finał Mistrzostw Polski, podobno hala będzie wypełniona bardziej niż na meczu z rosyjskim gigantem a wtedy i tak była wypełniona po brzegi. Częstochowianie przez cały sezon grają bardzo równo i mile dla oka i to dla nich należy się ten finał. Jastrzębski Węgiel to nie jest już ta drużyna co jeszcze choćby rok temu gdy mieli bardzo dobry skład, ale gdy Kadziewicz i Szymański odeszli z klubu to ta siła &quot;rażenia&quot; opadła. Jastrzębie z Murkiem jest bardzo groźne, ale żeby walczyć o mistrzostwo to nie wystarczy tylko dobra gra Murka czy Prygla, bo w Jastrzębiu tak właśnie jest - Murek i Prygiel ciągną drużynę a potem długo, długo nic. Może i występujący tam bułgarzy są bardzo doświadczeni, ale środkowy bułgarski - Ivanow to jest cień swojego zawodnika w tym sezonie. Prygiel i Murek sami nie pociągną drużyny do zwycięstwa, bo sytuacja w ataku w Jastrzębskim jest taka że ci dwaj zawodnicy ciągną drużynę a potem długo, długo nic. A jeśli oni nie mają dnia to cała drużyna gra totalne zero.Jastrzębie raz gra bardzo dobrze a raz żenadę. Według mnie Czewa trochę odpuściła mecz ostatni z Jastrzębiem bo grali zbyt rozluźnieni i popełniali trochę błędów a Jastrzębie nie zagrało wcale tak bardzo dobrze, co więcej akademicy się wcale nie przejmują tą porażką bo tak jak Wika powiedział &quot; Pojechaliśmy do Jastrzębia po 1 zwycięstwo i plan wykonaliśmy&quot;. Teraz pozostaje im postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Problem to będa mieli goście jeśli gospodarze wstrzelą się w zagrywkę bo jest to ich jedna z najmocniejszych broni w tym sezonie.
AZ$$$$$$ ???? Znakomita gra przez cały sezon została uwieńczona walką o Mistrzostwo Polski ze Skrą Bełchatów ????
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Spotkanie:Jastrzebski Wegiel KS - Olsztyn PZU AZS
Typ:2
Kurs:2.2
Bukmacher:bet-at-home

Analiza: Polska Liga Siatkowki.Pierwsze spotkanie o 3 miejsce.Obydwa zespoly polegly w polfinalach.Duzo wiekszy opor postawil Czestochowie Jastrzebski Wegiel natomiast AZS Olsztyn mial duzo trudniejsze zadanie bowiem gral z mistrzem polski, z ktorym ugral nawet jedno spotkanie ale w spotkaniach u siebie zagral ponizej oczekiwan.Patrzac na sklady obydwu zespolow to druzyna z Olsztyna przed tym sezonie dokonala znaczacych transferow.Miedzy innymi zatrudnili dwoch bylych siatkarzy z Jastrzebia Grzegorza Szymanskiego i Pawla Siezieniewskiego co moze byc duzym atutem w starciu z Jastrzebianami.Wydaje mi sie ze Olsztynianie maja mocniejszy zepsol od Jastrzebian.Chociaz osiagali slabsze wyniki w tym seozonie ale spowodowane to bylo slabsza postawa atakujacych.Mysle ze tym razem siatkarze beda zdeterminowani zeby zdobyc te 3 miejsce w lidze i juz w pierwszym spotkaniu pokonaja mocnych Jastrzebian.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dobry typ na Olsztyn, sam tez stawiam na nich i za kurs 2.20 warto spróbować. Druzyna jaka jest Olsztyn ma wielkie potencjały, moze w ostatnim czasie wszystko u nich nie gra,ale to wielki zespoł. Wiele zalezy od rozgrywajcego a Zagumny jest lepszy od Ivanowa. Gra Jastrzebskiego opiera sie glownie na zawodnikach: Murek - Prygiel, bo reszta niczym szczegolnym nie zachwyca.W ataku widze przewage Olsztyna jak i w bloku.Olsztynianie mieli pewnie walczyc o 1 miejsce, jednak nie wyszlo, i pewnie zrobia wszystko by zajac te 3 miejsce na &quot;otarcie łez&quot;
Jastrzebie - Olsztyn 2 2.20 ✅ 2-3
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja osobiscie nie jestem specem od siatki i chcialem sie was poradzic z przeczytanych analiz wnioskuje takie typy:

Skra 1 1,20
Płomień 1,40

stawka (7\10) ???

co uwazacie na temat tych typów???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom